Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 6 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 77
  1. משתמש מנוסה
    שם: איתן
    קייל

אתה זורק על אברה פוקדור, 1..2..3..
    Spoiler ספוילר
    את ממשיך ללכת בשמחה רבה ואתה מגיע לדרך 1, אתה רואה שם הרבה מאוד סוגי פוקימונים, קטנים וגדולים. אתה שומע צעדים ענקיים ומפחידים שמתקרבים אליך, אתה רואה את הפוקימון ואתה קולט שהוא מסוכן וענק ( ) הוא מרים את הרגל מעל לראש שלך ומתכונן להוריד אותה עליך.
    אתה רואה שהפוקדור של אושאווט זוהר ואושאווט יוצא מהפוקדור, ברגע האחרון הוא משתמש באקדח מים קטלני שלא נראה כל כך אופייני לפוקימון כזה חלש ומהמתקפה הזאת הפוקימון הענק הזה נפל והתעלף. אתה מרגיש שאושאווט מנסה לתקשר איתך בטלפתיה ואתה שומע אותו אומר לך 'כמעט נמעכת! אם לא הייתי פה כבר היית מת! אתה לא יכול להמשיך ללכת פה בלעדיי, תשאיר אותי מחוץ לפוקדור!' מה תעשה?
    הfc שלי: 0920-1552-4079
    משחקים: פוקימון y

2. משתמש מנוסה
    [QUOTE=Omer2013;1422799]תומאס
    אתה בוחר בצ'ארמנדר והפרופסור אומר "בחירה מעולה! צ'ארמנדר הוא פוקימון חזק מאוד ומעולה! אתה תהיה טוב איתו. ואגב אני אוכל לשמור איתך על קשר עם מכשיר הקשר שלי, אני אביא לך גם אחד, זה מיועד רק למצבי חירום, בוא איתי." אתה הולך עם הפרופסור לחדר קטן ומוסתר במעבדה שלו, הוא מביא מכונה בצורת גליל גדול מאוד עם הרבה מאוד כפתורים. הפרופסור לוחץ על אחד מהכפתורים האדומים ומשם יוצא מכשיר הקשר.
    "הנה המכשיר" הוא אומר ומביא לך אותו. אחר כך הוא אומר "מי 2 הפוקימונים הנוספים שאתה רוצה לקבל ?"
    מה תעשה?

"זה תלוי, מי יש לך?" אני שואל אותו בסקרנות

3. משתמש מנוסה
    תומאס
    "יש לי כל פוקימון לא מפותח או אגדי שתבחר תומאס" אלווין אמר ופתאום אלווין רואה את האיש שגנב מהמעבדה את כל הדברים נכנס למעבדה עם תיק מלא חפצים, האיש שופך את כל התכולה מהתיק ואתם מגלים שכל האביזרים שם, והאיש המסתורי הוא בעצם אחד מהעוזרים של אלווין והוא אומר "פרופסור אלווין, אני ממש מצטער באמת.. אני ראיתי פצצה במעבדה, פיניתי את כל החפצים וניסיתי לנטרל אותה, הצלחתי ואז ברחתי איתה למקום מרוחק מהמעבדה.." אתה והפרופסור נראים מבולבלים ואז הפרופסור אומר "טוב, בסוף לא צריך להביא לך פוקימונים. אז הנה האביזרים שמגיעים לך : פוקידע, פוקדורים, והמצאה מהפכנית בלעדית למחוז דומדומיה שלנו, מכשיר טלפתיה עם פוקימונים! אתה תוכל לדבר בטלפתיה עם פוקימונים ולהבין בעצם מה הם אומרים!"אתה מודה לפרופסור ואז בודק במפה מה היעד הבא, זה העיר פסילי, אתה צריך להגיע ליער אנקלה, משם לדרך 1 ומשם להגיע לפסילי. מה תעשה?

4. משתמש מנוסה
    שם: עידו
    ציטוט פורסם במקור על ידי Omer2013 צפה בהודעה
    קייל

אתה זורק על אברה פוקדור, 1..2..3..
    Spoiler ספוילר
    את ממשיך ללכת בשמחה רבה ואתה מגיע לדרך 1, אתה רואה שם הרבה מאוד סוגי פוקימונים, קטנים וגדולים. אתה שומע צעדים ענקיים ומפחידים שמתקרבים אליך, אתה רואה את הפוקימון ואתה קולט שהוא מסוכן וענק ( ) הוא מרים את הרגל מעל לראש שלך ומתכונן להוריד אותה עליך.
    אתה רואה שהפוקדור של אושאווט זוהר ואושאווט יוצא מהפוקדור, ברגע האחרון הוא משתמש באקדח מים קטלני שלא נראה כל כך אופייני לפוקימון כזה חלש ומהמתקפה הזאת הפוקימון הענק הזה נפל והתעלף. אתה מרגיש שאושאווט מנסה לתקשר איתך בטלפתיה ואתה שומע אותו אומר לך 'כמעט נמעכת! אם לא הייתי פה כבר היית מת! אתה לא יכול להמשיך ללכת פה בלעדיי, תשאיר אותי מחוץ לפוקדור!' מה תעשה?
    אני נושם לרווחה ואומר "וואו, תודה אושאווט, אני לא מאמין שהצלחת לנצח במכה פוקימון כזה חזק."
    אני אודה לו, ואמשיך בדרכי.

Spoiler ספוילר
    [/CENTER]

5. משתמש מנוסה
    רשום!
    התחלה לכולם:
    אחרי שקיבלתם את המכתב מפרופסור אלווין, בבוקר אחרי אתם קמים מוקדם, כנראה כמעט כולם עוד ישנים.
    אתם מארגנים את התיק, שמים מה שחשוב בשבילכם ורצים למעבדת הפרופסור, אתם רואים שהמעבדה נעולה ותלוי על הדלת שלט ששם כתוב "המעבדה סגורה, אשוב בקרוב"
    אתם נשארים ליד המעבדה ומחכים לפרופסור בהתרגשות. אחרי שעתיים שאתם מחכים והוא עדיין לא מגיע אתם מחליטים לחזור הביתה.
    פתאום אתם רואים על השולחן במטבח מכתב ששם כתוב "אני מצטער, המעבדה לא תהיה היום פתוחה. אתה צריך לבוא ליער אלקנה, יער שקט ונחמד ליד העיירה שלך". מה תעשו?
    אני מגלגל את עיניי ונאנח תוך כדי - 'לא מספיק שהוא גרם לי לחכות שעתיים, עכשיו אני אצטרך לחכות עוד זמן עד שאני אקבל את הפוקימון שלי סוף כל סוף?!' אני חושב.
    אחרי כמה דקות של מנוחה ושתיית מים אני יוצא לכיוון יער אלקנה - וחיוך בכל זאת נמצא על פני, 'אני עומד לקבל את הפוקימון הראשון שלי!'

6. משתמש מנוסה
    תומאס
    "יש לי כל פוקימון לא מפותח או אגדי שתבחר תומאס" אלווין אמר ופתאום אלווין רואה את האיש שגנב מהמעבדה את כל הדברים נכנס למעבדה עם תיק מלא חפצים, האיש שופך את כל התכולה מהתיק ואתם מגלים שכל האביזרים שם, והאיש המסתורי הוא בעצם אחד מהעוזרים של אלווין והוא אומר "פרופסור אלווין, אני ממש מצטער באמת.. אני ראיתי פצצה במעבדה, פיניתי את כל החפצים וניסיתי לנטרל אותה, הצלחתי ואז ברחתי איתה למקום מרוחק מהמעבדה.." אתה והפרופסור נראים מבולבלים ואז הפרופסור אומר "טוב, בסוף לא צריך להביא לך פוקימונים. אז הנה האביזרים שמגיעים לך : פוקידע, פוקדורים, והמצאה מהפכנית בלעדית למחוז דומדומיה שלנו, מכשיר טלפתיה עם פוקימונים! אתה תוכל לדבר בטלפתיה עם פוקימונים ולהבין בעצם מה הם אומרים!"אתה מודה לפרופסור ואז בודק במפה מה היעד הבא, זה העיר פסילי, אתה צריך להגיע ליער אנקלה, משם לדרך 1 ומשם להגיע לפסילי. מה תעשה?
    'טוב אז יאללה לכיוון היער!' אני חושב לעצמי בשמחה ומתליל לצעוד לשם. אחרי שאני אגיע אני מוציא את צרמנד'ר החוצה ומציג את עצמי בעזרת מכשיר הטלפתיה. לאחר מכן אני מתחיל לחפש פוקימונים בסביבה יחד איתו

7. משתמש מנוסה
    רוצים שאני אתחיל לשים אנימציות של פוקימונים? ובקרוב הפתעה חדשה D:

קייל

אתה ממשיך בדרכך בשמחה ואתה שומע שאושאווט מתקשר איתך 'הנה העיר פסילי! קדימה בוא מהר!' אושאווט בורח במהירות רבה לעיר פסילי ואתה רודף אחריו, שאתה מגיע אתה רואה את אושאווט עומד בכניסה לעיר בהתלהבות בה ומסתכל על המבנים הענקיים של העיר. אתם רואים שיש בעיר : מרכז פוקימונים, חנות, וזירת אימון לפוקימונים! מה תעשה?

פרנק
    איזה צבע תרצה?
    אתה כועס על הפרופסור וחוזר הביתה לשתות מים ולנוח, שאתה בא לצאת מהבית אמא שלך באה ואומרת לך "פרנק, אני ממש אתגעגע אליך, הנה מפת המחוז, בהצלחה במסע!" אתה יוצא מהבית והולך לכיוון יער אלקנה, אתה רואה את פרופסור אלווין והוא אומר לך "שלום פרנק! אני מצטער שנאלצת לחכות הרבה זמן, אני התחלתי לחקור פוקימון שהתחיל להופיע פה בזמן האחרון. בוא למעבדה שלי" אתה והפרופסור הולכים למעבדה, והפרופסור אומר "טוב, הנה הציוד שלך! פוקידע, פוקדורים ומכשיו מיוחד בלעדית למחוז שלנו, מכשיר טלפתיה עם פוקימונים! אתה תוכל לדבר בטלפתיה עם פוקימונים ולהבין בעצם מה הם אומרים! ועכשיו, איזה פוקימון אתה בוחר?" אתה חושב בהתרגשות רבה את מי לקחת. מה תעשה?

אתה מתחיל בדרכך לעיר פסילי בכך שאתה הולך ליער אנקלה, אתה מוציא את צ'ארמנדר מהפוקדור ומציג את עצמך, צ'ארמנדר מתקשר איתך ואומר 'אתה תהיה מאמן מעולה לדעתי! ביחד אנחנו ננצח את כולם!' והוא מצליח לגרום לך להתלהב יותר, אתם מחפשים פוקימונים ורואים פוקימונים כגון מה תעשה?

8. משתמש מנוסה

פרנק
    איזה צבע תרצה?
    אתה כועס על הפרופסור וחוזר הביתה לשתות מים ולנוח, שאתה בא לצאת מהבית אמא שלך באה ואומרת לך "פרנק, אני ממש אתגעגע אליך, הנה מפת המחוז, בהצלחה במסע!" אתה יוצא מהבית והולך לכיוון יער אלקנה, אתה רואה את פרופסור אלווין והוא אומר לך "שלום פרנק! אני מצטער שנאלצת לחכות הרבה זמן, אני התחלתי לחקור פוקימון שהתחיל להופיע פה בזמן האחרון. בוא למעבדה שלי" אתה והפרופסור הולכים למעבדה, והפרופסור אומר "טוב, הנה הציוד שלך! פוקידע, פוקדורים ומכשיר מיוחד בלעדית למחוז שלנו, מכשיר טלפתיה עם פוקימונים! אתה תוכל לדבר בטלפתיה עם פוקימונים ולהבין בעצם מה הם אומרים! ועכשיו, איזה פוקימון אתה בוחר?" אתה חושב בהתרגשות רבה את מי לקחת. מה תעשה?
    אני אקח צבע כחול
    __________________________________________________ _
    "זה בסדר פרופסור, אני כבר יודע איזה פוקימון אני ארצה לקחת בתור הפוקימון הראשון שלי" אני אומר לו וממשיך - "את בלבאזור!".

9. משתמש מנוסה

קייל

אתה ממשיך בדרכך בשמחה ואתה שומע שאושאווט מתקשר איתך 'הנה העיר פסילי! קדימה בוא מהר!' אושאווט בורח במהירות רבה לעיר פסילי ואתה רודף אחריו, שאתה מגיע אתה רואה את אושאווט עומד בכניסה לעיר בהתלהבות בה ומסתכל על המבנים הענקיים של העיר. אתם רואים שיש בעיר : מרכז פוקימונים, חנות, וזירת אימון לפוקימונים! מה תעשה?

כן
    ------------------------
    'הגעתי לעיר הראשונה שלי!' אני חושב לעצמי בהתרגשות.
    "אושאווט, אני אומר שנלך להתאמן בזירה כדי לראות מה הפוטנציאל האמיתי שלך" אני אומר לו ולוקח אותו לזירה.

Spoiler ספוילר
    [/CENTER]

10. משתמש מנוסה
    פרנק
    זה צבע טוב?
    _________
    אתה בוחר בבלבאזור והפרופסור אומר "בחירה מצוינת! בלבאזור יהיה פוקימון נהדר בשבילך!" אתה לוקח את הפוקדור של בלבאזור ויוצא מהמעבדה בהתרגשות. מה תעשה?

קייל
    'יש! סוף סוף!' אושאווט אומר לך בהתרגשות רבה וסוף סוף קלטת כמה הוא ילדותי בהתנהגות שלו. ' קדימה נו בוא!' הוא אומר לך ורץ לזירת אימון, אתה רץ אחריו ושאתם מגיעים אתם רואים שני שומרים ודלת מפוארת, אתם נכנסים לזירה ורואים שם מאמנים מכל מיני מקומות במחוז, אתה רואה מישהו מחפש קרב והוא רץ לכיוון שלך ואומר לך "היי רוצה נגדי קרב?" אתה מסכים לו ואתם הולכים לזירה פנויה והוא אומר "צא, טוטודייל!" ואתה רואה שיוצא מהפוקדור שלו פוקימון דמוי תנין (
    ) מה תעשה?

11. משתמש מנוסה
    פרנק
    זה צבע טוב?
    _________
    אתה בוחר בבלבאזור והפרופסור אומר "בחירה מצוינת! בלבאזור יהיה פוקימון נהדר בשבילך!" אתה לוקח את הפוקדור של בלבאזור ויוצא מהמעבדה בהתרגשות. מה תעשה?

אחלה צבע :P
    מיד אחרי שאני יוצא מהמעבדה אני מוציא את בלבאזור מהפוקדור ומציג את עצמי - "מה המצב בלבאזור?, קוראים לי פרנק ואני אהיה המאמן שלך מהיום ואלך. אנחנו נחיה אחד עם השני הרבה מאוד זמן אז כדאי שנהפוך חברים טובים ונגיע להישגים רציניים!".
    "עכשיו, מה דעתך שנתחיל להתקדם לכיוון יער אלקנה? הגיע הזמן לבדוק מה אנחנו שווים ביחד, לא ככה?" אני אומר לו בחיוך גדול ומתקדם ביחד איתו לכיוון יער אלקנה.

12. משתמש מנוסה
    [COLOR="Blue"]
    קייל
    'יש! סוף סוף!' אושאווט אומר לך בהתרגשות רבה וסוף סוף קלטת כמה הוא ילדותי בהתנהגות שלו. ' קדימה נו בוא!' הוא אומר לך ורץ לזירת אימון, אתה רץ אחריו ושאתם מגיעים אתם רואים שני שומרים ודלת מפוארת, אתם נכנסים לזירה ורואים שם מאמנים מכל מיני מקומות במחוז, אתה רואה מישהו מחפש קרב והוא רץ לכיוון שלך ואומר לך "היי רוצה נגדי קרב?" אתה מסכים לו ואתם הולכים לזירה פנויה והוא אומר "צא, טוטודייל!" ואתה רואה שיוצא מהפוקדור שלו פוקימון דמוי תנין (
    ) מה תעשה?
    'סוף סוף הקרב הראשון שלי.' אני חושב לעצמי בהתרגשות.
    "אושאווט, תשתמש באקדח מים על טוטודייל, ולפני שהוא יספיק לעשות משהו תשתמש בהתקלה!" אני אומר לאושאווט, מנסה להישמע כמה שיותר בטוח בעצמי.

Spoiler ספוילר
    [/CENTER]

13. משתמש מנוסה
    שם: happy או יאשה
    שם: chopper
    שם במשחק: אנדי לייט
    רקע: אנדי נולד למשפחה ממוצעת בת 3 נפשות, אביו ,אימו ואחותו. אביו היה מדען מצליח ואמו הייתה מספרת פוקימונים שהייתה מאוד מפורסמת. אנדי ואחותו מיה היו הפכים בכל מה שהיה להם בחיים. אנדי אהב את הקיץ ומיה את החורף, אנדי אהב אדום ומיה כחול. אבל השוני הכי גדול היה באהבת סוגים של פוקימונים. אנדי אהב פוקימוני אש ומיה פוקימוני מים. מיה ואנדי אשר היו תאומים תמיד התפרעו אבל לקראת גיל עשר מיה התחילה להתבגר ואנדי נשאר בלב אותו ילד קטן.כשהיה בן עשר יצא ליער ופגש טפיג קטן ובודד. הטאפיג היה פצוע ברגלו ואנדי עזר לו להחלים ולהשתקם. הוא לא עזב את הטפיג לשנייה. אחת וכל יום אחרי בית הספר רץ הביתה כדי להיות אם הטפיג. אחרי שהטפיג החלים אנדי ידע בוודאות כי יבחר בטפיג למסע ואנדי הרגיש שהוא התבגר ושהוא כבר לא ילד קטן.ב נוסף יום לפני יציאתו למסע החליט אם אחותו מיה שלא משנה מה אחד מהם יהיה חייב לשקם את המחוז בצורה הטובה ביותר ולא להפסיד לאף אחד בשום מצב.
    אופי: עשן חכם זהיר אוהב את כולם מתעצבן בקלות חברותי.
    פוקימון התחלתי: טפיג
    הערות: לתפוס ריולו וקריינדוס.
    נערך לאחרונה על ידי Captain Happy, 02-02-2013 בשעה 11:19 AM
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

14. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    רשום!
    התחלה לכולם:
    אחרי שקיבלתם את המכתב מפרופסור אלווין, בבוקר אחרי אתם קמים מוקדם, כנראה כמעט כולם עוד ישנים.
    אתם מארגנים את התיק, שמים מה שחשוב בשבילכם ורצים למעבדת הפרופסור, אתם רואים שהמעבדה נעולה ותלוי על הדלת שלט ששם כתוב "המעבדה סגורה, אשוב בקרוב"
    אתם נשארים ליד המעבדה ומחכים לפרופסור בהתרגשות. אחרי שעתיים שאתם מחכים והוא עדיין לא מגיע אתם מחליטים לחזור הביתה.
    פתאום אתם רואים על השולחן במטבח מכתב ששם כתוב "אני מצטער, המעבדה לא תהיה היום פתוחה. אתה צריך לבוא ליער אלקנה, יער שקט ונחמד ליד העיירה שלך". מה תעשו?
    'טוב אין מה לעשות הזמן כבר עבר' אני יחשוב לעצמי והלך כדי לבדוק אם סבי ער.
    אם הוא ער אני יפרד ממנו והלך לכיוון יער אלקנה, ואם לא אני פשוט יעזוב מייד.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

15. משתמש מנוסה

תומאס~
    אתה מתחיל בדרכך לעיר פסילי בכך שאתה הולך ליער אנקלה, אתה מוציא את צ'ארמנדר מהפוקדור ומציג את עצמך, צ'ארמנדר מתקשר איתך ואומר 'אתה תהיה מאמן מעולה לדעתי! ביחד אנחנו ננצח את כולם!' והוא מצליח לגרום לך להתלהב יותר, אתם מחפשים פוקימונים ורואים פוקימונים כגון
    מה תעשה?
    לא משנה לי אחי... חח
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "מעניין מי אלה הפוקימונים הללו" אני ממלמל לעצמי ומוציא את מכשיר הפוקדע שקיבלתי מהפרופסור, אני מכוון אותו אל עבר כל אחד מהפוקימונים הללו ובודק עליהם מידע "צרמנד'ר, מה אתה אומר על קרב קטן? תבחר אחד מהם ותעמוד מולו!" אני אומר לו בחיוך ומצביע לעבר אחד מכל שלושת הפוקימונים השונים.

עמוד 3 מתוך 6 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •