Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 17
  1. משתמש מנוסה
    Pokemon - למען טובת הכלל.

ציטוט פורסם במקור על ידי Anime
    אני טל, asuna מאשרת לUuUuUuU לפתוח את המ''ת ''למען טובת הכלל'' בתנאי שיוסיף משהו קטן שדובר עליו בה''פ
    חוקי המשחק:

1. החוקים הגלובאליים וחוקי חת"ם תקפים במשחק אין לעבור עליהם בלה בלה בלה...

2.תעשו טובה - אל תספימו, הודעות שלא קשורות לעלילת המשחק אליי בפרטי. אל תעזו להשתמש באלימות מילולית כנגדי או כנגד אחד מן השחקנים.

3.אם אתם נעדרים יותר מיומיים תודיעו לי.

4.צטטו אותי כשאתם מגיבים.

5.מחשבות עם - ' ', דיבור עם - " ".

*רק הערה, השנה בה אתם מתחילים את המסע שלכם היא השנה הראשונה בה מחודשת ליגת הפוקימונים מאז נעלם טומי לאנסן.

חמש שנים שטומי לאנסן היה האלוף הבלתי מעורער של מחוז קושינה. הוא והסאלאמנס שלו הביסו כל מתחרה שהעז לעמוד מולם, הם היו הצמד הכי מפורסם, משפיע ועשיר בכל המחוז. אנשים העריצו אותם - פסלים בדמות סאלאמנס נבנו בערים הגדולות, אימהות קראו לבניהם על שם טומי. הענף של קרבות הפוקימונים התפרסם והפך ל'ספורט הלאומי' של מחוז קושינה בעיקר בזכותם.
    באחד מן הלילות הגשומים והקרים שזכורים לותיקי המחוז, כינס טומי לאנסן מסיבת עיתונאים ששודרה בכל תחנות הטלוויזיה הגדולות. באותה הופעה בלתי נשכחת בטלוויזיה, דיבר טומי על חזון 'העולם החדש' שלו - "למחוז קושינה היקף הפוקימונים המאומנים הגדול ביותר בעולם!. יש לנו הדמנות חד פעמית לקחת את המושכות לידיים שלנו ולגרום לשאר המחוזות לכרוע על ברכיהם למעננו. אנחנו נשלוט בכלכלת העולם הזה!, ועם הכוח שיהיה לנו נגרום לשינויים שלא מתאפשרים לנו עכשיו - שינויים שיהפכו את העולם למקום טוב לחיות בו, גם אם מעט דם יישפך בדרך - הכל למען טובת הכלל!. אני קורא לכם, מאמנים ומאמנות מרחבי המחוז להצטרף אליי, וביחד נצעד לעבר עולם חדש! עולם שונה!". הוא צעק כשהוא סיים את הנאום, וביחד עם סאלאמנס המריא משם כשחיוך ממזרי שפוך על פניו. בימים שלאחר מכן שיחת המחוז הייתה על הנאום של אותו אלוף, ועל מה שיבוא עכשיו - האם אנשים באמת יאמינו למטורף הזה?!. באותם כמה ימים הגתה ממשלת המחוז תכנית לחיסול הרעיון המרדני עוד לפני שהוא יצא אל הפועל- כוחות מיוחדים פרצו אל האחוזה של טומי, אבל הוא כבר לא היה שם. מאז אותו יום שוב לא נראה טומי לאנסן בציבור.
    שש שנים לאחר מכן, ואותו אדם נמחק מזכרון הציבור, מעטים האנשים שזכרו את אותו האלוף המפורסם שנעלם אחרי מסיבת העיתונאים המוזרה. הבעיה היא - בזמן האחרון הכילו להופיע שמועות על אנשים שמתגנבים בלילות וגונבים ביצי פוקימונים, משחיתים מרכזי פוקימונים ושודדים בנקים, אחרי שהם סיימו לפשוע הם ריססו על כל האזור בו הם פעלו - "למען טובת הכלל" באותיות כסופות גדולות.
    סביב אותה נקודת זמן, קיבלו ארבעה נערים\ות מרחבי מחוז קושינה מכתב מהמרכז המיוחד למלחמה בטרור פוקימונים. במכתב נכתב:
    "שלום לך. המידע שבמכתב שלפניך חסוי לחלוטין, אסור יהיה לך לספר את תוכנו לשום אדם. אם אינך מסוגל לשמור סוד אנחנו ממליצים לך לשרוף את המכתב לעפר ולפזר בנחל.
    ~
    ~
    ~
    בחודשים האחרונים החלו לפעול ברחבי המחוז כוחות עוינים שמטרתם - כך אנו מאמינים - היא להפיל את הממשל הקיים במחוז ולהשתלט על שאר המחוזות בעזרת פוקימונים. לפי המידע שעומד לרשותנו, העומד בראש התנועה הזו הוא טומי לאנסן, אותו מאמן אגדי שנעלם לפני שש שנים ומאמין בחזון ה'עולם החדש'. מספיק מידע נמצא אצלנו בכדי להבין כי אין לקחת את התנועה - הקוראת לעצמה: "טובת הכלל" - בקלות ראש, יש לנסות ולהפיל אותה לפני שהיא תצבור עוצמה ואולי אף הזדהות בקרב הציבור. מסיבה זו המכתב הגיע לך, אחד מארבעה נערים ונערות שאנשינו עוקבים אחריהם כבר במשך שנה תמימה. אנו מאמינים שהיכולת הטבעית שלך יכולה להיות לנו לעזר במאבק כנגד הארגון "טובת הכלל".
    בימים הקרובים תקבל הודעה מהפרופסור של הכפר הקוראת לך לבוא ולקבל את הפוקימון הראשון שלך. אנא ממך, השתדל להתחזק ולהשתפר כמה שיותר בזמן שיש לך. כשנצטרך, אנשינו יצרו איתך קשר.
    בהצלחה במסע, מי ייתן ותהיה לנו לעזר רב".

הארגון המיוחד ללוחמה בטרור פוקימונים.

מפה:
    *הכפר ליטלייף:

הכפר בו אתם גרים, קטן ושלו עם הרבה עצים מסביב.
    המקומות החשובים בכפר הם - מעבדת הפרופסור.

*דרך אלפא:
    הדרך שמחברת בין כפר ליטלייף ליער אברק. דרך דשאית ורגועה.
    בדרך זו ניתן למצוא פוקימוני נורמאל חלשים דוגמת - ; ; ; ;;

*יער אברק:

אפלולי וחשוך. ביער מסתובבים הרבה מאמני חרק מתחילים שמחפשים קרב, בסופו נמצאת העיר פיוזן.
    ביער ניתן למצוא פוקימוני חרק\עשב שונים כגון - ; ;; ;

*העיר פיוזן:

מקום הולדתו של ליאם אנדרסון, עיר קטנה יחסית.
    בעיר מרכז פוקימונים, פוקמרקט, בית הארחה לפוקימונים (כמו פנסיון לכלבים). בעיר מתקיים מדי חודש טורניר פוקימוני התפתחות ראשונה, המנצח זוכה בפרס רציני. בעיר מכון שבעבר היה בו שימוש וכיום הוא נטוש.
    ראש העיר של פיוזן הוא מיכאל קולינס -. מיכאל בעברו היה מאמן פוקימונים ידוע, הוא אחד מהמתנגדים הבולטים לתנועת "טובת הכלל" וסבור שיש לטפל בכל האנשים שפועלים בשמה ביד קשה.

*הדרך הסלולה:
    דרך אבן סלולה שמחברת בין העיר פיוזן לעיר סלסלטי.
    בדרך ניתן למצוא פוקימוני התפתחות ראשונה מכל הסוגים, ומאמנים בינוניים שמחפשים קרב.

*העיר סלסלטי:

עיר גדולה ופעילה.
    בעיר מרכז פוקימונים, פוקמרקט, מכון לחקר ביצי פוקימונים, והמכון הראשון.
    ראש העיר של סלסלטי הוא אדם לנדבין - . יש לחשושים על כך שאדם הוא אחד מתומכיו של הארגון "טובת הכלל", אבל שמועה זו לא אומתה מעולם.

עוד מקומות ייחשפו תוך כדי המשחק.
    s"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define Reality. But what does it mean to be 'correct' or 'true'? Merely vague concepts... Their Reality may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world, shaped by their beliefs?"d

.Uchiha Itachi -

2. משתמש מנוסה
    ארגון "טובת הכלל":

*טומי לאנסן -
    .
    המנהיג של תנועת "טובת הכלל". מאמן הפוקימונים המצליח ביותר בהיסטורית המחוז, חמש פעמים ברציפות זכה בתואר 'אלוף הליגה' של מחוז קושינה. לא ידוע מקום המצאו והוא אינו נגלה לעיני הציבור כבר שש שנים ברציפות.
    -פוקימונים: ; ; לא ידוע; לא ידוע; לא ידוע; לא ידוע.

*'מעיל שחור' -
    .
    סגנו הראשי של טומי. איש אכזר ואפל. לא הרבה ידוע עליו - אלה שפגשו בו ובכל זאת נשארו בני חורין מספרים על אדם שקט שלא מרבה בדיבור וסולד מיהירות.
    -פוקימונים:;; לא ידוע; לא ידוע; לא ידוע.

*מיילס ברודווי -
    .
    מיילס היה בעבר אחד מששת מאמני המכון של מחוז קושינה, באיזשהו שלב הגיעו לביתו סוכנים של הארגון והצליחו לשכנע אותו להצטרף אליהם. מאז מיילס כבר הספיק להפוך לסגנו המשני של טומי. הוא נחשב להפך המוחלט של 'מעיל שחור', מיילס הוא תזזיתי, שחצן ומפונק. אבל אל תטעו, הוא חסר רחמים ומעטים האנשים שמסוגלים לנצחו בקרב פוקימונים.
    -פוקימונים:; ; ; לא ידוע; לא ידוע.

*אוליבר מונטי -

אחד מהחיילים המיוחדים של טומי. כינויו של אוליבר הוא 'הקברן'. מספרים שהוא נוהג לקבור בעצמו את הקורבנות שביקשו ממנו להיפטר מהם.
    -פוקימונים:; ; ; לא ידוע.

*לילי -
    .
    עוד חיילת מיוחדת של הארגון. לילי הייתה מאמנת צעירה שדבריו של טומי שילהבו אותה, היא מהראשונות שהצטרפו אליו ונאמנה למטרת הארגון עד מאוד.
    -פוקימונים:; ;.

*קלינקי -
    .
    מדען, המוח של הארגון. הוא אחראי על דרכי הפעולה המתוחכמות של הארגון. קלינקי יושב במעבדתו במשך שעות, הוא עובד על פרויקט מסוכן - כך הארגון המיוחד ללוחמה בטרור פוקימונים חושד.
    -פוקימונים:; .

*כריסטיאן מודריץ' -
    .
    אחד מהחיילים הפשוטים בארגון, אחראי על פעולות קטנות כמו שדידות.
    -פוקימונים:;.

*מינדי -
    .
    עוד חיילת פשוטה.
    -פוקימונים:;.

עוד דמויות מהארגון יתגלו תוך כדי משחק.

הארגון המיוחד ללוחמה בטרור פוקימונים:

*הגנרל גוץ' -
    .
    הגנרל גוץ' כבר ראה הכל בחיו, החייל האולטימטיבי. הוא קיבל את הקידום שלו כמה ימים לפני אותה מסיבת עיתונאים של טומי לאנסן וקיבל עליו את הטיפול בארגון הפשע שקורא לעצמו - "למען טובת הכלל". גנרל גוץ' אחראי על שאר הסוכנים ובדרך כלל לא יוצא לשטח בעצמו.

*ליאם אנדרסון -
    .
    ליאם אנדרסון היה האלוף של מחוז קושינה לפני שטומי לאנסן נכנס לתמונה. הוא אמיץ, נאמן לפוקימונים שלו, חושב על טובת אחרים לפני טובתו - בקיצור "עשוי ללא חת". ליאם הוא סוכן מבצעי מיוחד.
    -פוקימונים:; ; ; לא ידוע; לא ידוע.

*קווין באגינס -
    .
    נחשב לאחד מהסוכנים המוכשרים ביותר בארגון המיוחד. קווין יודע להתחבר לפוקימונים בצורה מעולה, הוא מקצועי ויעשה הכל כדי שלא לאכזב.
    -פוקימונים:
    ; ; לא ידוע; לא ידוע.

*אנג'לינה -
    .
    הצעירה ביותר בארגון. אנג'לינה היא סוכנת שטח רגילה ומוכשרת ביותר. מפאת גילה הצעיר היא לא יוצאת למשימות מסוכנות במיוחד ואחראית על תפקידים פחות חשובים בארגון.
    -פוקימונים:; ; .

*רובי -
    .
    עוד סוכן שטח רגיל בארגון. מופקד על משימות קטנות באזורים הפחות מסוכנים של המחוז. הוא פזיז, אבל אמיץ וחד מחשבה.
    -פוקימונים:; .

עוד אנשים מהארגון יחשפו תוך כדי המשחק.
    s"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define Reality. But what does it mean to be 'correct' or 'true'? Merely vague concepts... Their Reality may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world, shaped by their beliefs?"d

.Uchiha Itachi -

3. משתמש מנוסה
    מנהיגי המכון:

*במחוז יש שישה מנהיגי מכון, חלקם חדשים, חלקם חזרו לפעול כמנהיגי מכון אחרי ששת השנים של הפסת ליגת הפוקימונים במחוז. עוד מנהיגים יתגלו תוך כדי המשחק.

*ראלף -
    .
    מנהיג המכון הראשון שבעיר סלסלטי. ראלף הוא מאמן שלא יוותר על שום קרב וייתן את כל כולו בשביל לנצח, גם במחיר של מאמץ יתר.
    -פוקימונים: לא ידוע; לא ידוע.

אנשים שפגשתם בדרך :

*פרופסור פוק -
    .
    פרופסור פוק הוא בן הדוד של פרופסור אוק המפורסם. דרך פוק תקבלו את הפוקימון הראשון שלכם, והוא יעזור לכם בכל שלב במסע בו תצטרכו אותו. פוק הוא מתנגד נחרץ לדעותיו של טומי לאנסן, ולא מתבייש להכריז על כך בפומבי - בתגובה ניסו לשרוף פעם את כל מעבדת המחקר שלו.

לכאן יתווסף כל מאמן שתפגשו תוך כדי המסע, או סתם אנשים חשובים.

פוקימונים התחלתיים:

-;פיקאצ'ו.

-;מגבי. תפוס ע"י שלדון.

-;סנוראנט.

-;טרטוויג. תפוס ע"י NivX10!

טופס ההרשמה:

שם בפורום:
    שם במשחק: כיצד אתם רוצים שאקרא לכם במשחק.
    אופי: תעשו טובה ותשתדלו לרשום יותר משתי תכונות אופי.
    רקע: שיהיה יותר מחמש שורות...
    צבע תגובה: באיזה צבע אתם רוצים שארשום לכם את המשך העלילה.
    פוקימון התחלתי:
    הערות\בקשות:

.Uchiha Itachi -

4. משתמש מנוסה
    שמור לכל אירוע מיוחד שיעלה על דעתי.

.Uchiha Itachi -

5. משתמש מנוסה
    *לשם הבהרה:
    פרסים אני מחלק לפי השקעה ובאקראיות, אל תחכו להם.

רשומים:
    1.
    שם בפורום: NivX10
    שם במשחק: נילס.
    אופי: נילס הוא בחור חברותי, מאמין בעבודה קשה להגיע למטרתו, יצירתי ומסוגנן ואת כל אלו מתבטים בכושר החלימה המסוגנן שלו.
    אך עם זאת הוא ניכן בכמה תכונות שליליות בולטות כמו עקשנות, ציניות יתרה, יהירות. אבל הוא אדם מסקרן שכיף מאוד להכיר.
    רקע: "אני יודע שזה הם, ידעתי שהם יחזרו!" זה משפט שאבא אמר שמהדהד לי בראש כבר תקופה.
    שמי נילס, אני גר בליטלייף. כן זה לא המקום הכי כיפי לגור כאן. עייריה קטנה ואין יותר מידי מה לעשות. אף פעם לא מכירים אנשים חדשים, כולם כאן מכירים את כולם... "איזה כיף בליטלייף!"
    בכל מקרה אותו משפט מהדהד לי בראש בגלל שאבא שלי ידע מי הרוצחים שלו, הוא מת. ליפני כשבוע בערך. אסון כבד, יומיים ליפני מותו צפינו בערב בטלוויזיה כל המשפחה.
    הרבה זמן שאני לא ישבתי בסלון עם כל המשפחה ואחותי הגדולה החליטה לרדת מחדרה ולעזוב את הפלאפון לכמה דקות מסכנות. ראינו חדשות.
    הייתה כתבה ודיברו על כל מאורעות הגנבה והשדידה והרצח, אבא שלי פשוט הכריז בזעם שזה "לאנס וחבורת המשוגעים שלו" כך בדיוק הוא אמר. אצל אבי לאנס היה נושא רגיש, הם היו חברים טובים עד שהוא התחיל להשתגע והודיע על כוונותיו הזדוניות והפסיכיות יש לאמר... תמיד היה מאוכזב ממנו ומלא בכעס על מה שלאנס הפך להיות בעקבות התהילה והכוח שהוא צבר.
    אבי היה בעל חנות הפוקימונים הראשונה בכפר, ולכן המוכרת והאמינה מכולם. התפרסנו יפה (יחסית לפשטות של ליטלייף).
    יומיים לאחר הכתבה אבא נשאר לעבוד עד מאוחר כי יום למחרת היה אמורה להיות ספירת המלאי והוא רצה להיות מוכן ומזומן לכך. אמא שלי הייתה לחוצה, אחריי כלכך הרבה שנות נישואין היא בוודאי הרגישה בעצמותיה שמשהו רע התרחש הלילה.
    פרצו לאבי לחנות איימו עלי באקדח שיתן להם את כל המלאי החדש והם פשוט יעופו משם, יעופו מבלי לעשות לו דבר. אבי שהיה חשדן שאל אותם בשביל מי הם עובדים, ואז הגנב שאיים על אבי עם רובה הוריד את כיסוי פניו.
    הם דיברו וצעקו והתחילו בריב של ממש מכות בסופו של דבר הם גברו על אבי וכדור בבטן וכדור בראש חיסלו אותו!
    עם קולות הרובה, באו צרחותיה של אמי, הרבה ליפני שאני, אחותי או שאר הכפר ידע מזה היה אמי ידעה שזה רובה, והיא ידעה שזה אבי... אני בחיים לא אשכח את הבכי קורע הלב של אמי, איך האהבה והכאב יחד פשוט נזלו ממנה כשרצנו החוצה וראינו את החנות עולה באש סלאמנס שהתרחק בשמיים, ואיך רופאים קבעו מיד את מות אבי וסגרו את עיניו. בכי שגרם גם לי לפרוץ בו.
    הייתי בהלם מוחלט לאחר מכן, לא האמנתי, לכך לי זמן לעקל, מרוב הלם שאבא באמת נרצח ולא יהיה בחיי עוד ולא יראה אותי גדל. לא הצלחתי להבין, לא בכיתי בהלוויה.
    רק כמה ימים אחריי זה הגיע, מפך הנפש, ההבנה... ובטיימינג המושלם הדואר הגיע, המכתב העלה בי אש! אני לא אשקר, תחושת כעס מאין כמוהה ונקם מפעילים אותי!
    אני אשיג את נקמתי גם אם אצטרך להיקבר לצד אבי בשבילה. לאנס ישלם, וכל מי שיעמוד בדרכי אליו ישלם גם הוא!
    פוקימונים:
    הערות\בקשות: השקעתי ברקע, נקווה שתאהב. סוואבלו ואיווי ממש ממש רוצה!!!

2.
    שם בפורום: Sheldon Cooper
    שם במשחק: תומאס בלאק
    אופי: טוב לב, אכפתי, יהיר, נוטה להאמין לאנשים, דאגן יתר, ערמומי, חברותי.
    רקע:
    מאז ומתמיד תומאס התעניין בפוקימונים. תמיד ראה אותם מסתובבים עם המאמנים שלהם, בטלוויזיה, בכרזות, בכל מקום. כל היום הוא היה נצמד למסך הטלוויזיה וצופה בקרבות, כל פעם שהוא היה מתקלח הוא היה מחקה אקדחי מים ובועות וכל מיני, כמו כל ילד בגילו שהיה תחת שיגעון הפוקימונים
    אביו גדל בילדותו באי סיניבר שבמחזור קאנטו ואימן פוקימוני אש מכל המחוזות השונים, בעוד אימו גדלה בעיר סוטופוליס והתמחתה באימוני פוקימוני מים. הם היו יריבים כשהיו ילדים, והתוודו על אהבתם זה לזה לאחר קרב ארוך ועיקש בליגת הפוקימונים של מחוז הואן, לפני כ20 שנים, שבסיומו האב ניצח. שנה לאחר מכן הם כבר התחתנו וכעבור 4 שנים נולד תומאס. המשפחה השתכנה בכפר ליטלייף והוריו של תומאס החליטו להקים בפנים חווה לגידול ביצי פוקימונים.
    תומאס אוהב פוקימונים מסוגים שונים, והיה תמיד מתרוצץ בין רגלי הוריו והעובדים שלהם בחוות ביצי הפוקימונים המשפחתית ולומד כיצד לטפל בכל ביצה ואיזו ביצה שייכת לאיזה פוקימון. הוא היה עד לבקיעות רבות ונפלאות, ולמרות שחווה זאת הרבה מאוד פעמים תמיד התרגש בכל פעם.
    תומאס היה אוהב לצפות גם בקרבות פוקימונים מהליגות השונות, ושהיה צעיר מאוד היה מעריץ של טומי לאנסן. הוא קינא מאוד בסלאמנס שלו, וכל כך קיווה לפגוש אותו באחד הימים שיהיה מאמן ולזכות בקרב מולו.
    מסיבת העיתונאים ההיא גרמה לתומאס לבילבול והוא החל להתחרט על זה שהעריץ אותו, והוא המשיך לחפש אותו בקרבות שונים בטלוויזיה אך אילו הורדו במהירות מהמסך, עד שנעלם.
    לפני כחצי שנה במהלך ליל גשם, ישן תומאס במיטתו כאשר שמע רעש מוזר שמגיע מכיוון בניין הביצים הסמוך, שבו נשמרו ביצי הפוקימונים במתקן חימום. תומאס קם ממיטתו והתקרב לשם, וכאשר נכנס גילה מספר אנשים שהחלו לגנוב ביצים מהמתקנים. הם החבינו בתומאס בזמן שניסה לחמוק בשקט ולהזעיק עזרה, זרקו מין פצצת עשן שגרמה לו להשתעל ולא לראות כלום, ואחרי כמה שניות נעלמו, כאשר הם משאירים אחריהם חור בקיר, ולקחו איתם לפחות כ20 ביצים שונים. מעל לחור היתה כתובת שנשאה את המילים "למען טובת הכלל". תומאס נזכר פתאום במסיבת העיתונאים והחל לכעוס בתוכו, מבין שטומי היה כנראה קשור לכך. הנזק למקום היה מוערך כגבוה ומאז הוצבה שמירה גבוהה ביום ובלילה למניעת גניבה. תומאס הסתובב מאז בכעס רב על טומי ועל אנשיו ופילל ליום שיגיע יומו לצאת למסע.
    לפני כשבוע קיבל תומאס מכתב בדואר. כאשר פתח אותו וקרא את מה שהיה רשום שם, הוא הבין שהוא יוכל לממש את נקמתו ולעזור לעצור את טומי ואת אנשיו מלהרוס את העולם, ולגרום לו לשלם על מה שגרם. הוא יגשים את חלום ילדותו הישן, אבל לא לטובתו, אלא לטובת העולם כולו ויעצור את טומי!!!!
    הערות\בקשות: איווי, אלקיד ואני אגיב הרבה דרך הפלאפון (1-5 תגובות ביום) אז אני לא אצטט הרבה.

בהצלחה!

.Uchiha Itachi -

6. משתמש מנוסה
    שם: עידו
    שם בפורום: Gallade123
    שם במשחק: קייל
    אופי: חושב מהר, שאפתן, לא מוותר, פזיז, חסר סבלנות, יהיר.
    רקע: מאז גיל צעיר, קייל תמיד העריץ את טומי לאנסן. ולא שזאת הייתה הערצה יוצא דופן. כל הילדים בגיל של קייל העריצו את טומי לאנסן, עד כדי כך שזה הדבר היחיד שהיה להם בראש. אבל אצל קייל זה היה קצת שונה. הוא העריץ את טומי לאנסן הערצה ללא גבולות, והתייחס אליו כאילו הוא סוג של אל. אפילו אחרי הנאום של טומי וההיעלמות שלו, קייל המשיך להעריץ אותו, אפילו שכל איש שהוא פגש ברחוב חשב שהוא מטורף כמו טומי. אחרי גם אחרי שטומי נעלם, קייל המשיך לזכור את הנאום שלו ועדיין קיווה שטומי יחזור יום אחד ויראה לכולם שהם טעו, ושהחזון שלו היה הגיוני לגמרי, למרות מה שכולם חשבו. קייל המשיך להאמין בטומי עוד הרבה זמן, עד שעברו שש שנים מאז שהוא נעלם. קייל התחיל לשמוע שמועות על פשעים באזור. גניבת ביצי פוקימונים, שריפת בנקים והשחתה של מרכזי פוקימונים. לפי חלק מהשמועות, טומי לאנסן הוא המנהיג של הארגון הזה, אפילו שלא היו שום הוכחות לכך. בהתחלה קייל היה בטוח שהם טועים, ואפילו חיכה שטומי יחזור על הסלאמנס שלו ושהוא יהיה האחד שיעשה סדר בין כל הבלגן ששורר במחוז. ואז קייל קיבל את המכתב. כשקייל ראה שלפי המכתב כל השמועות על טומי לאנסן נכונות, והוא באמת מנהיג את ארגון הטרור, הוא פשוט התפרק. הוא הרגיש לאחת עשרה שנים מהחיים שלו הלכו לזבל, ושאין לו סיבה לחיות. הדבר היחיד שהחזיק אותו בחיים היה רגש הנקמה שבער בו. הוא רצה להחזיר לטומי על כל השנים שבהם הוא האמין בו, על כל השנים האלה שבהם הוא חי בשקר. וקייל לא עומד לוותר על הנקמה הזאת.
    צבע תגובה: ירוק.
    פוקימון התחלתי: טארטוויג
    הערות\בקשות: אהבתי את העלילה.

Spoiler ספוילר
    [/CENTER]

7. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    שם בפורום: NivX10
    שם במשחק: נילס.
    אופי: נילס הוא בחור חברותי, מאמין בעבודה קשה להגיע למטרתו, יצירתי ומסוגנן ואת כל אלו מתבטים בכושר החלימה המסוגנן שלו.
    אך עם זאת הוא ניכן בכמה תכונות שליליות בולטות כמו עקשנות, ציניות יתרה, יהירות. אבל הוא אדם מסקרן שכיף מאוד להכיר.
    רקע: "אני יודע שזה הם, ידעתי שהם יחזרו!" זה משפט שאבא אמר שמהדהד לי בראש כבר תקופה.
    שמי נילס, אני גר בליטלייף. כן זה לא המקום הכי כיפי לגור כאן. עייריה קטנה ואין יותר מידי מה לעשות. אף פעם לא מכירים אנשים חדשים, כולם כאן מכירים את כולם... "איזה כיף בליטלייף!"
    בכל מקרה אותו משפט מהדהד לי בראש בגלל שאבא שלי ידע מי הרוצחים שלו, הוא מת. ליפני כשבוע בערך. אסון כבד, יומיים ליפני מותו צפינו בערב בטלוויזיה כל המשפחה.
    הרבה זמן שאני לא ישבתי בסלון עם כל המשפחה ואחותי הגדולה החליטה לרדת מחדרה ולעזוב את הפלאפון לכמה דקות מסכנות. ראינו חדשות.
    הייתה כתבה ודיברו על כל מאורעות הגנבה והשדידה והרצח, אבא שלי פשוט הכריז בזעם שזה "לאנס וחבורת המשוגעים שלו" כך בדיוק הוא אמר. אצל אבי לאנס היה נושא רגיש, הם היו חברים טובים עד שהוא התחיל להשתגע והודיע על כוונותיו הזדוניות והפסיכיות יש לאמר... תמיד היה מאוכזב ממנו ומלא בכעס על מה שלאנס הפך להיות בעקבות התהילה והכוח שהוא צבר.
    אבי היה בעל חנות הפוקימונים הראשונה בכפר, ולכן המוכרת והאמינה מכולם. התפרסנו יפה (יחסית לפשטות של ליטלייף).
    יומיים לאחר הכתבה אבא נשאר לעבוד עד מאוחר כי יום למחרת היה אמורה להיות ספירת המלאי והוא רצה להיות מוכן ומזומן לכך. אמא שלי הייתה לחוצה, אחריי כלכך הרבה שנות נישואין היא בוודאי הרגישה בעצמותיה שמשהו רע התרחש הלילה.
    פרצו לאבי לחנות איימו עלי באקדח שיתן להם את כל המלאי החדש והם פשוט יעופו משם, יעופו מבלי לעשות לו דבר. אבי שהיה חשדן שאל אותם בשביל מי הם עובדים, ואז הגנב שאיים על אבי עם רובה הוריד את כיסוי פניו.
    הם דיברו וצעקו והתחילו בריב של ממש מכות בסופו של דבר הם גברו על אבי וכדור בבטן וכדור בראש חיסלו אותו!
    עם קולות הרובה, באו צרחותיה של אמי, הרבה ליפני שאני, אחותי או שאר הכפר ידע מזה היה אמי ידעה שזה רובה, והיא ידעה שזה אבי... אני בחיים לא אשכח את הבכי קורע הלב של אמי, איך האהבה והכאב יחד פשוט נזלו ממנה כשרצנו החוצה וראינו את החנות עולה באש סלאמנס שהתרחק בשמיים, ואיך רופאים קבעו מיד את מות אבי וסגרו את עיניו. בכי שגרם גם לי לפרוץ בו.
    הייתי בהלם מוחלט לאחר מכן, לא האמנתי, לכך לי זמן לעקל, מרוב הלם שאבא באמת נרצח ולא יהיה בחיי עוד ולא יראה אותי גדל. לא הצלחתי להבין, לא בכיתי בהלוויה.
    רק כמה ימים אחריי זה הגיע, מפך הנפש, ההבנה... ובטיימינג המושלם הדואר הגיע, המכתב העלה בי אש! אני לא אשקר, תחושת כעס מאין כמוהה ונקם מפעילים אותי!
    אני אשיג את נקמתי גם אם אצטרך להיקבר לצד אבי בשבילה. לאנס ישלם, וכל מי שיעמוד בדרכי אליו ישלם גם הוא!
    צבע תגובה: בצבע הזה.
    פוקימון התחלתי:.
    הערות\בקשות: השקעתי ברקע, נקווה שתאהב. סוואבלו ואיווי ממש ממש רוצה!!!

.

8. משתמש מנוסה
    שם בפורום:the rock
    שם במשחק:נייתן צ'מפיון
    אופי:עקשן,שאפתן,מעט קיצוני,פזיז מעט,חכם.
    רקע:יום,יומיים,שנה עברה מאז אותו יום נורא שבו נלקח ממני אבי.
    אותו יום,שוד הבנק שבו תקפו צוות "טובת הכלל" עם הפוקימונים שלהם את הבנק שבו עבד אבי.
    אבי היה נחוש בדעתו לעצור אותם אך לבדו רק עם הריולו שלו לא היה לא סיכויי הבנק נשדד ואבי נספה.
    אני נשברתי במשך חצי שנה עוד לא הייתי מסוגל להכיל את הרעיון שהוא הלך לעולמו ואז לאחר חצי שנה נשבעתי לנקום את נקמתי בצוות "טובת הכלל".
    עברה עוד חצי שנה וקיבלתי את המכתב,הבנתי שזאת ההזדמנות שרציתי והחלטתי להסכים.
    צבע תגובה: באיזה צבע אתם רוצים שארשום לכם את המשך העלילה.
    פוקימון התחלתי:פיקאצ'ו
    הערות\בקשות:משחק זורם ולתפוס צ'רמנדר
    [URL=http://xn--hebd1ah.ws/ink/][/URL

9. משתמש מנוסה
    NivX10 - אתה בפנים, אהבתי את הרקע.

Gallade123 - אני אגיד לך את האמת, לא ממש אוהב את הרקע. אני כרגע שם אותך בתקן של 'מחכה' - נראה איך יהיו שאר הטפסים

הסלע - נו באמת. אין חמש שורות, אין פיסוק נכון...

.Uchiha Itachi -

10. משתמש מנוסה
    רקע:
    מאז ומתמיד תומאס התעניין בפוקימונים. תמיד ראה אותם מסתובבים עם המאמנים שלהם, בטלוויזיה, בכרזות, בכל מקום. כל היום הוא היה נצמד למסך הטלוויזיה וצופה בקרבות, כל פעם שהוא היה מתקלח הוא היה מחקה אקדחי מים ובועות וכל מיני, כמו כל ילד בגילו שהיה תחת שיגעון הפוקימונים
    אביו גדל בילדותו באי סיניבר שבמחזור קאנטו ואימן פוקימוני אש מכל המחוזות השונים, בעוד אימו גדלה בעיר סוטופוליס והתמחתה באימוני פוקימוני מים. הם היו יריבים כשהיו ילדים, והתוודו על אהבתם זה לזה לאחר קרב ארוך ועיקש בליגת הפוקימונים של מחוז הואן, לפני כ20 שנים, שבסיומו האב ניצח. שנה לאחר מכן הם כבר התחתנו וכעבור 4 שנים נולד תומאס. המשפחה השתכנה בכפר ליטלייף והוריו של תומאס החליטו להקים בפנים חווה לגידול ביצי פוקימונים.
    תומאס אוהב פוקימונים מסוגים שונים, והיה תמיד מתרוצץ בין רגלי הוריו והעובדים שלהם בחוות ביצי הפוקימונים המשפחתית ולומד כיצד לטפל בכל ביצה ואיזו ביצה שייכת לאיזה פוקימון. הוא היה עד לבקיעות רבות ונפלאות, ולמרות שחווה זאת הרבה מאוד פעמים תמיד התרגש בכל פעם.
    תומאס היה אוהב לצפות גם בקרבות פוקימונים מהליגות השונות, ושהיה צעיר מאוד היה מעריץ של טומי לאנסן. הוא קינא מאוד בסלאמנס שלו, וכל כך קיווה לפגוש אותו באחד הימים שיהיה מאמן ולזכות בקרב מולו.
    מסיבת העיתונאים ההיא גרמה לתומאס לבילבול והוא החל להתחרט על זה שהעריץ אותו, והוא המשיך לחפש אותו בקרבות שונים בטלוויזיה אך אילו הורדו במהירות מהמסך, עד שנעלם.
    לפני כחצי שנה במהלך ליל גשם, ישן תומאס במיטתו כאשר שמע רעש מוזר שמגיע מכיוון בניין הביצים הסמוך, שבו נשמרו ביצי הפוקימונים במתקן חימום. תומאס קם ממיטתו והתקרב לשם, וכאשר נכנס גילה מספר אנשים שהחלו לגנוב ביצים מהמתקנים. הם החבינו בתומאס בזמן שניסה לחמוק בשקט ולהזעיק עזרה, זרקו מין פצצת עשן שגרמה לו להשתעל ולא לראות כלום, ואחרי כמה שניות נעלמו, כאשר הם משאירים אחריהם חור בקיר, ולקחו איתם לפחות כ20 ביצים שונים. מעל לחור היתה כתובת שנשאה את המילים "למען טובת הכלל". תומאס נזכר פתאום במסיבת העיתונאים והחל לכעוס בתוכו, מבין שטומי היה כנראה קשור לכך. הנזק למקום היה מוערך כגבוה ומאז הוצבה שמירה גבוהה ביום ובלילה למניעת גניבה. תומאס הסתובב מאז בכעס רב על טומי ועל אנשיו ופילל ליום שיגיע יומו לצאת למסע.
    לפני כשבוע קיבל תומאס מכתב בדואר. כאשר פתח אותו וקרא את מה שהיה רשום שם, הוא הבין שהוא יוכל לממש את נקמתו ולעזור לעצור את טומי ואת אנשיו מלהרוס את העולם, ולגרום לו לשלם על מה שגרם. הוא יגשים את חלום ילדותו הישן, אבל לא לטובתו, אלא לטובת העולם כולו ויעצור את טומי!!!!
    צבע תגובה: באדום.
    פוקימון התחלתי: מגבי
    הערות\בקשות: איווי, אלקיד ואני אגיב הרבה דרך הפלאפון (1-5 תגובות ביום) אז אני לא אצטט הרבה.

11. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Sheldon Cooper צפה בהודעה
    רקע:
    צבע תגובה: באדום.
    פוקימון התחלתי: מגבי
    בפנים.
    קצת הפריע לי הסתירה באופי - דאגן יתר אבל נוטה להאמין לאנשים?
    לא משנה, אתה רשום.

.Uchiha Itachi -

12. משתמש מתקדם
    שם בפורום:matan
    שם במשחק: gary.
    אופי: דאגן גם כלפי פוקימונים וגם לבני אדם אכפתי אבל קשוח אוהב להילחם.
    רקע: נולדתי בכפר ליטלייף וגדלתי רק אם אבא שלי אמי נהרגה בתאונת דרכים בכוונה בגלל נצחון של אבא שלי בקרב פוקימונים מול אחד מהכנופייה שלהם ומאז רק אבא שלי דאג לי ובגלל זה אני דאגן כלפי אנשים אחרים אבל גם חשדן אוהב פוקימונים יותר מכול ומחכה בקוצר רוח להתחיל את המסע קצת מאוכזב שנשאר רק את סנורנט מקווה שתוכולו להציע לי משהו אחר

צבע תגובה: כחול .
    פוקימון התחלתי:סנורנט אם היה אפשרות
    לאלקיד בבקשה תודיעו לי

הערות\בקשות:אני רוצה את אלקיד בתור מתחיל ואם אי אפשר אז את סנורנט

13. משתמש מתקדם
    אני יודע שזה היה קצר אבל זה בגלל שאני ממהר בבקשה אף פעם לא שיחקתי במשחק כזה בבקשה תקבלו אותי

14. משתמש מתקדם
    הכנופייה זה טובת הכלל לא הספקת לקרוא את כל מה שלמעלה מצטער ואני מקווה שתקבלו אותי

15. משתמש מתקדם
    אני ממש רוצה להשתתף אז סליחה על הרקע הקצר

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •