Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 6 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 77
  1. משתמש מנוסה
    שם: איתן
    פוקימון : עולם חדש!

יש אישור :
    אמ טוב lets go
    אני טל, anime מאשרת לעומר לפתוח את המ''ת ''פוקימון : עולם חדש!''
    דברי השה"מ :
    שלום,
    זהו המשחק השני שאני מנהל, עדיין אין לי כל כך ניסיון בלהיות שה"מ אבל אני אשתדל לעשות אותו מעניין וכיפי.
    מקווה שתאהבו את המ"ת ותרצו להירשם.

רקע :
    המשחק מתקיים במחוז חדש לגמרי בשם דומדומיה בשנת 2100.
    הכל טוב ויפה במחוז, כל הפוקימונים של הדור הראשון עד הדור הרביעי נמצאים שם ונהנים במחוז מכל רגע.
    אך יום אחד הכל השתנה.
    התחיל קרב אדיר בין שני פוקימונים אגדיים, גיראטינה ודיאוקסיס.
    הקרב השפיע קשות על המחוז והרבה אנשים נפגעו, כל המחוז נהרס.

השנה היא כרגע 2100, עברו מאז 30 שנה, זה קרה בשנת 2070, אך רק אזורים מעטים הצליחו להשתקם עד עכשיו.
    אתם, נערים צעירים, מתכוננים בהתרגשות רבה למסע הפוקימונים שלכם, אתם מקבלים מכתב מפרופסור אלווין שבו כתוב :
    ״שלום ~שם השחקן~! אם קיבלת את מכתב זה, זה אומר שהגיע הזמן שלך לצאת למסע! אתה תפגוש פוקימונים, תגלה דברים, ואולי אפילו תשקם את המחוז! בהצלחה, פרופסור אלווין.״

חוקים :
    1) אסור להספים.
    2) אסור להשמיץ את מנהל המשחק או את המשתתפים.
    3) שחקן שלא יגיב 3 ימים יקבל ממני ה"פ ואם הוא לא יגיב עוד 3 ימים ללא סיבה הוא עף מהמשחק.
    4) כל התחלתי אפשר לקחת פעם אחת.

לא להגיב
    נערך לאחרונה על ידי banana man, 02-02-2013 בשעה 11:31 AM
    הfc שלי: 0920-1552-4079
    משחקים: פוקימון y

2. משתמש מנוסה
    טופס :

שם:
    שם במשחק: אין העדפה לשם מסויים.
    רקע:3-7 שורות.
    אופי: 3 תכונות טובות ו3 תכונות רעות
    פוקימון התחלתי:
    הערות:

פרסים:
    הראשון שיגיע למכון הראשון יזכה בביצת פוקימון.
    פותח עמוד 10 יזכה בפוקימון התפתחות ראשונה לבחירתו
    פותח עמוד 15 יזכה במכשיר חדש ( פרטים עליו בהמשך )
    פותח עמוד 20 יזכה בפוקימון התפתחות שנייה לבחירתי
    פותח עמוד 30 יזכה בפוקימון התפתחות אחרונה לבחירתו
    פותח עמוד 40 יזכה בפגישת פוקימון אגדי רנדומלי

חנות הפוקימונים!
    בכל מרכז פוקימונים שתגיעו אליו תוכלו לקנות פוקימונים ( 3 פוקימונים בכל מקום )
    בעיר פסילי ניתן לקנות :
    1)
    שם : ארון
    סוג : אבן/מתכת
    מחיר : 500 PD
    2)
    שם : פלוסל
    סוג : חשמל
    מחיר : 350 PD
    3)
    שם : רוטום
    סוג : חשמל
    מחיר : 1200 PD

אנשים חשובים:
    פרופסור אלווין:
    הפרופסור שיתן לכם את הפוקימון ההתחלתי שלכם, וילווה אתכם במהלך המשחק.

יתגלו עוד בקרוב...

ערים:
    1) העיירה ברבדוס:
    העיירה בה אתם מתחילים את המסע.

2) יער אלקנה:
    יער שקט ונחמד עם פוקימונים חלשים שמתאימים למאמנים מתחילים. מקום מצוין לאימון בשביל מאמנים מתחילים.

3) דרך 1:
    דרך שמובילה בין יער אלקנה לעיר פסילי, יש שם פוקימונים חלשים אבל לעיתים רחוקות אפשר לראות פה פוקימונים ענקיים ומסוכנים.

4) העיר פסילי:
    עיר גדולה עם מרכז פוקימונים וחנות ששם יש : פוקדורים רגילים ושיקויים. יש שמועות שלפני 300 שנה זה היה המקום שבו שכן הפוקימון האגדי דרקראי.
    יתגלו עוד בקרוב...

לא להגיב.
    נערך לאחרונה על ידי banana man, 01-31-2013 בשעה 10:33 PM

3. משתמש מנוסה
    פוקימונים התחלתיים :
    בלבאזור : תפוס
    צ'רמנדר : תפוס
    סקווירטל : תפוס
    טאפיג : תפוס
    אושאוט : תפוס

קרדיט לelite2000 על התמונות.

לא להגיב.
    נערך לאחרונה על ידי banana man, 02-02-2013 בשעה 11:31 AM

4. משתמש מנוסה
    רשומים:

Gallade123:
    Spoiler ספוילר

UuUuUuU :
    Spoiler ספוילר

Sheldon Cooper:
    Spoiler ספוילר

מונקי:
    Spoiler ספוילר

Chopper:
    Spoiler ספוילר

לא להגיב.
    נערך לאחרונה על ידי banana man, 02-03-2013 בשעה 06:05 PM

5. משתמש מנוסה
    גם שמור.

לא להגיב.

6. משתמש מנוסה
    גם שמור למקרה הצורך.

אפשר להגיב!

7. משתמש מנוסה
    שם: עידו
    שם: gallade123
    שם במשחק: קייל
    רקע: לקייל תמיד היה חלום. אותו חלום שהיה לכל הילדים בגילו, להפוך לצ'אמפיון של הליגה. אבל שלא כמו שאר האנשים, כשלקייל נכנס משהו לראש, הוא אף פעם לא יוותר עליו. מאז הוא תמיד חיפש הזדמנויות לצאת למסע, אפילו שמאז הקרב הגדול בין גיראטינה לדיאוקסיס מעט מאוד אנשים יצאו למסע משלהם. יום אחד, אחרי עוד ריב עם אמא שלו על הסיבות שבגלליהם הוא לא יכול לצאת למסע, הוא סוף סוף קלט שההזדמנות שלו לצאת למסע אף פעם לא תבוא, כל עוד המחוז נמצא במצב כזה. המקרה הזה קרה כשקייל היה בן 10, ומאז כל הרוח הטובה שהייתה לו פעם נעלמה. הוא הפסיק להיות אותו אדם. הילד שפעם היה שמח ואף פעם לא וויתר, שקע בדיכאון שהחמיר ככל שעברו השנים. כשקייל הגיע לגיל 15, הוא קיבל את המכתב מהפרופסור, המכתב ששיקם לו את החיים. פתאום כל השמחה שנעלמה לו בחמש השנים האחרונות חזרה באותה מהירות שהיא נעלמה. סוף הייתה לו מטרה לחיים. מאז הוא מחכה כל יום לרגע שבו הוא יתחיל את המסע שלו אחרי כל כך הרבה שנים שהוא חיכה, אבל הוא לא שוכח את הסיבה שבגללה הוא לא היה אמור לצאת למסע מההתחלה. המחוז הרוס, ואם אף אחד לא ינסה לשקם אותו, הוא אף פעם לא ישתקם. וקייל החליט שהוא עומד לשקם את המחוז, וכשלקייל נכנס משהו לראש, הוא בחיים לא יוותר עליו, לא משנה כמה לא הגיוני הדבר נראה.
    אופי: חושב מהר, שאפתן, לא מוותר, פזיז, חסר סבלנות, יהיר.
    פוקימון התחלתי: אושאווט
    הערות: כתבת שיש פוקימונים מהדור הראשון עד לרביעי אבל יש התחלתיים מהדור החמישי

Spoiler ספוילר
    [/CENTER]

8. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Gallade123 צפה בהודעה
    שם: gallade123
    שם במשחק: קייל
    רקע: לקייל תמיד היה חלום. אותו חלום שהיה לכל הילדים בגילו, להפוך לצ'אמפיון של הליגה. אבל שלא כמו שאר האנשים, כשלקייל נכנס משהו לראש, הוא אף פעם לא יוותר עליו. מאז הוא תמיד חיפש הזדמנויות לצאת למסע, אפילו שמאז הקרב הגדול בין גיראטינה לדיאוקסיס מעט מאוד אנשים יצאו למסע משלהם. יום אחד, אחרי עוד ריב עם אמא שלו על הסיבות שבגלליהם הוא לא יכול לצאת למסע, הוא סוף סוף קלט שההזדמנות שלו לצאת למסע אף פעם לא תבוא, כל עוד המחוז נמצא במצב כזה. המקרה הזה קרה כשקייל היה בן 10, ומאז כל הרוח הטובה שהייתה לו פעם נעלמה. הוא הפסיק להיות אותו אדם. הילד שפעם היה שמח ואף פעם לא וויתר, שקע בדיכאון שהחמיר ככל שעברו השנים. כשקייל הגיע לגיל 15, הוא קיבל את המכתב מהפרופסור, המכתב ששיקם לו את החיים. פתאום כל השמחה שנעלמה לו בחמש השנים האחרונות חזרה באותה מהירות שהיא נעלמה. סוף הייתה לו מטרה לחיים. מאז הוא מחכה כל יום לרגע שבו הוא יתחיל את המסע שלו אחרי כל כך הרבה שנים שהוא חיכה, אבל הוא לא שוכח את הסיבה שבגללה הוא לא היה אמור לצאת למסע מההתחלה. המחוז הרוס, ואם אף אחד לא ינסה לשקם אותו, הוא אף פעם לא ישתקם. וקייל החליט שהוא עומד לשקם את המחוז, וכשלקייל נכנס משהו לראש, הוא בחיים לא יוותר עליו, לא משנה כמה לא הגיוני הדבר נראה.
    אופי: חושב מהר, שאפתן, לא מוותר, פזיז, חסר סבלנות, יהיר.
    פוקימון התחלתי: אושאווט
    הערות: כתבת שיש פוקימונים מהדור הראשון עד לרביעי אבל יש התחלתיים מהדור החמישי
    רשום, אהבתי את הרקע ושמתי פוקימונים מהדור החמישי רק התחלתיים, עשיתי בכוונה ככה. תבין בהמשך המשחק למה.

9. משתמש מנוסה
    שם: UuUuUuU, תקרא לי אייל.
    שם במשחק: פרנק.
    רקע:
    פרנק נולד עם כפית של זהב בפה. אביו ירש הרבה מאוד כסף מדודה רחוקה ובודדה שמתה עוד לפני שפרנק נולד והורישה לאביו את רוב כספה. פרנק גדל בתור בן יחיד לאביו ולאמו שפינקו אותו ונתנו לו כל מה שהוא חשק בו - אם זו טרמפולינה או משחק חדש, פרנק קיבל את כל מה שנפשו חשקה בו. כשהיה קטן, בן 9 , נהגה אמו לספר לו לפני השינה על קרב גדול שהתרחש במחוז לפני כ23 שנה לערך, והותיר אותו חרוך והרוס, ואת האנשים הפשוטים שבו בלי הרבה תקווה לחיים שמחים ושלווים. עד אז פרנק לא באמת שם לב למצב בו נמצא המחוז, הם גרו באחוזה קטנה באמצע עמק ירוק, ולא נהגו לפגוש הרבה אנשים - אך מאז אותו סיפור המצב השתנה. כהתבגר פרנק, מדי שבועיים הוא נהג לקום בבוקר ולצאת למסע רגלי עם אביו או אימו לעבר אחד הכפרים הקרובים, ושם נחשף למצב הקשה בו נמצא המחוז והאנשים החיים בו. פרנק החליט שהוא ישתמש בנק' ההתחלה הטובה שיש לו, הוא כתב מכתב ארוך ומפורט לאחד הפרופסורים המפורסמים במחוז, פרופסור אלווין. במכתב פרנק פירט את הסיבות שבבגללן, או שמא אני צריך לומר בזכותן, יש לתת לו את האפשרות לצאת למסע פוקימון משלו, ולצבור כמה שיותר כבוד וכוח השפעה בכדי לשקם את המחוז ולהחזיר לאנשים את התקווה לחיים טובים יותר.

תכונות אופי:
    מפונק, יהיר, חושב מחוץ לקופסה, ילדותי לעתים, יכולת לקבל החלטות נכונות תחת לחץ גבוה, מסכן עצמו למען אלו שחשובים לו.

התחלתי: בלבאזור.

הערות: שיהיה בהצלחה עם הניהול של המשחק
    עריכה: אני לא אהיה פה ביומיים הקרובים, רק שתדע במקרה ותכניס אותי.

10. משתמש מנוסה
    רשום.
    עוד אחד ומתחילים!

11. משתמש מנוסה
    שם: Sheldon Cooper
    שם במשחק: תומאס בלאק
    רקע:
    תומאס היה ידוע תמיד כאדם שקט, נחבא אל הכלים. כשהיה קטן הוא לא התחבר אל ילדי השכונה שבא הוא גר, תמיד שהם היו משחקים הוא היה בצד, מביט עליהם ולא מצטרף. הוריו דאגו שיש לו משהו ולקחו אותו לבדיקות, אבל לא מצאו דבר. זה נמשך ככה עד גיל 9, עד שיום אחד בלילה חווה במין פלשבאק בחלומו, ובו צפה בדיוקאסיס וגיראטינה נלחמים במין הבזקים כאלה. תומאס, שלא הכיר את מה שקרה, התעורר בבהלה וסיפר על כך להוריו, והם סיפרו לו על מה שקרה לפני כ33 שנה.
    למחרת בבוקר תומאס קם ומשהו השתנה בו. פתאום הוא הכיר את הילדים בשכונה והתחבר אליהם, במהרה התחבר לילדים אחרים וכולם בשכונה הכירו אותו. כולם היו סביב טירוף הפוקימונים וצפו יחדיו במאמנים שהיו מטיילים בעיר, ואף ערכו ביניהם קרבות ברחוב. יום אחד הגיע מאמן למרכז העיר והזמין את מי שרוצה להילחם בו, מכיוון שהוא היה בעיצומם של אימונים לקראת הליגה. המאמנים של העיר הסיכמו לאתגר והוא נלחם נגד כל אחד וניצח אותם. אחד מפוקימוניו של המאמן היה לטאה אדומה עם להבה בקצה זנבו, ותומאס היה מהופנט כלפיו. כשחזר הביתה, הוא מיד חיפש עליו מידע באינטרנט וגילה ששמו צרמנד'ר. מיד הוא החליט כשיגיע זמנו לצאת למסע הפוקימונים שלו, הוא יתחיל עם אותו פוקימון. כעת הוריו בישרו לו שהוא רשאי לצאת והוא מיד השתגע מראש שמחה והחל להתארגן. יחד איתו אמור להתחיל גם דניאל, אחד מילדי השכונה שאיתו לא התחבר מאז ומעולם. תומאס החליט שהוא חייב להצליח לפני דניאל, הווא יעשה זאת!
    אופי: טוב לב, דאגן יתר, אכפתי, נוטה להסתבך בצרות, ערמומי, לא מוותר בקלות
    פוקימון התחלתי: צ'רמנדר
    הערות: איווי. בנוסף אני מגיב דרך הפלאפון בעיקר במהלך השבוע אז אני לרוב לא אצטט.

12. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Sheldon Cooper צפה בהודעה
    שם: Sheldon Cooper
    שם במשחק: תומאס בלאק
    רקע:
    תומאס היה ידוע תמיד כאדם שקט, נחבא אל הכלים. כשהיה קטן הוא לא התחבר אל ילדי השכונה שבא הוא גר, תמיד שהם היו משחקים הוא היה בצד, מביט עליהם ולא מצטרף. הוריו דאגו שיש לו משהו ולקחו אותו לבדיקות, אבל לא מצאו דבר. זה נמשך ככה עד גיל 9, עד שיום אחד בלילה חווה במין פלשבאק בחלומו, ובו צפה בדיוקאסיס וגיראטינה נלחמים במין הבזקים כאלה. תומאס, שלא הכיר את מה שקרה, התעורר בבהלה וסיפר על כך להוריו, והם סיפרו לו על מה שקרה לפני כ33 שנה.
    למחרת בבוקר תומאס קם ומשהו השתנה בו. פתאום הוא הכיר את הילדים בשכונה והתחבר אליהם, במהרה התחבר לילדים אחרים וכולם בשכונה הכירו אותו. כולם היו סביב טירוף הפוקימונים וצפו יחדיו במאמנים שהיו מטיילים בעיר, ואף ערכו ביניהם קרבות ברחוב. יום אחד הגיע מאמן למרכז העיר והזמין את מי שרוצה להילחם בו, מכיוון שהוא היה בעיצומם של אימונים לקראת הליגה. המאמנים של העיר הסיכמו לאתגר והוא נלחם נגד כל אחד וניצח אותם. אחד מפוקימוניו של המאמן היה לטאה אדומה עם להבה בקצה זנבו, ותומאס היה מהופנט כלפיו. כשחזר הביתה, הוא מיד חיפש עליו מידע באינטרנט וגילה ששמו צרמנד'ר. מיד הוא החליט כשיגיע זמנו לצאת למסע הפוקימונים שלו, הוא יתחיל עם אותו פוקימון. כעת הוריו בישרו לו שהוא רשאי לצאת והוא מיד השתגע מראש שמחה והחל להתארגן. יחד איתו אמור להתחיל גם דניאל, אחד מילדי השכונה שאיתו לא התחבר מאז ומעולם. תומאס החליט שהוא חייב להצליח לפני דניאל, הווא יעשה זאת!
    אופי: טוב לב, דאגן יתר, אכפתי, נוטה להסתבך בצרות, ערמומי
    פוקימון התחלתי: צ'רמנדר
    הערות: איווי. בנוסף אני מגיב דרך הפלאפון בעיקר במהלך השבוע אז אני לרוב לא אצטט.
    תוסיף עוד תכונת אופי אחת טובה ואתה רשום

13. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Omer2013 צפה בהודעה
    תוסיף עוד תכונת אופי אחת טובה ואתה רשום
    ערכתי :P

14. משתמש מנוסה
    רשום!
    התחלה לכולם:
    אחרי שקיבלתם את המכתב מפרופסור אלווין, בבוקר אחרי אתם קמים מוקדם, כנראה כמעט כולם עוד ישנים.
    אתם מארגנים את התיק, שמים מה שחשוב בשבילכם ורצים למעבדת הפרופסור, אתם רואים שהמעבדה נעולה ותלוי על הדלת שלט ששם כתוב "המעבדה סגורה, אשוב בקרוב"
    אתם נשארים ליד המעבדה ומחכים לפרופסור בהתרגשות. אחרי שעתיים שאתם מחכים והוא עדיין לא מגיע אתם מחליטים לחזור הביתה.
    פתאום אתם רואים על השולחן במטבח מכתב ששם כתוב "אני מצטער, המעבדה לא תהיה היום פתוחה. אתה צריך לבוא ליער אלקנה, יער שקט ונחמד ליד העיירה שלך". מה תעשו?
    נערך לאחרונה על ידי banana man, 01-28-2013 בשעה 05:42 PM

15. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Omer2013 צפה בהודעה
    רשום!
    התחלה לכולם:
    אחרי שקיבלתם את המכתב מפרופסור אלווין, בבוקר אחרי אתם קמים מוקדם, כנראה כמעט כולם עוד ישנים.
    אתם מארגנים את התיק, שמים מה שחשוב בשבילכם ורצים למעבדת הפרופסור, אתם רואים שהמעבדה נעולה ותלוי על הדלת שלט ששם כתוב "המעבדה סגורה, אשוב בקרוב"
    אתם נשארים ליד המעבדה ומחכים לפרופסור בהתרגשות. אחרי שעתיים שאתם מחכים והוא עדיין לא מגיע אתם מחליטים לחזור הביתה.
    פתאום אתם רואים על השולחן במטבח מכתב ששם כתוב "אני מצטער, המעבדה לא תהיה היום פתוחה. אתה צריך לבוא ליער אלקנה, יער שקט ונחמד ליד העיירה שלך". מה תעשו?
    'טוב, אז כנראה שצריך ללכת ליער אלקנה' אני חושב לעצמי "אימא, הלכתי ליער הפרופסור מחכה לי שם!" אני צועק לעברה ועומד לצאת החוצה כשאני עוצר, ומחפש מפה כדי לבדוק איך להגיע לשם. לאחר שאני בודק, אני יוצא לשם.

עמוד 1 מתוך 6 123 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •