ה"שיגעון" הוא משהו שאני וחבר שלי המצאנו:בתור מכירה נכין כמה חוברות מוזרות של דמויות ונראה אם זה יצליח.

1.סמייל! הרעיון התחיל בתור בדיחה אבל אז חשבתי שאולי יש לזה פוטנציאל. עזרא ינקל(הוא זקן מאאאאאאאאאאאוווווווד!) השתחרר מבית המשוגעים שאליו הגיע בגלל התקף מוזר לפני 10 שנים והוא מגלה שבמקום הבית שלו נפתחה חנות קומיקס בשם "קומיקסייבר" הוא אומר לבעל החנות שפה היה הבית שלו ושהעירייה נתנה לו צו פינוי שהוא יוכל להשתמש בו. בעל המקום מתחנן בפני עזרא שלא יעשה זאת ועזרא שואל "מה יצא לי מזה?" בעל המקום מראה לעזרא חוברת קומיקס אחת והטרחן הזקן שלנו מתחיל לאהוב את העניין. אחרי כמה ימים הוא מחפש את בנו שהיה אמור להשתחרר מהצבא ורואה אותו מותקף בידי גנב שבורח מיד אחרי שלקח את הכסף והכניס את הבן לבית חולים,בעזרת הקומיקסים הוא מכין חליפה מוזרה והופך לגיבור על. עזרא מצליח לעצור את הגנב אבל הוא עדיין קצת משוגע וממשיך בכל הקטע כל לילה,חבר שלו מהבית משוגעים משתחרר ומחליט שהחברה והאנושות בכלל היא מטומטמת ולא מקבלת את גאוניותו אלא בתור שיגעון. הוא מכין חליפה בעצמו ומנסה להרוס את האנשים.

2.פרה-פרה! כמה מדענים עבדו על פרה שתהיה הנשק האולטימטיבי נגד האיום הגרעיני של הסורים והכניסו אל תוך הגנטיקה של הפרה כמה שיפורים(כמו חלב גרעיני,קרניים שיכולות להשתחרר מהראש וכו')הפרה הפכה מסוכנת והניסוי הופסק. אחת מהמדענים,נטע רודנסקי החליטה לראות אם הפרה נרגעה כעבור שנה אבל הפרה תקפה אותה ובסופו של מאבק ארוך היא נכנסה אל תוך האישה.למחרת מצאו אותה בתוך שלולית חלב. היא גילתה שהיא קיבלה כמה יכולות של הפרה ההיא(את כל היכולות בעצם)היא מחליטה להילחם למען הפרות ומגלה שהיא אפילו מבינה אותן.

מה דעתכם? מי אתם יותר אהבתם? הייתם קונים אותם?