Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 23 ראשוןראשון 1234513 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 336
  1. the bitch is back
    אדם היה לך שמור~ אז תתחיל 3:
    אני אחזור בערב ואמשיך לכולם
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

2. מנהל ראשי
    שם: אדם
    אתם קמים לבוקר קיצי ונעים 'יש היום אתחיל את מסעי כמאמן פוקימונים' חושבים לעצמכם וקופצים מהמיטה בהיתרגשות.
    אתם מתארגנים מהר ויוצאים מביתכם והולכים לביתה של הפרופסור.
    כעבור עשר דקות הליכה אתם מגיעים לביתה המפואר ליד היציאה מהעיר.
    אתם דופקים בדלת ואישה בעלת שער אדום וחלוק לבן פותחת את הדלת .
    "בוקר טוב" היא אומרת ומכניסה אתכם לביתה.
    "באתי לקבל את הפוקימון הראשון שלי" אתם אומרים לפרופסור במעט היסוס
    "בוודאי" היא אומרת ולוקחתל אתכם לחדר גדול ובו שולחן עם שישה פוקדורים.
    "טוב כל ההתחלתיים נלקחו ונישארו לי רק את אלו" היא אומרת ומראה עם ידה את שורת הפוקדורים.
    "תבחרו טוב" היא אומרת וקורצת אליכם מבעד למשקפיה.
    אתם לוקחים פוקדור מתוך השורה.
    "הנה, גם פוקידע חדשה שתצטרכו למלא וחמישה פוקדורים" היא אומרת בחיוך "בהצלחה!" מוסיפה כשאתם יוצאים מביתה.
    אני מביט הפוקדור הנוצץ שבידי וידעתי מיד כי הפוקימון שלי נמצא בפנים. הלב שלי פעם בחוזקה וליטפתי את הפוקדור קלות. מבלי להתמהמה יותר מדי לחצתי על הכפתור במרכז הפוקדור ושלחתי את הקריאה הנחשקת. עברתי על הפקודה הזאת חודשים ראש והנה הגיע הרגע המיוחל.
    אביט בצפיה לעבר הפוקימון ואשאל את הפרופ׳ ״תוכל להרחיב לי קצת יותר על המקצוע ״מתאמן פוקימונים״ לפני שאצא לדרך?״

3. the bitch is back
    Garchomp-man- מצטער אבל לא התקבלת.

סייבר~
    זנבה של נידורן מתחיל לזהור בסגור בהיר, וצבע רעיל למראה והיא מעבירה בבטנו חבטה חזקה, המעיפה אותו לאחור.
    סנטרט קופץ על זנבו גבוה לאוויר ושולח את זנבו לפניו בזמן שהוא נוחת, זנבו מתחיל לזהור באור כסוף ויפה, והוא מפספס את נידורן בכמה סנטימטרים עם זנב ברזל אימתני שעושה נזק רב על האדמה.
    נידורן מגניבה אלייך מבט ומחכה שתדריכי אותה.

אינג'ל~
    אתה ממשיך ללכת נחוש ומבסוט על ניצחונך הטרי ואחרי מספר דקות אתה כבר משוטט מחוץ לעיר בדרכך לעיר הבאה כשלפתע בחור גבוה ניגש אליך. "היי, ראיתי שלכדת עכשיו שלושה פוקימונים ממש מהר! אתה לוכד במקרה?" הוא שואל בחיוך ומשלב את ידו בציפייה.

אדם~
    אתה מרים את הפוקדור לאוויר, נרגש ונירטט מההתרגשות וזורק את הפוטקדור ישר לאוויר. מתוכו נשלחת קרן אור בהירה, המסנוורת אותך כמה שניות. אתה מוריד את ידך ומסתכל על פוקימון קטן וורוד בעל אוזנים גדולות עם קצוות צהובות "ווישמר!" הוא קורא בקול צווחני ועליז.
    גיל! 3>

4. Kibō no chi
    ציטוט פורסם במקור על ידי Ritsuka kun צפה בהודעה
    סייבר~
    זנבה של נידורן מתחיל לזהור בסגור בהיר, וצבע רעיל למראה והיא מעבירה בבטנו חבטה חזקה, המעיפה אותו לאחור.
    סנטרט קופץ על זנבו גבוה לאוויר ושולח את זנבו לפניו בזמן שהוא נוחת, זנבו מתחיל לזהור באור כסוף ויפה, והוא מפספס את נידורן בכמה סנטימטרים עם זנב ברזל אימתני שעושה נזק רב על האדמה.

"עבודה טובה נידורן, עכשיו השתמשי בזנב רעל פעם נוספת והטיחי את סנטרט אל הקרקע, ומשם תמשיכי בבעיטה כפולה!"

Spoiler ספוילר

5. the bitch is back
    סייבר~
    נידורן מעיפה שוב את זנבה הזוהר באוזר סגול חולני, אבל סנטרט מתגלגל ככדור, והמכה רק דוחפת אותו לעבר עץ אשוח גדול, והוא מנצל את עוצמת המתקפה של נידורן, כדי לצבור כוח וחוף עצמו בעזרת הזנב לעברה כשציפורניו זוהרות בלבן והוא מצליח לשירוט אותה שוב.
    נידור לא מוותרת ובועטת בביטנו בעיטה חזקה, מה שגורמת לו להתקפל בכאב, ואז מסיימת אותו עם מכת בעיטה נוספת.
    גיל! 3>

6. מנהל ראשי
    אדם~
    אתה מרים את הפוקדור לאוויר, נרגש ונירטט מההתרגשות וזורק את הפוטקדור ישר לאוויר. מתוכו נשלחת קרן אור בהירה, המסנוורת אותך כמה שניות. אתה מוריד את ידך ומסתכל על פוקימון קטן וורוד בעל אוזנים גדולות עם קצוות צהובות "ווישמר!" הוא קורא בקול צווחני ועליז.
    "ווישמר!" אקרא בשמחה. "קוראים לי אדם ואני הולך להיות שותף שלך.."
    אני יוצא מהמעבדה בתקווה להמשיך במסע. משום מה קל לי הרבה יותר לתקשר איתו מאשר עם הפרופסור. אני משתדל להיפרד מהפרופסור כמה שיותר מהר כדי לצאת לעבר המסע שלי. היא כבר ככה מביכה אותי עם המבט התמהוני הזה שלה...

7. Kibō no chi
    סייבר~
    נידורן מעיפה שוב את זנבה הזוהר באוזר סגול חולני, אבל סנטרט מתגלגל ככדור, והמכה רק דוחפת אותו לעבר עץ אשוח גדול, והוא מנצל את עוצמת המתקפה של נידורן, כדי לצבור כוח וחוף עצמו בעזרת הזנב לעברה כשציפורניו זוהרות בלבן והוא מצליח לשירוט אותה שוב.
    נידור לא מוותרת ובועטת בביטנו בעיטה חזקה, מה שגורמת לו להתקפל בכאב, ואז מסיימת אותו עם מכת בעיטה נוספת.
    "עבודה מעולה נידורן!" אעודד אותה ואוציא כדור ריק, אותו אזרוק במהרה על סנטרט ואחכה בציפייה שילכד.

Spoiler ספוילר

8. the bitch is back
    אדם~
    ווישמר קופץ עליך בשמחה ומחבק את רגלך בחיבה. אתה מחייך אליו בחום ומתחיל לצעוד לכיוון היציאה מהעיר, במטרה להתרחק מעט מהפורפסור. אחרי מספר דקות של הליכה, טרם יציאתך מהעיר אתה מבחין ביצור קטן וסגול שרץ בקרבת מקום. אתה מזהה אותו במהירות כרטטה .

סייבר~
    את משבחת את נידורן וזורקת פוקדור ריק לעברו של סנטרט. הפוקדור נפתח וקרן אור נשלחת ממנו וכולאת את סנטרט בפנים, ומתחיל להתגלגל על האדמה מצד לצד. אחרי כמה שניות, נעצר. סנטרט נלכד.
    גיל! 3>

9. Kibō no chi
    סייבר~
    את משבחת את נידורן וזורקת פוקדור ריק לעברו של סנטרט. הפוקדור נפתח וקרן אור נשלחת ממנו וכולאת את סנטרט בפנים, ומתחיל להתגלגל על האדמה מצד לצד. אחרי כמה שניות, נעצר. סנטרט נלכד.
    אללההההה
    ~~~~~~~~
    "מעולה, חבר צוות חדש!" אגיד לנידורן בשמחה ואלטף אותה קצת. לאחר מכן אחזיר אותה אל הכדור ואמשיך בדרכי אל צ'ריגרוב.

Spoiler ספוילר

10. אמאש'ך פלאפי ):
    שם: ספרטה
    Garchomp-man- מצטער אבל לא התקבלת.

סייבר~

אינג'ל~
    אתה ממשיך ללכת נחוש ומבסוט על ניצחונך הטרי ואחרי מספר דקות אתה כבר משוטט מחוץ לעיר בדרכך לעיר הבאה כשלפתע בחור גבוה ניגש אליך. "היי, ראיתי שלכדת עכשיו שלושה פוקימונים ממש מהר! אתה לוכד במקרה?" הוא שואל בחיוך ומשלב את ידו בציפייה.

אדם~
    סליחה על התגובה הקצרה אני מהפלאפון
    –------
    "תלוי מי שואל" אומר ואבחן את הבחור.
    אני מנהל את משוב, ומה אתה עשית היום ?

[YOUTUBE]0jnv0ejmLlY[/YOUTUBE]

11. מנהל ראשי
    אדם~
    ווישמר קופץ עליך בשמחה ומחבק את רגלך בחיבה. אתה מחייך אליו בחום ומתחיל לצעוד לכיוון היציאה מהעיר, במטרה להתרחק מעט מהפורפסור. אחרי מספר דקות של הליכה, טרם יציאתך מהעיר אתה מבחין ביצור קטן וסגול שרץ בקרבת מקום. אתה מזהה אותו במהירות כרטטה .
    "הגיע הזמן לבדוק מה אתה יודע ויישמר!" אקרא ואבדוק את הפוקדע. אז אקרא בקול ואניף יד לאויר. יש לי פוקימון, עכשיו יש לי גם אסטרטגיה. "בוא ונקים מהומה!"

12. משתמש מתקדם
    למה לא התקבלתי?

13. מנהל ראשי
    ברגע שאתה לא מתקבל למשחק, אסור לך להמשיך ולהגיב בו.
    אני מותר לך כי אתה חדש, אך תקרא חוקי חת"ם בבקשה.
    תוכל לפנות למנהל המשחק בהודעה פרטית.

14. the bitch is back
    סייבר~
    את מרימה את הפוקדור של סנטרט וממשיכה בדרכך. לא עוברות כמה דקות, ואת מבחינה בדרך חסומה. את מעט מהססת וצועדת מספר צעדים אחורה ואת רואה שביל המוסתר בין העצים.
    את הולכת בשביל ועד מהרה את רואה התפצלות בדרך. את מבחינה בשלט המורה שהדרך הצפונית מגיעה לשביל סגור ואילו המערבי מגיע ישירות לצ'ריגרוב.

אינג'ל~
    אתה בוחן את הבחור, והוא נראה בערך בגילך, רק מעט נמוך יותר אבל בהרבה יותר חסון, בעל שיער בלונדיני ובעל מכנסיים קצרים וחולצת טי. "שמי ארנולד. בעיקרון אני מאמן, אבל אני לא מצליח ללכוד פוקימון מסויים, וחשבתי אולי תוכל לעזור לי. אני אשלם לך כמובן לפי שכר שתבקש- במידה ולא מוגזם מידי" הוא אומר בחיוך "יש סיכוי שאתה עוזר לי?"

אדם~
    אתה משחרר את ווישמר לפעולה והוא מתחיל לצרוח ולחבוט בדברים בכל מקום מסביבו ויוצר רעש נוראי המחריש אוזניים, ואתה שומע אנשים בקרבת מקום צועקים עליכם להפסיק את הרעש הנוראי הזה.
    לפתע, משום מקום נופלת על ווישמר פוקימון אדומה, דמויית חיפושית ועם סט ידיים אחד שלה, אוטמת את ראשה מהרעש.
    היא נראית עצבנית למדי.

Garchomp-man~
    לא התקבלת בגלל שהרקע שלך קצר ולא מספק. בנוסף המקצוע שבחרת תפוס.
    אם אתה רוצה להרחיב את העניין אתה מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית.
    גיל! 3>

15. מנהל ראשי
    אתה משחרר את ווישמר לפעולה והוא מתחיל לצרוח ולחבוט בדברים בכל מקום מסביבו ויוצר רעש נוראי המחריש אוזניים, ואתה שומע אנשים בקרבת מקום צועקים עליכם להפסיק את הרעש הנוראי הזה.
    לפתע, משום מקום נופלת על ווישמר פוקימון אדומה, דמויית חיפושית ועם סט ידיים אחד שלה, אוטמת את ראשה מהרעש.
    מה קרה לרטטה?!
    והאם המתקפה חייבת להיות ארבע תורות?
    -----------
    ״ווישמר, תקוף שוב, הפעם השתמש בחבטה!״ אפקוד, הזדמנות מצויינת עבורי לחקור את המתקפות ואת דרך ביצוען. כדי לדעת איך לחזק את ההתקפות שלו, עלי להכיר את הטבעים שלו ואת סגנון הקרב שלו. אני מביט בזהירות בווישמר.

עמוד 3 מתוך 23 ראשוןראשון 1234513 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •