Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6
  1. משתמש מתקדם
    שם: גלעד
    אז היי, יש לי לוקאריו שאני משתמש בו כל המשחק (תפסתי אותו כריולו עוד בתחילת המשחק). עכשיו, אני מנסה לחשוב על הסט האידאלי עבורו.
    רציתי לבקש את עזרתכם בבחירת המתקפות.
    מה שיש לו כרגע זה:
    close combat
    fling
    aura sphere
    extreme speed
    עצות למיניהן?
    RealGamer לשעבר
    למי שמעוניין לדעת שיניתי כי זה השם של השחקן בJoin Avenue ובצ'אטים של פוקימון.

שישיות דור 5 שלי:
    Spoiler ספוילר

2. משתמש מתקדם
    מה הטבע שלו?

3. משתמש מתקדם
    שם: גלעד
    serious
    RealGamer לשעבר
    למי שמעוניין לדעת שיניתי כי זה השם של השחקן בJoin Avenue ובצ'אטים של פוקימון.

שישיות דור 5 שלי:
    Spoiler ספוילר

4. משתמש מתקדם
    הא... סיריוסהוא כמו הארדי... לא מוסיף כלום ולא מחסיר כלום.
    אני אישית ממליץ לך להחליט קודם איזה סוג של לוסריו אתה רוצה ואז בהתאם לבחור טבע מתאים...
    אם אתה לא רוצה לאמן אחד חדש.. אפשר תמיד להעביר את הלוסריו שלך למשחק פרוץ ושם לשנות לו את הטבע.. הוא עדיין יהיה חוקי למשחק בכל טורניר... זה לא נחשב שינוי לא הוגן (כמו לתת לו וי-קריאט פתאום)

באופן כללי.. אני לא משתמש בו ומעולם לא השתמשתי.. אבל אני אוהב את הבילדים שלו שעובדים על התקפה ומשחקים

יש את הבילד הזה בסמוגון:
    Physical Attacker
    Life Orb / Chople Berry Inner Focus Adamant / Jolly
    Moveset EVs
    ~ Close Combat
    ~ ExtremeSpeed
    ~ Crunch / Ice Punch
    ~ Detect / Follow Me
    אני חושב שאישית הייתי בוחר אייס פאנצ על חשבון קראנצ ובסלוט הרביעי דוחף סוורד דנס. לפעמים היריב פשוט חייב להחליף וזו הזדמנות טובה לצבור התקפה.

5. משתמש מנוסה
    שם: happy או יאשה
    קודם כל, זה לקרבות ויפי או רגיל?
    במקרה של ויפי הוא בכלל לא מתאים משתי סיבות:
    אין לו טבע מתאים וכנראה לא אימנת איוי.
    במקרה והסט הוא למשחק, תשאיר אותו כמו שהוא וזהו, כי כמו שאין פוקימון אידאלי אז אין סט אידאלי.
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

6. משתמש מנוסה
    לוקאריו הוא דוגמה נדירה לפוקימון שלמרות שההתקפה המיוחדת שלו גדולה מההתקפה שלו, מומלץ בדרך כלל לתת לו סט של תוקף פיזי.
    את Close Combat ו-ExtremeSpeed הייתי ממליץ להשאיר. Swords Dance שהוא לומד ברמה 37 היא מתקפה מומלצת מאוד (אם מחקת אותה, תוכל להחזיר אותה ב-Pokémon World Tournament, אצל ה-"Move Reminder", בתמורה ל-Heart Scale; תוכל למצוא אחד כאן:
    ,

בעיר Humilau).
    כמתקפה רביעית תוכל לבחור מתקפה כגון Ice Punch, ThunderPunch, Earthquake, Stone Edge, Shadow Claw או כל מתקפה בסגנון..

האסטרטגיה די פשוטה: השתמש ב-Swords Dance כדי להעלות את ההתקפה, ואז השתמש ב-ExtremeSpeed לכל מה שמהיר יותר מלוקאריו, ובאחת מהמתקפות האחרות למה שלא.

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •