Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9
  1. משתמש מנוסה
    איך אתם מאמנים את הפוקימונים שלכם?
    משאירים את כולם באותה רמה? עושים שהסטרטר (המתחיל) יהיה גבוה יותר מכולם ב-5 רמות?
    אשמח לשיטה טובה שתעזור לי לנצח את המכונים ואת הליגה.

תודה

2. משתמש מנוסה
    אני תמיד רואה למי יש הכי הרבה Exp לעבור לשלב הבא וככה מחליף ביניהם,
    שישארו אותה רמה כולם.
    השישיות שלי בדור IV:
    Spoiler ספוילר

השישיות שלי בדור V:
    Spoiler ספוילר

הדור השישי של משחקי הפוקימון מגיע באוקטובר הזה!!!

3. משתמש מתקדם
    אני חושב שהמטרה היא פשוט להינות....
    בפועל, כל קומבינציה יכולה לאפשר לך לנצח את הליגה.. ואפילו די בקלות.
    אם תגיע לליגה בפעם הראשונה עם התחלתי ברמה 70 לדוגמה ( פרליגייטר במקרה) לא תהיה לך שום בעיה לנצח.

זה הכל עניין של מה שאתה אוהב..
    כשאני עובר משחק אני אוהב בגדול לאמן את כל השישייה (ולפעמים תופס פוקימון מסויים שלא שווה באמת ומאמן אותו בכל זאת.. נגיד לתפוס בלספראוט ולא לפתח אותו או דונספרס או משהו כזה) ודואג שההתחלתי יהיה טיפה יותר חזק מהאחרים.
    אם יש מנהיג מכון ספציפי שעושה לך בעיה.. אשמח לסייע

4. מנהל ראשי
    ציטוט פורסם במקור על ידי Impale צפה בהודעה
    אני חושב שהמטרה היא פשוט להינות....
    בפועל, כל קומבינציה יכולה לאפשר לך לנצח את הליגה.. ואפילו די בקלות.
    אם תגיע לליגה בפעם הראשונה עם התחלתי ברמה 70 לדוגמה ( פרליגייטר במקרה) לא תהיה לך שום בעיה לנצח.

זה הכל עניין של מה שאתה אוהב..
    כשאני עובר משחק אני אוהב בגדול לאמן את כל השישייה (ולפעמים תופס פוקימון מסויים שלא שווה באמת ומאמן אותו בכל זאת.. נגיד לתפוס בלספראוט ולא לפתח אותו או דונספרס או משהו כזה) ודואג שההתחלתי יהיה טיפה יותר חזק מהאחרים.
    אם יש מנהיג מכון ספציפי שעושה לך בעיה.. אשמח לסייע
    בשביל מה להגיע לרמה 70 בשביל הליגה?
    אני מודה - ניצחתי את הליגה שכל הפוקימונים שלי היו רמה 55, במשחק פלטינום.
    במידה ואתה רוצה שכל הפוקימונים שלך יהיה שווים שכולם יהיו באותה רמה, תעלה אחד 3 רמות מעל כולם (ההתחלתי) כי בדרך כלל הוא היותר חזק בשישיה עד הליגה, ואת שאר הפוקימונים שיהיו נגיד רמה 30 וההתחלתי 33, שלא יהיה פוקימון אחד 30, אחד 12, אחד 25 ועוד אחד 42 וכד', שיהיו שווים ברמות וכך תוכל להנות יותר!

5. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי itayQT צפה בהודעה
    בשביל מה להגיע לרמה 70 בשביל הליגה?
    אני מודה - ניצחתי את הליגה שכל הפוקימונים שלי היו רמה 55, במשחק פלטינום.
    במידה ואתה רוצה שכל הפוקימונים שלך יהיה שווים שכולם יהיו באותה רמה, תעלה אחד 3 רמות מעל כולם (ההתחלתי) כי בדרך כלל הוא היותר חזק בשישיה עד הליגה, ואת שאר הפוקימונים שיהיו נגיד רמה 30 וההתחלתי 33, שלא יהיה פוקימון אחד 30, אחד 12, אחד 25 ועוד אחד 42 וכד', שיהיו שווים ברמות וכך תוכל להנות יותר!
    האמת שזה מה שחשבתי אבל קורה שנגיד ההתחלתי שלי ברמה 12-13 ואני תופס חדש ברמה 5 נניח.
    לאמן אותו בדשא עד שיגיע לאותה הרמה כמו ההתחלתי? או בדרך אחרת?

6. משתמש מתקדם
    לדעתי... אם אתה במקום שבו ההתחלתי שלך ברמה 13 נניח.... אתה יכול שהאחרים יהיו ברמה 10.
    זה הופך את המשחק להרבה יותר מהנה ומשעשע מאשר לבוא למנהיג המכון כשיש לך רק פוקימון אחד.. אבל זה ההתחלתי שלך שנמצא ב20 רמות מעל הפוקימון של מנהיג המכון...
    .
    יש גם חפצים שעוזרים לאמן....
    Exp. Share שמאפשר לפוקימון שמחזיק אותו לקבל חלק מהנסיון גם אם לא השתתף בקרב
    Lucky Egg שנותן לך בוסט מסויים לנקודות הנסיון כך שאתה עולה רמות מהר יותר.

7. מנהל פורומי משחקי פוקימון
    אני לא רואה שום סיבה למה שההתחלתי יהיה ברמה יותר גבוהה משאר הפוקימונים
    בטח שיש הרבה פוקימונים שטובים מההתחלתיים
    וגם מי אמר שחייבים התחלתי בשישייה?

מה שכן, אני זוכר שפעם שחקתי בזהב/כסף/קריסטל המקוריים רק עם טוטודייל, בלי לתפוס אף פוקימון אחר (חוץ למטרות Hm)
    ככה שכבר במכון 5 הוא היה באיזה רמה 40 או 50
    היה דיי כיף לנצח את המשחק עם פוקימון אחד

אבל במשחק רגיל, אני כל הזמן שומר את כל הפוקימונים שלי באותה רמה.
    אם קורה מצב שבגלל איזה קרב עלילתי פוקימון צובר פער על פוקימונים אחרים, אני מעביר אותו לסוף השישייה ולא משתמש בו עד ששאר הפוקימונים מגיעים לאותה רמה.

זה ממש תלוי מה אתה רוצה לעשות ומה יותר כיף לך
    אם יש פוקימונים שאתה יותר נהנה לשחק איתם, אז תשחק איתם יותר והם יעלו יותר רמות
    אין אם זה שום בעיה

בשלבים הראשונים בעלילה יש בטח פוקימונים שאתה תופס שתשחרר אותם אחר כך, אז תלחם יותר עם פוקימונים שאתה נשאר איתם לשלבים מאוחרים בעלילה (ובטח לשישייה סופית)

וכמובן שאם אתה רוצה לאמן Ev אתה צריך להיות מאוד מדויק לגביי איזה פוקימון אתה נלחם איתו
    ואז שמירת כל הפוקימונים באותה רמה היא כמעט בלתי אפשרית
    (בכלל לעשות אימוני Ev לכל הפוקימונים שלך בשישייה תוך כדי העלילה היא כמעט בלתי אפשרית, או לפחות מאוד מעצבנת)

8. הסבתא של הרגשות
    שם: סבתא כרמלה
    אתה שאלת את דעותינו, אז אני אומר לך איך אני מאמן:
    מאז גיל שש, שהתחלתי לשחק באדום אש, הפוקימון האהוב עליי היה סאנדשרו. לא יכולתי להשיג אותו. בכל משחק אחר שלי, אני תופס אותו ובד"כ מאמן אותו כמה רמות מעל כולם, ולא אכפת לי מה הסטטים שלו. מה שאני אומר, תאמן את הפוקימון האהוב עליךך, שהכי כיף לך להילחם איתו, כמה רמות מעלה כולם, ותמיד תנסה להשוות את הרמות שיעלו איתו, ומדי פעם תאמן אותו, ואז הוא יהיה חזק מאוד. כמובן שאני ממליץ לשים lucky egg ו-exp share שיעזרו לך המון, השני בעיקר לאמן כאלה שרק תפסת ברמות נמוכות יחסית.

9. משתמש מנוסה
    הבעיה שאת ה-exp Share אני מקבל בזמן מאוחר (אחרי הגרידוס האדום).
    החלטתי בסופו של דבר להשאיר את כולם באותה הרמה השאלה היא איך אני "משלים פערים"? מאמן את החלשים יותר בדשא או נגד מאמנים אקראיים?

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •