Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 39
  1. משתמש מנוסה
    שם: אייל
    *טל,אני יודע איך,אני מוביל ושומע מחשבות של 50 כמוני כל הזמן

עניתי לטוני קודם "יש שם נשקים מתקדמים,אנדרואידים,שיבוטים,אסירים ומנגנון אבטחה מתוחכם. רק מי שהיה בפנים יכול להיכנס." לילי שאלה "רגע,אז איך ניכנס?" ועניתי לה עם חיוך קל על הפנים "אני הייתי שם,אם תתנו לי לעבור לפניכם המערכת תזהה אותי ולמשך הדקה השער יישאר פתוח לכל מה שיעבור.אקסודוס נמצא מתחת לאדמה,בכל מקום בניו ג'רזי וניו יורק." ועצמתי עיניים כדי לחסוך באנרגיה.
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

גם אני מאמין בתגובות בונות

תזכו בפרסים שווים עם נקודות תהילה!

שינוי כינוי עכשיו בזכות צמ"ח!

"There can be no ugly woman, there can only be not enough vodka"

2. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    ציטוט פורסם במקור על ידי Odin Borson צפה בהודעה
    *טל,אני יודע איך,אני מוביל ושומע מחשבות של 50 כמוני כל הזמן

עניתי לטוני קודם "יש שם נשקים מתקדמים,אנדרואידים,שיבוטים,אסירים ומנגנון אבטחה מתוחכם. רק מי שהיה בפנים יכול להיכנס." לילי שאלה "רגע,אז איך ניכנס?" ועניתי לה עם חיוך קל על הפנים "אני הייתי שם,אם תתנו לי לעבור לפניכם המערכת תזהה אותי ולמשך הדקה השער יישאר פתוח לכל מה שיעבור.אקסודוס נמצא מתחת לאדמה,בכל מקום בניו ג'רזי וניו יורק." ועצמתי עיניים כדי לחסוך באנרגיה.
    טל אני יכול לשנות צורה לזה-
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~השתנת י לצורת המוח שלי (מה שלמעלה) ונתתי ללילי לסחוב אותי לשם בתעופה. מסתבר שכל מה שהיינו צריכים לצאת מהבסיס לעבר איזה פתח ביוב ומיד אדמונד התעופף מעליו והפתח נפתח בתנועה מתכתית

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

3. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    כע אני יודעת
    ''אוקיי מוכנים? שלוש ארבע ו!'' אני וטוני זינקנו מיד אל תוך פתח הביוב שנסגר מיד מעל ראשנו. ''אוקיי אדמונד מה עכשיו?'', ידעתי שאדמונד לחוץ-יכולתי להרגיש לחץ הולך וגובר ממנו מאז שיצאנו מהבסיס שלנו. משהו מלחיץ אותו-משהו מלחיץ אותו מאוד. אבל השתדלתי שלא לחשוב על זה יותר מידי. הפסקתי לעוף והורדתי את טוני, התחלנו לעקוב אחרי אדמונד
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

4. משתמש מנוסה
    עברתי במתקן והובלתי את לילי וטוני במתקן,בכל הזמן הזה עברו בראשי כל הזיכרונות כשעוד הייתי במתקן,זוועות,זעם,עצב וטראומות חזרו אליי עד שהתעלפתי. אני סוג של חזרתי ליום שבו השתחררתי בפעם הראשונה...
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

5. היורתמים לא תמיד מנצחים
    טל שכחתי שראית וואן פיס חח הגעת לאחרי הטיים סקיפ? לאיזה פרק הגעת?~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    הייתי לחוץ. המקום הזה הריח בדיוק כמו הנהר שבגללו קיבלתי את הכוחות שלי ושבגללו העדר שלי מת. לאט-לאט הלחץ התחלף בהבנה שמי שיצר את המקום הזה זיהם את הנהר, ואז לכעס.. ואז עלתה בי מחשבה שלא רציתי לחשוב 'מה עם מה שזיהם את הנהר זה היה השפכים של הניסוי שיצר את אדמונד?'

~אלון 2015

סקילה זה אח

STM= system to manage

6. student of Gakuen Alice
    ראיתי אולי 3-4 פרקים... לא אהבתי ואני בכללי מכירה את הדמות כי בנ''וד כל הזמן דיברתם עליה
    ''אוקיי! די! שניכם תתפקסו ועכשיו!'' התפרצתי על שניהם כדי להוציא אותם מהמחשבות הדיכאוניות. ''אתם הורגים אותי עם הרגשות האלה! טוני תפסיק מיד עם הרגשת הבחילה והדיכאון הזאת! אדמונד אתה תפסיק מיד עם הייאוש והלחץ! באמת! אתם מגזימים'' התחלתי לנשוום עמוק כדי להרגע בזמן שאדמונד וטוני הביטו בי מופתעים כאילו רק הרגע הוצאתי אותם משינה עמוקה
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

7. משתמש מנוסה
    *טל,אותי באמת הוצאת משינה עמוקה
    התפרצתי כבר על לילי ולא יכולתי לסבול אותה "או.קיי! תנסי את להיות איפה שנוצרת כשפה ראית והיית שותף להרג,הרס,כאוס ושיעבוד! תנסי את להיות שיבוט שלא יכול לחשוב לבד מחשבות פרטיות,תנסי את לחיות בעולם שבו את לא שייכת ושבו היוצרים שלך או מי שאת אמורה לקרוא להם אמא ואבא לא מודעים אלייך והיוצרים האמיתיים מתכחשים אלייך!!" לילי פחדה וראתה את הזיכרונות שלי שכנראה הפחידו אותה.טוני פשוט עמד שם ולא ידע מה לומר

8. היורתמים לא תמיד מנצחים
    ציטוט פורסם במקור על ידי odin borson צפה בהודעה
    *טל,אותי באמת הוצאת משינה עמוקה
    התפרצתי כבר על לילי ולא יכולתי לסבול אותה "או.קיי! תנסי את להיות איפה שנוצרת כשפה ראית והיית שותף להרג,הרס,כאוס ושיעבוד! תנסי את להיות שיבוט שלא יכול לחשוב לבד מחשבות פרטיות,תנסי את לחיות בעולם שבו את לא שייכת ושבו היוצרים שלך או מי שאת אמורה לקרוא להם אמא ואבא לא מודעים אלייך והיוצרים האמיתיים מתכחשים אלייך!!" לילי פחדה וראתה את הזיכרונות שלי שכנראה הפחידו אותה.טוני פשוט עמד שם ולא ידע מה לומר
    בערך מעכשיו אני לא אהיה לכמה זמן אז תשרשרו לבד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "תפסיקו לריב!" צעקתי על שניהם וחבטתי להם בראש כדי להשב את תשומת לבם, "כולנו לא אוהבים את המקום הזה..." והמשכתי ללכת איתם

~אלון 2015

סקילה זה אח

STM= system to manage

9. student of Gakuen Alice
    ''טוני!'' התרגזתי, אבל הוא צדק. את האמת? לא כעסתי בגלל הרגשות שלהם. לפעמים-הרגשות כל כך עמוקים שאתה יכול להבין על מה הם חושבים-והמחשבות שלהם הפחידו אותי. רציתי שיפסיקו כבר, שיתחילו לחשוב על דברים אחרים. לא אהבתי את הכח שלי-למה לא יכולתי להיות משנה צורה כמו טוני? או להיות כמו אדמונד?
    אבל לא היה לי זמן לחשוב על זה עכשיו. הגענו לכניסה

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

10. משתמש מנוסה
    נרגעתי אבל אז באו אנשים,שלושה מאבטחים גדולים שהילכו אלינו,טוני הצליח לגרום להם לחשוב שהוא אייל,אני שיחקתי אותה כאילו אני בלי הכרה ולילי אימצה את הכוחות שלה כדי לרחף במהירות אבל לא גבוה מדי מעלינו כך שהם לא ראו אותה.

11. student of Gakuen Alice
    'זה כואב, זה כואב, זה כואב!' חשבתי במוחי תוך כדי תעופה-לעוף במהירות הקול הייתה הדבר השנוא עליי, לא הייתי מיומנת בזה מספיק וזה הכאיב לי. שלושת השומרים התקרבו, הם נראו סתומים במידה ניכרת. ''אה? מה זה? איך הוא ברח?!'' קרא מטומטם מספר 1 ''אל תדאג הוא מעולף אז שום נזק לא נגרם'' קרא מטומטם 2 ''תראו איזה אייל חמוד!'' הוסיף מטומטם מספר 3

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

12. משתמש מנוסה
    *חולה על הכתיבה שלך ברגעים כאלוxd
    הכניסו אותי למין קפסולת הקפאה כמו זו שהייתי בה בהתחלה. הצלחתי לשמוע את השומרים אומרים לאיזה בן אדם במעבדה "תשמור יותר טוב על הצעצועים שלך,כוח עליון עדיין קרובים אלינו." וראיתי אותם לוקחים את האייל ההוא למעבדת הכימיקלים הלא יציבים. לילי התקרבה אליי שניות ספורות לפני שהקפסולה התחילה בנוהל "טעינה ואיתחול".

13. student of Gakuen Alice
    למה? *פרצוף תמים*

פתחתי את הקפסולה במהירות, ונתתי לו לצאת. כבר הייתי מותשת לגמרי, בחיים לא הייתי כל כך הרבה זמן במהירות על. הרגשתי שליבי דופק מהר ובחוזקה. ''לילי רק תיזהרי. יש פה מעבדה לכוחות על-ואני חושבת שהכח שלך לקריאת רגשות הוא משהו שהם עוד לא ראו, לא משנה מה יקרה אל תראי להם את הכח הזה'' אמר לי אדמונד ''בסדר'' הסכמתי והתחלתי להרגיש קצת טוב יותר. ''בוא נלך להביא את טוני'' אמרתי

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

14. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי alice צפה בהודעה
    למה? *פרצוף תמים*

פתחתי את הקפסולה במהירות, ונתתי לו לצאת. כבר הייתי מותשת לגמרי, בחיים לא הייתי כל כך הרבה זמן במהירות על. הרגשתי שליבי דופק מהר ובחוזקה. ''לילי רק תיזהרי. יש פה מעבדה לכוחות על-ואני חושבת שהכח שלך לקריאת רגשות הוא משהו שהם עוד לא ראו, לא משנה מה יקרה אל תראי להם את הכח הזה'' אמר לי אדמונד ''בסדר'' הסכמתי והתחלתי להרגיש קצת טוב יותר. ''בוא נלך להביא את טוני'' אמרתי
    *מטומטם 1,מטומטם 2,מטומטם 3 זה כמו שיר ילדים!

"לא.יש כמה דברים שאני צריך לעשות. אחד,למצוא את היוצר שלי,שתיים, לגלות איך נוצרתי ושלוש,למנוע מ52 להשתחרר. לא בסדר הזה" אמרתי ללילי, לילי שאלה "בסדר,רק מה זה 52?" "52 הוא ניסוי שקוראים לו "כוח בבקבוק" והוא מין סופר סטרואיד שמחזק אדם רגיל והדבר הזה משמש גם בתוך דם של שיבוט אחד שאני זוכר" עניתי לה.

15. student of Gakuen Alice
    דייי כתבתי ממש מושקע ומחקתי בטעות;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

*תתכונן לגרסאת מכוער 1 2 ו3

''בוא נתפצל, אני אלך להציל את טוני ואתה תסדר את הדברים שלך, מי יודע מה הם עושים לטוני או..'' הצתמררתי ''מה טוני עושה להם'' השלמתי את המשפט. אדמונד הסכים ונפרדנו לדרכנו. השתדלתי לעוף כמה שיותר גבוהה ובשקט כי לא יכולתי להשתמש במהירות על, הגוף שלי פעם מכאב. במהרה הייתי בכניסה למעבדה לחומרים כימיקליים לא יציבים. ולא רחוק מהכניסה ראיתי את טוני בתוך כלוב מסתכל עליי, אני משערת שהייתי צריכה לדעת שזאת מלכודת-שטוני יעמוד ולא ידבר? צריך לעלף אותו בשביל זה וגם זה לא בטוח יעזור. התקרבתי אל הכלוב וטוני נעלם-הולוגרמה. שניה לאחר מכן הרגשתי משהו חד פוגע לי בצוואר, הוצאתי אותו וגיליתי חץ קטן, שפעם לפחות הכיל חומר הרדמה. הראייה שליהתחילה להטשטש ששמעתי את הקול של האיש שירה בי ''באמת חשבת שתוכלי לעבוד עם המצלמות שלנו עם המהירות שלך? המצלמות שלנו קולטות תנועות שהן מעל ליכולת הקליטה של העין האנושית'' כל מה שראיתי אחר כך, היה חושך נאחזתי במחשבה האחרונה שלי 'לא להראות את כח הרגשות שלי'

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •