Pokemon GO
עמוד 11 מתוך 11 ראשוןראשון ... 91011
מציג תוצאות 151 עד 163 מתוך 163
  1. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    ציטוט פורסם במקור על ידי alice צפה בהודעה

"טריקו, אל תפחד!" אתה אומר לטריקו בניסיון להעלות לו את המורל, "הטיילו הזה הוא כלום! תשתמש בדחיפה!". טריקו יותא בדחיפה, הניקור והדחיפה מתנגשים זה בזה וגם טריקו וכם טיילו עפים לאחור בחוזקה! 'שיט, טריקו הולך להיפגע יחסית קשה מניקור כזה' אתה חושב. בהתחלה אתה לא שומע כלום, ענני אבק מכסים את האזור, שהכל מתפזר אתה רואה שטיילו עומד אבל... טריקו שוכב ללא יכולת לקום!

שמתי בציטוט את התגובה שנתת לי בה"פ
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "טיילו הבסת אותי בכבוד..." אומר לטיילו קצת בעצב כי הפסדתי "חבל שאני לא אזכה לצרף אותך למסע". "לונה, בואי תעזרי לי להקים מחנה, אני צריך לנוח עם טריקו, הוא הרגע יצא מקרב מאוד קשה" אגיד ללונה, אוציא את האוהל מהתיק שלי, אפרוש את שק השינה ואכניס את טריקו.

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

2. משתמש מנוסה

"אוקיי טיילו צא שוב פעם איווי מימין מתקפה מהירה" אתה אומר להם ומתקיף במתקפה מהירה מצד שמאל כאשר איווי מגיע מימין וטיילו שוב בניקור, הפעם אתם לא פוגעים בהארי-אלה במדיצ'אם שמתעלף במהרה מעוצמות המכות!, דרים נראת כחוזרת לשלוט בעצמה ומביטה סביב, היא נחרדת לגלות שהיא עומדת ממש ליד הארי!
    "דרים בואי אליי" אני אומר לה באיטיות כאשר יש מבט מזלזל לכיוון הארי על פניי.
    [URL=http://xn--hebd1ah.ws/ink/][/URL

3. NYO HO HO
    שם: עמית.
    "הארי!" אתנ אומר בטון עצבני "למה חזרת אליי?מה אתה רוצה?" תוך כדי שאתה מכווץ אגרוף בידיך. ''אלייך..?'' שואל הארי בתמיהה, לפתע הוא נראה כנזכר ומתחיל לצחוק ''אני זוכר אותך! אתה המעורב ההוא, הבן של שני המדענים! איך קראו לך..ריץ! זהו זה רי'ץ!'' אומר הארי וממשיך לצחוק ''זאת הייתה תקופה...'' הוא אומר כאילו נזכר בזמנים טובים כלשהם. ''טוב בכל מקרה, תודה רבה על ששמרת בשבילי על המעורבת הזאת, אל תדאג אני אשמור עליה טוב'' אומר הארי וממשיך לצחוק
    "מה עשית לה הארי?!" אצעק על הארי, ארוץ אליו ואמשוך בצאוורון שלו.
    NYO HO HO BITCH

4. משתמש מנוסה
    שם: happy או יאשה
    "כל הכבוד אלטריה" אתה אומר לה. כאשר אתה רואה שיוליה התעוררה אתה אומר לרוץ במהירות אליך ואם הארי יתפוס אותה שתתקוף אותו איכשהו, יוליה מתחילה לרוץ וכצפוי הארי תופס בצווארון חולצתה ומונע ממנה להמשיך לרוץ, יוליה נראת כממלמלת משהו אתה חושב ששמעת אותה אומרת משהו כמו ''אני ממש קיוויתי שלא אצטרך לעשות את זה...'', היא פותחת את פיה וכדור אור קטן מופיע לפניו, לאט לאט הכדור גדל וגדל! יוליה מפנה את ראשה לכיוון הארי ויורה את הכדור שהופך לקרן אדירה! ''קרן על'' מזמזם הפוקדע מכסך, הארי עף בעוצמה לאחור ויוליה רצה אלייך!
    "וואו יוליה, איזה כוח יש לך" אומר בהיתפעלות ואז אחבק אותה כשהיא תבוא. "עכשיו בואי נברח. אלטריה, את תוכלי לקחת את כולנו על גבך?". לאחר מכן אעלה על גבה ומעוף משם.
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

5. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    ציטוט פורסם במקור על ידי שלום לכם צפה בהודעה
    שמתי בציטוט את התגובה שנתת לי בה"פ
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "טיילו הבסת אותי בכבוד..." אומר לטיילו קצת בעצב כי הפסדתי "חבל שאני לא אזכה לצרף אותך למסע". "לונה, בואי תעזרי לי להקים מחנה, אני צריך לנוח עם טריקו, הוא הרגע יצא מקרב מאוד קשה" אגיד ללונה, אוציא את האוהל מהתיק שלי, אפרוש את שק השינה ואכניס את טריקו.
    "טיילו הבסת אותי בכבוד..." אתה אומר לטיילו קצת בעצב כי הפסדת "חבל שאני לא אזכה לצרף אותך למסע" אתה אומר בעצב, ''חכה'' אומר לפתע טיילו, ''ראיתי שאתה מעורב טוב בעל פוטנציאל גדול בקרב הזה, יהיה לי העונג להצטרף אלייך'' אומר טיילו.
    "לונה, בואי תעזרי לי להקים מחנה, אני צריך לנוח עם טריקו, הוא הרגע יצא מקרב מאוד קשה" אתה אומר ללונה, ומוציא את האוהל מהתיק שלך, אתה פורש את שק השינה ומכניס את טריקו. אתה יוצא מאוהל הפוקימונים לאחר שכולם, כולל טיילו כמוהן מתמקמים ונכנס לאוהל שלך ושל לונה ''כל הכבוד! לכדת טיילו'' אומרת לונה בהתלהבות

ציטוט פורסם במקור על ידי the rock צפה בהודעה
    "דרים בואי אליי" אני אומר לה באיטיות כאשר יש מבט מזלזל לכיוון הארי על פניי.
    "דרים בואי אליי" אתה אומר לה באיטיות כאשר יש לך מבט מזלזל לכיוון הארי על פנייך, דרים מתחילה לצעוד לכיוונך את הארי תופס בחוזקה בצווארון חולצתה ולא נותן לה לזוז, דרים נלחצת ולפתע כדור אור ירוק מופיע לפני פיה והיא משגרת אותו בעוצמה לכיוון הארי שעף לאחור! ''כדור אנרגיה, מתקפה מסוג עשב'' מצפצף הפוקדע מכיסך ודרים רצה אלייך ונעמדת לצדך מפוחדת.

ציטוט פורסם במקור על ידי rednovadragon צפה בהודעה
    "מה עשית לה הארי?!" אצעק על הארי, ארוץ אליו ואמשוך בצאוורון שלו.
    "מה עשית לה הארי?!" אתה צועק על הארי, אתה רץ אליו ומנסה למשוך בצאוורון שלו אך הארי עודף אותך לאחור בהתקלה, ''באשר לחבר שלך- מדיצ'אם שלי השתמש עליה בהיפנוזה, היא לא יכולה לשמוע אותך, היא תקשיב רק להוראות שלי, אלה אם כן תמצא דרך לנטרל את מדיצ'אם, היא שלי'' אומר הארי בחיוך

ציטוט פורסם במקור על ידי captain happy צפה בהודעה
    "וואו יוליה, איזה כוח יש לך" אומר בהיתפעלות ואז אחבק אותה כשהיא תבוא. "עכשיו בואי נברח. אלטריה, את תוכלי לקחת את כולנו על גבך?". לאחר מכן אעלה על גבה ומעוף משם.
    "וואו יוליה, איזה כוח יש לך" אתה אומר בהיתפעלות ואז מחבק אותה כשהיא באה אלייך. "עכשיו בואי נברח. אלטריה, את תוכלי לקחת את כולנו על גבך?", ''אני חושבת'' עונה אלטריה, לאחר מכן אתה עולה על גבה ועף משם, מעט זמן אחרי שהתחלתם לטוס משם יוליה מתחילה לבכות, נראה כי היא מבועתת ממה שקרה לה.
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

6. משתמש מנוסה

"דרים בואי אליי" אתה אומר לה באיטיות כאשר יש לך מבט מזלזל לכיוון הארי על פנייך, דרים מתחילה לצעוד לכיוונך את הארי תופס בחוזקה בצווארון חולצתה ולא נותן לה לזוז, דרים נלחצת ולפתע כדור אור ירוק מופיע לפני פיה והיא משגרת אותו בעוצמה לכיוון הארי שעף לאחור! ''כדור אנרגיה, מתקפה מסוג עשב'' מצפצף הפוקדע מכיסך ודרים רצה אלייך ונעמדת לצדך מפוחדת.
    "בואי נלך דרים" תופס אותה בחוזקה ביד ומתחיל לרוץ איתה עם איווי ועם טיילו.

7. משתמש מנוסה
    "וואו יוליה, איזה כוח יש לך" אתה אומר בהיתפעלות ואז מחבק אותה כשהיא באה אלייך. "עכשיו בואי נברח. אלטריה, את תוכלי לקחת את כולנו על גבך?", ''אני חושבת'' עונה אלטריה, לאחר מכן אתה עולה על גבה ועף משם, מעט זמן אחרי שהתחלתם לטוס משם יוליה מתחילה לבכות, נראה כי היא מבועתת ממה שקרה לה.
    .
    התחלתי מחדש עם האנטר בשרת שאת בו. זה קטלני!!! השרת הרבה יותר טוב! אני רמה 13. קוראים לי thesunshine

Spoiler ספוילר

8. NYO HO HO
    "מה עשית לה הארי?!" אתה צועק על הארי, אתה רץ אליו ומנסה למשוך בצאוורון שלו אך הארי עודף אותך לאחור בהתקלה, ''באשר לחבר שלך- מדיצ'אם שלי השתמש עליה בהיפנוזה, היא לא יכולה לשמוע אותך, היא תקשיב רק להוראות שלי, אלה אם כן תמצא דרך לנטרל את מדיצ'אם, היא שלי'' אומר הארי בחיוך
    ״ואתה חושב שלא השארתי לעצמי תכנית?״ אומר להארי ולאחר מכן אגיד לדרטיני שנשארה איתי:״ תקפי את המדיצ׳ם בעזרת זנב אקווה!״
    NYO HO HO BITCH

9. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    ציטוט פורסם במקור על ידי the rock צפה בהודעה
    "בואי נלך דרים" תופס אותה בחוזקה ביד ומתחיל לרוץ איתה עם איווי ועם טיילו.
    "בואי נלך דרים" אתה תופס אותה בחוזקה ביד ומתחיל לרוץ איתה עם איווי ועם טיילו לכיוון המחנה שלכם, מרחוק אתם שומעים את המסוק ממריא לטס לכיוון השני, נראה כי הארי נכנע הפעם. אתם נחים בהקלה ולפתע אתה רואה את דרים בוכה-נראה כי היא מוכת שוק מכל מה שקרה

ציטוט פורסם במקור על ידי captain happy צפה בהודעה
    .
    התחלתי מחדש עם האנטר בשרת שאת בו. זה קטלני!!! השרת הרבה יותר טוב! אני רמה 13. קוראים לי thesunshine
    "ששש.. הכל יהיה בסדר. הכל נגמר" אתה אומר ליוליה ברוגע כדי להרגיע אותה. באותו הזמן אתה מחפש עיר מתחתכם כדי שתכלו לעצור שם ולנוח אחרי הארועים של היום. אתם רואים אורות של עיר כלשהי למטה ובמרכזה אגם גדול. אתם נוחתים ונכנסים למרכז הפוקימונים ומגלים שזאת העיר סאנדגאם! האחות ג'וי נותנת לכם מפתח לחדר מספר 456

ציטוט פורסם במקור על ידי rednovadragon צפה בהודעה
    ״ואתה חושב שלא השארתי לעצמי תכנית?״ אומר להארי ולאחר מכן אגיד לדרטיני שנשארה איתי:״ תקפי את המדיצ׳ם בעזרת זנב אקווה!״
    ״ואתה חושב שלא השארתי לעצמי תכנית?״ אתה אומר להארי ולאחר מכן אומר לדרטיני שנשארה אתך:״ תקפי את המדיצ׳ם בעזרת זנב אקווה!״ דרטיני יוצאת בזנב אקווה, למרות שהיא לא כל כך מרוצה לגבי העובדה שאתה נותן לה פקודה-היא גורמת למדיצ'אם לעוף לאחור בחוזקה ולאבד את הריכוז כך שההיפנוזה נעלמת! סקיי נראת כמתעוררת מתוך חלום ונרעדת לגלות שהיא עומדת ישר ליד הארי!
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

10. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    "טיילו הבסת אותי בכבוד..." אתה אומר לטיילו קצת בעצב כי הפסדת "חבל שאני לא אזכה לצרף אותך למסע" אתה אומר בעצב, ''חכה'' אומר לפתע טיילו, ''ראיתי שאתה מעורב טוב בעל פוטנציאל גדול בקרב הזה, יהיה לי העונג להצטרף אלייך'' אומר טיילו.
    "לונה, בואי תעזרי לי להקים מחנה, אני צריך לנוח עם טריקו, הוא הרגע יצא מקרב מאוד קשה" אתה אומר ללונה, ומוציא את האוהל מהתיק שלך, אתה פורש את שק השינה ומכניס את טריקו. אתה יוצא מאוהל הפוקימונים לאחר שכולם, כולל טיילו כמוהן מתמקמים ונכנס לאוהל שלך ושל לונה ''כל הכבוד! לכדת טיילו'' אומרת לונה בהתלהבות

"לא הייתי אומר לכדתי, בכל זאת הוא איתי מרצון" אומר ללונה ואחייך, "את מתבלבלת ביני לבין מאמן רגיל, למעשה, אם הייתי מאמן רגיל טיילו לא היה איתי עכשיו". 'הפסדתי בקרב רק לטיילו פראי פשוט, מה יקרה כשאצטרך להילחם נגד הארי עצמו?' אני אשקע בהרהורים בעודי נכנס לשק השינה. "לילה טוב" אומר לכולם ואעצום עיניי.

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

11. משתמש מנוסה
    "בואי נלך דרים" אתה תופס אותה בחוזקה ביד ומתחיל לרוץ איתה עם איווי ועם טיילו לכיוון המחנה שלכם, מרחוק אתם שומעים את המסוק ממריא לטס לכיוון השני, נראה כי הארי נכנע הפעם. אתם נחים בהקלה ולפתע אתה רואה את דרים בוכה-נראה כי היא מוכת שוק מכל מה שקרה
    "דרים אל תבכי" אני אומר לה בחיוך "די,די זה מאחורינו תרגעי" אני מוסיף בנימה מרגיעה.

12. משתמש מנוסה
    אפשר בגרסא החינמית להגיע רק עד רמה 20, הגעתי לרמה 20 אז הפסקתי לשחק :\
    __________________________________________________ ____________
    "ששש.. הכל יהיה בסדר. הכל נגמר" אתה אומר ליוליה ברוגע כדי להרגיע אותה. באותו הזמן אתה מחפש עיר מתחתכם כדי שתכלו לעצור שם ולנוח אחרי הארועים של היום. אתם רואים אורות של עיר כלשהי למטה ובמרכזה אגם גדול. אתם נוחתים ונכנסים למרכז הפוקימונים ומגלים שזאת העיר סאנדגאם! האחות ג'וי נותנת לכם מפתח לחדר מספר 456

אז מה עשית כל הזמן הזה??

Spoiler ספוילר

13. NYO HO HO
    ״ואתה חושב שלא השארתי לעצמי תכנית?״ אתה אומר להארי ולאחר מכן אומר לדרטיני שנשארה אתך:״ תקפי את המדיצ׳ם בעזרת זנב אקווה!״ דרטיני יוצאת בזנב אקווה, למרות שהיא לא כל כך מרוצה לגבי העובדה שאתה נותן לה פקודה-היא גורמת למדיצ'אם לעוף לאחור בחוזקה ולאבד את הריכוז כך שההיפנוזה נעלמת! סקיי נראת כמתעוררת מתוך חלום ונרעדת לגלות שהיא עומדת ישר ליד הארי!
    ״את בסדר סקיי?״ אשאל את סקיי ולאחר מכן אומר לה ולדרויני ״תתכוננו לקרב!״ ואשתמש בגחלת על הארי.
    NYO HO HO BITCH

עמוד 11 מתוך 11 ראשוןראשון ... 91011

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •