Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 5 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 69
  1. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    ציטוט פורסם במקור על ידי ez-style צפה בהודעה

התחלה ~
    בוקר אחד שהחמה עדין לא הפציעה, 50 ימים לאחר מקרה רעידת האדמה, אתם מקבלים מכתב מפר' אוק.
    המכתב שצפיתם לו, היום שחיכיתם לו. סוף כל סוף זה היום שתקבלו את הפוקימון שלכם ואיתו תצאו למסע
    במטרה להפוך למאסטר הפוקימונים. אתם קמים מוקדם בבוקר, ומתחילים לארגן את תיקכם למסע הארוך שלכם.
    הוריכם עדין ישנים ואתם יוצאים אל המעבדה, ובחוץ אתם רואים את קרני השמש שמאחרות לבוא, אתם מגיעים אל מעבדת אוק, ושם פר' אוק מקבל אתכם בסבר פנים יפות, "שלום לך מאמן צעיר, הנה כל הפוקימונים שמהם תוכל לבחור מי יהיה השותף שלך לאורך המסע." הוא אומר לך ומצביע על כל הפוקימונים שיושבים על שולחנו.
    שם אתה רואה את, סינדקוויל, מורקרוו, פיצ'ו, טריקו, בלדום, סנוראנט, פיפלאפ, ריאולו ושינקס.
    כשכולם מלאי מרץ ושמחה, כל אחד מכם בוחר את הפוקימון שלו ופר' אוק מכניס אותו לפוקדור ונותן לכם אותו.
    הוא נכנס לחדר מסוים ומשם יוצא עם פוקידע וחמישה פוקדורים בשבילכם "בבקשה!" הוא אומר ומביא לכם אותם.
    אתם יוצאים מן המעבדה אל עולם חדש, עולם הפוקימונים!
    *זה תקף גם לאלה שקיבלו פוקימון מן העבר שלהם, פר' אוק העניק לכם פוקידע ופוקדורים.

מה תעשו מכאן?

מה אתה אומר על הרקע?

אשחרר את סנור מהפוקדור, "אתה לא חייב להישאר בפוקדור" אגיד לו, "אם אתה רוצה אתה יכול ללכת לידי או עלי" אגיד בחיוך, ואושיט את ידי למקרה ירצה לקפוץ על גבי. אביט למרחק, ובעולם שמחכה שאחקור אותו, 'יש לי מטרות למסע הזה' אחשוב, 'והוא לא יגמר עד שלא עשיג אותם' אגמור ואתחיל ללכת.

כמו תמיד. עמיטריד.

2. משתמש מנוסה
    שם: דניאל
    אוסטין- אתה יוצא החוצה ומוציא את ריאולו, אתה מציג את עצמך בפניו ושואל הוא מעוניין להתאמן, הוא מחייך ומהנהן לחיוב, "היי!" אתה שומע מאחוריך, "אתה שם עם הריאולו!" הוא מוסיף ורץ אליך, אתה רואה ילד צעיר עם כובע אדום על ראשו. "כמו שאתה רואה, זה גם היום הראשון שלי במסע" הוא אומר ובו זמנית פותח את הפוקדור שלו ומשם בקרן אור אדומה יוצא מורקרו שמתעופף באוויר מעליו. "הייתי שמח אם הקרב הראשון שלי יהיה מולך ומול הריאולו שלך" הוא מוסיף ומוציא את הפוקידע שסורק את ריאולו.

ריצ'י- (שאתה אומר לסינדקוויל "בוא נלך לדרך אחד ונתאמן", אתם הולכים לשם או שרק אמרת?)
    אתה משתף את סינדקוויל בכמה אתה מתרגש לגבי המסע שלכם ואתה רואה שסינדקוויל מתחיל להתרגש בדיוק כמוך, אתם מתקדמים לדרך אחד שסינדקוויל מהלך לצידך, אתה יוצאים מן העיר ומגיעים לאזור מלא בעצים ופרחים מלבלבים, ופוקימונים אשר מעופפים והולכים על האדמה בשמחה ובשלווה, הלהבה בגבו של סינדקוויל ניצתת כשהוא רואה את כל הפוקימונים האלו, הוא מושך את מכנסיך בעזרת פיו, נראה שסינדקוויל נורא להוט לקרב כרגע.

לוקאס-
    אתה מוציא את בלדום מהפוקדור ובקרן אור אדומה יוצא משם פוקימון כחכחל בעל עין אדומה שמתעופף באוויר,
    אתה מתחיל ללכת לכיוון דרך אחת עם בלדום שלך ושם אתה רואה מלא עצים ופרחים פורחים ומלבלבים ופוקימונים ששוכנים שם בהרמוניה, אתה רואה שם כמה מאמנים, אחד שעומד ומסתכל על כל הפוקימונים ועוד אחד שנלחם בפוקימון מעופף בעזרת טריקו שלו, הוא משתמש בדחיפה והפוקימון המעופף נוחת על הקרקע כשהוא מחוסר הכרה, המאמן זורק עליו את הפוקדור ולאחר כמה דקות נקודה אדומה המעידה על כך שהפוקימון נתפס נראתה. הוא לוקח את הפוקדור והולך לו לדרכו.

אנדי- *הרקע טוב מאוד, אהבתי אתה מוציא את סנוראנט ואומר לו שהוא לא מוכרח להשאר בתוך הפוקדור אם לא ירצה ושהוא יוכל ללכת לצידך או על גבך אם יתחשק לו, אתה מתחיל ללכת לך אל הדרך מחוץ לעיר פאלט. "היי!" מישהי מקדימה עוצרת אותך, היא רצה לעברך ומוציאה את הפוקידע, "שלום, שמי הוא לוסי." היא מציגה את עצמה בפניך כשחיוך רחב על פניה, "איזה פוקימון חמוד!" היא מתלהבת מסנוראנט שלך, ומעבירה את הפוקידע למולו, "סנוראנט, פוקימון כובע הקרח." הפוקידע מתחיל בקול מתכתי. "סנוראנט גרים במערות קרח ונוהגים ללכת בקבוצות קטנות, סנוראנט יכולים להחזיק מעמד ב150- מעלות פרנהייט" הפוקידע אמר והשתתק, "הוא נורא חמוד!" לוסי הוסיפה והוציאה מתוך הפוקדור שלה את פיצ'ו שעלה על ראשה. "זה פיצ'ו, השותף שלי." היא אומרת, "טוב.. רציתי לשאול אותך משהו.." היא אומרת כשניכר על פניה שהיא מתביישת, "א-אני מפחדת לצאת למסע לבד.. וראיתי שגם אתה יוצא למסעך.. אז.. אוכל.. אתה יודע.. להצטרף אליך?" היא שואלת עם קצת פחד.

הנה משפט משלי...
    גם ברגעים קשים תמיד אסמוך, אבטח ואאמין בך ולא אשכח אותך כי אתה חלק ממני
    "ה' מלך, ה' מלך, ה' ימלוך לעולם ועד"

3. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    לוקאס-
    אתה מוציא את בלדום מהפוקדור ובקרן אור אדומה יוצא משם פוקימון כחכחל בעל עין אדומה שמתעופף באוויר,
    אתה מתחיל ללכת לכיוון דרך אחת עם בלדום שלך ושם אתה רואה מלא עצים ופרחים פורחים ומלבלבים ופוקימונים ששוכנים שם בהרמוניה, אתה רואה שם כמה מאמנים, אחד שעומד ומסתכל על כל הפוקימונים ועוד אחד שנלחם בפוקימון מעופף בעזרת טריקו שלו, הוא משתמש בדחיפה והפוקימון המעופף נוחת על הקרקע כשהוא מחוסר הכרה, המאמן זורק עליו את הפוקדור ולאחר כמה דקות נקודה אדומה המעידה על כך שהפוקימון נתפס נראתה. הוא לוקח את הפוקדור והולך לו לדרכו.
    אני שואל את בלדום אם הוא רוצה להילחם, ואם הוא אומר כן, אני אלך לחפש פוקימון מעופף הדומה לפוקימון שאותו תפס המאמן.
    Spoiler ספוילר

4. משתמש מנוסה

ריצ'י- (שאתה אומר לסינדקוויל "בוא נלך לדרך אחד ונתאמן", אתם הולכים לשם או שרק אמרת?)
    אתה משתף את סינדקוויל בכמה אתה מתרגש לגבי המסע שלכם ואתה רואה שסינדקוויל מתחיל להתרגש בדיוק כמוך, אתם מתקדמים לדרך אחד שסינדקוויל מהלך לצידך, אתה יוצאים מן העיר ומגיעים לאזור מלא בעצים ופרחים מלבלבים, ופוקימונים אשר מעופפים והולכים על האדמה בשמחה ובשלווה, הלהבה בגבו של סינדקוויל ניצתת כשהוא רואה את כל הפוקימונים האלו, הוא מושך את מכנסיך בעזרת פיו, נראה שסינדקוויל נורא להוט לקרב כרגע.
    אני וסינדקוויל הולכים לחפש קרב. בזמן החיפוש אני בודק את ההתקפות שסינדקוויל יכול לבצע.
    ה fc שלי:

פלטינום:4641-7736-1273
    יהלום:2881-1656-5648
    פנינה:4985-1092-2693

5. משתמש מנוסה
    אוסטין- אתה יוצא החוצה ומוציא את ריאולו, אתה מציג את עצמך בפניו ושואל הוא מעוניין להתאמן, הוא מחייך ומהנהן לחיוב, "היי!" אתה שומע מאחוריך, "אתה שם עם הריאולו!" הוא מוסיף ורץ אליך, אתה רואה ילד צעיר עם כובע אדום על ראשו. "כמו שאתה רואה, זה גם היום הראשון שלי במסע" הוא אומר ובו זמנית פותח את הפוקדור שלו ומשם בקרן אור אדומה יוצא מורקרו שמתעופף באוויר מעליו. "הייתי שמח אם הקרב הראשון שלי יהיה מולך ומול הריאולו שלך" הוא מוסיף ומוציא את הפוקידע שסורק את ריאולו.
    "אוקיי מספיק לקשקש אני מסכים!!!" אני אומר בתקיפות. "קדימה תוציא את השותף שלך"
    [URL=http://xn--hebd1ah.ws/ink/][/URL

6. עמיטריד.
    אנדי- *הרקע טוב מאוד, אהבתי אתה מוציא את סנוראנט ואומר לו שהוא לא מוכרח להשאר בתוך הפוקדור אם לא ירצה ושהוא יוכל ללכת לצידך או על גבך אם יתחשק לו, אתה מתחיל ללכת לך אל הדרך מחוץ לעיר פאלט. "היי!" מישהי מקדימה עוצרת אותך, היא רצה לעברך ומוציאה את הפוקידע, "שלום, שמי הוא לוסי." היא מציגה את עצמה בפניך כשחיוך רחב על פניה, "איזה פוקימון חמוד!" היא מתלהבת מסנוראנט שלך, ומעבירה את הפוקידע למולו, "סנוראנט, פוקימון כובע הקרח." הפוקידע מתחיל בקול מתכתי. "סנוראנט גרים במערות קרח ונוהגים ללכת בקבוצות קטנות, סנוראנט יכולים להחזיק מעמד ב150- מעלות פרנהייט" הפוקידע אמר והשתתק, "הוא נורא חמוד!" לוסי הוסיפה והוציאה מתוך הפוקדור שלה את פיצ'ו שעלה על ראשה. "זה פיצ'ו, השותף שלי." היא אומרת, "טוב.. רציתי לשאול אותך משהו.." היא אומרת כשניכר על פניה שהיא מתביישת, "א-אני מפחדת לצאת למסע לבד.. וראיתי שגם אתה יוצא למסעך.. אז.. אוכל.. אתה יודע.. להצטרף אליך?" היא שואלת עם קצת פחד.
    אני אשמח אם תשלב את החזיונות שלי בעלילה...
    ------------------------

"אממ...." אגיד ואתבייש מאט "או..אולי נלחם קודם?" אשאל כדי להתחמק מהשאלה שלה ואבדוק את המתקפות של סנור

כמו תמיד. עמיטריד.

7. משתמש מנוסה
    לוקאס- אתה הולך לך ברחבי דרך אחד ובדרך אתה רואה שפע פוקימונים שתמהלכים ומעופפים להנאתם ביום שמשי ויפה, אתה מחפש את אותו פוקימון שנלחם בו המאמן הקודם ומוצא אחד שנעמד על ההדשא הירוק, הוא נראה ככה-
    הוא מסתכל עליך ולאחר כמה שניות מפנה את מבטו חזרה.

ריצ'י- אתה מנסה לחפש קרב עם סינדקוויל ולפתע מבלי ששמת לב סינדקוויל הולך ומתקיף פוקימון סגלגל קטן,
    הפוקימון הסגלגל מחזיר לו מלחמה אך סינדקוויל מתקיף אותו בעזרת דחיפה* והפוקימון הסגלגל נשכב על הדשא כשהוא מחוסר הכרה.

אוסטין- (אממ הוא אוציא כבר את הפוקימון שלו) "זהו הפוקימון שלי" הוא אומר לך ומצביע תוך כדי למעלה, שם אתה רואה מורקרו מתעופף, "טוב אוקי, גם אני לא רוצה יותר מידי לקשקש" הוא מוסיף, "מורקרו!" הוא קורא ומורקרו נראה דרוך, "תשתמש בניקור על ריאולו!" הוא אומר לו להשתמש בניקור ומורקרו יוצא עם דחיפה אווירית בכנפיים פרושות אל ריאולו.

אנדי- "אממ.." היא אומרת שסומק על פניה, "אוקי" היא מוסיפה והולכת כמה מטרים הרחק ממך, אתה רואה שפיצ'ו שלה קופץ מראשה ונוחת על הקרקע שרואים במבטו שהוא מוכן לקרב, "תוכל להתחיל אתה ראשון" היא אומרת די בפחד כשידיה רועדות.

הנה משפט משלי...

8. משתמש מנוסה

אוסטין- (אממ הוא אוציא כבר את הפוקימון שלו) "זהו הפוקימון שלי" הוא אומר לך ומצביע תוך כדי למעלה, שם אתה רואה מורקרו מתעופף, "טוב אוקי, גם אני לא רוצה יותר מידי לקשקש" הוא מוסיף, "מורקרו!" הוא קורא ומורקרו נראה דרוך, "תשתמש בניקור על ריאולו!" הוא אומר לו להשתמש בניקור ומורקרו יוצא עם דחיפה אווירית בכנפיים פרושות אל ריאולו.
    "ריאולו מהר תתחמק ואז תתקיף המתקפה מהירה" אני אומר ונלחץ לאור המתקפה המפתיעה.

9. משתמש מנוסה
    לוקאס- אתה הולך לך ברחבי דרך אחד ובדרך אתה רואה שפע פוקימונים שתמהלכים ומעופפים להנאתם ביום שמשי ויפה, אתה מחפש את אותו פוקימון שנלחם בו המאמן הקודם ומוצא אחד שנעמד על ההדשא הירוק, הוא נראה ככה-
    הוא מסתכל עליך ולאחר כמה שניות מפנה את מבטו חזרה.

ריצ'י- אתה מנסה לחפש קרב עם סינדקוויל ולפתע מבלי ששמת לב סינדקוויל הולך ומתקיף פוקימון סגלגל קטן,
    הפוקימון הסגלגל מחזיר לו מלחמה אך סינדקוויל מתקיף אותו בעזרת דחיפה* והפוקימון הסגלגל נשכב על הדשא כשהוא מחוסר הכרה.

אנדי- "אממ.." היא אומרת שסומק על פניה, "אוקי" היא מוסיפה והולכת כמה מטרים הרחק ממך, אתה רואה שפיצ'ו שלה קופץ מראשה ונוחת על הקרקע שרואים במבטו שהוא מוכן לקרב, "תוכל להתחיל אתה ראשון" היא אומרת די בפחד כשידיה רועדות.
    אני אומר לסינדקוויל:" עבודה טובה על הבסת הפוקימון הזה". בינתיים אני בודק נתונים על הפוקימון, ואחרי זה אני בודק אילו עוד מתקפות סינדקוויל יודע לבצע.
    ה fc שלי:

10. משתמש מנוסה
    אוסטין- מורקרו מתקדם במהירות גדולה אל ריאולו, וממש בשניה האחרונה ריאולו מתחמק וקופץ על גבו של מורקרו ודוחף אותו בעזרת רגליו על הקרקע, נראה שזה היה די כואב בשביל מורקרו, "מורקרו! אתה בסדר?" המאמן מתחיל לרוץ אליו אך מורקרו מתרומם וחוזר להתעופף ומבלי שהוא שם לב ריאולו משתמש במתקפה מהירה ומעיף אותו כמה מטרים קדימה, "מורקרו!, אתה חייב להתרומם שוב!" המאמן אומר חדור מוטיבציה, מורקרו מתאבק אם עצמו ומתחיל להתרומם שוב, "מורקרו, מרדף!" המאמן אומר למורקרו והוא מתחיל לעוף ובמהירות וחדות הוא מתעופף בסיבובים מהירים אל עבר ריאולו, ריאולו מנסה לעקוב אחר תנועותיו של מורקרו ונראה די מבולבל.

ריצ'י- אתה מנסה לברר על הפוקימון ופותח את הפוקידע, "רטטה. פוקימון העכבר. רטטה גר בכל מקום שנמצא בו אוכל והוא נוהג לנשוך כל דבר אפשרי." הפוקידע אומר ומשתתק, ובעזרת הפוקידע אתה מצליח לראות שסינדקוויל יודע להשתמש בדחיפה* ופזילה*. ובזמן שאתה עסוק סינדקוויל ממשיך להלחם והפעם מול פוקימון ציפור בעל כנפיים אדומות. סינדקוויל נראה היפראקטיבי רואים זאת בעזרת הלהבה שבגבו. הפוקימון עף במהירות רבה לעברו ומעיף אותו הצידה כמה מטרים. סינדקוויל נראה די מותש.

הנה משפט משלי...

11. משתמש מנוסה
    אוסטין- מורקרו מתקדם במהירות גדולה אל ריאולו, וממש בשניה האחרונה ריאולו מתחמק וקופץ על גבו של מורקרו ודוחף אותו בעזרת רגליו על הקרקע, נראה שזה היה די כואב בשביל מורקרו, "מורקרו! אתה בסדר?" המאמן מתחיל לרוץ אליו אך מורקרו מתרומם וחוזר להתעופף ומבלי שהוא שם לב ריאולו משתמש במתקפה מהירה ומעיף אותו כמה מטרים קדימה, "מורקרו!, אתה חייב להתרומם שוב!" המאמן אומר חדור מוטיבציה, מורקרו מתאבק אם עצמו ומתחיל להתרומם שוב, "מורקרו, מרדף!" המאמן אומר למורקרו והוא מתחיל לעוף ובמהירות וחדות הוא מתעופף בסיבובים מהירים אל עבר ריאולו, ריאולו מנסה לעקוב אחר תנועותיו של מורקרו ונראה די מבולבל.
    "ריאולו עכשיו ראיית הנולד ואז תתחמק הצידה ומתקפה מהירה." אני אומר לריאולו התקווה שהתרגיל יצליח.

12. עמיטריד.
    ערכתי את האופי שלי והגיל למשהו שיהיה לי יותר נוח וכיף לשחק......
    ולא אמרת לי את המתקפות...
    --------------

"אההה... אל תפחדי" אגיד לה "גם לי אין מוסג מה לעשות..." בביישנות "או..אולי לא נילחם?" אשאל אותה ואחייך ושאשים לב לזה שהיא ראתה את החיוך שלי אשפיל את מבטי לרצפה בביישנות "בת כמה את?" אשאל אותה

כמו תמיד. עמיטריד.

13. משתמש מנוסה
    ריצ'י- אתה מנסה לברר על הפוקימון ופותח את הפוקידע, "רטטה. פוקימון העכבר. רטטה גר בכל מקום שנמצא בו אוכל והוא נוהג לנשוך כל דבר אפשרי." הפוקידע אומר ומשתתק, ובעזרת הפוקידע אתה מצליח לראות שסינדקוויל יודע להשתמש בדחיפה* ופזילה*. ובזמן שאתה עסוק סינדקוויל ממשיך להלחם והפעם מול פוקימון ציפור בעל כנפיים אדומות. סינדקוויל נראה היפראקטיבי רואים זאת בעזרת הלהבה שבגבו. הפוקימון עף במהירות רבה לעברו ומעיף אותו הצידה כמה מטרים. סינדקוויל נראה די מותש.
    אני אומר לו:" סינדקוויל, תשתמש בפזילה בשביל להחליש את ההגנות שלו ואז תשתמש בדחיפה, בזמן שאתה מתחמק מההתקפות שלו". בו בזמן אני חושב שהפוקימון הזה חזק אם הוא הצליח להתיש את סינדקוויל, ואותו אני רוצה לצוות שלי.
    ה fc שלי:

14. משתמש מנוסה
    אוסטין- הוא משתמש בראיית הנולד וכשמורקרו התקדם בשביל לפגוע בו הוא הצליח להתחמק הצידה, הוא משתמש במתקפה מהירה אך מורקרו כבר התעופף הרחק בשמיים ויצא מהטווח של ריאולו. "אממ.." אתה שומע מן המאמן. "אני חושב שזה יהיה מספיק" הוא אומר ומוציא את הפוקדור שלו, "חזור. מורקרו." הוא אומר וקרן אור אדומה יוצאת מן הפוקדור ומחזירה את מורקרו אליו. "זה היה קרב מצוין שבו ניסיתי לבחון את יכולותיו של מורקרו, ותודה שעזרת לי במבחן הזה." הוא אומר ומחזיר את הפוקדור של מורקרו לתוך החגורה שלו, "דרך אגב, שמי הוא אלכס." הוא אומר ושולח את ידו ללחיצה.

אנדי- "אממ.. כן אני אשמח" היא אומרת ומפנה את מבטה גם הצידה כשסומק אדום על פניה. "פיצ'ו?" היא מפנה את מבטה לפיצ'ו והוא חוזר לעלות על גבה, "אז בוא נמשיך אל עבר העיר וירידיאן!" היא אומרת ומתקדמת אל עבר היציאה מהעיר. "אתה בא?" היא שואלת אותך בחיוך ומתחילה לרוץ אל דרך 1.
    *והמתקפות שלו כתובות בדף שלך

ריצ'י- סינדקוויל קם מן הקרקע ורץ אל עבר הפוקימון שמתחיל להתעופף אך סינדקוויל קופץ ומשתמש בדחיפה ומעיף אותו על הקרקע, הוא מתרחק קצת ומחכה שהפוקימון יתרומם, לאחר כמה שניות הפוקימון מתרומם וסינדקוויל שוב פעם משתמש בדחיפה וגומר את הסיפור, הפוקמון נוחת על הקרקע כשהוא מחוסר הכרה, אך גם סינדקוויל נופל מאפיסת כוחות.

הנה משפט משלי...

15. משתמש מנוסה

ריצ'י- סינדקוויל קם מן הקרקע ורץ אל עבר הפוקימון שמתחיל להתעופף אך סינדקוויל קופץ ומשתמש בדחיפה ומעיף אותו על הקרקע, הוא מתרחק קצת ומחכה שהפוקימון יתרומם, לאחר כמה שניות הפוקימון מתרומם וסינדקוויל שוב פעם משתמש בדחיפה וגומר את הסיפור, הפוקמון נוחת על הקרקע כשהוא מחוסר הכרה, אך גם סינדקוויל נופל מאפיסת כוחות.
    אני מחזיר את סינדקויל לפוכדור ואומר:" עבוד מצויינת סינדקוויל! היית אדיר".
    אחרי זה אני חוזר ואם אפשר אני זורק פוכדור על הפוקימון בניסיון לתפוס אותו. אם הוא נתפס אני בודק עליו מידע בפוקדע.
    ה fc שלי:

עמוד 2 מתוך 5 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •