Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8
  1. משתמש מנוסה
    הרבה זמן לא שיחקתי ..
    ורציתי לדעת היכן אפשר לאמן פוקינמונים חלשים אחרי הליגה...רמות 10-20
    יש איזשהו מקום מיוחד או רק בשדות..??
    והאם יש את המכשיר הזה שמאפשר להילחם במאמנים שנמצאים בחוץ שוב(מה שהיה במשחקים הקודמים)

2. מנהל ראשי
    נדמה לי בשדות, אך אני איני בטוח.
    אתה משחק דרך Ds או במחשב?

3. משתמש מנוסה
    אני משחק בds..
    ד"א מה עושים אחרי הליגה???

4. משתמש מתקדם
    א- בשדות.
    ב-יש לך אקספי-שר שמאפשר לפוקימון שאינו נלחם לקבל נסיון. => או לחילופין לשים אותו ראשון ואז להחליף. אם תשים אותו ראשון בדשא שבו הפוקימונים הם ברמה 50 ואז תחליף ותוציא משהו חזק שינצח... הוא עדיין יקבל יותר נסיון מאשר אם ינצח בקרב פוקימון אחר רמה 7 נניח...
    ג- אתה יכול לשים אותו שני בשישייה ולשים ראשון פוקימון ברמה 100 שיודע מתקפה שבקרב זוגות פוגעת ב2 היריבם (אבל לא פוגעת בך) ואז ללכת לקרבות זוגות בנימבסה סיטי בתוך האולמות.
    ד-לשים אותו בדיי קר
    ד-בbw2 יש כמה מאמנים שמוכנים להלחם בך שוב ושוב ושוב... לא זוכר אם גם בבבלק ווויט הראשונים זה היה..
    ה-רר קנדי! => בבלק2&וייט2 יש את האבניו שמאפשר לך להקפיץ פוקימון בהמון רמות. לי אישית יש פעמיים דוג'ו ופעם אחת בית קפה... אני יכול לתת לפוקימון 31 רמות ביום בלי לאמן אותו

5. משתמש מתקדם
    א- בשדות.
    ב-יש לך אקספי-שר שמאפשר לפוקימון שאינו נלחם לקבל נסיון. => או לחילופין לשים אותו ראשון ואז להחליף. אם תשים אותו ראשון בדשא שבו הפוקימונים הם ברמה 50 ואז תחליף ותוציא משהו חזק שינצח... הוא עדיין יקבל יותר נסיון מאשר אם ינצח בקרב פוקימון אחר רמה 7 נניח...
    ג- אתה יכול לשים אותו שני בשישייה ולשים ראשון פוקימון ברמה 100 שיודע מתקפה שבקרב זוגות פוגעת ב2 היריבם (אבל לא פוגעת בך) ואז ללכת לקרבות זוגות בנימבסה סיטי בתוך האולמות.
    ד-לשים אותו בדיי קר
    ד-בbw2 יש כמה מאמנים שמוכנים להלחם בך שוב ושוב ושוב... לא זוכר אם גם בבבלק ווויט הראשונים זה היה..
    ה-רר קנדי! => בבלק2&וייט2 יש את האבניו שמאפשר לך להקפיץ פוקימון בהמון רמות. לי אישית יש פעמיים דוג'ו ופעם אחת בית קפה... אני יכול לתת לפוקימון 31 רמות ביום בלי לאמן אותו

6. משתמש מנוסה
    מאיפה משיגים את האקספי-שר ??

7. משתמש מתקדם
    בפוקימון BW:
    תעוף לעיר קסטיליה ( כמדומני כותבים את זה Castelia )
    יש שם מבנה של חברת הקרבות (Battle Company)
    תלחם שם באנשים... בקומה 55 אתה מקבל את האקספי שר כפרס על נצחון של מישהו.. לא זוכר את מי .. אבל בכל מקרה שווה להלחם שם

8. מנהל פורומי משחקי פוקימון
    ציטוט פורסם במקור על ידי PokMage צפה בהודעה
    אני משחק בds..
    ד"א מה עושים אחרי הליגה???
    אחד מהדברים המאכזבים במשחק שאין ממש עלילה אחרי הליגה
    מספר אזורים חדשים נפתחים לך במזרח המפה, שם נמצאים פוקימונים מדורות קודמים
    הרמות שם הם דיי קפיצה מהרמות של הליגה, גם בשדות וגם של המאמנים.
    אבל בכללי אין ממש מה לעשות שם (חוץ מלהשיג את לנדרוס אבל בשביל זה אתה צריך את 2 המעופפים האחרים)
    יש מיני משימה למצוא את כל ה-sage שנמצאים בנקודות שונות במפה
    אחרי שאתה מוצא כל אחד מהם, אתה מקבל TM מלוקר, השוטר מהמשטרה הבין לאומית

מכיוון שכבר ענו לך על שאר השאלות אעבור על עליהן במהרה:
    פוקימונים ברמה נמוכה פשוט לאמן בשדות המתאים. למשל ברמות 15-20 אפשר ביער ובדרך 4.
    לא הייתי ממליץ על rare candy כי הפוקימונים לא מקבלים ככה EV, מה שאומר שהסטטוסים שלהם יהיו נמוכים יותר מאשר מה שהם יכולים להיות בקרבות רגילים
    מאותה סיבה אני גם לא ממליץ על אימון ב-day care. מה גם ששם הפוקימונים לומדים אוטומטית מתקפות חדשות, גם אם אתה לא רוצה אותם. וזה גורם למחיקת מתקפות שכן תרצה.

אם תרצה לאמן פוקימונים ברמות גבוהות, תלך לאיצטדיונים שבעיר מכון החשמל (יש 2 כאלה, שניהם בצד הצפוני-מערבי של העיר)
    כל יום תוכל להלחם שם נגד מספר מאמנים שונים
    כל כמה שלבים בעלילה המאמנים שם מתחזקים וכמות המאמנים גדלה
    אחרי הליגה הרמות של הפוקימונים ומספר המאמנים יעלו למקסימום, כך שישר אחרי הליגה יכול להיות לך קצת קשה לנצח (תלוי באיזה רמה הגעת לליגה)
    וזה אחלה מקום לקבל כסף על בסיס יומי
    מדי פעם המאמנים שתנצח יביאו לך גם חפצים

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •