Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 9 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 122
  1. משתמש מנוסה
    שם: אני
    "מייקל! אתה עוד תאחר לטקס הסיום שלך! זה לא מכובד! תתארגן כבר, עצלן!" אתה שומע צעקות רמות שמכוונות אליך ולפני שאתה מספיק לפקוח את עיניך ולקום מהמיטה אתה חוטף בראשך חפץ קשה שמרעיד את ראשך מעט מעוצמת הפגיעה. "זאת הייתה המחבת שלי. תקבל עוד מכה כזאת אם תמשיך לרבוץ במיטה יותר משתי דקות!" שאג עליך קול נשי אך קשוח, ואתה מבין שזאת לאנה, מנהלת אגף המתמחים של מסדר האש. "לב האבן", זהו כינוייה. "זוז!!!!" היא צורחת עליך, ואתה קופץ מהמיטה בבהלה ורץ לבית המרחץ לשטוף את פניך כדי להתעורר. אתה מתלבש מהר בעוד לאנה צועקת עליך, כלל לא שם לב לכל שאר הדברים שמתרחשים בחדר השינה של המתלמדים. אתה מסיים להתארגן והיא מפנה אותך מהחדר באלימות ואתה נזרק למסדרון הראשי של המבצר. אחד המתלמדים מוציא מפיו שטף של קללות ולא שם לב כי אתה עומד מולו. אתם מתנגשים ושניכם נופלים על הרצפה. אתה מתרומם בזריזות ואותו מתלמד משפשף את גשר אפו ומפנה את קללותיו אליך, אך לפני שאתה מספיק להגיב יד אוחזת בזרועך ולוקחת אותך הצידה. אתה שם לב שזהו החונך שלך, רונלד. "יקירי, זה הזמן. הטקס כבר התחיל ואתה צריך להיות שם, עוד מעט תקבל את הפוקימון הראשון שלך.. בחיי, היה כיף לחנוך אותך. אני שמח שהיית המתלמד שלי. ועכשיו, אין זמן לבזבז! בוא נלך!" הוא אומר לך במהירות ועם חיוך קטן על פניו מריץ אותך במורד המסדרון עד שאתם יוצאים אל החצר הגדולה שבמרכזה במה ענקית שיועדה רק בשביל הטקס הזה. הכיסאות עומדים בשורות מולה ואתה מבחין בתור של מתלמדים מחכים לקריאת שמם כדי לעלות ולבחור את הפוקימון שלהם. רונלד דוחף אותך לתור ונעלם מעיניך. אתה ממתין בהתרגשות והמתלמדים עולים והולכים, ולבסוף מגיע השם שלך ואתה נקרא אל הבמה, מלווה בקריאות שמחה מצד קהל האבירים. אתה שם לב לרונלד מנופף לך לשלום בחיוך גדול וגאווה בעיניו. אתה עולה לבמה ואביר זקן בשריון זהוב וחרב אדומה בחגורתו פונה אליך ברשמיות: "מייקל, נערי. הגעת לרגע המרגש הזה. הגיע הזמן שלך לבחור בפוקימון שלך. במי תבחר?" הוא שואל, ומחווה בידו על שלוש מפלצות.

אני חושב לעצמי 'אהמ אני לא רוצה פלוריאון אבל מה כדאי לי גראולית' או צרמנדר גראולית' יותר פיזי אבל בסופו של דבר צרמנדר יותר חזק את מי כדאי לי לבחור צ'ארמנדר בפיתוח הבא יוכל לעוף ואז יהיה לי יתרון' ואז צעקתי " אני בוחר בצ'רמנדר.

2. משתמש מתקדם
    מייקל:
    "היי היי היי, נערי, אולי אני זקן אבל אני שומע מצוין, אין צורך לצעוק." הוא מחייך אליך, ולוקח את הלטאה הכתומה הקטנה בזרועותיו, נזהר לא לגעת בזנבה הבוער, ומניח אותה על כתפה. "אם כך, בחרת בצ'ארמנדר. ברכותיי. מעכשיו אתה אביר במסדר האש!" הוא קורץ אליך, ומחיאות כפיים רועשות נשמעות מקהל האבירים. "זה המתלמד שלי!" אתה שומע את רולנד צועק באושר. אתה יורד מהבמה ומיד רולנד ממהר אליך. "צ'ארמנדר זאת אחלה בחירה. ועכשיו, ציוד. הכנתי לך הכל. בוא אחריי. אתה עומד לגשת למבחן הראשון שלך כאביר." אומר לך רולנד בהתרגשות, ואתה עוקב אחריו לחדרו שבתוך הטירה. הוא מלביש אותך בשריונך ונותן לך חרב. "קח את המתנה הזאת ממני. זאת החרב הישנה שלי. היא עדיין חדה כתער. תשתמש בה היטב." הוא מחייך אליך. הוא דואג לך גם למגן ולבסוף מגיש לך את קשת הצלב שלך. "תשמור על הציוד שלך. הוא יקר והוא ישמש אותך הרבה. ועכשיו, לאתגר הראשון שלך." הוא אומר ברשמיות, והבעתו משתנה להבעה אדישה. אתה עוקב אחריו לאורווה ואתם עולים על הסוסים ודוהרים החוצה מהמבצר ונכנסים אל היער שמקיף אותו. "אתה עומד להילחם לבדך במפלצת. זה האתגר הראשון שלך. תיעזר בצ'ארמנדר, תהיה חכם ואל תמות. אני מאמין בך." הוא אומר לך ומחייך, אבל אתה מבחין בדאגה בעיניו. אתם עוצרים בקרחת יער ורולנד פונה לאחור. "אני משאיר אותך לבד. זה האתגר שלך. אתה צריך לצאת מהיער ולחזור למבצר. היער שורץ פוקימונים, כך שזאת הוכחה מספקת. דרך צלחה, יקירי." ובמילים אלה הוא מסיים את דבריו ודוהר החוצה מהיער, ואתה נשאר לבד. צ'ארמנדר נע בחוסר נוחות על כתפך וסוסך נושף אוויר בקולניות אחרי הדהירה הארוכה, אבל אלה הקולות היחידים שאתה שומע.

3. משתמש מנוסה
    ני זקן אבל אני שומע מצוין, אין צורך לצעוק." הוא מחייך אליך, ולוקח את הלטאה הכתומה הקטנה בזרועותיו, נזהר לא לגעת בזנבה הבוער, ומניח אותה על כתפה. "אם כך, בחרת בצ'ארמנדר. ברכותיי. מעכשיו אתה אביר במסדר האש!" הוא קורץ אליך, ומחיאות כפיים רועשות נשמעות מקהל האבירים. "זה המתלמד שלי!" אתה שומע את רולנד צועק באושר. אתה יורד מהבמה ומיד רולנד ממהר אליך. "צ'ארמנדר זאת אחלה בחירה. ועכשיו, ציוד. הכנתי לך הכל. בוא אחריי. אתה עומד לגשת למבחן הראשון שלך כאביר." אומר לך רולנד בהתרגשות, ואתה עוקב אחריו לחדרו שבתוך הטירה. הוא מלביש אותך בשריונך ונותן לך חרב. "קח את המתנה הזאת ממני. זאת החרב הישנה שלי. היא עדיין חדה כתער. תשתמש בה היטב." הוא מחייך אליך. הוא דואג לך גם למגן ולבסוף מגיש לך את קשת הצלב שלך. "תשמור על הציוד שלך. הוא יקר והוא ישמש אותך הרבה. ועכשיו, לאתגר הראשון שלך." הוא אומר ברשמיות, והבעתו משתנה להבעה אדישה. אתה עוקב אחריו לאורווה ואתם עולים על הסוסים ודוהרים החוצה מהמבצר ונכנסים אל היער שמקיף אותו. "אתה עומד להילחם לבדך במפלצת. זה האתגר הראשון שלך. תיעזר בצ'ארמנדר, תהיה חכם ואל תמות. אני מאמין בך." הוא אומר לך ומחייך, אבל אתה מבחין בדאגה בעיניו. אתם עוצרים בקרחת יער ורולנד פונה לאחור. "אני משאיר אותך לבד. זה האתגר שלך. אתה צריך לצאת מהיער ולחזור למבצר. היער שורץ פוקימונים, כך שזאת הוכחה מספקת. דרך צלחה, יקירי." ובמילים אלה הוא מסיים את דבריו ודוהר החוצה מהיער, ואתה נשאר לבד. צ'ארמנדר נע בחוסר נוחות על כתפך וסוסך נושף אוויר בקולניות אחרי הדהירה הארוכה, אבל אלה הקולות היחידים שאתה שומע

׳טוב אני צריך להתחיל להתקרב לטירה ובדרך אני כנראה אמצא מפלצת אז איפה כוכב הצפון אה שם טוב נתחיל ללכת לטירה ובינתיים אני גם אאמן את צ׳רמנדר׳ ״צ׳רמנדר שריטה על העץ הזה עכשיו ואז גחלת אל תפחד אם תבוא מפלצת נקרע לה את הצורה״

4. משתמש מתקדם
    שחקנים יקרים,
    אני מצטער, שכחתי לפרט כמה דברים קריטיים.
    הפוקימונים במשחק הזה גם משתמשים במתקפות, אבל כרגע אתם לא מכירים אותן. לכל פוקימון יש סט שונה של מתקפות, ככה שגם אם הדמויות שלכן קראו ספרים הם לא יידעו אילו מתקפות יש לפוקימון. תצטרכו לגלות זאת לבד על פי הסוג שלו. אם אתם יודעים שצ'ארמנדר, למשל, הוא ממסדר האש, זאת אומרת סוג אש (לא משנה סוג שני) אז בקרב תבקשו ממנו לנסות לירוק אש והוא יוציא גחלים (Ember) או שתבקשו ממנו לזוז מהר יותר (מתקפה מהירה). ניסוי וטעייה. ואז תוכלו לקרוא למה שהוא עשה בשם או שהדמויות שילוו אתכם ייתנו את השם, זה לא משנה. כמובן שאני מדבר רק על מתקפות ברמות גבוהות יותר, את המתקפות הראשוניות תדעו.
    מבחינת רמות פוקימונים עדיין עולים רמות, אבל רואים את זה באופן פיזי. כשהפוקימון עולה רמה הוא משתנה מבחינה פיזית, זאת אומרת גדל קצת, למשל הזנב שלו מתארך, או שהשיניים שלו מתחדדות וכד'... ואני אציין את השינויים האלה וככה תדעו שהפוקימון עלה רמה. השינוי הסופי הוא ההתפתחות שתקרה לאחר עליית רמות מסוימת, כך שכרגע אין לכם מושג מהי הרמה של הפוקימון שלכם. כך גם אם הפוקימון ייפגע, יראו את זה באופן פיזי. אם הוא ייפגע משריטה אז יהיו חתכים באזורים בגופו שיהפכו לצלקות אם המתקפה הייתה פגיעה קריטית, למשל. מה גם שאתם יכולים להימנע ממתקפות, להתחמק מהן או לעצור אותן. אם יש לכם צ'ארמנדר ויתקפו אותו בעלי תער אתם יכולים לשרוף את העלים עם אמבר, לדוגמא. או שאתם יכולים לבקש מצ'ארמנדר לזוז, או לשלוף את חרבכם ולחתוך את העלים. תזכרו שגם אתם יכולים להשתתף בקרב ולעזור לפוקימון שלכם, ותצטרכו לפעול איתו בשיתוף פעולה.
    לגבי הסוסים... פשלה שלי, אין סוסים ><" אתם נעים על רפידאשים. מבחינתכם הם סוסים ואמשיך לקרוא להם ככה, כי הם לא מאמנים את המתקפות שלהם ומתמקדים רק בריצה ככה שהמתקפות דוהות ואי אפשר להשתמש בהם בקרב. הם נחשבים סוסים לכל דבר ועניין, ולכן לא רק מסדר האש משתמש בהם.
    בסה"כ אלה הדברים הקריטיים ששכחתי להזכיר, אם משהו לא מובן תפנו אליי.

מייקל:
    אוקיי, לאט לאט. דבר ראשון, דיברנו על סימני פיסוק, תשתמש בפסיקים כמו שאני עושה בתור התחלה.
    אתה שולט רק על הדמות שלך, לא על הסביבה. מאיפה לך איפה כוכב הצפון? אולי הוא לא קיים בעולם הזה? אולי לא תמצא אותו? אתה יכול לשלוט רק על המחשבות, המעשים והדיבורים שלך, לא מעבר. שים לב לזה
    לגבי צ'ארמנדר... אממ, אני מניח שזאת אשמתי. לא ציינתי אילו מתקפות יש לו. זה גם לא עובד כאן אותו דבר, אני אפרט בתגובה. מצטער אם אשתלט לך על השחקן קצת, זה כדי לכפר על הטעות הזאת.
    בכ"מ, שים לב למה שאמרתי. נשתפר ביחד~
    -----------------
    אתה מחפש ציון דרך בשמיים שיעיד על הכיוון אליו אתה צריך ללכת, אך אתה לא מוצא שום מערכת כוכבים שתעזור לך. מה גם שאתה לא יכול לראות שום כוכבים כי צהריים והשמש במרום, כך שאין לך על מה להסתמך אלא על הכיוון שממנו עולה השמש, מערב. אתה יודע שהמבצר של המסדר נמצא בצפון, כך שאתה מבין לאיזה כיוון עליך ללכת ומתחיל ללכת, עוזב את קרחת היער ומתקדם. אתה פונה אל צ'ארמנדר אבל שם לב שהוא כבר לא על כתפך אלא על ראשו של הסוס, שצוהל במחאה ומנסה להוריד את צ'ארמנדר מראשו. צ'ארמנדר נאחז בחוזקה עם טפריו כך שהסוס מנהל מאבק שווא, אך זה לא מונע ממנו מלהפסיק לנסות. בתוך כל ההמולה אתה מבחין בקלף פפירוס קטן שנופל מתיק האוכף שלך. אתה מרים אותו וקורא את המכתב הבא:
    "מייקל יקירי,
    במהלך האילוף של הצ'ארמנדר שלך גילינו שכדי להילחם הוא יכול לשרוט את יריבו עם טפריו הארוכים והקשים (Scratch) או לירוק גחלים מפיו ששורפות את האויב (Ember). הוא גם יכול להוציא מפיו עשן רב שמעכיר את האוויר ומונע מהאויב לראות אותו (SmokeScreen). בהצלחה בקרב, שלך רונלד."
    נערך לאחרונה על ידי Smoker, 09-07-2013 בשעה 07:33 PM

5. משתמש מנוסה
    אתה מחפש ציון דרך בשמיים שיעיד על הכיוון אליו אתה צריך ללכת, אך אתה לא מוצא שום מערכת כוכבים שתעזור לך. מה גם שאתה לא יכול לראות שום כוכבים כי צהריים והשמש במרום, כך שאין לך על מה להסתמך אלא על הכיוון שממנו עולה השמש, מערב. אתה יודע שהמבצר של המסדר נמצא בצפון, כך שאתה מבין לאיזה כיוון עליך ללכת ומתחיל ללכת, עוזב את קרחת היער ומתקדם. אתה פונה אל צ'ארמנדר אבל שם לב שהוא כבר לא על כתפך אלא על ראשו של הסוס, שצוהל במחאה ומנסה להוריד את צ'ארמנדר מראשו. צ'ארמנדר נאחז בחוזקה עם טפריו כך שהסוס מנהל מאבק שווא, אך זה לא מונע ממנו מלהפסיק לנסות. בתוך כל ההמולה אתה מבחין בקלף פפירוס קטן שנופל מתיק האוכף שלך. אתה מרים אותו וקורא את המכתב הבא:
    "מייקל יקירי,
    במהלך האילוף של הצ'ארמנדר שלך גילינו שכדי להילחם הוא יכול לשרוט את יריבו עם טפריו הארוכים והקשים או לירוק גחלים מפיו ששורפות את האויב. הוא גם יכול להוציא מפיו עשן רב שמעכיר את האוויר ומונע מהאויב לראות אותו. בהצלחה בקרב, שלך רונלד."

׳אהמ נחמד זה נותן לי רעיון לכמה מהלכים בכל מקרה צריך להפריד בין צ׳רמנדר לסוס׳ ״ צ׳רמנדר מסך עשן״ אני צועק ואז מחכה לבדוק אם הוא עושה את זה אם כן קופץ עליו מתוך העשן ותופס אותו ואם לא חוזר על הפקודה שוב בקול רם יותר.

6. משתמש מתקדם
    מייקל:
    אחלה רעיון, אהבתי
    --------
    צ'ארמנדר מביט בך בעיון וכנראה חושב שאתה רוצה לעזור לו לנצח, כך שבעודו אוחז בראשו של הסוס בחוזקה הוא פותח את פיו ומוציא ממנו עשן שחור וסמיך שמתפשט לכל הכיוונים. אתה מתחיל לדדות בעשן, מחפש את צ'ארמנדר, אך מבין שהעשן מסתיר גם את שדה הראייה שלך. לאחר זמן מה של הליכה בעשן אתה נתקל במשהו ונופל, ואז מגלה שזה היה צ'אמנדר. הוא עולה על כתפך ונראה שהוא מרוצה. תוך כמה שניות העשן מתפזר ואתה מגלה שהסוס שלך ברח, כך שנותרתם רק אתה וצ'ארמנדר ביער.

7. משתמש מנוסה
    צ'ארמנדר מביט בך בעיון וכנראה חושב שאתה רוצה לעזור לו לנצח, כך שבעודו אוחז בראשו של הסוס בחוזקה הוא פותח את פיו ומוציא ממנו עשן שחור וסמיך שמתפשט לכל הכיוונים. אתה מתחיל לדדות בעשן, מחפש את צ'ארמנדר, אך מבין שהעשן מסתיר גם את שדה הראייה שלך. לאחר זמן מה של הליכה בעשן אתה נתקל במשהו ונופל, ואז מגלה שזה היה צ'אמנדר. הוא עולה על כתפך ונראה שהוא מרוצה. תוך כמה שניות העשן מתפזר ואתה מגלה שהסוס שלך ברח, כך שנותרתם רק אתה וצ'ארמנדר ביער.

״נו באמת צ׳רמנדר זאת לא הייתה התוכנית שלי אבל לפחות אתה איתי ואנחנו מסתדרים ואפשר לראות שאתה די חזק אז זה טוב בוא נתחיל ללכת לטירה אני כבר רררררררעב בטירוף אתה לא?״ ואני מתחיל ללכת לכיוון הטירה ותוך כדי אני מלטף את צ׳רמנדר ומשבח אותו בשביל שיהיה נחמד

8. משתמש מתקדם
    ציטוט פורסם במקור על ידי smoker צפה בהודעה
    עידן:
    זה קשור, זה לא לדיון פה וזה מעניין את התחת שלי אז דבר יפה בנאדם '-'
    --------------
    היא מובילה אותך מאחורי המבנה אל שביל צר שהמפלצת עוברת בו בקושי. אתם הולכים בשביל כשלוש דקות עד שאתם יוצאים לרחבה גדולה מאחורי המבנה, כשמעליכם הגשר הארוך שמחבר בין שני המבצרים של המסדר. בצידה השני של הרחבה נמצאת דלת העץ הגדולה והעבה של המבנה השני, כך שהרחבה מפרידה בין שני המבנים. אך זו לא רחבה. ככל שאתם מתקרבים אתה מבין שזאת זירה פנימית ששקועה אל תוך האדמה. ממבט אופקי לא רואים שום דבר חריג, אך כשמתקרבים מבחינים במכתש, כמו זירה, שסביבה מושבים שמגודרים בזכוכית עבה. בזירה עצמה יש שני פתחים, אחד בכל צד. "כאן ייערך המבחן שלך. תכין את עצמך." היא מחייכת אליך בנועם ומגבירה את קצב הליכתה, ואתה ממהר אחריה. היא מוליכה אותך למעבר צדדי על קיר הזירה, ואתם יורדים במדרגות שמוליכות לתוך המכתש עצמו, מחוץ לזירה. המעבר גדול מספיק כדי שהמפלצת תוכל לעבור בו בקלות ואתם מגיעים לסוג של מערה גדולה, חצובה בסלע, עם מספיק מרחב למפלצת של האבירה. "חכי פה." היא ממלמלת ומלטפת את ראשה של החיה, ואתם ממשיכים בלעדיה לתוך המעבר המוליך מחוץ למערה. אתם ממשיכים ללכת בשתיקה במשך דקות מספר עד שאתם נכנסים למערה נוספת, קטנה יותר, אפופה חושך. האבירה מגששת מעט באפלה ולפתע אור עששית מציף את המערה ואתה רואה צלליות של חליפות שריון, נשקים ובגדים, קסדות, מגנים וכדומה. "אתה הולך להילחם במפלצת. אם תהרוג אותה, התקבלת. אם לא... רוב הסיכויים שתיהרג, ככה שאין לך ממש ברירה." היא אומרת לך במשיכת כתפיים אדישה בזמן שהיא מתאימה לך שריון, כפפות, נעליים וקסדה. כשהיא מסיימת להכין אותך בשתיקה היא שולפת את חרבה ומביאה מגן מפינת החדר. "אלה הנשקים שלי. השתמש בהם בחוכמה, ומי ייתן שהם ישמרו עליך מלקפד את חייך בזירת הקרב. ועכשיו, לך, תילחם על חייך!" היא אומרת לך בהתלהבות וההתרגשות מהמעמד ניכרת בעיניה, כמו גם החשש לחייך אותו היא מנסה להסתיר. היא מוליכה אותך במעלה גרם מדרגות ואתה יוצא אל אור מסנוור, חזק הרבה יותר מאור העששית העמום שהיה במערה. אתה מצמצם את עיניך וכאשר הן מתרגלות לאור אתה מוצא את עצמך בתור זירת המכתש הגדולה. היציעים ריקים מאדם, זה רק אתה, לבד, מול הפתח השחור שמולך. הוא נראה גדול הרבה יותר ממה שחשבת בהתחלה, ואתה ממתין בקוצר רוח עד שמשהו יקרה. לבסוף, שאגה חזקה קורעת את האוויר, ומתוך המערה יוצאת מפלצת סגולה ומקורננת שמביטה בך בשאננות ומדדה לעברך בצעדים כבדים. היא מתמקדת בך ושואגת בשנית, ואתה מרגיש איך עורך מצטמרר מגודל המעמד. המפלצת מתחילה להתקרב לעברך, ומהירותה מתחילה להתגבר. היא דוהרת לכיוונך והזעם ניצת בעיניה...
    אני הולך אחרי האבירה המטומטמת הזו, אל תוך זירה מסוימת. אני לא מוריד את העיניים מהתחת של האבירה, וכל פעם שהיא מסתכלת לאחור אני מחייך חיוך מטומטם ומנופף את ידי לשלום. 'מקום ממש סמפטי לעשות בו מבחן אבירות, מה אנחנו גלדיאטורים?' אני חושב לעצמי בזלזול ומצחקק מעט מנסה להראות כאילו נחנקת, "כאן, עושים את המבחן? חשבתי שזה מבחן גבורה בחוץ כזה, לצוד או משהו?" אני מלמל במבוכה ומסתכל מסביבי. אנחנו הולכים עוד מספר דקות, והיא פוקדת על המפלצת שלה שהישאר במקום כלשהו ואני והיא ממשיכים לבד 'האישה המטומטמת הזו הולכת לנשק אותי עכשיו?' אני חושב לעצמי בעצבים, ומשפשף את ראשי במבוכה וממשיך ללכת אחריה. "אתה הולך להילחם במפלצת. אם תהרוג אותה, התקבלת. אם לא... רוב הסיכויים שתיהרג, ככה שאין לך ממש ברירה." כאשר המשפט הזה יוצא מפיה, אני משתתק. לא יוצא ממני אפילו הגהה. 'אני יכול למות פה? להילחם מול מפלצת? טוב, אני חייב לומר שזה לא הכי מפתיע אותי, אבל להילחם נגד מפלצת בחרב ומגן? מדוע בלי מפלצת משלי?' אני חושב לעצמי המום לחלוטין ולפני שהספקתי בגלל להבין מה קורה גיליתי שאני נמצא כבר בזירה, ומפלצת סגולה ומקורננת מביטה לכיווני בשאננות. היא מתחילה להתקרב עליי, ופחד עולה בלבי. 'לא, אני חייב לעשות את זה - הבטחתי לעצמי. כל מה שאני צריך לעשות זה לחשוב על משהו.' אני נסגר על עצמי ומסתכל מסביב, בודק אולי אני יכול למצוא איזשהו נשק, או משהו רעיון אסטרטגי שאני יכול לחשוב עליו.

9. עמיטריד.
    שם: עמיטריד

עמית:
    אתה תיארת ברקע את טקס סיום ההתמחות ושכחת לציין את קבלת הפוקימון ההתחלתי שלך, ולכן "אזכיר" לך את זה בצורת פלאשבק נחמד לפני שנתחיל. לצורך כך אשתלט לך על הדמות קצת הרבה~
    ------------
    אתה דוהר על סוסך בדרך עפר ונותן לקול הקצוב של נקישת פרסותיו של הסוס באדמה להרגיע אותך. סוסו של ניקולס צוהל במחאה על מהירותו המופרזת של סוסך הרענן והצעיר ואתה מביט לאחור אליו בעצב, וברקע עולה לך פרצופו של ניקולס, מחייך לעברך. מיד מציפים אותך זכרונות נעימים מימיך כחניכו, ואתה מתמקד שוב בטקס הסיום, וצולל אל תוך הזיכרון...
    "אנדי! עצלן אחד, תפסיק להתבטל כמו סלאקות'! אם לא תתארגן אתה עוד תאחר לטקס הסיום!" צעקה לעברך נורה, האחראית על המתלמדים במסדר האופל, ולפני שאתה מבין מה קורה נעל נוחתת לך על הראש ומהממת אותך לרגע. "קדימה, זוז!" היא שואגת עליך ורצה להעיר את שאר המתלמדים הישנים. אתה קם בפיהוק גדול ומתמתח בעייפות, משפשף את עינייך ומלטף את ראשך הכואב מהמכה החזקה שחטפת. אני מדדה לעבר בית המרחץ ושוטף את פניך במים קרים כקרח, מנגב אותם ונרתע אחורה כשאתה מבין בנורה עומדת עם מחבת ליד הדלת ובודקת שכל המתלמדים יוצאים מהחדר. אתה מצטרף למתלמדים המבוהלים שרצים כמו להקת ספירואים מבוהלים לעבר הדלת לקול צעקותיה הזועמות של נורה. אתה מבחין בניקולס ממתין לך מחוץ לחדר. הוא אוחז בך ומוביל אותך מחוץ לעדר המתלמדים הבהול. "אנדי, ככה אתה הולך לטקס סיום ההתמחות שלך? בושה וחרפה. לך תחליף בגדים, אני אעסיק את נורה." הוא קורץ אליך וניגש אל נורה, מתחיל איתה בקול שרמנטי. בזמן שנורה מצחקקת ומחייכת אליו אתה מתגנב לחדר ומחליף לבגדים חגיגיים יותר. "נדבר יותר מאוחר יקירתי." מחייך אליה ניקולס בזמן שאתה חומק החוצה ואתם הולכים מצחקקים. "אז אנדי, מתרגש?" שואל אותך ניקולס בחיוך. "לא ממש..." אתה עונה במשיכת כתפיים אדישה, וניקולס טופח על גבך. "אתה גדלת מאוד מאז שמצאתי אותך ביער, עם פגיון מגואל בדם בידך ומפלצת שסועה ודוממת מצידך. עבר כל כך הרבה זמן.." הוא נאנח, ונראה מתרפק על זכרונות יפים, אך הוא חוזר לריכוז תוך כמה שניות וקורץ אליך. "הטקס עוד מעט מתחיל. זה היום הגדול שלך!" הוא אומר בגאווה ונפרד ממך, הולך אל האזור בו נפגשו כל האבירים החונכים לשוחח לפני הטקס. אתה פונה ממנו לאזור בו התרכזו המתלמדים הנרגשים לקראת חלוקת הפוקימונים ההתחלתיים. הטקס מתחיל מהר מכפי שאתה שם לב והמתלמדים מתחילים להיקרא אל הבמה לבחירת הפוקימון שלהם. תוך כמה דקות אתה שומך את שמך, "אנדי ווקר!", ושועט אל הבמה בהתרגשות, מבחין מזווית עיניך בניקולס מנופף אליך. אתה עולה לבמה ואביר זקן פונה אליך בחיוך. "אנדי, המתלמד הצעיר ביותר שלנו, שיהיה האביר הצעיר ביותר בכל המסדר! ענה לי, יקירי, מי מאלה אתה מעדיף שיהיה שותפך?" הוא שואל, ומחווה על ארבעה פוקימונים: - לארביטר, - זורואה, - מורקראו, - אמבריאון.
    *שים לב איזה פוקימון מוצע לך בצד התמונה, כתבתי במודגש~
    את האופי אשפר מאוחר יותר
    בחירה קשה...
    ויהיה לי קשה לשים סימני פיסוק אני לא טוב בזה אבל אני אשתדל
    -------------

"אמבריאון אדוני." אגיד בנימוס "ואני חייב את כל מה שאני יודע לניקולס" אגיד בחיוך

כמו תמיד. עמיטריד.

10. משתמש מתקדם
    הוריי, פעם ראשונה שאני מגיב לכל השחקנים ביחד (:
    תקראו את הפסקה למעלה עם הדברים הקריטיים... זה קריטי
    וחוץ מזה, אני מקווה שלכולנו יהיה כיף במשחק הזה! גם אם אני קצת ביקורתי מדי זה רק כדי שתשתפרו או שאני אשתפר, וסימני פיסוק יבואו לכולכם לבד, אני מבטיח
    ועידן, אני שה"מ סבבי לדעתי

מייקל:
    צ'ארמנדר נוהם בסיפוק ואתם ממשיכים להתקדם לעבר הטירה כשאתה מתחיל לשמוע רעשי הליכה וניפוץ זרדים מאחוריך ולהקה של מעופפים קטנים מתרוממת מהעצים בחרדה ועפה מזרחה. הרעשים מתקרבים אליך יותר ויותר וצ'ארמנדר מתחיל לשרוט אותך בחרדה.

עידן:
    זה בכלל לא קרב קשה, כסח אותו~
    --------------------
    אתה מביט סביבך במהירות ורואה שהזירה עגולה, ללא פינות או מקום להתחבא בו. היא מישורית לגמרי וריקה מפריטים. האדמה חולית במקצת אתה מרגיש שרגליך מעט שוקעות בתוכה, והדבר יכול להאט אותך אם תרוץ. אתה עסוק בבחינת הזירה שאינך שם לב שהמפלצת קרבה לעברך בריצה ושואגת עליך, ואתה מצליח להתחמק אינסטינקטיבית מהפגיעה הכמעט וודאית. אתה מתגלגל על החול הרך ומתרומם בעוד שהמפלצת עוצרת את עצמה ומביטה לצדדים בהפתעה עד שהיא קולטת אותך ובמבט נחוש רצה לעברך בשנית.

עמית:
    איך לא הלכת על לארביטר?! ><"
    ---------------
    הזיכרון מתחיל לדהות לאיטו.
    "ובכן נערי, כל הכבוד, אמבריאון שלך, מי ייתן ותצליח כאביר, האמבריאון שלך יכול להילחם עם דחיפה חזקה (Tackle), הוא יכול לזוז מהר מאוד כדי לתקוף (מתקפה מהירה) וגם בזמן האילוף שלו גילינו שהוא יכול לגרום לעיניו לזהור בסגול ואז יריבו מתבלבל ולא מצליח לתקוף (Confuse Ray). דבר מיוחד נוסף באמבריאון הוא שהוא יכול להתגנב ליריב ולתקוף אותו מהר מאוד וחזק מאוד (Faint Attack), וזה הכל, דרך צלחה..." אתה שומע את קולו העמום של האביר הזקן וחוזר להווה. אתה דוהר על סוסך, סוסו של ניקולס מאחוריך ואתה רואה את אמבריאון רץ לצידך, נוהם לעברך באושר בעודו מגביר את קצב ריצתו כדי לעקוף אותך. אתם ממשיכים כך זמן רב, עד שאתה מגיע לצומת. אחת הדרכים נראית כבושה, זאת אומרת שהלכו עליך הרבה, והשנייה מלאה טחב ובוץ ונראית כדרך שלא השתמשו בה הרבה זמן. אמבריאון נע בחוסר נוחות ונראה שאינו בטוח לאן ללכת. הוא מביט אליך בשאלה.

11. משתמש מתקדם
    הוריי, פעם ראשונה שאני מגיב לכל השחקנים ביחד (:
    תקראו את הפסקה למעלה עם הדברים הקריטיים... זה קריטי
    וחוץ מזה, אני מקווה שלכולנו יהיה כיף במשחק הזה! גם אם אני קצת ביקורתי מדי זה רק כדי שתשתפרו או שאני אשתפר, וסימני פיסוק יבואו לכולכם לבד, אני מבטיח
    ועידן, אני שה"מ סבבי לדעתי

עידן:
    זה בכלל לא קרב קשה, כסח אותו~
    --------------------
    אתה מביט סביבך במהירות ורואה שהזירה עגולה, ללא פינות או מקום להתחבא בו. היא מישורית לגמרי וריקה מפריטים. האדמה חולית במקצת אתה מרגיש שרגליך מעט שוקעות בתוכה, והדבר יכול להאט אותך אם תרוץ. אתה עסוק בבחינת הזירה שאינך שם לב שהמפלצת קרבה לעברך בריצה ושואגת עליך, ואתה מצליח להתחמק אינסטינקטיבית מהפגיעה הכמעט וודאית. אתה מתגלגל על החול הרך ומתרומם בעוד שהמפלצת עוצרת את עצמה ומביטה לצדדים בהפתעה עד שהיא קולטת אותך ובמבט נחוש רצה לעברך בשנית.
    כן, בכלל לא קרב קשה - נראה אותך!
    ~~~~~
    אני מסתכל אל המפלצת שרצה לעבירי, ומחכה עד שהיא תגיע קרוב עליי בשביל לקפוץ הצידה ולתקוע בגרונה את חרבי, וכך אני עושה.

12. משתמש מתקדם
    עידן:
    חחח לדמות שלך לא לנער בן 15
    -----------
    המפלצת ממשיכה להתקדם לעברה וצעדיה מרעידים את האדמה. אתה מביט בה ברוגע ומתכונן לקפוץ הצידה ולתקוע בגרונה את חרבך כמו שרצית, וכשהיא מספיק קרובה אליך אתה זז הצידה ותוקע בה את חרבך, אך החרב לא חודרת את השריון הקשה של המפלצת ואתה מועף אחורה מעוצמת המכה. המפלצת עוצרת את עצמה שוב ומאתרת אותך, מתכוננת לתקוף בפעם השלישית. אתה מביט במפלצת בטשטוש, שוכב על גבך, ואתה מרגיש כאב חד בידך ורואה שהיא קצת נפוחה, כנראה שסדקת עצם. אתה חוזר להביט במפלצת ורואה שהמקום בו ניסית לתקוע את חרבך, הצבע של העור, מכסה את כל גבה של המפלצת עד לזנבה וגם את ראשה, אך לעומת זאת עור בגוון בהיר יותר מכסה את עור בטנה.

13. משתמש מנוסה
    צ'ארמנדר נוהם בסיפוק ואתם ממשיכים להתקדם לעבר הטירה כשאתה מתחיל לשמוע רעשי הליכה וניפוץ זרדים מאחוריך ולהקה של מעופפים קטנים מתרוממת מהעצים בחרדה ועפה מזרחה. הרעשים מתקרבים אליך יותר ויותר וצ'ארמנדר מתחיל לשרוט אותך בחרדה.

אני מלטף את צ׳רמנדר בעדינות ואומר״ אתה אחלה צ׳רמנדר ואני מאמין בך זה הזמן להוכיח שאנחנו חזקים ולעשות רשמית משימה של אבירים. עכשיו לך תסתתר מאחורי העץ שם ואני מאחורי העץ פה וכשהמפלצת תבוא תעשה מסך עשן ותרוץ אלי ואז אני תשרוף את הקצה של החץ שלי ואני ארה במפלצת אז קדימה למקומות״

14. עמיטריד.
    שם: עמיטריד

עמית:
    איך לא הלכת על לארביטר?! ><"
    ---------------
    הזיכרון מתחיל לדהות לאיטו.
    "ובכן נערי, כל הכבוד, אמבריאון שלך, מי ייתן ותצליח כאביר, האמבריאון שלך יכול להילחם עם דחיפה חזקה (tackle), הוא יכול לזוז מהר מאוד כדי לתקוף (מתקפה מהירה) וגם בזמן האילוף שלו גילינו שהוא יכול לגרום לעיניו לזהור בסגול ואז יריבו מתבלבל ולא מצליח לתקוף (confuse ray). דבר מיוחד נוסף באמבריאון הוא שהוא יכול להתגנב ליריב ולתקוף אותו מהר מאוד וחזק מאוד (faint attack), וזה הכל, דרך צלחה..." אתה שומע את קולו העמום של האביר הזקן וחוזר להווה. אתה דוהר על סוסך, סוסו של ניקולס מאחוריך ואתה רואה את אמבריאון רץ לצידך, נוהם לעברך באושר בעודו מגביר את קצב ריצתו כדי לעקוף אותך. אתם ממשיכים כך זמן רב, עד שאתה מגיע לצומת. אחת הדרכים נראית כבושה, זאת אומרת שהלכו עליך הרבה, והשנייה מלאה טחב ובוץ ונראית כדרך שלא השתמשו בה הרבה זמן. אמבריאון נע בחוסר נוחות ונראה שאינו בטוח לאן ללכת. הוא מביט אליך בשאלה.
    לא אוהב אותו ):
    ____

"ומה זה" אגיד שאגיע לצומת דרכים. 'אחת נראית כבושה' אחשוב, 'מעניין למה הלכו עליה כל כך הרבה' אחשוב, 'ולמה על השני לא' אפחד. "אמבי אתה יודע לאן ללכת?" אשאל אותו לאחר שאראה את המבט השואל שלו אגיד "כן ככה חשבתי...", ואתכיל לחשוב מדוע לא הלכו על אחת הדרכים. "בוא ניתן לגורל להחליט" אגיד וארד מהסוס (או שזה רפידאש), אקח אבן קטן ואביט באמבריאון. "תשמע אני אזרוק את האבן באוויר, אבל לא גבוהה מידי, ואתה תקפוץ ותשתמש בזנב שלך או ברגל ותעיף אותו ישר" אגיד בביטחון. "הדרך שהאבן תנחת יותר קרוב אליו, לא נלך בא אלה בדרך השניה" אגיד ואצחק, ואז אזרוק את האבן באוויר.

כמו תמיד. עמיטריד.

15. משתמש מתקדם
    מייקל:
    אחלה אסטרטגיה~!
    אל תגיד "מאחורי העץ שם" כי אני לא ממש מבין איזה עץ, גם לא ציינתי בפניך איפה יש עצים. תגיד להבא: "תתחבא מאחורי אחד העצים שקרובים לקרחת היער ממנה התחלנו ללכת" וכד'.
    ---------
    צ'ארמנדר מהנהן בנחישות ורץ להתחבא מאחורי אחד העצים העבים, וכך גם אתה עושה. אתם מחכים בקוצר רוח עד שאתה מבחין במפלצת. היא נראית כמו לטאה ירוקה ענקית עם פרח גדול על גבה ועלים עבים שיוצאים ממנו ומגיעים באורכם עד לאדמה. הוא מסתכל לצדדים בשאננות ומתהלך לו בנינוחות אל תוך קרחת היער. אתה רואה שהוא קטן יחסית לגופך ומגיע בערך לגובה מותניך. (http://th03.deviantart.net/fs71/PRE/...is-d5hszwc.jpg - אם לא הבנת אני מדבר על אייויזור)

עמית:
    זה רפידאש, אבל תקרא לזה סוס >.<
    אמבי? XDD
    -------------------
    אמבריאון מביט בך בבלבול במשך כמה שניות אך לבסוף הוא מהנהן ומעיף את האבן הצידה עם זנבו, רק שהוא מעיף אותה על סוסו של ניקולס שנבהל, נעמד על שתי רגליו האחוריות וצוהל במחאה. אמבריאון מביט בך, נוהם בשקט ומתיישב על האדמה, מחכה שתחליט.

עמוד 2 מתוך 9 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •