Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 5 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 69
  1. משתמש מנוסה
    שם: דניאל
    אישור מאיתי.
    נראה בסדר גמור, יש לך אישור לפתוח את המשחק ולהתחילו.
    בהצלחה רבה!
    עלילה -
    "הצילו!" נשמעו צעקות עזרה בכל רחבי העיר פאלט. רעידת אדמה חזקה ביותר הרעידה את העיר ובטח את כל המחוז, אולי גם את כל העולם. שאגת אריה גדולה נשמעה ורעידת האדמה התעצמה לה אף יותר, כל הבתים ומקומות הבילוי קרסו, העצים נפלו ממקומם וקול בכי של תינוקות נשמע בכל מקום, אך לפתע נשמעה מנגינה, מנגינה מלאת חן, יופי, רוגע ושלווה, ולאחר סיום נגינתה רעידת האדמה פסקה והציפורים חזרו לצייץ. כל העיר היתה מלאה בהריסות והאנשים שהיו בחוץ נשארו קפואים מרוב הלחץ והתדהמה, "מה זה היה?" נשמעה השאלה בכל העיר, "הבית שלי! הוא הרוס כולו!" נשמעה קולה של אשה אחת, "אנו צריכים להודות על כך שיצאנו מזה בשלום" איש אחר ענה לה. חודש לאחר מכן, המאורע נראה בכל המחוז בחדשות הטלוויזיה ובעיתונים, התדהמה הכתה בכל האנשים במחוז ואף במחוזות אחרים אך זה לא עצר מאנשי קנטו החלו להחזיר את המחוז לקדמותו ולתקן את הנהרס. קבוצה גדולה של מאמנים שרובם הם מנהיגי מכון עזבו את קנטו אך לא ידוע לאן, יש אומרים לחפש את אבן פרעה האגדית ויש אומרים לאימונים מיוחדים, אבל את האמת אתם עומדים לגלות!

עמוק בתוך פירמידה מצרית חרוט על קיר סיפור אגדה מיצרי, בו מסופר על אריה בעל כנפי מלאך הנקרא קרברוס, מלך כל הפוקימונים.
    שם מסופר על כך שכלפני 5,000 שנה קם כוח אפל וברצונו להשתלט על אבן יהלום נדירה ויקרה הנותנת כוח למחזיקים בה.
    האבן הזאת נקראת אבן פרעה ובעזרתה היה מי ששולט בה מקבל שלושה משאלות אשר יגשימו כל מה שעולה על דעת מחזיקיה.
    עוד מצויר על הקיר שלאחר שקרברוס האגדי הביס את אותו כוח אפל, הוא עף לו הרחק אל השמים ועקבותיו לא נודעו מאז, אך באורח פלא זוג ארכיאולוגים מצאו כתב קיר נוסף, ובו כתוב בכתב חרטומים הדבר הבא, " תהי נכון כשתמצא את המטמון כי המלך אינו מאחר אבל רק עם ארבעה תתעורר ובסוף הכל בשבילך יהיה משהו אחר."

פתיחתי -
    זה מ"ת פוקימון שעוסק במחוז קנטו, המכונים במחוז קצת ישתנו בהתאם.
    אממ מקווה שיהיה כיף ושזה לא יגמר לאחר קצת זמן כמו המ"ת הקודם שלי.
    ו..אני חושב שיהיה מספיק ארבעה שחקנים כי יותר זה כבר מעבר ליכולת שלי ..
    ואני מצפה מכם להשקיע כמו שאני אנסה להשקיע כמה שיותר בתגובות שלי אליכם.

מפת קנטו -

* המפה נלקחה מהמשחק Pokemon Kanto של המשתמש Pooh

העיר פאלט -
    העיר פאלט משמשת לכם כעיר ההתחלתית, בה יש את הבית שלכם, בתי חבריכם והמעבדה של פרופסור אוק.

דרך 1 -
    דרך 1 היא הדרך המגשרת בין העיר פאלט לעיר וירידיאן, אזור מלא עצים, דשא ירוק ופרחים מלבלבים.
    למרות שמאז המאורע האזור נהיה פחות ירוק. הדרך הזאת היא גם ביתם של כמה פוקימונים כמו,

העיר וירידיאן -
    העיר וירידיאן היא עיר די גדולה יחסית שממוקמת ליד העיר פאלט ובמערב קנטו.
    בעיר הזאת ממוקם המטה הראשי של צוות רוקט ובואותו מקום בדיוק ממוקם גם מכון האדמה של העיר.
    תוכלו למצוא בעיר גם חנות שבה תוכלו לקנות כל מה שתצטרכו למסעכם וגם תוכלו למצוא מרכז פוקימונים.

כל המקומות הנוספים יתעדכנו בהמשך.

מאמני מכון -

מאמן מכון האבן - פורסט! (אין לי ספרייט)

הפוקימונים שלו הם:

מאמנים נוספים יתגלו כשתגיעו אליהם.

חוקים -
    # החוקיים הגלובאליים חלים גם פה.
    # להשקיע בתגובות.
    # להנות.

טופס הרשמה -
    שם משתמש: השם משתמש שלכם..
    שם במשחק: השם שבו אפנה אליכם במשחק..
    פוקימון התחלתי: בין כל הפוקימונים שניתנו.
    שותף: תוכלו לבחור שותף או 2 שותפים למשחק.
    רקע: אני אשמח אם אפשר להשקיע כי זה ממש יעזור לי בהמשך.
    אופי: המאפיינים של הדמות.
    מראה\תיאור: מראה- תמונה, תיאור- הסבר. (רצוי ספרייט כמו שאתם יודעים)
    הערות\הארות: מה שתרצו

לא להגיב ..

הנה משפט משלי...
    גם ברגעים קשים תמיד אסמוך, אבטח ואאמין בך ולא אשכח אותך כי אתה חלק ממני
    "ה' מלך, ה' מלך, ה' ימלוך לעולם ועד"

2. משתמש מנוסה
    פוקימון התחלתי -
    לאחר רעידת האדמה נהיה נורא קשה מצד פרוספור אוק למצוא ולתפוס שלושת הפוקימונים ההתחלתיים של מחוז קנטו.
    אך בעזרת פר' אלם, פר' בירץ' ופר' רואן, פר' אוק מצליח לקבל פוקימונים שיוכל לתת למאמנים המתחילים.
    אומנם הם לא פוקימונים שמיוחסים למחוז קנטו אך הם מתנה משאר המחוזות לכם חבורה של כפוי טובה XD.

אלו הם הפוקימונים הניתנים לבחירה, אנא מכם בחרו בקפידה.

ארגונים -

ארגון 'אור הזריחה' ~
    מסופר על הארגון הזה שהוא מונה את כל מנהיגי המכון
    והמאמנים החזקים שיצאו למסע, אף חבר מן הארגון לבינתיים אינו מוכר.
    אך נשמעה שמועה על קשר בינו לבין ג'ובאני ראש צוות רוקט.
    כל מידע על הארגון יתעדכן כאן.

פרסים -
    # אדם שיפתח את עמ' 5 יקבל אבן פיתוח (אש, מים, עשב)
    # אדם שיפתח את עמ' 10 יקבל חמישה אולטרה בולים.
    # אדם שיפתח את עמ' 15 יקבל אבן מיוחדת שגורמת לפיתוח הפוקימון שלך
    # אדם שיפתח את עמ' 20 יקבל מאסטר בול.

לא להגיב ..

הנה משפט משלי...

3. משתמש מנוסה
    דף רשומים (4~1)

The Rock

Spoiler ספוילר

Torterra11

Spoiler ספוילר

Amitlv

Spoiler ספוילר

אורן.

Spoiler ספוילר

אפשר להגיבב !

הנה משפט משלי...

4. משתמש מנוסה
    שם משתמש: the rock
    שם במשחק: אוסטין סטאליון
    פוקימון התחלתי: ריאולו
    שותף:כרגע לא עם יתפתח המ"ת בצורה כזאת אז אין בעיה
    רקע: "אני הייתי שם?" תהה לו שוב אוסטין סטאליון היה לו תמיד את אותו דבר לא מוסבר הוא זכר את עצמו באירועים שונים אך לא זכר איך הגיע אליהם ולמה."זה חיזיון/הזיה משוגעת או מה?" דפק על שולחנו בעצבים בניסיון להזכר."אני רק זוכר שהייתי שם אבל לא איך ולמה.מה היה בחיזיון הזה שוב?" הוא נזכר הוא ראה את האבן היא נצצה מול עיניו אך החיזיון הסתיים שדלת מאבן חוסמת לו את הפרצוף וזה הייתה דלת שלא נוצרה ע"י אחר מפוקימון."אני חייב לצאת למסע כדי לגלות מה זה!!!" הוא אמר לעצמו ושלח מכתב בקשה לפרופסור ובו כתב הכל הוא הוסיף לבסוף "אני יודע שזה נשמע הזוי אך בבקשה אני מתחנן תן לי לנסות לגלות מה קורה לי.".
    אופי: עקשן,פזיז,חכם,חמום מוח
    מראה\תיאור:
    הערות\הארות:ביסלי ובמבה
    [URL=http://xn--hebd1ah.ws/ink/][/URL

5. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי the rock צפה בהודעה
    שם משתמש: the rock
    שם במשחק: אוסטין סטאליון
    פוקימון התחלתי: ריאולו
    שותף:כרגע לא עם יתפתח המ"ת בצורה כזאת אז אין בעיה
    רקע: "אני הייתי שם?" תהה לו שוב אוסטין סטאליון היה לו תמיד את אותו דבר לא מוסבר הוא זכר את עצמו באירועים שונים אך לא זכר איך הגיע אליהם ולמה."זה חיזיון/הזיה משוגעת או מה?" דפק על שולחנו בעצבים בניסיון להזכר."אני רק זוכר שהייתי שם אבל לא איך ולמה.מה היה בחיזיון הזה שוב?" הוא נזכר הוא ראה את האבן היא נצצה מול עיניו אך החיזיון הסתיים שדלת מאבן חוסמת לו את הפרצוף וזה הייתה דלת שלא נוצרה ע"י אחר מפוקימון."אני חייב לצאת למסע כדי לגלות מה זה!!!" הוא אמר לעצמו ושלח מכתב בקשה לפרופסור ובו כתב הכל הוא הוסיף לבסוף "אני יודע שזה נשמע הזוי אך בבקשה אני מתחנן תן לי לנסות לגלות מה קורה לי.".
    אופי: עקשן,פזיז,חכם,חמום מוח
    מראה\תיאור:
    הערות\הארות:ביסלי ובמבה
    רשום

הנה משפט משלי...

6. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    שם משתמש: torterra11
    שם במשחק: לוקאס רד
    פוקימון התחלתי: בלדום
    שותף: כן, 2
    רקע: לילה אחד, לוקאס לא הצליח להירדם. כל הלילה הטרידו אותו מחשבות לגבי מה שקרה לאביו. האם הוא ברח? האם הוא נהרג? האם הוא נחטף? לוקאס לא ידע מה קרה לאביו. במשך כל הלילה המחשבות הטרידו אותו, והוא לא הצליח לעצום עין לרגע. למחרת בבוקר לוקאס התעורר. הוא החליט שזהו, זה היום שבו הוא יצא למסע וינסה לגלות מה קרה לאביו.
    אופי: סקרן,מתעצבן בקלות,חכם,בעל קושי להחליט.
    מראה\תיאור:
    הערות\הארות: להתקבל בבקשה
    נערך לאחרונה על ידי TheHeliolisk, 08-17-2013 בשעה 11:46 PM
    Spoiler ספוילר

7. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי torterra11 צפה בהודעה
    שם משתמש: Torterra11
    שם במשחק: לוקאס רד
    פוקימון התחלתי: בלדום
    שותף: לא משנה לי כל כך
    רקע: לילה אחד, לוקאס לא הצליח להירדם. כל הלילה הטרידו אותו מחשבות לגבי מה שקרה לאביו. האם הוא ברח? האם הוא נהרג? האם הוא נחטף? לוקאס לא ידע מה קרה לאביו. במשך כל הלילה המחשבות הטרידו אותו, והוא לא הצליח לעצום עין לרגע. למחרת בבוקר לוקאס התעורר. הוא החליט שזהו, זה היום שבו הוא יצא למסע וינסה לגלות מה קרה לאביו.
    אופי: סקרן,מתעצבן בקלות,חכם,בעל קושי להחליט.
    מראה\תיאור:
    הערות\הארות: להתקבל בבקשה
    אממ רשום
    ובחלק של השותף שאלתי אם תרצה אחד ..

הנה משפט משלי...

8. היזהרו מחיקויים!
    רוצה שותף, ערכתי
    נערך לאחרונה על ידי TheHeliolisk, 08-18-2013 בשעה 10:55 AM
    Spoiler ספוילר

9. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    שם משתמש: Amitlv

שם במשחק: אנדי ווקר

פוקימון התחלתי:

שותף: תבחר אתה... לי לא משנה אם יהיו לי 50 שוטפים או 0 שוטפים.... אבל אם אתה כן נותן לי שותף אז שיהיה לו\לה אישיות ועבר מענייים.

רקע: "סנור תיזהר!!!" צעקתי לסנוראנט, רצתי ותפסתי אותו שניה לפני שהעץ נופל בנקודה שישן בה. 'רק לפני יומיים פקעת מהביצה, וכבר אתה מגלה כמה העולם אכזר' אחשוב ואביט ביצור הקטן. הכל התחיל לפני מספר שבועות, חגגתי את יום הולדתי העשירי, אבל בגלל שמשפחתי דלה בכסף לא קיבלתי מתנה, אך אבי הבטיח לי שיפצה אותי ביום מין הימים. באותו יום, בערך בסביבות 3 לפנות בוקר, התעוררתי מסיוט שרודף אותי מילדותי. בסיוט אני נמצא בעולם העתיק ובוא הכל עוד צעיר ורענן,אך לפתע הכל משתנה, העצים מתים, העשב מתייבש, החיות מתות אחת אחרי השניה, מאגרי מים מתאדים, ואז הכל הפך לחשוך. הדבר היחידי שאפשר לראות לאחר החושך זה חפץ זוהר בשמיים, מוחזק בידי יצור אפל חסר צורה, ואריה שואג את שאגתו האחרונה כאשר הייצור מחסל אותו. בנקודה הזו אני מתעורר שטוף זיעה, ומפוחד עד לשד עצמותי. כבר 10 שנים שאני חולם את החלום. 10 שנים של תהייה מה זה אומר. כהרגלי אני לא מצליח לחזור לישון אז אני מטייל לי ביער. אך באותו יום היה משהו שונה בדרך שבה הלכתי בכל יום כבר שנים רבות, אני מבחין במשהו מוסתר בין שני ענפים. התקרבתי בשקט כדי לא להבהיל את הפוקימונים סביבי, ולפתע ראיתי בין הענפים ביצה. חיכיתי שעה, חיכיתי שעתיים, ואף אחד לא הגיע, לכן לקחתי את הביצה ואימצתי אותה לעצמי, אך שמרתי אותה בסוד.
    לפני יומיים הביצה בקעה, וממנה יצא ייצור משונה שמעולם לא ראיתי. כיסיתי אותו בשמיכה כדי שלא יהיה לו קר, הלכתי למעבדה של פרופסור אוק, כדי לגלות מי הוא הפוקימון המשונה הזה.
    אוק אמר לי שזה סנוראנט, פוקימון מסוג קרח. והוא גם אמר שבגלל שהוא מהפוקימונים שמוצאים למאמנים מתחילים,אני יכול להפוך אותו רשמית לפוקימון ההתחלתי שלי. פרופסור אוק הגיש לי פוקדור, סנוראנט ישן לכן הכל היה קל. הוא נלכד בקלות, ונתתי לו את שמו "סנור" אמרתי, ומאז יש לי חבר חדש, ושותף לכל החיים. עברו יומיים ועכשיו אנכנו מגיעים להווה. אני וסנור ישנו צהריים ביער כאשר התחילו כל תופעות הטבע המוזרות וההרסנית. אני התעוררתי בזמן כדי להציל את סנור שכמעת נמחץ תחת העץ.
    "אתה בסדר?" שאלתי אותו, אך לפתע הרגשתי חלש והתמוטטתי.
    פקחתי את עיני והייתי במקום מוזר וחשוך, הבטתי לשמיים וראיתי שני גופים מרחפים, ואחד מהם מזיק חפץ נוצץ. 'החלום שלי' חשבתי, 'אבל אני לא ישן, או שכן?' תהיתי. לפתע הגוף דמוי האריה מתחיל לצנוח משמיים וצבע אדום כיסה את צוורו. 'הוא מת...' חשבתי, אחרי שהאריה פגעה באדמה בחבטה רועמת, הגוף בעל החפץ הנוצץ פנה אלי. "זה יהיה עתידך הקרוב" הוא אמר בקול מוזר, "תצטרף אלי או שגורלך יהיה כמו של קרברוס" הוא הוסיף ונעלם. לפתע הרגשתי כאב חד, והתעוררתי במרכז הפוקימונים, כאשר סנוראנט מלקק את פני, אימי ואבי בוכים בצד, ופרופסור אוק מדבר עם האחות ג'וי. "מ..מה קרה?" שאלתי חלש. הכל כאב לי. הורי רצו אלי, "איך אתה מרגיש?" הם שעלו בדאגה. "בסדר גמור" שיקרתי. "התעלפת ביער" אמרה האחות ג'וי. "סנוראנט הגיע למעבדה שלי, וממש גרר אותי אליך" אמר אוק. "הוא הציל אותך" הוסיף. הבטתי בסנור שלי ונשקתי לו, 'אני אגלה מי אלה היו היצורים האלה ומה הלך שם' חשבתי לעצמי. 'אני אצא למסע ואחזור רק כאשר יהיו בידי תשובות, ואת היכולת למנוע מהחיזיון להתגשם' חשבתי ונרדמתי. ובפעם הראשונה מאז שאני זוכר את עצמי, לא היה לי את הסיוט...

אופי: ביישן, ילדותי (בכאל זאת הוא רק בן 10 אז הוא יתנהג לפעמים כמו ילד קטן), יהיר, חכם, מבחין בדברים הקטנים שאחרים לא רואים (תוכל לשלב את זה בעלילה), חברותי, קשה לו להתחבר לאחרים משום שלא היו לא בכלל חברים בילדותו

מראה\תיאור:

הערות\הארות: להתקבל? לגבי השותף תבחר אתה... לי לא משנה אם יהיו לי 50 שותפים או 0 שותפים.... אבל אם אתה כן נותן לי שותף אז שיהיה לו\לה אישיות ועבר מענייים.

כמו תמיד. עמיטריד.

10. משתמש מנוסה
    רשום, נשאר עוד אחד אבל אני אתחיל.

התחלה ~
    בוקר אחד שהחמה עדין לא הפציעה, 50 ימים לאחר מקרה רעידת האדמה, אתם מקבלים מכתב מפר' אוק.
    המכתב שצפיתם לו, היום שחיכיתם לו. סוף כל סוף זה היום שתקבלו את הפוקימון שלכם ואיתו תצאו למסע
    במטרה להפוך למאסטר הפוקימונים. אתם קמים מוקדם בבוקר, ומתחילים לארגן את תיקכם למסע הארוך שלכם.
    הוריכם עדין ישנים ואתם יוצאים אל המעבדה, ובחוץ אתם רואים את קרני השמש שמאחרות לבוא, אתם מגיעים אל מעבדת אוק, ושם פר' אוק מקבל אתכם בסבר פנים יפות, "שלום לך מאמן צעיר, הנה כל הפוקימונים שמהם תוכל לבחור מי יהיה השותף שלך לאורך המסע." הוא אומר לך ומצביע על כל הפוקימונים שיושבים על שולחנו.
    שם אתה רואה את, סינדקוויל, מורקרוו, פיצ'ו, טריקו, בלדום, סנוראנט, פיפלאפ, ריאולו ושינקס.
    כשכולם מלאי מרץ ושמחה, כל אחד מכם בוחר את הפוקימון שלו ופר' אוק מכניס אותו לפוקדור ונותן לכם אותו.
    הוא נכנס לחדר מסוים ומשם יוצא עם פוקידע וחמישה פוקדורים בשבילכם "בבקשה!" הוא אומר ומביא לכם אותם.
    אתם יוצאים מן המעבדה אל עולם חדש, עולם הפוקימונים!
    *זה תקף גם לאלה שקיבלו פוקימון מן העבר שלהם, פר' אוק העניק לכם פוקידע ופוקדורים.

מה תעשו מכאן?

הנה משפט משלי...

11. משתמש מנוסה
    שם משתמש: אורן
    שם במשחק: ריצ'י
    פוקימון התחלתי:

שותף: אני אשמח לשותף
    רקע: ריצ'י תמיד אהב פוקימונים. הוא שיחק איתם, עזר להם, תמך בהם וטיפל בהם. יום אחד שריצ'י טייל בשדה, הוא מצא משפחה שמנתה שלושה סינדקוויל, אך כולם היו פצועים. במלך השעות באות, ריצ'י טיפל בהם, והשתמש בכל תרופה, פרי ועשב מרפא שהיה לו. אך זה לא היה מספיק. כולם מתו.
    בשניות האחרונות של האם היא הצביעה לעבר שיח שהיה שם. ריצ'י הזיז את השיח, ובתוכו ראה ביצה. בעודו מתבונן בה היא זוהרת, ויוצא ממנה סינדקוויל תינוק. ריצ'י אימץ אותו, ובשנים הבאות הם הפכו להיות החברים הכי טובים, ובבוא הזמן, סינדקוויל הפך להיות הפוקימון המתחיל של ריצ'י.

אופי: נחמד, אוהב פוקימונים, חכם, מתבודד.
    מראה\תיאור:

הערות\הארות: אפשר לתפוס איוי?
    ה fc שלי:

פלטינום:4641-7736-1273
    יהלום:2881-1656-5648
    פנינה:4985-1092-2693

12. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי אורן צפה בהודעה
    שם משתמש: אורן
    שם במשחק: ריצ'י
    פוקימון התחלתי:

שותף: אני אשמח לשותף
    רקע: ריצ'י תמיד אהב פוקימונים. הוא שיחק איתם, עזר להם, תמך בהם וטיפל בהם. יום אחד שריצ'י טייל בשדה, הוא מצא משפחה שמנתה שלושה סינדקוויל, אך כולם היו פצועים. במלך השעות באות, ריצ'י טיפל בהם, והשתמש בכל תרופה, פרי ועשב מרפא שהיה לו. אך זה לא היה מספיק. כולם מתו.
    בשניות האחרונות של האם היא הצביעה לעבר שיח שהיה שם. ריצ'י הזיז את השיח, ובתוכו ראה ביצה. בעודו מתבונן בה היא זוהרת, ויוצא ממנה סינדקוויל תינוק. ריצ'י אימץ אותו, ובשנים הבאות הם הפכו להיות החברים הכי טובים, ובבוא הזמן, סינדקוויל הפך להיות הפוקימון המתחיל של ריצ'י.

אופי: נחמד, אוהב פוקימונים, חכם, מתבודד.
    מראה\תיאור:

הערות\הארות: אפשר לתפוס איוי?
    רשום, ולגבי ההערות הכול בזמנו
    תגיב להתחלה.

הנה משפט משלי...

13. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי ez-style צפה בהודעה

התחלה ~
    בוקר אחד שהחמה עדין לא הפציעה, 50 ימים לאחר מקרה רעידת האדמה, אתם מקבלים מכתב מפר' אוק.
    המכתב שצפיתם לו, היום שחיכיתם לו. סוף כל סוף זה היום שתקבלו את הפוקימון שלכם ואיתו תצאו למסע
    במטרה להפוך למאסטר הפוקימונים. אתם קמים מוקדם בבוקר, ומתחילים לארגן את תיקכם למסע הארוך שלכם.
    הוריכם עדין ישנים ואתם יוצאים אל המעבדה, ובחוץ אתם רואים את קרני השמש שמאחרות לבוא, אתם מגיעים אל מעבדת אוק, ושם פר' אוק מקבל אתכם בסבר פנים יפות, "שלום לך מאמן צעיר, הנה כל הפוקימונים שמהם תוכל לבחור מי יהיה השותף שלך לאורך המסע." הוא אומר לך ומצביע על כל הפוקימונים שיושבים על שולחנו.
    שם אתה רואה את, סינדקוויל, מורקרוו, פיצ'ו, טריקו, בלדום, סנוראנט, פיפלאפ, ריאולו ושינקס.
    כשכולם מלאי מרץ ושמחה, כל אחד מכם בוחר את הפוקימון שלו ופר' אוק מכניס אותו לפוקדור ונותן לכם אותו.
    הוא נכנס לחדר מסוים ומשם יוצא עם פוקידע וחמישה פוקדורים בשבילכם "בבקשה!" הוא אומר ומביא לכם אותם.

מה תעשו מכאן?
    מוציא את ריאולו ומציג את עצמי."שלום אני אוסטין סטאליון המאמן החדש שלך,לי ולך הולך להיות מסע נהדר ביחד.אז אתה רוצה להתאמן ריאולו" אני שואל אותו שחיוך מתרחב על פניי.
    [URL=http://xn--hebd1ah.ws/ink/][/URL

14. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי ez-style צפה בהודעה

התחלה ~
    *זה תקף גם לאלה שקיבלו פוקימון מן העבר שלהם, פר' אוק העניק לכם פוקידע ופוקדורים.

מה תעשו מכאן?
    אני אומר לסינדקוויל": סוף סוף המסע הרשמי שלנו מתחיל. בוא נלך לדרך אחד ונתאמן".
    ה fc שלי:

פלטינום:4641-7736-1273
    יהלום:2881-1656-5648
    פנינה:4985-1092-2693

15. היזהרו מחיקויים!
    התחלה ~

מה תעשו מכאן?
    אני אוציא את בלדום ואגיד לו: "שלום בלדום, אני המאמן שלך. אני מקווה שנהנה במסע ביחד" ואתחיל ללכת לכיוון הדרך הראשונה, שם אני מחפש פוקימונים שנגדם אוכל לאמן את בלדום.
    Spoiler ספוילר

עמוד 1 מתוך 5 123 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •