Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 11 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 163
  1. משתמש מנוסה
    שם: happy או יאשה
    ציטוט פורסם במקור על ידי alice צפה בהודעה
    אתה מבין שנגעת בנקודה רגישה ומנסה לשמח אותה בעידודי ''אנחנו משפחה'', אתה מתחיל לחפש פוקימונים חדשים ואתה מבחין בהתרגשות שחלפתם על פני שלט ''דרך 29'', אתה מבין שמעכשיו רשמית התחלת את המסע שלך!. יוליה זוקפת את ראשה ופתאום חיוך גדול נפרש על פניה-אתה שם לב ללהקה של פוקימונים מעופפים עפה בשמים:

אתה גם רואה כמה פוקימונים מציצים בין השיחים:

"וואו כמה פפוקימונים" אומר לכולם. 'מעניין מי ירצה להצטרף לצוות' אחשוב לעצמי ואז אלך אל הציפור הכחולה עם הכנפיים בצורת ענן ואשאל אותה את שמה ואשאל אם היא רוצה להצטרף לצוות שלנו ואראה לה את שאר חברי הצוות
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

2. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    ציטוט פורסם במקור על ידי the rock צפה בהודעה
    "כמובן" אני אומר באדישות. "שלום לך אני טד סטיבן וזה איווי" אני אומר בשמחה ומראה לה את איווי.
    "כמובן" אתה אומר באדישות. "שלום לך אני טד סטיבן וזה איווי" אתה אומר בשמחה ומראה לה את איווי.
    דרים מחייכת ואומרת ''נעים להכיר אני דרים'' אבל למרות הפנים המחייכות אתה רואה ניצוץ של משהו בעיניה-פחד?. אתה מחליט להתעלם ואתם יוצאים מהמעבדה, במהרה אתם עוברים את השלט שאומר ''דרך 29''!

ציטוט פורסם במקור על ידי Deadpool צפה בהודעה
    "תרצי להתחבר איתם סקיי?" אשאל את סקיי 'אם אפילו איתה אני לא מצליח להתחבר, איך אני אצליח להתחבר עם שאר הפוקימונים..' אחשוב לעצמי.
    "תרצי להתחבר איתם סקיי?" אתה שואל את סקיי 'אם אפילו איתה אני לא מצליח להתחבר, איך אני אצליח להתחבר עם שאר הפוקימונים..' אתה חושב לעצמך, סקיי נראת מעט סמוקה כהרגלה ואומרת ''אמ...טוב, ברור שכן! אמ... אני רוצה.. אותו!'' היא אומרת למצביעה אל עבר אחד. ''או כן!'' היא אומרת לפתע כנזכרת ופותחת את התיק שלה, היא מוציאה ממנו מכשיר אדום קטן ואומרת ''הפרופסור ביקש שאתן לך את זה''.

ציטוט פורסם במקור על ידי Captain Happy צפה בהודעה
    "וואו כמה פפוקימונים" אומר לכולם. 'מעניין מי ירצה להצטרף לצוות' אחשוב לעצמי ואז אלך אל הציפור הכחולה עם הכנפיים בצורת ענן ואשאל אותה את שמה ואשאל אם היא רוצה להצטרף לצוות שלנו ואראה לה את שאר חברי הצוות
    אתה הולך אל אחת הציפורים הכחולות שבדיוק נחתה על הקרקע ''היי, את רוצה להצטרף למסע שלי?'' אתה שואל ומראה לה את חברך, ''רק אם תנצח אותי בקרב, ואני בספק שזה יקרה'' היא אומרת לך בזלזול, נראה שהדיבור שלה מעט הפחיד את יוליה שהולכת ונעמדת מאחורייך ''או!'' אומרת לפתע יוליה כנזכרת ופותחת את התיק שלה בצורת סקיטי ומוציאה ממנו מכשיר אדום ומושיטה לך אותו ''ה..הפרופסור ביקש שאתן לך אותו'' היא אומרת ונסוגה מיד חזרה
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

3. משתמש מנוסה
    "כמובן" אתה אומר באדישות. "שלום לך אני טד סטיבן וזה איווי" אתה אומר בשמחה ומראה לה את איווי.
    דרים מחייכת ואומרת ''נעים להכיר אני דרים'' אבל למרות הפנים המחייכות אתה רואה ניצוץ של משהו בעיניה-פחד?. אתה מחליט להתעלם ואתם יוצאים מהמעבדה, במהרה אתם עוברים את השלט שאומר ''דרך 29''!
    "בואי" אני אומר ולוקח אותה בידי. "טוב איווי אולי נלחם אתה רוצה?" אני שואל את איווי בשמחה.
    [URL=http://xn--hebd1ah.ws/ink/][/URL

4. משתמש מנוסה
    אתה הולך אל אחת הציפורים הכחולות שבדיוק נחתה על הקרקע ''היי, את רוצה להצטרף למסע שלי?'' אתה שואל ומראה לה את חברך, ''רק אם תנצח אותי בקרב, ואני בספק שזה יקרה'' היא אומרת לך בזלזול, נראה שהדיבור שלה מעט הפחיד את יוליה שהולכת ונעמדת מאחורייך ''או!'' אומרת לפתע יוליה כנזכרת ופותחת את התיק שלה בצורת סקיטי ומוציאה ממנו מכשיר אדום ומושיטה לך אותו ''ה..הפרופסור ביקש שאתן לך אותו'' היא אומרת ונסוגה מיד חזרה
    "יוליה, תודה רבה" אומר לה בחיבה ואבדוק את המכשיר המוזר. כאשר אגלה מהו, אסרוק איתו את הציפור. לאחר מכן אפנה אל הציפור ואומר לה: "אם אני אנצח אותך, את תתנהגי יפה לכל שאר הצוות ותעזרי לי להגן על יוליה. היא מעורבת מיו וצריכה הגנה. את תשבעי שאת תגני עליה. במקרה ואפסיד אני, נעזוב אותך בשקט. מוסכם?". כאשר אומר את דברי אצא בנהמה, לאחר מכן בדחיפה ולבסוף בעלי תער.
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

5. NYO HO HO
    שם: עמית.
    "תרצי להתחבר איתם סקיי?" אתה שואל את סקיי 'אם אפילו איתה אני לא מצליח להתחבר, איך אני אצליח להתחבר עם שאר הפוקימונים..' אתה חושב לעצמך, סקיי נראת מעט סמוקה כהרגלה ואומרת ''אמ...טוב, ברור שכן! אמ... אני רוצה.. אותו!'' היא אומרת למצביעה אל עבר אחד. ''או כן!'' היא אומרת לפתע כנזכרת ופותחת את התיק שלה, היא מוציאה ממנו מכשיר אדום קטן ואומרת ''הפרופסור ביקש שאתן לך את זה''.
    "שמעתי על המכשיר הזה, זה הפוקידקס!" אומר לסקיי "תודה רבה!" ולאחר מכן אבדוק את נתוניו של הפוקימון הזה בפוקידקס.
    NYO HO HO BITCH

6. student of Gakuen Alice
    ציטוט פורסם במקור על ידי the rock צפה בהודעה
    "בואי" אני אומר ולוקח אותה בידי. "טוב איווי אולי נלחם אתה רוצה?" אני שואל את איווי בשמחה.
    "בואי" אתה אומר ולוקח את דרים בידך. "טוב איווי אולי נלחם אתה רוצה?" אתה שואל את איווי בשמחה ''כן!'' אומר איווי ומקפץ בשמחה ''וואוו!'' פולטת לפתע דרים ומצביע לשמים
    אתה שם לב ללהקה של פוקימונים מעופפים עפה בשמים:

אתה גם רואה כמה פוקימונים מציצים בין השיחים:

ציטוט פורסם במקור על ידי Captain Happy צפה בהודעה
    "יוליה, תודה רבה" אומר לה בחיבה ואבדוק את המכשיר המוזר. כאשר אגלה מהו, אסרוק איתו את הציפור. לאחר מכן אפנה אל הציפור ואומר לה: "אם אני אנצח אותך, את תתנהגי יפה לכל שאר הצוות ותעזרי לי להגן על יוליה. היא מעורבת מיו וצריכה הגנה. את תשבעי שאת תגני עליה. במקרה ואפסיד אני, נעזוב אותך בשקט. מוסכם?". כאשר אומר את דברי אצא בנהמה, לאחר מכן בדחיפה ולבסוף בעלי תער.
    "יוליה, תודה רבה" אתה אומר לה בחיבה ובודק את המכשיר המוזר, אתה מגלה שזהו פוקדע! שמעתה עליו בעבר-הוא מאפשר לגלות מי הפוקימון שמולך. אתה סורק איתו את הציפור והמכשיר מצפצף ''סוואבלו, פוקימון דרקון השמים. כאשר אוייבים עוקבים אחריו הוא מתחזה לענן בעזרת הכנפיים שלו. הוא פוקימון אצילי ואמיץ מאוד שברגע שמישהו ירכוש את אמונו הוא יהיה נאמן לו לנצח''. לאחר מכן אתה פונה אל הציפור ואומר לה: "אם אני אנצח אותך, את תתנהגי יפה לכל שאר הצוות ותעזרי לי להגן על יוליה. היא מעורבת מיו וצריכה הגנה. את תשבעי שאת תגני עליה. במקרה ואפסיד אני, נעזוב אותך בשקט. מוסכם?" ''מוסכם, אבל נראה בקשר הנחמדות'' היא אומרת. אתה מחליט לתקוף אתה מול הסוואבלו ויוצא בנהמה עליו, ההתקפה של סוואבלו יורדת בקצת. אתה מתכונן לדחוף את סוואבלו אבל היא מזנקת מעלה ויוצאת לכיוונך בניקור!

ציטוט פורסם במקור על ידי Deadpool צפה בהודעה
    "שמעתי על המכשיר הזה, זה הפוקידקס!" אומר לסקיי "תודה רבה!" ולאחר מכן אבדוק את נתוניו של הפוקימון הזה בפוקידקס.
    "שמעתי על המכשיר הזה, זה הפוקידקס!" אתה אומר לסקיי "תודה רבה!".
    ולאחר מכן אתה מכוון את הפוקדע לעבר הפוקימון שסקיי הצביעה עליו ''ווינגל, פוקימון השחף. הוא מסוג מים ומעופף ואוהב מאוד לעוף בשמים, לאחר שמתפתח מאמנים רבים נוהגים לעוף עליו'' מצפצף הפוקדע וסקיי נראת מאושרת למשמע החלק האחרון. היא מסתכלת עלייך כבקשה לאישור להילחם
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

7. משתמש מנוסה

"יוליה, תודה רבה" אתה אומר לה בחיבה ובודק את המכשיר המוזר, אתה מגלה שזהו פוקדע! שמעתה עליו בעבר-הוא מאפשר לגלות מי הפוקימון שמולך. אתה סורק איתו את הציפור והמכשיר מצפצף ''סוואבלו, פוקימון דרקון השמים. כאשר אוייבים עוקבים אחריו הוא מתחזה לענן בעזרת הכנפיים שלו. הוא פוקימון אצילי ואמיץ מאוד שברגע שמישהו ירכוש את אמונו הוא יהיה נאמן לו לנצח''. לאחר מכן אתה פונה אל הציפור ואומר לה: "אם אני אנצח אותך, את תתנהגי יפה לכל שאר הצוות ותעזרי לי להגן על יוליה. היא מעורבת מיו וצריכה הגנה. את תשבעי שאת תגני עליה. במקרה ואפסיד אני, נעזוב אותך בשקט. מוסכם?" ''מוסכם, אבל נראה בקשר הנחמדות'' היא אומרת. אתה מחליט לתקוף אתה מול הסוואבלו ויוצא בנהמה עליו, ההתקפה של סוואבלו יורדת בקצת. אתה מתכונן לדחוף את סוואבלו אבל היא מזנקת מעלה ויוצאת לכיוונך בניקור!

'איזה מהירות, צריך להיזהר' אחשוב ואנסה ולזוז הצידה בתקווה להתחמק מהניקור. לאחר מכן אצא אליו בדחיפה ואז אתקוף בעלי תער. "את מהירה, אבל אני עוד יותר מהיר" אומר לה כדי להלחיץ אותה קצת וכדי למשוך זמן ולקפוץ עליה ולרתק אותה לרצפה ולהשתמש בעלי תער
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

8. NYO HO HO
    "שמעתי על המכשיר הזה, זה הפוקידקס!" אתה אומר לסקיי "תודה רבה!".
    ולאחר מכן אתה מכוון את הפוקדע לעבר הפוקימון שסקיי הצביעה עליו ''ווינגל, פוקימון השחף. הוא מסוג מים ומעופף ואוהב מאוד לעוף בשמים, לאחר שמתפתח מאמנים רבים נוהגים לעוף עליו'' מצפצף הפוקדע וסקיי נראת מאושרת למשמע החלק האחרון. היא מסתכלת עלייך כבקשה לאישור להילחם
    "תעשי חיים." אומר לסקיי ואתן לה להילחם נגד הווינגל.בינתיים אלך אל עבר הפוקימון בעל הכנפיים הכחולות, אבדוק את נתוניו בפוקידקס ואבקש ממנו להילחם נגדי.
    NYO HO HO BITCH

9. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    שם משתמש: שלום לכם
    שם אמיתי: מגל
    שם במשחק: ארווין אורסון
    מעורב: טריקו
    רקע: אביו של ארווין היה מעורב טרייניטר חזק במיוחד, ואחיו הגדול היה מאמן גדול בעצמו. אך ארווין בעצמו היה חלש יחסית והתקשה לשלוט בכוחות הטריקו שלו. לכן המעורבים האחרים צחקו עליו והילדים הרגילים אמרו שהם אפילו יכלו לנצח אותו בקלות. ולמרות כל הניסיונות שלו להתחזק וללמוד מתקפות חדשות הוא לא הצליח, והוא יודע רק דחיפה... בגלל שאביו של ארווין נכלא בדרך 49 מיד אחרי שארווין נולד (כיוון שעד אז הוא לא התפתח לטרייניטר ופיופיטר הוא מעורב יחסית חלש), הוא מעולם לא זכה לאימון טוב, ואחיו, שבדר"כ רב עם ארווין, לא היה מעורב. ויום אחד קרה משהו נורא. הארי גילה שאביו של ארווין הסתיר את העובדה שנולד לו בן מעורב, ובכך בגד בהארי. החיילים של הארי פרצו לביתו, בהודעה "אבא שלך מת, עכשיו תורך, תצא, מעורב שכמותך!". ארווין עמד לצאת בבכי ולהסגיר את עצמו, ואז לפתע אח שלו יצא, בתחפושת טריקו וטען שהוא ארווין. הוא מיד מת מלהביור של אחד מהחיילים. מאז ארווין חי במחתרת, כיוון שהוא לא אמור להיות קיים. הוא למד בבית, וכל זמן שלא למד, הוא התאמן כדי שיום אחד הוא יהרוס את השלטון של הארי.
    תיאור מראה\תמונה: התפתחויות:

כמובן רק בצורת בן חח

אופי: חכם,בעל מזג-חם, לא אוהב לצחוק, כשהוא לא מעוצבן הוא מנסה לשמור על רצינות, עקשן, לא בוטח באנשים.
    חפצים: פוקדע, תיק, 5 מנות אוכל בני אדם, 5 מנות אוכל פוקימונים, 10 בקבוקי מים,אוהל, שק שינה, חכת עץ זולה (לא לגעת)
    כסף: 1500 (על הבסת מאמן:50 ש''ח הבסת מנהיג מכון:100 ש''ח, הפסד למאמן:-50 ש''ח הפסד למנהיג מכון:-100 ש''ח מכירת חפצים בחנות:משתנה)
    הערות\הארות\שאלות\כושיות\שוקו חם\אייס וניל\ גלידה?: שמתי לב שכתבת שכל בן שני נולד מעורב, וכל האחרים לא דיברו על האחים הגדולים שלהם, או אם אולי ההורים שלהם מעורבים...

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

10. student of Gakuen Alice
    מגל תגיב להתחלה, אני אשתדל לתקתק לך את הקטעים האלה כדי שתוכל תהדביק קצב

ציטוט פורסם במקור על ידי captain happy צפה בהודעה
    'איזה מהירות, צריך להיזהר' אחשוב ואנסה ולזוז הצידה בתקווה להתחמק מהניקור. לאחר מכן אצא אליו בדחיפה ואז אתקוף בעלי תער. "את מהירה, אבל אני עוד יותר מהיר" אומר לה כדי להלחיץ אותה קצת וכדי למשוך זמן ולקפוץ עליה ולרתק אותה לרצפה ולהשתמש בעלי תער
    'איזה מהירות, צריך להיזהר' אתה חושב ומנסה ולזוז הצידה בתקווה להתחמק מהניקור דבר שמתגלה כלא נכון, הניקור פוגע לך ברגל בחוזקה!, אתה מתאושש אך עדיין חש את הכאב ברגלך ויוצא אל סוואבלו בדחיפה, סוואבלו שלא שם לב לקרב לרגע נפגע מהדחיפה ועף על עץ בחוזקה. אתה תוקף בעלי תער ואומר "את מהירה, אבל אני עוד יותר מהיר" כדי להלחיץ אותה קצת וכדי למשוך זמן, עלי התער שלך מפספסים אבל אתה משתמש בהם כהסחה וקופץ על סוואבלו ומצליח לרתק אותה לרצפה. אתה מתכונן להשתמש בעלי תער אבל סוואבלו לפתע מחייכת ומתחילה... לשיר! אתה מתחיל לפתע להרגיש מאוד מנומנם... אתה שומע את השיר הרך והמרדים של סוואבלו ולפתע כאילו כל הדאגות שבעולם נעלמו ואתה רק רוצה לישון

ציטוט פורסם במקור על ידי deadpool צפה בהודעה
    "תעשי חיים." אומר לסקיי ואתן לה להילחם נגד הווינגל.בינתיים אלך אל עבר הפוקימון בעל הכנפיים הכחולות, אבדוק את נתוניו בפוקידקס ואבקש ממנו להילחם נגדי.
    "תעשי חיים." אתה אומר לסקיי ונותן לה להילחם נגד הווינגל. בינתיים אתה הולך אל עבר הפוקימון בעל הכנפיים הכחולות וסורק אותו בפוקדע ''טיילו, פוקימון הציפור המהירה-הוא בין פוקימוני הציפור הכי מהירים שיש כאשר מאמנים אותו בצורה הנכונה. הוא אוהב לשחק אך יכול להיות מאוד תוקפני כאשר הוא לא בוטח באנשים''. אתה ניגש לאחד הטיילו שבדיוק נחת ומבקש ממנו להילחם מולך, הטיילו מביט בך למשך כמה רגעים ואז מחייך ואומר ''בוא נראה אותך''.

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

11. NYO HO HO
    "תעשי חיים." אתה אומר לסקיי ונותן לה להילחם נגד הווינגל. בינתיים אתה הולך אל עבר הפוקימון בעל הכנפיים הכחולות וסורק אותו בפוקדע ''טיילו, פוקימון הציפור המהירה-הוא בין פוקימוני הציפור הכי מהירים שיש כאשר מאמנים אותו בצורה הנכונה. הוא אוהב לשחק אך יכול להיות מאוד תוקפני כאשר הוא לא בוטח באנשים''. אתה ניגש לאחד הטיילו שבדיוק נחת ומבקש ממנו להילחם מולך, הטיילו מביט בך למשך כמה רגעים ואז מחייך ואומר ''בוא נראה אותך''.

"קדימה!" אומר לטיילו ולאחר מכן אגיד להאונדור:"השתמש בגחלת!" ואני אשתמש בה גם.
    NYO HO HO BITCH

12. משתמש מנוסה
    [b]

'איזה מהירות, צריך להיזהר' אתה חושב ומנסה ולזוז הצידה בתקווה להתחמק מהניקור דבר שמתגלה כלא נכון, הניקור פוגע לך ברגל בחוזקה!, אתה מתאושש אך עדיין חש את הכאב ברגלך ויוצא אל סוואבלו בדחיפה, סוואבלו שלא שם לב לקרב לרגע נפגע מהדחיפה ועף על עץ בחוזקה. אתה תוקף בעלי תער ואומר "את מהירה, אבל אני עוד יותר מהיר" כדי להלחיץ אותה קצת וכדי למשוך זמן, עלי התער שלך מפספסים אבל אתה משתמש בהם כהסחה וקופץ על סוואבלו ומצליח לרתק אותה לרצפה. אתה מתכונן להשתמש בעלי תער אבל סוואבלו לפתע מחייכת ומתחילה... לשיר! אתה מתחיל לפתע להרגיש מאוד מנומנם... אתה שומע את השיר הרך והמרדים של סוואבלו ולפתע כאילו כל הדאגות שבעולם נעלמו ואתה רק רוצה לישון

"
    זה לא קשור אבל, איך השגת wow? אני לא מצליח להוריד אותו!
    _____________________________________-
    'איזה הרגשה נעימה' אחשוב לעצמי ואז אנער את ראשי כדי לא שהשיר לא יכנס לי לראש. 'צריך להיות זהיר יותר. 'ההתקפה הזאת יכולה להרדים אותי, דבר שיהיה מאוד לא נחוץ בקרב הזה'. אני אשתמש בעלי תער פעם נוספת ואז אשתמש בדחיפה עם כל הגוף שלי בסוואבלו.
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

13. student of Gakuen Alice
    ציטוט פורסם במקור על ידי deadpool צפה בהודעה
    *אני לא זוכר אם להאונדור יש פוכדור, אז אני מניח שיש לו..
    "קדימה!" אומר "צא האונדור!" ואוציא את האונדור מהפוכדור שלו.לאחר מכן אגיד להאונדור:"השתמש בגחלת!" ואני אשתמש בה גם.
    קראת את המשחק בכלל?0-0 כתבתי שאין פוקדורים במשחק
    שותפים
    במ''ת הזה לא תהיה לכם כל אפשרות ללכוד פוקימונים, לפחות לא בעזרת פוקדורים.
    אתם תתחילו את המסע עם פוקימון שנקרא ''שותף ראשי'' או ''שותף התחלתי'' עם תרצו לקרא לזה ככה.
    השותף ההתחלתי הוא בעצם פוקימון שישמש לכם כשותף וחבר למסע, אתם תקבלו אותו מהפרופסור של העיר בא אתם גרים- השותף שתקבלו יהיה תואם לסוג הפוקימון שאתם מעורבים אתו למשל עם אתם מעורבים עם איווי: השותף ההתחלתי שלכם יהיה איווי כמובן.
    בגלל היותכם מעורבים אתם בעלי היכולת לדבר עם פוקימונים! תוכלו לדבר איתם ממש כמו אל בני אדם, דבר אשר יוסיף לכם יותר רגש והבנה כלפי השותפים שלכם ולא התייחסות אליהם כמו אל רק אמצעי לחימה: תוכלו ממש להבין פוקימונים-את הרגשות שלהם, התכונות שלהם, דפוס ההתנהגות ואפילו האהבות שלהם.
    כאשר תמצאו פוקימון שמוצא חן בעיניכם מכל מיני בחינות לדוגמא: חוזק, אישיות, מראה או סתם למשל כי אתם אוהבים את אותו הפוקימון- תוכלו לאתגר אותו לקרב מולכם, עם תנצחו הפוקימון יצטרף למסע שלכם!
    הוא יהפוך לשותף המשני שלכם, השותפים הולכים אתכם ברגל ואין להם פוקדור-אתם אחראים לביטחון שלהם!
    שימו לב למגבלה- השותף הראשי שלכם חייב להיות אתכם תמיד, תוכלו להיות בו זמנית רק עם שישה שותפים כלומר שותף ראשי +חמישה שותפים אחרים.
    אתה מבקש מהאונדור להצטרף לקרב וכמובן שהוא מסכים, הוא נעמד מול הטיילו וכך גם אתה. ''שניים מול אחד? זה קרב לא הוגן!'' טוען הטיילו ומביט בך בעז ''אני נגדך או אני נגד הפוקימון שלך! תבחר אחד'' מתלונטן הטיילו

זה לא קשור אבל, איך השגת wow? אני לא מצליח להוריד אותו!
    _____________________________________-
    'איזה הרגשה נעימה' אחשוב לעצמי ואז אנער את ראשי כדי לא שהשיר לא יכנס לי לראש. 'צריך להיות זהיר יותר. 'ההתקפה הזאת יכולה להרדים אותי, דבר שיהיה מאוד לא נחוץ בקרב הזה'. אני אשתמש בעלי תער פעם נוספת ואז אשתמש בדחיפה עם כל הגוף שלי בסוואבלו.
    יש הורדה של הגרסה החינאמית אחרי שנרשמים
    'איזה הרגשה נעימה' אתה חושב לעצמך ואז מנער את ראשך כדי לא שהשיר לא יכנס לך לראש. 'צריך להיות זהיר יותר. 'ההתקפה הזאת יכולה להרדים אותי, דבר שיהיה מאוד לא נחוץ בקרב הזה'. אתה מנסה להשתמש בעלי תער פעם נוספת שהפעם פוגעים בסוואבלו שמופתעת מזה שאתה לא ישן. אתה מנצל את הבלבול שלה ותוקף אותה עם דחיפה! סוואבלו כבר מותשת ואתה רואה שעוד מכה אחת תוכל להביס אותה! בתור מוצא אחרון סוואבלו יוצאת אלייך שוב בניקור!

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

14. משתמש מנוסה
    יש הורדה של הגרסה החינאמית אחרי שנרשמים
    'איזה הרגשה נעימה' אתה חושב לעצמך ואז מנער את ראשך כדי לא שהשיר לא יכנס לך לראש. 'צריך להיות זהיר יותר. 'ההתקפה הזאת יכולה להרדים אותי, דבר שיהיה מאוד לא נחוץ בקרב הזה'. אתה מנסה להשתמש בעלי תער פעם נוספת שהפעם פוגעים בסוואבלו שמופתעת מזה שאתה לא ישן. אתה מנצל את הבלבול שלה ותוקף אותה עם דחיפה! סוואבלו כבר מותשת ואתה רואה שעוד מכה אחת תוכל להביס אותה! בתור מוצא אחרון סוואבלו יוצאת אלייך שוב בניקור!
    הורדתי משם וזה לא עובד

Spoiler ספוילר

15. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    התחלה לכולם
    ''הוט, הוט. הוט, הוט'' אתם שומעים את השעון המעורר שלכם מצלצל.
    אתם מתעוררים בפיהוק רחב ומסתנוורים מעט למראה קרני השמש החודרות לחדרכם דרך החלון ''הוט, הוט'' ממשיך השעון לזמזם ואתם דופקים במכה עצבנית את ראש הפלסטיק של שעון המעורר בצורת הוט, הוט שלכם, יש לכם הרגשה שהשעון הזה עשה לכם טראומה מהפוקמון ''הוטהוט'' ושבטח לא תרצו אותו כשותף שלפתע אתם נזכרים מדוע כיוונתם את השעון לשעה כה מוקדמת בבוקר! היום אתם מתחילים את המסע שלכם נגד הארי וסטון חיוך עולה על פניכם ולפתע כל קורי השינה עוזבים אותכם.
    אתם מדלגים בחריצות אל חדר האמבטיה ומצחצחים שיניים במהירות .כל כך מהר שבלי כוונה אתם בולעים מעט ממשחת השיניים בריח מנטה מרענן).
    אתם יורדים למטה בריצה ושופכים בגסות קורנפלס בוצרת פוקימונים עם חלב אל קערה ומתחילים לאכול, בעודכים חושבים על כך שהפיקאצ'ו טעים יותר מהמג'יקארפ עינכם מטיילות אל שעון הקיר ואתם כמעט מתעלפים שאתם מגלים שעוד רגע אתם צריכים להיות במעבדה!
    אתם חוטפים במהרה את התיק שלכם ופותחים אותו בכדי לוודא שהכל שם- 5 מנות בשבילכם וחמש מנות פוקימונים, 10 בקבוקי מים, חכת עץ זולה, אוהל ושק שינה, כן הכל בפנים.
    אתם חוטפים קרקר בפיכם ומתחילים לרוץ במהירות אל עבר המעבדה של הפרופסור רואן, זה הרגע שלכם אתם עומדים מול דלת העץ הכבדה, מבחוץ המעבדה נראת כמו בית רגיל אך רק מעטים יודעים כי היא נמשכת עמוק עמוק אל מתחת לפני האדמה והיא ממש לא בית רגיל.
    נראה כי מותקנת מצלמה או כי מישהו מתצפת על הדלת מפני שלפתע היא נפתחת במהירות ודמות מושכת אותך פנימה, אתה שומע את הדהוד טריקת הדלת מאחורייך.
    אתה מביט על האדם שמשך אותך ומרגיש כאב קל בכתפף, האיש בעל שיער שחור קצוץ ולובש חלוק מעבדה, ''שלום לך'' הוא אומר ''אתה בטח xxx נרגש להתחיל את המסע שלך יחד עם השותף שלך yyy?''
    "כן!" אני אומר לפרופסור בלחישה כדי שלא ישמעו אותי. "וואו, הצלחת לעשות מעבדה ממש טובה, ועוד בעידן כזה!" אני אחמיא לפרופ'. "קדימה, מתי אני אקבל את טריקו שלי?" אני אעבד את הסבלנות שלי.

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

עמוד 3 מתוך 11 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •