Pokemon GO
עמוד 19 מתוך 19 ראשוןראשון ... 9171819
מציג תוצאות 271 עד 275 מתוך 275
  1. מנהל ראשי
    שם: אדם
    אדם:
    "אני אראה לך בדיוק מה דאסטוקס יודע לעשות!" אתה אומר נלהב ומושיט יד קדימה. אתה כבר מתכנן לסיים את הקרב.
    אתה מיד פועל ומורה לדאסטוקס "הרם את ג'יודוד באוויר בעזרת רוח וסיים זאת בדחיפה!" ודאסטוקס מנופף בכנפיו בחוזקה ורוח מגיעה ומרימה את ג'יודוד הכבד מהקרקע.
    הוא מסוחרר ומעל חושי ולא ממש מבין מה הולך, ועוד ליפני שהוא בכלל מספיק להבין דחיפה של דאסטוקס מפילה אותו חזרה לקרקע מעולף!
    "הו ג'יודוד חמוד שלי... אל תדאג אנקום בשבילך, דאסטוקס הולך לנשק את רצפה Honey!" היא אומר לך ומחזירה את גיודוד.
    לאחר מכן מוציא החוצה פוקדור נוסף וממנו יוצאת סמוצ'אם קטנה וחמודה מאוד!
    מה תעשה?
    אבדוק מידע עליה בפוקדע בזריזות. היא חלשה לאש ופלדה. יש לי את הפוקימון האולטימטיבי.
    "צ'ארמנדר, צא!" אפקוד ואושיט יד קדימה. "סחרר את עצמך על הרצפה כמו קודם ותקוף זנב ברזל!"

2. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    וונדי:[/COLOR]
    רועדת מקור את מתחילה להכין את עצמך לקראת לינה בחוץ, כמה מן האבן ויחד עם מאדקיפ וקיובון אוספת עצים למדורה.
    לאחר שהשגתם ערימה יפה את פונה אל אחד הקאמפרטים והנאמלים שליד המים ומבקשת אש, לפתע נאמל אחד מסביר לך כי אם תתני לו מעט אוכל הוא יבעיר לך אש.
    את מסכימה ושולפת מהתיק שתי פירות ומגישה לו, הוא זולל אותם במהירות ללא רבב ומבעיר לך אש עם גחלת.
    בנתיים את מקימה מחנה ולאחר 15 דקות הכל כבר מוכן לשינה.
    מה תעשי?

[/QUOTE]

''פיה זה היה יום מעייף'' אומר בחיוך וגאווה על כך שהכל כבר מוכן ועל ההשגים שלי ושל הפוקימונים שלי היום.
    אני אשכב ארצה ואלך לישון, בבוקר לאחר שאקום אסתכל סביבי לברר עם יש פוקימונים בסביבי, לאחר מכן אוציא את כל הפוקימונים שלי בכדי שכולנו נשתה מהמי שבנווה המדבר, לבסוף נתחיל ללכת שוב בדרכינו
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

3. the bitch is back
    ציטוט פורסם במקור על ידי Sharpedo צפה בהודעה
    רובי-
    אתה ניגש לאחד המאמנים ושואל כיצד אפשר להחליף, "או זה קל! אתה פשוט צריך מאמן נוסף שאתה שמעוניין להחליף איתך,כשהחלטתם באילו שני פוקימונים אתם מעוניינים להחליף אתם מחכים לתור למכונת ההחלפה וכשמגיע התור שלכם האחות ג'וי לוקחת את שני הפוכדורים ומבצעת את ההחלפה! פשוט וקל!" הוא מסביר לך בידידות.
    מה תעשה?
    "תודה רבה" אומר לו בחיוך ואז אגש הכי קרוב למכונה "יש לי קומבי נקבה, משהו שמאוד נדיר! אם מישהו רוצה אותה, אני רוצה תמורה פוקימון מסוג נורמאל או לחלופין רעל!" אכריז ברשמיות "להזכירכם, קומבי נקבה מאוד נדירה, והיא הקומבי מתפתחת לויספקויין!" אוסיף ואז אחכה לתשובה.
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

4. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    אני ממש מצטערת אך בצער רב עקב עומס לימודי אני נאלצת לפרוש :\
    נכון לעכשיו אני פורשת כמעט מכל המ''תמים שאני בהם בכדי לפנות זמן להגבה והשקעה במ''ת שלי
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

5. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי NivX10 צפה בהודעה

תומאס:
    אתה מביט באוניקס לכל גולדו המרשים ומתקשה לדבר, "וואווו.." מגמגם של התפאלות יוצא מפיך אך זהו ולא יותר.
    אתה מיד קופץ ממנו ומתרחק מתוך זהירות, הוא מביט בך במבט רציני וחודר... נשימותיו כבדות ונהמות חלשות יש בו.
    אתה מנסה להתעשט ומיד לחשוב איך יוצאים מן התסבוכת ומיד פונה אליו ביראת כבוד "סליחה מר אוניקס, מצטער כי לא שמתי לב. לא צפיתי שאוניקס כל-כך גדול ומרשים כמוך יהיה כאן!"
    "אתה באמת מדהים וסליחה שוב על ההפרעה..." אתה אומר שוב ושוב ונראה כי זה עובד, החנופה עושה עליו רושם והוא נרגע. הוא חוזר לכשב כאשר עין אחת פוקחת עליך ומוודא שאתה אכן מתרחק.
    אתה ממשיך בדרך שלפתע אתה מביט שמאלה ורואה את סילבר
    , הנער האדמוני מהמעבדה יושב על אבן גדולה ומביט בך ובמה שקרה בחיוך מלגלג.
    מה תעשה?
    "על מה אתה מסתכל?" אני אומר לו בעצבנות "אתה מסתכל על מאמן שעושה משהו בחיים שלו, או שאתה חושב על מה שאתה אף פעם לא תעשה וזה לאמן כמו שצריך?" אני מוסיף בלגלוג משלי.

עמוד 19 מתוך 19 ראשוןראשון ... 9171819

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •