Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 7 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 99
  1. משתמש מנוסה
    שם: ציפורה
    'היא שוחררה' חשבתי לעצמי 'זה מקל על החיים שלי ושל כולם'. רמה 33, זה טוב כדאי ללכת לצינוק. אבל הבטחתי לעקוב אחריה אז שיהיה.
    המשכתי לעקוב אחריה שהיא הולכת לעיר הונה, בדרך היא עצרה לכמה משימות שאותם עשיתי גם, וירד הלילה בדרך, היא הלכתה לישון, מותרות שאין לי, אז החלטתי לבדוק את השטח מהעץ, היה נראה שמגיעים שלושה אנשים מהשבט במערב, לא הקדשתי יותר מידי זמן לשם שלהם. היה להם סימן צהוב, זה רע. לאחד היה אדום. זה יותר רע. תפסתי את ריין והתחלתי ללכת לכיוון העיר הונה, בתקווה לא להיתקל בהם. אבל התוכנית נכשלה, "איזו נערה חמודה" אמר אחד הצהובים "לא אכפת לך שניקח אותה נכון?"
    "האמת שכן" עניתי ושלפתי את החרב ליד אחת, שימוש בtitan grip יהיה מבוזבז פה. "אז אני מניח שאהרוג אותך קודם" אמר האדום. "אז תמות בשקט" עניתי, "היא ישנה."

קרדיט לי

scrrapi בLOL תוסיפו

השיר שלי ושל אופיר
    Spoiler ספוילר

2. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    ''אני באה אמא!'' צעקתי מחדרי ''קדימה האוכל מתקרר!'' היא צעקה ''בסדר בסדר'' מילמלתי והלכתי למטבח לארוחת הערב, כל המשפחה שלי הייתה שם, אמא שלי, אבא שלי, אחותי הקטנה ואחי הגדול, דודים דודות סבים וסבתות שלפתע... הם התרחקו ממני והתרחקו ''לא!!!'' צרחתי ופקחתי את עיניי הייתי שרועה על המדרכה, מולי עמד לא אחר מאשר קורדובה מעל ראשי וראשו התנוססו המילים ''לבל 33'' ומולו עמדו שלושה אנשי שבט הארסונה (זה השבט שלךxd) לשניים מהם היה סימן צהוב ולאחד אדום ''מה לעזאזל...'' מילמלתי עדיין מטושטשת מהשינה והחלום המתוק שלא רציתי שיגיע לסופו.
    קמתי על רגליי והתנודדתי מעט עד שייצבתי את עצמי ''בואי איתנו לא נפגע בך'' הם ציחקקו ''הארסונהq'' צעקתי בכעס והתקרבתי אילהם עם חרבי 'אנחנו באזור בטוח.. אוכל לגרום להם לאבד את ההכרה אך למות לא וגם אני לא רוצה להרוג אותם הרג זה פשע' חשבתי במוחי והתנפלתי הישר על האיש האמצעי בעל הסימן האדום
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

3. משתמש מנוסה
    אופס
    -----------
    "די" אמרתי לריין ועצרתי אותה "הגענו להסכם, אני נשאר ירוק והם נשארים בחיים"
    "אני לא מבין למה אתם נשארים פה עדיין" אמרתי להם "כי אולי נוכל להרוג אותך עדיין" אחד הצהובים ענה.
    "אז תתחפפו" אמרתי להם ושלפתי את החרב "אני שחקן בודד שאני חושב על זה, אני יכול להישאר צהוב לקצת זמן, או אדום". זה השפיע מיד, הם ברחו ללא זכר.
    "בכל מקרה" אמרתי לריין "תסיימי את המשימה, ובואי נלך לצינוק הבא".
    "בסדר" היא ענתה והחלה ללכת לכיוון המשימה שהופיעה לה במפה. "דרך אגב גיליתי מה הכנפיים שלי עושות" אמרתי בשמחה. "מה?" היא שאלה בתימהון. "זה סוד" אמרתי בצחוק קל תוך כדי שהתקדמנו למשימה, דיברנו עם האישה והיא הביאה לריין קצת כסף ו3 כדי דבש.
    "ועכשיו לגבי ההמשך" אמרתי לה "יש לך 3 אפשרויות, ללכת איתי בdue, ללכת לגילדה חזקה ולהתקדם איתם, או להישאר פה. להיתקדם לבד זאת לא אפשרות כי זה אומר שאני צריך לשמור עלייך לפי ההסכם המטומטם"
    "מה את בוחרת?"

קרדיט לי

scrrapi בLOL תוסיפו

השיר שלי ושל אופיר
    Spoiler ספוילר

4. student of Gakuen Alice
    שרשור זה כיף
    שלושה חודשים עברו מאז שהגענו למשחק, זה הרגיש הרבה יותר בעיקר שחודשיים אתה עובר כלוא במרכז חצר ובא כל יום מלגלגים עלייך.
    ''אז... תצטרפי אליי?'' הוא שאל ומסך הצטרפות לparty הופיע מולי, קורדובה הביט עמוק אל תוך עיניי ועני אל שלו.
    ''אישור'' לחצתי בשתיקה
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

5. משתמש מנוסה
    מאוד
    -----------------------
    "יופי" אמרתי בשמחה "יש לנו הרבה להספיק" שמתי אותה על הכתף תוך כדי הרבה קולות מחאה ומילים של אי נחת (קללות) פתחתי את הכנפיים והתחלתי לעוף. "יראו אותנו ככה" ריין אמרה לי "לא אם נעוף גבוה מספיק" אמרתי תוך כדי שאני עולה, "לאף אחד מהגזעים אין בכלל כנפיים אז פיתחתי תאוריה, אין להם סיבה להסתכל למעלה כי אין שמה כלום, אז אפשר לעוף גבוה מסויים בחופשיות".
    הגענו לצינוק ונכנסו, היה שמה את הבוס, לא משו רציני בשבילנו. הגענו לקומה 9, גם שמה רצנו ועברנו את הבוס, קומה 10 הייתה נחמדה, והלאה, לא קרו דברים מרגשים חוץ מזה שהתחברנו יותר עד קומה מספר 15.
    "פה אני הולך" אמרתי לריין "ניפגש אחר כך, סידרתי תיכנסי לתוך הגילדה הכי מתקדמת אז תהני איתה, קוראים לה black lagoon והם אמרו שהם יטפלו בך יפה, יש לי קצת עיסוקים עכשיו אז נתראה בקומה 30 או קיי? אל תעשי להם צרות. אם את צריכה אותי אני פה" הוצאתי מהתיק חותמת וחתמתי לה על היד, זה היה נראה כמו שתי כנפיים עם חרב בינהם "זה דרך תקשורת" אמרתי לה "אם את צריכה אותי תתרכזי שמה ממש חזק ויפתח ערוץ תקשורת, תהני"
    "קורדובה" שמעתי אותה קוראת מאחור. "כן?" שאלתי

קרדיט לי

scrrapi בLOL תוסיפו

השיר שלי ושל אופיר
    Spoiler ספוילר

6. student of Gakuen Alice
    ''אמ...בהצלחה ואתה לא צריך לדאוג לי כל כך אתה לא אבא שלי'' מילמלתי.
    הוא גיחך ונעלם יחד עם קריסטל המעבר.
    מאחוריי הופיע אדם בשריון שחור ''אני תומאס, ראש מסדר black lagoon התואילי לבוא איתי?'' הוא שאל ''כן'' השבתי משתדלת לחייך.
    הוא הוביל אותי לבסיס הגילדה שלהם זו הייתה אחוזה גדולה וייפייפיה שמעל לדלתותיה התנוסס בענק סמל הגילדה זוג חרבות שחורות מוצלבות עם סימן כתר מעליהן.
    ''שמעתי עלייך לא מעט... שחקנית ברמה גבוהה את רמה ארבעים ושלוש שזה רמה מאוד גבוהה, אז ניגש לעסק אני רוצה אותך בגילדה שלי'' הוא אמר ומולי הופיע בקשת הצטרפות לגילדה ''מה תגידי?'' הוא שאל, הינהנתי ואישרתי את הבקשה.
    החלפתי בגדים לבגדי הגילדה, זה היה שריון שחור מעוצב יפה עם חצאית שריון שחורה, על השריון התנוסס סמל הגילדה .אז אלו הם החוקים אומנם אני ראש הגילדה אך יש מעליי עוד דרגה אחת, מלך הלגיון.
    שאת רואה אותו את תביני מי הוא ותשתחווי בכל פעם שתראי אותו עד שיעבור הלאה, עם הוא מבקש ממך משהו אסור לך לסרב, את די חזקה אז נשלח אותך לדי הרבה משימות, אסור לך לתת מידע פנימי לגבי הגילדה ברור?'' הוא שאל ''כן'' השבתי ''לכל שחקן ושחקן בגילדה שלנו יש מספר, את 009 תזכרי את זה'' הוא אמר ''כן אדוני'' השבתי.
    ''המעונות בצד המערבי של האחוזה, החדר שלך הוא קומה השלישית מספר 5678'' ''אוקיי להתראות'' ''להתראות'' הוא השיב.
    החדר היה יפה, על שולחני חיכה מסך מיוחד ובוא התעדכנו המשימות שלי, כבר עכשיו עמדה שם רשימה ארוכה ולא פשוטה ''אויי..זה יהיה שבוע קשה'' מילמלתי והלכתי לישון.

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

7. משתמש מנוסה
    בואי נפסיק לרוץ בקומה 50
    -----------------
    'אני מרגיש רע שנטשתי את ריין אבל צריך' חשבתי לעצמי 'בעיקר אם אני רוצה לבדוק את הסקיל החדש'
    נכנסתי לבוס החדש הוא היה מעיין סמוראי, אבל לא משתווה אלי, שלפתי את החרב ושמתי את הצמיד, עם הסקיל החדש tornedo זה אמור להיות קל, הטורנדו היה קטלני, ועבד נהדר, הוא עשה עבודה קצר ממנו והעוזרים שלו.
    "נחמד" אמרתי לעצמי "אבל לבינתיים אני צריך לעבוד קשה"
    התחלתי להמציא סקילים תוך כדי עליה של המקומות, ובקומה 30 כבר הייתי הרבה יותר טוב ממקודם, בנוסף הצמיד שינה צורה ונראה עכשיו כמו שרוול.

קרדיט לי

scrrapi בLOL תוסיפו

השיר שלי ושל אופיר
    Spoiler ספוילר

8. student of Gakuen Alice
    אכן וליל''ט
    -ללכת לצבא הקאסונה ולברר עם הם מוכנים להסכם שלום איתנו(נעשה)
    -ללכת לצבא הארוסה ולברר עם הם מוכנים להסכם שלום איתנו(נעשה)
    -ללכת לצבא הלמוסה ולברר עם הם מוכנים להסכם שלום איתנו (נעשה)
    -לנקות לגמרי את צינוק הזיכרון כדי שיאפשר מעבר בטוח לשחקנים (נעשה)
    -לעזור בגיוס תרומות לבניי הבתים שניזוקו בשריפה(נעשה)
    -לייצג את הגילדה בבית הנבחרים(נעשה)

אכן זה היה שבוע קשה.
    עליתי כבר לרמה חמישים, התחזקתי הרבה מאוד בשבוע האחרון ואפילו החלפתי נשק וסגנון קרב.
    את החרב הקלה שסחבתי איתי בדרך כלל החליפה חרב בינונית בעלת ניצב אחד שהתפצל לשתי חרבות, על גבי ניצב מגן מוכן לשליפה, תירגלתי זמן רב את השליטה שלי במגן וכעט למרות משקלו אני עדיין זריזה כתמיד ומסוגלת להילחם עם החרב והמגן כאחד.
    החלטתי ללכת למטבח המעונות כי הייתי רעבה, לא היה שם אף אחד ולא החלטתי לאכול סתם קורנפלקס עם חלב שלפתע מישהו נכנס. הוא היה גבוהה ולבש בגדי משי זהובים עם סימן הגילדה רקום בתפרים דקים ואדומים, על אצבעותיו התנוצצו טבעות שונות ''לא יכול להיות...' חשבתי במוחי, מיד קמתי מהכיסא והשתחוותי ''אין בזה כל צורך באמת.. אז את בטח ריין הטירונית אה? שמעתי שאת מסתדרת לא רע שבוע קשה?'' הוא שאל, קמתי מעט בהיסוס והנהנתי.
    ''אוקיי אז להתראות'' הוא אמר ונעלם

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

9. משתמש מנוסה
    "כבר עבר כמה זמן מאז שראיתי את ריין" אמרתי לעצמי "אני אפתיע אותה בביקור פתע".
    הלכתי אל המשרדים הראשיים של black lagoon בקומה 47 ועליתי לקומה הראשונה לבקר את המנהיג
    "שלום דוד" אמרתי לו
    "שלום קורדובה, אני מנחש שבאת לבקר את הסגן שלי"
    "כן די, איפה היא?"
    "היא במשימה, היא תחזור בערב"
    "ועכשיו?"
    "היא בדרום, בגן הפרחים"
    "תודה" אמרתי ויצאתי משמה, התחלתי ללכת לכיוון הגן. שהגעתי לשם ראיתי את ריין, אבל גם 10 אנשים שעוקבים אחריה בצורה די טובה, זה רע, כולם צהובים. 'כדאי שאעשה כך גם' חשבתי והחלתי לעקוב אחרי האנשים.
    בשלב מסויים ריין הגיע לקצה של הגן, שמה היה מעין פסל של דרקון ובמצח שלו יהלום גדול.
    הדרקון שלה מהשמו לקח את היהלום והם התחילו לחזור, בשלב מסויים האנשים הצהובים יצאו החוצה מהמחבוא והתחילו לדבר עם ריין.
    "שלום, באנו לקחת ממך את היהלום, ואולי גם את החיים" אחד מהם אמר, כנראה המנהיג, לבינתיים שהשיחה ממשיכה והם מגלים עוד ועוד אנשים, כנראה לא לחשוף את כל מי שיש להם. בשלב מסויים הם החליטו לתקוף, כולם שמה רמה 40 והיא רמה 50. 'היא לא תשרוד את זה ככה' חשבתי ושלפתי את הscythe שלי.
    'בלי טריקים מיותרים' חשבתי וקפצתי מהעץ בנפילה חתכתי אחד מהם, הסתובבתי וחתכתי עוד אחד, דקרתי אחד עם החוד בראש והלהב נכנס כמעט עד סופו, סבבתי את הנשק על הצד וחתכתי אותו החוצה ותך כדי המשכתי את הסיבוב וחתכתי עוד 3, 'מניפולציות זה כיף' חשבתי 'אם הם היו קופצים ביחד זה היה הרבה יותר קשה'.
    "לכו" אמרתי אחרי שכמעט הרגתי 6 מהם, הייתי צהוב וכנראה זה ישאר ככה לכמה זמן, בנוסף הלהב שלי היה מלא בדם וגם הפרצוף שלי. "אני לא רוצה להיות אדום לפנייכם". הם ברחו.

קרדיט לי

scrrapi בLOL תוסיפו

השיר שלי ושל אופיר
    Spoiler ספוילר

10. student of Gakuen Alice
    ''אתה יודע... אני בגילדה כבר כמעט חודש, עשיתי המון משימות ודי הרסת לי את המשימה'' מילמלתי מעט בעצבנות ''על מה את מדברת?'' קורדובה שאל ''המשימה שלי הייתה להשיג את היהלום ולמשוך את החבורה הזאת למלכודת.
    זה היה מצליח עם לא היית מתנהג כמו בייביסיטר אני לא ילדה קטנה'' אמרתי מנסה לא לפרוץ בזעם.
    ''יש לך תוכניות לגבי המשך המשחק?'' הוא שאל ''לא יודעת.. אני שוקלת לקנות בית בקומה הארבעים או להצטרף לקבוצה המובילה'' השבתי.

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

11. משתמש מנוסה
    "אז חבל לי להגיד לך שהם טיפלו במלכודת לפני, אז אני רק הצלתי אותך" אמרתי "את חייבת להפסיק להסתכל על כל מה שאני עושה באופן שלילי, לבינתיים בואי נלך מפה, אני לא רוצה להיות יותר מידי אנשים בתור צהוב".
    'אני מקווה שאם אני תקפתי צהובים זה יתחשב בי וירד לי הזמן' חשבתי. "או קי" ריין ענתה וחזרנו חזרה לעיר, לפחות שמה אני לא יכול למות מאנשים שרוצים לתקוף צהובים. "אם אני לא טועה צהובים לא יכולים לעשות משימות, אז נראה שאני תקוע פה" אמרתי ביאוש, "לכי תדווחי לבינתיים לבוס שלך".
    "ועוד משו לפני שאני מחכה לך פה" אמרתי "אם את רוצה שאני אפסיק לשמור עלייך אני יכול פשוט ללכת, בחירה שלך"

קרדיט לי

scrrapi בLOL תוסיפו

השיר שלי ושל אופיר
    Spoiler ספוילר

12. student of Gakuen Alice
    ''אנחנו במשחק הזה חצי שנה.....ואנחנו רק בקומה החמישיים המוני חיילים מתו לנו מול בוס קומה החמישים... התבגרתי בחצי השנה הזאת, אני לא ילדה יותר אתה לא צריך לשמור עליי'' הזבתי ברצינות.
    ''טוב..אני הולך לישון באכסנייה קרובה'' הוא אמר ונעלם.
    מסך הודעה הופיע מול פניי, ממפקד הגילדה ללחצתי פתח ומולי הפויע ההודעה הבאה:
    ''התוכנית הושלמה,אספנו את כולם התייצבי כאן מיד''
    חיוך עלה על דפתיי ''לולו! בוא!'' צעקתי ורצתי אל עבר הגילדה.
    שורות על שורות של אנשי הגילדה היו שם, הוא עשה את זה הוא ריכז את כל חמשת אלפים האנשים בגילדה.
    ''כולם יודעים מה התפקיד שלהם?!'' הוא צעק ''כן המפקד!'' הם השיבו ''אז בכח הגילדה אנחנו ננצח!'' צעק אדם, הפעם המלך כולם השתחוו וכך גם אני ''כן מלכי!'' צעקנו.
    התחלנו לצעוד היישר אל הצינוק

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

13. משתמש מנוסה
    'איזה חרא' חשבתי 'אם הם הולכים להיכנס פנימה לצינוק זה אומר שהוא יהיה תפוס, אני חייב לרוץ עם זה'.
    נכנסתי לצינוק מהר והוצאתי את הscythe שלי, עם titan grip אני יכול להחזיק אותו גם רק ביד אחת, וזה מקל על הזריזות.
    'המוני חיילים מתו קורדובה' מלמלתי לעצמי בלעג 'התבגרתי. אך, נתנו לה קצת חופש והא ישר חושבת שהיא מבינה בזה, אבל נראה'.
    הגעתי לבוס ששמעתי את החיילים מאחורי מתקדמים, בגלל הspawn timer של המפלצות הם התקדמו מהר יחסית כי לא כולם הופיעו.
    נכנסתי מהר לבוס וסגרתי את הדלת,'לפחות כאן אני מוגן מהם' חשבתי 'הם הקבוצה השנייה הכי מובילה אז כדאי שאני אגיע למובילה ואולי אעבור אותה'.
    כרגיל בבוסים הוצאתי הכל, את הכנפיים, הצמיד והסתערתי על הבוס שהיה קשה יחסית, scythe יותרטוב לבוסים, הבנתי את זה אחרי כמה נסיונות כמעט כושלים. סיימתי את הבוס ומיהרתי לצאת לפני שהגילדה הגיעה.
    הקדמתי לצינוק הבא, 'אם אני טוב ויש לי יתרון רמות אני יכול לרוץ עם הצינוקים' חשבתי והלכתי לצינוק הבא, הבוס שמה היה מעיין מינוטאור עם 4 ידים, הוא היה ממש חזק ולא יכולתי לעצור לו את המתקפות, אז השתמשתי בזריזות . חתכתי אותו בכתף וחתכתי לו את הידיים אחד אחרי השני, אבל הא פגע בי בנגיחה, וכמעט הרג אותי, הוא בא לדרוך עלי 'כנראה נגמר' חשבתי ועצמתי עיניים, וראיתי חבר ותיק. זה היה הדרקון האדום, הוא עצר את המינוטאור והרג אותו. הוא חייך אלי ונהיה קטן.

הכנס שם: הופיע מעליו. skip רשמתי בטבלה והוא חייך בשמחה
    יכולות:
    נשיפת אש:
    הדרקון יכול לנשוף אש, מוריד נזק כל שנייה.
    גדילה:
    הדרקון יכול להפוך לבוגר, מחזק אותו ומגדיל אותו, אפשר לרכב עליו שהוא גדול. מחזיק 2 דקות.
    שילוב:
    הדרקון יכול להשתלב עם בעלים שלו, לחזק אותו והבעלים מקבל את היכולות לנשוף אש ולייצר אש דרך הנשק שלו.

"אוסום" אמרתי לו והלכתי מהצינוק, "עוד אחד ואנחנו בקבוצה המובילה" אמרתי לו "אתה מוכן לזה?"

קרדיט לי

scrrapi בLOL תוסיפו

השיר שלי ושל אופיר
    Spoiler ספוילר

14. student of Gakuen Alice
    ''..מה לעזאזל?'' מילמלנו כולם בתדהמה הבוס לא היה והסימן ''ויקטורי'' עוד היה תלוי באוויר.
    ''מישהו כאן יודע מי אחראי לזה?'' צעק המנהיג שלנו בזעם, התקדמתי קדימה וכולם הביטו בי ''קורדובה! אתה עוד תראה!''.
    ''מלכי, אני מבקשת רשות להתקדם הלאה לבד לזמן מסויים יש לי אמ..עסק לא סגור'' מילמלתי בזמן שהתחוותי למלך הוא הביט בי בעיון ''בסדר'' הוא אמר לבסוף ברצינות ''קחי את זה'' הוא אמר והוציא שלושה צמידים מכיסו ''לאה תמידי כח, האחד ייתן לך זריזות, השני יחזק אותך והשלישי.. יוכל להפוך אותך לבלתי נראת עם מגבלת זמן של שמונה שעות, לא יהיה ניתן לחוש בנוכחותך, את תהיי כאין ואפס לעומת דברים נראים לעין. תוכלי לעקוב אחרי מטרתך בלי בעיה'' הוא אמר ''תודה אדוני'' השבתי ורצתי אל מעבר הדלת 'אני באה קורדובה' מילמלתי לעצמי

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

15. משתמש מנוסה
    "אחרי הכמעט כישלון הקודם בוא נתאמן" אמרתי לסקיפ, הוא היה נראה שמח מלראות אותי שוב.
    התחלנו לעשות משימות, עכשיו שאני יכול לעוף על סקיפ הכל נהיה הרבה יותר מהר.
    נכנסתי לצינוק הבא, המפלצות היו נראות כאילו הן פחות מתעניינות בי, וזה מוזר כי אני לבד פה, כנראה. "סורי סקיפ" אמרתי לו "היום לא נוכל להשתלב כי המפלצות לא טובות מספיק". הגעתי לבוס, הוא היה אביר רכוב עד גריפין, "זה אומר שאתה שילוב טוב בשבילנו" אמרתי לו בעוד סקיפ גדל, עליתי עליו ושמתי חנית, הרבה יותר נוח מscythe על דרקון. אחרי כמה קרבות באויר, קפצתי על הגריפין שלו עם הסקייף והורדתי לו את הראש. הדלת נפתחה ועברנו דרכה.
    "בוא מהר!" אמרתי לסקיפ ורצתי לכיוון הבסיס של הקבוצה המובילה "אני פה" אמרתי תוך כדי שאני מנסה להחזיר לעצמי את האויר "באתי להצטרף אליכם".
    "אוקיי" אמר השומר, ניתן לך ראיון עם הראש שלנו. הגענו למעלית שהיה בה מקום לשלושה אנשים השומרים עזבו אותי בזמן שעליתי למעלה.
    "שלום" אמר המנהיג, זיהיתי אותו, הוא היה בבלאק לאגון.
    "שלום, באתי להצטרף" אמרתי.
    "איפה הקבוצה שלך?" הוא שאל אותי.
    "אין לי, אני לבד"
    "אז אתה חזק"
    "מאוד"
    "אז אתה התקבלת, אתה רוצה להיות גם חלק מהגילדה?"
    "לא ממש, תן לי חופש משחק ותקרא לי שאתם רוצים לעשות את הצינוק או שיש משו מעניין ואני אבוא".
    "בסדר, יש לך עוד אנשים שאתה רוצה שאני אוסיף?"
    "אם באה לפה ילדה בשם ריין תוסיף אותה, אבל תגיד לה שאני לא פה"
    יצאתי מהחדר והלכתי למסעדה לאכול

קרדיט לי

scrrapi בLOL תוסיפו

השיר שלי ושל אופיר
    Spoiler ספוילר

עמוד 3 מתוך 7 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •