Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 56

נושא: Pok'emon - Kanto

1. משתמש מנוסה
    שם בפורום: אורן
    שם במשחק: אורן
    רקע: אורן נולד למשפחה עשירה ומפורסמת. אביו היה אלוף ליגת סינו, ואמו הייתה מפקדת הרינג'רים. אך זמנים עברו. פוקימוניו של אביו חלו במחלה חשוכת מרפא, וכל סטיילר שנגע ביד אמו התקלקל.
    אורן הבין שהמקרים קשורים להתרחשויות הציפורים, ויצא למסע להשיב את הסדר על כנו.
    ספרייט:

פוקימון התחלתי: איוי
    ציוד:
    כסף:
    ה fc שלי:

פלטינום:4641-7736-1273
    יהלום:2881-1656-5648
    פנינה:4985-1092-2693

2. משתמש מנוסה
    אורן:
    לא רשום ואני לא חושב שאני צריך להסביר.

אוקי חברים מכיוון שאני לא רואה פה את הנרשם הרביעי לא תהיה לי ברירה אלא להתחיל את המשחק עם 3... אז ההתחלות מגיעות!

התחלה לכולם:
    בוקר. השעון שלכם מעיר אותכם, הרגע הגדול שתמיד חלמתם עליו הגיע! היום אתם תהפכו רשמית למאמני פוקימונים! אתם נעמדים אל מול המעבדה של פרופסור אוק מתרגשים ונלהבים. אתם פותחים את הדלת ורואים את רד ( ) הוא מחייך אלייכם ואומר "הגעתם כדי לקבל את הפוקימון הראשון שלכם?" אתם עונים לו "כן!" בהתלהבות ורצים ישר אל פרופסור אוק. הוא מסתובב אליכם ואומר "או! הגעת לכאן!" אתם עונים לו "קדימה פרופסור! אני רוצה את הפוקימון שלי!" הוא מגיש אלייכם פוקדור ואומר "זה הפוקימון שלך, אבל לפני שתקבל את הפוקידע אני צריך טובה קטנה, תלך לעיר ורדיאן בבקשה שמעתי שיש בעיה באחת החנויות שם ולא ברור לי מה הולך שם" הוא אומר אליכם ומחייך. אתם יוצאים מן המעבדה ונעמדים.
    בברכה, דודי
    מנהל פורום דיבורים ופקח בדימוס (שמרגיש אפליה כי הוא לא בהיכל התהילה).

3. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי barney stinson צפה בהודעה
    התחלה לכולם:
    בוקר. השעון שלכם מעיר אותכם, הרגע הגדול שתמיד חלמתם עליו הגיע! היום אתם תהפכו רשמית למאמני פוקימונים! אתם נעמדים אל מול המעבדה של פרופסור אוק מתרגשים ונלהבים. אתם פותחים את הדלת ורואים את רד ( ) הוא מחייך אלייכם ואומר "הגעתם כדי לקבל את הפוקימון הראשון שלכם?" אתם עונים לו "כן!" בהתלהבות ורצים ישר אל פרופסור אוק. הוא מסתובב אליכם ואומר "או! הגעת לכאן!" אתם עונים לו "קדימה פרופסור! אני רוצה את הפוקימון שלי!" הוא מגיש אלייכם פוקדור ואומר "זה הפוקימון שלך, אבל לפני שתקבל את הפוקידע אני צריך טובה קטנה, תלך לעיר ורדיאן בבקשה שמעתי שיש בעיה באחת החנויות שם ולא ברור לי מה הולך שם" הוא אומר אליכם ומחייך. אתם יוצאים מן המעבדה ונעמדים.
    לאחר שאצא מהמעבדה אחליט להוציא את הפוקימון שהרגע קיבלתי ולעשות איתו היכרות קצרה :״שלום אני המאמן החדש שלך, ג׳וני, אתה רוצה ללכת איתי בחוץ או בתוך הפוכדור ?״.
    לאחר ההיכרות הקצרה אתחיל ללכת לכיוון דרך 1 במטרה להגיע לעיר ורדיאן

4. משתמש מנוסה
    אורן:
    לא רשום ואני לא חושב שאני צריך להסביר.

אוקי חברים מכיוון שאני לא רואה פה את הנרשם הרביעי לא תהיה לי ברירה אלא להתחיל את המשחק עם 3... אז ההתחלות מגיעות!

התחלה לכולם:
    "סוף סוף... מסע הפוקימונים שלי מתחיל!" אני ממלמל לעצמי באושר. אני מוציא את הפוכדור של הפוקימון שקיבלתי, ומביט בו בשמחה 'הגיע הזמן לעשות היכרות' אני חושב לעצמי "בסדר סקווירטל, אני בוחר בך!" אני קורא בקול ומשליך את הפוכדור שלו קדימה. אני ממתין עד שסקווירטל יצא לחלוטין החוצה מהפוכדור, ואז אני מתכופף אליו "שלום סקווירטל, אני תומאס, המאמן שלך! ביחד אנחנו הולכים לנצח את מנהיגי המכון ולהפוך לאלופים הבאים!" אני אומר לו בהתלהבות ומלטף את ראשו "מוכן לצאת לדרך?" אני שואל אותו בחיוך. לאחר מכן אני אחזיר אותו ואתחיל לצעוד אל עבר דרך 1 לעבר העיר ורידיאן 'אני כבר מת לקבל את הפוקדע שלי!' אחשוב בשמחה כשחיוך גדול על פניי.

5. משתמש מנוסה
    ג'וני:
    אתה זורק את הפוקדור באוויר, הפוקדור נפתח וממנו יוצא אור אדום, לאחר כמה שניות האור הופך ליצור צהוב. אתה מיד מזהה אותו, זהו אברה!. הוא מסתכל עלייך במבט מעט מופתע וחושש, הוא מתיישב ונרדם. אתה מחליט להחזיר אותו אל הפוקדור שלו. אתה מתקדם אל עבר דרך 1 וכשאתה מגיע לשם אתה שומע קולות משיח כשלפתע רטטה ( ) קופצת אלייך ובורחת. אתה לא מבין מה הולך ומביט לתוך השיח. לאחר כמה שניות אתה מבין שהרטטה לא סתם תקפה אותך וברחה, אתה רואה שם אקנס ( ) גדול ומכוער שמביט בך. הוא נראה נורא עצבני ומוכן לתקוף אותך!

תומאס:
    אתה זורק את הפוקדור באוויר, הפוקדור נפתח וממנו יוצא אור אדום, לאחר כמה שניות האור הופך לצב כחול וקטן. אתה מתכופף אליו ומדבר איתו אך בזמן הזה הוא נושך אותך ביד. אתה מצחקק קצת והוא מביט בך לכמה שניות ואז בורח, אתה מהר מאוד מבין שזה משחק. אתם רצים ביחד לדרך 1. לאחר כ20 דקות שאתה רודף אחריו שניכם מתעייפים ומתיישבים. סקווירטל עולה על הרגליים שלך ומסתגר בתוך הקונכיה שלו. לפתע אתה מבין בפוקימון דמוי ציפור קטן שמטייל לו ליידך ( )
    בברכה, דודי

6. משתמש מנוסה
    [size="1"]
    \b]תומאס:
    אתה זורק את הפוקדור באוויר, הפוקדור נפתח וממנו יוצא אור אדום, לאחר כמה שניות האור הופך לצב כחול וקטן. אתה מתכופף אליו ומדבר איתו אך בזמן הזה הוא נושך אותך ביד. אתה מצחקק קצת והוא מביט בך לכמה שניות ואז בורח, אתה מהר מאוד מבין שזה משחק. אתם רצים ביחד לדרך 1. לאחר כ20 דקות שאתה רודף אחריו שניכם מתעייפים ומתיישבים. סקווירטל עולה על הרגליים שלך ומסתגר בתוך הקונכיה שלו. לפתע אתה מבין בפוקימון דמוי ציפור קטן שמטייל לו ליידך ( )
    "היי אני מכיר את הפוקימון הזה מלימודי בית הספר שלי... זה פידג'י!" אני אומר לעצמי בהתלהבות ומביט בו 'אני כל כך חייב לתפוס אותו!' אני חושב לעצמי ומושיט את ידי אל עבר החגורה, כשלפתע אני קולט שלא קיבלתי פוכדורים בכלל! 'לעזאזל עם הפרופסור הזה, שכח לתת לי את הדבר הכי חשוב!" אני רוטן לעצמי "היי פידג'י... מה קורה?" אני פונה אליו בחיוך בזמן שאני יושב ומלטף את הקונכיה של סקווירטל.

7. מנהל ראשי
    שם: אדם
    בוקר. השעון שלכם מעיר אותכם, הרגע הגדול שתמיד חלמתם עליו הגיע! היום אתם תהפכו רשמית למאמני פוקימונים! אתם נעמדים אל מול המעבדה של פרופסור אוק מתרגשים ונלהבים. אתם פותחים את הדלת ורואים את רד ( ) הוא מחייך אלייכם ואומר "הגעתם כדי לקבל את הפוקימון הראשון שלכם?" אתם עונים לו "כן!" בהתלהבות ורצים ישר אל פרופסור אוק. הוא מסתובב אליכם ואומר "או! הגעת לכאן!" אתם עונים לו "קדימה פרופסור! אני רוצה את הפוקימון שלי!" הוא מגיש אלייכם פוקדור ואומר "זה הפוקימון שלך, אבל לפני שתקבל את הפוקידע אני צריך טובה קטנה, תלך לעיר ורדיאן בבקשה שמעתי שיש בעיה באחת החנויות שם ולא ברור לי מה הולך שם" הוא אומר אליכם ומחייך. אתם יוצאים מן המעבדה ונעמדים. __________________

אני מקווה שזה לא הולך להיות דומה מדי למשחק...
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אני מחליט לעשות היכרות עם הפוקימון הראשון שלי. זאת הזדמנות מצויינת לבחון את המתקפות שלו והכל. קצת מאוכזב שאין לי פוקדע. ובכן, אעודד את עצמי שלפחות אוכל להכיר את הפוקימון שיעמוד לצידי בקרבות הראשונות שלי.

8. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    שם במשחק: ברנדון אקספלור
    רקע:
    התשוקה לעולם הפוקימונים תמיד הייתה אצל ברנדון בדם, אבל בניגוד למאמנים רבים אחרים ברנדון לא רק אהב לאמן פוקימונים אלה גם לחקור אותם.
    התשוקה הרבה למחקר קיימת אצל ברנדון במשפחה במשך דורות רבים, וממשפחה זו יצאו גדול החוקרים בתבל דוגמא אחת מהן הוא בן דודו הרחוק של אביו פרופסור אוהן האגדי, הפרופסור אשר אחראי על מחקר דאלגיה ופאלקיה האגדיים שחיים במחוז סינו,אשר עלפי האגדה יצרו את הזמן והחלל.
    אולם לא רק המשפחה המרוחקת של ברנדון חוקרת פוקימונים, גם אביו אשר בצעירותו היה נחשב לבין החוקרים שיכלו לשנות את עולם הפוקימונים והיה לאילו במחקריו השונים בנושאי גידול פוקימונים,אימונם ואף מזונם.
    אך כל זה לא היה מספיק לאביו והוא נמשח קשות לשלושת הציפורים האגדיות זאפטוס,ארטיקונו ומולטרס, עקב האירוע המלחמה בינהם שנעצר ע"י אש וחבורתו.
    אולם בפעם בא שלושת הציפורים נלחמו בדרך 1 לא היה מושיע, אפילו אבי אשר חקר את הציפורים האגדיות אנו יודע מה הגורם למלחמה הגדולה, אך הוא נחוש לגלות מה היא.
    לשם כך הוא יצא למסע משלו כדי למצוא את הגורם למלחמה ולהשיב את האיזון ומאז אותו יום עבדו עקבותיו.
    אני נער ב 10 רציתי כל כך ללכת ולמצוא את אבי ולעזור לו במחקרי אך הייתי צעיר מידי ועל כן לא יכולתי ללכת ולעזור לו.
    בעודי בעיר פאלט המשכתי את אביו וחקרתי פוקימונים בעצמי, במהלך מחקרי גיליתי משיכה רבה בניגוד לאבי דווקא לפוקימוני העשב הרגועים, החזקים והאלגנטיים.
    אך לעולם לא שחכתי את אבי ועבודתו וככל שעברו השנים שאלות רבות החלו להתרוצץ במוחי, 'איפה אביו? מה מעשיו? האם הוא גילה משהו בנוגע לפוקימונים האגדיים? למה הוא לא יצר איתנו קשר?'
    והיום כאשר אני סוף כל סוף מבוגר מספיק אני יוצא למסע משלי בו אני יחפש את אבי ,את הגורם למלחמה הגדולה של הציפורים האגדיות וכמובן אנסה לכבוש את המטרה האולטימטיבית להפוך למסטר פוקימון!
    ספרייט:
    פוקימון התחלתי:
    ציוד: לא לגעת בבקשה.
    כסף: לא לגעת בבקשה.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

9. משתמש מנוסה
    ג'וני:
    אתה זורק את הפוקדור באוויר, הפוקדור נפתח וממנו יוצא אור אדום, לאחר כמה שניות האור הופך ליצור צהוב. אתה מיד מזהה אותו, זהו אברה!. הוא מסתכל עלייך במבט מעט מופתע וחושש, הוא מתיישב ונרדם. אתה מחליט להחזיר אותו אל הפוקדור שלו. אתה מתקדם אל עבר דרך 1 וכשאתה מגיע לשם אתה שומע קולות משיח כשלפתע רטטה ( ) קופצת אלייך ובורחת. אתה לא מבין מה הולך ומביט לתוך השיח. לאחר כמה שניות אתה מבין שהרטטה לא סתם תקפה אותך וברחה, אתה רואה שם אקנס ( ) גדול ומכוער שמביט בך. הוא נראה נורא עצבני ומוכן לתקוף אותך!
    ׳אני לא מאמין, דווקא הפוקימון הראשון שיוצא לי להילחם נגדו במסע שלי זה פוקימון רעל?!׳ אחשוב לעצמי, ׳אני חייב להתגבר על הפחדים שלי ולהילחם נגדו׳ אחליט לאחד דקה של פחד וקושי קל בנשימה ,אוציא את הפוכדור מהכיס שלי בתקווה שאברה התעורר ויוכל להילחם, לאחר מכן אקרא בקול :״צא עכשיו אברה״. לאחר שאברה יצא מהפוכדור אחפש בסביבה סלע גדול או אפילו בול עץ גדול, לאחר שאראה אחד מהם אפקוד על אברה :״צא אברה, השתמש בטלקינזיס על הסלע/בול עץ והעף אותו על אנקס״, לאחר שאברה יעשה את זה אחשוב לעצמי מה הולך להיות המהלך הבא שלי בפחד נורא מהאנקס הזה.

10. משתמש מנוסה
    דברי פתיחה:
    ראשית, אני יודע שלא הגבתי אתמול, מצטער הייתה לי בגרות היום. המשחק לא יהיה דומה למשחקים אם זאת השאלה שלכם, העלילה היא מאוד מאוד שונה ואולי רק בהתחלה למשחק יהיה כיוון כלשהו לעלילת המשחקים. אני מתכנן לסיים את המשחק הזה אז אני דורש ממכם רצינות. הסוף של המשחק לא יהיה הסוף שלכם כדמות. אני מתכנן לפתוח אחריו משחק נוסף שיכלול את מחוז ג'וטו וימשיך את סיפור הדמות שלכם וכך יקרה גם עם מחוז אוהן. זה פרוייקט שמאוד חשוב לי לסיים, תזרמו עם התגבות שלכם, אל תתקעו את העלילה למרות שאנסה למשוך אותה כמה שיותר.
    מקווה שתהנו כמו שאני נהנה לנהל את המשחק הזה (:

ברנדון:
    רשום! תגיב להתחלה!

תומאס:
    פידג'י מסתכל עלייך ואומר "פידג' פידג'..." ועף משם. לפתע אתה מבחין באדום לבוש שחורים עם כובע שחור על ראשו והאות "R" על החולצה שלו ( ). אתה מזהה ישר! זה חייל מצוות רוקט! אתה תופס את סקווירטל ורץ לתוך שיח קטן. אתה שומע את האיש מצוות רוקט מדבר בטלפון. האיש אומר "אני כאן ליד החורבות תגיעו מהר!" ומנתק. לפתע אתה רואה ג'יפ עם חיילים מצוות רוקט נוסע לכיוון העיר ורדיאן. כולך לחוץ ולא יודע מה לעשות ואז אתה מבין בגרין נכנס אל דרך 1.

כריס:
    אתה זורק את הפוקדור לאוויר, הפוקדור נפתח וממנו יוצא אור אדום שלאט לאט הופך לפוקימון אדום דמוי לטאה. אתה מזהה ישר שזהו צ'אמנדר! אתה אומר לו "היי צ'אמנדר אני המאמן שלך" ומחייך. בתגובה צ'אמנדר קופץ עלייך ומלקק אותך. אתם צוחקים ומתקדמים אל עבר דרך 1. לאחר הליכה של כחצי שעה אתם מגיעים לחורבות של דרך 1. 'כאן זה קרה....' אתה אומר לעצמך עם צביטה קטנה בלב ונזכר באחותך שנעלמה לך. לאחר עוד כשעה וחצי של הליכה בלי להבחין בפוקימונים אתה נכנס אל החנות בעיר ורדיאן. בתוך החנות אתה רואה איש לבוש שחורים עם כובע שחור ועל חולצתו כתובה האות R ( ). אתה מזהה אותו ישר כחייל של צוות רוקט! אתה שומע אותו אומר למוכרת "עכשיו תביאי לי את זה עכשיו!" והמוכרת הפוחדת עונה לו "לעולם לא!".

ג'וני:
    אתה זורק את הפוקדור שלך באוויר, הוא נפתח ואברה יוצא ממנו. אקנס מבחין באברה ומתקדם אליו במהירות על מנת לחנוק אותו. אתה רואה סלע ביינוני ועבה ופוקד "אברה תרים את האבן הזו וזרוק אותה על אקנס בעזרת טלקנזיז!" אברה מביט באקנס ולא עושה כלום. רגע לפני שאקנס מגיע אליו על מנת לחנוק אותו אברה נעלם. אתה ואקנס מאוד מבולבלים ובמהירות אתה מבחין באברה עומד כ10 מטרים מאחורי אברה כשהאבן מרחפת מעליו. אקנס מבחין באברה ובמהירות אברה שולח את האבן על אקנס שנמחץ בחוזקה. אקנס מתלפף סביב האבן ושולח עוקץ רעל אל אברה.
    בברכה, דודי

11. משתמש מנוסה
    [b]

ג'וני:
    אתה זורק את הפוקדור שלך באוויר, הוא נפתח ואברה יוצא ממנו. אקנס מבחין באברה ומתקדם אליו במהירות על מנת לחנוק אותו. אתה רואה סלע ביינוני ועבה ופוקד "אברה תרים את האבן הזו וזרוק אותה על אקנס בעזרת טלקנזיז!" אברה מביט באקנס ולא עושה כלום. רגע לפני שאקנס מגיע אליו על מנת לחנוק אותו אברה נעלם. אתה ואקנס מאוד מבולבלים ובמהירות אתה מבחין באברה עומד כ10 מטרים מאחורי אברה כשהאבן מרחפת מעליו. אקנס מבחין באברה ובמהירות אברה שולח את האבן על אקנס שנמחץ בחוזקה. אקנס מתלפף סביב האבן ושולח עוקץ רעל אל אברה.
    ׳מה לעזאזל קרה כאן ?!׳ אחשוב לעצמי לרגע ואז אזכר במתקפה טלפורט של אברה ואז אפקוד עליו : ״מהר אברה, השתמש בטלפורט שוב ואז השתמש בטלקינזיס, אבל הפעם השתמש בו על אברה ותטיל אותו על הרצפה בכוח, לאחר מכן השתמש בטלקינזיס שוב על הסלע ותעיף אותו על אנקס בכל הכוח״ ואקווה שזה ישפיע על האנקס הזה מספיק.

12. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    התחלה לכולם:
    "טוב אז נלך לעבר העיר ורדיאן" אומר בקול כאשר אני מחוץ למעבדה והוציא את בלבזור להקרות ראשונית.
    "בלבזור אנחנו הולכים עכשיו לעיר ורידיאן כדי לעזור לפרופסור אתה רוצה להיות איתי בחוץ או להישאר בפוקדור?" אשאל אותו בחיוך והתכונן לתזוזה.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

13. משתמש מנוסה

תומאס:
    פידג'י מסתכל עלייך ואומר "פידג' פידג'..." ועף משם. לפתע אתה מבחין באדום לבוש שחורים עם כובע שחור על ראשו והאות "r" על החולצה שלו ( ). אתה מזהה ישר! זה חייל מצוות רוקט! אתה תופס את סקווירטל ורץ לתוך שיח קטן. אתה שומע את האיש מצוות רוקט מדבר בטלפון. האיש אומר "אני כאן ליד החורבות תגיעו מהר!" ומנתק. לפתע אתה רואה ג'יפ עם חיילים מצוות רוקט נוסע לכיוון העיר ורדיאן. כולך לחוץ ולא יודע מה לעשות ואז אתה מבין בגרין נכנס אל דרך 1.
    "היי גרין!" אני קורא ויוצא במהירות מתוך אחד השיחים "אל תשאל מי היו פה עכשיו.. חיילים מצוות רוקט!" אני אומר לו ומספר לו על מה ששמעתי שהחייל אמר "הם נסעו לכיוון העיר ורידיאן" אני מספר לו ומצביע לכיוון קצה דרך 1 "מזל שלא ראו אותי" אני מוסיף ומלטף את ראשו של סקווירטל.

14. מנהל ראשי
    שם: אדם
    כריס:
    אתה זורק את הפוקדור לאוויר, הפוקדור נפתח וממנו יוצא אור אדום שלאט לאט הופך לפוקימון אדום דמוי לטאה. אתה מזהה ישר שזהו צ'אמנדר! אתה אומר לו "היי צ'אמנדר אני המאמן שלך" ומחייך. בתגובה צ'אמנדר קופץ עלייך ומלקק אותך. אתם צוחקים ומתקדמים אל עבר דרך 1. לאחר הליכה של כחצי שעה אתם מגיעים לחורבות של דרך 1. 'כאן זה קרה....' אתה אומר לעצמך עם צביטה קטנה בלב ונזכר באחותך שנעלמה לך. לאחר עוד כשעה וחצי של הליכה בלי להבחין בפוקימונים אתה נכנס אל החנות בעיר ורדיאן. בתוך החנות אתה רואה איש לבוש שחורים עם כובע שחור ועל חולצתו כתובה האות r ( ). אתה מזהה אותו ישר כחייל של צוות רוקט! אתה שומע אותו אומר למוכרת "עכשיו תביאי לי את זה עכשיו!" והמוכרת הפוחדת עונה לו "לעולם לא!".
    'אז זה מה שהולך פה...' אחשוב לעצמי בראש. אני יכול להתפרץ ולנסות ולהילחם בבחור, אני אומנתי היטב איך להילחם בעזרת פוקימוני אש ואני די בטוח שצ'ארמנדר הינו פוקימון חזק ביותר. בכל זאת, זה לא חכם להתפרץ כמו אדיוט, אולי אוכל לראות מה הוא רוצה לגנוב ממנה. אם ובמידה ואני אחשוב שזה משהו שאסור לו לגנוב, אני כבר אעזור אותו. אחזיק בפוקדור של צ'ארמנדר רק למקרה שאצתרך להשתמש בצ'ארמנדר.

15. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    שם בפורום:!!!
    שם במשחק: לוקאס
    רקע: לוקאס הוא נער בן 16 שבמקור בא ממחוז אחר בכלל, במחוז שלוקאס בא ממנו אין פוקימונים. לכן, לאחר ששמע על הקרב בין זפדוס למולטרס, על מה שקרה לארטיקונו החליט לבוא למחוז קנטו על מנת לקחת פוקימון ולהתחיל במסע שלו. לוקאס לא מעוניין בצרות מיותרות לכן לא יתערב לרוב באירואים שלא קשורים בו, לפני שבא לקנטו לוקאס רצה ללכוד את כל הפוקימונים, מאוחר יותר הבין שמטרה כזאת היא לא פרקטית ולא ברת ביצוע, בנוסף הוא למד כמה שיכל על פוקימונים, חולשות וחוזקות, פוקדורים שונים ושיטות ללכידה. הוריו ניסו לשכנע אותו לא ללכת בגלל המצב המסוכן אך הם לא הצליחו, לוקאס אמר להם לא לדאוג לו כי הוא חכם ויוכל להסתדר בעצמו ואכן הלך לשם לבדו. שהגיע הוא רצה לשמור את האפשרויות פתוחות לכן בחר באיבי כי יש לו מגוון רב של התפתחויות, המטרה העיקרית של לוקאס היא לחקור את המחוז, לתפוס פוקימונים מכל הסוגים ולנצח את הליגה, הוא גם רצה לנצח פוקימון אגדי ולפגוש פוקימוני מאובן. היום הוא היום הגדול שלוקאס יוצא למסעו
    ספרייט: באמת? נו אין לי עצבים עכשיו לחפש דברים השחקן מרובי ספיר הן
    התחלתי: איבי
    ציוד:
    כסף:

עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •