Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 8 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 119
  1. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    ציטוט פורסם במקור על ידי triple-t צפה בהודעה
    הודעה לכולם:
    כשאתם עושים אחד לשני המשכים, שזה לא יתערבב עם ההמשכים שאני נותן להם, כלומר אתם תמשיכו על סמך שלי ולא על סמך שלכם. ממליץ לכם לסמן בצבע מסויים ומוסכם את ההמשכים שלכם אחד לשני (שהוא לא אחד מהצבעים הללו: אדום, כחול, ירוק, סגול, חום)

מונקי~
    "שתוק ילד! ה"מושיע" הוא האחד והיחיד! הוא יוביל אותנו לעולם טוב יותר! קדימה בידוף חסל אותו כבר!" צועקת האישה בזעם ובידוף רץ במהירות לעבר טורטוויג "מהר טרטוויג קפוץ מעליו ופגע בו עם התקלה!" אתה פוקד עליו. בידוף רץ אבל טורטוויג קופץ ברגע האחרון מעליו גבוה ואז צולל לעברו עם התקלה ופוגע בו בחוזקה, מעיף אותו אחורנית ובידוף נופל מעולף על הקרקע "לא!!!!" צועקת האישה "חזור יצור חלש שכמוך" היא אומרת ומחזירה את בידוף "זה עוד לא נגמר!" מוסיף האיש שאיתה והם מוציאים כדורים שחורים מכיסם "אתם עוד תשמעו מרוז וגרין!" שניהם צועקים ומשליחים את הכדורים על הרצפה. נשמע פיצוץ קטן ועשן רב מתפזר במקום. אחרי כמה שניות העשן מתפזר ואתם רואים שהאנשים נעלמו "היי ילד אתה בסדר??" שואל אותך הפרופסור בדאגה.
    לא ממש הבנתי מה רציתה בהארה עם הבנתי נכון אנחנו צריכים לעשות המשכים שתואמים להמשכים שלך, אני צודק?
    ------------------------------------------------------------------
    "כן אני בסדר גמור" השיב לפרופסור ואשל לשלומו.
    "תגיד מה זוג הבריונים האלה חיפש, אני מתערב שהם באו לגנוב פוקימונים,כדי להרוס לעוד אנשים את החלומות, "המושיע" הזה אני שונא אותו הייתי רוצה שהוא פשוט יעלם מכאן" אומר לפרופסור בכעס מבלי להשעיר לו פנאי להגיב לשאלות בהתחלה.
    לאחר מכן אני אומר לו כי באתי לקבל את ההתחלתי שלי כדי לעצור את "המושיע" השקרן הזה.

"אוי לא!" אומר בלחץ ואחפש במהירות אחר מקום להתגונן מפני עוקצי הרעל "טורטוויג קפוץ לפניי ותשתמש בנסיגה כדי להדוף את עוקצי הרעל!" אקרא בלחץ בזמן שאמשיך להתרוצץ מפני הרעל. לבסוף אם לא אמצא אז פשוט אשתטח על הקרקע ואשים את ידיי על ראשי לשם הגנה.
    "טרטוויג קפוץ לפניי ותשתמש בנסיגה כדי להדוף את עוקצי הרעל!" אתר קורא בקול ומחפש מקום להיסתתר בו.
    וכפי שביקשתה טרטוויג משתמש בנסיגה וסופג את חצי הרעל אומנם הוא לא נראה פגוע בצורה חמורה.
    "בואי אנחנו עפים מפה!" אתה שומע את הבחור צועק ולפתע מסך גדול של עשן עולה ומחסה את כל האזור, בעקבות העשון אתם לא רואים כלום והדבר היחידי שאתם שומעים זה את הבחור נוזף בבחורה כי בהפסדה היא הביישה את ה"מושיע".
    לאחר כמה דקות העשן מתפזר והפרופסור שואל לשלומך ומה מעשיך במעבדה שלו.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

2. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Triple-T צפה בהודעה
    [SIZE="4"][CENTER]

Barney Stinson~
    http://www.myforum.co.il/showpost.ph...4&postcount=13 (ההמשך של הדמות שלי היא האחרונה למטה בדף)
    אגב, התבלבלתי ולפיפלאפ יש חבטה ולא התקלה, אז אני רושם שהיא תקפה במקום בהתקלה בחבטה
    ~~~~~~~
    "מהר פיפלאפ השתמשי בצווחה ולאחר מכן בחבטה ואז שוב בצווחה!" אתה פוקד במהירות על פיפלאפ. בידוף רץ קדימה עם מתקפת התקלה אבל פיפלאפ משתמשת בצווחה שגורמת לבידוף להיעצר מרוב כאב. פיפלאפ קופצת גבוה ונוחת על חבטה על בידוף ומעיפה אותו אחורנית בחוזקה, ובידוף נופל על הרצפה פצוע קשה. לאחר מכן היא מוסיפה עוד צווחה ובידוף בקושי מצליח לזוז כדי לנסות ולחסום את אוזניו כדי לא לספוג את ההתקפה "קדימה כבר בידוף! התקלה התקלה התקלה!" צועקת האישה. בידוף קם לאט לאט ומתחיל לרוץ כשהוא חלש לעבר פיפלאפ.
    חחחח כן רק מקודם שמתי לב לזה
    ===========
    "קדימה פיפלאפ תגמרי אותו כבר השתמשי בחבטה בכל הכוח שיש לך!" אצעק אל פיפלאפ

Triple-T~
    "it's time to play the game..." מצפצף השעון המעורר שלך בשיר האהוב עליך ומעיר אותך משנתך. אתv קo לאט לאט מהמיטה, מפהק ומתמתח
    אתה קם ממיטתך והולכת לצחצח שיניים בחדר האמבטיה הסמוך לחדרך, לאחר מכן מתארגן במהירות ויורד אל עבר המטבח שם מחכים לך הורייך, ובשולחן כבר מוגשת ארוחת הבוקר "בוקר טוב" מברכת אותך אימך ומחבקת אותך חיבוק קצר.
    "מתרגש?" שואל אותך אביך, מסיים לאכול צנים קטן שהוא מחזיק בידו "שלא תאחר לחלוקה" הוא מוסיף בזמן שאמך מחייכת ודמעה קטנה יורדת מעינה. אתה מסיים לאכול את ארוחת הבוקר וקם מהשולחן. אימך מגישה לך את התיק שלך למסע ומחבקת אותך פעם אחרונה. אתה נפרד מהורייך ויוצא החוצה.
    מזג האוויר בעיר טווינליף עכשיו אביבי ללא ענן בשמיים, בשמיים עפים כל מיני פוקימוני ציפור בזמן אתה צועד אל עבר היציאה מהעיר. אחרי כמה דקות אתה נכנס אל דרך 201 וצועד אל עבר העיר סאנג'ם הסמוכה. מרחוק אתה מבחין באגם ויריטי הגדול, יפה כמו בכל שאר השנה. אתה ממשיך לצעוד וכעבור חצי שעה מגיע אל העיר סאנג'ם הגדולה. אחרי הליכה של 10 דקות את מבחינה מרחוק במעבדה הגדולה. אתה מתחיל לרוץ אל עבר המעבדה וכעבור חצי דקה מגיע אל דלת הכניסה, שלהפתעתך פתוחה. אתה נכנס פנימה ושומעת רעש שיחה במסדרון. אתה מציץ וקולט שם איש מבוגר עם זקן וחלוק לבן () מחזיק מזוודה בידיו, ולפניו עומדים 2 אנשים ( ) מאיימים עליו. "קדימה רואן, תעביר אלינו את המזוודה, עכשיו!" קוראת האישה.
    'מי אלה??' אני חושב לעצמי ומתקרב אליהם עוד קצת. שאני קולט שכבר עוד רגע יבחינו בי, אני מתחיל לרוץ לעברם "היי, תעזבו אותו!" אני צועק וקופץ לפניהם, נעמד מולם בעוז "מה אתם רוצים ממנו בכלל?!" אני מוסיף בלהט הרגע.
    'מה הם רוצים ממנו בכלל?" אתה חושב לעצמך ומתקדם לשם. הבחור צועק לך "היי ילד מה אתה עושה פה?" אתה משיב לו "באתי אל הפרופסור!" בכעס. הבחור מוציא פוקדור מהכיס שלו וזורק אותו באוויר וקורא " צא ספירו!" הפוקדור נפתח ויוצא ממנו אור אדום, האור האדום הופך לדמות של פוקימון דמוי ציפור ((. הבחור צועק "ספירו השתמש בניקור על הילד הזה!" וספירו עף אלייך במהירות בזמן שהפרופסור זורק אלייך מזוודה ואומר לך "מהר! זה יעזור לך!"
    בברכה, דודי
    מנהל פורום דיבורים ופקח בדימוס (שמרגיש אפליה כי הוא לא בהיכל התהילה).

3. TBM
    שם: מתן
    [size="4"][center]

matan0067
    "פוכדור צא!" אתה קורא במהירות ומשליך את הפוכדור שבידך אל עבר הרצפה. הפוכדור נפתח וממנו מגיחה החוצה קרם אור אדומה, המתגבשת ולובשת צורה על הקרקע שלפניך. אחרי כמה שניות עומד מולך קוף קטן עם להבה קטנה על ישבנו () "זהו צ'ימצאר, הוא יודע שריטה ופזילה!" אומר לך במהירות רואן "קדימה אקנס תקוף אותו מהר!" קוראת האישה ואקנס מזנק לעבר צ'ימצאר שקולט שהוא בקרב ומיד הוא קופץ אחורנית ומתחמק מאקנס, הוא מתחיל לצחוק עליו. "אררג! עוקצי רעל!" צועקת האישה בכעס.
    "צ'ימצ'אר , תתחמק."אני אומר במהירות , "לאחר מכן תקפוץ על זנבו של אקנס ותזרוק אותו הצידה , לאחר מכן תשתמש בשריטה על אקנס." אני אומר .
    ---------------------------------------------------
    סליחה שאני לא ממשיך , אין לי זמן.

4. משתמש מנוסה
    אוף הכנתי תגובה ארוכה ואז הכרום החליט להיסגר ולא עשיתי גיבוי :{

matan0067
    "מהר צ'ימצאר, תתחמק ולאחר מכן תפוס את זנבו, זרוק אותו באוויר ואז תשרוט אותו!" אתה קורא במהירות לעברו של צ'ימצאר. צ'ימצאר רץ קדימה ומתחמק מעוקצי הרעל, ואז הוא תופס בזנבו של אקנס ומניף אותו באוויר. אקנס מתעופף באוויר ואז צ'ימצאר מזנק לעברו עם שריטה ופוגע בו בחוזקה, מעיף את אקנס אחורנית ואקנס נופל מעולף על הקרקע "לא!" צועקת האישה בזעם ומחזירה בכעס את אקנס לפוכדור שלו "אתה עוד תשמע את השמות רוז וגרין!" היא קוראת והיא והאדם שלידה משליכים כדור שחור על הקרקע. נשמע פיצוץ ועשן ממלא את המקום. אחרי כמה שניות העשן מתפזר והאנשים נעלמו.
    "אתה בסדר?" פונה אלייך רואן.

מונקי~
    כן.
    ~~~~~~~~~~
    "אני בסדר" עונה לך רואן כאשר אתה שואל לשלומו "הצמד חמד האלה באו במטרה לנסות להשיג מידע על פוקימוני החלל והזמן, דאלגיה ופאלקיה" הוא מסביר לך "אבל לצערם, אין לי כזה מידע" הוא אומר ונושם עמוק "טוב, אני מניח שצריך לעבור לעיקר. באת לקבל פוקימון התחלתי נכון?" הוא שואל אותך ואתה מהנהן בחיוך "ובכן, נראה לי שמצאת אותו" אומר לך רואן ומביט לעבר טורטוויג שמסתכל על שניכם בחיוך "ראיתי איך הצלחת להילחם עם טורטוויג, ואני חושב שגם הוא מעוניין בך בתור המאמן שלו" אומר רואן ואתה מרגיש משיכה קטנה ברגל. אתה מסתכל ורואה שטורטוויג מושך מעט מהמכנס שלך בתור חיבה "אז, לציוד שלך.." הוא אומר ומסתובב אל עבר שולחן שנמצא מאחוריו "זה הפוכדור של טורטוויג ובנוסף 5 פוכדורים, אשר איתם תוכל לתפוס פוקימונים לשישיה שלך. כמו כן קח את זה" הוא אומר ונותן לך את הפוכדור ומכשיר אדום () "זהו פוקדע, בעזרתו תוכל לבדוק מידע על הפוקימונים השונים" הוא מסביר לך "אז, שיהיה לך מסע מוצלח!" הוא אומר ואתה יוצא החוצה עם טורטוויג.

"טרטוויג קפוץ לפניי ותשתמש בנסיגה כדי להדוף את עוקצי הרעל!" אתר קורא בקול ומחפש מקום להיסתתר בו.
    וכפי שביקשתה טרטוויג משתמש בנסיגה וסופג את חצי הרעל אומנם הוא לא נראה פגוע בצורה חמורה.
    "בואי אנחנו עפים מפה!" אתה שומע את הבחור צועק ולפתע מסך גדול של עשן עולה ומחסה את כל האזור, בעקבות העשון אתם לא רואים כלום והדבר היחידי שאתם שומעים זה את הבחור נוזף בבחורה כי בהפסדה היא הביישה את ה"מושיע".
    לאחר כמה דקות העשן מתפזר והפרופסור שואל לשלומך ומה מעשיך במעבדה שלו.
    "אני בסדר" אני עונה לשאלת שלומי ומסתכל לעבר טורטוויג. אני מתכופף אליו ומלטף את ראשו "אתה פוקימון חזק, תודה שעזרת לי לעצור אותם" אני אומר לו "כמו שזה נראה, באתי לבחור פוקימון התחלתי" אני עונה לשאלה השנייה שלו "אבל אני חושב שמצאתי אותו" אני מוסיף ומסתכל על טורטוויג "אני רוצה אותו" אני אומר ומצביע על טורטוויג.

Barney Stinson~
    "מהר פיפלאפ, השתמשי בחבטה בכל הכוח!" אתה קורא במהירות לעברה של פיפלאפ. פיפלאפ רצה במהרה אל עבר בידוף ומצליח לפגוע בו קודם עם החבטה, מעיפה אותו בחוזקה אחורנית, ובידוף נופל על הקרקע מעולף "לא!" צועקת האישה בזעם "אתה עוד תשמע את השמות רוז וגרין!" היא קוראת והיא והאדם שלידה משליכים כדור שחור על הקרקע. נשמע פיצוץ ועשן ממלא את המקום. אחרי כמה שניות העשן מתפזר והאנשים נעלמו.

'מה הם רוצים ממנו בכלל?" אתה חושב לעצמך ומתקדם לשם. הבחור צועק לך "היי ילד מה אתה עושה פה?" אתה משיב לו "באתי אל הפרופסור!" בכעס. הבחור מוציא פוקדור מהכיס שלו וזורק אותו באוויר וקורא " צא ספירו!" הפוקדור נפתח ויוצא ממנו אור אדום, האור האדום הופך לדמות של פוקימון דמוי ציפור (). הבחור צועק "ספירו השתמש בניקור על הילד הזה!" וספירו עף אלייך במהירות בזמן שהפרופסור זורק אלייך מזוודה ואומר לך "מהר! זה יעזור לך!"
    אין להם ספירו... אתה רוצה לשנות לפוקימון אחר מבין אלה שמופיע שיש להם?
    ~~~~~~~~~~~~
    אני שולח את ידי במהרה ותופס את המזוודה. אני מניף אותה ומגן בעזרתה על הגוף שלי, מנסה לעצור את ההתקפה שלו. 'רק שלא יפגע בי...' אני מתפלל בתקווה שזה יצליח לחסום את ההתקפה.

5. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    טופס הרשמה:
    שם בפורום: !!!
    שם במשחק: לוקאס
    תיאור: זה באמת הכרחי? טוב שיהיה... חתיך הורס שיער קצוץ חום חיוך מעלף :d עיניים כחולות לובש טריינינג וטי שירט לא משנה הצבע חוץ מוורוד פקאצה :p
    אופי: משתנה בהתאם למצב, אין אפשרות לתת אופי אחיד מכיוון שככל הנראה לא אוכל לעמוד בו...
    רקע: לוקאס נולד בניו יורק של העולם האמיתי בשנת 1992, הוא אהב לצפות בטלוויזיה, שנא לשחק בחוץ ושנא בעיקר חברה של אנשים אחרים, מתבודד, לוקאס אהב לשחק במשחקים אלקטרוניים של פוקימון ולראות פוקימון בטלוויזיה ורצה לחיות בעולם הפוקימונים. בשנת 2005 שלוקאס היה בן 13 הוא פתח את הטלוויזיה ולפתע נשאב לתוך הסדרה פוקימון, הוא אף פעם לא באמת הבין איך זה קרה אבל לא ממש היה אכפת לו גם... אחרי שנה שהוא חי ביערות וצד רטטות למחיתו הוא מצא עיר, הוא החליט שהוא יחיה לפי כלל, הוא לא יפריע לאף אחד כל עוד לא יפריעו לו, לא עניין אותו כל הצוותים המרושעים שיש בעולם הזה כל עוד הם לא עשו לו שום דבר ובנוסף גם לא כלכך עניין אותו להגיע למטרה כל שהיא כמו מאסטר הליגה או משהו הוא סתם רצה לחקור את העולם
    פוקימון התחלתי: יש מצב לא סטארלי? אני שונא אותו
    פוקימונים: לא לגעת
    פוקימונים אצל הפרופסור: לא לגעת
    תגים: לא לגעת
    חפצים: פוקדיע ( ), 6000$ ( ), חכה ישנה ( ), מכשיר קשר(פאלפון) ( )
    הערות/הארות/בקשות/מסטיק: ארודקטייל

6. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי !!! צפה בהודעה
    טופס הרשמה:
    שם בפורום: !!!
    שם במשחק: לוקאס
    תיאור: זה באמת הכרחי? טוב שיהיה... חתיך הורס שיער קצוץ חום חיוך מעלף :d עיניים כחולות לובש טריינינג וטי שירט לא משנה הצבע חוץ מוורוד פקאצה :p
    אופי: משתנה בהתאם למצב, אין אפשרות לתת אופי אחיד מכיוון שככל הנראה לא אוכל לעמוד בו...
    רקע: לוקאס נולד בניו יורק של העולם האמיתי בשנת 1992, הוא אהב לצפות בטלוויזיה, שנא לשחק בחוץ ושנא בעיקר חברה של אנשים אחרים, מתבודד, לוקאס אהב לשחק במשחקים אלקטרוניים של פוקימון ולראות פוקימון בטלוויזיה ורצה לחיות בעולם הפוקימונים. בשנת 2005 שלוקאס היה בן 13 הוא פתח את הטלוויזיה ולפתע נשאב לתוך הסדרה פוקימון, הוא אף פעם לא באמת הבין איך זה קרה אבל לא ממש היה אכפת לו גם... אחרי שנה שהוא חי ביערות וצד רטטות למחיתו הוא מצא עיר, הוא החליט שהוא יחיה לפי כלל, הוא לא יפריע לאף אחד כל עוד לא יפריעו לו, לא עניין אותו כל הצוותים המרושעים שיש בעולם הזה כל עוד הם לא עשו לו שום דבר ובנוסף גם לא כלכך עניין אותו להגיע למטרה כל שהיא כמו מאסטר הליגה או משהו הוא סתם רצה לחקור את העולם
    פוקימון התחלתי: יש מצב לא סטארלי? אני שונא אותו
    חפצים: פוקדיע ( ), 6000$ ( ), חכה ישנה ( ), מכשיר קשר(פאלפון) ( )
    הערות/הארות/בקשות/מסטיק: ארודקטייל
    יש רק סטארלי.
    אתה לא בא מהעולם האמיתי. הרקע לא קשור בכלום למשחק
    מצטער, לא רשום. לא להגיב פה בנושא בבקשה

7. משתמש מנוסה

barney stinson~
    "מהר פיפלאפ, השתמשי בחבטה בכל הכוח!" אתה קורא במהירות לעברה של פיפלאפ. פיפלאפ רצה במהרה אל עבר בידוף ומצליח לפגוע בו קודם עם החבטה, מעיפה אותו בחוזקה אחורנית, ובידוף נופל על הקרקע מעולף "לא!" צועקת האישה בזעם "אתה עוד תשמע את השמות רוז וגרין!" היא קוראת והיא והאדם שלידה משליכים כדור שחור על הקרקע. נשמע פיצוץ ועשן ממלא את המקום. אחרי כמה שניות העשן מתפזר והאנשים נעלמו.
    "אני בסדר" אשיב בנימה שחצנית, "מה הם רצו ממך?" אשאל את הפרופסור בסקרנות

[quote][אין להם ספירו... אתה רוצה לשנות לפוקימון אחר מבין אלה שמופיע שיש להם?
    ~~~~~~~~~~~~
    אני שולח את ידי במהרה ותופס את המזוודה. אני מניף אותה ומגן בעזרתה על הגוף שלי, מנסה לעצור את ההתקפה שלו. 'רק שלא יפגע בי...' אני מתפלל בתקווה שזה יצליח לחסום את ההתקפה./quote]
    אחליף לאקנס
    =============
    אקנס שולח חצי רעל לכיוונך, אתה מרים במהירות את המזווה ומגן בעזרתה עלייך. חצי הרעל פוגעים במזוודה ומפילים ממנה פוקדור. אתה מרים את הפוקדור ומסתכל עליו בזמן שהבחור צועק לאקנס "גמור אותו כבר! תחנוק אותו!", אקנס מתקרב אלייך במהירות!
    בברכה, דודי

8. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Barney Stinson צפה בהודעה
    "אני בסדר" אשיב בנימה שחצנית, "מה הם רצו ממך?" אשאל את הפרופסור בסקרנות
    "הצמד חמד האלה באו במטרה לנסות להשיג מידע על פוקימוני החלל והזמן, דאלגיה ופאלקיה" הוא מסביר לך "אבל לצערם, אין לי כזה מידע" הוא אומר ונושם עמוק "טוב, אני מניח שצריך לעבור לעיקר. באת לקבל פוקימון התחלתי נכון?" הוא שואל אותך ואתה מהנהן בחיוך "ובכן, נראה לי שמצאת אותה" אומר לך רואן ומביט לעבר פיפלאפ שמסתכלת על שניכם בחיוך "ראיתי איך הצלחת להילחם איתה, ואני חושב שגם היא מעוניינת בך בתור המאמן שלה" אומר רואן ואתה מרגיש משיכה קטנה ברגל. אתה מסתכל ורואה שפיפלאפ מנקרת לך מעט עם מקורה את הג'ינס שאתה לובש בתור חיבה "אז, לציוד שלך.." הוא אומר ומסתובב אל עבר שולחן שנמצא מאחוריו "זה הפוכדור של פיפלאפ ובנוסף 5 פוכדורים, אשר איתם תוכל לתפוס פוקימונים לשישיה שלך. כמו כן קח את זה" הוא אומר ונותן לך את הפוכדורים ומכשיר אדום ( X5) "זהו פוקדע, בעזרתו תוכל לבדוק מידע על הפוקימונים השונים" הוא מסביר לך "אז, שיהיה לך מסע מוצלח!" הוא אומר ואתה יוצא החוצה עם פיפלאפ.

אחליף לאקנס
    =============
    אקנס שולח חצי רעל לכיוונך, אתה מרים במהירות את המזווה ומגן בעזרתה עלייך. חצי הרעל פוגעים במזוודה ומפילים ממנה פוקדור. אתה מרים את הפוקדור ומסתכל עליו בזמן שהבחור צועק לאקנס "גמור אותו כבר! תחנוק אותו!", אקנס מתקרב אלייך במהירות!
    'זה עכשיו או לעולם לא' אני חושב לעצמי "עצור!" אני צועק לעבר אקנס ומניף את הפוכדור "צא פוכדור!" אני קורא ומשליך אותו קדימה, בתקווה כי יש פוקימון בפנים שיכול לעזור לי. אחרי שהוא יצא החוצה אשאל את הפרופסור לגבי המתקפות שלו.

9. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Triple-T צפה בהודעה
    "הצמד חמד האלה באו במטרה לנסות להשיג מידע על פוקימוני החלל והזמן, דאלגיה ופאלקיה" הוא מסביר לך "אבל לצערם, אין לי כזה מידע" הוא אומר ונושם עמוק "טוב, אני מניח שצריך לעבור לעיקר. באת לקבל פוקימון התחלתי נכון?" הוא שואל אותך ואתה מהנהן בחיוך "ובכן, נראה לי שמצאת אותה" אומר לך רואן ומביט לעבר פיפלאפ שמסתכלת על שניכם בחיוך "ראיתי איך הצלחת להילחם איתה, ואני חושב שגם היא מעוניינת בך בתור המאמן שלה" אומר רואן ואתה מרגיש משיכה קטנה ברגל. אתה מסתכל ורואה שפיפלאפ מנקרת לך מעט עם מקורה את הג'ינס שאתה לובש בתור חיבה "אז, לציוד שלך.." הוא אומר ומסתובב אל עבר שולחן שנמצא מאחוריו "זה הפוכדור של פיפלאפ ובנוסף 5 פוכדורים, אשר איתם תוכל לתפוס פוקימונים לשישיה שלך. כמו כן קח את זה" הוא אומר ונותן לך את הפוכדורים ומכשיר אדום ( X5) "זהו פוקדע, בעזרתו תוכל לבדוק מידע על הפוקימונים השונים" הוא מסביר לך "אז, שיהיה לך מסע מוצלח!" הוא אומר ואתה יוצא החוצה עם פיפלאפ.
    אלך מן המעבדה ישירות אל דרך 201 על מנת למצוא פוקימון לאמן אותה.

'זה עכשיו או לעולם לא' אני חושב לעצמי "עצור!" אני צועק לעבר אקנס ומניף את הפוכדור "צא פוכדור!" אני קורא ומשליך אותו קדימה, בתקווה כי יש פוקימון בפנים שיכול לעזור לי. אחרי שהוא יצא החוצה אשאל את הפרופסור לגבי המתקפות שלו.
    אתה משליח את הפוקדור באוויר ויוצא ממנו טרטוויג! (). אתה שואל במהירות את הפרופסור איזה התקפות יש לו והוא עונה לך בלחץ רב "הוא יכול להשתמש בדחיפה ונסיגה!" בזמן הזה אקנס מתקרב אל טרטוויג וחונק אותו.
    בברכה, דודי

10. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Barney Stinson צפה בהודעה
    אלך מן המעבדה ישירות אל דרך 201 על מנת למצוא פוקימון לאמן אותה.
    אתה מתחיל לצעוד עם פיפלאפ אל עבר דרך 201. אחרי כמה דקות אתה מגיע אל הכניסה לדרך ונכנס אליה. אתה מבחין שם במאמנים רבים שמטיילים להם שם ונחים להם, פיפלאפ מסתכלת מסביב ומריחה חלק מהפרחים. היא מתקרבת לעבר שיח בצד הדרך ומריחה את הפרחים ששם, כשלפתע מתוך השיחים משהו דוחף אותה אחורנית. פיפלאפ לא מבינה מה קרה ואז אתה מבחין בחרק קטן שיוצא החוצה משם

אתה משליח את הפוקדור באוויר ויוצא ממנו טרטוויג! (). אתה שואל במהירות את הפרופסור איזה התקפות יש לו והוא עונה לך בלחץ רב "הוא יכול להשתמש בדחיפה ונסיגה!" בזמן הזה אקנס מתקרב אל טרטוויג וחונק אותו.
    "קדימה טורטוויג צא מזה!" אני קורא בלחץ "נסה להשתמש בנסיגה כדי לחמוק מהחניקה ולאחר מכן תקוף עם דחיפה!" אני פוקד על טורטוויג ומסתכל מסביב על זירת הקרב, אחפש משהו שיכול לעזור לטורטוויג בהתקפה.

11. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    מונקי~
    כן.
    ~~~~~~~~~~
    "אני בסדר" עונה לך רואן כאשר אתה שואל לשלומו "הצמד חמד האלה באו במטרה לנסות להשיג מידע על פוקימוני החלל והזמן, דאלגיה ופאלקיה" הוא מסביר לך "אבל לצערם, אין לי כזה מידע" הוא אומר ונושם עמוק "טוב, אני מניח שצריך לעבור לעיקר. באת לקבל פוקימון התחלתי נכון?" הוא שואל אותך ואתה מהנהן בחיוך "ובכן, נראה לי שמצאת אותו" אומר לך רואן ומביט לעבר טורטוויג שמסתכל על שניכם בחיוך "ראיתי איך הצלחת להילחם עם טורטוויג, ואני חושב שגם הוא מעוניין בך בתור המאמן שלו" אומר רואן ואתה מרגיש משיכה קטנה ברגל. אתה מסתכל ורואה שטורטוויג מושך מעט מהמכנס שלך בתור חיבה "אז, לציוד שלך.." הוא אומר ומסתובב אל עבר שולחן שנמצא מאחוריו "זה הפוכדור של טורטוויג ובנוסף 5 פוכדורים, אשר איתם תוכל לתפוס פוקימונים לשישיה שלך. כמו כן קח את זה" הוא אומר ונותן לך את הפוכדור ומכשיר אדום () "זהו פוקדע, בעזרתו תוכל לבדוק מידע על הפוקימונים השונים" הוא מסביר לך "אז, שיהיה לך מסע מוצלח!" הוא אומר ואתה יוצא החוצה עם טורטוויג.

'טוב סוף כול סוף יש לי פוקימון משלי' אני חושב בהתרגשות 'וזה סוג עשב החביב עלי...' אני ממשיך במחשבתי ונזכר בימים עברו בהם שיחקתי עם פוקימוני העשב בבית הגידול ומעלה דמעה.
    'אלו היו ימים טובים ואני ידאג שהם יחזרו' אני יחשוב בנחישות והוציא את טרטוויג להכרות מאט יותר מסודרת.

"אני בסדר" אני עונה לשאלת שלומי ומסתכל לעבר טורטוויג. אני מתכופף אליו ומלטף את ראשו "אתה פוקימון חזק, תודה שעזרת לי לעצור אותם" אני אומר לו "כמו שזה נראה, באתי לבחור פוקימון התחלתי" אני עונה לשאלה השנייה שלו "אבל אני חושב שמצאתי אותו" אני מוסיף ומסתכל על טורטוויג "אני רוצה אותו" אני אומר ומצביע על טורטוויג.
    "אני בסדר" אתה ברוגע לעברו של הפרופור, ומייד עובר להחמיא לטרטוויג "אתה פוקימון חזק, תודה שעזרת לי לעצור אותם". טורטוויג נראה ממש שמח מהמחמאה ומחכך את רגליך כמו חתול.
    לאחר מכן אתה עונה לפרופסור על שאלתו השנייה "כמו שזה נראה, באתי לבחור פוקימון התחלתי אבל אני חושב שמצאתי אותו"
    אולם הפאופסור אינו נותן לך לסיים את דבריך ואומר במייד "אם כך אתה מרגיש אני שמח בשביל שניכם , עבדתם בעבודת צוות מעולה!"
    "בכל מיקראה הינה עוד 5 פוקדורים והפוקדע שלך" הוא ממהר לומר ולהסביר לך על 5 הכדורים והמכשיר האדום שנתן לך.
    "שהיה מסע מוצלח" הוא מוסיף לומר ומלוואה אותך ליציאה.
    כאשר אתה יוצא אתה רואה יום קיצי יפה שרק התחיל, ממש מוזר אבל אין כול סימון למתרחש שניות קודם לכך.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

12. משתמש מנוסה
    אתה מתחיל לצעוד עם פיפלאפ אל עבר דרך 201. אחרי כמה דקות אתה מגיע אל הכניסה לדרך ונכנס אליה. אתה מבחין שם במאמנים רבים שמטיילים להם שם ונחים להם, פיפלאפ מסתכלת מסביב ומריחה חלק מהפרחים. היא מתקרבת לעבר שיח בצד הדרך ומריחה את הפרחים ששם, כשלפתע מתוך השיחים משהו דוחף אותה אחורנית. פיפלאפ לא מבינה מה קרה ואז אתה מבחין בחרק קטן שיוצא החוצה משם
    "קדימה פיפלאפ! השתמשי בחבטה! לאחר מכן השתמשי בצווחה!" אצעק והמריץ את פיפלאפ בשמחה

"קדימה טורטוויג צא מזה!" אני קורא בלחץ "נסה להשתמש בנסיגה כדי לחמוק מהחניקה ולאחר מכן תקוף עם דחיפה!" אני פוקד על טורטוויג ומסתכל מסביב על זירת הקרב, אחפש משהו שיכול לעזור לטורטוויג בהתקפה.
    טרטוויג משתמש בנסיגה ומתחיל לסגת לאחור, לאחר כמה שניות הוא מבין שזה לא עוזר ואנקס לוחץ עליו בחוזקה, טרטוויג דוחף את אקנס בחוזקה אבל עדיין אקנס חונק אותו. הבחור צועק "קדימה אקנס תשתמש בחצי רעל!" ובזמן שהוא צועק את זה אתה שם לב לפטיש קטן ליד רגליו של הפרופסור.
    בברכה, דודי

13. משתמש מנוסה
    Barney Stinson~
    אל תשכח לבדוק מידע לגבי אותו פוקימון..
    ~~~~~~~~~
    "מהר פיפלאפ, השתמשי בחבטה ואז בצווחה!" אתה פוקד על פיפלאפ. פיפלאפ קמה מיד על רגליה וקופצת לעבר הפוקימון עם חבטה ופוגעת בו, מעיפה אותו אחורנית. פיפלאפ פוצחת את פיה ומשתמש בצווחה, שגורמת לפוקימון לכאבי ראש. הפוקימון מתאושש מעט, ואור לבן מתחיל להקיף אותו בצורת כדורים, אבל אחרי כמה שניות נעלם ולא נראה שקורה כלום.
    מה תעשה?

טרטוויג משתמש בנסיגה ומתחיל לסגת לאחור, לאחר כמה שניות הוא מבין שזה לא עוזר ואנקס לוחץ עליו בחוזקה, טרטוויג דוחף את אקנס בחוזקה אבל עדיין אקנס חונק אותו. הבחור צועק "קדימה אקנס תשתמש בחצי רעל!" ובזמן שהוא צועק את זה אתה שם לב לפטיש קטן ליד רגליו של הפרופסור.
    אני חוטף במהרה את הפטיש מהרצפה ומתחיל לרוץ אל עבר האנשים "עזוב את טורטוויג או שהמאמן שלך יחטוף את הפטיש!" אני צועק לעברו של אקנס "טורטוויג נסה לדחוף בחזרה!" אני מוסיף במהירות.

מונקי~
    אתה מכניס את כל הציוד לתוך התיק שלך ונזכר בעבר שלך, וכל מה שקרה בבית הגידול. אתה מביט לעבר טורטוויג שמסתכל לעברך, מחייך. אתה מתכופף אליו ומציג את עצמך ומספר לו שאתם הולכים לנצח את הליגה ולהביס את "המושיע". טורטוויג קופץ בשמחה והוא נראה מוכן מאוד לצאת לדרך.
    מה תעשה?

"אני בסדר" אתה ברוגע לעברו של הפרופור, ומייד עובר להחמיא לטרטוויג "אתה פוקימון חזק, תודה שעזרת לי לעצור אותם". טורטוויג נראה ממש שמח מהמחמאה ומחכך את רגליך כמו חתול.
    לאחר מכן אתה עונה לפרופסור על שאלתו השנייה "כמו שזה נראה, באתי לבחור פוקימון התחלתי אבל אני חושב שמצאתי אותו"
    אולם הפאופסור אינו נותן לך לסיים את דבריך ואומר במייד "אם כך אתה מרגיש אני שמח בשביל שניכם , עבדתם בעבודת צוות מעולה!"
    "בכל מיקראה הינה עוד 5 פוקדורים והפוקדע שלך" הוא ממהר לומר ולהסביר לך על 5 הכדורים והמכשיר האדום שנתן לך.
    "שהיה מסע מוצלח" הוא מוסיף לומר ומלוואה אותך ליציאה.
    כאשר אתה יוצא אתה רואה יום קיצי יפה שרק התחיל, ממש מוזר אבל אין כול סימון למתרחש שניות קודם לכך.
    'הכל נראה מאוד שליו עכשיו, ולחשוב שלפני 5 דקות עוד התחולל פה קרב פוקימונים' אני חושב לעצמי. אני מביט בפוכדור של טורטוויג שבידי ומחייך "הגיע הזמן" אני אומר לפוכדור ומוציא את המפה שלי. אני מסתכל עליה ומחליט לחזור לעבר דרך 201 וללכת לאזור האגם, בחיפוש אחר פוקימון מים לצוות שלי.

14. משתמש מנוסה
    שם בפורום: ~BarMaster~
    שם במשחק : בר
    ספרייט:
    אופי : מופנם, עצלן, נחוש, שקט.
    רקע: בר נולד בעיר פאלט. אמא של בר נפטרה ממחלה קשה ומאז בר תמיד התגעגע וברגעי משבר תמיד נזכר בה מתחזק וממשיך.
    אבא של בר היה מאמן חזק וידוע לכן כל הזמן בר נשאר לשמור על אחיו בבית וכאשר הוא נרדם היה יוצא לראות קרבות לחפש אחר פוקימונים ללמוד עליהם ולהאכיל לשמור ולטפל בהם, בר מאז ומתמיד אהב פוקימונים. אביו שהיה מאמן דגול וחזק ניסה גם הוא להביס את סינתיה ולא הצליח, לאחר הקרב הזה הוא נשבר ונכנס לדיכאון עמוק, אבל אז כאשר שמע שהמושיע הביס את סינתיה לא האמין כי סינתיה היתה המאמנת הכי חזקה שראה ושנילחם נגדה. בר ששמע את הסיפור מאביו ידע שתמיד ירצה להלחם במושיע ולהביס אותו.
    כאשר אביו פרש בר היה יותר חופשי ואף לפעמים שיחק עם
    המגמורטור של אביו ויצא יותר החוצה והכיר יותר פוקימונים ותמיד חלם להיות מאמן ולנצח את כולם. יום אחד שיצא החוצה הוא עבר ליד בית נטוש ושמע צעקות מבפנים, רץ פנימה וראה גאסטלי שילד גדול מתעלל בוא וזורק עליו אבנים בר רץ להגן עליו ונפגע גם אבל הצליח להרים את הגאסטלי ולברוח איתו ומרכז הפוקימונים מאתו מקרה בר רצה שבמהלך המסע יתפוס גאסטלי
    פוקימון התחלתי: שינקס
    חפצים: פוקדיע , 3000$ , חכה ישנה , מכשיר קשר(פאלפון)
    הערות/הארות/בקשות/מסטיק: גאסטלי

15. משתמש מנוסה
    רשום :}

BarMaster~
    "In My Place..." מצפצף השעון המעורר שלך ומעיר אותך משנתך. אתה קo לאט לאט מהמיטה, מפהק ומתמתח
    אתה קם ממיטתך והולכת לצחצח שיניים בחדר האמבטיה הסמוך לחדרך, לאחר מכן מתארגן במהירות ויורד אל עבר המטבח שם מחכה לך אביך, ובשולחן כבר מוגשת ארוחת הבוקר.
    "מתרגש?" שואל אותך אביך, מסיים לאכול צנים קטן שהוא מחזיק בידו "שלא תאחר לחלוקה" הוא מוסיף בזמן שמאחוריו מתרוצצים הפוקימונים של אביך. המגמרטור שלו מציץ פנימה דרך חלון המטבח ומחייך אלייך. אתה מסיים לאכול ארוחת בוקר ולוקח את התיק מאביך. הוא מחבק אותך קצרות ונפרד ממך כשדמעה יורדת מעינו. אתה יוצא מהבית בהרגשה של פרידה.
    מזג האוויר בעיר טווינליף עכשיו אביבי ללא ענן בשמיים, בשמיים עפים כל מיני פוקימוני ציפור בזמן אתה צועד אל עבר היציאה מהעיר. אחרי כמה דקות אתה נכנס אל דרך 201 וצועד אל עבר העיר סאנג'ם הסמוכה. מרחוק אתה מבחין באגם ויריטי הגדול, יפה כמו בכל שאר השנה. אתה ממשיך לצעוד וכעבור חצי שעה מגיע אל העיר סאנג'ם הגדולה. אחרי הליכה של 10 דקות את מבחינה מרחוק במעבדה הגדולה. אתה מתחיל לרוץ אל עבר המעבדה וכעבור חצי דקה מגיע אל דלת הכניסה, שלהפתעתך פתוחה. אתה נכנס פנימה ושומעת רעש שיחה במסדרון. אתה מציץ וקולט שם איש מבוגר עם זקן וחלוק לבן () מחזיק מזוודה בידיו, ולפניו עומדים 2 אנשים ( ) מאיימים עליו. "קדימה רואן, תעביר אלינו את המזוודה, עכשיו!" קוראת הגבר.

עמוד 3 מתוך 8 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •