Pokemon GO
עמוד 11 מתוך 23 ראשוןראשון ... 91011121321 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 151 עד 165 מתוך 336
  1. the bitch is back
    אינג'ל~
    מורדרד מפזר אבקה ירוקה לכל עבר, אבל לא נראה שהיא משפיעה על הפוקימון המסתורי והוא יוצא עם שריטה, ומצליח לשסף את פניו של הפוקימון שלך. למרות זאת, גלום זוהר בירוק ומצליח למצוץ המון חיים מהפוקימון המסתורי. אבל הוא עדיין עומד ושולח שוט קרן צבעונית וקרה לעברו של הפוקימון שלך בזמן שהוא מתרפא עם הסינטזה שלו וגלום נהדף אחורנית בעצמה.
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

2. אמאש'ך פלאפי ):
    שם: ספרטה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Ritsuka kun צפה בהודעה
    אינג'ל~
    מורדרד מפזר אבקה ירוקה לכל עבר, אבל לא נראה שהיא משפיעה על הפוקימון המסתורי והוא יוצא עם שריטה, ומצליח לשסף את פניו של הפוקימון שלך. למרות זאת, גלום זוהר בירוק ומצליח למצוץ המון חיים מהפוקימון המסתורי. אבל הוא עדיין עומד ושולח שוט קרן צבעונית וקרה לעברו של הפוקימון שלך בזמן שהוא מתרפא עם הסינטזה שלו וגלום נהדף אחורנית בעצמה.
    "מורדרד תשתמש באבקת רעל ואז שוב בשאיבת מגה נראה כאילו זה עובד!"
    אני מנהל את משוב, ומה אתה עשית היום ?

[YOUTUBE]0jnv0ejmLlY[/YOUTUBE]

3. the bitch is back
    אינג'ל~
    מורדרד שולח מראש הפרח שלו אבקה סגולה הנשלחת לעברו של הפוקימון המסתורי, אבל בתנועה מהירה הוא בורח מהאבקה הזאת גם והוא מתחיל לזהור באדום בעוד גלום בירוק בהיר ושניהם שולחים קרנות בהירות אחד לעבר השני, אבל המפגש של שתיהן יוצר פיצוץ ומעיף את שני הפוקימונים אחורנית.
    גיל! 3>

4. אמאש'ך פלאפי ):
    אינג'ל~
    מורדרד שולח מראש הפרח שלו אבקה סגולה הנשלחת לעברו של הפוקימון המסתורי, אבל בתנועה מהירה הוא בורח מהאבקה הזאת גם והוא מתחיל לזהור באדום בעוד גלום בירוק בהיר ושניהם שולחים קרנות בהירות אחד לעבר השני, אבל המפגש של שתיהן יוצר פיצוץ ומעיף את שני הפוקימונים אחורנית.
    " מורדרד השתמש בחומצה אחרכך תתרחק מעט ותשתמש בסינתזה"

5. the bitch is back
    אינג'ל~
    קבוטו נעצר לכמה שניות ונראה שהוא התחסן מעט ואז הוא שולח את עצמו במהירות לעבר גלום שלך כשציפורניו שולחות קדימה, אבל גלום שלך שולח ישר לפרצופו חומצה המעיפה אותו לאחור והוא מתהפך על גבו.
    קבוטו קופץ קדימה ומנסה שוב לפגוע עם שריטה, אבל מפספס בכמה סנטימטרים, בזמן שגלום קופץ הצידה וזוהר באור ירוק בהיר ומרפא את עצמו בעזרת השמש.
    גיל! 3>

6. אמאש'ך פלאפי ):
    אינג'ל~
    קבוטו נעצר לכמה שניות ונראה שהוא התחסן מעט ואז הוא שולח את עצמו במהירות לעבר גלום שלך כשציפורניו שולחות קדימה, אבל גלום שלך שולח ישר לפרצופו חומצה המעיפה אותו לאחור והוא מתהפך על גבו.
    קבוטו קופץ קדימה ומנסה שוב לפגוע עם שריטה, אבל מפספס בכמה סנטימטרים, בזמן שגלום קופץ הצידה וזוהר באור ירוק בהיר ומרפא את עצמו בעזרת השמש.
    " מורדרד תשתמש באבקת שינה עכשיו שהוא קרוב אליל הוא לא יצליח להתחמק"

7. Kibō no chi

סייבר~
    בנידנוד אחד של הפוקודור ג'יגליפאף נלכד!

'מעולה, כבר הפוקימון השני שלי ועוד לא הגעתי בכלל הביתה!' אחשוב לעצמי ואחזיר את נידורן. לאחר מכן, אחזור אחורה בדרך אל הפיצול שבוא בחרתי ללכת אל השביל שמוביל למבוי סתום ואליך בדרך השנייה שמובילה הישר אל צ'ריגרוב.

Spoiler ספוילר

8. the bitch is back
    אינג'ל~
    מטווח אפס מורדרד שולך אבקה ירוקה מהפרח הצומח על ראשו והאבקה מתפזרת כולה על הפוקימון הקטן והוא נרדם מייד.

סייבר~
    שלישי*
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אחרי רבע שעה ארוכה ובהליכה מהירה את מגיעה סוף סוף לעיר צ'ריגרוב. את מבחינה במרכז פוקימונים, חנות ובאופק את מבחינה בחוץ קטן ליד אגם.
    גיל! 3>

9. אמאש'ך פלאפי ):
    אינג'ל~
    מטווח אפס מורדרד שולך אבקה ירוקה מהפרח הצומח על ראשו והאבקה מתפזרת כולה על הפוקימון הקטן והוא נרדם מייד.
    "מורדרד שאיבת מגה!" אומר ומיד לאחר מכן אזרוק לעברו של הפוקימון פוכדור רגיל.

10. Kibō no chi
    סייבר~
    שלישי*
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אחרי רבע שעה ארוכה ובהליכה מהירה את מגיעה סוף סוף לעיר צ'ריגרוב. את מבחינה במרכז פוקימונים, חנות ובאופק את מבחינה בחוץ קטן ליד אגם.
    רציתי לכתוב "השני שלכדתי" חח ):
    ~~~~~~~~~~~~~
    קודם אלך אל מרכז הפוקימונים בכדי לטפל בצוות שלי. לאחר מכן, אודה לאחות ג'וי ואלך אל הבית שלי בכדי לספר להורים שלי על איך שעבר עלי היום ועל ההתקדמות שלי במסע עד כה. אחרי העדכון המהיר, אפרד מהם לשלום ואלך אל החוף שליד האגם. אולי יהיו שם פוקימוני מים, והם יועילו לי במסע.

Spoiler ספוילר

11. the bitch is back
    אינג'ל~
    גלום שלך שולך קרן ירוקה בהירה לכיוונו של הפוקימון ושואב ממנו את שאריות כוחותיו. איך שהפוקימון מעלף אתה זורק פוקדור רגיל עליו.
    הפוקדור נפתח ושואב את הפוקימון לתוכו ונסגר ומתחיל להתנדנד מצד לצד. בינתיים אתה מבחין שהפוקידע שלך נדלקת ומגלה שהפוקימון אותו לכדת בזה הרגע שמו קבוטו והוא פוקימון שמאמינים ניכח מהעולם לפני מליוני שנים!
    שמח על הלכידה המוצלחת שלך, אתה מרים את מבטך רואה את הפוקדור נעצר. קבוטו נלכד סופית.

סייבר~
    לא נורא חח
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    את מרפאת את הפוקימונים שלך במהירות ורצה הביתה, רק כדי לגלות שרק אמך בבית, היא מברכת אותך בחום ומתלהבת מהפוקימונים החדשים שלך, מאחלת לך בהצלחה.
    "רגע חמודה!" היא אומרת לפני שאת יוצאת בריצה "מצאנו את זה " אומרת לך ושולפת אבן ירח חדשה. "חשבנו שזה יוכל להועיל לך במסעך" ממשיכה בחיוך ומביאה לך את האבן, ואז ניפרדת ממך לשלום עם חיבוק חם.
    את רצה משם בשמחה ומגיעה לחוף. את מתחילה לחפש משהו מעניין כלפתע את מבחינה בפוקימון יפהפה בצורת כוכב צהוב ובבטנו שקועה אבן חן אדומה
    גיל! 3>

12. אמאש'ך פלאפי ):
    אינג'ל~
    גלום שלך שולך קרן ירוקה בהירה לכיוונו של הפוקימון ושואב ממנו את שאריות כוחותיו. איך שהפוקימון מעלף אתה זורק פוקדור רגיל עליו.
    הפוקדור נפתח ושואב את הפוקימון לתוכו ונסגר ומתחיל להתנדנד מצד לצד. בינתיים אתה מבחין שהפוקידע שלך נדלקת ומגלה שהפוקימון אותו לכדת בזה הרגע שמו קבוטו והוא פוקימון שמאמינים ניכח מהעולם לפני מליוני שנים!
    שמח על הלכידה המוצלחת שלך, אתה מרים את מבטך רואה את הפוקדור נעצר. קבוטו נלכד סופית.
    ארים את הפוכדור החדש ואניח אותו על החגורה. אלטף את ראשו של גלום ואחזיר אותו לפוכדור שלו. לאחר כמה שניות שהאדרנלין עדיין עובד אסתכל על היד ואצעק בבהלה, בריצה מהירה אחפש את הרופא הקרוב ביותר.

13. Kibō no chi

סייבר~
    לא נורא חח
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    את מרפאת את הפוקימונים שלך במהירות ורצה הביתה, רק כדי לגלות שרק אמך בבית, היא מברכת אותך בחום ומתלהבת מהפוקימונים החדשים שלך, מאחלת לך בהצלחה.
    "רגע חמודה!" היא אומרת לפני שאת יוצאת בריצה "מצאנו את זה " אומרת לך ושולפת אבן ירח חדשה. "חשבנו שזה יוכל להועיל לך במסעך" ממשיכה בחיוך ומביאה לך את האבן, ואז ניפרדת ממך לשלום עם חיבוק חם.
    את רצה משם בשמחה ומגיעה לחוף. את מתחילה לחפש משהו מעניין כלפתע את מבחינה בפוקימון יפהפה בצורת כוכב צהוב ובבטנו שקועה אבן חן אדומה
    'מעולה!' אחשוב לעצמי בהתפלאות. 'זה סטאריו! הוא מתפתח באמצעות אבן מים!' ואז כל מה שאני זוכרת על צורת ההתפתחות שלו יעלה בראשי.
    ''פוקימון מים ועל חושי יועיל לי הרבה'' אסנן בשקט ואוציא את הכדור של סנטרט. "סנטרט, צא! השתמש בזנב ברזל על הסטאריו הזה!" אפקוד בזמן שאזרוק את הכדור.

Spoiler ספוילר

14. the bitch is back
    אינג'ל~
    אתה מתחיל לרוץ בפאניקה מוחלטת אחרי שידך כבר קיבלה גוון כחול ומתחיל לחזור לעיר, כשאתה נתקל בבחור גבוה ושרירי הלבוש שחורים, אבל כשהוא רואה את ידך המדממת פרצופו הזעוף מתחלף לתדהמה "אתה בסדר ילד?" הוא שואל ואחוז בידך השנייה ומוביל אותך לאחד מהבתים.
    "מלאני בואי הנה!" הוא קורא "מלאני עכשיו!" הוא צועק. מהחדר האחורי מגיעה אישה כבת 30 לערך ועליה סינור מטבח כשהיא רואה את ידך השוטטת דם היא מלבינה "אוי ואבוי" היא אומרת ומנערת את ראשה ורצה אליך. היא משחררת מפוקדור ביוטיפליי יפה והיא מפזרת עליך אבקת שינה.
    אתה מתעורר כשהשמש שוקעת. אתה מסתכל ורואה שאתה עם בגדים תחתונים בלבד ושכוב על מיטה. ידך מכוסה בתחבושת לבנה.
    "אוי סוף סוף התעוררת" אומר האיש "הפחדת אותנו לרגע. מה עשה לך את הפצע הזה? בבקשה אל תגיד שזאת הלהקת סוואלו, נכון?"שואל האיש.

סייבר~
    את משחררת במהירות את סנטרט והוא יוצא לעברו של סטאריו וכשזנבו מכשיח כולו וזוהר באור כסוף, הוא מרסק את הזנב בעוצמה במרכז גופו של סטאריו המופתע. סטאריו קופץ במקום ואז שולח מכמה קודקודים שלו אקדח מים ענקי המעיף את סנטרנט לאחור.
    גיל! 3>

15. Kibō no chi

סייבר~
    את משחררת במהירות את סנטרט והוא יוצא לעברו של סטאריו וכשזנבו מכשיח כולו וזוהר באור כסוף, הוא מרסק את הזנב בעוצמה במרכז גופו של סטאריו המופתע. סטאריו קופץ במקום ואז שולח מכמה קודקודים שלו אקדח מים ענקי המעיף את סנטרנט לאחור.
    "סנטרט, השתמש בזנב ברזל על הקרקע בכדי לצבור תנופה אל עבר סטאריו ואז השתמש בשריטות!"

Spoiler ספוילר

עמוד 11 מתוך 23 ראשוןראשון ... 91011121321 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •