Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 8 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 119
  1. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    ציטוט פורסם במקור על ידי triple-t צפה בהודעה

מונקי~
    "i believe i can fly..." מצפצף השעון המעורר שלך בשיר האהוב עליך ומעיר אותך משנתך. אתv קo לאט לאט מהמיטה, מפהק ומתמתח
    אתה קם ממיטתך והולכת לצחצח שיניים בחדר האמבטיה הסמוך לחדרך, לאחר מכן מתארגן במהירות ויורד אל עבר המטבח שם מחכים לך הורייך, ובשולחן כבר מוגשת ארוחת הבוקר "בוקר טוב" מברכת אותך אימך ומחבקת אותך חיבוק קצר. עדיין אפשר להרגיש באווירה של העצב בפרוזדור הבית. "מתרגש?" שואל אותך אביך, מסיים לאכול צנים קטן שהוא מחזיק בידו "שלא תאחר לחלוקה" הוא מוסיף בזמן שאמך מחייכת ודמעה קטנה יורדת מעינה. אתה מסיים לאכול את ארוחת הבוקר וקם מהשולחן. אימך מגישה לך את התיק שלך למסע ומחבקת אותך פעם אחרונה. אתה נפרד מהורייך ויוצא החוצה.
    מזג האוויר בעיר טווינליף עכשיו אביבי ללא ענן בשמיים, בשמיים עפים כל מיני פוקימוני ציפור בזמן אתה צועד אל עבר היציאה מהעיר. אחרי כמה דקות אתה נכנס אל דרך 201 וצועד אל עבר העיר סאנג'ם הסמוכה. מרחוק אתה מבחין באגם ויריטי הגדול, יפה כמו בכל שאר השנה. אתה ממשיך לצעוד וכעבור חצי שעה מגיע אל העיר סאנג'ם הגדולה. אחרי הליכה של 10 דקות את מבחינה מרחוק במעבדה הגדולה. אתה מתחיל לרוץ אל עבר המעבדה וכעבור חצי דקה מגיע אל דלת הכניסה, שלהפתעתך פתוחה. אתה נכנס פנימה ושומעת רעש שיחה במסדרון. אתה מציץ וקולט שם איש מבוגר עם זקן וחלוק לבן () מחזיק מזוודה בידיו, ולפניו עומדים 2 אנשים ( ) מאיימים עליו. "קדימה רואן, תעביר אלינו את המזוודה, עכשיו!" קוראת האישה.

'אני יעצור את "המושיע" הזה!' אחשוב במוחי כאשר אני יוצא מהבית, 'אבל קודם כל ללכת לפורפסור!' אחשוב והלך לכיוון ביתו.
    כאשר הגיע והקלוט את זוג הבריונים מאימים על האדם שמייד הזהה מאיומיהם כפרופסור רואן.
    "מה אתם עושים כאן?" אני אצעק בעצבים ויבין כי אילו חיילים של"המושיע" שלקח את ביתי ואת העסק של הורי.
    "פרופסור רואן" אצעק בקול ואומר לו " יש לך פוקימון שהוכל להישתמש בו כנגדם?" אשאל בתקיפות עם מבט זועם לעבר זוג הבריונים.

אם הבנתי נכון את השיטה עכשיו אני מגיב לך נכון ?
    ---------------------------------------------------
    'מי אלו' אתה חושב לעצמך ומתחיל להיתקדם לעברם, לאחר כמה שניות הם מבחינים בך ואתה צועק עליהם "היי, תעזבו אותו, מה אתם רוצים ממנו בכלל?!"
    זוג הבריונים שלוח לעבריך מבט מאיים ואומרים "זה לא העסק שלך ילדון!" ולפתע הבחורה מוציא פוקימון שנקרא כמו נחש סגול () אשר מסתכל עליך במבט מאיים.
    "אקנס תשתמש בעוקץ רעל" פוקדת הבחורה על הפוקימון שמתגלה לך כאקנס, ואקס ממהר לענות לפקודתה וממתיר עליך כמה קוצים ספוגים אכל שמתקרבים עלך עט עט.
    מה תעשה?
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

2. משתמש מנוסה

barney stinson~
    "that girl was smoking hot..." מצפצף השעון המעורר שלך בשיר האהוב עליך ומעיר אותך משנתך. אתה קם לאט לאט מהמיטה, מפהק ומתמתח קלות.
    אתה קם ממיטתך והולכת לצחצח שיניים בחדר האמבטיה הסמוך לחדרך, לאחר מכן מתארגן במהירות ויורד אל עבר המטבח שם מחכים לך הורייך, ובשולחן כבר מוגשת ארוחת הבוקר "בוקר טוב" מברכת אותך אימך ומחבקת אותך חיבוק קצר. עדיין אפשר להרגיש באווירה של העצב בפרוזדור הבית. "מתרגש?" היא שואלת אותך "שלא תאחר לחלוקה" היא מוסיפה בזמן שאתה מסיים לאכול את ארוחת הבוקר וקם מהשולחן. אימך מגישה לך את התיק שלך למסע ומחבקת אותך פעם אחרונה. אתה נפרד מהורייך ויוצא החוצה.
    מזג האוויר בעיר טווינליף עכשיו אביבי ללא ענן בשמיים, בשמיים עפים כל מיני פוקימוני ציפור בזמן אתה צועד אל עבר היציאה מהעיר. אחרי כמה דקות אתה נכנס אל דרך 201 וצועד אל עבר העיר סאנג'ם הסמוכה. מרחוק אתה מבחין באגם ויריטי הגדול, יפה כמו בכל שאר השנה. אתה ממשיך לצעוד וכעבור חצי שעה מגיע אל העיר סאנג'ם הגדולה. אחרי הליכה של 10 דקות את מבחינה מרחוק במעבדה הגדולה. אתה מתחיל לרוץ אל עבר המעבדה וכעבור חצי דקה מגיע אל דלת הכניסה, שלהפתעתך פתוחה. אתה נכנס פנימה ושומעת רעש שיחה במסדרון. אתה מציץ וקולט שם איש מבוגר עם זקן וחלוק לבן () מחזיק מזוודה בידיו, ולפניו עומדים 2 אנשים ( ) מאיימים עליו. "קדימה רואן, תעביר אלינו את המזוודה, עכשיו!" קוראת האישה.
    'מה הולך כאן?' אחשוב לעצמי ואז אלך לעבר הפרופסור כדי לשמוע את השיחה בינהם.
    בברכה, דודי
    מנהל פורום דיבורים ופקח בדימוס (שמרגיש אפליה כי הוא לא בהיכל התהילה).

3. משתמש מנוסה
    אני רואה שלא כולם הבינו את השיטה, לכן אני אסביר לכם פה:
    1) חוץ מהתגובה שלכם להמשכים שלי, אתם עושים המשך גם לי ככה שאני גם אחשב חלק מהרשומים ואשתתף במשחק :}
    2) בנוגע להמשכים לאחרים, זה לא חובה אבל מומלץ. בגלל שזו פעם שנייה רק שזה מתרחש כאן במשחקים, תבחרו לכם רשום אחד כרגע מבין כולם (בתיאום איתו כמובן) ותעשו לו המשך משלכם גם כן.
    אם אני אראה שאתם מסתבכים, אז תעשו המשכים רק לי. אוקיי?

Charmander~
    הצבע הזה סבבה?
    ~~~~~~~~~~~~~~~~
    את מפחדת למראה שני האנשים ונסוגה אחורנית, חושבת לחזור הביתה ולומר להורייך שהפרופסור נרצח ע"י האנשים או משהו, אבל את לא יכולה פשוט להשאיר אותו שם. את מסתובבת ופוצחת בריצה מהירה שמפתיעה את האנשים וגם את הפרופסור שמופתע לראות אותך, את חוטפת את המזוודה ומתחילה לרוץ במסדרון בחיפוש אחר יציאה "היי! תחזרי הנה!" צועק לעברך הצמד ומתחילים לרוץ אחרייך. הפרופסור מתאושש מעט ואז מתחיל ללכת במהירות אחרייך. לבסוף את מוצאת יציאה החוצה וממשיכה לברוח עם המזוודה, עד שלבסוף את מבחינה בגדר שחוסמת את דרכך ולא מאפשרת לך להמשיך לרוץ "תפסנו אותך!" את שומעת את כל האישה מאחורייך. את מסתובבת, ורואה אותם מאחורייך "אני אטפל בה, צא בידוף!" היא קוראת ומשליכה פוכדור קדימה. מתוך הפוכדור מגיח החוצה פוקימון בונה קטן שנעמד מולך בתוקפנות "תקוף אותה בהתקלה!" היא מצווה עליו "מהר, יש במזוודה פוכדורים, תבחרי אחד מהם!" את שומעת לפתע את קולו של רואן, ואת קולטת אותו מגיע מעבר לפינה.

מונקי~
    "היי, עיזבו אותו!" אתה צועק לעבר האנשים והם מסתובבים אליך בהפתעה "נו נו, נראה שיש לנו אורח פה.." מחייך האיש בחיוך נבזה "רק חבל שהוא לא יזכה לצאת מפה" מוסיפה האישה ושולפת פוכדור מכיסה "צא החוצה, בידוף!" היא קוראת ומשליכה פוכדור קדימה. מתוך הפוכדור מגיח החוצה פוקימון בונה קטן שנעמד מולך בהיכון "עזבו אותו!" צועק לעברם רואן ופותח את המזוודה, שולף מתוכה פוכדור ופשוט זורק אותו במהירות לעברך "תשתמש בפוקימון הזה!" הוא צועק לעברך בזמן שבידוף מנסה לתפוס את הפוכדור, אבל מפספס והפוכדור נוחת בידך "מהר בידוף, השתמש בהתקלה!" היא פוקדת עליו ובידוף מתחיל לרוץ לעברך.

'מי אלו' אתה חושב לעצמך ומתחיל להיתקדם לעברם, לאחר כמה שניות הם מבחינים בך ואתה צועק עליהם "היי, תעזבו אותו, מה אתם רוצים ממנו בכלל?!"
    זוג הבריונים שלוח לעבריך מבט מאיים ואומרים "זה לא העסק שלך ילדון!" ולפתע הבחורה מוציא פוקימון שנקרא כמו נחש סגול () אשר מסתכל עליך במבט מאיים.
    "אקנס תשתמש בעוקץ רעל" פוקדת הבחורה על הפוקימון שמתגלה לך כאקנס, ואקס ממהר לענות לפקודתה וממתיר עליך כמה קוצים ספוגים אכל שמתקרבים עלך עט עט.
    מה תעשה?
    "אההה!" אקרא בבהלה בשל עוקצי הרעל שעפים לכיווני. אחפש משהו להגן על עצמי תוך כדי שאני מתכופף ומנסה לחמוק מהם. לאחר מכן אני אקפוץ במהירות לעבר רואן ואנסה לעמוד לפניו ולחסום את דרכם "רואן, יש לך פוקימון שאוכל להשתמש בו??" אשאל אותו במהירות "כל אחד, לא משנה לי מי!" אומר לו במהירות, מחזיק בידי את מה שחיפשתי שיגן עליי.

matan0067~
    קודם כל בהמשך שעשית לאדם, אין להם אברה. תסתכל ברשימת הדמויות...
    ואתה לא יודע איזה מהם הוא הפוכדור של צ'ימצאר.
    ~~~~~~
    אתה מתקרב במהירות אל עבר הפרופסור והאנשים, מפתיע אותם מאחור "היי לוזרים" אתה מעיר להם ומיד חותך אותם, חוטף לרואן את המזוודה מהידיים וממשיך משם במהירות בחיפוש אחר יציאה אחרת "היי! חזור הנה!" צועקים לעברך שני האנשים אבל אתה מתעלם מהם וממשיך ללכת במהירות. "חכה!" קורא רואן לעברך ומתחיל ללכת אחריך במהירות "תעצרו מיד!" צועקים לעברכם האנשים ומתחילים ללכת אחריכם במהירות.
    אתה ממשיך ללכת ומטפס אל הקומה למעלה, מסתכל מסביב אבל הכל נראה חסום. "הנה אתה!" צועקים לעברך האנשים וחוסמים את הכניסה, בזמן שרואן נכנס לחדר שניות לפניהם בנשיפות קלות של מאמץ "צא החוצה, אקנס!" צועק הבחור ומוציא החוצה נחש סגול שמאיים על שניכם "מהר, יש שם פוכדורים בפנים! תשתמש באחד מהם!" אומר לך רואן בזמן שאקנס מתקרב אליך באיום.

Barney Stinson~
    שנייה לפני שהגבתי עשיתי תצוגה לפני אם לראות אם הגבת XDDD
    ~~~~~~~~
    אתה מתקרב אל הפרופסור ואל הזוג לאט לאט ומנסה להקשיב לשיחתם, אבל הם קולטים אותך ברגע האחרון "אהה! יש לנו אורח!" קוראת האישה "מצטער ילד, אבל לא תצא מכאן!" היא קוראת ומוציאה פוכדור מכיסה "צא, בידוף!" היא קוראת ומשחררת החוצה פוקימון בונה קטן "מהר, תפוס את זה!" אומר לך רואן פתאום ומוציא מהמזוודה פוכדור קטן, הוא זורק אותו במהירות אליך ואתה תופס אותו במהירות "מהר בידוף, התקלה!" פוקדת האישה ובידוף רץ אלייך במהירות.

4. משתמש מנוסה
    barney stinson~
    שנייה לפני שהגבתי עשיתי תצוגה לפני אם לראות אם הגבת xddd
    ~~~~~~~~
    אתה מתקרב אל הפרופסור ואל הזוג לאט לאט ומנסה להקשיב לשיחתם, אבל הם קולטים אותך ברגע האחרון "אהה! יש לנו אורח!" קוראת האישה "מצטער ילד, אבל לא תצא מכאן!" היא קוראת ומוציאה פוכדור מכיסה "צא, בידוף!" היא קוראת ומשחררת החוצה פוקימון בונה קטן "מהר, תפוס את זה!" אומר לך רואן פתאום ומוציא מהמזוודה פוכדור קטן, הוא זורק אותו במהירות אליך ואתה תופס אותו במהירות "מהר בידוף, התקלה!" פוקדת האישה ובידוף רץ אלייך במהירות.
    חחחחח אתה יכול להסביר אולי שוב?
    =======================
    "פוקדור צא!" אצעק בחוזקה ואזרוק את הפוקדור אל עבר בידוף!
    בברכה, דודי

5. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Barney Stinson צפה בהודעה
    חחחחח אתה יכול להסביר אולי שוב?
    =======================
    "פוקדור צא!" אצעק בחוזקה ואזרוק את הפוקדור אל עבר בידוף!
    אתה עושה המשך לדמות שלי במשחק, כפי שאתה יכול לראות ברשומים.
    אתה פשוט רושם את ההמשך מתחת לתגובה שהיא ההמשך לדמות שלך :}
    אתה יכול לבחור להמשיך גם למשתתף אחר, בתיאום איתו כמובן. בינתיים אני מגביל לכולם רק למשתתף אחד
    ~~~~~~~~~~~~~
    "צא פוכדור!" אתה צועק במהירות ומשליך את הפוכדור לפניך וגורם לבידוף לעצור לרגע. הפוכדור נפתח ומתוכו יוצאת קרן אור אדומה שנעמדת לפניך ולובשת צורה של פינגווין קטן וכחול () "פלאפ?" קורא הפוקימון ומסתכל מסביב וקולט את בידוף "זוהי פיפלאפ! היא יודעת חבטה וצווחה!" אומר לך רואן במהירות "קדימה בידוף, אל תפחדי ממנה! המשיכי עם התקלה!" קוראת האישה ובידוף ממתחיל לרוץ לעבר פיפלאפ עם ההתקלה, פיפלאפ קולטת שהיא בקרב ומתחמקת בקלות מההתקלה "שוב!" קוראת האישה.

6. משתמש מנוסה

מונקי~
    "היי, עיזבו אותו!" אתה צועק לעבר האנשים והם מסתובבים אליך בהפתעה "נו נו, נראה שיש לנו אורח פה.." מחייך האיש בחיוך נבזה "רק חבל שהוא לא יזכה לצאת מפה" מוסיפה האישה ושולפת פוכדור מכיסה "צא החוצה, בידוף!" היא קוראת ומשליכה פוכדור קדימה. מתוך הפוכדור מגיח החוצה פוקימון בונה קטן שנעמד מולך בהיכון "עזבו אותו!" צועק לעברם רואן ופותח את המזוודה, שולף מתוכה פוכדור ופשוט זורק אותו במהירות לעברך "תשתמש בפוקימון הזה!" הוא צועק לעברך בזמן שבידוף מנסה לתפוס את הפוכדור, אבל מפספס והפוכדור נוחת בידך "מהר בידוף, השתמש בהתקלה!" היא פוקדת עליו ובידוף מתחיל לרוץ לעברך.

"צא פוקדור!" אצעק בעצבנות.
    "אתם לא תצעו מזה, לא אחרי שלקחתם את בית הגידול של הורי וגרמתם להם לצער גדול שכזה!" אומר בתקיפות ואז אשאל את הפרופסור מה המתקפות של הפוקימון שנתן לי.

"אההה!" אקרא בבהלה בשל עוקצי הרעל שעפים לכיווני. אחפש משהו להגן על עצמי תוך כדי שאני מתכופף ומנסה לחמוק מהם. לאחר מכן אני אקפוץ במהירות לעבר רואן ואנסה לעמוד לפניו ולחסום את דרכם "רואן, יש לך פוקימון שאוכל להשתמש בו??" אשאל אותו במהירות "כל אחד, לא משנה לי מי!" אומר לו במהירות, מחזיק בידי את מה שחיפשתי שיגן עליי.
    "אההה" אתה קורא בבהלה ועוקצי הרעל ממשיכים להיתקדם לכיוונך בעודך מחפש דרך להיתגונן, אומנם אניך מוצע כלום וברגע האחרון אתה מתקופף.
    "כמה חבל בשבילך שחצי הרעל לא פגעו בך , ממש רציתי שהמוות שלך היה קצר." אומרת הבחורה בקרירות "עכשיו אני הולכת לעשות זאת בעינויים!" היא אומרת וענייה משחירות והיא מתחילה להיתקדם לכיוונך, מרוב פחד את קופץ לעברו של הפרופסור ושואל אותו "רואן, יש לך פוקימון שאוכל להשתמש בו??" בעודך שואל הבחורה ממשיכה להיתקדם ואתה אומר לפרופסור "כל אחד, לא משנה לי מי!" בבהלה ומחפש משהו שיגן עליו.
    בניגוד עליך הפרופסור נראה רגוע והוא נותן לך פוקדור ואומר "זהו הפוקדור של טרטוויג הוא יודע להישתמש במתקפת התקלה ונסיגה."
    הבחורה המיסטורית בעלת העניים השחורות ממשיכה להיתקדם עליך ואיתה גם אקנס.
    מה תעשה?
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

7. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי מונקי צפה בהודעה
    "צא פוקדור!" אצעק בעצבנות.
    "אתם לא תצעו מזה, לא אחרי שלקחתם את בית הגידול של הורי וגרמתם להם לצער גדול שכזה!" אומר בתקיפות ואז אשאל את הפרופסור מה המתקפות של הפוקימון שנתן לי.
    אתה משליך את הפוכדור קדימה לעבר הרצפה, הוא נפתח ומתוכו מגיח החוצה קרן אור אדומה שמתגבשת לפוקימון צב ירוק שנעמד על הקרקע מולך () "טוויג?" אומר הפוקימון "זה טארטוויג! הוא יודע התקלה ונסיגה!" אומר לך רואן במהירות.
    בידוף ממשיך לרוץ אל עברכם וטארטוויג קולט את זה, הוא משתמש בנסיגה ובידוף פוגע בו, אבל המכה היתה חלשה בעזרת הנסיגה "מהר בידוף, התקלה נוספת!" פוקדת עליו האישה.

"אההה" אתה קורא בבהלה ועוקצי הרעל ממשיכים להיתקדם לכיוונך בעודך מחפש דרך להיתגונן, אומנם אניך מוצע כלום וברגע האחרון אתה מתקופף.
    "כמה חבל בשבילך שחצי הרעל לא פגעו בך , ממש רציתי שהמוות שלך היה קצר." אומרת הבחורה בקרירות "עכשיו אני הולכת לעשות זאת בעינויים!" היא אומרת וענייה משחירות והיא מתחילה להיתקדם לכיוונך, מרוב פחד את קופץ לעברו של הפרופסור ושואל אותו "רואן, יש לך פוקימון שאוכל להשתמש בו??" בעודך שואל הבחורה ממשיכה להיתקדם ואתה אומר לפרופסור "כל אחד, לא משנה לי מי!" בבהלה ומחפש משהו שיגן עליו.
    בניגוד עליך הפרופסור נראה רגוע והוא נותן לך פוקדור ואומר "זהו הפוקדור של טרטוויג הוא יודע להישתמש במתקפת התקלה ונסיגה."
    הבחורה המיסטורית בעלת העניים השחורות ממשיכה להיתקדם עליך ואיתה גם אקנס.
    מה תעשה?
    "אוקיי טארטוויג, צא החוצה!" אני קורא במהירות ומוציא אותו החוצה מהפוכדור שלו "טארטוויג זה הקרב הראשון שלנו ביחד, אנחנו חייבים לעצור את האנשים האלה! השתמש מהר בהתקלה על האקנס הזה!" אני פוקד עליו במהירות "רואן, אני אטפל בהם! אתה תיקח בינתיים את המזוודה למקום בטוח" אני אומר לו בשקט.

8. משתמש מנוסה
    אתה עושה המשך לדמות שלי במשחק, כפי שאתה יכול לראות ברשומים.
    אתה פשוט רושם את ההמשך מתחת לתגובה שהיא ההמשך לדמות שלך :}
    אתה יכול לבחור להמשיך גם למשתתף אחר, בתיאום איתו כמובן. בינתיים אני מגביל לכולם רק למשתתף אחד
    ~~~~~~~~~~~~~
    "צא פוכדור!" אתה צועק במהירות ומשליך את הפוכדור לפניך וגורם לבידוף לעצור לרגע. הפוכדור נפתח ומתוכו יוצאת קרן אור אדומה שנעמדת לפניך ולובשת צורה של פינגווין קטן וכחול () "פלאפ?" קורא הפוקימון ומסתכל מסביב וקולט את בידוף "זוהי פיפלאפ! היא יודעת חבטה וצווחה!" אומר לך רואן במהירות "קדימה בידוף, אל תפחדי ממנה! המשיכי עם התקלה!" קוראת האישה ובידוף ממתחיל לרוץ לעבר פיפלאפ עם ההתקלה, פיפלאפ קולטת שהיא בקרב ומתחמקת בקלות מההתקלה "שוב!" קוראת האישה.
    כאילו את ההמשך שאתה רושם לי אני רושם לדמות שלי ולדמות שלך המשך על אותו תוכן ?
    ===============
    "פיפלאפ תעיפי אותו בצווחה ואז השתמשי במהירות בדחיפה!" אצעק במעט לחץ
    בברכה, דודי

9. משתמש מנוסה
    אתה משליך את הפוכדור קדימה לעבר הרצפה, הוא נפתח ומתוכו מגיח החוצה קרן אור אדומה שמתגבשת לפוקימון צב ירוק שנעמד על הקרקע מולך () "טוויג?" אומר הפוקימון "זה טארטוויג! הוא יודע התקלה ונסיגה!" אומר לך רואן במהירות.
    בידוף ממשיך לרוץ אל עברכם וטארטוויג קולט את זה, הוא משתמש בנסיגה ובידוף פוגע בו, אבל המכה היתה חלשה בעזרת הנסיגה "מהר בידוף, התקלה נוספת!" פוקדת עליו האישה.
    'איזה חמוד טרטוייג!!' אחשוב לפתע כאשר אני שוכח מכל הכעס והסיטואציה.
    אולם כאשר אני ישים לב כי טרטוויג נפצה הזעם והלהט שלי יחזרו ואז אומר " טוב אם אי אפשר לנצח אותם תצתרף אליהם, טרטוויג תשתמש גם אתה בדחיפה אבל תשתמש באחד מקירות המעבדה כדי לקחת תנופה וחזק את ההתקפה שלך!" אומר לטרוויג בנחישות.
    "ואתם חברי אירגון של "המושיע" הדרך שלכם לישוע עוברת דרך חלומות של אנשים טובים , ועבודת קודש בשביל הפוקימונים , תתביישו!" אומר להם בכעס והרתן מעט
    ציטוט פורסם במקור על ידי triple-t;1434851"

"אוקיי טארטוויג, צא החוצה!" אני קורא במהירות ומוציא אותו החוצה מהפוכדור שלו "טארטוויג זה הקרב הראשון שלנו ביחד, אנחנו חייבים לעצור את האנשים האלה! השתמש מהר בהתקלה על האקנס הזה!" אני פוקד עליו במהירות "רואן, אני אטפל בהם! אתה תיקח בינתיים את המזוודה למקום בטוח" אני אומר לו בשקט.
    טארטוויג יוצא מהפוקדור לבקשתך אומנם הוא נראה מבולבל מאט מהסיטואציה אך הוא מקשיב לך כאשר הפרופסור מסמל לו כי אתה חבר.
    טארטוויג זה הקרב הראשון שלנו ביחד, אנחנו חייבים לעצור את האנשים האלה! השתמש מהר בהתקלה על האקנס הזה!" אתה אומר לעברו של טארטוויג והוא מסמל בראשו כי הוא מוכן והוא מתחיל לרוץ לעברו של אקנס.
    בזמן שהוא מעקב את אקנס הפרופסור ממהר לקחת את המזוודה שלו ומתרחק מהבחורה, אול הגבר הולך לכיוונו ואומר "את המזוודה עכשיו!" אומנם הפרופסור עדיין נראה רגוע בורה מוזרה.
    בעוד כל המהומה מתקיימת אצל הפרופסור יש לך עוד דברים לטפל בהם ואתה רואה כי טארטוויכ הנחית מכה רצינית לאקס.
    "לא אקנס" רוטנת הבחורה בעלת העניים השחורות ואז אומרת " אקנס תשתמש בבקשה שוב בעוקץ רעל לכיוון הפרחח!" מה תעשה?
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

10. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי barney stinson צפה בהודעה
    כאילו את ההמשך שאתה רושם לי אני רושם לדמות שלי ולדמות שלך המשך על אותו תוכן ?
    ===============
    "פיפלאפ תעיפי אותו בצווחה ואז השתמשי במהירות בדחיפה!" אצעק במעט לחץ
    אני עושה לך המשך לדמות שלך, ואתה מגיב עליו כרגיל.
    מתחת להמשך שלך, אתה מצטט את ההמשך של הדמות שלי שעשיתי, ואתה כותב המשך משלך וככה הלאה.
    יש?
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    *התקלה ולא דחיפה
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "פיפלאפ השתמשי בצווחה ותעיפי אותו ממני ואז תקפי עם התקלה!" אתה פוקד עליה. פיפלאפ משתמש בצווחה שגורמת לכולם לסתום את אוזניהם ובידוף פשוט נעצר במקום בגלל כאב האוזניים שלו ופיפלאפ קופצת לעברו עם התקלה ומעיפה אותו אחורנית "קדימה בידוף, תקוף עם צווחה ואז התקלה!" קוראת האישה במהירות. בידוף פותח את פיו ומשחרר צווחה שגורמת לפיפלאפ לכאב ראש רציני וגם לכם, ובידוף קופץ לעברו עם התקלה ופוגע בו, מעיף אותו כמה מטרים אחורנית "חסל אותו עם עוד התקלה!" פוקדת האישה.

מונקי~
    *התקלה
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "טוויג!" קורא טורטוויג בנחישות לנוכח הפקודות שלך ומתחיל לרוץ אל עבר בידוף שרץ לעברו עם התקלה משלהם, טורטוויג קופץ הצידה רגע לפני שהוא פוגש בבידוף ובידוף פשוט נעצר בבילבול, טורטוויג משתמש בקיר החדר וחוזר לעבר בידוף, פוגע בו בחוזקה ומעיף אותו אחורנית "קדימה כבר יצור קטן שכמוך תקוף עם עוד התקלה!" פוקדת עליו האישה ובידוף קם לאט לאט ורץ לעבר טורטוויג עם התקלה נוספת, והפעם מצליח לפגוע בו ולהעיף אותו קצת אחורנית "עכשיו מהר חסל אותו עם התקלה בכל הכוח!" פוקדת האישה.

טארטוויג יוצא מהפוקדור לבקשתך אומנם הוא נראה מבולבל מאט מהסיטואציה אך הוא מקשיב לך כאשר הפרופסור מסמל לו כי אתה חבר.
    טארטוויג זה הקרב הראשון שלנו ביחד, אנחנו חייבים לעצור את האנשים האלה! השתמש מהר בהתקלה על האקנס הזה!" אתה אומר לעברו של טארטוויג והוא מסמל בראשו כי הוא מוכן והוא מתחיל לרוץ לעברו של אקנס.
    בזמן שהוא מעקב את אקנס הפרופסור ממהר לקחת את המזוודה שלו ומתרחק מהבחורה, אול הגבר הולך לכיוונו ואומר "את המזוודה עכשיו!" אומנם הפרופסור עדיין נראה רגוע בורה מוזרה.
    בעוד כל המהומה מתקיימת אצל הפרופסור יש לך עוד דברים לטפל בהם ואתה רואה כי טארטוויכ הנחית מכה רצינית לאקס.
    "לא אקנס" רוטנת הבחורה בעלת העניים השחורות ואז אומרת " אקנס תשתמש בבקשה שוב בעוקץ רעל לכיוון הפרחח!" מה תעשה?
    "מהר טורטוויג, רוץ לעבר אקנס וקפוץ לעברו תוך כדי שאתה משתמש בנסיגה! חסום בעזרת ההתקפה הזו את עוקץ הרעל של אקנס ואז לאחר מכן פגע בו עם התקלה בכל הכוח! קדימה!" אני קורא לעברו בזמן שאני מחפש דרך לעבור לפרופסור מפני האיש.

11. משתמש מנוסה

מונקי~
    *התקלה
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "טוויג!" קורא טורטוויג בנחישות לנוכח הפקודות שלך ומתחיל לרוץ אל עבר בידוף שרץ לעברו עם התקלה משלהם, טורטוויג קופץ הצידה רגע לפני שהוא פוגש בבידוף ובידוף פשוט נעצר בבילבול, טורטוויג משתמש בקיר החדר וחוזר לעבר בידוף, פוגע בו בחוזקה ומעיף אותו אחורנית "קדימה כבר יצור קטן שכמוך תקוף עם עוד התקלה!" פוקדת עליו האישה ובידוף קם לאט לאט ורץ לעבר טורטוויג עם התקלה נוספת, והפעם מצליח לפגוע בו ולהעיף אותו קצת אחורנית "עכשיו מהר חסל אותו עם התקלה בכל הכוח!" פוקדת האישה.

.
    'זה הולך להיות קרב התקלות, או שאולי לא..' אחשוב לעצמי ביצירתיות.
    "טרטוויג תשתמש ברגלים האחוריות שלך כדי לקפוץ מעל בידוף ואז תשתמש בהתקלה מהאוויר לכיוון בידוף!" אומר לו בנחישות מתרצה על האסטרטגיה שלי.
    "שניכם" אני חוזר ופונה לעברם של הבריונים "למה אתם לא עונים לי?! ,או שאולי אתם מבינים סוף סוף שה"מושיע" שלכם הוא רמאי ורע ומנפץ חלומות!" אומר להם והמתין לתוצעות הן במגרש והן אצל זוג הבריונים.

"מהר טורטוויג, רוץ לעבר אקנס וקפוץ לעברו תוך כדי שאתה משתמש בנסיגה! חסום בעזרת ההתקפה הזו את עוקץ הרעל של אקנס ואז לאחר מכן פגע בו עם התקלה בכל הכוח! קדימה!" אני קורא לעברו בזמן שאני מחפש דרך לעבור לפרופסור מפני האיש.
    האמת שאני לא ממש יודע מזה נסיגה אבל אני יזרום לפי השם ומה שקרה שטרטוויג שלי השתמש בא.
    -------------------------------------------------------------------------------
    "מהר טרטוויג, רוץ לעבר אקנס וקפוץ לעברו תוך כדי שאתה משתמש בנסיגה! חסום בעזרת ההתקפה הזו את עוקץ הרעל של אקנס ואז לאחר מכן פגע בו עם התקלה בכל הכוח! קדימה!" אתה ממהר לפקוד על טרטוויג.
    לבקשתך טרטוויג קופץ לעבר זירת הקרב ובורח מחלקם של עוקצי הרעל ונפגע מחלקם.
    מכיוון שטרטוויג אנו ספג את כל העוקצים חלקם ממשיכים להתקדם לכיוונך, בעודך עם הגב עליהם מחפש דרך להגיע לפרופסור אך לשווא.
    "אל תדאג לי ילד, יש לך בעיות אחרות לטפל בהם!" קורא לעברך הפרופסור שרגוע כהרגלו ומכוון אותך לעוקצי הרעל ולזירת הקרב בא טרטוויג נראה כרץ בכל כוחו ומעיף את אקס לאוויר מעולף.
    "אוי לא אקנס" צועקת הבחורה למראה אקנס המעולף "טוב לפחות הוא השעיר לך מתנה לפני שהוא התעלף" היא אומרת בקור ומסתכלת בעוצי הרעל שממשיכים לסגור עליך.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

12. TBM
    שם: מתן

matan0067~
    קודם כל בהמשך שעשית לאדם, אין להם אברה. תסתכל ברשימת הדמויות...
    ואתה לא יודע איזה מהם הוא הפוכדור של צ'ימצאר.
    ~~~~~~
    אתה מתקרב במהירות אל עבר הפרופסור והאנשים, מפתיע אותם מאחור "היי לוזרים" אתה מעיר להם ומיד חותך אותם, חוטף לרואן את המזוודה מהידיים וממשיך משם במהירות בחיפוש אחר יציאה אחרת "היי! חזור הנה!" צועקים לעברך שני האנשים אבל אתה מתעלם מהם וממשיך ללכת במהירות. "חכה!" קורא רואן לעברך ומתחיל ללכת אחריך במהירות "תעצרו מיד!" צועקים לעברכם האנשים ומתחילים ללכת אחריכם במהירות.
    אתה ממשיך ללכת ומטפס אל הקומה למעלה, מסתכל מסביב אבל הכל נראה חסום. "הנה אתה!" צועקים לעברך האנשים וחוסמים את הכניסה, בזמן שרואן נכנס לחדר שניות לפניהם בנשיפות קלות של מאמץ "צא החוצה, אקנס!" צועק הבחור ומוציא החוצה נחש סגול שמאיים על שניכם "מהר, יש שם פוכדורים בפנים! תשתמש באחד מהם!" אומר לך רואן בזמן שאקנס מתקרב אליך באיום.
    "אוקיי."אני אומר ולוקח פוקדור אקראי, 'בואו נראה איזה פוקימון יצא לי.' אני חושב בסקרנות וזורק את הפוקדור שנמצא בידי.
    "פרופסור , מה המתקפות של הפוקימון הזה??"אני שואל את פרופסור רואן ומורה לפוקימון שיוצא מהפוקדור לזכור להתחמק מכל מתקפה של אקנס.

'זה הולך להיות קרב התקלות, או שאולי לא..' אחשוב לעצמי ביצירתיות.
    "טרטוויג תשתמש ברגלים האחוריות שלך כדי לקפוץ מעל בידוף ואז תשתמש בהתקלה מהאוויר לכיוון בידוף!" אומר לו בנחישות מתרצה על האסטרטגיה שלי.
    "שניכם" אני חוזר ופונה לעברם של הבריונים "למה אתם לא עונים לי?! ,או שאולי אתם מבינים סוף סוף שה"מושיע" שלכם הוא רמאי ורע ומנפץ חלומות!" אומר להם והמתין לתוצעות הן במגרש והן אצל זוג הבריונים.
    "טרטוויג תשתמש ברגלים האחוריות שלך כדי לקפוץ מעל בידוף ואז תשתמש בהתקלה מהאוויר לכיוון בידוף!" אתה אומר לטרטוויג בנחישות , טרטוויג מבין לבקשתך וקופץ מעל בידוף המפוחד , בזמן הזה את מבין שהזוג לא יענה על השאלה שלך כשלפתע נשמע קול , "בידוף תתחמק מזה!" פוקדת האישה על בידוף המפוחד אך בידוף כל כך מפוחד שהוא לא מקשיב לה.
    טרטוויג פוגע בגבו של בידוף ועושה לו נזק אדיר .
    "בידוף ת..תשתמש בהתקלה!!!"האישה אומרת מבוהלת ובידוף מתקדם בריצה לכיוון טרטוויג.

13. משתמש מנוסה
    אני עושה לך המשך לדמות שלך, ואתה מגיב עליו כרגיל.
    מתחת להמשך שלך, אתה מצטט את ההמשך של הדמות שלי שעשיתי, ואתה כותב המשך משלך וככה הלאה.
    יש?
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    *התקלה ולא דחיפה
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "פיפלאפ השתמשי בצווחה ותעיפי אותו ממני ואז תקפי עם התקלה!" אתה פוקד עליה. פיפלאפ משתמש בצווחה שגורמת לכולם לסתום את אוזניהם ובידוף פשוט נעצר במקום בגלל כאב האוזניים שלו ופיפלאפ קופצת לעברו עם התקלה ומעיפה אותו אחורנית "קדימה בידוף, תקוף עם צווחה ואז התקלה!" קוראת האישה במהירות. בידוף פותח את פיו ומשחרר צווחה שגורמת לפיפלאפ לכאב ראש רציני וגם לכם, ובידוף קופץ לעברו עם התקלה ופוגע בו, מעיף אותו כמה מטרים אחורנית "חסל אותו עם עוד התקלה!" פוקדת האישה.

.
    אוקי תן לי את ההמשך שלך בהודעה הבאה
    ===========
    "פיפלאפ השתמשי בצווחה שוב ולאחר מכן השתמשי בהתקלה אל עבר בידוף ושוב צווחה אל עבר 2 האנשים האלו!"
    בברכה, דודי

14. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי matan0067 צפה בהודעה
    "אוקיי."אני אומר ולוקח פוקדור אקראי, 'בואו נראה איזה פוקימון יצא לי.' אני חושב בסקרנות וזורק את הפוקדור שנמצא בידי.
    "פרופסור , מה המתקפות של הפוקימון הזה??"אני שואל את פרופסור רואן ומורה לפוקימון שיוצא מהפוקדור לזכור להתחמק מכל מתקפה של אקנס.
    .
    'בואו נראה איזה פוקימון יצא לי' אתה חושב בסקרנות וזורק את הפוקדור מידך.
    הפוקדור נפתח ומתוכו יוצא קרן אור לבן שממהרת לתפוס צורה של קוף קטן ולבסוף יוצא קוף קטן וכתום שרוקע ברגליו ומקמץ את אגרופיו ()
    אתה ממבר לשאול את הפרופבור מה המתקפות של הפוקימון והוא מציג לך אתו כצ'אמצר בעל מתקפת פזילה ושריטה.
    אקנס ש ל הבחור לבוש השחורים מתקרב לעברו של צ'אמצר הזר עם התקלה אומנם צ'מצאר מתחמק כבקשתך.
    "אקנס תשתמש בעוקץ רעל" צועק הבחור לאקס בקשיחות והוא ממהר לעשות כפי שביקש ושלח לעבר צ'אמצאר מתר של קוצים בעלי ריח רע ורעל עליהם. מה תעשה?

ציטוט פורסם במקור על ידי matan0067 צפה בהודעה
    "טרטוויג תשתמש ברגלים האחוריות שלך כדי לקפוץ מעל בידוף ואז תשתמש בהתקלה מהאוויר לכיוון בידוף!" אתה אומר לטרטוויג בנחישות , טרטוויג מבין לבקשתך וקופץ מעל בידוף המפוחד , בזמן הזה את מבין שהזוג לא יענה על השאלה שלך כשלפתע נשמע קול , "בידוף תתחמק מזה!" פוקדת האישה על בידוף המפוחד אך בידוף כל כך מפוחד שהוא לא מקשיב לה.
    טרטוויג פוגע בגבו של בידוף ועושה לו נזק אדיר .
    "בידוף ת..תשתמש בהתקלה!!!"האישה אומרת מבוהלת ובידוף מתקדם בריצה לכיוון טרטוויג.
    "טרטוויג תשתמש בנסיגה ואחר כן בהתקלה שוב בעזרה של תנופה מאחד הקירות!" אני אומר לו בנחישות.
    'מזל שנתקלתי בזוג טפשי כל כך הם אפילו לא משתמשים בסביבה כיתרון, ועוד אחרי שאני כבר עשיתי זאת והוחכתי כי זה יעיל' אחשוב לעצמי בזילזול.
    'אלו ממש לא דומים לאנשים שפרצו לבית הגידול שלנו הם ממש פתטים.'
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

15. משתמש מנוסה
    הודעה לכולם:
    כשאתם עושים אחד לשני המשכים, שזה לא יתערבב עם ההמשכים שאני נותן להם, כלומר אתם תמשיכו על סמך שלי ולא על סמך שלכם. ממליץ לכם לסמן בצבע מסויים ומוסכם את ההמשכים שלכם אחד לשני (שהוא לא אחד מהצבעים הללו: אדום, כחול, ירוק, סגול, חום)

מונקי~
    "שתוק ילד! ה"מושיע" הוא האחד והיחיד! הוא יוביל אותנו לעולם טוב יותר! קדימה בידוף חסל אותו כבר!" צועקת האישה בזעם ובידוף רץ במהירות לעבר טורטוויג "מהר טרטוויג קפוץ מעליו ופגע בו עם התקלה!" אתה פוקד עליו. בידוף רץ אבל טורטוויג קופץ ברגע האחרון מעליו גבוה ואז צולל לעברו עם התקלה ופוגע בו בחוזקה, מעיף אותו אחורנית ובידוף נופל מעולף על הקרקע "לא!!!!" צועקת האישה "חזור יצור חלש שכמוך" היא אומרת ומחזירה את בידוף "זה עוד לא נגמר!" מוסיף האיש שאיתה והם מוציאים כדורים שחורים מכיסם "אתם עוד תשמעו מרוז וגרין!" שניהם צועקים ומשליחים את הכדורים על הרצפה. נשמע פיצוץ קטן ועשן רב מתפזר במקום. אחרי כמה שניות העשן מתפזר ואתם רואים שהאנשים נעלמו "היי ילד אתה בסדר??" שואל אותך הפרופסור בדאגה.

האמת שאני לא ממש יודע מזה נסיגה אבל אני יזרום לפי השם ומה שקרה שטרטוויג שלי השתמש בא.
    -------------------------------------------------------------------------------
    "מהר טרטוויג, רוץ לעבר אקנס וקפוץ לעברו תוך כדי שאתה משתמש בנסיגה! חסום בעזרת ההתקפה הזו את עוקץ הרעל של אקנס ואז לאחר מכן פגע בו עם התקלה בכל הכוח! קדימה!" אתה ממהר לפקוד על טרטוויג.
    לבקשתך טרטוויג קופץ לעבר זירת הקרב ובורח מחלקם של עוקצי הרעל ונפגע מחלקם.
    מכיוון שטרטוויג אנו ספג את כל העוקצים חלקם ממשיכים להתקדם לכיוונך, בעודך עם הגב עליהם מחפש דרך להגיע לפרופסור אך לשווא.
    "אל תדאג לי ילד, יש לך בעיות אחרות לטפל בהם!" קורא לעברך הפרופסור שרגוע כהרגלו ומכוון אותך לעוקצי הרעל ולזירת הקרב בא טרטוויג נראה כרץ בכל כוחו ומעיף את אקס לאוויר מעולף.
    "אוי לא אקנס" צועקת הבחורה למראה אקנס המעולף "טוב לפחות הוא השעיר לך מתנה לפני שהוא התעלף" היא אומרת בקור ומסתכלת בעוצי הרעל שממשיכים לסגור עליך.
    "אוי לא!" אומר בלחץ ואחפש במהירות אחר מקום להתגונן מפני עוקצי הרעל "טורטוויג קפוץ לפניי ותשתמש בנסיגה כדי להדוף את עוקצי הרעל!" אקרא בלחץ בזמן שאמשיך להתרוצץ מפני הרעל. לבסוף אם לא אמצא אז פשוט אשתטח על הקרקע ואשים את ידיי על ראשי לשם הגנה.

matan0067
    "פוכדור צא!" אתה קורא במהירות ומשליך את הפוכדור שבידך אל עבר הרצפה. הפוכדור נפתח וממנו מגיחה החוצה קרם אור אדומה, המתגבשת ולובשת צורה על הקרקע שלפניך. אחרי כמה שניות עומד מולך קוף קטן עם להבה קטנה על ישבנו () "זהו צ'ימצאר, הוא יודע שריטה ופזילה!" אומר לך במהירות רואן "קדימה אקנס תקוף אותו מהר!" קוראת האישה ואקנס מזנק לעבר צ'ימצאר שקולט שהוא בקרב ומיד הוא קופץ אחורנית ומתחמק מאקנס, הוא מתחיל לצחוק עליו. "אררג! עוקצי רעל!" צועקת האישה בכעס.

Barney Stinson~
    http://www.myforum.co.il/showpost.ph...4&postcount=13 (ההמשך של הדמות שלי היא האחרונה למטה בדף)
    אגב, התבלבלתי ולפיפלאפ יש חבטה ולא התקלה, אז אני רושם שהיא תקפה במקום בהתקלה בחבטה
    ~~~~~~~
    "מהר פיפלאפ השתמשי בצווחה ולאחר מכן בחבטה ואז שוב בצווחה!" אתה פוקד במהירות על פיפלאפ. בידוף רץ קדימה עם מתקפת התקלה אבל פיפלאפ משתמשת בצווחה שגורמת לבידוף להיעצר מרוב כאב. פיפלאפ קופצת גבוה ונוחת על חבטה על בידוף ומעיפה אותו אחורנית בחוזקה, ובידוף נופל על הרצפה פצוע קשה. לאחר מכן היא מוסיפה עוד צווחה ובידוף בקושי מצליח לזוז כדי לנסות ולחסום את אוזניו כדי לא לספוג את ההתקפה "קדימה כבר בידוף! התקלה התקלה התקלה!" צועקת האישה. בידוף קם לאט לאט ומתחיל לרוץ כשהוא חלש לעבר פיפלאפ.

עמוד 2 מתוך 8 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •