Pokemon GO
עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 345
מציג תוצאות 61 עד 69 מתוך 69
  1. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    אנדי- יש לך סנוראנט* אתה הולך אל חדרך ומסדר אותו קצת נכנס אל המיטה ומניח את ראשך על הכרית וכשאתה שם את ראשך אתה מרגיש משהו חזק כמו אבן שמכאיב לך. סנוראנט עולה על מיטתך ומרים את הכרית ואז אתה מבחין בפוקדור שהונח לו מתחת לכרית הזו.
    התגובה האחרונה שלי הייתה גרוע כי לא היה לי כל כך מה לעשות...
    --------------

"שלום" אגיד מופתע "ומי אתה?" אשאל את הפוקדור ואבתבונן בו מכל הצדדים "סנור זה הסוד שלי ושלך לא נראה אותו לאף אחד" אגיד ואניח אותו על המיטה "אם הוא גנוב או משהו או שכחו אותו אנכנו לא יודעים כלום" אגיד לו "עכשיו תחזור" אגיד ואחזיר אותו לפוקדור שלו 'נתגנב החוצה ואז נראה מי זה' אחשוב ואנסה להתגנב מחוץ למרכז הפוקימונים

כמו תמיד. עמיטריד.

2. משתמש מנוסה
    שם: דניאל
    אתה מקבל אבן עשב/אש/מים לבחירתך
    ----------
    אנדי - אתה מוציא את הפוקימון מתוך הפוקדור שלו והוא מתגלה לפניך "שלום" אתה אומר לו בחיוך והוא מחייך גם הוא ומתחיל להתפרע קלות בחדר, אתה מסביר לסנו שלך שזה יהיה סוד ולא תספרו לאף אחד והוא מהנהן ומתחיל לשחק קצת איתו. אתה מכניס אותו חזרה לפוקדור ויוצא החוצה מן מרכז הפוקימונים כדי לברר מי זה* לא הבנתי מה בדיוק הכוונה

הנה משפט משלי...
    גם ברגעים קשים תמיד אסמוך, אבטח ואאמין בך ולא אשכח אותך כי אתה חלק ממני
    "ה' מלך, ה' מלך, ה' ימלוך לעולם ועד"

3. משתמש מתקדם
    יהיה עוד משחקים כאלה בקרוב? ):

4. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי ez-style צפה בהודעה
    אוסטין- אתה מתעלם מהם ומרים את ריאולו והולך לראות מה בעצם יש על הקיר אתה שם לב שבעצם זהו כתב מוזר ומשונה כלשהוא וכשאתה עושה זאת הם מרגישים כאילו את בז להם והם משחררים לעברך גחלת מכל כיוון, אתה מרים את ידך אל הכתב ולפתע הכתב מתחיל לזהור בצבע לבן הילה לבנה מופיעה סביבך הבזק אור חזק מעיף את כל הצ'ארמנדרים והמנהיג שלהם *נו כבר תשתמש בפוקידע! והם ניטחים בקיר האבן מאחוריהם. "הו הו הו" אתה שומע צחקוק מוזר מבטן המערה ואיש זקן וקירח בעל דקן לבן וארוך ומקל הליכה מעץ בידו מגיח בצעדים איטיים מתוך המערה. "סוף כל סוף, הגיע זמנכם" הוא אומר ונעצר למולך.
    שולף את הפוקידע ומבלבול מכוון על הזקן וברגע האחרון משנה כיוון ומכוון על הצ'רמנדרים. "מי אתה?"
    אני צועק לזקן בחשדנות.
    [URL=http://xn--hebd1ah.ws/ink/][/URL

5. עמיטריד.
    אתה מקבל אבן עשב/אש/מים לבחירתך
    ----------
    אנדי - אתה מוציא את הפוקימון מתוך הפוקדור שלו והוא מתגלה לפניך "שלום" אתה אומר לו בחיוך והוא מחייך גם הוא ומתחיל להתפרע קלות בחדר, אתה מסביר לסנו שלך שזה יהיה סוד ולא תספרו לאף אחד והוא מהנהן ומתחיל לשחק קצת איתו. אתה מכניס אותו חזרה לפוקדור ויוצא החוצה מן מרכז הפוקימונים כדי לברר מי זה* לא הבנתי מה בדיוק הכוונה
    אני התכוונתי שאני מתגנב החוצה כי אולי זה פוקימון ענק כדי לבדוק...
    אבל לא משנה...
    ותן לי אבן אש בבקשה (:
    -----------------------------

אחרי שאני בודק שאף אחד לא רואה אותי אני מוציא את שני הפוקימונים מהפוקדורים שלהם "בוא נראה מה הפוקידע אומר עליך" אגיד ואבדוק את הפוקימון המיסטורי בפוקידע "רוצים לטייל?" אשאל אותם

כמו תמיד. עמיטריד.

6. משתמש מנוסה
    שם: דניאל
    אוסטין- אתה מוציא את הפוקידע ומרוב בלבול אתה מניח אותו למול הזקן ואז משנה את הכיוון למול הצ'ארמנדרים חסרי ההכרה, "צ'ארמיליון, פוקימון הלהבה, צ'ארמיליון הוא בעל אופי ברברי הוא גר בהרים ושם זנבו בעל הלבה נוצץ כמו כוכב" הפוקידע אומר ומשתתק. "מי אתה?" אתה שואל את הזקן והוא מתחיל לצחוק ולהשתעל מעט ביחד. "שמי על פי רבים הוא 'הזקן הנודד'." הוא אומר ומתקדם לעברך. "אתה וריאולו." הוא מפנה את מבטו אליו. "לפניכם הרפתקאה גדולה." הוא מרים את מקלו ומפנה אותו אל החזה שלך. אור כחול הופיע ולאחר כמה שניות ראית את עצמך במקום חשוך. "זהו סופך." אתה שומע קול מוזר והד אחריו. אבן תכולה נוצצת מופיעה למולך ומבלי שאתה שולט במעשיך ידיך מושטות כלפי האבן אך צללים שחורים עוטפים את האבן והיא מתפוררת לאלפי רסיסים כחולים. הצללים מתקדמים לעברך ובבהלה אתה מתעורר. אתה מביט לצדדים ורואה את ריאולו שהוא ישן לידך ומולך גם את כל הצ'ארמנדרים ישנים אך המנהיג שלהם פונה אליך בפרצוף רציני ומוזר ונראה שהוא מעוניין להצטרף אליך.

אנדי- חחחח לא חשבתי אחרת אתה מביט הצידה ורואה שאין אף אחד ואז מוציא את הפוקימונים שלך ומפעיל את הפוקידע על הפוקימון המיסתורי "וולפיקס, פוקימון השועל, כשוולפיקס נולד יש לו זנב אחד וצבעו לבן אך כשהוא גדל זנבו מקבל צבע וגם זנבות אחרות מתפצלות מהקצה שלהן ככל שהוא גודל." הפוקידע אומר ומשתתק. אתה שואל אותם אם הם רוצים לטייל והם מהנהנים בחיוך ומתחילים לרוץ להם בחוץ. *המתקפות שלו יעודכנו עכשיו וותדע שעכשיו לילה אצלך

הנה משפט משלי...
    גם ברגעים קשים תמיד אסמוך, אבטח ואאמין בך ולא אשכח אותך כי אתה חלק ממני
    "ה' מלך, ה' מלך, ה' ימלוך לעולם ועד"

7. עמיטריד.
    אנדי- חחחח לא חשבתי אחרת אתה מביט הצידה ורואה שאין אף אחד ואז מוציא את הפוקימונים שלך ומפעיל את הפוקידע על הפוקימון המיסתורי "וולפיקס, פוקימון השועל, כשוולפיקס נולד יש לו זנב אחד וצבעו לבן אך כשהוא גדל זנבו מקבל צבע וגם זנבות אחרות מתפצלות מהקצה שלהן ככל שהוא גודל." הפוקידע אומר ומשתתק. אתה שואל אותם אם הם רוצים לטייל והם מהנהנים בחיוך ומתחילים לרוץ להם בחוץ. *המתקפות שלו יעודכנו עכשיו וותדע שעכשיו לילה אצלך
    אני יודע שלילה, לילה זה מאאגניב אוהב פוקמוני אופל...
    ---------------

אחפש ענפים ואבקש מוולפיקס להדליק אחד מהם שיהיה לנו לפיד "וולפיקס מעכשיו שמך יהיה וולף (שואל באנגלית)" אגיד לו ואלך בעיר הריקה 'מעניין איך הוא הגיע לכרית שלי' אחשוב

כמו תמיד. עמיטריד.

8. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור

לוקאס- אתה מודה לה ועולה לישון בחדרך, אתה נכנס למיטה ויושן. קרן אור המביעה על יום חדש האירה את חדרך ונזכרת בבלדום שבידיי האחות ג'וי. אתה יורד במדרגות והאחות ג'וי מברכת אותך בבוקר טוב. "הנה לך!" היא אומרת ומביאה לך מגש שבמרכזו מונח הפוקדור של בלדום. "הנה הוא, די כאב לו הראש אבל עכשיו הוא בריא ושלם!" היא אומרת לך בחיוך וניגשת אל אחד החדרים ונכנסת אליו.
    אני מודה לאחות ג'וי שוב פעם ולוקח איתי את בלדום. אני אחזיר לאחות ג'וי את המפתח לחדר ואצא אל העיר ורידיאן, נושם את אוויר הבוקר הצלול. לאחר מכן אומר לבלדום:"פעם שעברה הפסקנו את האימונים שלנו, אבל חשבתי קצת, ועכשיו אני רוצה שנלך לדרך שתיים, וננסה לחפש פוקימון יותר איטי מפיד'גי, כמו איזה סוג של זחל או גולם. בוא נלך!" אומר לו ואלך איתו לדרך 2. כאגיע לדרך 2, אחפש בדשא ועל העצים אחרי גלמים או זחלים המתחבאים להם.
    Spoiler ספוילר

9. משתמש מנוסה
    משעמם לכם במשחק? לי לא משעמם אבל לפי התגובות רואים קצת שעמום אתם בסדר אם איך שאני כותב לכם?

אנדי- יש לך סנוראנט* אתה הולך אל חדרך ומסדר אותו קצת נכנס אל המיטה ומניח את ראשך על הכרית וכשאתה שם את ראשך אתה מרגיש משהו חזק כמו אבן שמכאיב לך. סנוראנט עולה על מיטתך ומרים את הכרית ואז אתה מבחין בפוקדור שהונח לו מתחת לכרית הזו.

ריצ'י- אתה סוגר את החלון ויורד חזרה למטה אל האחות ג'וי, "כן קרה משהו?" היא שואלת אותך ואתה עונה לה שאתה מעונין לדעת מתי הפוקימונים שלך יתרפאו ותוכל לקחת אותם חזרה. "אין לזה זמן משוער אני חושבת, כי יש עוד פניות מצד מאמנים נוספים." היא מוסיפה ומנגבת את ידיה הרטובות על הסינר שלה. "אבל אני מניחה שעד הבוקר הם יהיו חזקים ורעננים!" היא מודיעה לך בחיוך.

אוסטין- חחח כן זה חזק ממני .. אתה תופס את ידו של ריאולו ומסתובב אל הכניסה, וקול רעם חזק מבהיל אתכם ובפתאומיות כניסת המערה נהרסת ונסתמת ע"י אבנים שהדרדרו. להקת הצ'ארמנדרים מתחילים לקחת צעדים אליכם כשהמנהיג מוביל אותם במבט מאיים כשאין לך לאן לסגת. האור של זנבותם מאיר בחוזקה ואתה מצליח לראות משהו מצויר על הקיר שמימינך בעזרת האור שלהם.
    אני אומר תודה לאחות ג'וי ועולה לחדרי בזמן שאני חושב ששינת לילה טובה לא הזיקה לאף אחד. אני נכנס לחדרי, נשכב במיטה ומנסה להירדם.
    ה fc שלי:

פלטינום:4641-7736-1273
    יהלום:2881-1656-5648
    פנינה:4985-1092-2693

עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 345

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •