Pokemon GO
עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון ... 234
מציג תוצאות 46 עד 56 מתוך 56

נושא: Pok'emon - Kanto

1. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    ציטוט פורסם במקור על ידי barney stinson צפה בהודעה
    [b][color="magenta"][size="2"]

ברנדון:
    זה בסדר, לא באמת התכוונתי, כולנו לומדים בימים אלה קשה...
    ------------------------------------------------------------------
    אתם מסתובבים לכיוון דרך 1 וכשאתם מגיעים לשם אתם נכנסים ישירות אל חורבות הדרך, אתה רואה בעיקר זוועות ומבחין בספירו שמתעופף לו ולבסוף נעמד על האדמה ומסתכל עלייך.
    טוב אני מקווה שהלך לך טוב בבגרות.
    ----------------------------------------------------------------
    "כמה נורא המקום נירא" אומר בהפתה למרות העובדה שאין זו הפעם הראשונה שאני רואה את האזור ולאחר מכן אני אתמקד בספירו 'זהו ספירו פוקימון הציפור, הוא מאוד תוקפני לפי המחקרים שלי אני יודע שהם בדרך כלל בקבוצות ושהם מעוד מוסכנים' אחשוב כשאזכר במחקרי.
    "טוב כדי לנו להיסתלק" אומר לבלבזאור והתחיל ללכת בצעדים שקטים הכדי לא לגרום לספירו לתקוף אותי.
    'אני חושב שכדי לי להתחיל עם פוקימון פחות מאיים לקרב ראשון עם בלבזאור' אחשוב ואמשיך לצעוד בשביל.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

2. משתמש מנוסה
    עודכנו פרסים!, אני יודע שרובכם רגילים לפרסים שמקבלים ע"י פתיחת עמודים אבל לא אצלי, אצלי יקבל השחקן את הפרס שלו ע"פ ההשקעה שלו בתגובות והרצינות שלו במשחק! הנה הפרסים כרגע:
    פרסים:
    השחקן שהכי השקיע במשחק לדעתי עד לתאריך 20.6 יזכה ב \ לבחירתו.
    השחקן שהכי השקיע במשחק לדעתי מהתאריך 20.6 עד ל15.7 יזכה ב

ג'וני:
    אתה מכניס את החבילה לתיק שלך. אתה יוצא מן החנות מתהלך קצת בעיר ונכנס אל מרכז הפוקימונים. אתה רואה את האחות ג'וי וניגש אלייה ואומר לה "אתה יכולה לרפאות לי בבקשה את אברה שלי?" היא עונה לך שבשמחה. היא לוקחת את הפוקדור שלו שמה במכונה לוחצת על כמה כפתורים שמאירים את כל המכונה שלה באורות צהובים וירוקים. היא לוקחת את הפוקדור ואומרת לך"בבקשה" ומגישה אותו אלייך בחיוך. אתה שואל אותה היכן תוכל לישון הלילה והיא עונה לך שבמרכז הפוקימונים ניתן לישון בחינם למאמנים מתחילים, בדיוק כמוך. בהתלהבות רבה אתה לוקח את המפתח לחדר שלך מתקלח והולך לישון. אתה קם בבוקר אחרי שישנת טוב הלילה
    .

תומאס:
    'מה אעשה?' אתה חושב בדחיפות ובלחץ רב בזמן שאתה פוקד על סקווירטל להשתמש בנסיגה, רגע לפני שרטטה שורט את סקווירטל הוא נכנס לתוך הקונכיה שלו ורטטה שורט אותה אך זה לא משפיע על סקווירטל. רטטה מתרחק קצת וסקווירטל יוצא שוב מקונכיה שלו, אתה שואל אותו אם הוא יודע התקפת מים והוא מסתכל עלייה מופתע, בזמן הזה הבחור צועק "רטטה תגמרי אותו כבר! התקפה מהירה!" רטטה מתקדם במהירות אל סקווירטל המופתע אבל אז, הוא פותח את פיו ושולח זרם מים אל רטטה שנהדפת בעוצמה רבה לסלע. סקווירטל למד אקדח מים!. "קדימה רטטה אל תוותר! השתמש תשלב את הדחיפה שלך עם ההתקפה המהירה!" רטטה מתקרב במהירות אל סקווירטל שוב!

ברנדון:
    הלך לי נהדר, איך לך?
    -----------------------
    אתה ובלבלזור מסתלקים משם במהירות, אתם משוטטים קצת ואז אתם פוגשים מאמן מתחיל ( ) בדיוק כמוכם! קוראים לו סטיב. הוא שואל אותכם אם אתם מעוניינים בקרב אימון?
    בברכה, דודי
    מנהל פורום דיבורים ופקח בדימוס (שמרגיש אפליה כי הוא לא בהיכל התהילה).

3. משתמש מנוסה
    ג'וני:
    אתה מכניס את החבילה לתיק שלך. אתה יוצא מן החנות מתהלך קצת בעיר ונכנס אל מרכז הפוקימונים. אתה רואה את האחות ג'וי וניגש אלייה ואומר לה "אתה יכולה לרפאות לי בבקשה את אברה שלי?" היא עונה לך שבשמחה. היא לוקחת את הפוקדור שלו שמה במכונה לוחצת על כמה כפתורים שמאירים את כל המכונה שלה באורות צהובים וירוקים. היא לוקחת את הפוקדור ואומרת לך"בבקשה" ומגישה אותו אלייך בחיוך. אתה שואל אותה היכן תוכל לישון הלילה והיא עונה לך שבמרכז הפוקימונים ניתן לישון בחינם למאמנים מתחילים, בדיוק כמוך. בהתלהבות רבה אתה לוקח את המפתח לחדר שלך מתקלח והולך לישון. אתה קם בבוקר אחרי שישנת טוב הלילה
    .
    לאחר שאקום מהמיטה אלך להתלבש, לצחצח שיניים ולאכול ארוחת בוקר קצרה. ארד לאזור המרכז ואומר לאחות ג׳וי :״בוקר טוב לך, אני אעזוב היום את החדר אך אולי אחזור בעתיד״, אומר לה ואחזיר לאחות ג׳וי את המפתח לחדר שלי ואצא החוצה לעיר ואוציא את אברה ואגיד לו :״בוקר טוב לך, אנחנו חייבים לחזק את הקשר שלנו ואנחנו חייבים שתתחזק לקראת הקרבות הבאים שלנו ואני רוצה שאולי אפילו תלמד מתקפה חדשה״, ואז נתחיל שנינו ללכת לכיוון העיר פאלט כדי לקבל את הפוכדורים והפוקידע שלי מפרופסור אוק.

4. משתמש מנוסה
    [b]

ברנדון:
    הלך לי נהדר, איך לך?
    -----------------------
    אתה ובלבלזור מסתלקים משם במהירות, אתם משוטטים קצת ואז אתם פוגשים מאמן מתחיל ( ) בדיוק כמוכם! קוראים לו סטיב. הוא שואל אותכם אם אתם מעוניינים בקרב אימון?
    הלך אחלה
    ---------------------------------
    "כן בטח" אני אומר לסטיב, "דרך אגב קוראים לי ברנדון" אומר לו והציג את עצמי.
    "רק לפני הקרב אני רוצה לבדוק את הפוקימון שלי בפוקדע, כדי לראות אילו מתקפות הוא יודע" אומר לסטיב והתחיל לסרוק את באלבזור.
    "אני יתן לך להתחיל" אני אומר לסטיב ואחכה לראות מי הוא הפוקימון שלו.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

5. מנהל ראשי
    שם: אדם
    כריס:
    המשכתי אותך קצת כדי לא לתקוע את המשחק יותר מידי חח
    ------------------------------------------------
    אתה שולף את הפוקידע ומכוון אותה לכיוון צ'אמנדר. הפוקידע אומרת:
    "צ'אמנדר, פוקימון לטאת האש. צ'אמנדר ידוע יותר בהתפחותו האחרונה, צ'אריזרד המעופף והחזק. צ'אמנדר שולט בהתקפות אש ודרקון וכך גם התפחויותיו. צ'אמנדר יכול ללמוד גם התקפות לחימה רבות."
    אתה מבין שהפוקידע לא הביאה לך הרבה מידע שחדש לך על צ'אמנדר.
    ____
    אממ.. מה אני אמור להגיב על זה... המשך תקוע אששש
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אמשיך ללכת בעקבות תשוקתי לתפיסת פוקימון -.-

6. משתמש מנוסה
    [b][size="4"]

תומאס:
    'מה אעשה?' אתה חושב בדחיפות ובלחץ רב בזמן שאתה פוקד על סקווירטל להשתמש בנסיגה, רגע לפני שרטטה שורט את סקווירטל הוא נכנס לתוך הקונכיה שלו ורטטה שורט אותה אך זה לא משפיע על סקווירטל. רטטה מתרחק קצת וסקווירטל יוצא שוב מקונכיה שלו, אתה שואל אותו אם הוא יודע התקפת מים והוא מסתכל עלייה מופתע, בזמן הזה הבחור צועק "רטטה תגמרי אותו כבר! התקפה מהירה!" רטטה מתקדם במהירות אל סקווירטל המופתע אבל אז, הוא פותח את פיו ושולח זרם מים אל רטטה שנהדפת בעוצמה רבה לסלע. סקווירטל למד אקדח מים!. "קדימה רטטה אל תוותר! השתמש תשלב את הדחיפה שלך עם ההתקפה המהירה!" רטטה מתקרב במהירות אל סקווירטל שוב!
    אחלה פרסים :}
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "אם ככה הוא רוצה לשחק, נעשה זאת גם אנחנו!" אני קורא בנחישות "קדימה סקווירטל, השתמש באקדח המים תוך כדי שאתה מסתובב לעברו! קדימה!" אני פוקד עליו וממתין לראות מה קורה "קדימה סקווירטל, אתה יכול!" אני מעודד אותו.

7. משתמש מנוסה
    ברנדון:
    אתה משחרר את באלבזור מהפוקדור שלו ומכוון את הפוקידע לכיוונו. אתה מבין מן הפוקידע שבאלבזור הוא פוקימון עשב בעל 3 התפתחויות. אתה מבין שהוא יכול להשתמש בעלי תער, נהימה ודחיפה.
    סטיב זורק את פוקדור מהכיס שלו וקורא "צא גרוליט! אני בוחר בך!" מהפודור יוצא כלב אדום קטן וחמוד, הוא מסתכל אלייך ואל בלבזור ומחייך. סטיב קורא "קדימה גראוליט השתמש בנשיכה!" גרוליט רץ אל בלבזור במהירות רבה, אתה בודק בפוקידע שלך על גרוליט ומבין שהוא פוקימון אש חזק מאוד.

ג'וני:
    אתם יוצאים מן המרפאה ומתקדמים לכיוון העיר פאלאט חזרה. אתם חוזרים לדרך 1 ומתקדמים במהירות רבה אך לפתע עוצר אותכם נדירונו ( ) עצבני ביותר. אתה מעט מפוחד אבל אברה נראה מאוד מפוקס ומוכן לקרב, מאחוריו עומד איש צוות רוקט ומחייך אלייך, אתה מזהה ישר שהוא אכן מצוות רוקט, הוא קורא לנדרינו שלו "קדימה השתמש במכה כפולה!" נדרינו מתקרב אלייך ואל אברה!

כריס:
    התגובה שלך הייתה גם דיי תוקעת אז תתמודד.
    -------------------------------------
    אתה מתקדם בעיר ונכנס לדרך 2 שם אתה פוגש מאנקי ( ), אבל אצל המאנקי הזה אתה מזהה משו שונה, אתה רואה שהוא פצוע בידו.

תומאס:
    סקווירטל שולח אקדח מים ישר אל רטטה המסכן ששוב נזרק רחוק. אבל הוא עדיין עומד, סקווירטל שולח פעם נוספת אקדח מים אך הפעם הוא לא מצליח לעשות זאת, בתגובה מהירה רטטה משתמש בהתקפה מהירה ופוגע בחוזקה בסקווירטל, בזמן שסקווירטל מוטל על הריצפה רטטה שורט אותו שוב ושוב.
    בברכה, דודי

8. משתמש מנוסה

תומאס:
    סקווירטל שולח אקדח מים ישר אל רטטה המסכן ששוב נזרק רחוק. אבל הוא עדיין עומד, סקווירטל שולח פעם נוספת אקדח מים אך הפעם הוא לא מצליח לעשות זאת, בתגובה מהירה רטטה משתמש בהתקפה מהירה ופוגע בחוזקה בסקווירטל, בזמן שסקווירטל מוטל על הריצפה רטטה שורט אותו שוב ושוב.
    [/size]
    'אוי לא!' אני חושב לעצמי בלחץ לנוכח המצב "מהר סקווירטל היכנס אל תוך השיריון שלך במתקפת נסיגה, מזער את הנזק!' אני קורא בניסיון להפחית את עוצמת מכת השריטה 'אני חייב לחשוב על רעיון כלשהו...' אני חושב לעצמי כשלפתע עולה רעיון בראשי "שאתה בתוך השיריון, נסה להשתמש במתקפת אקדח מים כלפי חוץ! אני פוקד עליו.

9. משתמש מנוסה
    ג'וני:
    אתם יוצאים מן המרפאה ומתקדמים לכיוון העיר פאלאט חזרה. אתם חוזרים לדרך 1 ומתקדמים במהירות רבה אך לפתע עוצר אותכם נדירונו ( ) עצבני ביותר. אתה מעט מפוחד אבל אברה נראה מאוד מפוקס ומוכן לקרב, מאחוריו עומד איש צוות רוקט ומחייך אלייך, אתה מזהה ישר שהוא אכן מצוות רוקט, הוא קורא לנדרינו שלו "קדימה השתמש במכה כפולה!" נדרינו מתקרב אלייך ואל אברה!
    ׳למה זה חייב להיות תמיד פוקימוני רעל ?!׳ אחשוב לעצמי ואז אתעשת, ואומר על אברה :״אני רואה שאתה מוכן לקרב הא, אז קדימה השתמש בטלפורט ואז טלקינזיס על נידורינו והעף אותו באוויר״. בינתיים אדבר עם האיש מצוות רוקט כדי להשיח את דעתו :״מה אתה רוצה ממני ?!״

10. משתמש מנוסה
    ברנדון:
    אתה משחרר את באלבזור מהפוקדור שלו ומכוון את הפוקידע לכיוונו. אתה מבין מן הפוקידע שבאלבזור הוא פוקימון עשב בעל 3 התפתחויות. אתה מבין שהוא יכול להשתמש בעלי תער, נהימה ודחיפה.
    סטיב זורק את פוקדור מהכיס שלו וקורא "צא גרוליט! אני בוחר בך!" מהפודור יוצא כלב אדום קטן וחמוד, הוא מסתכל אלייך ואל בלבזור ומחייך. סטיב קורא "קדימה גראוליט השתמש בנשיכה!" גרוליט רץ אל בלבזור במהירות רבה, אתה בודק בפוקידע שלך על גרוליט ומבין שהוא פוקימון אש חזק מאוד.

[/b]
    'פוקימון אש זה לא טוב בכלל בלבזאור חלש נגדו' אחשוב בלחץ בעוד שגראוליט רק לעברו של בלבאזור.
    "בלבאזור תתחמק מהר ותנסה להישתמש תוך כדי בעלי תער כדי להאט את גראוליט ואחר תשתמש בדחיפה!" אומר לבלבזאור כאשר אני מאט מבוהל ואצפה במתרחש בצפייה.
    "בלבזאור זה הקרב הראשון שלנו יחד אבל אני מאמין בך!" אומר לו למרות הבהלה והבילבול שיש בי כדי לרומם את רוחו.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

11. משתמש מנוסה
    אני נאלץ לסגור את המשחק, נורא מצטער אבל אין חשק וגם לא נרשמים לפה וסוגרים את הרשימה. מצטער שאחרי 4 עמודים פרוייקט שהיה אמור לקחת שנתיים נסגר ברגע.
    בברכה, דודי

עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון ... 234

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •