Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 10 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 139
  1. TBM
    שם: מתן
    ציטוט פורסם במקור על ידי omer2012 צפה בהודעה
    אין פה פרסים

״ אה נכון תודה שהזכרת לי ! כמעט שחכתי מזה!״ הוא אומר הולך לכמה שניות ושהוא חוזר הוא נותן לך 5 פוקדורים תיק למסע ופוקידע. מה תעשה?
    תעשה שסקווירטל גם ישאר בחוץ .
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    "תודה רבה פרופסור." אומר ואבדוק אם בתיק הקטן יש מחסנית תגים , אם יש אז אצא לדרך 1 ואבדוק אם יש פוקימונים , אם אין מחסנית אז אלך לאבי ואקח מימנו את מחסנית התגים שלו מקנטו , לאחר מכן אלך לדרך 1 ואחפש שם פוקימונים .

2. משתמש מנוסה
    שם: איתן
    ציטוט פורסם במקור על ידי quilavaxd צפה בהודעה
    אני אשאל את באלבזור אם הוא רוצה להישאר בחוץ ואלך בחזרה לביתה של אמי. לאחר שאדבר איתה אצא אל דרך 1 ואומר לבאלבזור "אז עכשיו מתחילים במסע, אתה מוכן?" ואצא לחפש פוקימון להילחם נגדו.
    בלבאזור מהנהן וזה אומר שהוא רוצה להשאר מחוץ לפוקדור. אתה חוזר הביתה לאימך והיא אומרת לך ״ הגעת בדיוק בזמן! עכשיו תקבל את הדברים שחשובים לך מאוד במהלך המסע!״ היא אומרת ומביאה לך מחסנית תגים ואוכל לכל החיים. אחר כך אתה ובלבאזור הולכים לחפש פוקימון להילחם ולמרבה המזל אתם מוצאים ציפור קטנה שמתקרבת אליכם ונראית עצבנית ( ) מה תעשה?

ציטוט פורסם במקור על ידי matan0066 צפה בהודעה
    תעשה שסקווירטל גם ישאר בחוץ .
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    "תודה רבה פרופסור." אומר ואבדוק אם בתיק הקטן יש מחסנית תגים , אם יש אז אצא לדרך 1 ואבדוק אם יש פוקימונים , אם אין מחסנית אז אלך לאבי ואקח מימנו את מחסנית התגים שלו מקנטו , לאחר מכן אלך לדרך 1 ואחפש שם פוקימונים .
    טוב ורק שתדע זו אמא שלך ולא אבא שלך
    -----------------------------------
    אתה הולך ביחד עם סקוירטל לבית אימך והיא אומרת ״ הגעת בדיוק בזמן! עכשיו תקבל את הדברים שחשובים לך מאוד במהלך המסע!״ היא אומרת ומביאה אוכל ושתייה לכל החיים וגם מחסנית תגים. אתה וסקווירטל הולכים לדרך 1 לחפש פוקימונים , למרבה המזל אתם מוצאים זחל ירוק וקטן שכנראה הלך לאיבוד ( ) והוא נראה עצבני עליכם . מה תעשה?
    הfc שלי: 0920-1552-4079
    משחקים: פוקימון y

3. משתמש מנוסה
    שם: happy או יאשה
    בלבאזור מהנהן וזה אומר שהוא רוצה להשאר מחוץ לפוקדור. אתה חוזר הביתה לאימך והיא אומרת לך ״ הגעת בדיוק בזמן! עכשיו תקבל את הדברים שחשובים לך מאוד במהלך המסע!״ היא אומרת ומביאה לך מחסנית תגים ואוכל לכל החיים. אחר כך אתה ובלבאזור הולכים לחפש פוקימון להילחם ולמרבה המזל אתם מוצאים ציפור קטנה שמתקרבת אליכם ונראית עצבנית ( ) מה תעשה?

"מעניין על מה הציפור עצבנית" אשאל את באלבזור ואבדוק אותה בפוקדקס ואז אומר לבאלבזור "תשתמש בדחיפה ואז בהצלפת גפן בקפיצה ואם הציפור תתקוף תתחמק ממנה" ואז אחכה לתגובתו
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

4. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    צ׳יקוריטה לא. פוניטה וזורא כן.
    -------------------------------
    את שואלת אם יש משהו שאתה צריכה לקבל והוא אומר ״ אה נכון תודה שהזכרת לי ״ והוא הולך לכמה שניות אחרי שהוא חוזר הוא נותן לך 5 פוקדורים תיק מסע ופוקידע. אחר כך את חוזרת לבית אמך והיא אומרת ״ כמעט שחכת את הדברים החשובים ביותר למסע ״ היא אומרת ומביאה לך את מחסנית תגים ואוכל ושתייה לתמיד. את הולכת לדרך 1 ומוציאה את צ׳רמנדר מהפוקדור, הוא נראה מרוצה שאת המאמנת שלו. את מנסה להחזיר אותו לפוקדור אבל כל הזמן יוצא. את מבינה שהוא רוצה להישאר בחוץ. מה תעשי?

אוי זה מוזר אני רגילה להיות השה''מ שלך ;)
    אתחיל ללכת בדרך 1 כאשר צ'ארמנדר לצידי, לאחר כשעה הליכה אחליט לעצור לאכול, אני אתן לצ'ארמנדר לשתות מים ואתן לו אוכל, באותו הזמן אוכל ואשתה גם אני, תוך כדי אכילה אומר לצ'ארמנדר לחפש פוקימונים מסביב, וכך גם אני יעשה.
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

5. TBM

טוב ורק שתדע זו אמא שלך ולא אבא שלך
    -----------------------------------
    אתה הולך ביחד עם סקוירטל לבית אימך והיא אומרת ״ הגעת בדיוק בזמן! עכשיו תקבל את הדברים שחשובים לך מאוד במהלך המסע!״ היא אומרת ומביאה אוכל ושתייה לכל החיים וגם מחסנית תגים. אתה וסקווירטל הולכים לדרך 1 לחפש פוקימונים , למרבה המזל אתם מוצאים זחל ירוק וקטן שכנראה הלך לאיבוד ( ) והוא נראה עצבני עליכם . מה תעשה?
    רשמתי ברקע שאימא שלי עברה ליונובה .
    -------------------------------------------------------
    "מה לעזאזל עשינו?"אשאל את סקווירטל , "טוב , בוא נבדוק אותך ואת המתקפות שלך!" אומר ואבדוק אותו בפוקדע , ולאחר מכן אבדוק את סקווירטל .

6. משתמש מנוסה
    "מעניין על מה הציפור עצבנית" אשאל את באלבזור ואבדוק אותה בפוקדקס ואז אומר לבאלבזור "תשתמש בדחיפה ואז בהצלפת גפן בקפיצה ואם הציפור תתקוף תתחמק ממנה" ואז אחכה לתגובתו
    אתה בודק את הציפור בפוקידע ואתה מגלה שזה ספירו, פוקימון הציפור העצבנית, כדאי להיזהר ממנו שהוא כועס כי הוא יכול לתקוף בני אדם ופוקימונים. המתקפות של ספירו הן : דחיפה , רוח ( gust ) ונהמה. אתה אומר לבלבאזור להשתמש בדחיפה וספירו מתחמק במהירות רבה. פתאום ספירו מתחיל לעשות מערבולת רוח חזקה עם כנפיו שמתקרבת לבלבאזור במהירות וזה נראה כאילו לבלבאזור אין סיכוי מול המערבולת. ברגע האחרון בלבאזור מתחמק מהמערבולת ומשתמש בהצלפת גפן על ספירו . ספירו נפגע קצת ונראה כאילו הוא נפצע קצת בכנף הימנית. מה תעשה?
    ציטוט פורסם במקור על ידי ttrrtte צפה בהודעה
    אוי זה מוזר אני רגילה להיות השה''מ שלך ;)
    אתחיל ללכת בדרך 1 כאשר צ'ארמנדר לצידי, לאחר כשעה הליכה אחליט לעצור לאכול, אני אתן לצ'ארמנדר לשתות מים ואתן לו אוכל, באותו הזמן אוכל ואשתה גם אני, תוך כדי אכילה אומר לצ'ארמנדר לחפש פוקימונים מסביב, וכך גם אני יעשה.
    אתם הולכים לחפש פוקימונים ופתאום אתם רואים פוקימון שנראה כמו גרביל קטן ( )
    והוא נראה כועס. מה תעשי?

רשמתי ברקע שאמא שלי עברה ליונובה
    --------------------------------------------
    מה לעזאזל עשינו?"אשאל את סקווירטל , "טוב , בוא נבדוק אותך ואת המתקפות שלך!" אומר ואבדוק אותו בפוקדע , ולאחר מכן אבדוק את סקווירטל
    סליחה
    --------------
    אתה בודק את הזחל בפוקידע ואתה מגלה שזה קטרפי, פוקימון הזחל. הוא פוקימון שבדרך כלל שמח ומאוד ידידותי. והוא מומלץ למאמנים מתחילים. המתקפות של קטרפי הן : דחיפה וחוטי משי ( string shot ).
    אחר כך אתה בודק את סקוירטל ואתה מגלה שהמתקפות שלו הן בועות דחיפה ונהמה ( כתוב לך בספוילר של הרשומים... )
    נערך לאחרונה על ידי banana man, 07-06-2012 בשעה 08:08 PM

7. TBM

סליחה
    אתה בודק את הזחל בפוקידע ואתה מגלה שזה קטרפי, פוקימון הזחל. הוא פוקימון שבדרך כלל שמח ומאוד ידידותי. והוא מומלץ למאמנים מתחילים. המתקפות של קטרפי הן : דחיפה וחוטי משי ( string shot ).
    אחר כך אתה בודק את סקוירטל ואתה מגלה שהמתקפות שלו הן בועות דחיפה ונהמה ( כתוב לך בספוילר של הרשומים... )
    זה בסדר.
    -----------------
    "בטח משהו קרה לו." אומר לסקווירטל , "תשתמש בנהמה , לאחר מכן תתקרב לקטרפי ותשתמש בדחיפה , ולאחר מכן תשתמש בבועות." אומר לסקווירטל .

8. משתמש מנוסה
    זה בסדר.
    -----------------
    "בטח משהו קרה לו." אומר לסקווירטל , "תשתמש בנהמה , לאחר מכן תתקרב לקטרפי ותשתמש בדחיפה , ולאחר מכן תשתמש בבועות." אומר לסקווירטל .
    לפני שאתה מספיק להגיד משהו קטרפי משתמש בחוטי משי על סקוירטל . קטרפי מוציא חוטים מהפה שלו וסקווירטל נלכד בחוטים. אבל למרבה המזל הוא מצליח להשתחרר. סקוירטל משתמש בנהמה שגורמת לקטרפי להירתע לרגע. סקוירטל רץ שהוא משתמש בדחיפה והוא פוגע בקטרפי. אחר כך הוא משתמש בבועות. פתאום הוא מתחיל להוציא בועות ענקיות מהפה בעוצמה מדהימה. הבועות פוגעות בקטרפי בעוצמה רבה. אתה מתקרב קצת לקטרפי ואתה רואה אותו מעולף. מה תעשה?

9. משתמש מנוסה
    אתה בודק את הציפור בפוקידע ואתה מגלה שזה ספירו, פוקימון הציפור העצבנית, כדאי להיזהר ממנו שהוא כועס כי הוא יכול לתקוף בני אדם ופוקימונים. המתקפות של ספירו הן : דחיפה , רוח ( gust ) ונהמה. אתה אומר לבלבאזור להשתמש בדחיפה וספירו מתחמק במהירות רבה. פתאום ספירו מתחיל לעשות מערבולת רוח חזקה עם כנפיו שמתקרבת לבלבאזור במהירות וזה נראה כאילו לבלבאזור אין סיכוי מול המערבולת. ברגע האחרון בלבאזור מתחמק מהמערבולת ומשתמש בהצלפת גפן על ספירו . ספירו נפגע קצת ונראה כאילו הוא נפצע קצת בכנף הימנית. מה תעשה?
    "באלבזור, תשתמש שוב בדחיפה ואז בהצלפת גפן" אומר לבאלבזור ואכין פוקדור ביד. אחרי שהוא יתקוף אני אזרוק את הפוקדור על ספירו
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

10. student of Gakuen Alice
    אתם הולכים לחפש פוקימונים ופתאום אתם רואים פוקימון שנראה כמו גרביל קטן ( )
    והוא נראה כועס. מה תעשי?

''מה עשינו?'' אומר בשקט.
    ''אולי הוא רעב'' אומר לצ'ארמנדר ואזרוק לעבר הפוקימון חתיכת אוכל, אקח את הפוקדע שלי ואסרוק את הפוקימון המוזר.
    לאחר מכן אחליט ללכוד אותו, אני אסרוק את צ'ארמנדר והמתקפות שלו
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

11. TBM
    לפני שאתה מספיק להגיד משהו קטרפי משתמש בחוטי משי על סקוירטל . קטרפי מוציא חוטים מהפה שלו וסקווירטל נלכד בחוטים. אבל למרבה המזל הוא מצליח להשתחרר. סקוירטל משתמש בנהמה שגורמת לקטרפי להירתע לרגע. סקוירטל רץ שהוא משתמש בדחיפה והוא פוגע בקטרפי. אחר כך הוא משתמש בבועות. פתאום הוא מתחיל להוציא בועות ענקיות מהפה בעוצמה מדהימה. הבועות פוגעות בקטרפי בעוצמה רבה. אתה מתקרב קצת לקטרפי ואתה רואה אותו מעולף. מה תעשה?
    אזרוק פוקדור על קטרפי , "עבודה טובה סקווירטל!" אומר שמח ואסתכל על הפוקדור מתנדנד , אם הוא יפתח אצווה על סקווירטל להשתמש בנהמה , אחרי זה בנהמה פעם נוספת ואז בבועות ואז אליו את הפוקדור, אם הוא נתפס אז אוציא אותו , אם הוא רגוע אז אשים אותו על כתפי ואז אשים גם את סקווירטל על כתפי , אם הוא עדיין עצבני אז אבקש מסקווירטל להרגיע אותו ואז אשים את שניהם על שתי הכתפיות שלי .

12. משתמש מנוסה
    "באלבזור, תשתמש שוב בדחיפה ואז בהצלפת גפן" אומר לבאלבזור ואכין פוקדור ביד. אחרי שהוא יתקוף אני אזרוק את הפוקדור על ספירו
    בלבאזור משתמש בדחיפה עוצמתית ביותר וספירו נופל על הרצפה מותש מאוד. אחר כך בלבאזור משתמש בדחיפה וספירו התעלף. מה תעשה?

ציטוט פורסם במקור על ידי ttrrtte צפה בהודעה
    ''מה עשינו?'' אומר בשקט.
    ''אולי הוא רעב'' אומר לצ'ארמנדר ואזרוק לעבר הפוקימון חתיכת אוכל, אקח את הפוקדע שלי ואסרוק את הפוקימון המוזר.
    לאחר מכן אחליט ללכוד אותו, אני אסרוק את צ'ארמנדר והמתקפות שלו
    המתקפות שלו מופיעות בספוילר של הרשומים.
    ------------------------------------------------
    את זורקת לעבר הפוקימון המוזר חתיכת אוכל והוא נראה שמח, הוא בא אלייך ונראה כאילו הוא מחבב אותך ורוצה להצטרף איתך למסע. את זורקת עליו פוקדור והוא מתנדנד לכמה שניות ונעצר. את בודקת את הגרביל בפוקידע ומגלה שזה בידוף, פוקימון הגרביל. הוא מאוד נחמד ואוהב מאמנים. המתקפות של בידוף הן : דחיפה ונהמה.

אזרוק פוקדור על קטרפי , "עבודה טובה סקווירטל!" אומר שמח ואסתכל על הפוקדור מתנדנד , אם הוא יפתח אצווה על סקווירטל להשתמש בנהמה , אחרי זה בנהמה פעם נוספת ואז בבועות ואז אליו את הפוקדור, אם הוא נתפס אז אוציא אותו , אם הוא רגוע אז אשים אותו על כתפי ואז אשים גם את סקווירטל על כתפי , אם הוא עדיין עצבני אז אבקש מסקווירטל להרגיע אותו ואז אשים את שניהם על שתי הכתפיות שלי .
    אתה זורק פוקדור על קטרפי והפקודור מתנדנד לכמה שניות ונעצר. תפסת קטרפי. אתה מוציא אותו החוצה והוא נראה שמח ולהוט כבר להמשיך במסע. מה תעשה?

13. student of Gakuen Alice
    המתקפות שלו מופיעות בספוילר של הרשומים.
    ------------------------------------------------
    את זורקת לעבר הפוקימון המוזר חתיכת אוכל והוא נראה שמח, הוא בא אלייך ונראה כאילו הוא מחבב אותך ורוצה להצטרף איתך למסע. את זורקת עליו פוקדור והוא מתנדנד לכמה שניות ונעצר. את בודקת את הגרביל בפוקידע ומגלה שזה בידוף, פוקימון הגרביל. הוא מאוד נחמד ואוהב מאמנים. המתקפות של בידוף הן : דחיפה ונהמה.
    אני אוציא בשמחה את בידוף מן הפוקדור שלו ואומר ''שלום בידוף אני טל, המאמנת החדשה שלך'' אלטף את בידוף בראשו, ''תרצה להישאר מחוץ לפוקדור או בפנים?'' אשאל, עם הוא ירצה בפנים אכניס אותו עם לא אשאיר אותו בחוץ.
    אמשיך ללכת, לאחר כשעתיים הליכהף אני יעצור ויאמר לצ'ארמנדר ולבידוף שהגיע הזמן להתאמן.
    ''צ'ארמנדר, תשתמש בגחלת על העץ שלידך, תתחיל בגחלת חלשה וכל כמה זמן תגביר את הקצב בכדי לחזק את מתקפת הגחלת שלך או אפילו ללמוד להביור!''
    אני אפנה אל בידוף ואומר ''בידוף, לך את העץ שליד של צ'ארמנדר, ותתחיל לנסות לתקוף אתההעץ בנשיכות כדי ללמוד נשיכה!''
    באותו הזמן אחליט גם אני להתאמן בכדי לעודד את פוקימונים שלי ואתחיל לרוץ במקום.

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

14. TBM
    אתה זורק פוקדור על קטרפי והפקודור מתנדנד לכמה שניות ונעצר. תפסת קטרפי. אתה מוציא אותו החוצה והוא נראה שמח ולהוט כבר להמשיך במסע. מה תעשה?
    אשים אותו על כתף אחת ואת סקווירטל על כתף אחרת , "מוכנים לתפוס לנו עוד חבר צוות." אומר ואחפש פוקימון מעופף או עשב .

15. משתמש מנוסה
    בלבאזור משתמש בדחיפה עוצמתית ביותר וספירו נופל על הרצפה מותש מאוד. אחר כך בלבאזור משתמש בדחיפה וספירו התעלף. מה תעשה?
    אני אזרוק את הכדור על ספירו ואז אוציא אותו, אגיד לו שאני המאמן שלו ואשאל אם הוא רוצה להיות בפנים או בחוץ. לאחר מכן אמשיך בדרכי אל העיר ורמיליאון. בדרך אעצור ואאמן את הפוקימונים. כדי שבאבזור ידע עלי תער אומר לו לנסות להוציא עלים מהגב במהירות ואת פירו אנסה אס אווירי בכך שאומר לו לעוף גבוהה ומלעמה לרדת ופגוע במטרה שאכין מעלים.
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

עמוד 2 מתוך 10 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •