Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 16 עד 17 מתוך 17
  1. משתמש מנוסה
    שם: דניאל
    שם בפורום:EZ-style
    שם במשחק: נייקי.
    אופי: נינוח, סבלני, טוב לב, הכלל תמיד יבוא לפניו, יהיר, ביישן.
    רקע: כל חייו חלם נייקי להיות האלוף של מחוז קושינה, כבר בגיל חמש הציב לעצמו מטרה להביס את טומי לאנסן וכל קרב הכי קטן שהיה לו הוא התמיד כאילו הוא נלחם מול אותו מאמן (טומי לאנסן). אכן בגיל חמש שמע נייקי את כל דבריו של טומי ואף על פי שהיה מאוד קטן הוא הצליח להבין את דבריו הרעים של טומי. הוא היה בשוק ודבריו של טומי הדהדו לו בראש בכל עסקיו בין בלימודים ובין בדברים אחרים שהיה עסוק בהם. להוריו הייתה חווה ענקית ועשירה בתבואה, עצים, פירות, ירקות והכול. יום אחד כ-שנה מאז העלמותו של טומי לאנסן, נייקי הלך כרגיל לקיים את עבודתו בחוות הוריו ולהביא את כל תבואת הפירות שהיו על העצים. בזמן עבודתו מחשבותיו היו טרודים בדבריו של טומי אף על פי שעברה שנה הוא אינו שכח את עוצם השוק שחטף כששמע אותו אומר את אותם דברים. "אני מבטיח שאני אביס אותו ואניח לעולם הזה להמשיך כסדרו בשקט!" הוא סינן בעצבות ובידיים קמוצות. מבלי לשים לב תבואת החיטה מאחוריו החלה לבעור באש, טומי רץ להזעיק עזרה וכשהעזרה כבר הגיעה כל התבואה נשרפה ולא נשאר זכר לשום חיטה, הוא ראה שעל הקרקע בגדול היה כתוב בגרפיטי 'למען טובת הכלל', חצי שנה לאחר מכן נייקי ומשפחתו נאלצו למכור את החווה ואת הבית מאותה תבואה שלמה שנשרפה וגרמה להם להפסיד כסף. ומשם הם עברו לעיר ליטלייף, קנו בית מאוד קטן וצפוף כשבקושי היה להם מה לאכול.
    נייקי הבטיח שהוא הולך להחזיר לטומי על כל העוול שנגרם לו במהלך חייו ורק חיכה ליום שיקבל את הפוקימון הראשון שלו ויתחיל במסעו להביס את טומי וארגון 'טובת הכלל' 5 ימים לאחר שעבר אל ליטלייף קיבל מכתב שבו הוצע לו להצטרף לארגון להבסת 'טובת הכלל' ושמח מאוד על ההצעה וכמובן הסכים.
    צבע תגובה: צבע
    פוקימון התחלתי: פיקאצ'ו
    הערות\בקשות: מממ לא אכפת לך הגיל? כי אם כן אז אני בן 12

הנה משפט משלי...
    גם ברגעים קשים תמיד אסמוך, אבטח ואאמין בך ולא אשכח אותך כי אתה חלק ממני
    "ה' מלך, ה' מלך, ה' ימלוך לעולם ועד"

2. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    ציטוט פורסם במקור על ידי ash basa matan צפה בהודעה
    שם בפורום:matan
    שם במשחק: gary.
    אופי: דאגן גם כלפי פוקימונים וגם לבני אדם אכפתי אבל קשוח אוהב להילחם.
    רקע: נולדתי בכפר ליטלייף וגדלתי רק אם אבא שלי אמי נהרגה בתאונת דרכים בכוונה בגלל נצחון של אבא שלי בקרב פוקימונים מול אחד מהכנופייה שלהם ומאז רק אבא שלי דאג לי ובגלל זה אני דאגן כלפי אנשים אחרים אבל גם חשדן אוהב פוקימונים יותר מכול ומחכה בקוצר רוח להתחיל את המסע קצת מאוכזב שנשאר רק את סנורנט מקווה שתוכולו להציע לי משהו אחר

צבע תגובה: כחול .
    פוקימון התחלתי:סנורנט אם היה אפשרות
    לאלקיד בבקשה תודיעו לי

הערות\בקשות:אני רוצה את אלקיד בתור מתחיל ואם אי אפשר אז את סנורנט
    אני יודע שזה היה קצר אבל זה בגלל שאני ממהר בבקשה אף פעם לא שיחקתי במשחק כזה בבקשה תקבלו אותי
    הכנופייה זה טובת הכלל לא הספקת לקרוא את כל מה שלמעלה מצטער ואני מקווה שתקבלו אותי
    אתה מפר את חוקי הפורום הזה, פורום חת''מ בכמה עברות:
    2.11
    אין לרשום שתי הודעות ברצף (דאבל פוסט), מלבד ההודעות הראשונות של הפותח במשחק.
    העונש: כשהדבר קורה שוב ושוב, אזהרה.
    זאת הפעם הראשונה שלך ולכן אוותר לך אז תקרא בבקשה את החוקים שפה:
    http://www.myforum.co.il/showthread.php?t=32752

וגם כמובן חוק האוסר על הודעות ספאם ההודעות שלך היו מיותרות וצריכות להישלח בהודעה פרטית למנהל
    רק הפעם אני יוותר כי אתה חדש, אבל בפעם הבאה אני ייתן אזהרה בעל פה או אפילו אזהרה ממשית:\
    בכמ''ש ברוכה הבאה לפורום ואני מקווה שתשתלב במהרה ותלמד את החוקים לכל שאלה או בעיה אתה יכול לפנות אליי בהודעה פרטית
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •