Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3
  1. שטח פרסום למכירה!
    שלום,
    החלטתי להתחיל לצלם סירטוני וידאו קצרים המסבירים דברים חשובים בעבודה עם פוטושופ ובכלל איך אפשר להתחיל בעיצוב.
    אני בכל יום - יומיים אוסיף סרטון חדש שילמד דברים, חלקם ידועים, וחלקם טכניקות אישיות שלי לעיצוב, אני אשתדל להעביר לכם את החומר בצורה הטובה ביותר.

כמה הערות:
    * אני מכין את הסרטונים לפי רמות, לכן מתחילים בהסברים למתחילים ואחר כך נעבור לדברים מתקדמים.
    * מי שרוצה ללמוד נושא מסויים, שיכתוב לי כאן, אני אשקול ללמד (אולי הנושא לא מעניין את כולם/ אולי אני בעצמי לא יודע), אבל אני בהחלט אשתדל לרצות את כולם.
    * אתם תראו במהלך הסרטונים כלים (מברשות/פאטרנים/שייפים/סטיילים) שלא תראו בשום מקום אחר, זה כי אני יצרתי אותם, חלק אני אשתף איתכם וחלק לא (מהסיבה שאני חייב לעורר בכם רצון ליצור לעצמם את הכלים).
    * אני מקליט דרך הפלאפון ביינתים (עד שאני אקנה מיקרופון), ולכן אולי תשמעו קצת רעש ברקע.
    * אני לא יודע נכון לעכשיו, אבל יכול להיות שאני אלמד אתכם לעבוד בפוטושופ בשילוב עם תוכנות אחרות (תלת מימד למשל).
    * חובה לראות את כל הסרטונים באיכות HD על מסך מלא, אחרת יהיה קשה להבין את המוסבר (720P).

מקווה שתהנו ותלמדו, אל תוותרו, אני פה לשאלות, והכל יהיה בסדר..

הינה המדריכים לפי הסדר העלאה:
    מדריך 1 - מדריך לטעינת כלים (מברשות/פאטרנים/שייפים/סטיילס) לפוטושופ, יצירת פאטרן ושינוי זום בעזרת גלגלת עכבר
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7X-0gWq1Fco[/youtube]

בברכה, ליאור!
    מנהל פורום חתימות לשעבר!

2. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    תודה רבה ועם אתה יודע תוכל ללמד אפקט מים?
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

3. Water, Earth, Fire, Air.
    שם: עומר
    סחטיין בהצלחה עם זה~
    תודה שקראתם,עומר.

עליתי לניהול פורום פוקימון כללי בתאריך 26.5
    ופרשתי באיזה שהו יום.
    לכל עזרה או חפירה,כל דבר אפילו התלבטות פנו אליי בפרטי (תלחצו על הסמל כדי לשלוח הודעה)

]

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •