Pokemon GO
עמוד 7 מתוך 7 ראשוןראשון ... 567
מציג תוצאות 91 עד 104 מתוך 104
  1. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    ג'ון
    "אממ.. זה כלום!" הוקמון אומר, אך לא מצליח להסתיר את רגשותיו האמיתיים ומתחיל להסמיק. אתה שואל את קולומון מה הוא עושה פה, ומה אוגרמון רצה ממנו וקולומון משיב "אני לא יודע, קולו! אני פתאום הופעתי פה, ואז ראיתי יצור מוזר שנראה כמו הזה שהיה פה, רק יותר קטן, ואז הרגשתי מוזר קצת, ראיתי אור בוקע ממנו, והיצור הזה נעמד פה והתחיל לרדוף אחרי", "הרשגתי מוזר גם כשהצמח וציפור הקטנה גדלו לשתי הציפורים פה, קולו" הוא ממשיך להסביר לך.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    מצטער על העיכוב חח... תתוגמל בהמשך~

מאקאטו
    "אני בסדר!" אומר לך וימון, "הרי כמה שיותר יותר שמח לא?". "קולומון יבוא, קולו" אומר לך קולומון. לפתע אתה רואה בצד כמה עכבישים, קצת יותר מדי גדולים מהרגיל, ונראה שהם מסתכלים כליך, במבט... קצת מרושע. לידם ראית כה תחבושות, דבר שנראה לך מוזר קצת.

בר
    "זה לא מה שעשיתם, זה מה שאתם תוכלו לעשות!" מאמימון שואג. "אתם מבינים, הבוס לא מעוניין שהדיג'ימון שלך יחזור לגדולתו...". מאמימון הוציא מצית ואמר "התחבושות שלי דליקות במיוחד... ברגע שהאש תיגע בכם, אתם תישרפו לגמרי! לפתע שמת לב שהדיג'י-ביצה של החברות מנסה לצאת מהדיג'יכלי, אבל נראה שהיא צריכה עוד דחיפה קטנה.

טושירו
    בסדר בסדר מודה שכיף לי להגיב. אני יודע מה אתה רוצה לעשות כי אני אלוהים במשחק הזה.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~"אני פה!" שמעת את הקול של טסונומון זועק מימין וראית אותו שם, מגן על דיג'ימון קטן עם אוזניים גדולות בצבעי סגול ולבן, ויורה בועות על דיג'ימון שנראה כמו ירק גדול עם כמה נוצות על ראשו. "קולומון, אין מידע נוסף" ניתח הדיג'יכלי שלך את הדיג'ימון הקטן. "וג'ימון, דיג'ימון חרק צמח, סוג וירוס, רמת מבוגר. מתקפתו המיוחדת היא תרסיס סופר מסריח."

Spoiler ספוילר

אמט
    אם אתה רוצה לתת לו הוראות אתה צריך לשאול אם קראתי את V-TAMER 01, וכן קראתי
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    צ'וקומון קופץ על גמימון, ומועך את המבנה ה"גושי" למראה שלו. גמימון מתעוות מכאב, ואז אנג'י באה לגמימון ולחשה לו משהו. צ'וקומון קופץ על גמימון, אך ברגע האחרון כמימון מפנה את הקרן החדה שלו אל צ'וקומון, ודוקר אותו. צ'וקומון הכאוב דוקר אותו בשלוש הקרניים שלו בתמורה. שני הדיג'ימונים צעקו מכאב, והתחילו להתפרק. לפתע אתם רואים דיג'ימון קטן עם אוזניים גדולות בצבעי סגול ולבן מרחף בצד. באותו רגע הופיע קלף כחול ליד שניכם, והעברתם את הקלפים הכחולים בדיג'יכלים שלכם. שמעתם את הדיג'ימון הקטן בצד צועק "קולו קולו" וצ'וקומון וגמימון התפתחו! "לופמון, דיג'ימון חיה, סוג נתונים, רמת ילד. מתקפתו המיוחדת היא טורנדו קטן" ניתח הדיג'יכלי שלך. "טריאמון, דיג'ימון חיה, סוג חיסון, רמת ילד. מתקפתו המיוחדת היא אש מבריקה".

Spoiler ספוילר

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

2. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי שלום לכם צפה בהודעה
    בר
    "זה לא מה שעשיתם, זה מה שאתם תוכלו לעשות!" מאמימון שואג. "אתם מבינים, הבוס לא מעוניין שהדיג'ימון שלך יחזור לגדולתו...". מאמימון הוציא מצית ואמר "התחבושות שלי דליקות במיוחד... ברגע שהאש תיגע בכם, אתם תישרפו לגמרי! לפתע שמת לב שהדיג'י-ביצה של החברות מנסה לצאת מהדיג'יכלי, אבל נראה שהיא צריכה עוד דחיפה קטנה.

"אימפמון אל תדאג אנחנו נצא מזה ביחד כמו נכנסנו לזה ביחד!" אגיד לו כדי שלא ישבר.
    "אתה רשע כולכך, אתה עוד תשלם על כל מה שאתה עושה לנו, אתה תראה" אגיד למאמימון

3. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    ג'ון
    "אממ.. זה כלום!" הוקמון אומר, אך לא מצליח להסתיר את רגשותיו האמיתיים ומתחיל להסמיק. אתה שואל את קולומון מה הוא עושה פה, ומה אוגרמון רצה ממנו וקולומון משיב "אני לא יודע, קולו! אני פתאום הופעתי פה, ואז ראיתי יצור מוזר שנראה כמו הזה שהיה פה, רק יותר קטן, ואז הרגשתי מוזר קצת, ראיתי אור בוקע ממנו, והיצור הזה נעמד פה והתחיל לרדוף אחרי", "הרשגתי מוזר גם כשהצמח וציפור הקטנה גדלו לשתי הציפורים פה, קולו" הוא ממשיך להסביר לך.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    מצטער על העיכוב חח... תתוגמל בהמשך~

זה בסדר קורה ששוכחים דברים.
    ----------------------------
    'מוזר לא ידעתי שדיגמונים מרגישים כאשר דיג'מונים אחרים דיג'יגדלים(זה התרגום העברי) וגם לא היה שום מידע על קולומון' אחשוב לעצמי ואז אפנה להוקמון "תגיד הוקומון גם אתה הרגשתה משהו מוזר שאתה פיומון דיג'יגדלתם?"
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

4. NYO HO HO
    שם: עמית.
    טושירו
    בסדר בסדר מודה שכיף לי להגיב. אני יודע מה אתה רוצה לעשות כי אני אלוהים במשחק הזה.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~"אני פה!" שמעת את הקול של טסונומון זועק מימין וראית אותו שם, מגן על דיג'ימון קטן עם אוזניים גדולות בצבעי סגול ולבן, ויורה בועות על דיג'ימון שנראה כמו ירק גדול עם כמה נוצות על ראשו. "קולומון, אין מידע נוסף" ניתח הדיג'יכלי שלך את הדיג'ימון הקטן. "וג'ימון, דיג'ימון חרק צמח, סוג וירוס, רמת מבוגר. מתקפתו המיוחדת היא תרסיס סופר מסריח."
    "היי וג'ימון!תתרחק מקאלומון וסטונאמון!" אצעק לוג'ימון ולאחר מכן אתקרב לקאלומון וטסונאמון ואשאל:"למה הוא תוקף אתכם?"
    NYO HO HO BITCH

5. משתמש מנוסה
    שם: alien

מאקאטו
    "אני בסדר!" אומר לך וימון, "הרי כמה שיותר יותר שמח לא?". "קולומון יבוא, קולו" אומר לך קולומון. לפתע אתה רואה בצד כמה עכבישים, קצת יותר מדי גדולים מהרגיל, ונראה שהם מסתכלים כליך, במבט... קצת מרושע. לידם ראית כה תחבושות, דבר שנראה לך מוזר קצת.
    אני לוקח את וימון ביד אחת ואומר לו לחזור לצורת צ'יבימון בשביל שיהיה על הראש שלי,אחרי זה אני לוקח את קולומון ושם אותו על הכתף שלו,אחרי זה אני אומר לשניהם:"נראה לי שכדאי שהעכבישים האלה לא ממש רוצים להיות חברים שלנו,ואם היום המוזר הזה,הם דיג'ימונים,ולי אין ממש כוח לעוד קרב,אז..." אני מתחיל לברוח לכיוון הבית שלי.

6. משתמש מנוסה
    שם: אייל
    קנט
    אתה מעביר את קלף "אגרוף האפס המוחלט", ולפתע מאחורי סנדגיפטמון מופיעה הילה של איש שלג, כאשר האגרוף של איש השלג מקביל לראש של סנדגיפטמון. הראש מקפיא את כל החול סביב גיפטמון וגם את כל החלק התחתון שלו. "חומצת גוף!" גיפטמון צעק ולפתע פלג גופו התחתון הפך לחומצה יוקדת שהמסה את הקרח, ואז חזרה להיות חלק מגופו של גיפטמון. "סס.. חול רעיל!" צעק סנדגיפטמון וראשו הפך לחול, עם כמה נצנוצים סגולים בתוכם. חלק מהחול נורה על גיפטמון והגוף שלו התחיל לבעבע. שאר החול הפך חזרה להיות סנדגיפטמון. בכל זאת, נראה שגיפטמון עדיין לא מושפע מספיק מהמתקפה. לפתע הדיג'יכלי שלך מראה תמונה של גיפטמון, ומתמקד על קצה הזנב שלו. "אז זאת החולשה שלו..." אתה ממלמל
    אומר לסנדגיפטמון להפוך לחול ולהתמקם ליד קצה הזנב של גיפטמון ולחכות לפקודות. אומר לגיפטמון "לא רצית בנעימים? טוב,תתכונן..." ובזמן שהוא מנסה להבין למה אמרתי לו להתכונן אומר לסנדגיפטמון לתקוף את גיפטמון בקצה הזנב עם חול רעיל חזק מאוד,אם זה לא יפיל את גיפטמון אז אפעיל את הקלף שלי "סופת חול".
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

גם אני מאמין בתגובות בונות

תזכו בפרסים שווים עם נקודות תהילה!

שינוי כינוי עכשיו בזכות צמ"ח!

"There can be no ugly woman, there can only be not enough vodka"

7. משתמש מנוסה
    שם: דניאל
    יומה
    אתה ובילומון הולכים הביתה, ובדרך הוא משתנה חזרה למורומון, כדי למשוך פחות תשומת לב, אך פתאום הוא מתחיל לירות בועות לכל מקום. "מה אתה עושה?!" אתה שואל אותו ומכסה לו את הפה. "עכשיו כשהתפתחתי, יש לי יותר מדי אנרגיה בשביל להיות מורומון, אז אני מבזבז אותה עם בועות!" הוא מסביר לך וחוזר להיות בילומון בלית ברירה. כשאתם מגיעים הביתה אתה אומר לבילומון ללכת על ארבע רגליים, ואמא ואבא שלך לא שם לב. אתם נרדמתם מיד, והתעוררת לבית הספר (אתה צוחק אני עושה). בבית הספר, פתאום המנהל נכנס לחדר ואומר "ילדים, המורה שלכם הייתה מעורבת בתאונה, ובמקומה יבוא מר מאמי, נום מאמי". לכיתה נכנס איש מוזר בבגדים מוזרים, כשלפתע הדיג'יכלי שלך זמזם בשקט, כאילו ידע מה המצב שלך. "מאמימון, מנתח..."

Spoiler ספוילר
    "מאמימון? למה הדיג'יכלי שלי מצא דיג'ימון בסביבה..?" אשאל את עצמי ואתבונן לצדדים, "נום מאמי, הוא נראה מאוד מוזר" אוסיף ואשים את ידי בתוך הכיס על הדיג'יכלי, "רגע, מאמימון.. נום מאמי.. יכול להיות?!" אסנן בתדהמה וארים את ידי, "מאמי-סנסיי!" אקרא לו, "אני מרגיש כאבי בטן חזקים, אוכל לצאת החוצה ולהתקשר אל אמא שלי?" אשאל אותו ואחכה לתשובתו

הנה משפט משלי...
    גם ברגעים קשים תמיד אסמוך, אבטח ואאמין בך ולא אשכח אותך כי אתה חלק ממני
    "ה' מלך, ה' מלך, ה' ימלוך לעולם ועד"

8. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    בר
    "ארר!!" אימפמון צועק ומנסה להשתחרר מהתחבושות הרבות שמכסות את גופו, אך ללא הצלחה. "אני ואימפמון נצליח לנצח אותך! כי אנחנו חברים!" אתה צועק למאמימון, אך למעשה אתה מנסה לשחרר את הדיג'י-ביצה עם המילים שלך. לפתע מאמימון לקח את הדיג'יכלי שלך, וכיסה אותו באלפי תחבושות. "הדיג'י-ביצה מונעת בכוח החברות שלך, אך אין לך מספיק חברות לדיג'ימון שפגשת רק היום כדי לעבור את כל התחבושות שלי, שמונעות בכוח של אדון נ-" מאמימון לפתע הפסיק. "לא משנה... אתה לא תצליח! במיוחד לא עם הוירוס שלך!".
    ~~~~~~~~~~~~~~~~
    שים לב, אני רוצה שתתייחס ל"וירוס". תחשוב כאילו שבאמת חווית את זה כדי להגיב כמו שצריך.

ג'ון
    דיג'יגדילה זה באמת התרגום העברי, אבל הוא מחליא אותי... למעשה בתרגום חופשי זה דיג'י-התפתחות.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "כן!" משיב הוקמון. "אני הרגשתי פרץ פתאומי של אנרגיה, כמו אדרנלין, ואז התפתחתי!" הוא מסביר לך. "עכשיו אין לך סיכוי קלוש!" קארד משיב בתחרותיות אופיינית לו, אך אתה רואה משהו מוזר בו. העיניים שלו נראות שחורות לגמרי, ופיומון גם נראה כך. לפתע שמעת כמה צפירות, ועוד פעם שמת לב שאתה באמצע הכביש.

טושירו
    "אני לא יודע, אני באתי לכאן והוא תקף את קולומון!" טסונומון אומר לך. "אני רוצה להגן עליך ועל קולומון, אך אני לא יכול לנצח את וג'ימון לבד! אני צריך את הכוח שלך!"

מאקאטו
    "אם אני אחזור להיות צ'יבימון, אז תהיה לי המון אנרגיה עודפת, ואני אצטרך לקפץ כל הזמן!" אומר לך וימון.
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    אני מעדיף לכתוב תגובה קצרה ואז שתגיב מהר.

קנט
    סנדגיפטמון העביר את גבעת החול שלו שבה הוא "חי" בשקט בשקט אל הזנב של גיפטמון, כשלפתע החול התחיל לזהור בסגול וגיפטמון צרח בכאב. "סופת חול!" צעקת והעברת את קלף "סופת חול" שלך. אך כשסופת החול נגמרה, גיפטמון נעלם כלא היה.

יומה
    "כן, אתה יכול לצאת" הוא אומר לך, "אך אני מבקש שתשתמש בטלפון של המזכירות, ואת הטלפון שלך תביא לי" הוא מצביע על הדיג'יכלי.

~~~~~~~~~~~~~~~
    ראה מה שכתבתי לעומר

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

9. משתמש מנוסה
    שם: alien
    מאקאטו
    "אם אני אחזור להיות צ'יבימון, אז תהיה לי המון אנרגיה עודפת, ואני אצטרך לקפץ כל הזמן!" אומר לך וימון.
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    אני מעדיף לכתוב תגובה קצרה ואז שתגיב מהר.
    אני חושב לעצמי:"אם הוא ישאר וימון,הוא יוכל לרוץ בעצמו ואני אוכל לברוח מהר יותר,אבל אם הוא יפול זה יכול לסכן אותנו,מצד שני אם הוא יהפוך לצ'יבימון הוא יהיה קופצני ואני לא אוכל לשלוט עליו..." אני מסתכל עליו ואומר לו:"בינתיים תישאר וימון,אבל אל תיפול".

10. NYO HO HO
    שם: עמית.
    טושירו
    "אני לא יודע, אני באתי לכאן והוא תקף את קולומון!" טסונומון אומר לך. "אני רוצה להגן עליך ועל קולומון, אך אני לא יכול לנצח את וג'ימון לבד! אני צריך את הכוח שלך!"
    "אבל מה אני אעשה?אני לא יודע איך להילחם!" אומר לטסונאמון 'רגע!' אחשוב לעצמי 'במשחק תמיד קאלומון עזר לדיג'ימונים להתפתח, אולי הוא יוכל גם עכשיו!' ולאחר מכן אפנה לקאלומון "קאלומון, תוכל לעזור לטסונאמון להתפתח?"
    NYO HO HO BITCH

11. משתמש מנוסה
    בר
    "ארר!!" אימפמון צועק ומנסה להשתחרר מהתחבושות הרבות שמכסות את גופו, אך ללא הצלחה. "אני ואימפמון נצליח לנצח אותך! כי אנחנו חברים!" אתה צועק למאמימון, אך למעשה אתה מנסה לשחרר את הדיג'י-ביצה עם המילים שלך. לפתע מאמימון לקח את הדיג'יכלי שלך, וכיסה אותו באלפי תחבושות. "הדיג'י-ביצה מונעת בכוח החברות שלך, אך אין לך מספיק חברות לדיג'ימון שפגשת רק היום כדי לעבור את כל התחבושות שלי, שמונעות בכוח של אדון נ-" מאמימון לפתע הפסיק. "לא משנה... אתה לא תצליח! במיוחד לא עם הוירוס שלך!".
    ~~~~~~~~~~~~~~~~
    שים לב, אני רוצה שתתייחס ל"וירוס". תחשוב כאילו שבאמת חווית את זה כדי להגיב כמו שצריך.
    "זה ממש לא קשור לסוג של הדיג'ימון!" אגיד לו
    " אימפמון אולי נראה קשוח ואולי משתנהג קצת רע, אבל אני יודע שמבפנים הוא הכי טוב ונחמד שאני מכיר" אגיד כאשר אנסה לא לבכות.

12. משתמש מנוסה
    שם: דניאל
    יומה
    "כן, אתה יכול לצאת" הוא אומר לך, "אך אני מבקש שתשתמש בטלפון של המזכירות, ואת הטלפון שלך תביא לי" הוא מצביע על הדיג'יכלי.
    "אהה זה?" אשאל בחיוך ואראה לו את הדיג'יכלי שלי, "זה לא פלאפון .." אגיד ואחזיר אותו לכיס, "זה רק.. זה רק.." אומר בחוסר אונים מבלי לדעת באיזה תירוץ להשתמש, "זה רק הטמגוצ'י שלי, כן אני מגדל חיה דיגיטלית וזה נורא כיף!" אומר לו ואצא בלחץ מן הכיתה ומשם ארוץ ואתגנב דרך החלון אל החדר בביתי בכדי לראות אם משהו משונה קרא לבילומון.

הנה משפט משלי...
    גם ברגעים קשים תמיד אסמוך, אבטח ואאמין בך ולא אשכח אותך כי אתה חלק ממני
    "ה' מלך, ה' מלך, ה' ימלוך לעולם ועד"

13. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    [

ג'ון
    דיג'יגדילה זה באמת התרגום העברי, אבל הוא מחליא אותי... למעשה בתרגום חופשי זה דיג'י-התפתחות.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "כן!" משיב הוקמון. "אני הרגשתי פרץ פתאומי של אנרגיה, כמו אדרנלין, ואז התפתחתי!" הוא מסביר לך. "עכשיו אין לך סיכוי קלוש!" קארד משיב בתחרותיות אופיינית לו, אך אתה רואה משהו מוזר בו. העיניים שלו נראות שחורות לגמרי, ופיומון גם נראה כך. לפתע שמעת כמה צפירות, ועוד פעם שמת לב שאתה באמצע הכביש.

[
    עם זה מפריע לך אני לא השתמש בביטוי פשוט התלהבתי מזה כי אני שומע את הביטוי כשאני צופה בסדרה בזום.
    ---------------------------------
    "כן ממש עד כה אני זה שהיה אחרי לניצחונות שלנו " אומר לו ואצחק, "אבל לפני שנתחיל לריב שוב בו נרד מהכביש" אומר לג'ון קארד והלך להינצל בפני האנשים שצופרים על שעצרנו את התנועה.
    ' מוזר אני חושב שראיתי שהעניים של ג'ון קארד ושל פיומון שחורות יד כה העניים של פיומון היו כחולות אולי משהו קרה שהוא התפתח' אחשוב לעצמי ואז אסתכל על הוקמון ואפנה עליו בלחש "תגיד הוקומון גם לך יש תחושה מוזר לגבי פיומון וג'ון קארד הם נראים לי קצת... , איך לומר זאת מוזר." אשאל אותו ואחכה לתגובתו.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

14. אני שלד
    שם: עמית
    אמט
    אם אתה רוצה לתת לו הוראות אתה צריך לשאול אם קראתי את V-TAMER 01, וכן קראתי
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    צ'וקומון קופץ על גמימון, ומועך את המבנה ה"גושי" למראה שלו. גמימון מתעוות מכאב, ואז אנג'י באה לגמימון ולחשה לו משהו. צ'וקומון קופץ על גמימון, אך ברגע האחרון כמימון מפנה את הקרן החדה שלו אל צ'וקומון, ודוקר אותו. צ'וקומון הכאוב דוקר אותו בשלוש הקרניים שלו בתמורה. שני הדיג'ימונים צעקו מכאב, והתחילו להתפרק. לפתע אתם רואים דיג'ימון קטן עם אוזניים גדולות בצבעי סגול ולבן מרחף בצד. באותו רגע הופיע קלף כחול ליד שניכם, והעברתם את הקלפים הכחולים בדיג'יכלים שלכם. שמעתם את הדיג'ימון הקטן בצד צועק "קולו קולו" וצ'וקומון וגמימון התפתחו! "לופמון, דיג'ימון חיה, סוג נתונים, רמת ילד. מתקפתו המיוחדת היא טורנדו קטן" ניתח הדיג'יכלי שלך. "טריאמון, דיג'ימון חיה, סוג חיסון, רמת ילד. מתקפתו המיוחדת היא אש מבריקה".

Spoiler ספוילר
    טוב, אז אני לא קראתי V-TAMER 01, אז לא, אין לי מושג שהייתי צריך לשאול או למה
    -
    "צ'וקומון!" אני צועק כשהוא וגמימון מתחילים להתפרק.
    "מה לעז-" "צ'וקומון - אה - לופמון! אתה בסדר!" רץ אליו (או אליה, ד"א הוא\היא בן או בת?) ומחבק אותו\ה "כבר חשבתי שאיבדתי אותך..".
    מסתכל אל עבר אנג'י ואל טריירמון ובוחן את הצורה החדשה של גמימון.
    -
    אין לי כל כך איך לכתוב דברים ארוכים יותר חוץ ממחשבות פילוסופיות עמוקות, אז סליחה, אבל אין לי כל כך מה לכתוב ארוך (הניסוח קצת נשמע כמו EXCUSE ME?!, אבל זאת לא הכוונה )

Spoiler ספוילר

עמוד 7 מתוך 7 ראשוןראשון ... 567

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •