Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 7 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 104
  1. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    ציטוט פורסם במקור על ידי שלום לכם צפה בהודעה

ג'ון
    קארד קצת מתעצבן מהעובדה שהזכרת שהבסת אותו שוב, אך מרגיע את עצמו. לפתע, הדיג'יכלי שלך מהבהב והעיגול התלת-מימדי המוכר לך יוצא ממנו. הפעם נראה שהוא מצביע לעבר אזור שיפוצים, רק שבמקום המראה הרגיל, אתה רואה שם רק ערפל. "יש שם דיג'ימון" פיוקומון ופורומון אומרים ביחד. אתה וקארד מתחילים ללכת לשם.
    "דיג'מון נוסף זה מעניין" אומר לג'ון קארד, "טוב אני מניח שהתחרות הבאה שלנו תהיה מי הראשון שיגלה מה קורה שם ואולי גם ינצח איזה דיג'מון בדרך" אומר בהתלבות והתחיל לרוץ.
    "בו פורומון הגיע הזמן לחקור!" אומר לו תוך כדי ריצה.
    'זה בטח תהיה הזדמנות טובה לבחון את הקלף שהחלפתי אם ג'ון קארד ועד כמה הוא יעיל!'
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

2. משתמש מנוסה
    שם: עידן
    [QUOTE=שלום לכם;1445446]עמית לא היה לך מקום שמור...

אדוארד
    בחנת את הדיג'יכלי החדש במשך כמה דקות, ואז מחשבה עלתה במוחך. 'מי השותף דיג'ימון שלי?'. בתור מעריץ דיג'ימון מושבע מיד חשבת 'אני מקווה שאני אקבל את אומגמון! או סרפימון! או אימפריאלדרמון!'. איימי מיד קלטה אותך ואמרה לך "אל תטפח תקוות! הרי כל דיג'ימון יכול להיות לוחם חזק! אתה לא זוכר איך אתמול ניצחתי אותך עם סקומון?". "אל תזכירי לי..." עלו בך מחשבות על איך הסקומון של איימי ניצח את הפנג'יאמון שלך". לפתע הוויכוח שלכם נקטע מקול הדיג'יכלי המהבהב. יצאו עיגולים תלת מימדיים מהדיג'יכלי, כאשר יש בהם חץ שמצביע לכיוון שיח בצד, שסנאי מסתיר אותו. ביום רגיל הייתם בוהים בסנאי הזה שעות, אבל ברגע זה הייתם עסוקים בדברים אחרים.

בשיח היו שני קלפים כחולים, רק שעל אחד מהם היה ציור של גוש אדום, וגוש לבן. אתה עמדת לגשת לגוש הלבן, אך הקלפים מיד התחלפו. 'כנראה שאני צריך לקחת את האדום' חשבת לעצמך. מיד אתה ואיימי מעבירים את הקלפים והם נעלמים. במקומם הופיעו מהאדמה הציורים שהיו על הקלפים. מתוך הדיג'יכלי שלך ושל איימי יצאו עיגולים מוזרים שהוקרנו לאוויר וניתחו את הדיג'ימונים שלכם. "גיגימון, דיג'ימון קטן יותר, חסר סוג, רמת תינוק 2" צווח הדיג'יכלי שלך בעוד שהדיג'יכלי של איימי צווח "טוקומון, דיג'ימון קטן יותר, סוג נתונים, רמת תינוק 2"

Spoiler ספוילר

אני אגש אל גיגימון במבט מסוקרן ואחייך אליו "שלום גיגימון,אני אדוארד נעים להכיר אותך ^^".
    תוך כדי שאבחן אותו אביט גם לאיימי ולטוקומון ואתהה האם גיגימון יאהב אותי.

"When everything... everything... everything you touch turns to gold gold gold"

Spoiler ספוילר

3. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    ג'ון
    אתה וקארד מתחרים אל עבר הערפל, אך כיוון שהייתם צריכים לעצום עיניים בזמן שנכנסתם לשם לא ראיתם מי המנצח. הדיג'ימונים שלכם, שיכלו להישאר עם עיניים פקוחות, החליטו לא לספר לכם. כשהגעתם לשם, ראיתם דיג'ימון ירוק וגדול מנסה לחסל דיג'ימון קטן, לבן וחמוד בעל אוזניים קטנות. המנתח שלכם בדיג'יכלי שוב פעל. הדיג'יכלי שלך ניתח את הדיג'ימון הקטן. "קולומון, אין מידע נוסף", והדיג'ימון של קארד אמר "אוגרמון, צייד דיג'ימונים, סוג וירוס, רמת מבוגר, אויבו הנצחי של לאומון. מתקפתו המיוחדת היא אארוף השליט". 'רמת מבוגר?' אתה תוהה..
    *תשים לב שיש לך את ההתקפה של היריב הנצחי שלו בקלפים שלך*

אדוארד
    ברגע שאתה מתקרב לגיגימון הוא קפץ עליך ומלקק אותך. הלשון החמה שלו מיד גורמת לך לכוויות בפרצוף, ואתה מרחיק אותו כמה ס"מ ממך. לצידך אתה רואה את איימי באותו מצב, מנסה להרחיק ממנה את טוקומון בעל הפה הענק. 'כנראה שגיגימון באמת אוהב אותי' אתה צוחק לעצמך

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

4. משתמש מנוסה
    בר
    "טוב אני אחלץ אותנו מכאן איכשהו!" יאאמון אמר בגבורה, "הרי אני לא רוצה להיתקע פה" הוא ניסה להסתיר את העובדה שהוא עושה עבורך מעשה טוב. "שחור מתגלגל!" הוא צעק ואז איכשהו יצר כדור שחור בערך בגודל שלו, וירה אותו על הדלת. נראה היה נשברה, ואז יצא רובוט קטן שנראה ככה- ותיקן את החור. יאאמון מיד התחיל להראות משונה, וכעס. "מה קרה יאאמון?" שאלת אותו. "זה דיג'ימון!" הוא ענה בלהט מעורב בעכס ותשוקה, תשוקה להילחם

'היאאמון הזה מלא מוטיבציה, הוא אחד שלא אוהב להפסיד' אחשוב לעצמי.
    "קדימה יאאמון צא תשתמש שוב בשחור מתגלגל ותחסל אותו" אגיד לו

5. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    ג'ון
    אתה וקארד מתחרים אל עבר הערפל, אך כיוון שהייתם צריכים לעצום עיניים בזמן שנכנסתם לשם לא ראיתם מי המנצח. הדיג'ימונים שלכם, שיכלו להישאר עם עיניים פקוחות, החליטו לא לספר לכם. כשהגעתם לשם, ראיתם דיג'ימון ירוק וגדול מנסה לחסל דיג'ימון קטן, לבן וחמוד בעל אוזניים קטנות. המנתח שלכם בדיג'יכלי שוב פעל. הדיג'יכלי שלך ניתח את הדיג'ימון הקטן. "קולומון, אין מידע נוסף", והדיג'ימון של קארד אמר "אוגרמון, צייד דיג'ימונים, סוג וירוס, רמת מבוגר, אויבו הנצחי של לאומון. מתקפתו המיוחדת היא אארוף השליט". 'רמת מבוגר?' אתה תוהה..
    *תשים לב שיש לך את ההתקפה של היריב הנצחי שלו בקלפים שלך*
    'רמת מבוגר? האא..., והיריב הנצחי של לאומון, יש לי את הקלף של ההתקפה של לאומון אבל זה בוודאי יכעיס את אוגרמון אז נחכה אם זה' אחשוב לעצמי בעודי מעביר את קלף ההתקפה החדש שלי בדיג'כלי.
    "בוא נראה מה אתה שווה ארגמון" אומר לאורגמון בקול, בכדי לרכז את צומת ליבו בנו ולא בג'ון קארד.
    "פורומון אתה יכול לנצח" אומר לו בעידוד והזכיר לו את הקרב האחרון והכוח הנוסף מהקלפים כדי שהיה חדור מוטיבציה.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

6. משתמש מנוסה
    שם: עידן
    אדוארד
    ברגע שאתה מתקרב לגיגימון הוא קפץ עליך ומלקק אותך. הלשון החמה שלו מיד גורמת לך לכוויות בפרצוף, ואתה מרחיק אותו כמה ס"מ ממך. לצידך אתה רואה את איימי באותו מצב, מנסה להרחיק ממנה את טוקומון בעל הפה הענק. 'כנראה שגיגימון באמת אוהב אותי' אתה צוחק לעצמך[/quote]

"ובכן גיגימון,אין לי מושג מה הסיבה שהובילה אותך לפה,האמת שעד לפני כמה דקות דיג'ימון היה רק משחק בשבילי,אבל כנראה שהשמועות נכונות ^^ הדיג'ימונים באמת אמיתיים,מה אתה אומר אולי נכיר אחד את השני יותר טוב?",אפנה אליו בחיוך גדול מנסה להסתיר את הכאב מהכוויה,לאחר מכן אומר לאיימי "איימי אני לא יודע למה אבל נראלי שמצאנו עוד 2 שמבינים אותנו ^^".

"When everything... everything... everything you touch turns to gold gold gold"

Spoiler ספוילר

7. משתמש מנוסה
    שם: alien

מאקטו
    אל תדאג אני כבר יודע איך אתה יכול להתפתח בלי להשתלב עם וורמון d:~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "אני תמיד יכול לחזור להיות צ'יקומון, ובצורה הזאת אין לי בעיה לא לזוז" צ'יבימון אומר לך ומראה לך כיצד הוא יכול להפוך לצ'יקומון, ולחזור להיות צ'יבימון במומחיות, כאילו כבר עשה זאת אלפי פעם, וכבר רגיל לזה. "טוב... אני מניח שזה בסדר" אתה אומר לצ'יקומון ולוקח אותו בידיך.
    אני שם את צ'יקומון על הראש אחרי זה אני יוצא מהבית לכיוון הפארק.
    *אין לי ממש מה לכתוב פה s:

8. משתמש מנוסה
    שם: אייל

קנט
    אני כבר אראה בהמשך, אבל בינתייים לא. ד"א תנסה להגיב יותר ארוך.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "סנדגיפטמון זהו שמי, וחול זה אני... סס" אומר לך סנדגיפטמון שיצא באופן מלא מהגבעה שלו ומתחיל לזחול במעלה הבור. "שלום לך, קנט ואנדוראס. אתה יודע... חשבתי שאפגוש את הבורא בסוף חיי, ולא בתחילתם...סס" הוא ממשיך ללחוש בזמן שהוא מגיע אליך. "אל תדאג או תפחד... אני לא אעשה לך שום דבר..."
    אחשוב לעצמי "מה לעזאזל? דיג'ימון בעולם האמיתי!? מה השלב הבא? אני הולך להילחם במיוטיסמון?" ואז אתרחק מסנדגיפטמון קצת עד שאפול,אשאל אותו "איך הגעת לפה? יש עוד?" ואתחיל להביט ביצור המוזר שמולי בזהירות ובקפידה.
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

גם אני מאמין בתגובות בונות

תזכו בפרסים שווים עם נקודות תהילה!

שינוי כינוי עכשיו בזכות צמ"ח!

"There can be no ugly woman, there can only be not enough vodka"

9. היורתמים לא תמיד מנצחים
    בר
    יאאמון מתכוון לתקוף את הדיג'ימון כשלפתע הדיג'יכלי שלך מתחיל לנתח אותו. "ינמאמון, דיג'ימון חרק, סוג נתונים. רמת מבוגר. מתקפתו המיוחדת היא קרן רעם". "יאאמון, איך דיג'ימון ברמת מבוגר הגיע לכאן? ולמה הוא מתקן את הדלת של ההורים שלי?" אתה שואל את יאאמון בשקט. "טוב, חלק מאיתנו, הדיג'ימונים עשויים משאריות נתונים, אז יכול להיות שהדיג'ימון שהספציפי הזה עשוי משאריות נתונים של רובוט לתיקון דלתות או משהו..." יאאמון מסביר לך. "מה שזה לא יהיה, אין לי שום סיכוי לנצח אותו במצבי הנוכחי".

ג'ון
    אוגרמון מסתובב אליך ומתכונן לתקוף אותך ואת פורומון, אך נראה שהקלף עבד, והוא התחמק מהמתקפה עם שריטה קלה בכנף שלו, שבכלל לא כאבה לא, גם כתוצאה מהקלף. "בריזת פורורו!" פורומון צעק והעיף חול על אוגרמון, נראה שזה כמעט ולא פגע בו, אלא רק עיוור אותו לזמן מסוים. "העברת קלף! הגברת התקפה, חיבור נ'!" אתה שומע מהצד, ורואה שקארד משתמש בקלף שהחלפת איתו. "פרחי סבון!" פיוקומון צעק וירה מאות ואלי אלפי בועות בצורות פרחים על אוגרמון, ונראה שהסב לו יחסית הרבה נזק, אבל לא מספיק. "מחבט עצם!" אוגרמון צעק והשתמש במחבט שלו כדי לגרום לפיוקומון ולפורומון להיות ביחד באותה חזית. "אגרוף השליט!" אוגרמון צעק והתחיל לטעון אנרגיה אפלה בתוך האגרוף שלו. "קולו קולו!" שמעת את הדיג'ימון הקטן בצד צועק, ואז יחידת האפס שעל ראשו התחילו לשמעת שני קולות. "פורומון, התפתחות! הוקמון!" "פיוקומון, התפתחות! פיומון!". מולך עכשיו ראית שני דיג'ימוני ציפור נהדרים. "הוקמון, דיג'ימון ציפור, סוג חופשי, רמת ילד. התקפתו המיוחדת היא חיתוך נוצה" צווח הדיג'יכלי שלך, והדיג'יכלי של קארד צווח "פיומון, דיג'ימון אפרוח, סוג חיסון, רמת ילד. מתקפתו המיוחדת היא אש קסומה"

Spoiler ספוילר

אדוארד
    גיגימון מיד קופץ עליך עוד הפעם, אבל נראה שהפעם הוא קלט שאתה לא אוהב את הליקוקים. טוקומון לעומת זאת מחליט לא לקפוץ על איימי ונשאר לידה. "היי אדוארד, אולי נלחם אחד בשני? אתה יודע, בשביל לשרוף את האנרגיה המיותרת!" איימי אומרת, ונראה שגיגימון באמת להוט לקרב, באופן מילולי, נראה שהוא עולה באש מרוב החום שהפה שלו מפיק. אפילו בלי אישור ממך גיגימון מיד קופץ על טוקומון בצעקת "נשיכה חמה" ונשך את הגוף הקטן שלו. טוקומון הקטן מיד החזיר בתגובת נגד אכזרית. "נשיכה!, הוא צעק ואז פתח את פיו הענקי וכמעט בלע בשלמותו את גיגימון הקטן. ככה קרב הנשיכות המשיך, אך נראה שהדיג'ימונים עדיין יכולים להילחם.

מאקאטו
    אתה הולך עם צ'יקומון לכיוון הבית שלך, אך לפתע צ'יקומון משתנה חזרה לצ'יבימון. אתה מיד מרגיש בשינוי במשקל ושואל אותו "מה קרה? אתה לא יכול להישאר צ'יקומון?". "זה לא זה, יש פה עוד שני דיג'ימונים בסביבה... אחד חזק והשני מאוד חלש." הוא אומר לך בקול נמוך ומאוד לא אופייני לו. "איפה הם?" אתה שואל אותו. "שם." הוא מצביע על ענן ערפל גדול.

קנט
    "אני לא באתי לכאן, אני נולדתי כאן, על ידך" סנדגיפטמון אומר לך "אבל אני לא יודע אם עוד דיג'ימונים באו. חוץ מ...אחי התאום, גיפטמון. כמוני, גם הוא נחש, אבל כפי שאתה רואה מהשם, הוא אינו משתמש בחול, אלא בעיקר בשיניו וברעל שלו. אבל אין לי מושג איפה הוא, אני רק זוכר שנוצרתי יחד איתו, והגעתי לכאן.. ססס".

~אלון 2015

סקילה זה אח

STM= system to manage

10. משתמש מנוסה
    שם: דניאל
    יומה
    בחנת את הדיג'יכלי החדש במשך כמה דקות, ואז מחשבה עלתה במוחך. 'מי השותף דיג'ימון שלי?'. בתור מעריץ דיג'ימון מושבע מיד חשבת 'אני מקווה שאני אקבל את אומגמון! או סרפימון! או אימפריאלדרמון!'. ואז עלתה בך מחשבה יותר טובה! 'מה אם... אני אחיה את בילומון! אבל אולי אם אני אסרוק דיג'ימון ברמת ילד אז זה חמדני מדי... אולי כדאי לי לסרוק את מורומון!'. באותו רגע קרעת את הדפים של מורומון וגם של בילומון ועמדתי להחליק אותם בתור קלף בדיג'יכלי, כשלפתע הם התחברו ביחד והפכו לקלף כחול בעל ציור של מורומון. הקלף נסרק מהר ואז חזר להיות דפים רגילים. מהדיג'יכלי עלה עיגול תלת מימדי, שסימן לך לרדת קומה, ואז לצאת מהדלת, וכך עברת מכשולים עד שהגעת לשיח צדדי בצד הפארק. שם ראית לא אחר מאשר... מורומון!
    "מורומון!" אצעק בפליאה, "אני לא מאמין!" אוסיף ואקח את מורומון ואחזיק אותו בידיי, "אני הוא יומה. יומה קינומוטו" אציג את עצמי בפניו, "כמו שאתה רואה כאן" אומר וארים את הדיג'יכלי שלי, "אני טיימר! ואתה הוא הדיג'ימון שלי! הדיג'ימון שעליו חלמתי!" אחבק אותו בחוזקה, "אתה אמיתי נכון?" אומר ואניח אותו על הקרקע, "אני חייב להיות בטוח שאני לא חולם!" אומר ואתן לעצמי צביטה על הלחי, "לא אני לא!" אומר בשמחה ואחבק אותו שוב.

הנה משפט משלי...
    גם ברגעים קשים תמיד אסמוך, אבטח ואאמין בך ולא אשכח אותך כי אתה חלק ממני
    "ה' מלך, ה' מלך, ה' ימלוך לעולם ועד"

11. משתמש מנוסה
    בר
    יאאמון מתכוון לתקוף את הדיג'ימון כשלפתע הדיג'יכלי שלך מתחיל לנתח אותו. "ינמאמון, דיג'ימון חרק, סוג נתונים. רמת מבוגר. מתקפתו המיוחדת היא קרן רעם". "יאאמון, איך דיג'ימון ברמת מבוגר הגיע לכאן? ולמה הוא מתקן את הדלת של ההורים שלי?" אתה שואל את יאאמון בשקט. "טוב, חלק מאיתנו, הדיג'ימונים עשויים משאריות נתונים, אז יכול להיות שהדיג'ימון שהספציפי הזה עשוי משאריות נתונים של רובוט לתיקון דלתות או משהו..." יאאמון מסביר לך. "מה שזה לא יהיה, אין לי שום סיכוי לנצח אותו במצבי הנוכחי".
    "ואם אני ישתמש באחד מהקלפים שברשותי לחזק אותך אתה חושב שנוכל לנצח אותו??" אשאל בלחץ את יאאמון
    --------------
    אם תוכל לעשות את המבוגר ו הילד וכל זה באנגלית כאילו תרשום: אולטמייט או ultimate איך שנוח לך

12. משתמש מנוסה
    שם: אייל
    קנט
    "אני לא באתי לכאן, אני נולדתי כאן, על ידך" סנדגיפטמון אומר לך "אבל אני לא יודע אם עוד דיג'ימונים באו. חוץ מ...אחי התאום, גיפטמון. כמוני, גם הוא נחש, אבל כפי שאתה רואה מהשם, הוא אינו משתמש בחול, אלא בעיקר בשיניו וברעל שלו. אבל אין לי מושג איפה הוא, אני רק זוכר שנוצרתי יחד איתו, והגעתי לכאן.. ססס".
    אשנה את מבטי החושש למבט פליאה "אני יצרתי אותך!? זה מדהים! דיג'ימונים באמת קיימים! אבל אני לא זוכר שיצרתי אותו." ואז אמשיך "אני אעזור לך.אנחנו נהיה חברים כל כך טובים ויהיו לנו כאלו הרפתקאות!" תוך כדי שאחשוב "מעניין איך אני נשמע,בטח כמו אידיוט".
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

גם אני מאמין בתגובות בונות

תזכו בפרסים שווים עם נקודות תהילה!

שינוי כינוי עכשיו בזכות צמ"ח!

"There can be no ugly woman, there can only be not enough vodka"

13. היורתמים לא תמיד מנצחים
    יומה
    "שלום, יומה" אומר מורומון, שכרגע נולד, "מה זה ט-יי-מר?" הוא שואל אותך בתמימות. "טיימר הוא בנאדם בעל מכשיר כזה" אתה מצביע על הדיג'יכלי שלך "שיש לו שותף דיג'ימון, כמוך, והוא מחזק אותו ומגדל אותו". "ואתה הטיימר שלי?" הוא שואל "או הבורא שלי?". "אני הטיימר שלך, זה בטוח, אבל אני לא בטוח שאני יודע מי ברא אותך, אני רק יודע שציירתי אותך ואת הפרטים שלך, ואז הדיג'יכלי איכשהו החייה אותך" אמרת לו את האמת, בגלל השנאה שלך לשקרים. "אבל אתה יצרת אותי, נכון?", "כן", "אז למה לי לא לאהוב אותך? ט-יי-מר?" הוא אומר בתמימות אופיינית.

בר
    "אני לא יודע" יאאמון נעשה חסר סבלנות "פשוט תשתמש באחד מהקלפים!". לפתע, מהחור שינממון תיקן לא מזמן, שעדיין לא התקשה, כך נראה, פרץ דיג'ימון קטן בעל אוזניים גדולות בעודו אומר "קולו, קולו!". "קולומון, אין מידע נוסף" הדיג'יכלי שלך צווח. נראה היה שינממון לא נהנה מבשבירות החוזרות ונשנות, והתחיל לטעון את מתקפתו המיוחדת, קרן רעם. "יאאמון! תעזור לי!" אמרת בניגוד מושלם לאופי שלך, ויאאמון, גם כן בניגוד מושלם לאופי שלו, ענה לך "אני אגן עליך! אני לא אתן לנו למות פה!". במילים אלה, הסמל שעל הראש של קולומון זהר, וכך גם יאאמון. כשהזוהר נגמר, יאאמון נראה בערך אותו דבר, עד ששמת לב... שיש לו גוף! "אימפמון, דיג'ימון השטן הקטן, סוג וירוס, רמת רוקי (בשבילך). התקפתו המיוחדת היא לילה של אש"

Spoiler ספוילר

קנט
    "ההשערה שלי היא שכשאשר יצרו אותי, סס, היו יותר מדי נתונים בשביל רמת תינוק 1, ולא מספיק בשביל רמת ילד, ולכן יצרו אותי, סנדגיפטמון ואת אחי, גיפטמון" סנדיפטמון החכם מסביר לך. לפתע, הוא נדרך. "מה קרה?!" אתה שואל אותו. "גיפטמון איפשהו בסביבה" הוא אומר. "שם" הוא מפנה את ראשו לעבר ענן ערפל בעוד כמה מאות מטרים.
    *דבר איתי בפרטי יש לי רעיון בפרטי בנוגע לגיפטמון

~אלון 2015

סקילה זה אח

STM= system to manage

14. משתמש מנוסה
    שם: alien
    מאקאטו
    אתה הולך עם צ'יקומון לכיוון הבית שלך, אך לפתע צ'יקומון משתנה חזרה לצ'יבימון. אתה מיד מרגיש בשינוי במשקל ושואל אותו "מה קרה? אתה לא יכול להישאר צ'יקומון?". "זה לא זה, יש פה עוד שני דיג'ימונים בסביבה... אחד חזק והשני מאוד חלש." הוא אומר לך בקול נמוך ומאוד לא אופייני לו. "איפה הם?" אתה שואל אותו. "שם." הוא מצביע על ענן ערפל גדול.
    אני אומר לצ'יבימון:"אחד חזק ואחד חלש...השאלה כמה האחד הזה חזק,אם זה דיג'ימון ברמת צ'מפיון אין מצב שנוכל לנצח אותו עכשיו,אבל אם הוא רוקי...אולי אם ממש נתאמץ נוכל להביס אותי,אבל מצד שני זה קרב של שניים על שניים,אבל אני רק עומד מאחורה שמנסה לתת לך כוח לנצח עם הקלפים,ככה שבזירה עצמה זה שניים על אחד,מה שאומר שאם אחד הוא ברמה שלך צ'יבימון,והשני הוא יותר חזק,אנחנו כנראה נפסיד,אז...מה דעתך?נלך על האתגר הזה או שנחליט לוותר עליו לעכשיו?".

15. משתמש מנוסה
    בר
    "אני לא יודע" יאאמון נעשה חסר סבלנות "פשוט תשתמש באחד מהקלפים!". לפתע, מהחור שינממון תיקן לא מזמן, שעדיין לא התקשה, כך נראה, פרץ דיג'ימון קטן בעל אוזניים גדולות בעודו אומר "קולו, קולו!". "קולומון, אין מידע נוסף" הדיג'יכלי שלך צווח. נראה היה שינממון לא נהנה מבשבירות החוזרות ונשנות, והתחיל לטעון את מתקפתו המיוחדת, קרן רעם. "יאאמון! תעזור לי!" אמרת בניגוד מושלם לאופי שלך, ויאאמון, גם כן בניגוד מושלם לאופי שלו, ענה לך "אני אגן עליך! אני לא אתן לנו למות פה!". במילים אלה, הסמל שעל הראש של קולומון זהר, וכך גם יאאמון. כשהזוהר נגמר, יאאמון נראה בערך אותו דבר, עד ששמת לב... שיש לו גוף! "אימפמון, דיג'ימון השטן הקטן, סוג וירוס, רמת רוקי (בשבילך). התקפתו המיוחדת היא לילה של אש"

Spoiler ספוילר
    "יפה, עכשיו אתה מדבר, אימפמון, הנה קח שוריקנים!" אגיד ואסרוק את קלף השוריקנים.
    "קולומון תעזור לנו לנצח אותו, אימפמון צא חסל אותו"
    ---------------------------
    לפי מה שאני יודע דיג'ימונים נשארים בצורת Rookie

עמוד 3 מתוך 7 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •