Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 41
  1. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    יש אישור מעומר להחייאת המשחק
    ציטוט פורסם במקור על ידי Ritsuka kun
    אתה יכול לפתוח מחדש.. אני מאשר

קרדיט לי על הלוגו.
    הערות

אני נותן לשחקנים להירשם רק אם הם עברו את גיל 13.(אני לא רוצה במשחק שחקן בגיל 12 שלא מסוגל לרצוח פוקימון).
    אני די עסוק לי כרגע ואין לי הרבה זמן, אז אנסה להגיב לפחות פעם ביום.
    יש מקום ל3 שחקנים -די נראה לי שאהיה מסוגל רק ל3 שחקנים.
    הרשמה תסגר בעוד כמה ימים- אז יש לכם כמה ימים להגיש טופס.

אתם מתחילים את המשחק ביום שבו אתם עומדים למות אך אתם עדיין חיים ולאחר כמה המשכים תגיעו לגיהנום.

רקע

יום אחד אי שם בשנת 2014,ילד צעיר שקראו לו אש קאטצ'ם התמוטט על האדמה באמצע המסע שלו להיות אלוף המאמנים.זמן קצר לאחר מכן גם הפיקאצ'ו שלו מת.כל העולם היה באבל שהגיבור האהוב עליו מת. מדענים לקחו את הגופות של אש ופיקאצ'ו כדי לגלות למה הם מתו. ברגע שהם נגעו בגופות שלהם הם התמוטטו ומתו. זמן קצר אחרי זה מלא אנשים החלו גם הם למות.
    כעבור חצי שנה אחרי המקרה הזה חצי מאוכלוסיית העולם גם מתה מסיבה מוזרה. בני האדם החלו לחשוב שמתחוללת מגפה שהורגת את כל בני האדם. המחשבה הזאת גרמה לכאוס אחד גדול בכדור הארץ.
    לאחר שנה נשארו על כדור הארץ רק 500 בני אדם, שהם היו בני מזל כי המחלה המוזרה לא פגעה בהם. בני האדם שנשארו ניסו לפתח טכנולוגיה לשרוד בכוכבים אחרים, אבל זה לא הצליח. באחד מן הימים אסלה ענקית הופיעה בפני האדמה ואמרה להם" בני אנוש עלובים, האלים של הגינהום החליטו שהם רוצים להשמיד את האנשות. וזה מה שהם עושים. אם תרצו להינצל יהיה עליכם להקריב 5 ילדים שנולדו היום בעוד 13 שנה .עד אז כדור הארץ ימשיך להיחרב וחלק מכם ימותו. " האסלה נעלמה ובני האדם שמחו לפחות שניצלו.
    עלילה

היום זה יום המזל שלכם,ההורים שלכם מוציאים אתכם להורג כדי שהם יחיו ואתם תסבלו בגיהנום.

מוות

דרך המות מתנהלת כך: כשבן אדם או פוקימון מת הוא מגיע לגן עדן/גיהנום, עם הגוף שלו כשהנשמה שלו בתוכו.
    כאשר בן האדם או הפוקימון מת בגיהנום/גן עדן- הנשמה שלו מתה, לא מתקימת יותר והגוף מת סופית.
    ואין כבר זכר לאותו יצור. אז אתם יכולים למות אפילו שאתם מתים כבר.

אסור להגיב.
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

2. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    מפה

להבה כחולה(FLAME BLUE)
    זאת העיר הראשונה שנמצאת בגיהנום.סביר להניח שזאת העיר הראשונה שתגיעו אליה כאשר תגיעו לגיהנום. את העיר מקיפות להבות גדולות בצבע כחול שיצר אותן "הו או" מסיבה לא ידועה. תצטרכו לעבור את הלהבות כדי להיכנס לעיר. שימו לב שבעיר יש מלא פוקימוני אש שמשוטטים בה בחופשיות רבה. כמו מחוץ לעיר גם בתוך העיר יש להבות כחולות במקומות מסוימים.
    .בעיר נמצאים המקומות הבאים:
    מכון האש.
    המעבדה של הפרופסור.
    חנות.
    פקימונים שנראו בעיר: , , ,,,

דרך 1- זאת דרך מסוכנת מאוד נמצאים בה מלא פוקימונים בהתפתחות אחרונה ולפני אחרונה. אז יש לכם הזדמנות לתפוס פוקימונים שווים שיעזרו לכם בהמשך הדרך. על הדרך הזאת שולט "לווין", מאפיונר שלא יתן לכם לצאת מהדרך עד שלא תעשו מה שהוא מבקש מכם.
    פוקימונם שמצויים בדרך: ,,,,,,, ,

המכונים

כמו בכדור הארץ גם פה יש מכונים. המכונים בגיהנום עובדים לפי שיטה אחרת מהשיטה שעובדים בה המכונים של כדור הארץ. כדי לנצח במכון הרב תצטרכו להרוג את כל הפוקימונים של היריב. אתם במכונים יכולים לעשות כל דבר כדי לגרום שפוקימון היריב ימות לו. מנהיגי המכון הם בני אדם שהיו רוצחים סידרתיים אז אין להם בעיה להרוג את הפוקימונים שלכם. אין חוקים בקרבות המכון, אך מנהיגי המכון יכולים להמציא למכון שלהם אילו חוקים שירצו.

מכון 1

מנהיג המכון:להיובה
    סוג המכון: אש
    סוג הקרב : 2 על 2 -סיבוב אחד.
    זירת הקרב: זירה שמקופת כל צדיה בלהבות כחולות גדולות.
    רקע על להיובה: להיובה ידוע גם בכינוי "להבת המתנקש" מכייון שהוא נהג להרוג אנשים על ידי שריפת הגוף שלהם עם להביור. הוא הרג במשך חייו 500 אנשים אך נתפס והוצא להורג. שטן ראה את הפוטנציאל שטמון בו והפך אותו למנהיג מכון. להיובה משתמש בקרבות המכון שלו תמיד ב2 פוקימוני אש. יש לו מלא פוקימוני אש אז הוא מחליף את הפוקימונים שלו מקרב לקרב.
    פוקימונים: ?
    תג ?

דמויות חשובות

י
    השטן-השטן הוא השולט על הגיהנום.הוא היחיד שקובע מי יכול לצאת מהגיהנום ומי יכול להיכנס לגיהנום.
    יש לו מלא מלאכי מוות שעובדים תחתיו,בין היתר גם " האסלה הקדושה
    " עובדת בשבילו.
    השטן בד
    רך כלל יושב בארמון שלו שנמצא במקום לא יודע.
    הוא אחראי על המכונים ועל ליגת הגיהנום. לא ידוע אם הוא מחזיק בפוקימונים משלו.

האסלה הקדושה- האסלה הזאת נוצרה על ידי השטן. השטן העניק לה את היכולת לחיות כמו יצור חי ולדבר.
    האסלה נהפכה לשליחה של השטן כאשר הוא רוצה להודיע הודעות למישהו. היא יכולה לעבור בין מקום למקום בקלות רבה בעזרת שיגור.
    האסלה לא משתמשת בפוקימונים כי אין לה ידים לזרוק פוכדור.

הפרופסור-הוא ידוע לכל כ'הפרופסור המשוגע'. כשהוא היה בגיל 5 הא ערך ניסוי שבטעות הפך את הגוף שלו לכחול. כך הוא עד עצם היום הזה וזה לא מפריע לו בכלל. הפרופסור עובד גם הוא תחת השטן. הפרופסור הוא זה שמחלק את התחלתים למאמנים בגיהנום, אך כדי לקבל אותם תצטרכו לרצוח פוקימון שהוא יבקש מכם לרצוח. כפי שהוא אמר יש לו 100 פצצות אטום במחסן שלו שיכולות להרחיב עיר שלמה.
    פוקימונים שנמצאים אצלו: ,?

אסור להגיב

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

3. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    התחלתיים

כדי שהפרופסור יתן לכם התחלתי,תצטרכו להרוג פוקימון כלשהוא הפרוסור יגיד לכם איזה.
    תצטרכו להרוג
    את הפוקימון בלי עזרה של אף פוקימון רק בעזרת עצמכם.
    אם תיכשלו לא תוכלו לבחור את הפוקימון שרציתם ותצטרכו לבחור פוקימון אחר ולנסות שוב להרוג.

נלקח

נלקח

נלקח

חנות

בחנות נמצאים מלא חפצים שימושים שיעזרו לכם לשרוד בגיהנום. לא כל חפץ שנמצא פה מופיע בכל חנות שתגיעו אליה. יש חנות בכל עיר שתהיו בה והחפצים שיהיו בחנות משתנים לחנות לחנות. בנוסף לחפצים שאתם רואים פה, נמצאים גם פוכדורים רגילים שמשתנים מחנות לחנות.

פוכדור הרג דרגה 1-עולה 10$-כשאר הפוכדור פוגע בפוקימון מסוים, הוא יוצר פיצוץ חלש שפוגע בפוקימון. הפיצוץ הזה יכול להרוג פוקימונים חלשים בלבד.

פוכדור הרג דרגה 2- עולה 30$- כאשר הפוכדור פוגע בפוקימון מסוים, הוא יוצר פיצוץ בינוני שפוגע בפוקימון. הפיצוץ הזה יכול להרוג פוקימונים עד צורה 2 בהתפתחות.

פוכדור הרג דרגה 3- עולה 90$- כאשר הפוכדור פוגע בפוקימון מסוים, הוא יוצר פיצוץ חזק מאוד שפוגע בפוקימון. הפיצוץ הזה יכול להרוג כל פוקימון אפשרי חוץ מאגדיים.

כדור הנשמה -עולה 150$-כאשר פוקימון בולע את כדור הוא מקבל עוד נשמה. כשאר הוא מת הוא מיד חוזר לחיים.

קלף זימון-עולה 200$ כשאתם נמצאים במצב מסוכן תוכלו לזמן מן הקלף כל פוקימון שתרצו. לאחר שתזמנו את הפוקימון הקלף יפסיק לעבוד. הפוקימון שזימנתם ישאר רק ל30 דקות בלבד.

מטרות במשחק

1 לנצח את כל המכונים של הגיהנום.

2 לנצח את ליגת גיהנום.

חוץ מהמטרות הרגילות שיש במשחקי פוקימון שאותם צינתי למעלה , אתם יכולים גם לנסות לחזור לחיים, לחפש דרך שבה תוכלו לחזור שלכם.
    עוד מטרות יחשפו בהמשך.

חוקים

1 כול החוקים הגלובאלים ושל הפורום חלים גם פה.

2 לצטט רק את המשך שלי.

3 אסור להספאים בכל דרך שהיא (מי שיכתוב "ערכתי" או כל דבר דומה לזה בהודעה בודדת יענש ויש סיכוי שלא אכניס אותו למשחק בגלל זה) .

4אסור לשאול שאלות פה, אפשר לשאול אותי שאלות במסן, ה.פ, בנוד.

5 חובה להינות מהמשחק.

6 עליכם לשרת רק את" האסלה הקדושה" או את השטן.אסור לשרת את אלוהים. (אין לחוק משמעות.)

קרדיטים

קרדיט לserebii על חלק מהספרייטים שפה.

קרדיט לtektek על הספרייט של השטן.

קרדיט לגוגל על התמונה של האסלה ולי על העריכה שלה.

קרדיט לcomicbookresources על התמונה של הפרופסור המשוגע ולי על העירכה שלו.

טופס הרשמה

כינוי: הכינוי שלכם בפורום.

שם הדמות: תבחרו שם שככה יקראו לכם במשחק.

אני רוצה לשחק במשחק כ- בן, בת, בת בגוף של בן, בן בגוף של בת, טרסג'נדר, א- מייניים,דו מייני (תבחרו מאחת האופציות, מי שלא יודע כמה מילים שכתבתי פה שיפתח ויקפידיה).

תיאור או תמונה: תארו את עצמכם, או תביאו ספרייט.

אופי הדמות: תכתבו תאופי של הדמות שלכם.

רקע: מינימום 3-4 שורות.שהרקע יהיה קשור לרקע המשחק..

פוקימון התחלתי: תבחרו פוקימון אחד מן רשימת התחלתים.

ציוד התחלתי: לא לגעת

כסף: לא לגעת

תגים: לא לגע

הערות בקשות:
    טופס ריק.

כינוי:
    שם הדמות:
    אני רוצה לשחק במשחק כ
    תיאור או תמונה:
    רקע:
    פוקימון התחלתי:
    תגים: לא לגעת
    הערות בקשות:

אסור להגיב

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

4. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    אסור להגיב
    רשומים 1-3

HellKnight
    Spoiler ספוילר

phantom lord
    Spoiler ספוילר

killerb
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

5. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שמור למידע נוסף
    לפני שתרשמו שימו לב לזה :אזהרה המשחק לא מיועד לילדים מתחת לגיל 13.
    יש רק 3 מקומות!

מותר להגיב.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

6. NYO HO HO
    שם: עמית.
    כינוי: HellKnight
    שם הדמות: אישין קאנדה.
    אני רוצה לשחק במשחק כבן.
    תיאור או תמונה:
    אופי הדמות: לפעמים פחדן,יכול לעמוד על שלו.עוזר לחבריו.מאז שמת לא בוטח באנשים מסוימים ושופט את האנשים הללו כזרע הרוע.
    רקע: אישין נולד למשפחה ממעמד גבוה,לא כל כך.אביו היה שוטר ואמו,הייתה מתה.היא הייתה אחת מהאנשים שמתו מהמחלה שפגעה בעולם.אביו של אישין ואישין נשארו יחידים מהמשפחה.אישין גדל ללא אמא,רק הוא ואביו.באיזשהו שלב אישין ואביו איבדו את כל רכושם וכספם מרוב חובות שאביו של אישין לא הצליח להחזיר.אביו של אישין החליט שכדאי שאישין ימות,כדי לא להכביד על ההוצאות של הבית,שהיה קופסאת קרטון ישנה ומעופשת.אישין סירב לבקשתו של אביו וטען שזו בקשה אנוכית:"גידלת אותי כל השנים הללו וככה אתה זורק אותי לפח!" אמר אישין לאביו,מילותיו האחרונות אליו.אישין ברח ונרדף עד אותו יום על ידי אביו.
    פוקימון התחלתי: צ'ימצ'אר.
    הערות בקשות: איזה כיף שהחזרת!ומקווה שזה בסדר להשתמש ברקע מהמשחק הקודם..
    NYO HO HO BITCH

7. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    עמית רוב הסיכוים שאכניס אותך למשחק כי אתה היחידי שנרשם כעת. אם תרצה תוכל לשפר את הטופס שלך למרות שהוא טוב.
    אני מקווה שעוד 2 אנשים ירשמו למשחק, חבל שפתחתי אותו לחינם

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

8. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    ציטוט פורסם במקור על ידי monster צפה בהודעה
    עמית רוב הסיכוים שאכניס אותך למשחק כי אתה היחידי שנרשם כעת. אם תרצה תוכל לשפר את הטופס שלך למרות שהוא טוב.
    אני מקווה שעוד 2 אנשים ירשמו למשחק, חבל שפתחתי אותו לחינם
    אתה שם אותי?

9. משתמש מתקדם
    כינוי:טריק נאקצ'ון
    שם הדמות: טריק בלייק
    אני רוצה לשחק במשחק כבן
    תיאור או תמונה:שיער בלונדיני עם קוצים עם צלקת ברגל
    אופי הדמות: שחצן ילד טוב ירושלים שוויצר ילד שומר טינה
    רקע: ילד בן לשני הורים חמודים לכל אחיו היו פוקימונים חוץ ממנו עד שאחד השתכפל ובא יש אל טריק בלייק טריק בלייק לקח פוקדור שיש לאח שלו והוא לא צריך ותפס אותו הוא קרא לו נאקצ'ון ומזה בא הכינוי שלו טריק נאקצ'ון המשך נאקצ'ון התפתח וגדל עד שהלך לתחרויות מקצועניות ניצח וזכה בעונג האגדי לרחוץ ידיים ורגליים לאש קטצ'אם וגם לפתח את הפוקימון שלו כי התברר שנאקצ'ון יכול לפתח פוקימונים בקלות ועם בוחרים להחזיר אותם התפתחות לפני זה התברר שנולד עם אח תאום והם נולדו באותו יום אז את שניהם הרגו
    פוקימון התחלתי: ג'יודוד
    ציוד התחלתי: חכה חליפת מערה פנס פוקדורים וארוחות וגם שק שינה
    כסף: 500
    הערות בקשות:לפי שקראתי אני חושב משחק פצצה ובקשה מילקשייק בבקשה
    נערך לאחרונה על ידי nirppe, 06-07-2013 בשעה 09:24 PM

10. משתמש מנוסה
    שם: alien
    כינוי: phantom lord

שם הדמות:אימפל דאון

אני רוצה לשחק במשחק כבן

תיאור או תמונה:

אופי הדמות:משתעמם בקלות,ציני בעיקר,אוהב קרבות,אוהב פוקימונים חזקים,יבעט בפוקימונים חלשים,חכם מאוד

רקע:אימפל נולד בתאריך המיועד,בתאריך שבו היו צריכים להוציא להורג 5 ילדים בגילו,ההורים של אימפל ניסו להרוג אותו,אבל אימפל החכם הצליח לברוח,גנב מהחווה המשפחתית את הגסטלי האהוב עליו שהיה חזק כמו שאהב,אבל לא היה מספיק חזק בשביל להתפתח,אבל למרות ששנא פוקימונים חלשים,את גסטלי הוא אהב,אבל אז ההורים שלו תפסו אותו,ורצחו אותו ואת גסטלי ושלחו אותם לגיהנום,אימפל שם לעצמו מטרה להראות להורים שלו שגם המוות לא יעצור אותו וינסה לנצח את בכל מכוני הגיהנום.

פוקימון התחלתי:גסטלי

הערות בקשות:

11. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    עומר ועמית אתם רשומים למשחק.
    nirppe- מצטער לא רושם אותך, הטופס לא הכי טוב ונראה שאתה לא הכי מבין בחת'ם. אני מעונין באנ שים שכן יש להם נסיון. אבל בהצלחה לך בהמשך הדרך.
    קילר בי- אם הבאן שלך לא לצמיתות(מקווה שאכן לא נתנו לך לצמיתות) אז מכניס אותך למשחק.
    חסר לי עוד שחקן אחד, חוץ מקילר בי.
    אז יאלה תרשמו! חבל ללי שאלץ לסגור תמשחק מחוסר משתתפים.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

12. Because lizards can swim
    כינוי: killerb

שם הדמות: לפי המסורת לוקאס

אני רוצה לשחק במשחק כ- גבר גברי ביותר.

תיאור או תמונה: שיער חום, עור לבן, עיניים כחולות, טריינינג (כמו כל רוסי שמכבד את עצמו) וטישרט.

אופי הדמות: קצת בעייתי... אני לא אעמוד בו אבל נניח שכן... לא בוטח באנשים, תמיד יסתכל אחורה, פרנואידי חושב על כל דבר פעמיים.

רקע: לוקאס גדל כמו כל ילד נורמאלי בעולם הפוקימונים, הוא התיידד עם פוקימוני מים באגם ואהב לשחק עם הטוטודיילים. מתי שאנשים התחילו למות לא היה לו ממש אכפת מזה הוא המשיך בשלו לעוד כמה שנים טובות עד שהתבגר והבין למה כל הדברים האלה קורים, הוא שמע שאנשים מדברים שעוד מעט מגיע הרגע בו יצתרכו להרוג את הילדים כדי להמשיך לשרוד וגם ציינו את שמו של לוקאס ביניהם. על כן לוקאס החליט שהצעד הנכון ביותר במקרה זה הוא להקדים תרופה למכה ולברוח.... לבסוף כמובן שהגיע היום לכדו אותו והרגו אותו ייסורי רבים.

פוקימון התחלתי: טוטודייל

ציוד התחלתי: נגעתי אני badass

כסף: badass

הערות בקשות:

13. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    לוקאס רשום
    לוקאס
    אתה קם לעוד בוקר שגרתי בחיך "המופלאים". אתה קם מהמיטה שלך, מצחצח שינים ואז יורד לחדר האוכל לאכול קורנפלקס עם חלב. בחדר האוכל אתה רואה את אמא שלך ואבא שלך משחקים יחד עם השני. אתה מתעלם מהם ומשיך לאכול. לאחר שאתה גומר, אתה יוצא מביתך והולך לכיון אגם וראיטי שנמצא ליד ביתך. אתה נכנס אליו ומתחיל לשחות בו בהנאה מבלי לשים לב שמשהו זז לו בתוך המים. "הדבר" יוצא מתוך המים בשאגה אדירה ומתגלה כגארידוס קניבאלי שאוהב לאכול יצורים אחרים. הוא פותח את הפה שלו ובולע אותך לתוך גופו. אתה חושב שהנך מת אך מגלה שאתה מתעורר נמצא בקיבתו יחד עם 3 גארדיוסים בגובה 20 סנטימטרים שרוצים לאכול אותך. אתה שם לב שעל ידיך נמצא פוכדור.

אימפל- אתה מתחיל תמשחק כחי.
    אתה קם לעוד בוקר רגיל ושגרתי בחייך "המופלאים". אתה קם מהמיטה שלך, מצחצח שינים ואז יורד לחדר האוכל לאכול קורנפלקס עם חלב. בחדר האוכל אתה רואה את אמא שלך ואבא שלך משחקים יחד עם השני. אתה מתעלם מהם ומשיך לאכול. לאחר שאתה גומר, אתה יוצא מביתך ומתחיל לשרוק בהנאתך בדרך שאתה הולך , אתה לא שם לב לאן שאתה הולך כך שאתה מגיע לכלא הכי אכזרי בעולם: כלא X. שומרי הכלא שמים לב אליך וחושבים שאתה עברין, בלי היסוס תופסים אותך ושולחים אותך לכלא לקומה 6. שם שמים אותך בתא יחד עם נרקומן שמתלהב מזה שהוא רוצח בובת וודו של "יוגי מוטו". אחר חצי שעה של שעמום בתא, סוהר הכלא בא ואומר לך" יש לך שתי אפשריות: 1 להילחם על חייך .2 או מיד למות. במה תבחר?"

אישן
    אתה קם לעוד בוקר רגיל ושגרתי בחייך "המופלאים". אתה קם מהמיטה שלך, מצחצח שינים ואז יורד לחדר האוכל לאכול קורנפלקס עם חלב. בחדר האוכל אתה רואה את אמא שלך ואבא שלך משחקים יחד עם השני. אתה מתעלם מהם ומשיך לאכול. לאחר שאתה גומר, אתה יוצא מביתך וללהפעתך אתה פוגש את ראנג'י. ראנג'י רואה אותך ומוציא משהו עגול מתוך הכיס שלך ומותן לך אותו. ראנג'י בורח והדבר שהוא נתן לך מדבר כפצצה. הפצצה מתפוצצת לך ביד ואתה מתחיל לדמם בכל גופך בעיקר בידיך. מרוב הדם שאיבדת אתה מתעלף. כשאתה מתעורר אתה רואה מולך 5 פירמידות גדולות כמו שבמצרים. כל פירמידה מסומנת באות אחרת " א, ב, ג, דף ה".

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

14. NYO HO HO
    שם: עמית.
    אישן
    אתה קם לעוד בוקר רגיל ושגרתי בחייך "המופלאים". אתה קם מהמיטה שלך, מצחצח שינים ואז יורד לחדר האוכל לאכול קורנפלקס עם חלב. בחדר האוכל אתה רואה את אמא שלך ואבא שלך משחקים יחד עם השני. אתה מתעלם מהם ומשיך לאכול. לאחר שאתה גומר, אתה יוצא מביתך וללהפעתך אתה פוגש את ראנג'י. ראנג'י רואה אותך ומוציא משהו עגול מתוך הכיס שלך ומותן לך אותו. ראנג'י בורח והדבר שהוא נתן לך מדבר כפצצה. הפצצה מתפוצצת לך ביד ואתה מתחיל לדמם בכל גופך בעיקר בידיך. מרוב הדם שאיבדת אתה מתעלף. כשאתה מתעורר אתה רואה מולך 5 פירמידות גדולות כמו שבמצרים. כל פירמידה מסומנת באות אחרת " א, ב, ג, דף ה".
    "מה לעזאזל הדבר הזה?למה רנג'י היה ליד הבית שלי?" אומר לעצמי "הייתי צריך לבקש ממנו להראות לי את זאבימארו או ללמוד איך להיות שיניגאמי.." ואלך אל עבר הפירמידות.
    NYO HO HO BITCH

15. Because lizards can swim
    ציטוט פורסם במקור על ידי monster צפה בהודעה
    לוקאס רשום
    לוקאס
    אתה קם לעוד בוקר שגרתי בחיך "המופלאים". אתה קם מהמיטה שלך, מצחצח שינים ואז יורד לחדר האוכל לאכול קורנפלקס עם חלב. בחדר האוכל אתה רואה את אמא שלך ואבא שלך משחקים יחד עם השני. אתה מתעלם מהם ומשיך לאכול. לאחר שאתה גומר, אתה יוצא מביתך והולך לכיון אגם וראיטי שנמצא ליד ביתך. אתה נכנס אליו ומתחיל לשחות בו בהנאה מבלי לשים לב שמשהו זז לו בתוך המים. "הדבר" יוצא מתוך המים בשאגה אדירה ומתגלה כגארידוס קניבאלי שאוהב לאכול יצורים אחרים. הוא פותח את הפה שלו ובולע אותך לתוך גופו. אתה חושב שהנך מת אך מגלה שאתה מתעורר נמצא בקיבתו יחד עם 3 גארדיוסים בגובה 20 סנטימטרים שרוצים לאכול אותך. אתה שם לב שעל ידיך נמצא פוכדור.

אימפל- אתה מתחיל תמשחק כחי.
    אתה קם לעוד בוקר רגיל ושגרתי בחייך "המופלאים". אתה קם מהמיטה שלך, מצחצח שינים ואז יורד לחדר האוכל לאכול קורנפלקס עם חלב. בחדר האוכל אתה רואה את אמא שלך ואבא שלך משחקים יחד עם השני. אתה מתעלם מהם ומשיך לאכול. לאחר שאתה גומר, אתה יוצא מביתך ומתחיל לשרוק בהנאתך בדרך שאתה הולך , אתה לא שם לב לאן שאתה הולך כך שאתה מגיע לכלא הכי אכזרי בעולם: כלא x. שומרי הכלא שמים לב אליך וחושבים שאתה עברין, בלי היסוס תופסים אותך ושולחים אותך לכלא לקומה 6. שם שמים אותך בתא יחד עם נרקומן שמתלהב מזה שהוא רוצח בובת וודו של "יוגי מוטו". אחר חצי שעה של שעמום בתא, סוהר הכלא בא ואומר לך" יש לך שתי אפשריות: 1 להילחם על חייך .2 או מיד למות. במה תבחר?"

אישן
    ״ מאיפה זה הגיע״ אשאל בפליאה בקול רם ואתעשת על עצמי ״גרידוסים זה לא טוב, אני שונא גרידוסים תולעי מים מסריחות צא מה שלא יהיה לעזאזל בפוקדור הזה״ אומר ואוציא את פוקימון מהפוקדור בציפייה מה זה יהיה אחשוב ׳שזה יהיה משהו שטוב נגד גרידוסים׳

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •