Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 5 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 66
  1. blue To My Bones
    שם: Noawsomeness
    יש אישור מהפקח itayQT:
    יש אישור לפתיחת המשחק, נראה משחק מצויין אני מאחל המון בהצלחה! אם צריך עזרה או משהו מוזמן לדבר איתי בכל נושא.
    pokemon-mewtwo last strike

הרקע של המשחק

השנה היא 2016.הקרב של מיוטו מול ג'נקסט האדום וחבורתו היה בשיאו.לשניה אחת,נראה שלמיוטו אין סיכוי.עוד נשאר לו קלף אחרון לשלוף מהשרוול,אבל הוא ידע שאסור לו להשתמש בזה. "להיסטוריה אסור לחזור מחדש..." הוא חשב. "אך נראה שאין לי סיכוי.אם אפסיד,מי יגן על בני האדם האלה? לא נשארה לי בררה...רק אקווה שהפעם אצליח לשלוט בזה..." הוא אמר. ואז קרה האירוע ששינה את פני ההיסטוריה לעד. מיוטו עשה את הבלתי ייאמן.הוא...הוא...הוא שינה את צורתו. זנבו נעלם לשניה,ואחר כך הופיע מראשו. מידיו התחילו לצאת להבים קטנים וכסופים. "אתם תשלמו על שפגעתם במיוטו האדיר!!!" עיניו של מיוטו זרחו בצבע זהוב-סגול. הוא ריטש את הג'נסקטים בזה אחר זה,עד שלא נותר מהם אלא שביבי מחשב קטנים. "כל הכבוד,חברי..." מיו,פוקימון הד.נ.א קרא בשמחה. אך מיוטו לא השיב לו. "מיוטו? מיוטו? ענה לי!!!" מיוטו הסתובב אל מיו.
    "מיוטו כבר איננו...דרקאטו קיים עכשיו ולעד!!!" הוא קרא בקול מפחיד ומאיים. "צא מזה,חבר!!! אני לא רוצה לפגוע בך!!!" דראקטו צחק. "אתה יצור קטן ומסכן,תפגע בדראקטו האדיר?!!" הוא המשיך לגחך ולצחוק ותוך כדי שהתחיל ליצור בין ידיו כדור שחור. "אתה אומנם קטן," המשיך דראקטו. "אך עדיין מהווה איום.מעתה תחייה בגלות,הרחק משאר חברך האגדיים והאדם העלוב הזה המחזיק בתואר "מאסטר פוקימון", אש קאטצ'ם העלוב!!!" מיו הוריד את פניו. "אני לא מאמין. בתור שומר ההשתנות,אסור היה לי לתת לך להשתנות.אבל זה מאוחר מדי. הרשע שוב השתלט עלייך." דראקטו צחק בקול רם. "אתה לא מבין?תמיד הייתי קיים.האשמה היא שלי,שנתתי לך ולחבריך העלובים להעיר את החמלה והתקווה אשר קיימת בי.אבל היא לא קיימת יותר. וגם אתה לא. להתראות,חבר ותיק..." מיוטו אמר ושיגר את הכדור למיו. מיו נכלא בתוכו,וכמו קסם כדור השתגר לאי מרוחק. "אני עוד אציל אותך,מיוטו!!!אתה תראה!!!דראקטו יובס ולתמיד!!!" מיו הספיק להגיד כאשר שוגר במיידיות. "ועכשיו," דראקטו התחיל להתעופף. "הגיע הזמן להעיר כמה חברים שלי..." מיוטו הקיף בצבעותיו,ומיד הופיע במין כיפת קרחון. היה זה ביתו של פוקימון הדרקון הקפוא,קיורם.
    "מיוטו,מה שלומך?" קיורם שאל אותו,אך הוא ידע שמשהו לו בסדר עם מיוטו,כאשר הוא לא השיב לו. "מיוטו,האם עשית זאת?האם שינית את צורתך?" קיורם שאל. "לא השתניתי,תמיד היייתי כך.בתוך האפלה.ועכשיו הגיע תורך!!!" ידיו של דראקטו זהרו באור סגול.לפני שידע מה קורה,גם עיניו של קיורם זרחו כך. כעת קיורם תחת שליטתו האפלה של דראקטו. "מה רצונך,אדוני?" קיורם כרע תחת דראקטו.דראקטו צחק בקול זדוני וחתם את צורתו של קיורם,שהיה תחת שליטת דראקטו,בתוך קריסטל לבן בוהק. "כשאצטרך אותך,תדע..." דראקטו צחק. בצורה דומה הוא השתלט גם על דראקאי,היטראן,גראודון,הו-או וזאפדוס.

עלילה

כיום,עשר שנים אחרי,כל העולם נתון לחסדיו של דראקטו והליגה האפלה שלו.יחד הם משמידים את העולם,מחוז אחרי מחוז,משיגים את השליטה בהם.דראקטו החליט להציב את חברי הליגה שלו בתור שליטי עיר שונים,לאחר שבעזרת כוחותיו,הוא שילב את המחוזות לאחד,וקרא לו דראקארול,כשם שהאופל ישלוט לעד.
    אך כמו שיש רעים יש גם טובים בסיפור...ואכן,רוב מנהיגי המכונות הקודמים ירדו למחתרת,ביניהם,בליין,רוראק,ברוק ומיסטי,נורמן ועוד רבים וטובים.בראש המחתרת,אש קאטצ'ם וגרי אוק וכמובן כל הפרופסורים.ככל הידוע למחתרת,הפרופסורים עובדים על צ'יפ מיוחדים שיותקנו על הפוקדקסים.מטרת הצ'יפים היא לבטל את השליטה על פוקימוני כל העולם.הפרופסורים כמובן הצליחו,והפוקדקס השתדרג גם והפך למין טאבלט.{עליו יפורט בהמשך}כיום,לאחר הצלחת הפרוייקט,הפרופסורים מחפשים ילדים מיוחדים,אשר יקימו צוות מיוחד.המאמנים האלה, יסיירו בכל המחוז החדש.הם יבטלו את שליטת הרוע על העולם,יביסו את דראקטו וכמובן,את העולם.המאמנים יכולים להיות כל אדם.הם יכולים להיות הוא,או היא או אולי אפילו..אתם!
    האם יש לכם מה שדרוש כדי להציל את העולם?
    נסו ותגלו!!!

חוקים

1.כל חוקי פורום חת"ם והפורום בכללי חלים כאן.
    2.נא לא לקלל,להשמיץ ולדבר בגסות ולהספים את הנושא.
    3.משחק שהשחקנים לא משקיעים בו לא עובד.לכן עליכם להשקיע בתגובותיכם,ולא להסתפק בשורה קטנה של כמה מילים.אני כשה"ם מבטיח לנהל את המשחק על הצורה הטובה ביותר.
    4.בתור השה"ם,תפקידי הוא לא רק לתת המשכים למשחק,אלא גם להקשיב לשחקנים. טענות,בקשות הצעות וכד' יתקבלו בברכה,אך ורק בה"פ{הודעות פרטיות}.
    5.להנות!!!

*שחקן אשר יעבור על אחד מן החוקים ייענש על פי חומרה.זה יכול להתחיל בהשעייה ליום ועד העפה מן המשחק.

ליגת האופל

דראקטו

דראקטו הוא בעצם מיוטו,אשר ההשתנות לצורתו הסודית גרמה לרוע להשתלט עליו.דראקטו לא בוחל באמצעים להשתלט על העולם,וכוחותיו חזקיים יותר מכל פוקימון.

פוקימונים שדראקטו השתלט עליהם:
    קיורם
    הו-או
    דראקאי
    זאפדוס
    היטראן
    גראודון

מידע נוסף על האגדיים האפלים ייחשף בעזרתכם...

המחתרת

הפרופסורים

הפרופסורים הם מדעני המחתרת.הם הממציאים של הצ'יפים מבטלי השליטה,אשר יכולים להוציא מהפוקימונים את הרוע.הם אחראים להקמת צוות המאמנים המיוחד אשר אמור להציל את העולם.

גרי אוק

גרי אוק הוא נכדו של פרופסור אוק ויריבו של אש קאטצ'ם.בעבר הם התנהגו אחד לשני בגסות,אבל מאז הם חברים טובים ועוזרים אחד לשני.ביחד עם אש,גרי הוא מנהיג המחתרת הרשמי.

פוקימונים:
    ,

עוד פוקימונים ייחשפו בהמשך...

אש קאטצ'ם

אש קאטצ'ם הוא הבן של דיליה קאטצ'ם,יריבו של גרי אוק ומאסטר פוקימונים.ביחד עם גרי,הוא מנהיג המחתרת הרשמי.פיקאצ'ו הוא הפוקימון הנאמן ביותר של אש.כמו כן,הוא אף פעם לא הסכים להתפתח לרייצ'ו,למרות שהוצע לו כך כמה פעמים.

פוקימונים:

,

עוד פוקימונים ייחשפו בהמשך...

עוד אנשי מחתרת יחשפו בהמשך...

הטאבדקס

הטאבדקס הוא המצאה של פרופסורי המחתרת.הטאבדקס הוא שיפור-שידרוג של הפוקדקס,ויש לו אופציות רבות:

מצב הפוקימונים

באפליקציה הזאת,ניתן לדעת את מצב הפוקימונים שלך:מתקפות,מצב{מורעל,קפוא,שרוף וכד'},ועוד.

לימוד מתקפות

באפליקציה הזאת,תוכל ללמד את הפוקימונים שלך מתקפות{TM}
    כמו כן,אפשר גם לבדוק באפליקציה זו,היכן אפשר לקבל/לקנות מתקפה מסויימת.

מפה

אין מה לפרט.פשוט מפה.ניתן לסמן מקומות אשר אתה רוצה להגיע אליהם.

מצב מגה

מידע על מצב מגה יחשף בהמשך

עוד אפליקציות ייחשפו בהמשך...

חנות

אז פה בעצם החנויות יהיו.כל פעם שמישהו יגיע לחנות הפוקימונים בפעם הראשונה בעיר כלשהי,היא תתווסף לפה.

מכירת פוקימונים

מדי פעם אני אציע פה מספר של בין 4-5 פוקימונים.המחיר שלהם יהיה תלוי במי הם יהיו,ולכן מומךץ להתעדכן ולבקר פה מדי פעם.הפוקימונים יתחלפו שכולם יגמרו,או שיעבור פרק זמן מסויים בלי שהמצב פה ישתנה.
    -שימו לב:ניתן לקנות רק פוקימון אחד בכל עדכון של הרשימה.
    -לעיתים נדירות או כחלק מאיוונט,יופיעו במכירה פוקימונים מפותחים,
    נדירים יחסית או אפילו אגדיים.לכן מחירם יהיה גדול מהרגיל.
    חשוב מאוד!!!

תהליך המכירה יתנהל כך:שחקן שירצה פוקימון מסויים,יבקש זאת בה"פ.לאחר שביקש את הפוקימון.הפוקימון הזה יסומן בנפרד מהרשימה וישאר שם במשך יום.במהלך היום הזה שחקן אחר שיתעניין בפוקימון הזה ויהיה מוכן להציע מחיר יותר גבוה,יוכל לקבל את הפוקימון המסויים תמורת סכום גבוה יותר שיוצע.אם הפוקימון ישאר יום שלם ברשימה בלי הצעה אחרת וגבוהה יותר,המבקש המקורי יקבל את הפוקימון כחלק מהעלילה.{לפעמים כמתנה,ולפעמים השחקן יקבל את ההזדמנות לתפוס את הפוקימון.}בסופו של דבר,השחקן שיציע את הסכום הגבוה ביותר יקבל את הפוקימון

פרסים

משתמש אשר יעמוד בדרישות,ייקבל את הפרס המופיע פה:

כוכב מס' 1:המשתתף הראשון אשר יירשם למשחק יוכל לבחור את הפוקימון ההתחלתי שלו.
    אלוף מס 10:מי שיפתח את דף' מס 10 ייקבל פוקימון מסוג אש בהתפתחות ראשונה,לא אגדי לבחירתו.
    אלוף מס 15:מי שיפתח את דף מס' 15 ייקבל באגון. הבא שיגיב אחריו יקבל דרטיני.
    אלוף מס 40:מי שייפתח את דף מס 30,ייקבל התחלתי לבחירתו מאחד הדורות.
    אלוף מס' 50:מי שייפתח את דף מס' 50,ייקבל ביצת פוקימון אגדי לבחירתו.
    אלוף מס' 65:מי שייפתח את דף מס' 65,ייקבל הזדמנות להילחם בהתחלתי מהדור השישי לבחירתו.
    משקיען מקצוען:כל שבוע ייבחר שחקן שלפי דעתי השקיע הכי הרבה.הפרס ייבחר על ידי.זה יכול להיות פוקדור,חפץ,מתקפה ללימוד,או פוקימון.

ולבסוף,טופס הרשמה:

שם משתמש:
    שם במשחק:
    פוקימון התחלתי:לא לגעת
    חפצים{לא לגעת}:טאבדקס,חמש פוקדורים,מכשיר קשר.
    הערות/הארות,בקשות,שוקו/קפה/מילקשייק:

בהצלחה לכל המשתתפים!!!

2. blue To My Bones
    שמור לאיוונטים עתידיים

3. blue To My Bones
    רשומים:

captain happy:
    Spoiler ספוילר

barmaster:
    Spoiler ספוילר

pizzamaster
    Spoiler ספוילר

מונקי

Spoiler ספוילר

4. משתמש מנוסה
    שם: happy או יאשה
    שם משתמש: captain happy
    שם במשחק: אנדי וורטהם
    רקע{שלוש שורות}: אנדי היה בן חמש כשהכל התחיל. כשדארקטו התחיל להרוס את המחוזות אנדי ומשפחתו ברחו וירדו למחתרת. מי שהוביל אותם לשם היה פרופסור אוק ואנדי תמיד ידע שאפשר לסמוך עליך. במהלך ילדותו הקשה של אנדי למד אנדי על פוקימונים ואפילו על הטאבדקס החדש. הוא כבר מגיל צעיר ידע שהוא חייב לעצור את הליגה האופל ויהיה מה. הוא ידע שזה היעוד שלו. ביחד עם פרופסור אוק הוא התאמן, ולבסוף כשהיה בן חמש עשרה החליט להצטרף לצוות ולהביס את מיוטו!
    הערות/הארות,בקשות,שוקו/קפה/מילקשייק: ריאולו ומורקרו והתחלתי לא מדור ראשון. ודרך אגב כתבת במקום דארקטו (DARKTU) דראקטו (DRAKTU) הרבה פעמים והמילה DRAK היא לא אופל ולא מילה בכלל.
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

5. משתמש מנוסה
    שם משתמש: ~BarMaster~
    שם במשחק: בר
    רקע{שלוש שורות}: בר נולד בעיר פאלט. אמא של בר נפטרה ממחלה קשה ומאז בר תמיד התגעגע וברגעי משבר תמיד נזכר בה מתחזק וממשיך.
    אבא של בר היה מאמן חזק וידוע לכן כל הזמן בר נשאר לשמור על אחיו בבית וכאשר הוא נרדם היה יוצא לראות קרבות לחפש אחר פוקימונים ללמוד עליהם ולהאכיל לשמור ולטפל בהם, בר מאז ומתמיד אהב פוקימונים. אביו היה מאמן חזק ודגול.
    כאשר אביו פרש בר היה יותר חופשי ואף לפעמים שיחק עם המגמורטור של אביו ויצא יותר החוצה והכיר יותר פוקימונים ותמיד חלם להיות מאמן ולנצח את כולם.
    פוקימון התחלתי: לא לגעת
    הערות/הארות,בקשות,שוקו/קפה/מילקשייק: להירשם

6. blue To My Bones
    טוב,קודם כל,אני שמח לראות שיש היענות והתעניינות במשחק שלי.אז,שנתחיל?

captain happy-הרקע היה סבבה.לא טוב מדי ולא רע מדי.סבבה?
    ת'אמת,היית יכול להשקיע קצת יותר מעבר לרקע הזה של "הייתי ילד ואז הגיע הרע ואז ברחתי ואני רוצה לנקום בו.." לא כי זה רע,אלא פשוט כי כולם משתמשים בזה.קח את זה בתור טיפ לעתיד:הרבה פעמים בחיים כאנחנו נרשמים לדברים עם הרקעים שלנו,החל מרקע במשחק תפקידים ועד להמלצות שונות לאוניברסיטה,מה שאנחנו אומרים או מה שאומרים עלינו,די קובע את מה שאנשים חושבים עלינו או מה שיצפו מאיתנו.בכל אופן,עקבתי קצת אחרי היסטוריית המ"תים שלך,ולכן אקבל אותך.מכיוון שאתה הרשום הראשון,תוכל לבחור את ההתחלתי שלך,כמו שכתוב במיני-איוונט "כוכב מס' 1".אם זה לא ברור,אתה רשום.בהצלחה!

barmaster-לגבי הרקע,אתה מוזמן להציץ במה שכתבתי לcaptain happy.זה די מה שאני מבקש ממך גם.כמו שכבר כתבתי,אני פתוח להצעות תמיד.ולכן אם יש פוקימון שאתה מעוניין בו,איזשהו חפץ מסויים,לפגוש מישהו,כל דבר,אתה מוזמן לבקש בה"פ.כמו כן,תמיד הייתי בעד שיתוף של הרקע והמשחק.
    ולכן אם תרצה באיזשהו שלב את המגמורטר של האב של הדמות שלך,דבר איתי.אתה רשום.בהצלחה!!!

*רק עוד דבר אחד לשניכם=יש לי סוג של פאק גדול עם שגיאות כתיב.אני לא יודע למה,אבל אני פשוט לא סובל את זה.אנא,נסו לשמור על שפה נקייה.הן מקללות וגם משגיאות.

המשחק יתחיל כשעוד שני שחקנים ירשמו.אם אני אראה שאני מסתדר,אני אקבל עוד אחד.בהצלחה!!!

7. הסבתא של הרגשות
    שם: סבתא כרמלה
    שם משתמש: PizzaBlaster
    שם במשחק: אייס די ספאייד (Ace D. Spade) אני די קצת מאוד מכור עכשיו לוואן פיס, אל תאשים אותי, אבל כשפונים לדמות, זה אייס.
    רקע{שלוש שורות}: זה התחיל כשאייס היה בן שש. אחיו הגדול, ג'ון, רצה לצאת איתו לטיול בהוואן כדי להראות לו פוקימונים נדירים, ואז האפלה הגיעה. כל הערים האחרות נחרבו חוץ מהעיר סוטופוליס. כאשר דארקטו הגיע לשם, אייס ראה אותו טוען כדור שחור בין ידיו. ג'ון הוציא את ששת הפוקימונים שלו: סלמאנס, הראקרוס, ארקאניין, לאפראס, ממוסויין ובראלום, ואמר לאייס: "רוץ להתחבא במערת אוריג'ין! אני אעכב אותו כמה שרק אוכל!". ברגע שאייס נכנס למערה, ביחד עם אמו ושאר ילדי וזקני העיירה, דארקטו ירה את כדור האופל שלו, וכל כוחם האדיר של הפוקימונים של ג'ון לא עמדו נגדו. הם פשוט נמחו מעל פני האדמה. אייס נשבע שהוא עוד יינקום.
    פוקימון התחלתי: לא לגעת
    חפצים{לא לגעת}: טאבדקס, חמש פוקדורים, מכשיר קשר.
    הערות/הארות,בקשות,שוקו/קפה/מילקשייק: אווווווווווווווו שוקו בבקשה. אבל שיהיה עם קצפת, גלידה ומיני מרשמלואים למעלה.... חלומי. חוץ מזה, הראקרוס, סנדשרו וטוגאפי תמיד מתקבלים אצלי בברכה בצוות. אה כן, גם לי יש פאק עם שגיאות כתיב, אבל לפעמים ייצאו לי כמה כי המקלדת שלי לא הכי חדשדנדשה שיש. וד"א, הפאק שלי יותר גדול משלך, בבקשה שים רווח אחרי נקודה פסיק ונקודותיים, כי זה משגע אותי לא סתם, זה לא מפריע יותר מדי, אבל אני אתקן הכל כשאני משיב לך בציטוט. כי אני חייב.

8. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    שם משתמש :מונקי
    שם במשחק: קר (אם מן א מושמטת באמצע) ווילאמס.
    רקע :
    "ראר.. איך זה קרה?" אומר לעצמי בקול בעודי צועד הביתה וחושב על העבר.
    הכול התחיל עוד שהייתי ילד תמיד שנאתי את הפוקימונים הם היו נראים לי גדולים ומרושעים, פשוט לא יכולתי לסבול אותם במיוחד את המצ'וף של אבא שלי שתמיד ניסה להתחבר עלי, ידעתי שהם היו רעים ודראקטו הזה היה דוגמא למופת אבל לעומתי ההורים שלי תמיד אהבו את הפוקימונים וטיפלו בהם כמעט טוב כמו שהם טיפלו בי.
    כאשר דראקטו התחיל להשתולל אמרתי להם "ידעתי שהפוקימונים רעים אמרתי לכם" ומיד זרקתי את פוכדור של מצ'וף של אבי והוא כהרגלו חיבק אותי, זה גרם לי לאבד את זה אני ילד בן 7.5 ברחתי מהבית.
    כאשר הייתי בחוץ לבדי כל דקה נראתה כמו שעה פוקימונים ארורים היו בכל מקום והרגשתי כאלו הם מתחננים משהוא כנגדי.
    בלילה הראשון בחוץ לא הצלחתי להירדם חשבתי על היום המטורף שעבר עליו כשפתאום גאסלי מפחיד במיוחד התקרב עלי, מרוב בהלה התחלתי לרוץ ולרוץ עד שהתקרבתי לחבורה של באטרפי, בתחילה הייתי בטוח שהם הולכים לתקוף אותי גם כן אך דבר מוזר קרה והם החלו לתקוף אותו.
    גאסלי העיף אחד אחד עם כדור גדול ושחור שיצא מפיו עד שלבסוף נותר באטרפי אחד עומד, הייתי בשוק מהכוח של הגאסלי ולא זזתי ממקומי עד ששמעתי קול מתוק בתוך הראש שלי שאומר "תברח כבר בן אנוש!" ולפתע הקול נעלם , רצתי בכי מהר שיכולתי ולבסוף הצלחתי לחמוק מהגאסלי.
    "ראר איך זה קרה?" שאגתי בקול בעודי חוזר הביתה.
    "אני מתנצל אמא, אבא מצ'וף." אמרתי בבושת פנים "אני טעיתי" אמרתי וחיבקתי את מצ'וף בפעם הראשונה.
    מאז אותו היום אני הצבתי לעצמי מטרה לנקום על כך שהפוקימונים סובלים ולשחרר את כולם מהעבדות עבור דראקטו .
    הערות/הארות,בקשות,שוקו/קפה/מילקשייק: אני ישמח להירשם כמובן ואולי איזה פוקימון על חושי.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

9. blue To My Bones
    pizzablaster ומונקי-שניכם בפנים!
    ונחשו מה-יש לנו ארבעה רשומים!!!
    מחר מתחילים!
    ובהמשך,איוונט מסתורי כבר בסוכות,עם עמית בהופעת אורח מיוחדת....

10. blue To My Bones
    אוקיי,חברה מתחילים עכשיו!!!
    מבקש סליחה מהפקחים,לא יכולתי להתחיל בלי דאבל מסג'...

אתה מתעורר לעוד יום חדש.
    או לפחות כך הוא מתחיל... אתה יוצא מביתך. הכל רגיל.
    ציפורים מצייצות. הפרחים והעצים נראים בשיא פריחתם. ואז...נשמע פיצוץ ענקי!
    העננים הופכים לאפורים, גשם חזק מתחיל. ואז אתה מסתובב וקולט שמשהו מתקיף את המעבדה של הפרופסור... אתה מתקרב ומגלה... פידג'יוטו! אתה מתפלא למה פידג'יוטו מתקיף את המעבדה של פרופ' אוק... ואז פידג'יוטו קולט אותך ומסתובב לכיוונך אתה שם לב שמשהו שונה אצלו, עיניו זוהרות בסגול ומסביבו עננה שחורה מעופפת. הפרופ' יוצא בסערה מהמעבדה וקורא לך. "תיזהר! זה הפידג'יוטו שלי!אבל מיוטו השתלט עליו! אתה חייב לעזור לי להחזיר אותו למצבו! הנה,קח!" הוא אומר וזזורק לעברך פוקדור. "בפנים יש פוקימון שכבר מחוסן נגד ההשתלטויות! השתמש בו כדי להביס את פידג'יוטו ואז אוכל לנקות אותו!" הפרופסור אומר שוב.

מה תעשה?

11. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי bugoji1 צפה בהודעה
    אוקיי,חברה מתחילים עכשיו!!!
    מבקש סליחה מהפקחים,לא יכולתי להתחיל בלי דאבל מסג'...

אתה מתעורר לעוד יום חדש.
    או לפחות כך הוא מתחיל... אתה יוצא מביתך. הכל רגיל.
    ציפורים מצייצות. הפרחים והעצים נראים בשיא פריחתם. ואז...נשמע פיצוץ ענקי!
    העננים הופכים לאפורים, גשם חזק מתחיל. ואז אתה מסתובב וקולט שמשהו מתקיף את המעבדה של הפרופסור... אתה מתקרב ומגלה... פידג'יוטו! אתה מתפלא למה פידג'יוטו מתקיף את המעבדה של פרופ' אוק... ואז פידג'יוטו קולט אותך ומסתובב לכיוונך אתה שם לב שמשהו שונה אצלו, עיניו זוהרות בסגול ומסביבו עננה שחורה מעופפת. הפרופ' יוצא בסערה מהמעבדה וקורא לך. "תיזהר! זה הפידג'יוטו שלי!אבל מיוטו השתלט עליו! אתה חייב לעזור לי להחזיר אותו למצבו! הנה,קח!" הוא אומר וזזורק לעברך פוקדור. "בפנים יש פוקימון שכבר מחוסן נגד ההשתלטויות! השתמש בו כדי להביס את פידג'יוטו ואז אוכל לנקות אותו!" הפרופסור אומר שוב.

מה תעשה?
    'זה לא טוב..' אחשוב לעצמי ואז אתפוס את הפוקדור ואומר בצעקה "צא פוקימון" ואציא את הפוקימון שבפנים. לאחר מכן אבקש ממנו איכשהו להתקוף את הפידג'יוטו של הפרפסור
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

12. blue To My Bones
    captain happy-

"צא פוקימון!" אתה קורא בנחישות.וממנה יוצא...ריולו!"
    "ריולו?" אומר בהפתעה הפרופ'. "בכלל לא זכרתי שיש לי אחד כזה!" אומר הפרופ'.
    "הא-יא!" יוצא ריולו בקריאת קרב נחושה ומזנק על פידג'יוטו תוך כדי שכפות ידיו זוהרות באור צהוב. "רגע,הוא מדבר?"
    אתה מתפלא. "כן," מסביר הפרופסור. "אחד היתרונות בשבבים הם נתינת היכולת לדבר לפוקימונים. "הנה עוד כפת כוח בשבילך!" מזנק בשנית ריולו בנחישות.

13. משתמש מנוסה
    captain happy-

"צא פוקימון!" אתה קורא בנחישות.וממנה יוצא...ריולו!"
    "ריולו?" אומר בהפתעה הפרופ'. "בכלל לא זכרתי שיש לי אחד כזה!" אומר הפרופ'.
    "הא-יא!" יוצא ריולו בקריאת קרב נחושה ומזנק על פידג'יוטו תוך כדי שכפות ידיו זוהרות באור צהוב. "רגע,הוא מדבר?"
    אתה מתפלא. "כן," מסביר הפרופסור. "אחד היתרונות בשבבים הם נתינת היכולת לדבר לפוקימונים. "הנה עוד כפת כוח בשבילך!" מזנק בשנית ריולו בנחישות.
    'איך התכנולוגיה התקדמה..' אחשוב לעצמי ואז אפנה לריולו ןאשאל אותו איזה עוד מתקפות הוא יודע. לאחר מכן אומר לו להשתמש בכפת כוח ובמתקפה שהוא אמר לי
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

14. blue To My Bones
    captain happy-

המתקפה שהוא אמר{שתיארתי} זה בעצם כפת כוח...

אתה חושב לעצמך איך הטכנולוגיה התקדמה,ואז פונה לריולו
    ושואל אותו איזה עוד מתקפות הוא יודע. "היי,אתה טיפוס לוחמני שכזה,לא?" ריולו אומר. "אני אוהב כאלה אנשים כאלה. בעבר בני האדם לא התייחסו אליי ואל אחיי הפוקימונים יפה,אבל אולי אתה תצליח להוכיח לי שיש גם טובים ממכם.." ריולו מספר. "אה,ואני יודע לעשות גם את זה!" ריולו קורא בחיפזון,ואז מזנק במקומו ומתחיל לרוץ סביב פידג'יוטו יותר ויותר מהר עד שהוא כבר לא נראה. "לפתע חוטף פידג'יוטו מכה מכיוון לא צפוי. "קח את זה!" אתה שומע את קולו של ריולו אך לא רואה אותו,ואז אתה מבין שריולו יודע להשתמש במתקפה מהירה!

15. משתמש מנוסה
    captain happy-

המתקפה שהוא אמר{שתיארתי} זה בעצם כפת כוח...

אתה חושב לעצמך איך הטכנולוגיה התקדמה,ואז פונה לריולו
    ושואל אותו איזה עוד מתקפות הוא יודע. "היי,אתה טיפוס לוחמני שכזה,לא?" ריולו אומר. "אני אוהב כאלה אנשים כאלה. בעבר בני האדם לא התייחסו אליי ואל אחיי הפוקימונים יפה,אבל אולי אתה תצליח להוכיח לי שיש גם טובים ממכם.." ריולו מספר. "אה,ואני יודע לעשות גם את זה!" ריולו קורא בחיפזון,ואז מזנק במקומו ומתחיל לרוץ סביב פידג'יוטו יותר ויותר מהר עד שהוא כבר לא נראה. "לפתע חוטף פידג'יוטו מכה מכיוון לא צפוי. "קח את זה!" אתה שומע את קולו של ריולו אך לא רואה אותו,ואז אתה מבין שריולו יודע להשתמש במתקפה מהירה!
    "אתה ממש חזק!!" אצעק לכיוון ריולו בהתלהבות ואז אומר לו "תשתמש שוב במתקפה מהירה ביחד עם כפת כוח. נראה עם המהירות תחזק את ההתקפה"
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

עמוד 1 מתוך 5 123 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •