Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 24 ראשוןראשון 123412 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 352
  1. the bitch is back
    התחלה:
    "שלום לכולם ותודה שהגעתם" אומרת נערה מבוגרת מכם רק בקצת. הבחורה היפה הזאת הלכה שידיה משולבות לאחור ושיערה החום גולש עד מעל לישבנה. הנערה הציגה עצמה מקודם כבלו. מאמנת מנוסה במקום השלישי בגמר הליגה של רמת אינדיגו וכמו כן מפקדת המבצע. "אני רוצה להודות לכל אחד ואחד מכם שלמרות המצב הקשה הסכמתם להתגייס בבעיה החמורה בה אנחנו נתקלנו" אומרת ברצינות ומסתכלת עליך ישירות. ליתר ביטחון אתה מסב את ראשך מצד לצד ורואה עוד כשלושים נערים ונערות בני גילך וכמה מבוגרים יותר הנראים מאוד נחושים כמוך.
    "כפי שאתם כולכם יודעים רד, אלוף הליגה ומאמן פוקימונים מנוסה שאין שני לו נעלם לפני ארבעה חודשים לאחר שקיבל מכתב ממאמן מסתורי. לפני מספר שבועות התגלה פיקה של רד חבול במיוחד על ידי ילו" ממשיכה ומחווה בידה לנערה נמוכה מאוד עם כוכב בוקרים רחב ונעלי בוקרים ובידה השנייה חכה. ילו מחייכת אליכם מעט נבוכה מהמעמד אבל מרצינה כשהיא רואה שכל העיניים עליה.
    "ילו תיהיה האחראית עליכם במהלך המשימה ואליה בלבד תצטרכו לדווח במקרה ויש לכם חדשות או תגליות בנושא רד. מצידי השני נמצא גרין, מנהיג מכון ורידיאן והזוכה במקום השני בליגת הפוקימונים" ושוב מחווה ידה לבחור רציני העומד בשילוב ידיים ונראה שמעט משועמם מדיבוריה של בלו ומגלגל מידי פעם את עיניו בתסכול ברור "פיקה של רד כרגע נמצא תחת חזקתו ויכול להיות שהוא יצטרך לעבור לאחד מכם מידי פעם. עכשיו הסתדרו בשורה והיכנסו בתור ישר ומסודר לתוך המעבדה של פרופסור אוק לקבלת הפוקימון הראשון שלכם" אומרת ומתחילה להוביל אתכם ברצינות יתרה לעבר הכניסה הקידמית של המעבדה. בפנים עומד איש זקן עם שיער מאפיר העומד זקוף ולידו בחורה עם שיער חום בהיר אשר מחזיקה מגש גדול ועליו כמה וכמה פוקדורים. היא מגישה לך פוקדור ופרופסור אוק מביא לך פוקידע חדישה וחמישה פוקדורים.
    "שיהיה ברור, המשימה שלכם לגלות מה קרה לרד בלבד! במקרה חירום התקשרו אליי ואני כבר אדאג לעזור לכם" אומרת בלו וילו מהנהנת באדישות.
    "בהצלחה לך" אומרת ילו בביישנות ומביאה לך גם את המספר טלפו שלה "גם אני אהיה זמינה, אבל לא בטוחה עד כמה אוכל לעזור בשעת קרב" היא מצחקקת קלות ואז משחררת פוקימון ציפור עם שלושה ראשים ועולה על גבו ונעלמת באופק.
    נשארת לבד, עם פוקימון חדש בידך ועם משימה חשובה בליבך.
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

2. אמאש'ך פלאפי ):
    שם: ספרטה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Ritsuka kun צפה בהודעה
    התחלה:
    "שלום לכולם ותודה שהגעתם" אומרת נערה מבוגרת מכם רק בקצת. הבחורה היפה הזאת הלכה שידיה משולבות לאחור ושיערה החום גולש עד מעל לישבנה. הנערה הציגה עצמה מקודם כבלו. מאמנת מנוסה במקום השלישי בגמר הליגה של רמת אינדיגו וכמו כן מפקדת המבצע. "אני רוצה להודות לכל אחד ואחד מכם שלמרות המצב הקשה הסכמתם להתגייס בבעיה החמורה בה אנחנו נתקלנו" אומרת ברצינות ומסתכלת עליך ישירות. ליתר ביטחון אתה מסב את ראשך מצד לצד ורואה עוד כשלושים נערים ונערות בני גילך וכמה מבוגרים יותר הנראים מאוד נחושים כמוך.
    "כפי שאתם כולכם יודעים רד, אלוף הליגה ומאמן פוקימונים מנוסה שאין שני לו נעלם לפני ארבעה חודשים לאחר שקיבל מכתב ממאמן מסתורי. לפני מספר שבועות התגלה פיקה של רד חבול במיוחד על ידי ילו" ממשיכה ומחווה בידה לנערה נמוכה מאוד עם כוכב בוקרים רחב ונעלי בוקרים ובידה השנייה חכה. ילו מחייכת אליכם מעט נבוכה מהמעמד אבל מרצינה כשהיא רואה שכל העיניים עליה.
    "ילו תיהיה האחראית עליכם במהלך המשימה ואליה בלבד תצטרכו לדווח במקרה ויש לכם חדשות או תגליות בנושא רד. מצידי השני נמצא גרין, מנהיג מכון ורידיאן והזוכה במקום השני בליגת הפוקימונים" ושוב מחווה ידה לבחור רציני העומד בשילוב ידיים ונראה שמעט משועמם מדיבוריה של בלו ומגלגל מידי פעם את עיניו בתסכול ברור "פיקה של רד כרגע נמצא תחת חזקתו ויכול להיות שהוא יצטרך לעבור לאחד מכם מידי פעם. עכשיו הסתדרו בשורה והיכנסו בתור ישר ומסודר לתוך המעבדה של פרופסור אוק לקבלת הפוקימון הראשון שלכם" אומרת ומתחילה להוביל אתכם ברצינות יתרה לעבר הכניסה הקידמית של המעבדה. בפנים עומד איש זקן עם שיער מאפיר העומד זקוף ולידו בחורה עם שיער חום בהיר אשר מחזיקה מגש גדול ועליו כמה וכמה פוקדורים. היא מגישה לך פוקדור ופרופסור אוק מביא לך פוקידע חדישה וחמישה פוקדורים.
    "שיהיה ברור, המשימה שלכם לגלות מה קרה לרד בלבד! במקרה חירום התקשרו אליי ואני כבר אדאג לעזור לכם" אומרת בלו וילו מהנהנת באדישות.
    "בהצלחה לך" אומרת ילו בביישנות ומביאה לך גם את המספר טלפו שלה "גם אני אהיה זמינה, אבל לא בטוחה עד כמה אוכל לעזור בשעת קרב" היא מצחקקת קלות ואז משחררת פוקימון ציפור עם שלושה ראשים ועולה על גבו ונעלמת באופק.
    אחפש פינה שקטה בקרבת מקום על מנת לערוך הכרות עם הפוקימון החדש שיש לי.
    אני מנהל את משוב, ומה אתה עשית היום ?

[YOUTUBE]0jnv0ejmLlY[/YOUTUBE]

3. מנהל ראשי
    שם: אדם
    התחלה:
    אני מוודא שאחותי קיבלה אף היא את הפוקימון שלה. מאז שיצרנו קשר עם בלו, הרגשנו שנינו חלק בלתי נפרד מהארגון והמטרה היתה מוצבת מול ענינו. הרגשתי כי מוצלת עלי אחראיות על מצבה הרגיש של אחותי, נזכר כמה עצובה היתה אתמול בערב לאחר הפגישה עם בלו.
    היא אמרה כי ההצטרפות שלה לצוות החיפוש מהווה צעד מוכיח כי היא אכן ברחה מהבית. היא אכן התגעגע להורים שלנו, אין לי מושג למה אך כך היא מרגישה.
    הבטתי הפוקדור שבידי. לא משנה מי הפוקימון ששם, מוטב יהיה לו להוכיח כי הוא לוחם חזק מספיק עבורי, אני חייב להיות חזק מספיק כדי להוכיח לאבי שסטאריו אינו בנו היחיד. אני גומל החלטה בליבי להביס כל יריב שבדרכי ולחזור הביתה עם גביע הליגה.
    רד עבר דבר דומה מאוד לאחי, לא בטוח כי בכלל ימצאו אותו אי פעם.
    אני יוצא לעבר השדה יחד עם אחותי, בתקוה לגייס חבר צוות חדש.

4. משתמש מנוסה
    התחלה:

"הגיע הזמן להכיר את החבר למסע שלי..." אמלמל וכשאיזכר במכתב שאחותי שלה לי אדע מיד איזה פוקימון מחכה לי בתוך הפוכדור, "צא פיצ'ו!" אקרא בקול ואשחרר אותו, "שלום,אני ריאן ואני המאמן שלך! ביחד אנחנו נעבור מסע מרתק ומעניין מאוד,נרכוש חברים ונילחם מול מאמנים רבים!" אומר לו בהתלהבות ובחיוך ואחכה לראות את התגובה שלו.

5. the bitch is back
    אינג'ל~
    אתה הולך לצד ומבחין שרב המאמנים הולכים כמוך, ולשנייה אתה נתקל במאמנת גבוהה החושפת את שיניה בזעם שאתה בטעות נכנס בה מאחוריה.
    אחרי כמה רגעים אתה מבחין מאחורי ביתו של פרופסור אוק פינה מוצלת תחת לעץ תפוח גדול. בהתרגשות אדירה אתה משחרר את הפוקדור שלך. מתוכו יוצאת פוקימון קטנה וכחולה המזכירה לה צב. הפוקימונית מחייכת אליך ומנופפת בידיה באהדה ומנפחת בועה מפיה בצורת לב ענקית בצבע ורוד בהיר.

כריס~
    אתה מתחיל ללכת יחד עם ג'סי ההולכת אחריך ונראה שהיא עדיין מתוסכלת מכל העיניין אתמול "אתה בטוח שזה הדבר הנכון לעשות?" שואלת אותך בהיסוס ומחזיקה פוקדור אדום וחדש בידה ומסתכלת עליו ארוכות ואז בלי שום הזמנה מוקדמת הפוקדור נפתח בפתע, מה שגורם לג'סי לפלוט צרחת תהדמה. מתוכו יוצאת פוקימון ורודה עם ביצה קטנה בכיסה וקוקו ארוך והיא קופצת אל ידיה ומחבקת אותה בחיבה. נראה שהיא מרגישה קשר חזק אל ג'סי. ג'סי מרימה אליך את מבטה בפליאה ומחבקת את הפוקימון שלה בחיבה ואתה מבחין בחיוך ראשון מזה הרבה זמן על פניה של ג'סי.
    "אולי נתן לכל העניין הזה היזדמנות" היא אומרת בקצרה ואז מנערת את שיערה הבלונדיני שמפתרע ברוח. אתה בוחן אותה וכל כך מאושר שהיא איתך. אתה מבחין בכמה נערים שהיו איתכם יחד בשיחת פתיחה של בלו ומחייכים בהערצה כשהם רואים את ג'סי בהתלהבות.

ריאן~
    אתה משחרר את הפוקדור ומשם יוצא עכברון קטן וצהוב הנראה רציני למדי והוא משלב את ידיו ברצינות ונראה שהוא שוקל את צעדיו ואז מושיט את אחת מידיו הקטנות ללחיצת יד. אתה מסתכל הצידה ומבחין בבלו עומדת שם ומסתכלת על המחזה. "אלוהים הוא כזה חמוד!!" היא קוראת בהתלהבות והוא מסתכל עליה במעט רשעות וכעס והיא מתרחקת מאחור "הכל בסדר ריאן? אליס עברה פה אתמל ובביקשה במיוחד שתקבל אותו.. היא אמרה שהוא חשוב ללבך האין כך?"
    גיל! 3>

6. משתמש מנוסה
    [SIZE="1"][COLOR="Purple"][B]
    ריאן~
    אתה משחרר את הפוקדור ומשם יוצא עכברון קטן וצהוב הנראה רציני למדי והוא משלב את ידיו ברצינות ונראה שהוא שוקל את צעדיו ואז מושיט את אחת מידיו הקטנות ללחיצת יד. אתה מסתכל הצידה ומבחין בבלו עומדת שם ומסתכלת על המחזה. "אלוהים הוא כזה חמוד!!" היא קוראת בהתלהבות והוא מסתכל עליה במעט רשעות וכעס והיא מתרחקת מאחור "הכל בסדר ריאן? אליס עברה פה אתמל ובביקשה במיוחד שתקבל אותו.. היא אמרה שהוא חשוב ללבך האין כך?"

"אני מאוד אוהב ומעריך את הפוקימון הזה" אענה מיד לבלו בקול מלא סיפוק מהפוקימון שקיבלתי, "היא אמרה שהוא מיוחד..את הסיפור שלו אני לא יודע אבל ככה היא אומרת" אוסיף מיד.
    "יש לי הרבה ציפיות ממנו,אבל בטוח שאליס תעזור לי עם זה" אומר לבלו בחיוך, "אני רק מקווה שהיא תהיה בסדר...היא יודעת לדאוג לעצמה אבל עדיין" אומר לבלו ואחשוב מעט על המכתב עוד פעם, "אני חושב שאני אצא לדרך,תוודאי שאליס תהיה בסדר טוב? את הולכת להיפגש איתה בקרוב?" אשאל את בלו בדאגה בעודי מתכופף לפיצ'ו ומנסה לתת לו כיף רציני וחברי,מנסה להתאים את עצמי אל הגישה שלו.

7. משתמש מנוסה
    שם בפורום: Sheldoon Cooper
    שם במשחק: תומאס בלאק
    רקע:
    תומאס נולד לפני כ13 שנה בעיר פאלט שבמחוז קאנטו המפורסם. אימו היתה מגדלת פוקימונים ואביו מאמן מצליח שטייל במחוז. הוריו נפגשו על הספינה ששטה לאי סיניבר כאשר אביו היה בדרכו לאתגר את מנהיג מכון האש באי עם הבלסטויז שלו בעוד אימו חיפשה פוקימון אש לצוות שלה. הם התחברו והמשיכו לטייל ביחד במחוז, ואימו עודדה את אביו בליגת הפוקימונים שם הודח ברבע הגמר. לאחר הליגה טיילו השניים יחדיו במחוז ובסוף הפכו לזוג ואחרי כמה שנים התחתנו והשתקעו בעיר פאלט.
    הוריו החליטו לפתוח בית גידול לפוקימונים שישמש גם כזירת קרב. הזירה יכולה לשמש את המאמנים שמגיעים לעיר וגם את הפוקימונים החדשים שנולדו באזור ולעזור להם להתחזק לפני שהם יוכלו לדאוג לעצמם. לאחר שתומאס נולד הוא נדבק גם כן בחיידק הפוקימונים מאימו ואביו. הוא היה רץ בין הטיפולים של אימו בפוקימונים השונים, היה עומד ליד אביו במהלך האימונים שלו ואף ניסה להילחם בקטרפי פראי כשהיה בן 4, ניסיון לא טוב שגרם לו לבסוף להיות תקוע וקשור בחוטים במשך שעתיים עד שהוריו קלטו בדיוק מה קרה (XD)
    הוריו פגשו במהלך הליגה את רד שהגיע לשם במטרה לצפות במאמנים החדשים שינסו לאתגר אותו לאחר הליגה. אביו התרשם מאוד ממגוון הפוקימונים השונים שהיו לו, ובמיוחד מהפיקאצ'ו שלו. הוא נהג לספר לתומאס על הפיקאצ'ו והחוזק שלו, ותומאס הקשיב לסיפורים וחש חיבה לסוג החשמל.
    יום אחד אביו נסע לטייל במחוז ג'וטו למשך שלושה חודשים בחיפוש אחר פוקימונים חדשים ושיטות אימון חדשות שיוכלו לעזור לו בקרבות זירת הקרב שלו ופגש שם שוב את רד. והם ערכו קרב ביניהם, בו השתמש אביו בהאונדום שלו (אותו תפס באי סיניבר) כנגד הוינאזור של רד, אבל הוינאזור הצליח לבסוף לנצח לאחר קרב צמוד מאוד. רד שיבח את אביו על הקרב והחליט להעניק לו מתנה - הוא לימד את הבלסטויז של אביו מתקפה מאוד יחודית - פיצוץ גיג'ה (Giga Impect). לאחר מכן אביו הצטרף לכמה ימים עם רד ונוצר ביניהם קשר חברי מאוד. לפני שנפרדו הפתיע רד את אביו והביא לו במתנה ביצת פוקימונים צהובה עם פסים שחורים. כאשר חזר אביו לעיר פאלט הוא הציג את הפוקימון שבקע ממנה - אלקיד! האלקיד הספיק להתפתח עד אז לאלקטרובאז וכאשר תומאס ראה אותו הוא הרגיש משיכה מסויימת, וידע כשיגדל, הוא יחל את המסע עם אלקיד.
    לפני כחודש בזמן שעזר לאימו לטפל בפידג'י פצוע, חזר אביו מטיול בעיר סוער. התברר להם שרד נעלם ושהפיקאצ'ו שלו הגיע אל מעבדתו של הפרופסור. אביו הסביר להם שמקימים משלחת חיפוש לחפש אותו והם בוחרים נערים שיוכלו לעשות זאת תוך כדי מסע הפוקימונים שלהם. תומאס הבין שזו ההזדמנות שלו לצאת למסע ומיד הודיע לאביו שהוא רוצה לצאת. תומאס כיבד את רד וידע כמה חשובה החברות בין אביו לרד. אביו ואימו ישר הסכימו לו לצאת למסע. תומאס ידע מיד באיזה פוקימון יבחר להתחיל את מסעו - אותו פוקימון שאביו קיבל כמתנה מרד - אלקיד. כעת הוא יוצא את המסע ובזמן שיחפש את רד, הוא מתכוון גם לזכות בליגה ולהקדיש את הניצחון לאביו ולרד.
    תמונה/ ספרייט:
    פוקימון התחלתי: אלקיד
    תגים:
    כסף:1000$
    ציוד: 5 פוקדורים (),פוקדע( )אין סוף אוכל ושתייה לבני אדם ופוקימונים( ),פנס( ),שעון ( )
    הערות/הארות: איווי, טורטוויג, קרבות מעניינים :} ושתדגיש לי את ההמשכים ותגדיל קצת את הכתב (בכל זאת, חצי עיוור)

8. אמאש'ך פלאפי ):
    אינג'ל~
    אתה הולך לצד ומבחין שרב המאמנים הולכים כמוך, ולשנייה אתה נתקל במאמנת גבוהה החושפת את שיניה בזעם שאתה בטעות נכנס בה מאחוריה.
    אחרי כמה רגעים אתה מבחין מאחורי ביתו של פרופסור אוק פינה מוצלת תחת לעץ תפוח גדול. בהתרגשות אדירה אתה משחרר את הפוקדור שלך. מתוכו יוצאת פוקימון קטנה וכחולה המזכירה לה צב. הפוקימונית מחייכת אליך ומנופפת בידיה באהדה ומנפחת בועה מפיה בצורת לב ענקית בצבע ורוד בהיר.
    "סקווירטל נכון ?"אומר והושיט יד לעברה של הפוקימון הכחול.
    "מה דעתך על תפוח קטן לפני שנצא לדרך?"אשאל ומבלי לחכות לתשובה אשתמש בכישוריי מהקרקס על מנת להוריד את אחד התפוחים מהעץ.

9. מנהל ראשי
    שם: אדם
    אתה מתחיל ללכת יחד עם ג'סי ההולכת אחריך ונראה שהיא עדיין מתוסכלת מכל העיניין אתמול "אתה בטוח שזה הדבר הנכון לעשות?" שואלת אותך בהיסוס ומחזיקה פוקדור אדום וחדש בידה ומסתכלת עליו ארוכות ואז בלי שום הזמנה מוקדמת הפוקדור נפתח בפתע, מה שגורם לג'סי לפלוט צרחת תהדמה. מתוכו יוצאת פוקימון ורודה עם ביצה קטנה בכיסה וקוקו ארוך והיא קופצת אל ידיה ומחבקת אותה בחיבה. נראה שהיא מרגישה קשר חזק אל ג'סי. ג'סי מרימה אליך את מבטה בפליאה ומחבקת את הפוקימון שלה בחיבה ואתה מבחין בחיוך ראשון מזה הרבה זמן על פניה של ג'סי.
    "אולי נתן לכל העניין הזה היזדמנות" היא אומרת בקצרה ואז מנערת את שיערה הבלונדיני שמפתרע ברוח. אתה בוחן אותה וכל כך מאושר שהיא איתך. אתה מבחין בכמה נערים שהיו איתכם יחד בשיחת פתיחה של בלו ומחייכים בהערצה כשהם רואים את ג'סי בהתלהבות.
    ״ אני חושב שכחלק מצוות החיפוש של רד עלינו לעבוד השיתוף פעולה.״ ארגיש באי נוחות של אחותי ואגונן עליה. אצעד לעברם בצעד בוטח ואניח את ידי על כתפו של זה שעומד במרכז. ״אתה מבין, עליך להתמקד במטרה האמיתית במסע הזה ולא ליצור יותר מדי בעיות. לפעמים אם מתרכזים בדברים שוליים יוצרים בטעות טעויות.״
    אני את ידי מעל הפוקדור בריכוז רב. איני יודע מי הפוקימון שלי, אך אני אומנתי שנים לעמוד בגבורה נגד כל מכשול. מאמנים מתחילים אינם אתגר עבורי.

10. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    התחלה:
    'וואוו זה היה... מסעיר' אחשוב לעצמי בכובד ראש, אביט בנערים שאיתי ואחשוב שוב 'אין הרבה, כלומר שהפעם הרבה מונח על הכתפיים שלי בעצמי, אסור לי לאכזב אף אחד פה במיוחד לא את רד!'
    סקרן מאוד לדעת מי הפוקימון שקיבלתי אבלום את עצמי מסקרנות זו ואתחיל לזוז בידיעה שהריי אכיר אותו ואשתמש בו במוקדם או במאוחר. זה המסע שלי עכשיו.
    "מממ... הדרך היחידה כרגע לצאת מהעיר היא דרך מס' 1, אז לשם אלך" אמלמל לעצמי בשקט. מבט רציני על פניי ואלך לי לדרכי.

.

11. the bitch is back
    ריאן~
    "לצערי הרב, את אליס אני לא אראה בקרוב. אני יוצאת למסע אחר רחוק מפה בכמה מחוזות אחרים לגייס כמה בני ברית שיעזרו לנו" אומרת בלו ומנערת את ראשה בשלילה ושיערה מתפזר והיא מסדרת את כובעה מחדש ומחייכת אליך "בכל אופן, בהצלחה ותשמור על עצמך" מוסיפה ואז לוחצת את ידך ואז משחררת מאחד מהפוקדורים שלה פוקימון ורוד שנראה כמו בלון עם אוזני ארנב שבשניות מתנפח לגודל ענק והיא עולה עליו ומרחפת משם ונעלמת לה בשמים משאירה אותך לבד.
    בינתיים פיצ'ו מסתכל עליה במעט כעס ולוחץ את ידך בנחישות ונראה נחוש לעזור לך במטרתך.

אינג'ל~
    סקווירטל אוכלת את התפוח שהצלחת להשיג לה עם כישורך כפעלולן ומתלהבת מאוד מהסלטה שאתה עושה בנפילה למטה ומוחאת כפיים בהתלהבות לאחר מכן. אתה מסתכל סביבך ואתה רואה את שאר האנשים מתחילים להתפזר לכל עבר, כמה בעזרת הפוקימונים שלהם עפים משם, ואחד אתה מבחין עולה על פוקימון ורוד עם הבעה טיפשית עליו ושט לכיוון האי סיניבר שבדרום.
    סקווירטל בינתיים סיימה את התפוח ומחכה לך.

כריס~
    "אתה צודק" אומרת לך ג'סי ומרצינה מעט את פניה ואז הולכת אחריך כשהפיני עדיין מחובקת בידייה והיא קוראת קריאות התפעלות מכל דבר בזמן שאתם הולכים. אחרי כעשר דקות אתה מבחין ביציאה צפונית מבעד לעצים. "זאת הדרך" אומרת לך ג'סי בחיוך ומחזירה מפה קטנה לכיסה האחורי. שניכם מתחילים ללכת בשביל מרוצף מאבנים שחוקות שמסביבכם אתה מבחין בהמון עצים ושיחים הפרושים בלי צורה מסודרת הנראית לעין. לפתע מבין העצים אתה מבחין בפוקימון קטן וסגול הנראה כמו עכבר .
    "זה רטטה!" קוראת בהתלהבות ג'סי "אוי נהדר יש פה שניים כאלה!" קוראת כאחרי הרטטה הראשון יוצא עוד רטטה זהה בדיוק ונראה שהרטטות מכירים והם מתחילים לרוץ להם באזור.

ריצ'י~
    אתה מהרהר במחשבותיך ומחליט לצאת בלי היסוסים לדרך 'חבל על הזמן עליי למהר' חושב לעצמך ואחרי כמה רגעים אתה מבחין ביציאה מהעיר פאלט דרך שורה של עצים. אתה רץ לשם במהירות אתה מובל דרך שבים אבנים שחוקות שנראו שפעם היו לבנות ואילו עכשיו הליכלוך והאבק שינו את גוונם לחום אפרפר. אתה הולך תחת שורה של עצים המפוזרים בצורה מבולגנת כשלפתע אתה שומע רעש צורמני וגבוה מעליך. אתה מרים את ראשך וקולט מספר גבוה של פוקימונים חומים היושבים על עץ ונוהמים כשאתה מתקרב אליהם. אתה מזהה אותם במהירות כספירו, פוקימונים מעופפים ומרושעים מעט הנוטים להציק לאחרים.

אוי תמיר~ שכחתי שכן שמרתי לשקד! XP
    הוא פשוט בבאן ועם הכל שכחתי
    אתה דמות קבועה מבין האנשים!!
    סורי חיימוש!! 33333>
    גיל! 3>

12. משתמש מנוסה
    ריאן~
    "לצערי הרב, את אליס אני לא אראה בקרוב. אני יוצאת למסע אחר רחוק מפה בכמה מחוזות אחרים לגייס כמה בני ברית שיעזרו לנו" אומרת בלו ומנערת את ראשה בשלילה ושיערה מתפזר והיא מסדרת את כובעה מחדש ומחייכת אליך "בכל אופן, בהצלחה ותשמור על עצמך" מוסיפה ואז לוחצת את ידך ואז משחררת מאחד מהפוקדורים שלה פוקימון ורוד שנראה כמו בלון עם אוזני ארנב שבשניות מתנפח לגודל ענק והיא עולה עליו ומרחפת משם ונעלמת לה בשמים משאירה אותך לבד.
    בינתיים פיצ'ו מסתכל עליה במעט כעס ולוחץ את ידך בנחישות ונראה נחוש לעזור לך במטרתך.
    "קדימה פיצ'ו,נצא לדרך!" אומר לו בנחישות ואתחיל לצעוד לצידו,אביט בו ואנסה ללמוד את ההתנהגות שלו,אני אלך איתו לכיוון דרך 1 ואחפש פוקימונים לקרב ראשון,תוך כדי אוציא את הפוקידע ואחפש מידע על פיצ'ו.

13. אמאש'ך פלאפי ):
    אינג'ל~
    סקווירטל אוכלת את התפוח שהצלחת להשיג לה עם כישורך כפעלולן ומתלהבת מאוד מהסלטה שאתה עושה בנפילה למטה ומוחאת כפיים בהתלהבות לאחר מכן. אתה מסתכל סביבך ואתה רואה את שאר האנשים מתחילים להתפזר לכל עבר, כמה בעזרת הפוקימונים שלהם עפים משם, ואחד אתה מבחין עולה על פוקימון ורוד עם הבעה טיפשית עליו ושט לכיוון האי סיניבר שבדרום.
    סקווירטל בינתיים סיימה את התפוח ומחכה לך.
    "אוקי סקווירטל אני לא יודע אם עדכנו אותך אבל אנחנו חלק ממשלחת חיפוש שמטרתה היא להשיג רמזים לגבי מיקומו של רד. בנינו אין לי שום מטרה לעצור רק ברמזים"אומר עם חיוך שובב ואחכה להסכמתה של סקווירטל.
    "אבל לפני שנתחיל את המסע שלנו אנחנו צריכים להתאמן, להתאמן ועוד קצת להתאמן. אין לי שמץ של מושג מי הצליח לתפוס מאמן כמו רד, אבל אנחנו בטח שלא יכולים לנצח אותו כרגע"אוסיף ואחפש פוקימון פראי בקרבת מקום.

14. the bitch is back
    ריאן~
    אתה הולך לצד פיצ'ו ובזמן שאתה בוחן את ההתנהגותו הרצינית, אתה בודק עליו מעט בפוקידע שלך עליו ומגלה שהוא מסוג חשמל טהור וצורתו הסופית היא ריצ'ו. אתה מגלה את המתקפות שלו ושלעתים פיצ'וים יש נטייה לחשמל את עצמם עם מתקפות החשמל שלהם.
    אחרי כמה רגעים, אתה מבחין שאתה הולך על שביל אבן בדרך 1, שאפילו לא שמת לב שהגעת אליו. אתה מסתכל סביב כשלפתע, אתה מבחין בפוקימון קטן וחום עם קרן על ראשו והוא נראה כמו זחל . הפוקימון זוחל לרוחב השביל ולא נראה שמתייחס אליך כל כך.

[COLOR="rgb(65, 105, 225)"]אינג'ל~
    סקווירטל מהנהנת בכובד ראש ואז נראה שהיא זונחת את הרעיון בראשה והיא ממש מדלגת לידך בזמן שאתם הולכים לכיוון דרך 1. לאחר כמה רגעים, שניכם מגיעים לדרך ארוכה המרוצפת בשביל ומפה לשם ישנם עצים עבים המפוזרים וכמה שיחים ביניהם. אתה ממחפש בנחישות בעקבות פוקימונים לאימונים כשאתה מבחין בפוקימון חום קטן עף מבין עץ לעץ במהירות
    [/COLOR]
    גיל! 3>

15. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    ריצ'י~
    אתה מהרהר במחשבותיך ומחליט לצאת בלי היסוסים לדרך 'חבל על הזמן עליי למהר' חושב לעצמך ואחרי כמה רגעים אתה מבחין ביציאה מהעיר פאלט דרך שורה של עצים. אתה רץ לשם במהירות אתה מובל דרך שבים אבנים שחוקות שנראו שפעם היו לבנות ואילו עכשיו הליכלוך והאבק שינו את גוונם לחום אפרפר. אתה הולך תחת שורה של עצים המפוזרים בצורה מבולגנת כשלפתע אתה שומע רעש צורמני וגבוה מעליך. אתה מרים את ראשך וקולט מספר גבוה של פוקימונים חומים היושבים על עץ ונוהמים כשאתה מתקרב אליהם. אתה מזהה אותם במהירות כספירו, פוקימונים מעופפים ומרושעים מעט הנוטים להציק לאחרים.
    'הם מספר רב, לא כדי לתקוף ולהכעיס אותם סתם ככה...' אומר ואמשיך לי בדרכי בצעדים איטיים ושקולים מבלי לבצע תנועות חדות. "נחפש קרב שקול יותר להתאמן בו אחשוב לעצמי"

.

עמוד 2 מתוך 24 ראשוןראשון 123412 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •