Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 35
  1. אמאש'ך פלאפי ):
    שם: ספרטה
    תן צ'אנס

התכנסנו כאן היום בשביל להודיע לכם בצער רב על פתיחתו של הפרויקט תן צ'אנס.
    במשך סוף השבוע האחרון הצוות עבד יום ולילה על מנת להכין את ההמלצות המשובחות ביותר שנראו בפורום מנגה!
    אז קבלו אותם במחיאות כפיים סוערות:

Seinen
    הוא אחראי על אגף הסיינן, הוא העובד החרוץ ביותר, הוא חתיך, הוא מגניב, הוא מקצוען הוא RIDER.

Basilisk\Masaki Segawa

*טוב אז לפני שאני אתחיל בהמלצה אני מוכרח להגיד שהקריאה של המאנגה היא באחריותכם כי בה קטעי ערום(לא יותר משד חשוף כן? ) וקרבות די ברוטלים(ז"א איברים שנכרתים וכו'...)
    אז ככה לפני שאני בכלל אתן פה תדעה האישית שלי על המאנגה אני אספר לכם בקצרה במה היא עוסקת:
    יפן, השנה היא 1614 ישנם שני שבטי הנינג'ות המסוכסכים איגה וקוגה אשר רק הסכם השלום ביניהם מונע מהם להילחם אחד בשני אך כאשר הוא מופר כל שבע שולח 10 נינג'ות אשר ילחמו עד המוות כשהשבט אשר שורד אחרון ישלוט למשך 1000 השנים הבאות. אם כי לא כולם מסכימים לזה גנוסוקה משבט קוגה ואוברו משבט איגה הם בעצם מאהובים אך מה קורה כשהסכם השלום יופר והשניים יאלצו להילחם אחד בשני?
    אז אחרי שסיפרתי לכם בקצרה על מה המנגה מספרת אני אומר לכם שנהנתי ממנה בכל רגע היא מנגה קצרה כיפית ומעבירה את הזמן.
    הקרבות....אמנם הם לא ארוכים כי המנגה קצרה ואומנם יש נינג'ות שמתות לפני שאנחנו מספיקים לראות מהן יותר מדי אבל בכל זאת הקרבות מבוצעים בצורה מצויינת, הכוחות וההתמחויות של כל נינג'ה ונינג'ה מדהימים ומגוונים. אה אם שכחתי לציין למרות שאת זה כבר הבנתם מהפירוט סיינן אמנם הוא רק פנייה לגיל המאנגה עצמה היא גם רומאנס, אקשן והיסטורית. אז כן גם הרומאנס שם די טוב, מאוד אפילו.
    המאנגה עצמה דרך אגב די קצרה(32 צ'אפטרים), זורמת ומעבירה תזמן בקלות עם הקרבות היפים, הדמויות המדהימות שדרך אגב מראות לדמויות מנארוטו מה זה נינג'ה אמיתית P: וכמובן העלילה שמתקדמת בצורה מצויינת מרגע לרגע שבאמת גרמה לי להתקשות להפסיק באמצע.
    בקיצור אני ממליץ בחום כמובן לקרוא את המאנגה, יש בה אקשן, רומאנס , עלילה מצויינת(נינג'ות סטייל רומיאו ויוליה) והיא מעבירה תזמן בכיף =].

Romance

רובכם מכירים אותו בתור חיית הלילה של הפורום, האיש בתחתונים, הוא לא אחר מאשר Panties.

Seto no Hanayome/Kimura Tahiko

דבר ראשון אני חייב לאמר שאין טעם בכלל לקחת את המנגה הזאת ברצינות, ההומור רנדומלי לחלוטין ברוב המקרים ונועד אך ורק לשם בידור של הקוראים. המנגה לא מתאפיינת בדברים יוצאי דופן ומציגה את עצמה בפני הקוראים כפשוטה, שזה בדיוק היתרון שלה. המנגה לא מתיימרת להיות יוצאת דופן משאר המנגות הקיימות או להמציא סיפור חדש שלא נראה עוד קודם, היא דובקת בקו עלילה פשוט ואולי גם מוכר ודברים אחרים כמו התפתחות של דמויות נשארים פשוטים ומדויקים גם כן. זה אולי נשמע משעמם אבל זה בכלל לא כך, המאפיינים של המנגה אולי פשוטים אבל נעשיים בצורה מצוינת, בין אם זה ההומור הקורע בכל פרק או הצגת חיי השגרה בבית הספר. המנגה יכולה להחשב כמתעצלת לעניין את קהל היעד אך מצד שני אין רגע דל שם.
    העלילה המוכרת נמצאת גם במנגה הזאת, נער בחטיבה שניצל על ידי בת ים מגלה שיש לו שתי אפשרויות להמשך חיו, למות או להתחתן עם בת הים שהצילה אותו, כולנו יודעים איך זה ימשיך מפה. על פי זה נראה כי המנגה צפויה ולא מעניינת אבל פה מונחת הטעות, המנגה מתעסת בעלילה פשוטה וידועה אבל גורמת לה להיות מצוינת כמעט בכל דרך אפשרית, לקחו סיפור שכיח והפכו אותו לסיפור מעניין. המנגה מתאפיינת במיוחד בהומור שבה, שהופך כל פרק לחוויה כל פעם מחדש, אף פרק לא משעמם כי ההומור נכנס בו חזק בכל הכוח מה שהופך את הכל למהנה במיוחד. ההומור עצמו מתאפיין בפארודיות שונות בין אם זה על התרבות היפנית, התרבות האמריקאית או אפילו על המנגה עצמה, הומור יותר "נמוך" מדרך כלל שמצליח להצחיק בכל פעם. הדמויות הראשיות והמשניות גם יחד כולן תורמות להומור הזה, ניתן לאמר כי כל דמות היא סטריוטיפ קומי אחר ומגלמת אותו במהלך המנגה, כך נוצר מגוון רחב של דמויות בעלות אופי די שונה.
    בעוד שההומור לוקח חלק מרכזי מהמנגה ומופיע בכל פרק במירב הדרו, חובה לציין כי הרומנטיקה לעיתים נדחקת לצד ולוקחת חלק פחות חשוב בהשתלשלות האירועים, אך זה לא גורע מן האיכות של המנגה, גם אם בחלקים מסוימים הרומנטיקה נמצאת פחות היא עדיין קיימת שם וקשה לוותר עליה בגלל התנהלותה המעניינת, טיב ביחסים בין הדמויות מתגבר והופך לחזק יותר בהדרגתיות בכל פרק והרומנטיקה תמיד מצליחה לשמור על הקצב שלה כדי לא להוות מטען עודף. טיב היחסים בין הדמויות הראשיות והמשניות כאחד גם הוא הולך וגובר עם הזמן וניתן לראות שינוי אך אם כי לא דרסטי וכזה שלוקח לו זמן להגיע.
    לסיכום, המנגה מתיימרת להיות אך ורק מה שהיא אמורה להיות ונותנת הדגש ענק לפאן ההומוריסטי שבה, למרות שכן יש רומנטיקה במנגה היא מתפתחת לאט יחסית ולא מקבלת את אור הזרקורים, המנגה לא תבוא פתאום ותדחוף קטע רומנטי או דרמטי רק כדי להגיד שהוא שם, מה שעלול לאכזב את הקוראים שבינינו שאוהבים לראות את הדברים האלה. בסך הכל המנגה מעניינת, מצחיקה ומעבירה את הזמן במהירות.

Sport
    הוא המקים של הפרויקט הוא אגדה הוא חתיך הוא זיין הוא מגניב הוא הכל הוא בכלל לא שחצן זה פלופייייי.

H2/Adachi Mitsuru

המלצה :
    אם לומר את האמת, זאת מנגה שברגע האחרון בחרתי,אם הייתי כותב את ההמלצה לפניי עשר דקות, המנגה אשר הייתה רשומה למעלה הייתה BECK, אבל אל תתנו למשפט הזה להטעות אותכם H2 טוב בדיוק באותה הרמה.
    טוב עכשיו אתם בטח שואלים על מה המנגה הזאת בכלל אז ככה:
    המנגה מתעסקת בסיפורם של הירו והידאו אשר בראשם דבר אחד בייסבול(ופורנו.).אך לאחר פציעה של הראשון אשר גורמת לו לוותר על חלומו ולהפסיק לעסוק בבייסבול הוא מחליט לעבור לבית ספר ללא קבוצת בייסבול.בעוד השני הופך לכוכב של קבוצת צמרת באליפות הבייסבול.
    עכשיו לאחר שאתם מכירים את העלילה של אפשר להתחיל בהמלצה האמתית.
    דבר ראשון, קראתי (REREAD XP) לאחר רצף של מנגות שבהן הגיבור הראשי מתחיל מכלום, ואם אתם מחפשים עוד מנגות כאלה טעיתם בנושא (או שלא ?אחריי הכל לפרוייקט קוראים תן צאנס ~).
    העלילה מעולה,המנגקה ידוע ביכולתו לשלב רומאנס עם ספורט, והוא עושה את זה מעולה.
    הדמויות, אוקי אני חייב לציין ששיקרתי, המנגקה לא ידוע רק ביכולתו ליצור עלילה מעולה, יש לו בעיה נוספת הוא ממחזר דמויות, מה זאת אומרת , אם קראתם את מנגה אחרת של המנגקה הזה אתם כבר בטח חושבים למה לעזאזל הוא מציג את X מהמנגה X, כן הוא ממחזר את המראה של הדמויות שלו, שבתכלס לדעתי זה לא כזה רע.
    קומדיה, אחד הדברים הכי יפים בקומיקאים זה שיש להם את היכולת לצחוק גם על עצמם, ואדצ'י עושה את זה מעולה,אל תתפלאו אם לפתע תראו דמות קטנה בחדר חשוך עם עפרון גדול(פאק זה לא נשמע טוב).
    אז ככה, הקומדיה מעולה, העלילה גורמת לך לקרוא עוד ,והדמויות טוב הן דמויות.
    לסיום גם אם אתם אוהבים בייסבול וגם אם לא, המנגה לא עוסקת רק בבייסבול, הרומאנס שזה חלק שקצת הזנחתי במשך ההמלצה מעולה,קיצר פשוט תפתחו את המנגה ליסט שלכם תוסיפו את המנגה ותסמנו את החשיבות על HIGH.

וזה הסוף

או שלא ? במשך סוף השבוע, היה אדם אמיץ אחד, אשר כנגד כל הסיכויים החליט להגיש בקשת הצטרפות ולמרות המבחנים האיומים של הפלופי הנורא הוא עבר.

COMICS
    הוא חופר, הוא נועז, הוא אמיץ, ואני צריך לציין עוד פעם שהוא יודע לחפור קוראים לו Sire Despair.

בניגוד לשאר המדורים שעוסקים בסוגי מנגה, ההמלצות שאני אפרסם הן שונות-הם עוסקות בקומיקס אמריקאי, בעיקר קומיקס שעוסק בגיבורי על, אבל מדי פעם יתפרסמו המלצות גם על סוגות אחרות.אוקיי,ולעניין.

אתם בטח מכירים את הקומיקס שאני הולך להמליץ עליו, לפחות את המותג-אקסמן. הסרטים התפרסמו כל כך בהצלחה, שאנשים שכחו מעולם שלם של קומיקס באיכות מעולה, עם עלילה מדהימה, שקצת נשכח.

האקסמן הם מותג קומיקס של מארוול, והם משחקים תפקיד די משמעותי ביקום מארוול. לכאלה שמעט יותר מבינים בקומיקס, הם משחקים תפקיד חשוב במיוחד בכותר מלחמת אזרחים, וגם תפקיד קטן במארוול 1984 המחודש.
    סיפרו המסגרת הכללי של האקסמן הוא כזה- ביקום של האקסמן, קיימים אנשים שנולדו אובר-מפותחים אבולוציונית.הם לא שייכים לגזע הומו-ספיאנס, אלא לגזע נפרד שנקרא הומו-סופריור, או בשמם הנפוץ יותר-מוטאנטים. קיומם של המוטאנטים נשמר בסוד מפני האנשים הרגילים.
    קבוצת האקסמן היא בעצם פנימייה למוטאנטים שבה הם לומדים לשלוט בכוחותיהם, ולהתמזג בחברת בני האדם, מתוך אידאולוגיה של מנהיג הקבוצה, צ'ארלס אקסבייר, שבני אדם ומוטאנטים נועדו לחיות בשלום. אבל, קיימים גם מוטאנטים בעלי תפיסה שונה-שהעולם צריך להישלט ע"י מוטאנטים, ושבני האדם דינם להיכחד. אותם מנהיג אריק לנשר, וכנראה שניחשתם, הקומיקס סובב סביב הקונפליקט הזה.

אז טעיתם, ובגדול. העלילה של האקסמן נדושה קצת בהתחלה-רשע מול טוב,רוצים להכחיד את האנושות,ושאר שטויות, אבל היא הופכת למורכבת ומעניינת.
    בתור התחלה, הקומיקס נוגע, גם בהתחלה, בסוגיית הגזענות. בהמשך הוא מדבר על דת, הומוסקסואליות, רב תרבותיות, וגם נוגע מעט באירועים היסטוריים- למשל הבהלה האדומה. גם הדמויות בו הם מאוד לא שטחיות,ורק טובות או רק רעות. באקסמן, וגם בקומיקס של מארוול בדרך כלל בכללי, מצליחים ליצור דמויות על אנושיות, אבל בכל זאת אנושיות. לכל דמות יש אישיות שונה, מראה שונה,ואופי שונה לחלוטין. לכל דמות שי רגעי רוך וטוהר לב, גם לרעים, וכל הדמויות,כולל הטובים,יש רגעים של זעם טהור וכעס.

בנוגע לרמה של הציור, גם היא ברמה טובה מאוד. למרות שהקומיקס ותיק מאוד (כמעט ארבעים שנה(!), והתחלפו המון מאיירים לאורך השנים, הסגנון כולו נשאר מאוד אמריקאי. כמובן שרמת הצביעה השתנתה- אם אתם קוראים את המהדורות המקוריות,זה ממש לא אותה רמת צביעה, בגלל התקדמות הטכנולוגיה, אבל הציורים עצמם נשארו מצוינים לאורך כל השנים ויודעים ליצור את האווירה הנכונה.

בקיצור, יש לי רק דרך אחת לסכם את האקסמן- קחו סדרת דרמה טובה, תוסיפו לזה גיבורי על וכוחות על, וזאת בדיוק הנוסחה המוצלחת שתקבלו.

http://marvel.com/digital_comics/iss...y_x-men_1963_1

כל הזכויות שמורות לקבוצת תן צ'אנס:Flupy,Panties Rider,Sire Despair

2. Kibō no chi

Spoiler ספוילר

3. מורחקים
    שם: אופיר

4. משתמש מנוסה
    שם: Highway To Hell~

5. מנהל ראשי
    שם: אדם
    עבודת צוות מעולה. התוכן עשיר ומפורט בצורה יוצאת דופן.
    אני חייב להודות שאני אישית לא נמשך למנגה, אבל צורת הסיקור המעניינת מותחת אותי וגורמת לי לרצות לקרוא H2.
    כך שהעבודה שלכם אכן עובדת טוב.

איזה כיף לראות תוכן כה עשיר ומפורט. אסיים בלאחל לכם הצלחה בדרך ושלא תתייאשו.

6. The eternal hunters
    שם: אילן

TL;DR

סתם XD האמת כן קראתי נראה לי שאני אקרא את המנגה של נינג'ות אבל אולי גם זאת הפשוטה אבל כמה פרקים לרומן הזה?
    סיקורים טובים מאוד קראתי את כולם ופשוט היה כיף לקרוא אותם.
    מסתבר שהייתי מיין קינדרד ב2015.. כיום מיין פידל ושאקו.

anilist: https://anilist.co/user/DoubleSummon/

7. אמאש'ך פלאפי ):
    שם: ספרטה
    שכחתי לציין את זה במהלך הגיליון, אבל כל אחד שרוצה להשתתף בחידון בסוף השבוע, שירשום פה או שישלח לי הודעה פרטית
    אני מנהל את משוב, ומה אתה עשית היום ?

[YOUTUBE]0jnv0ejmLlY[/YOUTUBE]

8. משתמש מנוסה
    פלאפי 3>
    הנושא יצא מצוין D: ואני מקווה שבאמת כמה מהמשתמשים שיקראו תהמלצות יקראו גם את המנגות

9. היכל התהילה
    אחי, אני בוכה מרוב שזה יפה! לא כל יום רואים את שניכם משקיעים באתר. גם אם זה במקצוע שכוח-אל. כל הכבוד על העבודה היפה.

10. אבל הופיר יותר
    שם: שקד
    ציטוט פורסם במקור על ידי Ilan צפה בהודעה

TL;DR

סתם XD האמת כן קראתי נראה לי שאני אקרא את המנגה של נינג'ות אבל אולי גם זאת הפשוטה אבל כמה פרקים לרומן הזה?
    סיקורים טובים מאוד קראתי את כולם ופשוט היה כיף לקרוא אותם.
    יש לזה 60 פרקים מתוך 72 נכון לעכשיו, זה נגמר אבל מוציאים את זה בקרטועים, אני מאמין שימשיכו מתישהו, מקסימום תשלים מהאנימה
    חמוף

11. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    אחלה של דבר, ממש ננהתי לקרוא ת המלצות חוץ מהאחרונה (אני לא אוהב קומיקס אמריקאי). לא נורא, הצלחתם בעבודה שלכם ממש עשיתם לי חשק לקרוא את המנגות שהמלצת פה במיוחד את המנגה של דור המליץ.
    פלופי רשום אותי לחידון.
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

12. מנהל ראשי
    שם: אדם
    טוב אחרי הכל זה פורום מנגה וקומיקס. לא רק מנגה, כך שזה מעולה הסיקור על האמריקאי.

13. היכל התהילה
    מילה אחת- שאפו

14. bbuuuii
    שם: עידן
    קראתי את הסיינן והקומיקס וזה ממש גירה אותי.. ההמלצה של המנגת נינג׳ות יותר עניינה אותי כי.. מנגות בכל זאת יותר טובות
    אז אני אתחיל לקרוא את המנגה ואולי מתישהו קומיקס..

Spoiler ספוילר

15. the bitch is back
    וואי מושלם!!! D:
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •