Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4
  1. משתמש מנוסה
    שם: משנה?
    אוקיי,אז מניח שאנחנו עדיין צריכים לעשות טופס.

שם:תבחר לו שם אמיתי ותכתוב את הכינוי
    גיל:תבחר לו משהו...אבל אל תעשה אותו צעיר מדי,וגם לא בן ארבעים-התכנון הוא שקפטן די-סי יהיה הכי זקן,והוא בן 40..אה,ונייט'רייסס גם נראה באותו הגיל (הוא אל,אז הוא באמת זקן בהרבה).
    אופי:מה שבא לך.
    מראה:גרין ליזארד...זה נותן קוים די ברורים ^^
    רקע:תמציא משהו
    הערות:

אני אערוך את שלי אחר כך...

ועכשיו זה האחר כך-

שם:קייל האולט-מטאלורד
    אופי:קשוח,ציני,חכם,מתחכם
    מראה: שיערו של קיל הוא שחור לגמרי.עיניו הם בצבע ירוק בוהק. הוא עוטה מעין שריון קרב טכנולוגי קל- הוא כולל מגן חזה,כפפות,קסדת חצי פנים,ומגפי סילון. השריון הוא בצבע סגול כהה כשמתחתיו הוא לובש בגד תרמי בצבע שחור.
    רקע:קייל הוא תוצר של מציאות אחרת. במציאות הזאת,מלחמת של האזרחים של הגיבורים נגמרת בכך שכל הגיבורים מתים,חוץ ממיס מארוול ווולברין-מיס מארוול,בשל התעלמותה מהקרבות,ווולברין,בשל יכולות הריפוי שלו. כדי להמשיך את גזע הגיבורים,הם מביאים לעולם שלושה ילדים חדשים-קייל,גורדון,ולוק.כל אחד מהילדים האלה הוא לא מוטאנט רגיל-הם לא הומו סופריור,הם מתת גזע של הומו ספריור שנקרא הומו סופריור קריוס (בגלל הגנים של גזע הקרי שזורמים בדמם). זה מקנה להם יכולות גופניות משופרות,פלוס הכוחות המוטאנטיים שלהם. בעקבות קרע בזמן,שלושת האחים טיילו למימד הזה. גורדון הפך לקראקן,קייל הפך למטאלורד,ולוק חזר אל מימד הבית שלו. שני האחים קיבלו הצעה להצטרף לדפנדרס והצטרפו מיד. כשהם התפרקו,הם הצטרפו ביחד עם אל טיגרה אל האקסמן,ושם מטאלורד שינה את שמו למאשינקס ולאחד מכן לסייר דיספאיירוהוא וקראקן קיבלו פיקוד על קבוצה.
    הערות:אין.
    למה פיל הוא אפור,גדול ומקומט?
    כי אם הוא היה לבן קטן ועגול הוא היה אספירין.

People are strange when you're a stranger ]

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=awi14wDTxNw[/YOUTUBE]

2. משתמש מנוסה
    שם: אייל
    שם:דרייק אורייאן
    אופי:קר רוח,קשוח וגאון. לא חברותי בכלל.
    מראה:ירוק,זנב של אנקילוזאור,ניבים בפה עם לשון ארוכה,רגלי לטאה וידי לטאה,על גבו יש קוצים,סימן של ירח על ראשו.
    רקע:אני נולדתי בעולם שבו שולט קיסר אכזר וצמא דם שהרג את כל גיבורי העל חוץ מאימא ואבא שלי. בעולם ההוא אבי היה ת'ור ואמי היייתה חתול שחור. אחרי שנולדתי שניהם מתו וזה חישל אותי,הרגשות שלי נעלמו והייעוד שלי הפך לחיסול הרוע. התייצבתי מול הקיסר כשהייתי בן 5 והוא כמעט חיסל אותי. המשרתים של הקיסר איידו חלק מהקיר והקיסר כמעט אייד אותי. פתאום הוא גדל והגיע לגודל של 10 פילים והיה לטאה ענקית וקוצנית אני ניסיתי להפעיל את כוחי והיצור נגע בי,אני הפכתי לללטאה בעצמי ואיידתי את הקיסר בגלל שהפכתי למפלצת מוזרה וענקית. אני הגעתי למימד כדור הארץ שם זוג בני אדם אימצו אותי וגדלתי בצורה נורמלית לכאורה. מגיל 10 אני גיליתי על הכוחות שלי ועכשו אני שולט בהם,לפעמים אני זועם מדי והופך למפלצת לטאה,עזבתי את עולמי לפני שידעתי איך לשלוט בכוח הזה.
    הערות:אם זה קצר אז דע לך שכשכתבתי את זה זה נראה ארוך

3. משתמש מנוסה
    שם: משנה?
    אוקיי,אז אני אתחיל.

~~

ישבתי ליד השולחן באחוזת האקסמן.סייקלופס ישב ימיני וקרא עיתון. על הספה שבצד טייגר נמנם קצת.לפתע,נשמע קולו של אקסבייר."פוסידיוס,סייר דיספאייר,ונייט טייגר-תגיעו לחדר הפרטי שלי מיד.זה בקשר לדפנדרס." הוא אמר.לפתע,כל הנוכחים בחדר הסתכלו עליי,על קראקן,ועל אל טיגרה במבט מופתע."אתם הייתם חברים בדפנדרס...?" שאל סייקלופס בהפתעה.
    "כן. אני מופתע שלא ידעתם." אמרתי בקוצר רוח.כמובן,לפני שהגענו לאקסמן החלפנו זהות-אני הפכתי למאשינאקס,קראקן הפך לפוסידיוס,ואל טיגרה הפך לנייט טייגר,אבל זה לא שטרחנו להסתיר את עברנו.אני מתכוון,הפרופסור ידע.ויש לנו כוחות אותו דבר כמו לחלק מהדפנדרס."לא ממש ידענו." אמר ביסט,שנכנס לחדר ועל פניו הבעה של הפתעה.אחי הצעיר,גורדון,חייך אליו.סימנתי לסאם וגורדון,ויצאנו מהחדר.
    "יש לכם מסר מניק פיורי." אמר הפרופסור בפנים חתומות."הוא יגיע לפה עם ספינת sheild שלו עוד מספר דקות. הוא ייתן לשלושתכם פרטים נוספים על הסיבה שבגללה אספו את הצוות שלכם מחדש בספינה עצמה. התלבושות השינות שלכם נמצאות פה." הוא אמר,והצביע על חדר קטן. נכנסנו לתוכו,ובתוכו ראיתי את החליפה הישנה שלי,ולידה התלבושת של קראקן,והתלבושת של אל טיגרה. שמנו את התלבושות הישנות.
    חיכינו לניק בחוץ. כל האקסמן התאספו על המדשאה ובהו בתלבושות שלנו במבטים פעורים.לפתע,ספינה ענקית הופיעה בשמיים.
    למה פיל הוא אפור,גדול ומקומט?
    כי אם הוא היה לבן קטן ועגול הוא היה אספירין.

People are strange when you're a stranger ]

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=awi14wDTxNw[/YOUTUBE]

4. משתמש מנוסה
    שם: אייל
    ציטוט פורסם במקור על ידי Sire Despair צפה בהודעה
    אוקיי,אז אני אתחיל.

~~

ישבתי ליד השולחן באחוזת האקסמן.סייקלופס ישב ימיני וקרא עיתון. על הספה שבצד טייגר נמנם קצת.לפתע,נשמע קולו של אקסבייר."פוסידיוס,סייר דיספאייר,ונייט טייגר-תגיעו לחדר הפרטי שלי מיד.זה בקשר לדפנדרס." הוא אמר.לפתע,כל הנוכחים בחדר הסתכלו עליי,על קראקן,ועל אל טיגרה במבט מופתע."אתם הייתם חברים בדפנדרס...?" שאל סייקלופס בהפתעה.
    "כן. אני מופתע שלא ידעתם." אמרתי בקוצר רוח.כמובן,לפני שהגענו לאקסמן החלפנו זהות-אני הפכתי למאשינאקס,קראקן הפך לפוסידיוס,ואל טיגרה הפך לנייט טייגר,אבל זה לא שטרחנו להסתיר את עברנו.אני מתכוון,הפרופסור ידע.ויש לנו כוחות אותו דבר כמו לחלק מהדפנדרס."לא ממש ידענו." אמר ביסט,שנכנס לחדר ועל פניו הבעה של הפתעה.אחי הצעיר,גורדון,חייך אליו.סימנתי לסאם וגורדון,ויצאנו מהחדר.
    "יש לכם מסר מניק פיורי." אמר הפרופסור בפנים חתומות."הוא יגיע לפה עם ספינת sheild שלו עוד מספר דקות. הוא ייתן לשלושתכם פרטים נוספים על הסיבה שבגללה אספו את הצוות שלכם מחדש בספינה עצמה. התלבושות השינות שלכם נמצאות פה." הוא אמר,והצביע על חדר קטן. נכנסנו לתוכו,ובתוכו ראיתי את החליפה הישנה שלי,ולידה התלבושת של קראקן,והתלבושת של אל טיגרה. שמנו את התלבושות הישנות.
    חיכינו לניק בחוץ. כל האקסמן התאספו על המדשאה ובהו בתלבושות שלנו במבטים פעורים.לפתע,ספינה ענקית הופיעה בשמיים.
    ראיתי מחוץ לספינה את חבורת העלובים,אקסמן. אני לא מבין איך הדפנדרס הגיעו לאקסמן ולאוונג'רס. מי שעלה ראשון הוא סייר דספאייר,לשעבר מטאלורד ואז קראקן. פיורי הסכים שהחלאות האחרות יעלו. הם הסתכלו עליי במבטי פליאה עד שמטאלורד אמר לי "מי אתה אמור להיות? הזוחל הירוק?" וצחקו. התקדמתי במהירות והחזקתי אותו באגרוף עד שהוא הצטמרר ואמרתי לו "פיורי מצא אותי לפניך עלוב נפש,ואני החייל הכי טוב שלו. כל אחד מהאימונים היה 1000001 ולכן אם אתה חושב שאתה מתעלה עליי כי היית באקסמן ובדפנדרס המקוריים,אני ממליץ לך לשתוק או שתמצא את מותך". עזבתי אותו ועמדתי לצד פיורי. פיורי התחיל לדבר "גרין ליזארד שלצדי או כמו שהוא אוהב לקרוא לעצמו ליזארדמאסטר הוא אח של בלאק האלק,הוא הצד היותר אנושי שקיים במשפחה הזאת. אתם תצטרפו אליו ואל הדפנדרס המקוריים כדי להציל את העולם מהאיומים שיש. כרגע יש איום שאפילו ליזארדמאסטר לא יכול להתמודד נגדו,הוא העלים כמה מהסוכנים הכי טובים שלנו וכמעט הרג את ליזארדמאסטר אבל הוא הצליח להשיל את העור ולברוח. איבדנו את ספיידרמן בקרב עם האיש הזה ולכן בואו אחריי" ני הלך אל דלת נעולה ופתח אותה.

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •