Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3
  1. משתמש מתקדם

ליגת קלפי הפוקימון הישראלית נפתחת מחדש!
    הליגה תחל ביום חמישי בשבוע הבא (06 יוני 2013) החל משעה 17:00 ותערך אחת לשבועיים.
    מיקום הליגה יהיה בסניף ויצמן של "פריק", רחוב ויצמן 14א', ת"א, קניון "מרכז ויצמן" קומה -1.
    החנות הינה חנות מוכרת בתחום משחקים ופנטזיה (והיא מארחת כבר שנים טורנירים D&D, יוגיהו ומג'יק).
    עלות השתתפות בליגה: 15 ₪. בוסטרים עדכניים של משחק הקלפים ירכשו בכסף זה ויחולקו כפרסים למקומות הראשונים.
    שיטת הליגה: הליגה תנוהל ע"י "סוויס", שיטה בה כל שחקן משחק מספר קבוע של מערכות, כאשר בכל מערכה הוא מקבל שחקן בעל דירוג דומה או זהה לשלו ( משמע: גם אם הפסדתם בסיבוב כלשהו, אין זה אומר שאתם נפסלים או שאין לכם סיכוי לזכות). כל מערכה תנוהל ע"י סבב "הטוב מתוך 3" הראשון להשיג 2 ניצחונות מנצח את המערכה.
    הליגה תתקיים לפי פורמט "מודיפייד", שר מונע שימוש בקלפים מסטים מסויימים. את רשימת הסטים ניתן למצוא באתר הבינלאומי של פוקימון. במקרה של חוסר ודאות, ניתן לשלוח לי הודעה פרטית, לשלוח לי מייל או אף להגיע ביום הטורניר מעט מוקדם יותר ולבדוק עם אחת האחראים את הנושא.

דברים נוספים:
    1. במהלך מפגש הליגה הראשון, יחולקו מספר קודים לבוסטרים במשחק האונליין של פוקימון.
    2. במידה ויהיו מעל שמונה אנשים, אני אגריל בוסטר מתנה בין המשתתפים. בוסטר זה יירכש מחשבוני ואין לו כל קשר לפרסים אשר יתקבלו בטורניר.
    3. יש לשמור על כבוד הדדי בין שחקנים. כל שחקן צריך לזכור להפסיד בכבוד וכן לנצח בכבוד. אנו מגיעים במטרה ליהנות ואין זה אינטרס שלנו שמישהו יחזור לביתו ללא מצב רוח.
    4. אתם מתבקשים להגיע בזמן ולעמוד בלוחות הזמנים. זה זמן המשחק שלנו. מהאיחור הזה בסופו של דבר נפגעים רק אנו השחקנים.

שאלות נפוצות:

• אני רוצה לשחק אבל אין לי קלפים \ הקלפים שלי לא רלוונטיים לפורמט, מה ניתן לעשות?
    בחנות "פריק" ישנם חפיסות התחלתיות בעלות של 100 ₪. חפיסה זו מכילה כל מה שצריך על מנת להתחיל לשחק ( כל סטרטר דק מכיל: 60 קלפי משחק, מטבע, זירה , סימני נזק, סמן רעל וסמן שריפה). כמו כן, בחנות ישנם פרוטקטורים (מגיני קלפים)
    • מה עלי להביא לטורניר? ישנם מספר דברים אשר רצוי להביא לטורניר.
    חפיסת קלפים, סימני נזק, סימונים עבור מצבי סטטוס (שריפה\רעל), מטבע וקובייה (באם הדק משתמש בקובייה). ואולי זה ישמע מטופש, אבל ממליץ להביא גם המון רוח טוב. אנחנו
    באים לשם כדי ליהנות.
    • מי אתם? אנו שחקנים שמחפשים להקים קהילת קלפים ישראלית חזקה. אנו לא חלק מצוות "פריק" ואין לנו כל רווח כתוצאה מפיתוח הטורנירים.
    • איפה יהיה לנו מקום לשבת והאם כדאי להביא אוכל מהבית? החנות ממוקמת בקומה -1, בה יש כסאות ושולחנות אשר משמשים קבוע לשם ניהול ליגות וטורנירים. המקום ממוזג. כמו כן, בקומה מעל ישנן מספר חנויות מזון (לרבות מקדונלדס, סושיה, שווארמיה חנות ממתקים וסופר מרקט). מנגד, היות והליגה אינה טורניר ארוך במיוחד, ניתן להביא מזון קליל אשר ניתן לאכול בין הסיבובים (חטיף אנרגיה).
    • מה יהיה גיל השחקנים? אנחנו מקבלים אנשים מכל גיל. אנו מאמינים כי לאהבה אין גיל, ולכן אם אתה אוהב את קלפי המשחק של פוקימון – מקומך איתנו. בקהילת השחקנים המצומצמת יש לנו הכל החל מילדים ביסודי, דרך לוחמים בצה"ל, ועד סטודנטים ובוגרים אחרים.

על כל עניין, שאלה, טענה , הערה או הארה ~
    ניתן לפנות אלי בנושא זה, בהודעה פרטית או בכתובת הדואל :
    isrpleague@gmail.com

2. משתמש מתקדם
    חברים יקרים, אני יודע כי אין זה מקובל להקפיץ ו\או לעשות דבל פוסט, אך מעבר לחוקים יבשים, תאמינו לי שאני לא עושה את זה בשביל +1 במונה או משהו כזה.

אני רק רוצה לציין כי קהילת הפוקימון חייה ובועטת! ושלא תחשבו לרגע אחרת!
    לליגה הראשונה שלנו ציפינו להגעה של 6-8 איש
    בפועל, נרשמו 19 איש במקום ועוד מספר שחקנים הגיעו וצפו אך לא השתתפו.
    היה נפלא, זה עבד לנו טוב יותרמ כפי שציפינו.
    אמנם היו טעויות וכדומה.. אבל ככה זה בכל פרויקט חדש..

ב20 לחודש תתקיים ליגה נוספת. מגיעים שחקנים מכל מיני מקומות אחרים (אשר לא אציין כאן).
    אשמח אם תגיעו גם אתם

3. מנהל פורומי משחקי פוקימון
    ציטוט פורסם במקור על ידי impale צפה בהודעה
    חברים יקרים, אני יודע כי אין זה מקובל להקפיץ ו\או לעשות דבל פוסט, אך מעבר לחוקים יבשים, תאמינו לי שאני לא עושה את זה בשביל +1 במונה או משהו כזה.

אני רק רוצה לציין כי קהילת הפוקימון חייה ובועטת! ושלא תחשבו לרגע אחרת!
    לליגה הראשונה שלנו ציפינו להגעה של 6-8 איש
    בפועל, נרשמו 19 איש במקום ועוד מספר שחקנים הגיעו וצפו אך לא השתתפו.
    היה נפלא, זה עבד לנו טוב יותרמ כפי שציפינו.
    אמנם היו טעויות וכדומה.. אבל ככה זה בכל פרויקט חדש..

ב20 לחודש תתקיים ליגה נוספת. מגיעים שחקנים מכל מיני מקומות אחרים (אשר לא אציין כאן).
    אשמח אם תגיעו גם אתם
    אתה יודע שאסור ואתה עושה זאת בכל מקרה - גם הקפצה וגם הודעה כפולה.
    הנושא ננעל ל-24 שעות.

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •