Pokemon GO
עמוד 23 מתוך 23 ראשוןראשון ... 13212223
מציג תוצאות 331 עד 336 מתוך 336
  1. the bitch is back
    אינג'ל~
    אתה רץ לעברה של זובאט ושולח את באטרפריי השולחת מפיה חוט דקיק ולבן תופסת את אחת מכנפיה של זובט ומטיחה אותה על האדמה בחוזקה ואז מתחילה לנפנף בכנפיה במהירות ומפזרת על זובאט אבקה צהובה-כתומה הגורמת לזובאט לרעוד לרגע ואז היא נתקעת במקום. זובאט מנערת מעט את ראשה ופותחת את פיה ויוצרת קרן שחורה מפיה שפוגעת בבאטרפריי וגורמת לה להיסתחרר.

ג'ון~
    "נהדר גסטלי" אומרת הנערה ומשחררת מהפוקדור שלה קטן ואפור ונראה ששני מגנטים דבוקים בצדדיו "אוקי מגנמייט תתחיל עם מכת ברק!" קוראת ברצינות והפוקימון שלה מרחף לעברה של גסטלי כשהוא זוהר בצהוב והוא משחרר מכת ברק, אבל גסטלי מתחמקת ועוברת דרך אחד מהעצים, והמכה מפוצצת את הגזע עץ בדיוק במקום שבו גסטלי רחפה ברגע זה.

סייבר~
    תתודה לאל!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;;
    את מחזירה את נידורן ומשחררת את סטאריו והוא זוהר לרגע באור בהיר ונראה שהחזיר לעצמו את כל החיים שאיבד בקרב הקודם שלכם ואז הוא מתחיל להסתובב מהר ופוגע בביצים בחוזקה ואפילו סודק אחת. הביצים כנראה מתעצבנות והן מתחילות לצרוח ולקפוץ במקום וגלי קול כחולים נוצרים סביבם ופוגעים בסטאריו.
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

2. אמאש'ך פלאפי ):
    שם: ספרטה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Ritsuka kun צפה בהודעה
    אינג'ל~
    אתה רץ לעברה של זובאט ושולח את באטרפריי השולחת מפיה חוט דקיק ולבן תופסת את אחת מכנפיה של זובט ומטיחה אותה על האדמה בחוזקה ואז מתחילה לנפנף בכנפיה במהירות ומפזרת על זובאט אבקה צהובה-כתומה הגורמת לזובאט לרעוד לרגע ואז היא נתקעת במקום. זובאט מנערת מעט את ראשה ופותחת את פיה ויוצרת קרן שחורה מפיה שפוגעת בבאטרפריי וגורמת לה להיסתחרר.
    "באטרפרי תחזרי, עבודה טובה" אומר ואחזיר את באטרפריי.
    "ג'יודוד השתמש דחיפה!"אומר ואוציא את ג'יודוד.
    אני מנהל את משוב, ומה אתה עשית היום ?

[YOUTUBE]0jnv0ejmLlY[/YOUTUBE]

3. אבל הופיר יותר
    שם: שקד
    ג'ון~
    "נהדר גסטלי" אומרת הנערה ומשחררת מהפוקדור שלה קטן ואפור ונראה ששני מגנטים דבוקים בצדדיו "אוקי מגנמייט תתחיל עם מכת ברק!" קוראת ברצינות והפוקימון שלה מרחף לעברה של גסטלי כשהוא זוהר בצהוב והוא משחרר מכת ברק, אבל גסטלי מתחמקת ועוברת דרך אחד מהעצים, והמכה מפוצצת את הגזע עץ בדיוק במקום שבו גסטלי רחפה ברגע זה.
    "תמשיכי להסתובב בין העצים, אל תתני למגנמייט לתפוס אותך במקום!" אני אומר לגסטלי במהירות וקצת בלחץ.
    'אם לוקחים בחשבון את הזמן שלוקח למגנמייט עד ביצוע המתקפה אולי אפשר לעשות משהו..' אני מתחיל לחשוב.
    "גסטלי, תתכונני עם אגרוף קרח אבל תמשיכי להסתובב, תתקפי ברגע שאת קרובה מספיק ומיד אחרי שמגנמייט יתקוף" אני אומר לה.
    חמוף

4. the bitch is back
    1. צחי, אם לא תגיב ביומיים הקרובים אני אטרח להוציא אותך מהמשחק.
    2. אדם ונדב תתחילו להגביר את הקצב בבקשה.

אינג'ל~
    אתה מחזיר את באטרפריי ושולח במהירות את ג'יאדוד ששועט לעברה של זובאט החצי משותקת ודוחף אותה בחוזקה. זובט מנסה שוב על קולי, אבל ג'יאדוד פשוט מתעלם.

ג'ון~
    "מגנמייט הבזק!" קוראת המאמנת שלו והמגנטים הקטנים שעל גופו מתחילים לזהור ויוצרים אור בוהק וחזק העוצר לשנייה את גסטלי, המסתתרת מאחורי עץ וחושפת אותה. בזמן שגסטלי ממצמצת את עינייה שוב ושוב להתרגל לאור, מגנמייט מצליח לתקוף אותה שוב עם מכת ברק. גסטלי משנה את צורץ הענן שלה לאגרוף ומנסה לחבוט במגנמייט עם האגרוף קרח , אבל מפספסת.
    גיל! 3>

5. אמאש'ך פלאפי ):
    שם: ספרטה

אינג'ל~
    אתה מחזיר את באטרפריי ושולח במהירות את ג'יאדוד ששועט לעברה של זובאט החצי משותקת ודוחף אותה בחוזקה. זובט מנסה שוב על קולי, אבל ג'יאדוד פשוט מתעלם.
    "ג'יודוד תסיים את זה בדחיפה נוספת כל עוד זובאט משותק!"אומר ואכין פוכדור ריק.
    אני מנהל את משוב, ומה אתה עשית היום ?

[YOUTUBE]0jnv0ejmLlY[/YOUTUBE]

6. the bitch is back
    ח'ברה המשחק לא זורם כמו שרציתי אני פותח חדש =]
    מוזמנים לאמץ! ;)
    גיל! 3>

עמוד 23 מתוך 23 ראשוןראשון ... 13212223

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •