Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 24 ראשוןראשון 1234513 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 352
  1. אמאש'ך פלאפי ):
    שם: ספרטה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Ritsuka kun צפה בהודעה
    [COLOR="rgb(65, 105, 225)"]אינג'ל~
    סקווירטל מהנהנת בכובד ראש ואז נראה שהיא זונחת את הרעיון בראשה והיא ממש מדלגת לידך בזמן שאתם הולכים לכיוון דרך 1. לאחר כמה רגעים, שניכם מגיעים לדרך ארוכה המרוצפת בשביל ומפה לשם ישנם עצים עבים המפוזרים וכמה שיחים ביניהם. אתה ממחפש בנחישות בעקבות פוקימונים לאימונים כשאתה מבחין בפוקימון חום קטן עף מבין עץ לעץ במהירות
    [/COLOR]
    איפה איפה הריח המתוק
    --------
    "סקווירטל מהר! השתמשי בבועות לעבר הפוקימון המעופף! תמשכי את צומת ליבו ושהוא מתקרב אליך תשתמשי בדחיפה!"אומר בהתלהבות.
    אני מנהל את משוב, ומה אתה עשית היום ?

[YOUTUBE]0jnv0ejmLlY[/YOUTUBE]

2. מנהל ראשי
    שם: אדם
    "אתה צודק" אומרת לך ג'סי ומרצינה מעט את פניה ואז הולכת אחריך כשהפיני עדיין מחובקת בידייה והיא קוראת קריאות התפעלות מכל דבר בזמן שאתם הולכים. אחרי כעשר דקות אתה מבחין ביציאה צפונית מבעד לעצים. "זאת הדרך" אומרת לך ג'סי בחיוך ומחזירה מפה קטנה לכיסה האחורי. שניכם מתחילים ללכת בשביל מרוצף מאבנים שחוקות שמסביבכם אתה מבחין בהמון עצים ושיחים הפרושים בלי צורה מסודרת הנראית לעין. לפתע מבין העצים אתה מבחין בפוקימון קטן וסגול הנראה כמו עכבר .
    "זה רטטה!" קוראת בהתלהבות ג'סי "אוי נהדר יש פה שניים כאלה!" קוראת כאחרי הרטטה הראשון יוצא עוד רטטה זהה בדיוק ונראה שהרטטות מכירים והם מתחילים לרוץ להם באזור.
    ״את יכולה לתפוס את שניהם. נו באמת, ג׳ס חדל להשתטות, מדובר בעכבר שדה. אין לו שום דבר שעשוי לעניין אותי.״ ארים את ידי בביטול ואמשיך ללכת בדרך באדישות. ג׳סי צריכה להבין שפוקימונים בצוות שלי חייבים להיות חזקים ובעלי יכולות מיוחדות.

3. משתמש מנוסה
    ריאן~
    אתה הולך לצד פיצ'ו ובזמן שאתה בוחן את ההתנהגותו הרצינית, אתה בודק עליו מעט בפוקידע שלך עליו ומגלה שהוא מסוג חשמל טהור וצורתו הסופית היא ריצ'ו. אתה מגלה את המתקפות שלו ושלעתים פיצ'וים יש נטייה לחשמל את עצמם עם מתקפות החשמל שלהם.
    אחרי כמה רגעים, אתה מבחין שאתה הולך על שביל אבן בדרך 1, שאפילו לא שמת לב שהגעת אליו. אתה מסתכל סביב כשלפתע, אתה מבחין בפוקימון קטן וחום עם קרן על ראשו והוא נראה כמו זחל . הפוקימון זוחל לרוחב השביל ולא נראה שמתייחס אליך כל כך.

[COLOR="rgb(65, 105, 225)"]אינג'ל~
    סקווירטל מהנהנת בכובד ראש ואז נראה שהיא זונחת את הרעיון בראשה והיא ממש מדלגת לידך בזמן שאתם הולכים לכיוון דרך 1. לאחר כמה רגעים, שניכם מגיעים לדרך ארוכה המרוצפת בשביל ומפה לשם ישנם עצים עבים המפוזרים וכמה שיחים ביניהם. אתה ממחפש בנחישות בעקבות פוקימונים לאימונים כשאתה מבחין בפוקימון חום קטן עף מבין עץ לעץ במהירות
    [/COLOR]
    ״הייתי אומר לך להילחם איתו אסל הוא מסוג רעל ויש סיכום שתורעל,נחפש פוקימון פחות בעייתי״ אומר לפיצ׳ו ואמשיך ללכת עם פיצ׳ו בדרך

4. the bitch is back
    ריצ'י~
    לאחר שיקול דעת, אתה מחליט לוותר על החבורה ולהמשיך קדימה. בעודך הולך מזג האוויר מתחיל להשתנות ומתחיל מעט להתקרר בחוץ, למרות שנאמר שיהיה חמים ונעים. אתה ממשיך בדרכך וכעבור חמש דקות של הליכה רגועה ונינוחה אתה שומע זימזום קל קרוב אליך. אתה תוהה ומחליט לבדוק מה העיניין. אחרי קמה צעדים אתה מבחין בפוקימון אדום עם נקודות שחורות על גבו והוא מנפנף את כנפיו במהירות ואתה מבין שהפוקימון יוצר את הזימזום . בפוקידע אתה מגלה שזה ליידבה- פוקימון החמישה כוכבים והוא מסוג חרק ומעופף הנפוץ בעיקר במחוז ג'וטו.

אינג'ל~
    חפש אחד שיודע את זה
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    סקווירטל שלך מהנהנת באישור ופותחת את פיה לרווחה. מתוכו יוצאות עשרות בועות שקופות המרחפות לכל הכיוונים והן עפות לעברו של הפוקימון המעופף אשר מופתע מהמתקפה ונפגע קלות מהבועות המתפוצצות על גופו. הפוקימון לא נשאר חייב ואתה שומע קריאת קרב ממקורו והוא שועט לעברה של סקווירטל שלך אשר מתכוננת טוב ושנייה לפני שהוא פוגע בו, היא קופצת לעברו ודוחפת אותו בעזרת שיריונה.
    הפוקימון מועף בכוח על האדמה ונראה עצבני, והוא מתחיל לנפנף בכנפיו ועשרות גרגירי חול עפים לתוך עינייה של סקווירטל.

כריס~
    "אבל אני צריכה להתאמן לא?" שואלת אותך ברצינות ג'סיקה ותוקעת לך את מבטה המפורסם שאומר לך שהיא החליטה על משהו. "אני לא יכולה להתחיל עם משהו חזק מידי כי אני אפסיד. זה שנלחמנו בבית עם הפוקימונים של ה" אומרת ואז נעצרת ומשפילה את מבטה לעברם של הרטטות ואז שולחת את האפני בלי היסוס לעבר אחד מהרטטות והאפני תוקפת אותו עם חבטה.
    "אני יודעת שזה חשוב פוקימון חזק. אבל לפעמים החוזק האמיתי נובע מבפנים." אומרת- נוזפת בך ומתמקדת בקרב.
    באותו זמן הרטטה הקטן נלחם בחזרה בעזרת דחיפה המעיפה מעט אחורה את האפיני.

ריאן~
    פיצ'ו מגלגל את עיניו והולך אחריך ונראה מעט זועף שככה ברחתם מקרב ראשון, אבל ממשיך ללכת ולא מתמרמר יותר מידי- או לפחות מראה זאת. כשאתה חושב שאתה מגיע לסוף השביל, אתה רואה שהשביל נקטע ונגמר באמצע השום מקום, ואתה עוד רחוק מעוד מהעיר ורידיאן. אתה מבין שעליך לרדת מהשביל ולהתחיל לפלס את הדרך בעצמך. בעודך הולך מבעד לשיחים והעצים- אתה מבחין בפוקימון קטן וכתום שעל גבו צומחות שתי פטריות אדומות קטנות .
    בעזרת הפוקידע הנאמנה שלך אתה מגלה שזה פרס- פוקימון הפטרייה והוא מסוג חרק ועשב.
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

5. מנהל ראשי
    כריס~
    "אבל אני צריכה להתאמן לא?" שואלת אותך ברצינות ג'סיקה ותוקעת לך את מבטה המפורסם שאומר לך שהיא החליטה על משהו. "אני לא יכולה להתחיל עם משהו חזק מידי כי אני אפסיד. זה שנלחמנו בבית עם הפוקימונים של ה" אומרת ואז נעצרת ומשפילה את מבטה לעברם של הרטטות ואז שולחת את האפני בלי היסוס לעבר אחד מהרטטות והאפני תוקפת אותו עם חבטה.
    "אני יודעת שזה חשוב פוקימון חזק. אבל לפעמים החוזק האמיתי נובע מבפנים." אומרת- נוזפת בך ומתמקדת בקרב.
    "את שוב טועה." אמלמל ואתקדם מעט כדי למצוא פוקימון אחר. אקפיד שלא להתרחק יותר מדי כדי שאם היא לא תצליח להילחם עם האפיני אמהר להגן עליה. עם זאת, אני יודע שהיא חזקה והיא אומנה בדיוק כמוני בבית שלנו.

6. משתמש מנוסה
    ריצ'י~
    לאחר שיקול דעת, אתה מחליט לוותר על החבורה ולהמשיך קדימה. בעודך הולך מזג האוויר מתחיל להשתנות ומתחיל מעט להתקרר בחוץ, למרות שנאמר שיהיה חמים ונעים. אתה ממשיך בדרכך וכעבור חמש דקות של הליכה רגועה ונינוחה אתה שומע זימזום קל קרוב אליך. אתה תוהה ומחליט לבדוק מה העיניין. אחרי קמה צעדים אתה מבחין בפוקימון אדום עם נקודות שחורות על גבו והוא מנפנף את כנפיו במהירות ואתה מבין שהפוקימון יוצר את הזימזום . בפוקידע אתה מגלה שזה ליידבה- פוקימון החמישה כוכבים והוא מסוג חרק ומעופף הנפוץ בעיקר במחוז ג'וטו.

אינג'ל~
    חפש אחד שיודע את זה
    סקווירטל שלך מהנהנת באישור ופותחת את פיה לרווחה. מתוכו יוצאות עשרות בועות שקופות המרחפות לכל הכיוונים והן עפות לעברו של הפוקימון המעופף אשר מופתע מהמתקפה ונפגע קלות מהבועות המתפוצצות על גופו. הפוקימון לא נשאר חייב ואתה שומע קריאת קרב ממקורו והוא שועט לעברה של סקווירטל שלך אשר מתכוננת טוב ושנייה לפני שהוא פוגע בו, היא קופצת לעברו ודוחפת אותו בעזרת שיריונה.
    הפוקימון מועף בכוח על האדמה ונראה עצבני, והוא מתחיל לנפנף בכנפיו ועשרות גרגירי חול עפים לתוך עינייה של סקווירטל.

כריס~

ריאן~
    פיצ'ו מגלגל את עיניו והולך אחריך ונראה מעט זועף שככה ברחתם מקרב ראשון, אבל ממשיך ללכת ולא מתמרמר יותר מידי- או לפחות מראה זאת. כשאתה חושב שאתה מגיע לסוף השביל, אתה רואה שהשביל נקטע ונגמר באמצע השום מקום, ואתה עוד רחוק מעוד מהעיר ורידיאן. אתה מבין שעליך לרדת מהשביל ולהתחיל לפלס את הדרך בעצמך. בעודך הולך מבעד לשיחים והעצים- אתה מבחין בפוקימון קטן וכתום שעל גבו צומחות שתי פטריות אדומות קטנות .
    בעזרת הפוקידע הנאמנה שלך אתה מגלה שזה פרס- פוקימון הפטרייה והוא מסוג חרק ועשב.
    ״אתה אוהב אתגרים אני מבין אב? כמו שצריך!״ אומר לפיצ׳ו בסיפוק רב, ״מתקפות החשמל שלך לא ישפיעו ברמה כל כך גבוה על פרס אז זה יוכל לבחון אותך, תשתמש בשוק חשמל! מיד לרחר מכו תרוץ מצד לצד ואז תפתחע את פרס בסטירות כפולות!״ אדריך את פיצ׳ו בנחישות, איזכר בהבעה ובטון דיבור של אחותי בקרבות שלה ואנסה להידמות לה

7. אמאש'ך פלאפי ):
    אינג'ל~
    חפש אחד שיודע את זה
    "סקווירטל תכנסי לתוך השריון שלך,תשתמשי בבועות דרך החור האחורי של השריון בשביל לצבור תאוצה ואז תשתמשי בדחיפה. תנסי להשתמש בבועות בשביל להוציא את גרגירי החול מהעיניים" אומר לסקווירטל

8. אבל הופיר יותר
    שם: שקד
    טופס הרשמה:
    שם בפורום: חמוף.
    שם במשחק: ג'ון ווילסון.
    רקע: שלום, שמי ג'ון ווילסון, אני מגיע ממחוז קנטו, אני בן לשני הורים מגדלי ומרבי פוקימונים והבית שלי ומה שמסביבו הוא שטח הגידול, כולל ה"חממה" בה אנחנו שומרים את הביצים. כמו שציינתי קודם, ההורים שלי הם מגדלי פוקימונים, זאת אומרת שאת רוב זמנם הם מבלים עם הפוקימונים אשר ניתנים להם על ידי מאמנים, מתאמים, ומגדלים אחרים כאחד. בתור ילד תמיד הסתכלתי על אותם האנשים בהערצה, כל האנשים שהיו מסוגלים לצאת למסע, לתפוס פוקימונים משלהם ולגדל אותם להיות משהו הרבה יותר, הם נראו לי מדהימים ופנטזתי על מסע משלי כל פעם שהיה בא מישהו חדש אלינו. כמו כן, ענייני הרבייה והגידול היו מעניינים ומרתקים, את זמני הפנוי העברתי בחברת הפוקימונים ונקשרתי אליהם או שהייתי עוזר להורי ולומד על המקצוע הזה תוך כדי עשייה. ככל שהתבגרתי כך ניתנה לי יותר אחריות והעזרה שנתתי הייתה גדולה יותר, מי רק להיות זה שמשגיח ומשחק עם הפוקימונים נהייתי מי שמקבל אנשים למקום או אחראי על הביצים, עבודות לא קלות שאני בטוח שחיזקו את הרצון שלי למסע משלי והתחברות עם פוקימונים שונים. אני זוכר שהתחילו השמועות על המאמנים שהתחילו להעלם, והם לא היו סתם מאמנים, הם היו בין החזקים ביותר שהיו, וכך גם רד האלוף. במשך הרבה זמן היו צוותים שניסו לחפש אחריהם אבל אף אחד מהם לא הניב תוצאות ובסופו של דבר הפסיקו לתקופה. זה היה הרגע בו הפיקאצ'ו של רד הגיע לפרופסור אוק והוא החליט להקים צוות שיחפש אחריו, כך, בתור נער שרוצה להתחיל את המסע שלו חשבתי שזו היא הזדמנות מצוינת בשבילי, ואני גם אוכל לעזור למישהו בזמן שאני עושה זאת, לכן התחלתי לנסות להתקבל לצוות ומה אתם יודעים, אני עכשיו חלק ממנו.
    תמונה/ ספרייט:
    פוקימון התחלתי: טוטודייל.
    תגים:
    כסף:1000$
    ציוד: 5 פוקדורים (),פוקדע( )אין סוף אוכל ושתייה לבני אדם ופוקימונים( ),פנס( ),שעון ( )
    הערות/הארות: אלקיד 3>
    חמוף

9. the bitch is back
    כריס~
    אתה ממשיך ללכת משאיר את ג'סי במרחק כמה צעדים סביבך כשאתה מבחין לפתע בבחור גבוה עם חולצה שחורה, ולוקח לך כמה שניות לזהות אותו כגרין העומד נשאן על עץ אלון גדול מסתכל עליך ועל ג'סי. "אחות מנוסה יש לך" הוא אומר במעט קור בזמן שהיא מצליחה לעלף את רטטה וקוראת בהתלהבות ואז עוברת עם האפני שלי לרטטה השני המתחיל לבעור באש ולהתגלגל לעברה של האפיני הפותחת את פיה וכדור של מים ענקי יוצא ממנו והוא נשלח על רטטה ומעיף אותו בחוזקה.
    "איך הולך אצלך? התחלת כבר להתאמן? אחרי הכל פוקימון חדש צריך המון אימונים והשקעה שתדע" אומר לך בדיוק כשמאחוריו יורד פוקימון חום בעל זנב ארוך .

ריאן~
    אתה עומד נחוש בעודך נכנס לקרב הראשון שלך ואתה מבחין שמשהו משתנה מפרצופו האדיש והזועף של פיצ'ו והוא מתחיל את הקרב כשגל ענקי של חשמל היוצא מגופו נשלח במהירות ובאור בוהק לעברו של הפרס הקטן ומפתיע אותו. פרס קולט את פיצ'ו ומרים את אחד טלפיו בזעם ואז מנער את הפטריות שעל גבו ויוצר אבקה סגולה המתפזרת באוויר ומכסה את פיצ'ו הקטן שלך והוא זוהר לרגע קל בסגול ואז נראה מעט חלש, אבל הוא עדיין מזנק לעברו של פרס ובעזרת מהירותו מצליח להפתיע אותו מאחור וחובט בו בגופו כארבע פעמים עם סתירות חזקות ומעיף אותו שוב לאחור.

אינג'ל~
    סקווירטל נכנסת במהירות לתוך שריונה ומעלימה כל זכר לגופה החשוף ואז בועות נשלחות מתוך שריונה לכל עבר וכמה מצליחות לפגוע בפוקימון המעופף והוא נהדף לאחור. סקווירטל מנסה לצאת עם דחיפה בפנים, אבל זה נכשל כי הפוקימון עף גבוהה מידי ומתחמק בקלות מהמתקפה. למרות זאת הוא שולח את עצמו קדימה ומנסה להשתמש בדחיפה, אבל לא נראה שזה הזיז לסקווירטל יותר מידי.
    אינך רואה מה היא עושה בפנים אבל לאחר כמה שניות אחרי הדחיפה של הפוקימון כמה בועות מתחילות לצאת החוצה, אבל פידג'י עם הזזת כנף פשוטה מפוצץ אותן.

שקד רשום! מוזמן להתחיל 3>
    גיל! 3>

10. משתמש מנוסה
    כריס~
    אתה ממשיך ללכת משאיר את ג'סי במרחק כמה צעדים סביבך כשאתה מבחין לפתע בבחור גבוה עם חולצה שחורה, ולוקח לך כמה שניות לזהות אותו כגרין העומד נשאן על עץ אלון גדול מסתכל עליך ועל ג'סי. "אחות מנוסה יש לך" הוא אומר במעט קור בזמן שהיא מצליחה לעלף את רטטה וקוראת בהתלהבות ואז עוברת עם האפני שלי לרטטה השני המתחיל לבעור באש ולהתגלגל לעברה של האפיני הפותחת את פיה וכדור של מים ענקי יוצא ממנו והוא נשלח על רטטה ומעיף אותו בחוזקה.
    "איך הולך אצלך? התחלת כבר להתאמן? אחרי הכל פוקימון חדש צריך המון אימונים והשקעה שתדע" אומר לך בדיוק כשמאחוריו יורד פוקימון חום בעל זנב ארוך .

ריאן~
    אתה עומד נחוש בעודך נכנס לקרב הראשון שלך ואתה מבחין שמשהו משתנה מפרצופו האדיש והזועף של פיצ'ו והוא מתחיל את הקרב כשגל ענקי של חשמל היוצא מגופו נשלח במהירות ובאור בוהק לעברו של הפרס הקטן ומפתיע אותו. פרס קולט את פיצ'ו ומרים את אחד טלפיו בזעם ואז מנער את הפטריות שעל גבו ויוצר אבקה סגולה המתפזרת באוויר ומכסה את פיצ'ו הקטן שלך והוא זוהר לרגע קל בסגול ואז נראה מעט חלש, אבל הוא עדיין מזנק לעברו של פרס ובעזרת מהירותו מצליח להפתיע אותו מאחור וחובט בו בגופו כארבע פעמים עם סתירות חזקות ומעיף אותו שוב לאחור.

״מצוין פיצ׳ו!״ אקרא בהתלהבות למראה רצינותו טופס הרשמה:
    שם בפורום: בלי התחכמויות
    שם במשחק: לא צריך להסביר
    רקע (שיהיה מושקע ולא בחפיף בבקשה)
    תמונה/ ספרייט: עדיף ספרייט
    פוקימון התחלתי: מה שאתם רוצים כל עוד יש לו שלוש היתפתחויות והוא לא דרקון
    תגים:
    כסף:1000$
    ציוד: 5 פוקדורים (),פוקדע( )אין סוף אוכל ושתייה לבני אדם ופוקימונים( ),פנס( ),שעון ( )
    הערות/הארות: אם יש לכם פוקימון שאתם רוצים וכדומה/או משהו שאתם רוצים להראות לי ולשפר.

אינג'ל~
    סקווירטל נכנסת במהירות לתוך שריונה ומעלימה כל זכר לגופה החשוף ואז בועות נשלחות מתוך שריונה לכל עבר וכמה מצליחות לפגוע בפוקימון המעופף והוא נהדף לאחור. סקווירטל מנסה לצאת עם דחיפה בפנים, אבל זה נכשל כי הפוקימון עף גבוהה מידי ומתחמק בקלות מהמתקפה. למרות זאת הוא שולח את עצמו קדימה ומנסה להשתמש בדחיפה, אבל לא נראה שזה הזיז לסקווירטל יותר מידי.
    אינך רואה מה היא עושה בפנים אבל לאחר כמה שניות אחרי הדחיפה של הפוקימון כמה בועות מתחילות לצאת החוצה, אבל פידג'י עם הזזת כנף פשוטה מפוצץ אותן.

שקד רשום! מוזמן להתחיל 3>
    ״מצוין פיצ׳ו!״ אקרא בהתבבות למראה הרצינות והמהירות של איווי, ״אל תעצור ותקפוץ מעל פרס, הוא לא יוכל לתקוף אותך מלמעלה ובזמן הזה תשתמש בגל הלם! אחר כך מיד תשתמש בעוד סטירות כפולות!״ אדריך את פיצ׳ו בנחישות, ״תתגבר על ההרעלה! אתה מסוגל!״ אעודד את פיצ׳ו בכדי להחדיר בו מוטיבציה להצליח

11. מנהל ראשי
    גרין. אני יודע שהוא הגיע למקום השני בליגת הפוקימונים ואני כרגע שמעתי אותו מביא מחמאה לאחותי. אני יודע שהיא מיומנת, אבל כרגע אני הולך להראות לו דבר או שניים לגבי. אוציא את הפוקדור שלי מהחגורה ואקרא לו בקול סמכותי. מייחל בליבי כי מדובר בפוקימון אש, שהרי זה הסוג של גראולייט. הסוג שאני מתמחה בו. ״פוקימון צא!״
    בנתיים אתכונן עם הפקודע לקבלת מידע על הסנדלר הזה. לא שאני באמת צריך, אבל תמיד מומלץ לקבל מידע חדש שאולי איני מכיר. אני יודע שהוא פוקימון נורמלי ועוד דבר אחד נוסף, שאין לי תועלת בו.

12. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    ריצ'י~
    "היי ליידבה אני מכיר את הפוקימון הזה!" אדבר לעצמי ואחייך כי אכיר אותו. לאחר מכן אומר "אוקיי קרב 1 על 1 זה יהיה זמן טוב לנסות את הפוקימון שלי... מי שלא יהיה"
    אומר ואוציא לראשונה את הפוקימון שקבילתי ואבדוק מיד בנוגע למתקפות שלו בפוקדע

.

13. אמאש'ך פלאפי ):
    אינג'ל~
    זה פידג'י ?! לא ידעתי ):
    --------
    "סקווירטל תגרום לו להוריד את ההגנות בעזרת הצלפת זנב, אחר כך תשתמש בבועות"אומר.
    'גם אם פידג'י יעצור את הבועות בעזרת הכנף שלו בסופו של דבר הכנף תרטב והוא לא יצליח לעוף"אחשוב לעצמי ואחייך.

14. the bitch is back
    ריאן~
    איווי? :ם
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;;;
    פיצ'ו מנסה לספוג את הרעל ואז רץ במהירות אדירה לעברו של פרס המנסה להתגונן עם גפיו הקטנות ומגן על פניו, אבל פיצ'ו מזנק גבוהה באוויר ומתחיל להעלות ניצוצות וקרן חשמלית אדירה נשלחת ממנו ופוגעת בפרס בגבו והוא מתחשמל וגוחן על האדמה, אבל פיצ'ו לא מניח לו ואחרי הנחיתה הוא נשלח לעברו של פרס ומצליח לחבוט בו כשלוש פעמים בעזרת ידיו הקטנות.
    פרס אשר נפגע קשות מנער את ראשו הקטן ולא מפסיק ושולח עצמו לעברו של פיצו שאחת מטלפיו זוהרת בלבן בהיר והוא מצליח לשרוט את פיצ'ו הקטן והמורעל שלך שנראה חלש מהרעל שלו.

כריס~
    אתה זורק את הפוקדור שלך ונפגש לראשונה בפוקימון שקיבלת. פוקימון קשוח בצבע כתום הנראה כמו דינוזאור ובקצה זנבו בוהרת להבה אדומה ויוקדת. "אהה קיבלת את לטאת האש צ'ארמנדר אני רואה" אומר גרין וניצוץ חיוך עולה בפניו "בהצלחה לך איתו" אומר לך ברצינות ואז מתחיל ללכת משם, כלא מעוניין במעשיך משאיר אותך לבד נלחם מול הפוקימון, שעליו אתה מגלה ששמו זה סנטרנט והוא מסוג נורמאל. הוא נחשב כפוקימון צופה מכיוון שהוא יכול לעמוד על זנבו ולצפות סכנה מאיימת ולדווח עליה לשאר חברי להקתו. בכללי, הפוקימון מאוד לחוץ וסקרן, אבל עם זאת יכול להיות יריב קשוח כשהוא נדחק לפינה.
    בינתיים, בזווית עיניך אתה רואה שהפאני הצליחה להביס את הרטטה השני והיא וג'סי מתחילות לחפש פוקימון נוספים בהתלהבות יתרה. צ'ארמנדר שלך עומד ומסתכל עליך במבט מגוחך ומחכה לראות מה אתה רוצה שיעשה. בינתיים סנטרט מתחיל לדלג לו בין השיחים ולא שם עליך יותר מידי.

ריצ'י~
    אתה משחרר את הפוקימון שקיבלת בפעם הראשונה מפרופסור אוק מהפוקדור האדום שלו. הפוקדור נפתח וקרן של אור מתחילה לקבל צורה ולפניך עומד יוצור קטן וורוד הנראה כמו שפן קטן והוא קורא בקול, "נידו נידו!!" והוא מתחיל לקפצץ סביבך בהתלהבות. אתה מגלה בעזרת הפוקידע שלך שזה נידורן. פוקימון יחסית נפוץ מסוג רעל והיכולת שלו היא נקודות רעל. קרנו של נידורן ידועה בשל היכולות שלה ליצר רעל חזק וככל שהקרן שלו גדולה יותר כך הרעל שהיא מייצרת נחשב לקטלני יותר. בנוסף אתה מגלה שלנידורן מתחיל לזכר ונקבה וכל אחד מהם פוקימון שונה לחלוטין בכל יכולות וסגולות אחרים. המתקפות של נידורן הם פזילה, ניקור, פיקוד אנרגיה ואגרוף שאיבה.
    ליידבה בינתיים עף לו בין פרחים ונראה שהוא מוצץ מהם צוף בהתלהבות.

אינג'ל~
    מצטער לגלות לך את הסוג הכמוס הזה שרק יחידי סגולה יודעים ((
    האם תסלח לי אי פעם?!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    סקווירטל משחררת את זנבה דרך השריון ומתחילה להזיז אותו מצד לצד במהירות. פידג'י נראה מרוכז בזה בריתוק ולא מוכן לעשרות הבועות היוצאות מפיה של סקווירטל המשחררת את ראשה מהשריון המוגן שלה והוא נפגע מהבועות.
    פידג'י מנער את ראשו ומרכז בסקווירטל ואז מתחיל לנפנף בכנפיו במהירות ויוצר משב רוח חזקה המעיף את סקווירטל לאחור על גב שריונה ונראה שהיא נתקעת כך הפוך.
    גיל! 3>

15. משתמש מנוסה
    ריאן~
    איווי? :ם
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;;;
    פיצ'ו מנסה לספוג את הרעל ואז רץ במהירות אדירה לעברו של פרס המנסה להתגונן עם גפיו הקטנות ומגן על פניו, אבל פיצ'ו מזנק גבוהה באוויר ומתחיל להעלות ניצוצות וקרן חשמלית אדירה נשלחת ממנו ופוגעת בפרס בגבו והוא מתחשמל וגוחן על האדמה, אבל פיצ'ו לא מניח לו ואחרי הנחיתה הוא נשלח לעברו של פרס ומצליח לחבוט בו כשלוש פעמים בעזרת ידיו הקטנות.
    פרס אשר נפגע קשות מנער את ראשו הקטן ולא מפסיק ושולח עצמו לעברו של פיצו שאחת מטלפיו זוהרת בלבן בהיר והוא מצליח לשרוט את פיצ'ו הקטן והמורעל שלך שנראה חלש מהרעל שלו.

כריס~
    אתה זורק את הפוקדור שלך ונפגש לראשונה בפוקימון שקיבלת. פוקימון קשוח בצבע כתום הנראה כמו דינוזאור ובקצה זנבו בוהרת להבה אדומה ויוקדת. "אהה קיבלת את לטאת האש צ'ארמנדר אני רואה" אומר גרין וניצוץ חיוך עולה בפניו "בהצלחה לך איתו" אומר לך ברצינות ואז מתחיל ללכת משם, כלא מעוניין במעשיך משאיר אותך לבד נלחם מול הפוקימון, שעליו אתה מגלה ששמו זה סנטרנט והוא מסוג נורמאל. הוא נחשב כפוקימון צופה מכיוון שהוא יכול לעמוד על זנבו ולצפות סכנה מאיימת ולדווח עליה לשאר חברי להקתו. בכללי, הפוקימון מאוד לחוץ וסקרן, אבל עם זאת יכול להיות יריב קשוח כשהוא נדחק לפינה.
    בינתיים, בזווית עיניך אתה רואה שהפאני הצליחה להביס את הרטטה השני והיא וג'סי מתחילות לחפש פוקימון נוספים בהתלהבות יתרה. צ'ארמנדר שלך עומד ומסתכל עליך במבט מגוחך ומחכה לראות מה אתה רוצה שיעשה. בינתיים סנטרט מתחיל לדלג לו בין השיחים ולא שם עליך יותר מידי.

ריצ'י~
    אתה משחרר את הפוקימון שקיבלת בפעם הראשונה מפרופסור אוק מהפוקדור האדום שלו. הפוקדור נפתח וקרן של אור מתחילה לקבל צורה ולפניך עומד יוצור קטן וורוד הנראה כמו שפן קטן והוא קורא בקול, "נידו נידו!!" והוא מתחיל לקפצץ סביבך בהתלהבות. אתה מגלה בעזרת הפוקידע שלך שזה נידורן. פוקימון יחסית נפוץ מסוג רעל והיכולת שלו היא נקודות רעל. קרנו של נידורן ידועה בשל היכולות שלה ליצר רעל חזק וככל שהקרן שלו גדולה יותר כך הרעל שהיא מייצרת נחשב לקטלני יותר. בנוסף אתה מגלה שלנידורן מתחיל לזכר ונקבה וכל אחד מהם פוקימון שונה לחלוטין בכל יכולות וסגולות אחרים. המתקפות של נידורן הם פזילה, ניקור, פיקוד אנרגיה ואגרוף שאיבה.
    ליידבה בינתיים עף לו בין פרחים ונראה שהוא מוצץ מהם צוף בהתלהבות.

אינג'ל~
    מצטער לגלות לך את הסוג הכמוס הזה שרק יחידי סגולה יודעים ((
    האם תסלח לי אי פעם?!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    סקווירטל משחררת את זנבה דרך השריון ומתחילה להזיז אותו מצד לצד במהירות. פידג'י נראה מרוכז בזה בריתוק ולא מוכן לעשרות הבועות היוצאות מפיה של סקווירטל המשחררת את ראשה מהשריון המוגן שלה והוא נפגע מהבועות.
    פידג'י מנער את ראשו ומרכז בסקווירטל ואז מתחיל לנפנף בכנפיו במהירות ויוצר משב רוח חזקה המעיף את סקווירטל לאחור על גב שריונה ונראה שהיא נתקעת כך הפוך.
    יש תרופות שאפשר לרפא אותו? או שצריך לחזור לעיר? והתבלבלתי עם המשחק של אדם חחחח

״פיצ׳ו מצוין!״ אקרא בעידוד למראה פיצ׳ו הסובל, ״כשפרס משותק,הוא כמעט ולא יוכל לזוז! תכה בו מיד בסטירות כפולות פעם נוספת ולאחר מכן מבלי לחכות תשתמש במכת חשמל! (אני כל הזמן שוכח את השם של המתקפה הזאת XD)״ אדריך את פיצ׳ו במהירות ואצפה בקרב בעניין,אנסה לחשוב איך אוכל לטפל בהרעלה

עמוד 3 מתוך 24 ראשוןראשון 1234513 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •