Pokemon GO
עמוד 8 מתוך 8 ראשוןראשון ... 678
מציג תוצאות 106 עד 119 מתוך 119
  1. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי triple-t צפה בהודעה

בר~
    נדהם מכוחה של גלמיאו, אתה משבח אותה על הקרב ומחזיר אותה לפוכדור שלה לנוח. אתה מכניס את הכסף לארנק שלך, מחזיר את הפוכדור של גלמיאו לחגורת הפוכדורים ואתה ממשיך בדרך. אתה צועד בדרך 202 בשביל בין שיחים רבים ומדשאות גדולות. לפתע אתה שומע קולות של ילדים בוכים.
    ' אוי לא מעניין מה זה יכול להיות' אחשוב לעצמי
    'ללכת או לא, זה יכול להיות מסוכן, אבל, נו טוב מה שיהיה יהיה' אחשוב שנית ואלך לכיוון הילדים שבוכים.
    --------------------------------
    תומאס
    "מהר טרטוויג תשמתמש בנסיגה כדי להפחית את עוצמת קרן הבועות" אתה פוקד עליו, אך טרטוויג לא מספיק להשתמש וקרן הבועות פוגעת בו ישירות אבל בכלל לא משפיעה על טרטוויג, כאילו כלום לא קרה.
    "עכשיו תשתמש בתיקול חזק, קדימה!" אתה מוסיף וטרטוויג מתחיל לרוץ במהירות מתנגש בהורסי בחוזקה ומתעלף.

2. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    ג'ונתן~
    "יש תפסתי סטארלי!" אתה קורא בשמחה ומניף את הפוכדור שלו באוויר "קדימה סטארלי, צא החוצה!" אתה קורא ומוציא אותו. סטארלי מגיח החוצה ועף לצידך בזמן שאתם מתקדמים בדרככם, ולבסוף אתם מגיעים בחזרה לעיר סאנג'ם. אחרי הליכה קצרה אתם נעצרים מול מרכז הפוקימונים "אז, אתה רוצה להראות לי כמה מהמהלכים שלך?" אתה פונה אל סטארלי והוא מהנהן. הוא מציג בפניך את המתקפה המהירה שלו, ואז תוך כדי הוא מוסיף לזה התקלה. לבסוף, הוא משתמש בצווחה ועור התוף שלך כואב מהרעש.
    בום! מישהו מתנגש בך מאחורה ושניכם נופלים על הרצפה "היי, תיזהר!" אתה שומע קול. אתה מרים את מבטך ומבחין בנער ששוכב גם הוא על הרצפה "תראה מה קרה בגלל הסטארלי שלך, בגללו התנגשתי בך!" הוא אומר ומחזיק קצת את גוב. אתה מבחין בפוכדור שנפל ממנו ומתגלגל לידו. אתה מבין שהוא מאמן!
    "איך זה בדיוק בגלל הסטארלי שלי אתה זה שהיתנגש בי מאחור!" אומר לו בפרצוף חמוץ.
    "בכל מקראה אני מתנצל" אומר לו ואקום על רגליו "קוראים לי ג'ונתן או ג'יו בקיצור." אציג את עצמי וישלך לו יד כדי ללחוץ את ידו.
    "אז אני רואה שאתה מאמן פוקימונים" אומר לו לאחר ההכרות "אתה רוצה להילחם נגדי בקרב?" אשאל ואחכה לתגובתו.

שפתיי רוטטות מעט בעודי מביט בפוכדור הדומם שעל הקרקע ''עשיתי את זה.. תפסתי את הפוקימון הראשון שלי!'' אני ממלמל לעצמי בשמחה, ומרים את הפוכדור מהרצפה "טורטוויג, יש לנו פוקימון חדש בצוות!" אני אומר לפוכדור שלו בחיוך. אני מניח את הפוכדורים של שניהם בחגורת הפוכדורים שלי, ומתחיל לצעוד בחזרה אל עבר העיר סאנג'ם במטרה לבקר שם במרכז.
    פשתייך רועדות מהיתרגשות כאשר הפוקודור עומד על הקרקע ''עשיתי את זה.. תפסתי את הפוקימון הראשון שלי!'' אתה אומר לעצמך בהתרגשות ושמחה בעודך מרים את הפוכדור מהרצפה.
    "טרטוויג, יש לנו פוקימון חדש בצוות!" אתה אומר היתרגשות ומרים את מבטך לפוכדור שלו.
    לאחר התפיסה אתה מתחיל לחזור לעהר העיר סאנג'ם והולך למרכז הפוקימונים.
    כאשר אתה מגיע מקדמת את פניך האחות ג'יו של המרכז ושואלת לשלומך והאם היא יכולה לעזור לך.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

3. משתמש מנוסה
    ברני~
    תשקיע בהודעות שלך בבקשה, שים לב איך אחרים עושים זאת
    ~~~~~~~~~~
    "קדימה פיפלאפ, צאי!" אתה קורא ומשליך את הפוכדור שלה ופיפלאפ מגיחה ממנו, מוכנה לקרב "קדימה פיפלאפ, השתמשי בצווחה ואז בחבטה!" אתה פוקד עליה. פיפלאפ משתמשת בצווחה שגורמת לסידוט להחרשת אוזניים וההגנה שלו יורדת, ומיד לאחר מכן פיפלאפ משתמשת בחבטה שפוגעת בחוזקה בסידוט ומעיפה אותו אחורנית. סידוט מתאושש לאט לאט ונעמד במקומו, ומשתמשת בהתמדה. אתה נזכר במה שקרה בקרב מול קריקטוט, שהשתמש באותה מתקפה. זה יכול להיות קטלני!
    אל תנסה לגרום לי למרוח זמן וכתיבה, יש רגעים שלא צריך לענות ביותר משורה.
    ------------------------------------------------------------------
    'סידוט הוא פוקימון עשב... בועות לא ישפיעו עליו' אחשוב לעצמי ואז אצעק אל פיפלאט "קדימה השתמשי בחבטה בכל הכוח שיש לך, תנסי לגמור אותו במכה הזו!"
    בברכה, דודי
    מנהל פורום דיבורים ופקח בדימוס (שמרגיש אפליה כי הוא לא בהיכל התהילה).

4. משתמש מנוסה
    ברני~
    "סידוט הוא פוקימון עשב, מתקפות מים לא יעזרו עליו.." אתה ממלמל לעצמך ומסתכל לעבר סידוט "קדימה פיפלאפ, נסי לתקוף אותו עם חבטה בכל הכוח!" אתה מצווה עליה. פיפלאפ קופצת לעבר סידוט שמנסה לשחרר את ההתמדה במהירות, אולם פיפלאפ מעיפה אותו במהירות אחורנית. סידוט פוגע בחוף האגם ונופל ישר לתוך המים! נראה שהוא אינו יודע לשחות והוא מתחיל לטבוע, נאבק לחזור ליבשה!

ג'ונתן~
    "שמי ברי" אומר לך המאמן ומציג את עצמו "ואני מתכוון להיות מאמן הפוקימונים החזק ביותר ולהביס את המושיע, ולזכות בליגה!" הוא אומר בהתלהבות "רגע, קרב?" הוא עוצר ומביט בך "בוודאי שאני אלחם בך, ובמיוחד בסטארלי שלך! אני זוכר שלי היה אחד כזה... הוא התפתח בינתיים" הוא אומר בהתלהבות ושולף פוכדור מכיסו "צא, הרקרוס!" הוא קורא ומשליך פוכדור. מתוך הפוכדור מגיח החוצה פוקימון בצורת חיפושת זבל, שנעמד מוכן לקרב "זה הרקרוס, הוא אצלי לא הרבה זמן, אבל הוא עושה רושם של פוקימון חזק!" הוא מסביר לך.

שפתייך רועדות מהיתרגשות כאשר הפוקודור עומד על הקרקע ''עשיתי את זה.. תפסתי את הפוקימון הראשון שלי!'' אתה אומר לעצמך בהתרגשות ושמחה בעודך מרים את הפוכדור מהרצפה.
    "טרטוויג, יש לנו פוקימון חדש בצוות!" אתה אומר היתרגשות ומרים את מבטך לפוכדור שלו.
    לאחר התפיסה אתה מתחיל לחזור לעהר העיר סאנג'ם והולך למרכז הפוקימונים.
    כאשר אתה מגיע מקדמת את פניך האחות ג'יו של המרכז ושואלת לשלומך והאם היא יכולה לעזור לך.
    "אני רוצה בבקשה לטפל בפוקימונים שלי" אני אומר לה בחיוך ומגיש לה את שני הפוכדורים שלהם. אני ממתין שהיא תסיים לטפל בהם, וכשהיא מסיימת אני לוקח אותם, מודה לה ויוצא החוצה, פונה אל עבר דרך 202.

בר~
    אתה מתחיל לעקוב אחר קולות הילדים הבוכים וכעבור חצי דקה אתה מאתר 2 ילדים שיושבים אחד ליד השני ובוכים "סליחה... מה קרה? למה אתם בוכים?" אתה פונה אליהם והם עונים לך בבכי "ש-שדדו אותנו וגנבו לנו את הפוקימונים שלנו" הם אומרים.

"מהר טרטוויג תשמתמש בנסיגה כדי להפחית את עוצמת קרן הבועות" אתה פוקד עליו, אך טרטוויג לא מספיק להשתמש וקרן הבועות פוגעת בו ישירות אבל בכלל לא משפיעה על טרטוויג, כאילו כלום לא קרה.
    "עכשיו תשתמש בתיקול חזק, קדימה!" אתה מוסיף וטרטוויג מתחיל לרוץ במהירות מתנגש בהורסי בחוזקה ומתעלף.
    "יש טורטוויג, עשית זאת!" אני קורא בשמחה ומחבק אותו מרוב שמחה "עכשיו זו ההזדמנות שלי, פוכדור צא!" אני קורא ומשליך פוכדור ריק אל עבר הורסי המעולף, ממתין בציפיה לראות אם הוא נתפס.

5. משתמש מנוסה

בר~

אתה מתחיל לעקוב אחר קולות הילדים הבוכים וכעבור חצי דקה אתה מאתר 2 ילדים שיושבים אחד ליד השני ובוכים "סליחה... מה קרה? למה אתם בוכים?" אתה פונה אליהם והם עונים לך בבכי "ש-שדדו אותנו וגנבו לנו את הפוקימונים שלנו" הם אומרים.
    "קדימה, מהר תראו לי מי זה לפני שיברח!" אגיד להם בלחץ.
    "אל תדאגו אני יטפל בזה, אני יחזיר לכם את הפוקימונים שלכם אל תיבכו, הכל יהיה בסדר" אגיד כדי להרגיע אותם.
    "יש טורטוויג, עשית זאת!" אני קורא בשמחה ומחבק אותו מרוב שמחה "עכשיו זו ההזדמנות שלי, פוכדור צא!" אני קורא ומשליך פוכדור ריק אל עבר הורסי המעולף, ממתין בציפיה לראות אם הוא נתפס.
    תומאס
    "כל הכבוד טרטוויג!, עשית זאת!!, יש" אתה קורא בשמחה ומחבק אותו.
    "זה עכשיו או לעולם לא!, פוכדור צא!!" אתה קורא ומשליך פוכדור על הורסי. הפוכדור נזרק בחוזקה פוגע בהורסי הקטן והמעולף והוא נשאב לתוך הפוכדור ע"י קרן אדומה, הפוכדור נוחת מתנדנד 1....2.....3...... פוף! לכדת הורסי

--------------------------------------------------
    המתקפות שלו: קרן בועות (Bubblebeam), פזילה (Leer)
    וד"א מה זה היה, מה שגלמיאו עשה?

6. משתמש מנוסה
    ג'ונתן~
    "שמי ברי" אומר לך המאמן ומציג את עצמו "ואני מתכוון להיות מאמן הפוקימונים החזק ביותר ולהביס את המושיע, ולזכות בליגה!" הוא אומר בהתלהבות "רגע, קרב?" הוא עוצר ומביט בך "בוודאי שאני אלחם בך, ובמיוחד בסטארלי שלך! אני זוכר שלי היה אחד כזה... הוא התפתח בינתיים" הוא אומר בהתלהבות ושולף פוכדור מכיסו "צא, הרקרוס!" הוא קורא ומשליך פוכדור. מתוך הפוכדור מגיח החוצה פוקימון בצורת חיפושת זבל, שנעמד מוכן לקרב "זה הרקרוס, הוא אצלי לא הרבה זמן, אבל הוא עושה רושם של פוקימון חזק!" הוא מסביר לך.

בדף משתמש שלך לווינגול יש גחלת במקום בועות, לתצומת לביך.
    --------------------------------------------
    "הוא נראה חזק מאוד" אומר לברי בחיוך של היתרגשות,"אז בו נתחיל את הקרב הזה ובגלל שעושה רושם שאתה מאמן יותר זמן ממני אני ירשה לעצמי להתחיל סטראלי תעוף גבוהה באוויר ותשתמש בצרחה ואז תצלול לכיוון הרקרוס עם מתקפה מהירה!" אסביר לסטארלי בהיתרגשות, 'סוף סוף קרב מאמנים ראוי'

"אני רוצה בבקשה לטפל בפוקימונים שלי" אני אומר לה בחיוך ומגיש לה את שני הפוכדורים שלהם. אני ממתין שהיא תסיים לטפל בהם, וכשהיא מסיימת אני לוקח אותם, מודה לה ויוצא החוצה, פונה אל עבר דרך 202.
    "אני רוצה בבקשה לטפל בפוקימונים שלי" אתה אומר לאחות ג'יו בחיוך, והיא משיבה במעשים וקראת לצ'אנסי שלה לעזור, לאחר מספר דקות היא חוזר עם הכדורים ואומרת "בבקשה שהיה יום נעים" בחיוך נחמד וגשיה לך את שני הפוכדורים, אתה מודה לה על העזרה ויוצא ממרכז הפוקימונים וממשיך לדרל 202.
    ממש כאשר אתה לפני הדרך ואתה רואה את הפוקימונים והדשא לפניך ווינגול יוצא החוצה ומתחיל לעופפף לכיוון הדרך ומסמן לך לבוא, נראה כי הוא ראה משהו שמלהיב אותו, מה תעשה?
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

7. משתמש מנוסה
    ברני~
    "סידוט הוא פוקימון עשב, מתקפות מים לא יעזרו עליו.." אתה ממלמל לעצמך ומסתכל לעבר סידוט "קדימה פיפלאפ, נסי לתקוף אותו עם חבטה בכל הכוח!" אתה מצווה עליה. פיפלאפ קופצת לעבר סידוט שמנסה לשחרר את ההתמדה במהירות, אולם פיפלאפ מעיפה אותו במהירות אחורנית. סידוט פוגע בחוף האגם ונופל ישר לתוך המים! נראה שהוא אינו יודע לשחות והוא מתחיל לטבוע, נאבק לחזור ליבשה!
    "פיפלאפ קדימה בואי נעזור לו! קפצי למים ותעזרי לו להגיע לידיים שלי!" אצעק לפילפאפ וארוץ יחד איתה אל האגם
    בברכה, דודי

8. משתמש מנוסה
    ברני~
    "מהר פיפלאפ, חייבים לעזור לו!" אתה קורא לעברה ושניכם רצים במהירות אל עבר האגם. פיפלאפ קופצת ישר לתוך המים ותופסת את סידוט, מרימה אותו מעל המים, שוחה אל עבר חוף האגם שם אתה נמצא ואתה תופס את סידוט ומוציא אותו ליבשה, סידוט משתעל מעט ומקיא מים שבלע "סיי...דוט" הוא אומר בקול חלוש וקצת רועד. "פיפ?" אומרת פיפלאפ וניגשת לעברו, בודקת מה מצבו.
    לפתע, סידוט מתעלף וצונח על הקרקע, מחוסר הכרה. אתה נוגע בו ומרגיש שהוא נהיה די חם!

ג'ונתן~
    "בסדר סטארלי עוף למעלה והשתמש בצווחה, ולאחר מכן צלול לעברו עם מתקפה מהירה!" אתה פוקד במהירות על סטארלי. סטארלי מנופף בכנפיו ועף גבוה, משתמש בצווחה שמכוונת לעבר הרקרוס, אבל נראה שלא קורה כלום! הרקרוס סתם עומד שם ומסתכל לעבר סטארלי. בארי מחייך "חסום את ההתקפה שלו!" הוא אומר בזמן שסטארלי צולל עם מתקפה מהירה, סטארלי מתקרב להרקרוס ו-בום! מתנגש בו אבל להפתעתך הרקרוס פשוט עוצר אותו עם יד אחת! "ועכשיו, הטח אותו ברצפה!" קורא בארי והרקרוס תופס את סטארלי ומפיל אותו בחוזקה על הרצפה. סטארלי זועק בכאב ומתאושש לאט לאט.

"אני רוצה בבקשה לטפל בפוקימונים שלי" אתה אומר לאחות ג'יו בחיוך, והיא משיבה במעשים וקראת לצ'אנסי שלה לעזור, לאחר מספר דקות היא חוזר עם הכדורים ואומרת "בבקשה שהיה יום נעים" בחיוך נחמד וגשיה לך את שני הפוכדורים, אתה מודה לה על העזרה ויוצא ממרכז הפוקימונים וממשיך לדרל 202.
    ממש כאשר אתה לפני הדרך ואתה רואה את הפוקימונים והדשא לפניך ווינגול יוצא החוצה ומתחיל לעופפף לכיוון הדרך ומסמן לך לבוא, נראה כי הוא ראה משהו שמלהיב אותו, מה תעשה?
    "ווינגול, מה קרה?" אני קןרא אחריו בהפתעה ומתחיל לרוץ אחריו 'לאן הוא עף??' אני חושב לעצמי.

בר~
    "תראו לי לאן הם הלכו" אתה אומר להם מיד, ומרגיע אותם ואומר להם שאתה תחזיר להם את הפוקימונים. הם קמים על רגליהם ומצביעים לך להמשך הדרך "הם הלכו לא מזמן לשם" הם אומרים לך. אתה מתחיל ללכת איתם, ואחרי כמה רגעים אחד הילדים אומר פתאום "הנה הם שם!" ומצביע לעברם. אתה מביט לכיוון שהוא מצביע, ולפתע אתה מזהה את שני האנשים. אלה רוז וגרין! נראה שהם עומדים לגנוב לעוד ילד את הפוקימון שלו!

"כל הכבוד טרטוויג!, עשית זאת!!, יש" אתה קורא בשמחה ומחבק אותו.
    "זה עכשיו או לעולם לא!, פוכדור צא!!" אתה קורא ומשליך פוכדור על הורסי. הפוכדור נזרק בחוזקה פוגע בהורסי הקטן והמעולף והוא נשאב לתוך הפוכדור ע"י קרן אדומה, הפוכדור נוחת מתנדנד 1....2.....3...... פוף! לכדת הורסי
    --------------------------------------------------
    המתקפות שלו: קרן בועות (Bubblebeam), פזילה (Leer)
    וד"א מה זה היה, מה שגלמיאו עשה?
    סוד כמוס לפרה ולסוס :} אתה תגלה בהמשך.
    ואגב, הפוקימון מחלים גם בתוך הפוכדור מהקרבות, רק אם אילו באמת קרבות קשים יחסית צריך להשתמש במרכז.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "יש טורטווג, הצלחנו! לכדנו את הפוקימון הראשון שלנו!" אני קורא בשמחה ומרים את הפוכדור של הורסי מהרצפה "קדימה, בוא נמשיך בדרך" אני אומר לו, מחזיר אותו לפוכדור שלו וחוזר לעבר העיר סאנג'ם. שאני מגיע לשם אני פונה היישר אל עבר דרך 202.

9. משתמש מנוסה

בר~
    "תראו לי לאן הם הלכו" אתה אומר להם מיד, ומרגיע אותם ואומר להם שאתה תחזיר להם את הפוקימונים. הם קמים על רגליהם ומצביעים לך להמשך הדרך "הם הלכו לא מזמן לשם" הם אומרים לך. אתה מתחיל ללכת איתם, ואחרי כמה רגעים אחד הילדים אומר פתאום "הנה הם שם!" ומצביע לעברם. אתה מביט לכיוון שהוא מצביע, ולפתע אתה מזהה את שני האנשים. אלה רוז וגרין! נראה שהם עומדים לגנוב לעוד ילד את הפוקימון שלו!
    "שוב אתם!?, תחזירו לילדים את הפוקימונים שלהם או שתיצטערו על זה" אגיד להם בכעס וברצינות.
    "קדימה שינקס, צא, תהיה מוכן לקרב" אגיד ואזרוק את הפוכדור של שינקס באוויר.

-----------------------------------------------------------

סוד כמוס לפרה ולסוס :} אתה תגלה בהמשך.
    ואגב, הפוקימון מחלים גם בתוך הפוכדור מהקרבות, רק אם אילו באמת קרבות קשים יחסית צריך להשתמש במרכז.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "יש טורטווג, הצלחנו! לכדנו את הפוקימון הראשון שלנו!" אני קורא בשמחה ומרים את הפוכדור של הורסי מהרצפה "קדימה, בוא נמשיך בדרך" אני אומר לו, מחזיר אותו לפוכדור שלו וחוזר לעבר העיר סאנג'ם. שאני מגיע לשם אני פונה היישר אל עבר דרך 202.

תומאס
    "יש!, הצלחנו, לכדנו את הפוקימון הראשון שלנו, כל הכבוד לך חבר" אתה אומר לטרטוויג, והוא קופץ מרוב שמחה, אתה מרים את הפוכדור של הורסי החדש ופונה לכיוון דרך 202 דרך העיר סנג'ם.
    אתה הולך לך בדרך 202 ופתאום שומע צעקה: "הצילו!, שמישהו יעזור לי!!"

----------------------------
    , וסבבה

10. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Triple-T צפה בהודעה
    ג'ונתן~
    "בסדר סטארלי עוף למעלה והשתמש בצווחה, ולאחר מכן צלול לעברו עם מתקפה מהירה!" אתה פוקד במהירות על סטארלי. סטארלי מנופף בכנפיו ועף גבוה, משתמש בצווחה שמכוונת לעבר הרקרוס, אבל נראה שלא קורה כלום! הרקרוס סתם עומד שם ומסתכל לעבר סטארלי. בארי מחייך "חסום את ההתקפה שלו!" הוא אומר בזמן שסטארלי צולל עם מתקפה מהירה, סטארלי מתקרב להרקרוס ו-בום! מתנגש בו אבל להפתעתך הרקרוס פשוט עוצר אותו עם יד אחת! "ועכשיו, הטח אותו ברצפה!" קורא בארי והרקרוס תופס את סטארלי ומפיל אותו בחוזקה על הרצפה. סטארלי זועק בכאב ומתאושש לאט לאט.
    "סטארלי אתה בסדר?" אני אשאל בחשש 'חשבתי שהיטרון האווירי יצליח אבל זה לא נראה ככה' אחשוב ואנסה לעלות רעיון חדש.
    "סטארלי תשתמש בדחיפה על הרגליים!" אומר לסטארלי "ואם הוא ינסה לתפוס אותך שו תשתמש במתקפה מהירה כדי לחמוק ולתפוס גובהה!" אוסיף בחיוך 'אני מקווה שזה יעבוד אין לי הרבה מתקפות לשלב חוץ מזה.'

"ווינגול, מה קרה?" אני קןרא אחריו בהפתעה ומתחיל לרוץ אחריו 'לאן הוא עף??' אני חושב לעצמי.

"ווינגול, מה קרה?" אתה שואל אותו והוא משיב לך בצווחות נמסמן לך להמשיך ללכת אחריו.
    'לאן הוא עף??' אתה חושב לעצמך כב במאט עצבנות לאחר הליכה ממושכת עד שלבסוף ווינגול נעצר לייד האגם בו תפסתה אותו.
    בשמיים אתה רואה חבורה של ווינגולים צווחים בפחד בעוד שמאמן בעל עכבר צהוב וקטן עם שני עגולים אדומים בלחיו () "פיקאצ'ו תשתמש במכת ברק!" המאמן אומר לעכבר הצהוב שמתברר כי שמו הוא פיקאצ'ו.
    פיקאצ'ו משתמש במכת ברק שיוצאת מליחיו לכיוונו של אחד מהווינגולים והווינגול שלך לא נראה מרוצה מהעניין וממהר להישתמש בעל קולי כדי לעצור את פיקאצ'ו נראה כי הוא היה המנהיג של הווינגולים לפני שנתפס.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

11. משתמש מנוסה
    ברני~
    "מהר פיפלאפ, חייבים לעזור לו!" אתה קורא לעברה ושניכם רצים במהירות אל עבר האגם. פיפלאפ קופצת ישר לתוך המים ותופסת את סידוט, מרימה אותו מעל המים, שוחה אל עבר חוף האגם שם אתה נמצא ואתה תופס את סידוט ומוציא אותו ליבשה, סידוט משתעל מעט ומקיא מים שבלע "סיי...דוט" הוא אומר בקול חלוש וקצת רועד. "פיפ?" אומרת פיפלאפ וניגשת לעברו, בודקת מה מצבו.
    לפתע, סידוט מתעלף וצונח על הקרקע, מחוסר הכרה. אתה נוגע בו ומרגיש שהוא נהיה די חם!
    'אני חייב לקחת אותו למרכז הפוקימונים' אחשוב לעצמי ואז אזרוק לעברו פוקדור על מנת ללכוד אותו ובמידה ואצליח ארוץ יחד אם פיפלאפ אל מרכז הפוקימונים הקרוב ביותר שאצליח למצוא
    בברכה, דודי

12. משתמש מנוסה
    ברני~
    'אוי לא, אני חייב להביא אותו למרכז הפוקימונים הקרוב!' אתה חושב לעצמך, ואתה מחליט ללכוד את סידוט כדי להביא אותו במהירות לשם. אתה שולף פוכדור ונוגע איתו בסידוט, וסידוט נשאב פנימה בשניות. הפוכדור אפילו לא מהבהב ונכבה כעבור כמה שניות. סידוט נלכד!
    אתה קם על רגליך במהירות ומסתכל במפה, נזכר שבעיר סאנג'ם יש מרכז פוקימונים. אתה מסתובב ומתחיל לרוץ לשם במהירות, וכעבור כחצי שעה אתה מגיע אל העיר סאנג'ם. אתה ממשיך לרוץ, חולף על פני אנשים רבים שמסתכלים עליך ועל פיפלאפ בתהייה, ואתה מאתר את מרכז הפוקימונים תוך כמה רגעים. אתה נכנס אליו ופונה ישירות אל עבר הדלפק, שם נמצאת האחות גו'י "שלום וברוך הבא למרכז הפוקימונים, איך אני יכולה לעזור לך?" היא שואלת אותך. לידה אתה מבחין בפוקימון גדול וורוד עם כובע על ראשו.

ג'ונתן~
    "סטארלי אתה בסדר??" אתה שואל אותו בדאגה "קדימה סטארלי השתמש בדחיפה על הרגליים שלו! אם הוא מנסה לתפוס אותך התחמק עם מתקפה מהירה ועוף למעלה!" אתה מצווה עליו. סטארלי יוצא עם דחיפה לעברו של הרקרוס והרקרוס באמת מנסה לתפוס אותו אבל סטארלי משתמש במתקפה מהירה, מתחמק ופוגע בו תוך כדי, הודף אותו אחורנית "מהלך נחמד, אבל לא יספיק. מתקפת קרן!" קורא ברי. קרנו של הרקרוס זוהרת באור לבנה והרקרוס פורס כנפיים ועף במהירות לעבר סטארלי, פוגע בו בחוזקה לפני שהוא מספיק להתחמק. סטארלי נופל על הקרקע ובקושי מצליח לקום "בוא נסיים את הקרב. מתקפת קרן!" קורא ברי.

"ווינגול, מה קרה?" אתה שואל אותו והוא משיב לך בצווחות נמסמן לך להמשיך ללכת אחריו.
    'לאן הוא עף??' אתה חושב לעצמך כב במאט עצבנות לאחר הליכה ממושכת עד שלבסוף ווינגול נעצר לייד האגם בו תפסתה אותו.
    בשמיים אתה רואה חבורה של ווינגולים צווחים בפחד בעוד שמאמן בעל עכבר צהוב וקטן עם שני עגולים אדומים בלחיו () "פיקאצ'ו תשתמש במכת ברק!" המאמן אומר לעכבר הצהוב שמתברר כי שמו הוא פיקאצ'ו.
    פיקאצ'ו משתמש במכת ברק שיוצאת מליחיו לכיוונו של אחד מהווינגולים והווינגול שלך לא נראה מרוצה מהעניין וממהר להישתמש בעל קולי כדי לעצור את פיקאצ'ו נראה כי הוא היה המנהיג של הווינגולים לפני שנתפס.
    "ווינגול, תפסיק עם זה!" אני קורא תוך כדי ריצה ומנסה לעצור אותו "היי מי אתה?? למה אתה תוקף את כולם בבת אחת!?" אני שואל אותו בתוקפנות, בזמן שאני בודק מידע על הפוקימון שלו.

בר~
    "היי אתם, עיצרו!" אתה צועק לעברם והם מסתובבים בזמן שאתה נעצר מולם "שוב אתם?? תחזירו לילדים את הפוקימונים שלהם!" אתה צעוק לעברם, בזמן שאתה משחרר את שינקס החוצה לקרב "תראו תראו, זה הנער מהמעבדה של הפרופסור" אומרת האישה בלגלוג "בפעם הקודמת ניצחת, אבל הפעם זה לא יצליח לך!" הם אומרים יחדיו "קדימה בידוף, צא!" קוראת רוז ומשליכה פוכדור קדימה. מתוך הפוכדור מגיח הבידוף שלה מוכן לקרב "הגיע הזמן לנקמה. בידוף, התקלה!" היא קוראת ובידוף רץ לעבר שינקס עם התקלה.

"יש!, הצלחנו, לכדנו את הפוקימון הראשון שלנו, כל הכבוד לך חבר" אתה אומר לטרטוויג, והוא קופץ מרוב שמחה, אתה מרים את הפוכדור של הורסי החדש ופונה לכיוון דרך 202 דרך העיר סנג'ם.
    אתה הולך לך בדרך 202 ופתאום שומע צעקה: "הצילו!, שמישהו יעזור לי!!"
    'היי, מאיפה הקול הזה בא??' אני נעצר ומסתכל מסביב "איפה אתה??" אני מחזיר בצעקה, מנסה להתחקות אחר מקור הקול.

13. משתמש מנוסה

בר~
    "היי אתם, עיצרו!" אתה צועק לעברם והם מסתובבים בזמן שאתה נעצר מולם "שוב אתם?? תחזירו לילדים את הפוקימונים שלהם!" אתה צעוק לעברם, בזמן שאתה משחרר את שינקס החוצה לקרב "תראו תראו, זה הנער מהמעבדה של הפרופסור" אומרת האישה בלגלוג "בפעם הקודמת ניצחת, אבל הפעם זה לא יצליח לך!" הם אומרים יחדיו "קדימה בידוף, צא!" קוראת רוז ומשליכה פוכדור קדימה. מתוך הפוכדור מגיח הבידוף שלה מוכן לקרב "הגיע הזמן לנקמה. בידוף, התקלה!" היא קוראת ובידוף רץ לעבר שינקס עם התקלה.
    "קדימה שינקס את יותר חזק מהבידוף הזה!, תשתמש בהתקלה גם, ראש בראש!, וברגע שאתה נוגע בוא תשתמש בטעינה!" אגיד לשינקס.
    'שינקס הרבה יותר חזק ממנו' אחשוב לעצמי.

---------------------------------------------------------

'היי, מאיפה הקול הזה בא??' אני נעצר ומסתכל מסביב "איפה אתה??" אני מחזיר בצעקה, מנסה להתחקות אחר מקור הקול.
    תומאס
    "איפה אתה??" אתה צועק ומחכה למענה.
    "אני כאן, בוא מהר אני צריך עזרה" אתה שומע ורץ אל עבר הקול.
    לאחר חצי דקה של ריצה אתה עובר דרך שיח, ממשיך ללכת בעקבות הקול ופתאום רואה ילדה מסכנה שבוכה שלצידה ה שלה פצוע קשות (עוד לא מעולף), ומולם אכזרי, וגדול.
    "סוף סוף מישהו שמע אותי, הפוקימון הנוראי הזה תקף אותי ואת טדיהורסה הקטן שלי בפראות ופצע אותו, בבקשה תעזור לי" היא מתחננת אליך בבכי

14. משתמש מנוסה
    ג'ונתן~
    "סטארלי אתה בסדר??" אתה שואל אותו בדאגה "קדימה סטארלי השתמש בדחיפה על הרגליים שלו! אם הוא מנסה לתפוס אותך התחמק עם מתקפה מהירה ועוף למעלה!" אתה מצווה עליו. סטארלי יוצא עם דחיפה לעברו של הרקרוס והרקרוס באמת מנסה לתפוס אותו אבל סטארלי משתמש במתקפה מהירה, מתחמק ופוגע בו תוך כדי, הודף אותו אחורנית "מהלך נחמד, אבל לא יספיק. מתקפת קרן!" קורא ברי. קרנו של הרקרוס זוהרת באור לבנה והרקרוס פורס כנפיים ועף במהירות לעבר סטארלי, פוגע בו בחוזקה לפני שהוא מספיק להתחמק. סטארלי נופל על הקרקע ובקושי מצליח לקום "בוא נסיים את הקרב. מתקפת קרן!" קורא ברי.
    "סטארלי אל תתייאש!" אקרע לעברו של סטארלי הפצוע תשתמש במתקפה מהירה כדי לחמוק ואז תשתמש בהתקלה כנגד הקרן של הרקרוס.
    "בחיי ההרקרוס שלך ממש חזק ברי ,אתה בוודאי מאמן מיומן!" אומר לברי בהיתרגשות מהקרב המאתגר.

"ווינגול, תפסיק עם זה!" אני קורא תוך כדי ריצה ומנסה לעצור אותו "היי מי אתה?? למה אתה תוקף את כולם בבת אחת!?" אני שואל אותו בתוקפנות, בזמן שאני בודק מידע על הפוקימון שלו.
    "ווינגול, תפסיק עם זה!" אתה קורא תוך כדי ריצה ומנסה לעצור אותו ולבסוף מצליח להחזיר אותו לפוקדור.
    "היי מי אתה?? למה אתה תוקף את כולם בבת אחת!?" אתה שואל בתוקפנות את המאמן שמולך.
    "אני לא תקפתי את כולם אלה רק אחד מהם!" הוא אומר ומכוון את ידו לכיוון של ווינגול אחד קטן בעל צבע שונה מהשאר. ( ), "ואז הוא התחיל לבכות וחבורה שלמה התחילה לתקוף אותי!" הוא אומר בעוד שהווינגולים תוקפים את הפוקימון העכברי שלו.
    "אם אתה יכול לעזור לי אני ישמח מאוד, דרך אגב קוראים לי רוי וזה הפיקצ'ו שלי."
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

עמוד 8 מתוך 8 ראשוןראשון ... 678

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •