Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7
  1. משתמש מנוסה
    שם: אייל
    טופס:
    שם בשרשור:
    רקע קצר:
    סוג המכונה:תקיפה\הגנה\אנרגיה מתחדשת\חוכמה
    תיאור המכונות: כאן צריך לרשום את המכונות שיהיו בהמשך
    הערו\בקשות\ביסלי:
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

גם אני מאמין בתגובות בונות

תזכו בפרסים שווים עם נקודות תהילה!

שינוי כינוי עכשיו בזכות צמ"ח!

"There can be no ugly woman, there can only be not enough vodka"

2. זה אני פקוקי
    שם: סקילה זה אח
    ציטוט פורסם במקור על ידי The Venom צפה בהודעה
    טופס:
    שם בשרשור:
    רקע קצר:
    סוג המכונה:תקיפה\הגנה\אנרגיה מתחדשת\חוכמה
    תיאור המכונות: כאן צריך לרשום את המכונות שיהיו בהמשך
    הערו\בקשות\ביסלי:
    שם בשרשור; שיין בלום
    אופי:עקשן, די גאוותן, לא מוכן להעיד בטעויות שלו, חבר טוב.
    רקע קצר: שיין נולד למשפחה קטנה ודי ענייה. כשהוא היה בן 6 הוא פגש את החבר הכי טוב שלו(איך קוראים לך בכלל? XD)והם תמיד היט מסתובבים ביחד ומשחקים ביחד.
    סוג המכונה: תקיפה
    תיאור המכונות~אינלי מושג מה לרשום פה...
    בקשות: ביסלי ושוקו מוקרם
    תרשום אתה גם טופס הרשמה ואני אערוך את שלי, כי לא בדיוק הבנתי.
    אני רוצה לציין לטובתי שרשמתי את כל זה דרך האייפוד ככה שלא תחשטב שאני כותב לאט/עם שגיאות
    נערך לאחרונה על ידי Pakuki, 09-19-2012 בשעה 03:35 PM
    IMA LADY

3. משתמש מנוסה
    שם בשרשור: ג'ייס סטארק (ראיתי הנוקמים אתמול)
    אופי:חכם,נחמד, מנסה תמיד להיות אמיץ למרות שהוא מפחד קצת מהעולם החיצון עדיין,טוב עם אנשים.
    רקע קצר:ג'ייס נולד למשפחה דווקא די עשירה ולמד בבית עם מורה פרטי. כל חייו הגנו עליו עד שיום אחד כשהוא היה בגיל שמונה הוא פגש ברחובות את שיין ומאז הם החברים הכי טובים.
    סוג המכונה:הגנה
    תיאור המכונות: לא לכתוב כלום כרגע
    הערו\בקשות\ביסלי:

התחלה:
    אני מתעורר בשבע בבוקר ורואה לידי מזרן שעליו שוכב שיין. אני מעיר אותו עם כלי הנשק המסוכן ביותר לילדים,כרית! אחרי שאנחנו מתעוררים אנחנו אוכלים קורנפלקס,מצחצחים שיניים,מתלבשים ומסדרים תיק. מכיוון שהתעוררנו בשעה שבע והולכים לבית הספר אצלנו בשעה 10 ישבנו לראות טלוויזיה,ליד אחותי שכבה בחורה בעלת שיער חום ועיניים תואמות,חולצה לבנה ומכנסי ג'ינס.
    נערך לאחרונה על ידי Odin Borson, 09-19-2012 בשעה 04:00 PM
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

4. זה אני פקוקי
    נתתי פיהוק רחב שגרם לנערה המוזרה להסתובב אלינו. מיד כיסיתי את פי והסמקתי תחת כף היד. הסתכךתי אל ג'ייס והוא רק הרים כתפיים בבלבול. הנערה הסתכלה עלינו במבט מבולבל, ומיד החליפה את מבטה במבט רציני. נתתי מבט לג'ייס ורמזתי לו שנלך לחדר שלו, אך הוא התעקש להשאר שם ולחקור את הנערה.
    נערך לאחרונה על ידי Pakuki, 09-19-2012 בשעה 04:08 PM
    IMA LADY

5. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Joey Tribbiani צפה בהודעה
    נתתי פיהוק רחב שגרם לנערה המוזרה להסתובב אלינו. מיד כיסיתי את פי והסמקתי תחת כף היד. הסתכךתי אל ג'ייס והוא רק הרים כתפיים בבלבול. הנערה הסתכלה עלינו במבט מבולבל, ומיד החליפה את מבטה במבט רציני. נתתי מבט לג'ייס ורמזתי לו שנלך לחדר שלו, אך הוא התעקש להשאר שם ולחקור את הנערה.
    אחרי ששיין הלך שאלתי את הנערה למה היא כאן ושמתי לב שהיא לא מפסיקה לחפש בתיק שלה משהו. שיין קרא לי במהירות והראה לי כוכב זהב שעליו משובצת אבן חן כחולה עם חריטה של אות ביפנית או סינית. הבחורה לקחה מאיתנו את הכוכב במהירות וכשניסינו לקחת אותו הוא עף למטה והתחיל לזהור. הבחורה קראה לנו למטה ואמרה בקול חשדני כשהיא מתחבאת "שמי הוא אנה מיינן,אני סוכנת של MH"T ואנחנו מגנים על העולם תוך כדי שימוש ביצורים מכניים לקרבות שלנו וכדי להפעיל אותם דרוש מפתח מיוחד. הכוכב שהיה בתיקי הוא מפתח,כשמפתח מופעל אז הבן אדם שהפעיל אותו הופל להיות הבעלים של היצור אשר הופעל ממפתח זה. רק שהמפתח המסויים הזה לא הופעל,אחד מכם הפעיל אותו ולכן יש שתי דרכים להמשיך מכאן: דרך אחת:שתבואו איתי ואני אבחן אותכם כדי לדעת מי הוא האחד שיהיה סוכן או שתעדיפ את דרך שתיים:השגחה על שניכם כך שאם תעשו טעות אחת קטנה אז זו תהיה הטעות האחרונה בחייכם. מה תבחרו?"

6. זה אני פקוקי
    "טוב, נבוא איתך..." אמרתי וניסיתילקרוא את הבעת הפנים של ג'יימס. אך הוא רק הלך אחריה. אחרי כמה שניות קלטתי פתאום איזו מציאה הפסדתי. הבחורה הזאת הייתה יפה מאוד ובקלות יכולתי להציע לה חברות. אבל אז המבט הזה הפחיד אותי. הלכנו אחריה לתוך מין רכב שריף מעל הכביש. וכשנכנסנו, הרכב פתח בשעטה. ניסיתי להסתכל החוצה ולראות את האנשים אך הכל היה כה מהיר ומטושטש שחטפתי בחילה. הבחורה הסתכלה עליי וצחקה, ואני הסתובבתי הצידה. 'היא בטח חושבת שאני בקטע של בנים' אמרתי ביני לבין עצמי, אך שתקתי. הסתכלתיעל ג'יימס ונראה היה שהוא ממוקד במשהו.
    "איך תבררי מי הפיל את המפתח?" שאלתי את הבחורה.
    IMA LADY

7. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Joey Tribbiani צפה בהודעה
    "טוב, נבוא איתך..." אמרתי וניסיתילקרוא את הבעת הפנים של ג'יימס. אך הוא רק הלך אחריה. אחרי כמה שניות קלטתי פתאום איזו מציאה הפסדתי. הבחורה הזאת הייתה יפה מאוד ובקלות יכולתי להציע לה חברות. אבל אז המבט הזה הפחיד אותי. הלכנו אחריה לתוך מין רכב שריף מעל הכביש. וכשנכנסנו, הרכב פתח בשעטה. ניסיתי להסתכל החוצה ולראות את האנשים אך הכל היה כה מהיר ומטושטש שחטפתי בחילה. הבחורה הסתכלה עליי וצחקה, ואני הסתובבתי הצידה. 'היא בטח חושבת שאני בקטע של בנים' אמרתי ביני לבין עצמי, אך שתקתי. הסתכלתיעל ג'יימס ונראה היה שהוא ממוקד במשהו.
    "איך תבררי מי הפיל את המפתח?" שאלתי את הבחורה.
    הבחורה ענתה "בקלות,חתימת הצ'י של המפעיל נמצאת על הפתח והבן אדם בעל האנרגיה התואמת לחתימת הצ'י הוא המפעיל." הבחורה דפקה שלוש פעמים על הקיר ואז יצאה מהאדמה סוג של מעלית אשר נראתה כמו תא שיגור. נכסנו לתוכה ונכנסנו אל תוך האדמה עד שהגענו לבסיס צבאי ושם קיבל את פנינו בחור שרירי בשנות העשרים לחייו אשר לובש גופיית ספורט בצבעי הסוואה,מכנסי חאקי שרוטים ובלויים,מגפיים שחורים,קוצים שחורים על ראשו ומשקפי שמש כהות.הבחור הבין למה אנחנו כאן ואז אנה הובילה אותנו לסוג של מקום כמו חדר של רופא ושם סרקו את המפתח,המפתח התחיל לזהור בצבע כחול וכך גם שיין, אני נשארתי בצבע שאני תמיד. כולם קיבלו בברכה את שיין ואני התעצבתי וחזרתי הביתה לבדי. אחותי שאלה אותי איפה השמרטפית והתחלתי להכות את הכריות באגרסיביות.

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •