Pokemon GO
עמוד 24 מתוך 24 ראשוןראשון ... 14222324
מציג תוצאות 346 עד 352 מתוך 352
  1. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    ציטוט פורסם במקור על ידי ritsuka kun צפה בהודעה
    ריצ'י~
    שכחת משהו כפרה...
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    נידורן מתקרב כמה שהוא יכול לעבר סניזל ומנסה לתקוף אותו עם דחיפה כמה פעמים. כשסניזל מגיב עם אגרוף קרח- נידורן אינו מנסה להתחמק ועומד מולו ושניכם מחייכים. אבל להפתעתכם המרה, בגלל חוקי הזירה, ההגנה של נידורן נכשלת והוא נפגע ישירות מאגרוף הקרח ומועף לאחור. נידורן מנער את ראשו בכעס ונראה מעט זועף על זה ששכחתם את הזירה וחוקיה. הזעם ממלא אותו והוא רץ לעבר סניזל המנסה להגן על עצמו אבל מקבל בעיטה ישירה בבטנו מנידורן. סניזל מתקפל ומחזיק בבטנו אבל נידורן עף למעלה ועם בעיטה שנייה בראשו תופס תנופה ועף גבוה באוויר ואז מרסק את סניזל באדמה הקשה עם אגרוף שחור משחור.
    סניזל התעלף.
    "לא!" קורא דון בזעם ומחזיר את סניזל שלו לפוקדור. פיבי מחייכת אליך חיוך קר ומר "כל הכבוד. עברת את המבחן הראשון. מבחן הכוח. הבאה זאת אלכס" אומרת בקור.
    הנערה השנייה עולה לזירה מולך. לפתע הזירה נפתחת לשניים ממש באמצע הר הגעש ומתחילה לשקוע מתחת לאדמה. במקומה עולה מולך זירה חדשה הנראית פשוטה למדי אבל היא זוהרת קודם כל באור ירוק.
    "בהצלחה" אומרת לך אלכס בחיוך הזהה לשל פיבי וכמו דון בוחרת פוקדור מתוך עגלה אשר עולה מהאדמה ואז משחררת פוקימון שאינך מכיר בכלל. המחשבה הראשונה שעולה במוחך היא המילה 'חמוד' מצד השני עולה לך גם 'פעמון רוח'. .
    "תכיר את צ'ימיצ'ו" אומרת דון "אתה לא מכיר אוו כי הוא אחד מהפוקימונים היותר נדירים. הוא נלכד רק במקום אחד וזה בקצה הר פירו במחוז הואן" מסבירה לך בחיוך מתנשא אלכס ומחווה בידה סימן שהיא נותנת לך את הזכות להתחיל.
    "כל הכבוד אומר לינדורן על הקרב, אתכופף אליו בידיים פרוסות שירוץ לחבקי. לאחר מכן אוסיף אליו בליקוף עדין על ראשו ובין אוזניו. אלחש לו ברוח ובחיוך "היית מעולה, ממש התחזקת לאחרונה... אני מחזיר אותך עכשיו לפוקדור ליפני תחילת הקרב השני ומשתמש ביאנמה"
    ואחליף בין הפוקימונים, אשאיר את נידורן בחוץ לידי שיצפה ואולי ישכיל משהו מן הקרב.
    לאחר מכן לדברי האישה על הפוקימון המשונה והחמוד שהציבה מולי אומר ביהירות המכוסה ערשת פנים רצינית "זה לא באמת מעניין אותי מהיכן הוא... אני מאמין שעם טושיה והרבה יצירתיות נצליח לעמוד מולו" ואוסיף להגיד ליאנמה "בהצלחה מולו, יאנמה עמוד שלו, תתעופף קצת מצד לצד כמה ס"מ לכל כיוון... לתעתע בוא קצת וכשהוא תוקף עלה מהר למעלה!"
    'מממ... אני אבחן את הזירה הזו הפעם' אחשוב לעצמי.

.

2. משתמש מנוסה

אוליבר~
    יאללה כפרה תגביר קצב!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה מוציא את הפוקדיע שלך ומגלה, למרות שידעת זאת כבר, שזה קאטרפי והוא מסוג חרק וההתפתחות האחרונה שלו הוא באטרפריי- פוקימון הפרפר.
    אתה שולח את סינדקוויל ומורה לו להשתמש בדחיפה. בחוסר רצון מובהק סינדקוויל לא רוצה להקשיב לך ובמקום זאת פותח את פיו ושולח משם גל עשן סמיך המכסה את האזור שלכם.

[/color][/size]
    תזרום עם ההמשכים האלה, יש לי רעיון נחמד איך להתיידד איתו
    ------------------------------------------------
    בעודי מנסה לראות משהו מהעשן אצעק אל סינדקוויל "סינדקוויל השתמש בשריטה שוב! תעשה מה שאני אומר לך בבקשה!"
    בברכה, דודי
    מנהל פורום דיבורים ופקח בדימוס (שמרגיש אפליה כי הוא לא בהיכל התהילה).

3. the bitch is back
    באיחור קל.. סורי!

אינג'ל~
    פידג'י סורק את הנחיל של הפוקימונים האדומים הקטנים ומאתר אחת הנמצאת קצת רחוק מכל שאר הקבוצה ואז טס לעברה ומשאיר אחריו שובל של אור לבן הנעלם במהירות והוא דוחף אותה במהירות כלפי מעלה, לשמיים הפתוחים. ללידבה אשר לא ציפתה למתקפה כלל וכלל נפגעת ישירות. אבל לרגע מתאפסת ואז תופסת את פידג'י עם ידיה והודפת אותו לאחור בחוזקה.

כריס~
    פעם אחת מספיק...
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ליסי מהנהנת בראשה מודה לך ונשכבת בחזרה ועד מהרה נרדמת. אתה עושה כמוה ונרדם גם אתה. אתה מתעורר בשעת בוקר מוקדמת ורואה שליסי עדיין ישנה.

ריצ'י~
    "אני מקווה בשבילך" אומרת אלכס בחיוך מעט קר ומסבה את מבטה לפיבי המרימה את אצבעה למעלה. אתה מבטל אותן ושולח את יאנמה ישר לזירה והוא מתחיל לעוף במהירות מצד לצד, אבל לא נראה שלא אלכס או הפוקימון שלה מתייחסים לזה ושניהם נשארים במקום.
    "מפחד?" עוקצת אותך אלכס ומיישרה את מבטה הקשוח ישר אליך. משהו בזירה הזאת לא מסתדר לך בכלל.

אוליבר~
    טוב.. ואין לסינדקוויל שריטה.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;;;
    סינדקוויל מסב את מבטו ממך ופשוט הולך ישירות לתוך העשן ישירות. אתה שומע מאבק קל, אבל אינך מצליח לראות דבר.
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

4. אמאש'ך פלאפי ):
    שם: ספרטה
    באיחור קל.. סורי!

אינג'ל~
    פידג'י סורק את הנחיל של הפוקימונים האדומים הקטנים ומאתר אחת הנמצאת קצת רחוק מכל שאר הקבוצה ואז טס לעברה ומשאיר אחריו שובל של אור לבן הנעלם במהירות והוא דוחף אותה במהירות כלפי מעלה, לשמיים הפתוחים. ללידבה אשר לא ציפתה למתקפה כלל וכלל נפגעת ישירות. אבל לרגע מתאפסת ואז תופסת את פידג'י עם ידיה והודפת אותו לאחור בחוזקה.
    "פידג'י תעמוד בינה לבין שאר הקבוצה ותשתמש ברוח בשביל להרחיק אותה עוד יותר, מיד אחר כך תשתמש במתקפה מהירה !"
    אני מנהל את משוב, ומה אתה עשית היום ?

[YOUTUBE]0jnv0ejmLlY[/YOUTUBE]

5. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    באיחור קל.. סורי!

ריצ'י~
    "אני מקווה בשבילך" אומרת אלכס בחיוך מעט קר ומסבה את מבטה לפיבי המרימה את אצבעה למעלה. אתה מבטל אותן ושולח את יאנמה ישר לזירה והוא מתחיל לעוף במהירות מצד לצד, אבל לא נראה שלא אלכס או הפוקימון שלה מתייחסים לזה ושניהם נשארים במקום.
    "מפחד?" עוקצת אותך אלכס ומיישרה את מבטה הקשוח ישר אליך. משהו בזירה הזאת לא מסתדר לך בכלל.
    "ממממ... נו מה יש כאן לעזזל" אמלמל לעצמי בשקט ואביט ימינה ושמאלה, מטה ומעלה. אנסה לזהות משהו. במידה ולא אלחץ מעט יותר. 'אוקיי, אם זה לא נראה לעין אז בוא ניהיה זהירים, התקפה מרחוק תיהיה בנתיים בחירה נבונה' אחשוב לעצמי ואבקש את יאמנה לשלוח בום על קולי!

.

6. משתמש מנוסה

אוליבר~
    טוב.. ואין לסינדקוויל שריטה.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;;;
    סינדקוויל מסב את מבטו ממך ופשוט הולך ישירות לתוך העשן ישירות. אתה שומע מאבק קל, אבל אינך מצליח לראות דבר.
    אכנס לתוך העשן כדי לראות מה קורה שם תוך כדי שאני פוקד על סינדקוויל להשתמש בדחיפה
    בברכה, דודי
    מנהל פורום דיבורים ופקח בדימוס (שמרגיש אפליה כי הוא לא בהיכל התהילה).

7. מנהל ראשי
    שם: אדם
    כריס~
    פעם אחת מספיק...
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ליסי מהנהנת בראשה מודה לך ונשכבת בחזרה ועד מהרה נרדמת. אתה עושה כמוה ונרדם גם אתה. אתה מתעורר בשעת בוקר מוקדמת ורואה שליסי עדיין ישנה.

אביט בליסי הרדומה ואחליט שאני מעוניין לתת לה להמשיך לישון. אתארגן בדממה וכשאהיה מוכן לצאת מהמחנה לפתע משהו עוצר אותי. אני לא מסוגל לעזוב בלעדיה אך גם לא להודות בזה, לכן אתעטש בקול מזוייף למדי, אולי גם כדי לתת לה אידיקציה שזה היה מזוייף...

עמוד 24 מתוך 24 ראשוןראשון ... 14222324

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •