Pokemon GO
עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 345
מציג תוצאות 61 עד 66 מתוך 66
  1. הסבתא של הרגשות
    שם: סבתא כרמלה
    ציטוט פורסם במקור על ידי bugoji1 צפה בהודעה
    [color="red"]

pizzablaster-
    ראיתי,יתוקן.

אתה גאה בסטארלי על למידת המתקפה החדשה. "כן,זה באמת כיף להשתפר ככה!" סטארלי מודה.
    לאחר מכן אתה רוצה להמשיך,ושואל את סטארלי אם הוא רוצה לשבת על הכתף שלך. "אני אשמח!" הוא אומר ועושה זאת. אתם הולכים כמה מטרים כאשר משום מקום,אתה וסטארלי נדבקים בכל מיני חוטים דביקים וקטנים. אתם נמשכים למעלה ונדבקים למה שנראה כרשת עכבישים. אתה מסתובב ושם לב לפוקימון דמוי עכביש קטן וירוק. "ספינראק, פוקימון הקורים. כאשר ספינראק רוצה לתפוס את הטרף שלו, הוא עוטף אותו ברשת עכבישים גדולה." הטאבדקס מודיע, כאשר ספינראק מזנק עליך ועל סטארלי עם מתקפת עוקץ רעל!

מה תעשה?
    "הטאבדקס אומר שהוא עוטף בקורים את הטרף שלו..." אני אומר ומסתכל על העכביש הירוק והקטן. "סטארלי, אני באמת חושב שהוא לא יכול להזיק לנו יותר מדי, בטח שלא לטרוף אותנו." אני אומר ומנסה להוריד ממני את החוטים. "סטארלי! תנסה להשתחרר ולהשתמש בניקור מקדחה!"

2. blue To My Bones
    שם: Noawsomeness
    חברים,אני מתנצל על התגובות המועטות. בזמן האחרון לא יוצא לי להיות קרוב למחשב,אבל אני מניח שאגיב בין פעם לפעמיים ביום. תודה על ההתחשבות.

captain happy-

אתה שואל את ריולו אם הוא מעוניין לנוח,או שעדיף שתמשיכו לעיר הבאה. "לא תזיק לי מנוחה. המאריפ הזה הוא פייטר רציני. אבל לא כדאי שקודם נבדוק מה זה הצעקה הזו?" ריולו עונה,ואתה מסכים. שניכם הולכים לכיוון השיח.אתם רואים נערה,שוכבת על האדמה בחוסר אונים. "הצילו!" היא צועקת לעזרה וקולטת אותך. לרוע מזלך, גם מה שתקף אותה שם לב אליך. הטאבדקס מיד מודיע על הפוקימון: "פריימפ, פוקימון הקוף הפראי והצורה המפותחת של מאנקי. בשל התנהגותו הפראית, לא ידוע איך פריימפ יתנהג בכל שנייה,גם למאמן המסור ביותר.שים לב:פריימפ נמצא תחת שליטת דארקטו. רמת סכנה:בינונית. מומלץ להיזהר." ריולו חושש קצת ונסוג לאחור. "הוא נראה קצת מפחיד. ואני גם לא בשיא כוחותיי. אולי מאריפ יוכל לנצח אותו?" ריולו אומר. ביינתים פריימפ מזנק עליך כשרגלו זוהרת. "בעיטת מאך!" פריימפ קורא בחיוך מרושע.

מה תעשה?

מונקי-

אתה גאה בסוואדל על הפגנת הנחישות, ומודיע לו על תוכנית תקיפה. "שום בעיה!" סוואדל אומר וקושר את סוואדל-אפל. ביינתיים סוואדל טוען כדורי אנרגיה ויורה אותם לעבר הסוואדל האחר,ובכך מתיש אותו. ביינתיים אתה מחליט לחפש בטאבדקס מידע על ביטול השליטה של דארקטו. "אין תוצאות מתאימות." הטאבדקס מודיע,ואתה נזכר פתאום בקרב הראשון שלך נגד פידג'יוטו של פרופ' אוק. אחרי שפידג'יוטו הובס, השליטה של דארקטו התפוגגה מעצמה. "אז המפתח הוא בעצם להביס את הסוואדל האחר!" אומר הסוואדל שלך.

מה תעשה?

barmaster-

אתה מודע לכוחו של טדיאורסה,ולעובדה שהוא יודע המון מתקפות חזקות.
    אתה מהסס,אך מחליט שזה הזמן שאלקיד ילמד מתקפה חדשה. אתה אומר לאלקיד מה לעשות,והוא ממקד את האנרגיה החשמלית בידו. טדיאורסה מזנק על אלקיד עם עוד אגרוף אש,אך ברגע האחרון,אלקיד מצליח למקד את האנרגיה בידו,אך הופכת לזוהרת,ואנרגיה צהובה אופפת אותה. "אגרוף רעם!!!" אלקיד קורא ומצליח להביס את טדיאורסה. אתה רואה את העננה שנעלמת ממנו,ועיניו חוזרות להיות רגילות. "היי,תודה!" טדיאורסה אומר בקול קטן ומתוק. "אני מתנצל שהתקפתי אותך." הוא אומר לאלקיד,ואתה נמס מהמתיקות של טדיאורסה. "אתה רוצה להיות חבר שלי?" טדיאורסה שואל,ואתה מבין שהוא רוצה להצטרף אליך ואל אלקיד.

מה תעשה?

pizzablaster-

אתה חושב לעצמך שהוא קטן,ולכן הוא יעשה יותר מידי נזק. ספינראק שומע אותך ומתעצבן מדבריך. הוא נושך את סטארלי,שנופל על האדמה. "אני...חושב שהוא ניצח." סטארלי אומר,מותש על הרצפה. ספינראק מעוניין לטפל גם בך,ורגע לפני שהוא עומד לנשוך אותך,שניכם שמים לב לסטארלי,שנהיה זוהר באור לבן. הגוף שלו מתארך,המקור שלו גדל. יכול להיות שסטארלי...מתפתח? "אל...תיגע...במאמן...שלי!!!" סטארלי אומר. "סטארלי?" אתה שואל.
    "לא." הוא אומר. "עכשיו אני סטארביה." סטארלי,שהתפתח לסטארביה מזנק לאוויר,ומתחיל להזיז את כנפיו מהר יותר ויותר. "מתקפת כנף!!!" סטארלי אומר ויוצר טורנדואים קטנים שמפילים את ספינראק לאדמה. לפתע,גם ספינראק זוהר. "לא,גם הוא?" סטארביה שואל בפחד. לפתע ספינראק מפסיק לזהור. "אריאדוס!!!" הוא קורא.

מה תעשה?

3. משתמש מנוסה
    שם: happy או יאשה
    חברים,אני מתנצל על התגובות המועטות. בזמן האחרון לא יוצא לי להיות קרוב למחשב,אבל אני מניח שאגיב בין פעם לפעמיים ביום. תודה על ההתחשבות.

captain happy-

אתה שואל את ריולו אם הוא מעוניין לנוח,או שעדיף שתמשיכו לעיר הבאה. "לא תזיק לי מנוחה. המאריפ הזה הוא פייטר רציני. אבל לא כדאי שקודם נבדוק מה זה הצעקה הזו?" ריולו עונה,ואתה מסכים. שניכם הולכים לכיוון השיח.אתם רואים נערה,שוכבת על האדמה בחוסר אונים. "הצילו!" היא צועקת לעזרה וקולטת אותך. לרוע מזלך, גם מה שתקף אותה שם לב אליך. הטאבדקס מיד מודיע על הפוקימון: "פריימפ, פוקימון הקוף הפראי והצורה המפותחת של מאנקי. בשל התנהגותו הפראית, לא ידוע איך פריימפ יתנהג בכל שנייה,גם למאמן המסור ביותר.שים לב:פריימפ נמצא תחת שליטת דארקטו. רמת סכנה:בינונית. מומלץ להיזהר." ריולו חושש קצת ונסוג לאחור. "הוא נראה קצת מפחיד. ואני גם לא בשיא כוחותיי. אולי מאריפ יוכל לנצח אותו?" ריולו אומר. ביינתים פריימפ מזנק עליך כשרגלו זוהרת. "בעיטת מאך!" פריימפ קורא בחיוך מרושע.

מה תעשה?
    יש אגרוף מאך, לא בעיטת מאך
    אני אקפוץ הצידה כדי להתחמק ומיד אוציא את הטאבדקס ואוציא את מאריפ. "מה המתקפות של מאריפ?" אשאל את הטאבדקס. "ריולו, תעזור לילדה לקום ותתחבאו בדרך שהיינו בה. אני ומאריפ נטפל בפריימפ. מאריפ תשתמשי בשוק חשמלי ולאחר מכן בהתקלה!" אומר ואחכה שריולו והילדה יצאו מטווח פכיעה וסכנה.
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

4. משתמש מנוסה

barmaster-

אתה מודע לכוחו של טדיאורסה,ולעובדה שהוא יודע המון מתקפות חזקות.
    אתה מהסס,אך מחליט שזה הזמן שאלקיד ילמד מתקפה חדשה. אתה אומר לאלקיד מה לעשות,והוא ממקד את האנרגיה החשמלית בידו. טדיאורסה מזנק על אלקיד עם עוד אגרוף אש,אך ברגע האחרון,אלקיד מצליח למקד את האנרגיה בידו,אך הופכת לזוהרת,ואנרגיה צהובה אופפת אותה. "אגרוף רעם!!!" אלקיד קורא ומצליח להביס את טדיאורסה. אתה רואה את העננה שנעלמת ממנו,ועיניו חוזרות להיות רגילות. "היי,תודה!" טדיאורסה אומר בקול קטן ומתוק. "אני מתנצל שהתקפתי אותך." הוא אומר לאלקיד,ואתה נמס מהמתיקות של טדיאורסה. "אתה רוצה להיות חבר שלי?" טדיאורסה שואל,ואתה מבין שהוא רוצה להצטרף אליך ואל אלקיד.

מה תעשה?
    "נחמד למדת מתקפה חדשה" אגיד לאלקיד "כל הכבוד"
    "טדיאורסה אני חושב שאתה ממש חזק, אין לי בעיה שתצטרף לצוות שלנו, קדימה בו" אגיד לו ואמשיך בדרכי

5. הסבתא של הרגשות
    שם: סבתא כרמלה

pizzablaster-

אתה חושב לעצמך שהוא קטן,ולכן הוא יעשה יותר מידי נזק. ספינראק שומע אותך ומתעצבן מדבריך. הוא נושך את סטארלי,שנופל על האדמה. "אני...חושב שהוא ניצח." סטארלי אומר,מותש על הרצפה. ספינראק מעוניין לטפל גם בך,ורגע לפני שהוא עומד לנשוך אותך,שניכם שמים לב לסטארלי,שנהיה זוהר באור לבן. הגוף שלו מתארך,המקור שלו גדל. יכול להיות שסטארלי...מתפתח? "אל...תיגע...במאמן...שלי!!!" סטארלי אומר. "סטארלי?" אתה שואל.
    "לא." הוא אומר. "עכשיו אני סטארביה." סטארלי,שהתפתח לסטארביה מזנק לאוויר,ומתחיל להזיז את כנפיו מהר יותר ויותר. "מתקפת כנף!!!" סטארלי אומר ויוצר טורנדואים קטנים שמפילים את ספינראק לאדמה. לפתע,גם ספינראק זוהר. "לא,גם הוא?" סטארביה שואל בפחד. לפתע ספינראק מפסיק לזהור. "אריאדוס!!!" הוא קורא.

מה תעשה?
    אחי, זה ממש מגניב התפתחות במהלך קרב וכל זה, ואני יודע שאתה לא תגיב הרבה, אבל אני ממליץ לך לעשות שכל קרב ייקח ככה בין חמש לעשר תגובות, ואם יהיה התפתחות במהלך קרב, שיהיה ככה באמצע או לקראת הסוף. just say'n
    ~~~~~~
    'וואו' אני חושב לעצמי. 'שתי התפתחויות בקרב אחד, זה הולך להיות קרב אדיר... אבל עכשיו העכביש כבר לא נראה קטן כל כך...' "סטארלי! אה, סליחה... סטארביה! תשתמש במתקפת כנף פעם נוספת מלווה בניקור מקדחה!"

6. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)

מונקי-

אתה גאה בסוואדל על הפגנת הנחישות, ומודיע לו על תוכנית תקיפה. "שום בעיה!" סוואדל אומר וקושר את סוואדל-אפל. ביינתיים סוואדל טוען כדורי אנרגיה ויורה אותם לעבר הסוואדל האחר,ובכך מתיש אותו. ביינתיים אתה מחליט לחפש בטאבדקס מידע על ביטול השליטה של דארקטו. "אין תוצאות מתאימות." הטאבדקס מודיע,ואתה נזכר פתאום בקרב הראשון שלך נגד פידג'יוטו של פרופ' אוק. אחרי שפידג'יוטו הובס, השליטה של דארקטו התפוגגה מעצמה. "אז המפתח הוא בעצם להביס את הסוואדל האחר!" אומר הסוואדל שלך.

מה תעשה?
    'אוקי אם אני רק צריך להביס אותו זה היה קל!' אחשוב לעצמי בשמחה, "סוואדל אם כך בו נביס אותו!" אני אומר לו בהחלטיות.
    "עכשיו תשתמש בהתקלה." אומר לסוואדל, 'אין לסוואדל הרבה התקפות יעילות חוץ מכדור האנרגיה אבל זה לוקח זמן לטעון אותה, אני צריך למצוא משהו שהיה לטובתי.' אחשוב ואתחיל להסתכל בסביבה כדי למצוא משהו שיעזור לסוואדל בקרב.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 345

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •