Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 6 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 77
  1. משתמש מנוסה
    שם: עידו
    ציטוט פורסם במקור על ידי Omer2013 צפה בהודעה
    רשום!
    התחלה לכולם:
    אחרי שקיבלתם את המכתב מפרופסור אלווין, בבוקר אחרי אתם קמים מוקדם, כנראה כמעט כולם עוד ישנים.
    אתם מארגנים את התיק, שמים מה שחשוב בשבילכם ורצים למעבדת הפרופסור, אתם רואים שהמעבדה נעולה ותלוי על הדלת שלט ששם כתוב "המעבדה סגורה, אשוב בקרוב"
    אתם נשארים ליד המעבדה ומחכים לפרופסור בהתרגשות. אחרי שעתיים שאתם מחכים והוא עדיין לא מגיע אתם מחליטים לחזור הביתה.
    פתאום אתם רואים על השולחן במטבח מכתב ששם כתוב "אני מצטער, המעבדה לא תהיה היום פתוחה. אתה צריך לבוא ליער אלקנה, יער שקט ונחמד ליד העיירה שלך". מה תעשו?
    'נו, באמת. אז סתם התעוררתי היום מוקדם?' אני רוטן לעצמי. 'טוב, חיכיתי חמש שנים לתחילת המסע הזה, אני מניח שהשעתיים האלה לא ישנו משהו' אני חושב ונזכר שהיום סוף סוף אני מתחיל את המסע שלי. "טוב, אז הגיע הזמן ללכת." אני אומר ויוצא ליער אלקנה.

Spoiler ספוילר
    [/CENTER]

2. משתמש מנוסה
    שם: איתן
    תומאס
    איזה צבע אתה רוצה?
    אתה מחפש מפת הגעה ליער אלקנה, אתה בא לפתוח את אחת המגירות בדיוק שאמא שלך יורדת למטה, לפני שאתה מספיק לפתוח את המגירה היא רצה אליך ואומרת לך "תומאס חכה אל תפתח את המגירה!" אתה לא פותח את המגירה ואז היא אומרת " טוב, הנה המפה של המחוז. בהצלחה במסע!". אתה יוצא מהבית לכיוון יער אלקנה אבל אתה לא מוצא שם את הפרופסור. מה תעשה?

קייל
    איזה צבע אתה רוצה?
    נערך לאחרונה על ידי banana man, 01-28-2013 בשעה 06:25 PM
    הfc שלי: 0920-1552-4079
    משחקים: פוקימון y

3. משתמש מנוסה
    תומאס
    איזה צבע אתה רוצה?
    אתה מחפש מפת הגעה ליער אלקנה, אתה בא לפתוח את אחת המגירות בדיוק שאמא שלך יורדת למטה, לפני שאתה מספיק לפתוח את המגירה היא רצה אליך ואומרת לך "תומאס חכה אל תפתח את המגירה!" אתה לא פותח את המגירה ואז היא אומרת " טוב, הנה המפה של המחוז. בהצלחה במסע!". אתה יוצא מהבית לכיוון יער אלקנה אבל אתה לא מוצא שם את הפרופסור. מה תעשה?
    אדום/כתום
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    'זה מוזר... איפה הוא?' אני חושב לעצמי מעט בדאגה "פרופסור! פרופסור!" אני מתחיל לצעוק ולנסות לאתר אותו "נו יופי... הוא לא פה כנראה..." אני רוטן ומתחיל לחזור לכיוון הבית.

4. משתמש מנוסה
    תומאס
    אתה חוזר לכיוון הבית אבל אתה קולט את הפרופסור רץ לכיוון שלך משום מקום ואומר לך "שלום תומאס! אני הייתי בשיחים וחיפשתי פוקימונים לחקור.. בוא נלך למעבדה שלי ואני אביא לך את הפוקימון שלך וציוד"
    אתם הולכים לכיוון המעבדה אבל אתם רואים מישהו עומד בפתח הדלת ולא מוכן לזוז, אחרי כמה שניות הדלת מתפוצצת והאיש רץ למעבדה, לוקח את הציוד והפוקימונים ובורח.
    הפרופסור רץ אחריו בזמן שאתה עומד שם לבד.
    אתה מחליט להיכנס למעבדה אבל לא מצליח, אתה חושב שיש שם קיר בלתי נראה שלא נותן לך להיכנס, אתה רואה פתאום פוקימון מוזר שמתעופף באוויר ועושה קולות מוזרים, הפוקימון משתגר משם ואתה לא מבין מה קרה פה.
    הפרופסור חזר אחר כך עם 3 פוקדורים ואומר " לא הצלחתי לקחת הכל, רק את הפוקדורים.. אין לי ציוד לתת לך, יש לי רק 3 פוקימונים התחלתיים.. אתה מוזמן ללכת לפרופסור ביל, הוא די רחוק מכאן והוא נמצא בעיר ליליקוב. אני יכול לתת לך פוקימון התחלתי ומכאן אתה תצטרך להסתדר לבד עד שתגיע לליליקוב.."
    מה תעשה?

5. משתמש מנוסה
    [U]ת
    קייל
    איזה צבע אתה רוצה?
    'מעניין מי הפוקימון הזה?' אחשוב לעצמי. 'טוב, רק אחרי שאני אתחיל את המסע שלי אני אוכל לדעת.' אני חושב ומתחיל לחפש את הכניסה ליער ביותר התלהבות.

Spoiler ספוילר
    [/CENTER]

6. משתמש מנוסה
    תומאס
    אתה חוזר לכיוון הבית אבל אתה קולט את הפרופסור רץ לכיוון שלך משום מקום ואומר לך "שלום תומאס! אני הייתי בשיחים וחיפשתי פוקימונים לחקור.. בוא נלך למעבדה שלי ואני אביא לך את הפוקימון שלך וציוד"
    אתם הולכים לכיוון המעבדה אבל אתם רואים מישהו עומד בפתח הדלת ולא מוכן לזוז, אחרי כמה שניות הדלת מתפוצצת והאיש רץ למעבדה, לוקח את הציוד והפוקימונים ובורח.
    הפרופסור רץ אחריו בזמן שאתה עומד שם לבד.
    אתה מחליט להיכנס למעבדה אבל לא מצליח, אתה חושב שיש שם קיר בלתי נראה שלא נותן לך להיכנס, אתה רואה פתאום פוקימון מוזר שמתעופף באוויר ועושה קולות מוזרים, הפוקימון משתגר משם ואתה לא מבין מה קרה פה.
    הפרופסור חזר אחר כך עם 3 פוקדורים ואומר " לא הצלחתי לקחת הכל, רק את הפוקדורים.. אין לי ציוד לתת לך, יש לי רק 3 פוקימונים התחלתיים.. אתה מוזמן ללכת לפרופסור ביל, הוא די רחוק מכאן והוא נמצא בעיר ליליקוב. אני יכול לתת לך פוקימון התחלתי ומכאן אתה תצטרך להסתדר לבד עד שתגיע לליליקוב.."
    מה תעשה?
    "בסדר פרופסור, אבל איך אני אתפוס לעצמי פוקימונים??" אני שואל אותו בתדהמה "אגב, ראיתי איזה פוקימון מוזר פה עכשיו..." אני אומר ומספר לו מה היה "אה אז את מי אני מקבל?" אני שואל אותו בסקרנות

7. משתמש מנוסה
    קייל
    זה צבע טוב?
    "טוב, הנה הציוד : פוקידע, פוקדורים, והמצאה מהפכנית בלעדית למחוז דומדומיה שלנו, מכשיר טלפתיה עם פוקימונים! אתה תוכל לדבר בטלפתיה עם פוקימונים ולהבין בעצם מה הם אומרים! ועכשיו, איזה פוקימון אתה בוחר?" אתה חושב
    את מי לקחת בהתרגשות רבה. מה תעשה?

תומאס

"אני אתן לך עוד 2 פוקימונים בשביל שלא תסתבך, איזה פוקימונים תרצה?" הוא שואל אותך ואז אומר "אני לא יודע על מה אתה מדבר.. איזה פוקימון? ואגב אתה בוחר את הפוקימון ההתחלתי שלך." אתה עומד שם בהתרגשות וחושב מי לקחת. מה תעשה?

8. משתמש מנוסה
    קייל
    זה צבע טוב?
    "טוב, הנה הציוד : פוקידע, פוקדורים, והמצאה מהפכנית בלעדית למחוז דומדומיה שלנו, מכשיר טלפתיה עם פוקימונים! אתה תוכל לדבר בטלפתיה עם פוקימונים ולהבין בעצם מה הם אומרים! ועכשיו, איזה פוקימון אתה בוחר?" אתה חושב
    את מי לקחת בהתרגשות רבה. מה תעשה?

[/COLOR]
    כן
    ---------------
    "אושאווט." אני בוחר לבסוף. 'עכשיו אני באמת עומד לצאת למסע שלי!' אני חושב לעצמי בהתרגשות. אני אודה לפרופסור בהתרגשות, ואצא לדרכי.

Spoiler ספוילר
    [/CENTER]

9. משתמש מנוסה
    קייל

אתה בודק במפה מה הוא היעד הבא, ואתה רואה שזה דרך 1,דרך שמובילה בין יער אלקנה לעיר פסילי.
    אתה הולך לכיוון דרך 1, ובדרך אתה רואה הרבה פוקימונים כגון
    וגם ו
    מה תעשה?

10. משתמש מנוסה
    אני מחליט ללכת אל הפוקימון הצהוב. אני בודק אותו בפוקידע ואחר כך מוציא את אושאווט מהפוקדור ובודק גם אותו.

Spoiler ספוילר
    [/CENTER]

11. משתמש מנוסה
    קייל

אתה בודק את הפוקימון הצהוב בפוקידע ואתה שומע קול שבוקע מהמכשיר ואומר "אברה, הפוקימון העל חושי. אברה הוא פוקימון מאוד שקט ולא כל כך חזק שמסוגל להשתכר ממקום למקום ולשלוט בדברים בלי שהוא נוגע בהם. הפוקימון הזה מומלץ לקרב זוגות. המתקפות שאברה יודע הן : שיגור והיפנוזה.
    אתה שומע קול שחודר לך לתוך הראש ואתה מבין שזה המכשיר טלפתיה ושאבה מתקשר איתך ואומר 'תיקח אותי איתך! אני פוקימון חזק!'. אחר כך אתה מוציא את אושאווט ובודק גם אותו בפוקידע " אושאווט, פוקימון מסוג מים. אושאוט הוא פוקימון התחלתי נחמד ומומלץ מאוד, הוא פוקימון נאמן וחברותי מאוד. המתקפות שאושאווט יודע הן : אקדח מים, תיקול ונהמה." מה תעשה?

12. משתמש מנוסה
    [COLOR="SeaGreen"]
    תומאס

"אני אתן לך עוד 2 פוקימונים בשביל שלא תסתבך, איזה פוקימונים תרצה?" הוא שואל אותך ואז אומר "אני לא יודע על מה אתה מדבר.. איזה פוקימון? ואגב אתה בוחר את הפוקימון ההתחלתי שלך." אתה עומד שם בהתרגשות וחושב מי לקחת. מה תעשה?
    "אני ידוע בדיוק את מי אני רוצה" אני אומר לו בנחישות "אני רוצה את צרמנד'ר!" אני אומר בהתרגשות ומסתכל על הפרופסור, ממתין לקבל אותו "אגב, מיהם 2 הפוקימונים הנוספים שאקבל?" אני שואל אותו

13. משתמש מנוסה
    קייל

אתה בודק את הפוקימון הצהוב בפוקידע ואתה שומע קול שבוקע מהמכשיר ואומר "אברה, הפוקימון העל חושי. אברה הוא פוקימון מאוד שקט ולא כל כך חזק שמסוגל להשתכר ממקום למקום ולשלוט בדברים בלי שהוא נוגע בהם. הפוקימון הזה מומלץ לקרב זוגות. המתקפות שאברה יודע הן : שיגור והיפנוזה.
    אתה שומע קול שחודר לך לתוך הראש ואתה מבין שזה המכשיר טלפתיה ושאבה מתקשר איתך ואומר 'תיקח אותי איתך! אני פוקימון חזק!'. אחר כך אתה מוציא את אושאווט ובודק גם אותו בפוקידע " אושאווט, פוקימון מסוג מים. אושאוט הוא פוקימון התחלתי נחמד ומומלץ מאוד, הוא פוקימון נאמן וחברותי מאוד. המתקפות שאושאווט יודע הן : אקדח מים, תיקול ונהמה." מה תעשה?
    'טוב אני חושב שהפוקימון הזה יכול להועיל לי מאוד אם אני ייקח אותו. חוץ מזה שהוא גם רוצה שאני ייתפוס אותו.' אני חושב וזורק פוקדור על אברה. אחר כך אני אמשיך בדרכי.

Spoiler ספוילר
    [/CENTER]

14. משתמש מנוסה
    תומאס
    אתה בוחר בצ'ארמנדר והפרופסור אומר "בחירה מעולה! צ'ארמנדר הוא פוקימון חזק מאוד ומעולה! אתה תהיה טוב איתו. ואגב אני אוכל לשמור איתך על קשר עם מכשיר הקשר שלי, אני אביא לך גם אחד, זה מיועד רק למצבי חירום, בוא איתי." אתה הולך עם הפרופסור לחדר קטן ומוסתר במעבדה שלו, הוא מביא מכונה בצורת גליל גדול מאוד עם הרבה מאוד כפתורים. הפרופסור לוחץ על אחד מהכפתורים האדומים ומשם יוצא מכשיר הקשר.
    "הנה המכשיר" הוא אומר ומביא לך אותו. אחר כך הוא אומר "מי 2 הפוקימונים הנוספים שאתה רוצה לקבל ?"
    מה תעשה?

קייל
    אתה זורק פוקדור על אברה, אבל לפני שאתה מספיק להוציא את הפוקדור אתה שומע קול שחודר לתוך הראש שלך, זה אברה. 'חכה!' אתה שומע אותו ' לפני שאתה לוקח אותי איתך אני רוצה שתוריד אותי בעיר טלפורטיה אם אתה תיקח אותי'. אתה חושב מה לעשות עכשיו, לתפוס את אברה או להמשיך בדרך. מה תעשה?

15. משתמש מנוסה
    [COLOR="Red"]

קייל
    אתה זורק פוקדור על אברה, אבל לפני שאתה מספיק להוציא את הפוקדור אתה שומע קול שחודר לתוך הראש שלך, זה אברה. 'חכה!' אתה שומע אותו ' לפני שאתה לוקח אותי איתך אני רוצה שתוריד אותי בעיר טלפורטיה אם אתה תיקח אותי'. אתה חושב מה לעשות עכשיו, לתפוס את אברה או להמשיך בדרך. מה תעשה?
    'טוב, עדיף פוקימון אחד מאשר כלום' אני חושב ומחליט לתפוס אותו. אחרי שאני אתפוס אותו אני אמשיך בדרכי.

Spoiler ספוילר
    [/CENTER]

עמוד 2 מתוך 6 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •