Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 7 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 104
  1. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    יש אישור מאיתי
    אין בעיה, יש אישור מבחינתי.
    בהצלחה!

פתחי דבר

אני אוהב מאוד דיג'ימון, ותמיד רציתי לנהל, ובעיקר לפתוח בעצמי, מ"ת. וכאשר הייתי בעיצומי הסדרה טיימרס, עמית(טריד) התלונן שמשעמם לו והא רוצה מ"ת, והחלטתי לפתוח את המ"ת הזה. אני לא כל כך שמרן בנוגע לאיכות המשחק ואני אשמח רק אם המשחק ימשך כמה שיותר. כמה הערות בנוגע למשחק: אני משתמש בשמות היפנים של הדיג'ימונים ושל הצורות.

Fresh- תינוק 1
    In-Training- תינוק 2
    Rookie- ילד
    Champion- מבוגר
    Ultimate- מושלם
    Mega- על

עלילה/רקע:

*העלילה מתרחשת ביקום זהה לעלילה של טיימרס, אך לא באותו יקום*בעולם שבו דיג'ימון הוא לא יותר ממשחק קלפים ומחשב, אתם ילדים בכיתה ה' שאוהבים את המשחק. בתור אספנים מושבעים והבעלים של כמה משחקי מחשב, אתם נחשבים כטיימרים די חזקים. יום אחד, כאשר אתם בוחנים אסטרטגיות חדשות בקלפים, אתם מבחינים בקלף שאתם לא זוכרים. אתם מושיטים יד אל הקלף, ולפתע הוא זוהר והופך לקלף כחול. קודם כל בחנתם אותו כדי לבדוק אם יש מידע עליו על הקלף, אך גיליתם שאין שום מידע עליו. לכן עשית את הדרך השנייה לבדוק את הקלף, והעברת אותו בקורא הקלפים. ניצוצות עפו מהקורא ולפתע הוא זהר בדיוק כמו הקלף הכחול, והוא השתנה למה שאתה זיהית כדיג'יכלי אמיתי. וככה התחיל המסע שלך. המסע כדיג'ימון טיימר.

חבילות קלפים:
    לדיג'יכלי שלך יש את היכולת להגשים את האלגוריתם שכלוא בקלף וכך לחזק את הדיג'ימון שלך. יש מספר סוגי קלפים שישפיעו על הדיג'ימון שלך בצורות שונות.
    קלפי יכולת- מגבירים את אחד מהיכולות של הדיג'ימון שלך- מהירות, הגנה, התקפה, עמידות, משקל וכולי. חיבורים שונים ישפיעו על הדיג'ימון שלך בצורה שונה.
    קלפי מכשיר- קלפים חזקים במיוחד שרק טיימרים מאוד מנוסים יכולים להשתמש בהם. למרות שהם נקראים כך הרוב לא יתנו לך מכשיר מסוים.
    קלפי חפץ- נותנים לדיג'ימון שלך לאחוז חפץ מסוים שלרוב גם יחזק אותו בצורה כלשהי.
    קלפי דיג'ימון- ככה לפחות אני קורא להם. חלק מהם תקבלו לבד, אבל את רובם תשיגו על ידי לנצח את הדיג'ימון עצמו. הם נותנים לך להשתמש ביכולת, מתקפה או חפץ יחודי של הדיג'ימון שניצחת.
    קלף כחול- קלף פשוט עם יכולות "קסומות". מידע מלא יתגלה בהמשך המשחק.
    קלף ריק- המצאה שלי. תקבלו מספר בלתי מוגבל של קלפים ריקים. כיוון שבעולם האמיתי המידע החסר של הדיג'ימונים לא יכול להתגבש למשהו לבד. עליך להשתמש בקלף הריק ולהפוך אותו לקלף דיג'ימון. בעולם הדיגיטלי אתה יכול להכניס חפצים אל הקלפים הריקים בשביל ליצור קלפי חפץ, ועם מספיק חבילות אבק אתה יכול אתה יכול ליצור לעצמך קלף יכולת.
    אחר- קלפי התפתחות ושינויים בגוף כגון שינוי הפיכת היד למתכת.
    לאחר שימוש אחד בקלף בזמן הקרב האלגוריתם ידעך ורק לאחר הקרב יחזור לשימוש.

טעינת דיג'ימונים:
    לאחר שהרגת דיג'ימון מסוים, הוא יהפוך לנתונים למשך פרק זמן קצר, שבמהלכו הדיג'ימון שלך יכול לטעון את הנתונים. לרוב זה פשוט יחזק אותך, אבל אם אלו נתונים של דיג'ימון חזק, הדיג'ימון שלך יכול להשתמש ביכולות שלו למשך פרק זמן קצר. אם הדיג'ימון שאתה טוען חזק מאוד יחסית אליך (לפעמים גם חלש קצת ממך יכול לעוד) המראה שלו "ישתלט" עליך וחלקים ממנו יפרצו ממך. חלק מהנתונים יכולים להיכנס אל הקלף הריק כדי ליצור קלף דיג'ימון. למרות כל זאת, צריך להיזהר בכל מה שנוגע לטעינה, כי טעינה של הרבה דיג'ימונים רשעים וחזקים במיוחד תוך זמן קצר יכול להשפיע על האישיות, ואפילו לגרום לשותף שלך להפוך לוירוס.

אויבים:
    בתחילת המשחק כנראה שכל מה שתעשו הוא להילחם נגד דיג'ימונים קטנים ברמות ילד-מבוגר (הסבר על השמות של הרמות בסוף המשחק). אפקט מעניין שאני רוצה להוסיף הוא, שאם לא תטענו את הדיג'ימון, יש סיכוי שתפגשו אותו שוב, ואז יכול להיות שהוא יחזור בתור נשמה טובה ויעזור לך הוא שיחזור כמו שהוא היה קודם, אך הפעם עם טינה גדולה כלפיכם. הרבה פעמים גם לא תדעו שזה דיג'ימון שפעם הרגתם. למשל, אתה יכולת להרוג פוגמון, והוא יחזור לחיים בתור פגומון, שלבסוף, בתור דיג'ימון טוב, יתפתח לגוטסומון- . שימו לב שהדיג'ימונים ילחמו לבדם, אבל תהיו עירניים כי העברת קלפים זה חלק מהיותך טיימר.

טופס הרשמה:
    *המשחק פתוח ל6 שחקנים, 3 מקומות שמורים, ו3 פתוחים*
    שם משתמש: עם קישור למשתמש
    שם במשחק: שם יפני/אמריקאי
    מראה: תמונה או תיאור. מי שמביא את שניהם יכול להשקיע קצת פחות ברקע.
    רקע: אין הגבלת שורות, מה שמשנה זה האיכות, לא הכמות.
    שותף דיג'ימון: אין הגבלה. אם יש התפצלות אתם יכולים לכתוב מועדף. אתם תקבלו את הדיג'ימון בצורת התינוק 2 שלו- לאחר שהוא התפתח לצורת ילד הוא ישאר בצורת ילד. טיפול לא נכון יגרור את הדיג'ימון להתפתחות אפלה.
    אופי: תתפרעו
    הערות:

שותפ/ים:
    1-3 שותפים.
    אופי:
    רקע קצרצר:
    מראה:

טופס ליצירת דיג'ימון (אופציונלי):
    מבוסס על חיה: לא חובה
    סוג: חיסון/נתונים/וירוס
    אישיות:
    מתקפות מיוחדות (1-3):
    רעיונות להתפתחויות-אם יש:
    ציור/תיאור:
    מומחיות: הגנה/התקפה/מהירות/אסטרטגיה

לא להגיב

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

2. היורתמים לא תמיד מנצחים
    • לכבוד השידור של דיג'ימון בערוץ זום, בשלב מסוים וקרוב במשחק אתם תזכו להילחם יחד עם הלוחם האגדי אומגמון נגד אויב לא ידוע (יתגלה במהלך האוונט)
    במהלך האוונט תלחמו נגד סדרת אויבים שנגדם נלחמו בדיג'ימון הרפתקאות אחד ושתיים, ולבסוף תקבלו די'גיביצים. דיג'ימונים בלי התפתחות שיריון אמיתית, יקבלו מצב מיוחד. מצב שיריון. מצב זה יראה כמו צורת הילד,, אך מכוסה בשיריון צהוב.

לא להגיב

~אלון 2015

סקילה זה אח

STM= system to manage

3. היורתמים לא תמיד מנצחים
    *שמור למידע*

לא להגיב

~אלון 2015

סקילה זה אח

STM= system to manage

4. היורתמים לא תמיד מנצחים
    רשומים

Mr. Blue Sky

Spoiler ספוילר

Alien

Spoiler ספוילר

Odin Borson

Spoiler ספוילר

מונקי-

Spoiler ספוילר

~BarMaster~

Spoiler ספוילר

EZ-style

Spoiler ספוילר

~Mudkip~

Spoiler ספוילר

RedNovaDragon

Spoiler ספוילר

אפשר להגיב

~אלון 2015

סקילה זה אח

STM= system to manage

5. משתמש מנוסה
    שם: alien
    שם משתמש: http://www.myforum.co.il/member.php?u=5157
    שם במשחק: מאקוטו נייגי
    מראה:http://cdn.myanimelist.net/images/ch.../16/211593.jpg בעל שיער חום,עיניים ירוקות גדולות,מטר שלושים-ארבעים [מה זה גובה ממוצע של ילד בן 10?] תמיד מסתובב עם סווצ'ר שחור שאם סוגרים את הכובע שלו רואים סוג של מסכה ומכנסיי ג'ינס כחולים,נעליים שחורות עם האותיות MN בצדדים החיצוניים.
    רקע: מאקוטו נייגי היה נוכח לאירוע שבו דיג'ימון אמיתי הופיע בכדור הארץ,שהיה ילד קטן הדיג'ימון פוגמון הופיע והתחיל להרוס את השכונה של מאקוטו,מסיבה כולשהי אף אחד לא זוכר את האירוע הזה,כולם היו בטוחים שמאקוטו מדמיין,אבל כשראה את הקלף של פוגמון במשחק הקלפים דיג'ימון,הוא ידע שהוא לא דמיין,כשזומן הדיג'יכלי הוא חייך ואמר לעצמו "הגיע הזמן שלי...להוכיח שהם טעו,ואני צדקתי".
    שותף דיג'ימון: וימון [V-Mon]
    אופי: ,נחמד,שקט,חכם,בעל יכולת להבחין בפרטים הקטנים ורציני מאוד,חשוב לו מאוד להיות צודק.
    הערות:

6. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    שם משתמש: מונקי http://www.myforum.co.il/member.php?u=17974
    שם במשחק: ג'ון גיים
    מראה: ג'ון בעל גובהה ממוצע בעל שער כחום/חום ג'קט כתום ומתחתין חולצה שחורה/ירוקה, ולובש מכנסי ג'ינס ארוכים ונועל נעלי ספורט שחורות.

רקע: ג'ון הוא גאון בכל הנוגע למשחקי מחשב ואסטרטגיה, כבר שהוא היה צעיר הוא הפגין יכולות גבוהות במיוחד בכל משחק שהתחיל., אם זה היה במשחקי יריות, פנטזיה או כל דבר אחר.
    הוריו אומנם דאגו שבגלל יכולותיו הגבוהות במשחקי מחשב הוא יפסיק לשחק בחוץ עם חברים ולכן הכירו לו את משחק הקלפים של דיג'מון.
    ובהחלט לאחר שהוא החל לשחק במשחקי הקלפים הוא התחיל לצבור חברים, יריבים וקלפים רבים.
    אחד מהחברים/ יריבים שלו הוא ג'ון קארד, תחילה היריבות שלהם החלה בגלל שג'ון קארד התגר אותו בגלל ששם זהה ולאחר שניצחתי אותו היריבות הפחה לחברות של למידה אחד מהשני בתקווה לנצח.
    חוץ ממשחק הקלפים אי לו יותר מדי ניסיון בשטח והוא בעיקר מוח בלי כוח דבר שיוצר מגרעה גדולה כנגדו.
    כאשר הוא ראה את הקלף הכחול והמוזר הסקרנות הטבעית שלו פרצה במיוחד בגלל שהוא לא ראה דבר כזה קודם לכן וכאשר הוא קיבל את דיג'יכלי הוא הבין מיד שהוא לא יכול יותר לשבת בלי מעשה ישיש לו הרפתקה לעבור!
    שותף דיג'ימון: פררהמון (Pururumon)
    אופי: חכם, סקרון ,פוחד מגבהים , תחרותי, חברתי אך מאט בישן מול אנשים חדשים ואסטרטג.
    הערות: אני לא ממש חזק בעניין הדיג'ימון אבל זה נראה משחק נחמד ואני מכיר מאט את הסדרה מזמן הילדות שלי שהיא הייתה משודרת בארץ.

שותף :ג'ון קארד
    אופי: תחרותי, חברותי, שונא להפסיד ומצחיק.
    רקע קצרצר: ג'ון קארד פגש בג'ון גיים כאשר הוא התגר אתו לקרב ולבסוף הפסיד, לאחר גמן רב הם הפכו לחברים /יריבים.
    בניגוד לג'ון גיים הוא לא אסטרטג והולך בעיקר על כוח , הוא חזק ,מהיר וחסר חשש ואלי זוהי המגרעה הגדולה שלו.
    מראה: בעל שער צהוב ועניים שחרות, לובש חולצה לבנה קצרה עם סימן של כדור עליה, ולובש מכנסי ספורט קצרים ושחורים ועל רגליו נעלי ספורט זהובות ונוצצות.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

7. משתמש מנוסה
    שם: עידן
    שם משתמש: ~Mudkip~
    שם במשחק: אדוארד מאטסודה
    מראה: שיער שחור עד לאוזניים בעל קוץ אחד מלפנים ,עיניים ירוקות בוהקות,גובה ממוצע לגילו,חולצה ארוכה שחורה עם סמל של יין ויאנג ומכנסי ג'ינס אפורים.
    רקע: מאז שהיה תינוק אדוארד לא התחבר לאנשים,תמיד זה היה הוא והחיות,היחידה שאדוארד אי פעם התחבר אליה הייתה חברתו איימי,את איימי אדוארד עוד הכיר מגיל שנה כאשר הוריהם הפגישו ביניהם והשניים בהו בחיות בפארק,איימי ואדוארד לא טרחו להתחבר לאנשים אחרים לאורך השנים משום שרק הם "מבינים אחד את השני" והשניים פיתחו לעצמם מערכת יחסים שאין כמוה,כל יום אחרי בית הספר הם היו נוהגים ללכת לפארק או לגן החיות ולצפות בחיות ושנמאסו עליהם החיות היו פונים לביתו של אדוארד ומשחקים במשחק האהוב עליהם-דיג'ימון,אדוארד ואיימי אהבו את המשחק נורא משום שהדיג'ימונים הזכירו להם חיות רבות ואף היו טובים מאוד במשחק(אדוארד במיוחד).
    שותף דיג'ימון: גילמון אבל מכיוון שזה בצורת התינוק השנייה אז גיגימון בעיקרון...
    אופי:אדוארד הינו ילד חולמני ומתבודד שלא מתחבר לאנשים בקלות,אדוארד שאפתן וחובב חיות מושבע,אדוארד ידוע ביכולתו המדהימה לקלוט דברים והא נחשב לאחד שלומד מהר,חברתו היחידה הינה איימי אשר בעלת אישיות דומה לו.
    הערות:הפואנטה של איימי היא רק בכדי להדגיש את האישיות של אדוארד למרות שאשמח שאם אתקבל היא תהיה השותפה לכאורה.

"When everything... everything... everything you touch turns to gold gold gold"

Spoiler ספוילר

8. משתמש מנוסה
    שם: אייל
    שם משתמש:Odin Borson
    שם במשחק:קנט ואנדוראס
    מראה: שיער שחור בינוני באורכו שמכסה אחת מהעיניים,עור די בהיר,חולצה כחולה,מעיל צמוד שחור,מכנסי ג'ינס כחולות,נעליים כתומות עם שרוכים.
    רקע:קנט היה פעם ילד רגיל כשהיה בגן,אבל אחרי שסיים גן חובה,הוריו נבחרו בתור שגרירי מצרים ונאלצו לנסוע לשם לכמה זמן ואז לחזור. קנט נעשה ילד בודד ובילה את רוב זמנו בציור,עד שהוא נעשה די טוב בזה,הוא התחיל לצייר באופן אובססיבי יצורים בשם דיג'ימונים אשר הוא זכר מילדותו המוקדמת יותר בבית,הוא פיתח אהבה לדברים מצריים וביסס עליהם דיג'ימונים משלו. קנט נעשה הכי שמח שהוא אי פעם היה כשהודיעו לו שהוריו עומדים לחזור לביתו סוף סוף. אבל אז הוא שמע שיש עיכוב של כמה זמן,הוא שקע בדיכאון ובציורים עד שהוא פגש את הדיג'ימון שלו,הוא נעשה החבר היחיד שלו ואז כשהם חזרו לביתם,קנט נעשה חבר של סנדגיפטמון ורק הוא,הם התחילו להתקרב יותר וקנט התחיל לגלות יותר עניין במשחק דיג'ימון.
    שותף דיג'ימון:אם יש טופס לדיג'ימון אז למה צריך ת'סעיף הזה?.
    אופי:שקט,אוהב לתכנן דברים,מצייר הרבה,לא מדבר הרבה,אדיש רוב הזמן.
    הערות:סוף סוף!

מבוסס על חיה:נחש וחול
    סוג:חיסון
    אישיות:מנהיגותי,חברותי,מנסה לשכנע את קנט להיות יותר פתוח לאנשים
    מתקפות מיוחדות (1-3):חול רעיל
    רעיונות להתפתחויות-אם יש:אני יכול למסור לך בה"פ כל פעם שהוא צריך?
    ציור/תיאור:גבעת חול קטנה שיוצא מתוכה נחש קוברה בגודל כף יד,יש לו פסים על כל גופו,הוא ירוק והחול צהוב בצבע זהב.
    מומחיות:אסטרטגיה
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

גם אני מאמין בתגובות בונות

תזכו בפרסים שווים עם נקודות תהילה!

שינוי כינוי עכשיו בזכות צמ"ח!

"There can be no ugly woman, there can only be not enough vodka"

9. משתמש מנוסה
    שם משתמש: ~BarMaster~
    שם במשחק: בר ארווינג
    מראה:
    ילד נמוך, קפוצו'ן כחול, מכנס כחול, עניים כחולות, משקפיים
    רקע: בר ארווינג אומץ על ידי זוג יפני כשהיה בפגיה כי הוריו הזניחו אותו. לפעמים כשלא קיבל 100 במבחן קיבל מכות וצווה להישאר בבית, כאשר חזר מאוחר מחברים שלו גם כשאיחר בחצי דקה קיבל מכות.
    כשגדל שהיה בן 10 אסף ואהב דיג'ימונים והחליט לאסוף את כל הקלפים. הוריו המאמצים המשיכו להכות אותו ולהתנהג אליו רע לכן ברח מהבית וחי ברחוב. החיים ברחוב היו קשים, הוא היה צריך לגנוב אוכל ולישון בתוך קופסא מקרטון קרוע גם בגשמים וגם בחום, למרות שהוריו הצטערו על הכל, שמר להם טינה על כל המכות שחטף העדיף לחיות ברחוב.
    שותף דיג'ימון: Impmon (yaamon)
    אופי: מופנם, שקט, חדור מוטיבציה, יש לו ציפיות גבוהות.
    הערות: אשמח להסבר קצת יותר מפורט על כל הקטע הזה של הקלפים והסריקה של הדיג'י (יש לי ניסיון בדיג'ימון)

10. היורתמים לא תמיד מנצחים
    ציטוט פורסם במקור על ידי doctor who? צפה בהודעה
    שם משתמש: http://www.myforum.co.il/member.php?u=5157
    שם במשחק: מאקוטו נייגי
    מראה:http://cdn.myanimelist.net/images/ch.../16/211593.jpg בעל שיער חום,עיניים ירוקות גדולות,מטר שלושים-ארבעים [מה זה גובה ממוצע של ילד בן 10?] תמיד מסתובב עם סווצ'ר שחור שאם סוגרים את הכובע שלו רואים סוג של מסכה ומכנסיי ג'ינס כחולים,נעליים שחורות עם האותיות mn בצדדים החיצוניים.
    רקע: מאקוטו נייגי היה נוכח לאירוע שבו דיג'ימון אמיתי הופיע בכדור הארץ,שהיה ילד קטן הדיג'ימון פוגמון הופיע והתחיל להרוס את השכונה של מאקוטו,מסיבה כולשהי אף אחד לא זוכר את האירוע הזה,כולם היו בטוחים שמאקוטו מדמיין,אבל כשראה את הקלף של פוגמון במשחק הקלפים דיג'ימון,הוא ידע שהוא לא דמיין,כשזומן הדיג'יכלי הוא חייך ואמר לעצמו "הגיע הזמן שלי...להוכיח שהם טעו,ואני צדקתי".
    שותף דיג'ימון: וימון [v-mon]
    אופי: ,נחמד,שקט,חכם,בעל יכולת להבחין בפרטים הקטנים ורציני מאוד,חשוב לו מאוד להיות צודק.
    הערות:
    רשום. ד"א 1.40 זה גובה נורמלי אני מניח.

ציטוט פורסם במקור על ידי מונקי צפה בהודעה
    שם משתמש: מונקי http://www.myforum.co.il/member.php?u=17974
    שם במשחק: ג'ון גיים
    מראה: ג'ון בעל גובהה ממוצע בעל שער כחום/חום ג'קט כתום ומתחתין חולצה שחורה/ירוקה, ולובש מכנסי ג'ינס ארוכים ונועל נעלי ספורט שחורות.

רקע: ג'ון הוא גאון בכל הנוגע למשחקי מחשב ואסטרטגיה, כבר שהוא היה צעיר הוא הפגין יכולות גבוהות במיוחד בכל משחק שהתחיל., אם זה היה במשחקי יריות, פנטזיה או כל דבר אחר.
    הוריו אומנם דאגו שבגלל יכולותיו הגבוהות במשחקי מחשב הוא יפסיק לשחק בחוץ עם חברים ולכן הכירו לו את משחק הקלפים של דיג'מון.
    ובהחלט לאחר שהוא החל לשחק במשחקי הקלפים הוא התחיל לצבור חברים, יריבים וקלפים רבים.
    אחד מהחברים/ יריבים שלו הוא ג'ון קארד, תחילה היריבות שלהם החלה בגלל שג'ון קארד התגר אותו בגלל ששם זהה ולאחר שניצחתי אותו היריבות הפחה לחברות של למידה אחד מהשני בתקווה לנצח.
    חוץ ממשחק הקלפים אי לו יותר מדי ניסיון בשטח והוא בעיקר מוח בלי כוח דבר שיוצר מגרעה גדולה כנגדו.
    כאשר הוא ראה את הקלף הכחול והמוזר הסקרנות הטבעית שלו פרצה במיוחד בגלל שהוא לא ראה דבר כזה קודם לכן וכאשר הוא קיבל את דיג'יכלי הוא הבין מיד שהוא לא יכול יותר לשבת בלי מעשה ישיש לו הרפתקה לעבור!
    שותף דיג'ימון: פררהמון (pururumon)
    אופי: חכם, סקרון ,פוחד מגבהים , תחרותי, חברתי אך מאט בישן מול אנשים חדשים ואסטרטג.
    הערות: אני לא ממש חזק בעניין הדיג'ימון אבל זה נראה משחק נחמד ואני מכיר מאט את הסדרה מזמן הילדות שלי שהיא הייתה משודרת בארץ.

שותף :ג'ון קארד
    אופי: תחרותי, חברותי, שונא להפסיד ומצחיק.
    רקע קצרצר: ג'ון קארד פגש בג'ון גיים כאשר הוא התגר אתו לקרב ולבסוף הפסיד, לאחר גמן רב הם הפכו לחברים /יריבים.
    בניגוד לג'ון גיים הוא לא אסטרטג והולך בעיקר על כוח , הוא חזק ,מהיר וחסר חשש ואלי זוהי המגרעה הגדולה שלו.
    מראה: בעל שער צהוב ועניים שחרות, לובש חולצה לבנה קצרה עם סימן של כדור עליה, ולובש מכנסי ספורט קצרים ושחורים ועל רגליו נעלי ספורט זהובות ונוצצות.
    רשום.

ציטוט פורסם במקור על ידי ~mudkip~ צפה בהודעה
    שם משתמש: ~mudkip~
    שם במשחק: אדוארד מאטסודה
    מראה: שיער שחור עד לאוזניים בעל קוץ אחד מלפנים ,עיניים ירוקות בוהקות,גובה ממוצע לגילו,חולצה ארוכה שחורה עם סמל של יין ויאנג ומכנסי ג'ינס אפורים.
    רקע: מאז שהיה תינוק אדוארד לא התחבר לאנשים,תמיד זה היה הוא והחיות,היחידה שאדוארד אי פעם התחבר אליה הייתה חברתו איימי,את איימי אדוארד עוד הכיר מגיל שנה כאשר הוריהם הפגישו ביניהם והשניים בהו בחיות בפארק,איימי ואדוארד לא טרחו להתחבר לאנשים אחרים לאורך השנים משום שרק הם "מבינים אחד את השני" והשניים פיתחו לעצמם מערכת יחסים שאין כמוה,כל יום אחרי בית הספר הם היו נוהגים ללכת לפארק או לגן החיות ולצפות בחיות ושנמאסו עליהם החיות היו פונים לביתו של אדוארד ומשחקים במשחק האהוב עליהם-דיג'ימון,אדוארד ואיימי אהבו את המשחק נורא משום שהדיג'ימונים הזכירו להם חיות רבות ואף היו טובים מאוד במשחק(אדוארד במיוחד).
    שותף דיג'ימון: גילמון אבל מכיוון שזה בצורת התינוק השנייה אז גיגימון בעיקרון...
    אופי:אדוארד הינו ילד חולמני ומתבודד שלא מתחבר לאנשים בקלות,אדוארד שאפתן וחובב חיות מושבע,אדוארד ידוע ביכולתו המדהימה לקלוט דברים והא נחשב לאחד שלומד מהר,חברתו היחידה הינה איימי אשר בעלת אישיות דומה לו.
    הערות:הפואנטה של איימי היא רק בכדי להדגיש את האישיות של אדוארד למרות שאשמח שאם אתקבל היא תהיה השותפה לכאורה.

רשום, אתה מוזמן לשלוח דף שותף בסקייפ או בפרטי כי זה כבר לא נחוץ פה.

ציטוט פורסם במקור על ידי odin borson צפה בהודעה
    שם משתמש:odin borson
    שם במשחק:קנט ואנדוראס
    מראה: שיער שחור בינוני באורכו שמכסה אחת מהעיניים,עור די בהיר,חולצה כחולה,מעיל צמוד שחור,מכנסי ג'ינס כחולות,נעליים כתומות עם שרוכים.
    רקע:קנט היה פעם ילד רגיל כשהיה בגן,אבל אחרי שסיים גן חובה,הוריו נבחרו בתור שגרירי מצרים ונאלצו לנסוע לשם לכמה זמן ואז לחזור. קנט נעשה ילד בודד ובילה את רוב זמנו בציור,עד שהוא נעשה די טוב בזה,הוא התחיל לצייר באופן אובססיבי יצורים בשם דיג'ימונים אשר הוא זכר מילדותו המוקדמת יותר בבית,הוא פיתח אהבה לדברים מצריים וביסס עליהם דיג'ימונים משלו. קנט נעשה הכי שמח שהוא אי פעם היה כשהודיעו לו שהוריו עומדים לחזור לביתו סוף סוף. אבל אז הוא שמע שיש עיכוב של כמה זמן,הוא שקע בדיכאון ובציורים עד שהוא פגש את הדיג'ימון שלו,הוא נעשה החבר היחיד שלו ואז כשהם חזרו לביתם,קנט נעשה חבר של סנדגיפטמון ורק הוא,הם התחילו להתקרב יותר ואז יום אחד,קנט מצא דיג'יכלי.
    שותף דיג'ימון:אם יש טופס לדיג'ימון אז למה צריך ת'סעיף הזה?.
    אופי:שקט,אוהב לתכנן דברים,מצייר הרבה,לא מדבר הרבה,אדיש רוב הזמן.
    הערות:סוף סוף!

מבוסס על חיה:נחש וחול
    סוג:חיסון
    אישיות:מנהיגותי,חברותי,מנסה לשכנע את קנט להיות יותר פתוח לאנשים
    מתקפות מיוחדות (1-3):חול רעיל
    רעיונות להתפתחויות-אם יש:אני יכול למסור לך בה"פ כל פעם שהוא צריך?
    ציור/תיאור:גבעת חול קטנה שיוצא מתוכה נחש קוברה בגודל כף יד,יש לו פסים על כל גופו,הוא ירוק והחול צהוב בצבע זהב.
    מומחיות:אסטרטגיה

השותף דיג'ימון נועד כדי שתכתוב את השם. למעשה ברקע אתה עוד לא אמור לפגוש את הדיג'ימון שלך, אבל זה בסדר גם בלי החלק הזה ברקע. בנוגע להתפתחויות אתה מוזמן, אבל אשמח שתגיד לי את תינוק 2 עכשיו... וגם ברקע זה אמור להיות לפני שהשגת דיג'יכלי. ד"א תסביר לי בה"פ את המתקפה. בנוגע לסנדגיפטמון, אם אני מבין נכון אז הוא בתוך מעין גבעת חול והוא יכול לשלוט בזה ולצאת ממנה? ועוד משהו אחד אחרון, העובדה שאתה לא משחק דיג'ימון זה קצת פוגע כי אתה צריך מכשיר שבהתחלה יהפוך לדיג'יכלי, ואתה גם צריך קלפים בסיסיים כדי לחזק את הדיג'ימון שלך. בעיקרון תתקן את כל אלה ואז תהיה רשום.

ציטוט פורסם במקור על ידי ~barmaster~ צפה בהודעה
    שם משתמש: ~barmaster~
    שם במשחק: בר ארווינג
    מראה:
    ילד נמוך, קפוצו'ן כחול, מכנס כחול, עניים כחולות, משקפיים
    רקע: בר ארווינג אומץ על ידי זוג יפני כשהיה בפגיה כי הוריו הזניחו אותו
    כשגדל שהיה בן 10 אסף ואהב דיג'ימונים והחליט לאסוף את כל הקלפים. הוריו המאמצים התנהגו אליו רע לכן ברח מהבית וחי ברחוב.
    שותף דיג'ימון: Impmon (yaamon)
    אופי: מופנם, שקט, חדור מוטיבציה, יש לו ציפיות גבוהות.
    הערות: אשמח להסבר קצת יותר מפורט על כל הקטע הזה של הקלפים והסריקה של הדיג'י (יש לי ניסיון בדיג'ימון)

אממ הרקע שלך דל גם באיכות וגם בכמות. ובנוגע לקלפים אז אתה מעביר את הקלף בצד הדיג'יכלי כמו כרטיס אשראי ואז זה משפיע על הדיג'ימון שלך כמו שרשמתי.

~אלון 2015

סקילה זה אח

STM= system to manage

11. משתמש מנוסה
    שם: אייל
    ציטוט פורסם במקור על ידי שלום לכם צפה בהודעה
    רשום. ד"א 1.40 זה גובה נורמלי אני מניח.

רשום.

רשום, אתה מוזמן לשלוח דף שותף בסקייפ או בפרטי כי זה כבר לא נחוץ פה.

השותף דיג'ימון נועד כדי שתכתוב את השם. למעשה ברקע אתה עוד לא אמור לפגוש את הדיג'ימון שלך, אבל זה בסדר גם בלי החלק הזה ברקע. בנוגע להתפתחויות אתה מוזמן, אבל אשמח שתגיד לי את תינוק 2 עכשיו... וגם ברקע זה אמור להיות לפני שהשגת דיג'יכלי. ד"א תסביר לי בה"פ את המתקפה. בנוגע לסנדגיפטמון, אם אני מבין נכון אז הוא בתוך מעין גבעת חול והוא יכול לשלוט בזה ולצאת ממנה? ועוד משהו אחד אחרון, העובדה שאתה לא משחק דיג'ימון זה קצת פוגע כי אתה צריך מכשיר שבהתחלה יהפוך לדיג'יכלי, ואתה גם צריך קלפים בסיסיים כדי לחזק את הדיג'ימון שלך. בעיקרון תתקן את כל אלה ואז תהיה רשום.

אממ הרקע שלך דל גם באיכות וגם בכמות. ובנוגע לקלפים אז אתה מעביר את הקלף בצד הדיג'יכלי כמו כרטיס אשראי ואז זה משפיע על הדיג'ימון שלך כמו שרשמתי.
    תיקנתי,וזה היה הצורת תינוק 2. ולמעשה הוא גבעת החול שיכול להפוך לנחש.
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

גם אני מאמין בתגובות בונות

תזכו בפרסים שווים עם נקודות תהילה!

שינוי כינוי עכשיו בזכות צמ"ח!

"There can be no ugly woman, there can only be not enough vodka"

12. היורתמים לא תמיד מנצחים
    בר רשום
    מחר אני אערוך את התגובה עם התחלות לכולם.

מאקטו
    בחנת את הדיג'יכלי החדש במשך כמה דקות, ואז מחשבה עלתה במוחך. 'מי השותף דיג'ימון שלי?'. בהתחלה חשבת 'אם אני מכיר את הגורל שלי כמו שצריך אז הוא ייתן לי פוגמון...'. לאחר המחשבה עלה בך חיוך קטן שנשמט לאור המחשבה הרצינית שתקבל שותף פוגמון בתור שותף. המחשבות שלך נקטעו מיד בידי הולוגרמה קטנה שיצאה לך מהדיג'יכלי. ההולוגרמה הייתה סוג של מצפן, כך זיהית מיד. איקס סומן בצד העיגול, אך החץ עצמו הצביע למטה. הבנת שההולוגרמה היא כמו GPS, ושהיא מצביעה לעבר הכיוון שאליו אתה צריך ללכת. הלכת לכיוון שאליו הGPS מצביע עד שהגעת לאיקס, אך כל מה שראית היה קלף דיג'ימון! למעשה, זה היה קלף כחול, רק שבמקום סמל הדיג'ימון עליו היה ציור של דיג'ימון כחול וחמוד. מיד העבר את הקלף בדיג'יכלי והקלף נעלם כאשר הוא הופך לריבועים קטנים באוויר, ואז הופיע, כאילו מן האוויר, אותו הדיג'ימון שהיה על הקלף. הדיג'יכלי הרעיש קצת ואז יצאה ממנו עיגול, כאילו מוקרן על האוויר, שניתח את המידע של הדיג'ימון. צ'יבימון, רמק תינוק 2, חסר סוג, דיג'ימון תינוק הדרקון.

Spoiler ספוילר

ג'ון
    בחנת את הדיג'יכלי החדש במשך כמה דקות, ואז מחשבה עלתה במוחך. 'מי השותף דיג'ימון שלי?'. בתור מעריץ דיג'ימון מושבע מיד חשבת 'אני מקווה שאני אקבל את אומגמון! או סרפימון! או אימפריאלדרמון!' בתקווה ושמחה, אך ג'ון קארד מיד הוריד אותך חזרה לקרקע "עם המזל שלך בטח תקבל את סקומון!" ברגע שהוא אמר את זה עלה עיגול תלת-מימדי מהדיג'יכלי של שניכם והצביע למטה, למרות שהאיקס היה במקום אחר. מיד לאחר שירדתם למטה הדיג'יכלי כיוון את החץ לעבר האיקס, והסקת מכך שהדיג'יכלי לא רק אומר לך איפה האיקס, אלא גם אומר לך לאן ללכת ברגע זה כדי להגיע אליו. לאחר הליכה של 10 דקות, אתה וג'ון קארד הגעתם לכמה שיחים בפארק שלכם, וראיתם קלף גדול עם ציור של דיג'ימון שנראה כמו פוניקסמון, דיג'ימון הציפור העליון, והמחשבה ששותף הדיג'ימון שלכם יהיה דיג'ימון כה חזק ואגדי עוררה בשניכם אושר בלתי יתואר. שמתם את הדיג'יכלי שלכם אחד ליד השני והחלקתם את הקלף בהם. מיד הקלף התפוגג ושני דיג'ימונים עלו. אחד מהם, אשר קפץ עליך, נראה כמו ציפור קטנה, והאחד שקפץ על ג'ון קארד נראה כמו צמח קטן. הדיג'יכלים שלכם מיד הקרינו על האוויר עיגול קטן שניתח את הדיג'ימונים שלכם. "פורומון, דיג'ימון הציפור הקטנה, חסר סוג, רמת תינוק 2" צווח הדיג'יכלי שלך, והדיג'יכל של ג'ון קארד צווח "פיוקומון, דיג'ימון הפקעת הקטנה, סוג נתונים, רמת תינוק 2"

Spoiler ספוילר

בר
    בחנת את הדיג'יכלי החדש במשך כמה דקות, ואז מחשבה עלתה במוחך. 'מי השותף דיג'ימון שלי?'. בתור מעריץ דיג'ימון מושבע מיד חשבת 'אני מקווה שאני אקבל את אומגמון! או סרפימון! או אימפריאלדרמון!' בתקווה ושמחה, אבל עכברוש שעבר לידך הזכיר לך את המצב שלך וגרם לך לחשוב 'בטח אני אקבל דיג'ימון גרוע...'.
    מה שקטע את המחשבות הדיכאוניות שלך היה הדיג'יכלי שלך, שהר ויצאה ממנו הולוגרמה של כדור תלת-מימדי, עם איקס איפשהו בצידו וחץ שמצביע אליו. הבנתי שהדיג'יכלי הוא מצפן, והמשכת ללכת לכיוון האיקס. בדרכך עברת על פני הבית של ההורים המאמצים שלך, והרגשת צמרמורת. הגעת לבסוף לשיחים בחלק צדדי בפארק שלך, שלרוב אתה ישן על אחד הספסלים שם. קלטת בזווית העין קלף דיג'ימון, שנראה כמו קלף כחול, עם ציור של גוש סגול בעל מבט שובב במקום ציור סמל הדיג'ימון שהיה על הקלף הקודם. מיד סרקת את הקלף בדיג'יכלי ובאותו רגע הקלף התפוגג, והגוש עלה מהאדמה. באותו רגע הדיג'יכלי שלך זהר והקרין עיגול על האוויר וניתח את הדיג'ימון. "יאאמון, דיג'ימון ה"קטן יותר", חסר סוג, רמת תינוק 2".

Spoiler ספוילר

~אלון 2015

סקילה זה אח

STM= system to manage

13. משתמש מנוסה
    שם: דניאל
    שם משתמש: EZ-Style
    שם במשחק: יומה קינומוטו.
    מראה:
    Spoiler ספוילר

רקע: יומה, היה ילד שמח ואהוב, הוא היה מאוד אוהב לשחק בקלפי דיג'ימון והוא נחשב מול חבריו לשחקן טוב ביותר, אחד שתמיד היה מנצח אותם ובכך לוקח את הקלפים הטובים שלהם, מרוב שהמקרים האלו חזרו על עצמם ויומה המשיך לנצח את חבריו לכיתה וחבריו לשכונה, הפתחתה איזו מן קנאה ושנאה אליו, יומה הרגיש בודד כשחבריו נטשו אותו ולא הסכימו להמשיך לשחק או לדבר איתו, הוא החליט שהוא לא משחק יותר בקלפי דיג'ימון, מה שבעזרתו יומה תמיד היה מנצח הוא קלף הדיג'ימון שלו "בילומון", אבא של יומה עובד בחברה אמריקאית האחראית על יצירת משחקי דיג'ימון ושיווק קלפי דיג'ימון, מפה לשם אבא של יומה יצר לו קלף יחודי, ואף הביא לו משחק ובו נמצא דיג'ימון מקורי ומיוחד ושמו בילומון. יומה נקשר רבות לבילומון ולא הצליח להפסיק את קשרו עם בילומון, יום אחד כשהרגשות ממש הציפו את יומה ודמעות זלגו מעיניו, קלף מוזר נצנץ עמוק בתוך ערימת הספרים השכוחים במדף של יומה, הוא תהה מהו הקלף הזה והחל לסרוק אותו במבטו, לאחר כמה שניות הוא לקח את סורק הקלפים שלו והעביר את הקלף בו, ואז סורק הקלפים שלו הפך לדיג'יכלי, לא עבר הרבה זמן עד שיומה הבין מה המצב ושהוא לא חולם. זהו דיג'יכלי אמיתי! מכאן יומה קינומוטו הוא טיימר!
    שותף דיג'ימון:
    Spoiler ספוילר

אופי: לוחם, חוסר בטחון, רחמן, בישן, שונא שקר.
    הערות:

הנה משפט משלי...
    גם ברגעים קשים תמיד אסמוך, אבטח ואאמין בך ולא אשכח אותך כי אתה חלק ממני
    "ה' מלך, ה' מלך, ה' ימלוך לעולם ועד"

14. אני שלד
    שם: עמית
    שם משתמש: mr. Blue Sky (אני דרך הטלפון אז אני לא יכול כל כך לקשר)
    שם במשחק: אמט קואוקי
    מראה: שיער חום בהיר, עיניים כחולות אפורות, גובה מעל הממוצע, לובש חולצה ירוקה-אפורה עם סמל של תלתלתן (קלף). מכנסים אפורים עד הברך עם הרבה כיסים, שעון כיס.
    רקע: היי, אני אמט. אני ילד רגיל, בן עשר, כתה ה׳. אני מאד אוהב דיג׳ימון. מאד. מה הייתי עושה אם דיג׳ימון לא היה קיים? בכל אופן, אני מחשיב את עצמי כטיימר די טוב, אני מקווה.. הגעתי מקום שני בכמה טורנירים וגם שלישי כמה פעמים, אבל אני עדיין מנסה להשיג מקום ראשון! יש לי אח קטן ואחות גדולה (ג׳יימ ומיילי) ולמרות שהם מציקים, הם עוזרים לי בהרבה דברים. אמא שלי קונדיטורית (כזאת שמכינה עוגות, עוגיות וכאלה, למי שלא יודע) וואבא שלי הוא עובד כאיש עסקים, הוא גם מכין ראמן ממש טעים (אם יש לו זמן). אבל בואו נחזור לדבר על דיג׳ימון. למרות שאבא קונה לי את המשחקים, וקלפים ואת כל שאר האביזרים, אמא די נגד כל העניין של דיג׳ימון. היא חושבת שזה סתם אלימות מיותרת. אבל היא לא מבינה. רק אם היא הייתה פוגשת דיג׳ימון אמיתי היא הייתה מבינה באמת. אוף, מה לא הייתי עושה כדי שיהיה לי דיג׳ימון אמיתי?

שותף דיג'ימון: לופמון (ואם אפשר שהוא יתפתח לטורוימון (לא בדיק יודע איך לכתוב את זה) שזה הסגול, ושיהיה דאטה טייפ.

אופי: נחמד, ביישן, חסר בטחון עצמי, אוהב מקומות קטנים, לא יכול להיות בכלל מתחת לאדמה, פועל טוב תחת לחץ, לא אוהב מקומות עם הרבה אנשים, אוהב מקומות גבוהים, עקשן, לא טוב בלהקשיב, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות.

שותפ/ים:
    שם: אנג'י
    אופי: נחמדה, קופצנית, ממש גרועה במצבי לחץ, קלאוסטרופובית.
    רקע קצרצר: זאת אנג'י, היא גרה שתי דירות לידי, משאני זוכר את עצמי אנחנו ביחד (לא במובן רומנטי) למרות שהיא פחות מתלהבת מדיג'ימון, הצלחתי לגרור אותה לזה! והיא טיימרית טובה לא פחות ממני!
    מראה:
    שותף דיג'ימון: טריירמון

Spoiler ספוילר

15. היורתמים לא תמיד מנצחים
    עידן רשום.

ציטוט פורסם במקור על ידי ez-style צפה בהודעה
    שם משתמש: ez-style
    שם במשחק: יומה קינומוטו.
    מראה:
    Spoiler ספוילר

רקע: יומה, היה ילד שמח ואהוב, הוא היה מאוד אוהב לשחק בקלפי דיג'ימון והוא נחשב מול חבריו לשחקן טוב ביותר, אחד שתמיד היה מנצח אותם ובכך לוקח את הקלפים הטובים שלהם, מרוב שהמקרים האלו חזרו על עצמם ויומה המשיך לנצח את חבריו לכיתה וחבריו לשכונה, הפתחתה איזו מן קנאה ושנאה אליו, יומה הרגיש בודד כשחבריו נטשו אותו ולא הסכימו להמשיך לשחק או לדבר איתו, הוא החליט שהוא לא משחק יותר בקלפי דיג'ימון, מה שבעזרתו יומה תמיד היה מנצח הוא קלף הדיג'ימון שלו "בילומון", אבא של יומה עובד בחברה אמריקאית האחראית על יצירת משחקי דיג'ימון ושיווק קלפי דיג'ימון, מפה לשם אבא של יומה יצר לו קלף יחודי, ואף הביא לו משחק ובו נמצא דיג'ימון מקורי ומיוחד ושמו בילומון. יומה נקשר רבות לבילומון ולא הצליח להפסיק את קשרו עם בילומון, יום אחד כשהרגשות ממש הציפו את יומה ודמעות זלגו מעיניו, קלף מוזר נצנץ עמוק בתוך ערימת הספרים השכוחים במדף של יומה, הוא תהה מהו הקלף הזה והחל לסרוק אותו במבטו, לאחר כמה שניות הוא לקח את סורק הקלפים שלו והעביר את הקלף בו, ואז סורק הקלפים שלו הפך לדיג'יכלי, לא עבר הרבה זמן עד שיומה הבין מה המצב ושהוא לא חולם. זהו דיג'יכלי אמיתי! מכאן יומה קינומוטו הוא טיימר!
    שותף דיג'ימון:
    Spoiler ספוילר

אופי: לוחם, חוסר בטחון, רחמן, בישן, שונא שקר.
    הערות:
    רשום

ציטוט פורסם במקור על ידי mr. Blue sky צפה בהודעה
    שם משתמש: Mr. Blue sky (אני דרך הטלפון אז אני לא יכול כל כך לקשר)
    שם במשחק: אמט קואוקי
    מראה: אני בטלפון, ולא בבית, אז בקרוב אני אוסיף.
    רקע: היי, אני אמט. אני ילד רגיל, בן עשר, כתה ה׳. אני מאד אוהב דיג׳ימון. מאד. מה הייתי עושה אם דיג׳ימון לא היה קיים? בכל אופן, אני מחשיב את עצמי כטיימר די טוב, אני מקווה.. הגעתי מקום שני בכמה טורנירים וגם שלישי כמה פעמים, אבל אני עדיין מנסה להשיג מקום ראשון! יש לי אח קטן ואחות גדולה (ג׳יימ ואנג׳י) ולמרות שהם מציקים, הם עוזרים לי בהרבה דברים. אמא שלי קונדיטורית (כזאת שמכינה עוגות, עוגיות וכאלה, למי שלא יודע) וואבא שלי הוא עובד כאיש עסקים, הוא גם מכין ראמן ממש טעים (אם יש לו זמן). אבל בואו נחזור לדבר על דיג׳ימון. למרות שאבא קונה לי את המשחקים, וקלפים ואת כל שאר האביזרים, אמא די נגד כל העניין של דיג׳ימון. היא חושבת שזה סתם אלימות מיותרת. אבל היא לא מבינה. רק אם היא הייתה פוגשת דיג׳ימון אמיתי היא הייתה מבינה באמת. אוף, מה לא הייתי עושה כדי שיהיה לי דיג׳ימון אמיתי?

שותף דיג'ימון: לופמון (ואם אשר שהוא יתפתח לטורוימון (לא בדיק יודע איך לכתוב את זה) שזה הסגול, ושיהיה דאטה טייפ.

אופי: אני מעדיף לא לכתוב אופי כי בסוף אני לא נצמד אליו, אז אם אי אפשר אני אכתוב בעל זאת אבל לא מבטיח שאני אצמד

אה ומצטער, לא הייתי אתמול בבית מתשע עד שתיים עשרה..

אין יותר מקום. אם אני אצליח להתמודד עם ה7 שחקנים שכבר יש לי אתה תתקבל.

~אלון 2015

סקילה זה אח

STM= system to manage

עמוד 1 מתוך 7 123 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •