Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 9 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 122
  1. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    ציטוט פורסם במקור על ידי smoker צפה בהודעה

עמית:
    זה רפידאש, אבל תקרא לזה סוס >.<
    אמבי? Xdd
    -------------------
    אמבריאון מביט בך בבלבול במשך כמה שניות אך לבסוף הוא מהנהן ומעיף את האבן הצידה עם זנבו, רק שהוא מעיף אותה על סוסו של ניקולס שנבהל, נעמד על שתי רגליו האחוריות וצוהל במחאה. אמבריאון מביט בך, נוהם בשקט ומתיישב על האדמה, מחכה שתחליט.

כן אמבי חחחח
    מאיפה התמונות של הפוקימונים?
    ------

"כן לא ציפיתי שזה באמת יעבוד" אגיד כדי הציל את הכבוד שלי. "טוב בא לי הרפתקה, בשם ניקולס" אגיד "בוא נלך בדרך הטחב" אגיד וארגיע את שני הסוסים "קדימה" אפקוד על הסוס "אמבי רוצה ללכת או לקפוץ ידי" אשאל אותו

כמו תמיד. עמיטריד.

2. משתמש מנוסה
    שם: אני
    צ'ארמנדר מהנהן בנחישות ורץ להתחבא מאחורי אחד העצים העבים, וכך גם אתה עושה. אתם מחכים בקוצר רוח עד שאתה מבחין במפלצת. היא נראית כמו לטאה ירוקה ענקית עם פרח גדול על גבה ועלים עבים שיוצאים ממנו ומגיעים באורכם עד לאדמה. הוא מסתכל לצדדים בשאננות ומתהלך לו בנינוחות אל תוך קרחת היער. אתה רואה שהוא קטן יחסית לגופך ומגיע בערך לגובה מותניך. (http://th03.deviantart.net/fs71/PRE/...is-d5hszwc.jpg - אם לא הבנת אני מדבר על אייויזור)

אני חושב ׳קדימה צ׳רמנדר זה הזמן זה הזמן שלך לעשות את זה אתה יכול הוא לא יותר מדי מפחיד׳ ואז אני מכין את הקשת שלי שם בה חץ ומתבונן בציפייה לבאות ולראות מה עומד לקרות ובינתיים חושב ׳ זה בטח איוויזור הוא מסוג עשב ורעל אז צ׳רמנדר אמור להשפיע עליו כפול שתיים והוא עשוי מעשב אז הוא ישרוף בקלות׳.

לא השארת לי יותר מדי מה לעשות והאם התכוונת לפיתוח האחרות של בלבזור?

3. משתמש מתקדם
    רק כדי שלא תשכחו:

עמית על הQueen's Road
    מייקל ביער בפינה השמאלית למטה
    עידן בטירה הכחולה

עמית:
    צייר מוכשר מאוד שיצא לי לדבר איתו פעם בdeviantArt. כשייגמרו לי אעבור לספרייטים, אבל זה רק כדי שתבינו איך הם נראים באמת במשחק, מה הגודל שלהם לעומתכם ולעומת פוקימונים אחרים, ואיך להשתמש במאפיינים פיזיים שלהם לטובתכם.
    אם כבר מדברים על הגדלים שלהם, אם תנסה לסחוב את אמבי מהר מאוד תשבור לעצמך את הגב~
    ------------------
    אמבי מהנהן ומתחיל לרוץ על דרך הטחב, עוצר לפעמים לראות איפה אתה וממשיך לרוץ. אתה עולה על סוסך ומדרבן אותו ואתם מתחילים לדהור על דרך הטחב. אתה דוהר במשך זמן מה עד שאתה רואה קבוצת אבירים דוהרים לעברך. אמבי נעצר כמה צעדים לפניך וממתין לך, לא בטוח אם להמשיך לכיוון הסוסים הרועמים או לפנות לאחור. אתה מביט באבירים בעיון, הם לא נראים כמו אבירים מהמסדר שלך, אבל ממרחק כזה אתה לא יכול להיות בטוח.

מייקל:
    יש לך מלא מה לעשות, הוא נכנס לקרחת היער, אתה יכול לתקוף אותו בכל מיני דרכים או לנסות לברוח בכל מיני דרכים.. אגב, התכוונתי לאייויזור, ההתפתחות השנייה של באלבאזור. ואתה לא יודע את הסוגים של פוקימונים פראיים שאתה פוגש, אז כשאתה מציג את האסטרטגיה שלך תשתמש בהיגיון פשוט - אם הוא עשוי מעשב הוא יישרף. אני לא מציין את הסוגים של הפוקימונים בכוונה.
    --------------------
    המפלצת ממשיכה ללכת בעצלתיים, לא מבחינה בך או בצ'ארמנדר. היא חוצה את קרחת היער ומתחילה להתקדם לכיוון העצים שאחריה. לפתע אתה מבחין בצ'ארמנדר שיוצא מאחורי העץ, רועד במקצת, ומשתמש שוב באותה מתקפה בה השתמש מקודם, מסך עשן. הוא מוציא כמויות נכבדות של עשן מפיו וקרחת היער מתכסה בעשן שחור וסמיך. אייויזור נראה מופתע, הוא לא מבין מה הולך ועוצר את הליכתו.

בר:
    "וויליאם! אתה עוד תאחר לטקס הסיום שלך! זה לא מכובד! תתארגן כבר, עצלן!" אתה שומע צעקות רמות שמכוונות אליך ולפני שאתה מספיק לפקוח את עיניך ולקום מהמיטה אתה חוטף בראשך חפץ קשה שמרעיד את ראשך מעט מעוצמת הפגיעה. "זאת הייתה המחבת שלי. תקבל עוד מכה כזאת אם תמשיך לרבוץ במיטה יותר משתי דקות!" שאג עליך קול נשי אך קשוח, ואתה מבין שזאת לאנה, מנהלת אגף המתמחים של מסדר האש. "לב האבן", זהו כינוייה. "זוז!!!!" היא צורחת עליך, ואתה קופץ מהמיטה בבהלה ורץ לבית המרחץ לשטוף את פניך כדי להתעורר. אתה מתלבש מהר בעוד לאנה צועקת עליך, כלל לא שם לב לכל שאר הדברים שמתרחשים בחדר השינה של המתלמדים. אתה מסיים להתארגן והיא מפנה אותך מהחדר באלימות ואתה נזרק למסדרון הראשי של המבצר. אתה נוחת על הרצפה ולאנה שולפת נער נוסף מהחדר ומפילה אותו עליך, ואתם מסתבכים בפלונטר ומתקשים לצאת ממנו. הנער מתחיל להתרגז עליך ולפני שהוא מאבד עשתונות מישהו שולף אתכם אחד מהשני והנער ממהר במורד המסדרון. אתה שם לב שזהו החונך שלך, יוליוס. "זה הזמן. הטקס כבר התחיל ואתה צריך להיות שם, עוד מעט תקבל את הפוקימון הראשון שלך.. בחיי, היה כיף לחנוך אותך. אני שמח שהיית המתלמד שלי, למרות שאני מצטער על שאביך, החונך הקודם שלך, נפטר... ועכשיו, אין זמן לבזבז! בוא נלך!" הוא אומר לך במהירות ועם חיוך קטן על פניו מריץ אותך במורד המסדרון עד שאתם יוצאים אל החצר הגדולה שבמרכזה במה ענקית שיועדה רק בשביל הטקס הזה. הכיסאות עומדים בשורות מולה ואתה מבחין בתור של מתלמדים מחכים לקריאת שמם כדי לעלות ולבחור את הפוקימון שלהם. יוליוס דוחף אותך לתור ונעלם מעיניך. אתה ממתין בהתרגשות והמתלמדים עולים והולכים, ולבסוף מגיע השם שלך ואתה נקרא אל הבמה, מלווה בקריאות שמחה מצד קהל האבירים. אתה שם לב ליוליוס מנופף לך לשלום בחיוך גדול וגאווה בעיניו. אתה עולה לבמה ואביר זקן בשריון זהוב וחרב אדומה בחגורתו פונה אליך ברשמיות: "וויליאם, נערי. הגעת לרגע המרגש הזה. הגיע הזמן שלך לבחור בפוקימון שלך. במי תבחר?" הוא שואל, ומחווה בידו על שתי מפלצות:
    - גראוליט
    - פולריאון
    נערך לאחרונה על ידי Smoker, 09-07-2013 בשעה 11:02 PM סיבה: שחקן חדש! ווהו!

4. משתמש מנוסה
    המפלצת ממשיכה ללכת בעצלתיים, לא מבחינה בך או בצ'ארמנדר. היא חוצה את קרחת היער ומתחילה להתקדם לכיוון העצים שאחריה. לפתע אתה מבחין בצ'ארמנדר שיוצא מאחורי העץ, רועד במקצת, ומשתמש שוב באותה מתקפה בה השתמש מקודם, מסך עשן. הוא מוציא כמויות נכבדות של עשן מפיו וקרחת היער מתכסה בעשן שחור וסמיך. אייויזור נראה מופתע, הוא לא מבין מה הולך ועוצר את הליכתו.

אני צועק ״ עכשיו צ׳רמנדר בוא ותצית את החצים שלי עם גחלת אנחנו נחסל אותו בלי בעיה והוא עשוי מעשב אז זה לגמרי יהרוג אותו אני יודע שאתה אמיץ מאוד ואתה יכול לעשות את זה״ ועד שצרמנדר מגיע אלי אני קופץ לאיוזור ומשסף את הפרח שלו באמצע וחוזר למקום שבו הייתי מחכה לצרמנדר שיבוא לעזור לי.

5. עמיטריד.
    עמית:
    צייר מוכשר מאוד שיצא לי לדבר איתו פעם בdeviantart. כשייגמרו לי אעבור לספרייטים, אבל זה רק כדי שתבינו איך הם נראים באמת במשחק, מה הגודל שלהם לעומתכם ולעומת פוקימונים אחרים, ואיך להשתמש במאפיינים פיזיים שלהם לטובתכם.
    אם כבר מדברים על הגדלים שלהם, אם תנסה לסחוב את אמבי מהר מאוד תשבור לעצמך את הגב~
    ------------------
    אמבי מהנהן ומתחיל לרוץ על דרך הטחב, עוצר לפעמים לראות איפה אתה וממשיך לרוץ. אתה עולה על סוסך ומדרבן אותו ואתם מתחילים לדהור על דרך הטחב. אתה דוהר במשך זמן מה עד שאתה רואה קבוצת אבירים דוהרים לעברך. אמבי נעצר כמה צעדים לפניך וממתין לך, לא בטוח אם להמשיך לכיוון הסוסים הרועמים או לפנות לאחור. אתה מביט באבירים בעיון, הם לא נראים כמו אבירים מהמסדר שלך, אבל ממרחק כזה אתה לא יכול להיות בטוח.
    אני אשמח אם תשלח לי פה או בה"פ תמונות של הפוקימונים כי זה מדהים!!!
    ------

"בוא פשות נעמוד בצד הדרך ולא נפריע להם" אגיד לאמבי 'אני רק מכווה שהם יתעלמו ממני' אחשוב בפחד ואחפס עץ להסתתר מאחוריו

כמו תמיד. עמיטריד.

6. משתמש מתקדם
    מייקל:
    צ'ארמנדר שומע את קולך ומתחיל לרוץ לעבר הכיוון שלו, כמו גם המפלצת שמסובבת את ראשה לעברך, מקור הקול, ומתחילה להתקדם אליך. צ'ארמנדר מגיע אליך ראשון ומבעיר את החץ שבקשת שלך עם גחלים בוערים שהוא מוציא מפיו, אך אתה נותר חסר אונים משום שהעשן הסמיך חוסם לך את שדה הראייה ואתה לא יודע איפה המפלצת. תוך כמה דקות העשן מתפזר ואתה מוצא את עצמך עומד מול המפלצת. אתה אינסטינקטיבית יורה את החץ הבוער לתוך עינה הימנית והיא שואגת במחאה. אתה נרתע אחורה וזז אחורה בפחד יחד עם צ'ארמנדר המבוהל. המפלצת מביטה בכם בעינה השמאלית בזעם ולפתע יוצאים מהפרח שעל גבה עלים בצורת סהר שמתבייתים עליך בכוונה לחתוך אותך לחלקים (Razor Leaf).

עמית:
    אתה נעמד לצד הדרך עם אמבריאון. אתה סורק את סביבתך, מחפש עץ להתחבא מאחוריו. אתה רואה שהדרך מישורית ופתוחה, עם שדות משני צדדיה שנמשכים עד לאופק, בלי שום גבעה או עץ להסתתר מאחוריהם. האבירים מגיעים אליכם בדהירות ולפתע מבחינים בכם ומקיפים אתכם במעגל. אתה מבחין במפלצת, בערך בגודל של אמבי רצה לצד האביר שמוביל את החבורה, וכשהם מקיפים אתכם במעגל המפלצת נעמדת לצד אותו אביר ואתה יכול לבחון אותה בעיון. היא מפוספסת בפסים שחורים במגוון צורות על גופה הכתמתם ורעמה לבנה בוקעת מצווארה, ראשה וזנבה. טפריה נראים חדים ביותר וכך גם ניביה (http://th09.deviantart.net/fs71/PRE/...is-d5oz5iy.jpg - גראוליט, הקטן יותר)
    "אז מי אתה? אני רואה פה פוקימון שחור, כך שאניח שאתה אביר. אני גם מניח שאתה ממסדר האופל, שכן רק לו יש פוקימונים בצבעים כאלה. אני רוג'ר, אביר ממסדר האש. אלה הם חבריי למסע. אני אהרוג אותך, אביר שחור, ואזכה למוניטין טוב כאביר חזק. אם תסרב לקרב אחד על אחד מולי ומול שותפי, גראוליט, נהרוג אותך בכל מקרה. אז איך אתה מעדיף למות?" שואל אותך האביר המנהיג, שמתגלה כרוג'ר, בזלזול והבעת בוז על פניו.
    נערך לאחרונה על ידי Smoker, 09-08-2013 בשעה 01:34 AM

7. עמיטריד.

עמית:
    האבירים מגיעים אליכם בדהירות ולפתע מבחינים בכם ומקיפים אתכם במעגל. אתה מבחין במפלצת, בערך בגודל של אמבי רצה לצד האביר שמוביל את החבורה, וכשהם מקיפים אתכם במעגל המפלצת נעמדת לצד אותו אביר ואתה יכול לבחון אותה בעיון. היא מפוספסת בפסים שחורים במגוון צורות על גופה הכתמתם ורעמה לבנה בוקעת מצווארה, ראשה וזנבה. טפריה נראים חדים ביותר וכך גם ניביה (http://th09.deviantart.net/fs71/pre/...is-d5oz5iy.jpg - גראוליט, הקטן יותר)
    "אז מי אתה? אני רואה פה פוקימון שחור, כך שאניח שאתה אביר. אני גם מניח שאתה ממסדר האופל, שכן רק לו יש פוקימונים בצבעים כאלה. אני רוג'ר, אביר ממסדר האש. אלה הם חבריי למסע. אני אהרוג אותך, אביר שחור, ואזכה למוניטין טוב כאביר חזק. אם תסרב לקרב אחד על אחד מולי ומול שותפי, גראוליט, נהרוג אותך בכל מקרה. אז איך אתה מעדיף למות?" שואל אותך האביר המנהיג, שמתגלה כרוג'ר, בזלזול והבעת בוז על פניו.
    'יופי לא הספקתי לעשות צעד אחד ואני כבר עומד למות' אחשוב בכעס אביט באמבי ואנסה להבין מה פרצופו אומר "מה כבר יש לי להפסיד" אומר בעצב "לפחות אני אוכל לקרוע לך את הצורה לפני שחבר שלך יערוף את ראשי" אגיד בזילזול "נראה אותך" אזלזל בא יותר " או שפתאום 'נשרף' לך האומץ" אגיד ואעשה מרכאות במילה נשרף עם האצבעות שלי "תתכונן אגיד לפוקימון שלי "זה יהיה קל" אגיד לו 'או קשה מאוד' אחשוב

כמו תמיד. עמיטריד.

8. משתמש מנוסה
    צ'ארמנדר שומע את קולך ומתחיל לרוץ לעבר הכיוון שלו, כמו גם המפלצת שמסובבת את ראשה לעברך, מקור הקול, ומתחילה להתקדם אליך. צ'ארמנדר מגיע אליך ראשון ומבעיר את החץ שבקשת שלך עם גחלים בוערים שהוא מוציא מפיו, אך אתה נותר חסר אונים משום שהעשן הסמיך חוסם לך את שדה הראייה ואתה לא יודע איפה המפלצת. תוך כמה דקות העשן מתפזר ואתה מוצא את עצמך עומד מול המפלצת. אתה אינסטינקטיבית יורה את החץ הבוער לתוך עינה הימנית והיא שואגת במחאה. אתה נרתע אחורה וזז אחורה בפחד יחד עם צ'ארמנדר המבוהל. המפלצת מביטה בכם בעינה השמאלית בזעם ולפתע יוצאים מהפרח שעל גבה עלים בצורת סהר שמתבייתים עליך בכוונה לחתוך אותך לחלקים (Razor Leaf).

אני צועק מהר לצרמנדר ״גחלת והכי הרבה שאתה יכול ותכוון על העלים וכשתגמור איתם רוץ למאחורי המפלצת ותעשה גחלת בזמן שאני יורה למפלצת בעין השנייה קדימה עכשיו רוץ״ ומקווה שבוא יספיק לשרוף את העלים לפני שהם יגיעו אלינו

9. משתמש מתקדם
    עמית:
    מתוחכם אתה XDD
    תזכור מה ההתקפות שלך:
    Faint Attack, Tackle, Confuse Ray, Quick Attack
    הקרב יתנהל בשני מישורים - אתה VS רוג'ר ואמביראון VS גראוליט
    ---------
    אתה מביט בפניו של אמבריאון והוא מביט בך בנחישות, כמו אומר שהגיע הזמן שלו להוכיח לך מה הוא שווה. אתה אומר לרוג'ר את דבריך ומבט זעם עולה על פניו. "אם כך, בחרת במוות אחרי השפלה. אין בעיה. פנו מקום, בחורים." הוא אומר בכעס, והאבירים זזים הצידה ומפנים לכם מקום להילחם. גראוליט נוהם לעבר אמבריאון, שמחזיר לו נהימה כעוסה. רוג'ר שולף את חרבו ומביט בך בזעם חסר מעצורים. "אנחנו עומדים לחסל אותך. קח אתה את המהלך הראשון, אולי זה יעזור לך איכשהו." הוא אומר בטון מלגלג.

מייקל:
    צ'ארמנדר עוצם את עיניו בחרדה ויורה מפיו גחלים רבים ששורפים את העלים החדים לפני שהם חותכים את פניך ואתה נושם לרווחה. הוא נזכר בהוראותיך ורץ מסביב לפוקימון הפראי ותוקף אותו בגחלים מאחור. המפלצת ממהרת להתחמק מההתקפה הצפויה ולפתע יוצאים שני גפנים ארוכות מהפרח שעל גבה ומתקיפים את צ'ארמנדר, מצליפים בו בחוזקה ומעיפים אותו על אחד העצים.

20/50

VS
    30/30

10. משתמש מנוסה
    צ'ארמנדר עוצם את עיניו בחרדה ויורה מפיו גחלים רבים ששורפים את העלים החדים לפני שהם חותכים את פניך ואתה נושם לרווחה. הוא נזכר בהוראותיך ורץ מסביב לפוקימון הפראי ותוקף אותו בגחלים מאחור. המפלצת ממהרת להתחמק מההתקפה הצפויה ולפתע יוצאים שני גפנים ארוכות מהפרח שעל גבה ומתקיפים את צ'ארמנדר, מצליפים בו בחוזקה ומעיפים אותו על אחד העצים.

אני צועק ״ או לא צ׳רמנדר אתה בסדר?״ ואז אני מוציא את חרבי ומנסה לחתוך את הגפנים המתקרבות תוך כדי ריצה לכיוון צ׳רמנדר ואני צועק לו ״ קדימה קום אתה יכול עוד פעם אחת גחלת על החרב שלי רק זה ואז אני כבר אטפל בו״

11. משתמש מתקדם
    מייקל:
    אשמח אם כשאתה מגיב תבצע ציטוט של התגובה שלי, אתה יכול לעשות זאת על ידי לחיצה על המילה ציטוט שצבועה ברקע כחול בסוף התגובה שלי
    ----------------
    צ'ארמנדר מתאושש במהירות ונראה כי המתקפה לא השפיעה עליו כל כך. הוא מתרומם על רגליו בדיוק בזמן לגל נוסף של הצלפות מהגפנים, אלא שאתה הודף אותם וחותך אותם עם חרבך. המפלצת זועקת בכאב ולפתע אור מתחיל להימשך אל הפרח שעל גבה והוא מתחיל לזהור, זה נראה כי היא טוענת התקפה.
    צ'ארמנדר מביט בך בבלבול, לא בטוח מה ההתקפה שביקשת ממנו לבצע.

12. משתמש מנוסה
    מייקל:
    אשמח אם כשאתה מגיב תבצע ציטוט של התגובה שלי, אתה יכול לעשות זאת על ידי לחיצה על המילה ציטוט שצבועה ברקע כחול בסוף התגובה שלי
    ----------------
    צ'ארמנדר מתאושש במהירות ונראה כי המתקפה לא השפיעה עליו כל כך. הוא מתרומם על רגליו בדיוק בזמן לגל נוסף של הצלפות מהגפנים, אלא שאתה הודף אותם וחותך אותם עם חרבך. המפלצת זועקת בכאב ולפתע אור מתחיל להימשך אל הפרח שעל גבה והוא מתחיל לזהור, זה נראה כי היא טוענת התקפה.
    צ'ארמנדר מביט בך בבלבול, לא בטוח מה ההתקפה שביקשת ממנו לבצע.

אני צועק ״ תעשה גחלת על חרבי צ׳רמנדר זה הסיכוי היחיד שלנו אחרת אנחנו נמות אם הוא יטען עד הסוף את המתקפה אנחנו נמות אתה חייב לעשות את זה ואז שנינו ביחד נחתוך את הפרח של גבו אני עם חרב מלובנת ואתה עם הציפורניים קדימה צ׳רמנדר״ וממש אקווה שהוא יבין לפני שהמפלצת תתקוף ׳אם הוא לא יצליח אני אומר לו לעשות מסך עשן שיסתיר את האור ואז המפלצת לא תוכל למשוך אור׳ אני חושב

13. עמיטריד.
    ציטוט פורסם במקור על ידי Smoker צפה בהודעה
    עמית:
    מתוחכם אתה XDD
    תזכור מה ההתקפות שלך:
    Faint Attack, Tackle, Confuse Ray, Quick Attack
    הקרב יתנהל בשני מישורים - אתה VS רוג'ר ואמביראון VS גראוליט
    ---------
    אתה מביט בפניו של אמבריאון והוא מביט בך בנחישות, כמו אומר שהגיע הזמן שלו להוכיח לך מה הוא שווה. אתה אומר לרוג'ר את דבריך ומבט זעם עולה על פניו. "אם כך, בחרת במוות אחרי השפלה. אין בעיה. פנו מקום, בחורים." הוא אומר בכעס, והאבירים זזים הצידה ומפנים לכם מקום להילחם. גראוליט נוהם לעבר אמבריאון, שמחזיר לו נהימה כעוסה. רוג'ר שולף את חרבו ומביט בך בזעם חסר מעצורים. "אנחנו עומדים לחסל אותך. קח אתה את המהלך הראשון, אולי זה יעזור לך איכשהו." הוא אומר בטון מלגלג.
    בקרוב אני עורך בטופס את האופי וגם את המראה
    -----

'טוב אני מניח שכאן אני מת' אחשוב 'אם פעמיים ביער לא מתתי אז פעם שלישית גלידה' אחשוב בצער "ממש אבירי מצדך" אגיד בלגלוג על זה שנתן לי לתקוף ראשון אשלף את הפגיון שנמצא בחגורתי מאחור ואסתיר אותו מאחורי ידי מוכן להגנה "מוכן אמבי?" אשאל את שועל האופל שלי "גרום לעינך לזהור בסגול אפל על מנת לבלבל את היריב (Confuse Ray) , ואז רוץ ותנגח הכי חזק שתוכל (faint attack) בפוקימון הזה" אגיד ובינתיים אתכונן ואצפה בתנועתו של האביר מולי

כמו תמיד. עמיטריד.

14. משתמש מתקדם
    מייקל:
    צ'ארמנדר מביט בך בעיון ולבסוף מהנהן ומוציא גחלים מפיו שמדליקות את החרב שלך בלהבה כתמתמה. צ'ארמנדר ממשיך את זרם הגחלים שבוקע מפיו ומכוון אותו על הפוקימון הפראי, שנרתע אחורה בבהלה אך לא נפגע.

20/50

VS
    30/30

עמית:
    תשתמש בשמות של המתקפות~
    ------------
    אתה נשאר עומד בלי לזוז, ממתין להתקפתו של רוג'ר, ובינתיים מורה לאמבי להשתמש בקומבינצייה של קרן בלבול ומתקפת עילפון. אמבי מקשיב לך ולבסוף מהנהן בלהיטות ונראה כי הבין את הוראותיך. לפתע, עיניו זוהרות בסגול ולאחר כמה שניות אותו צבע נעלם כלא היה, אך אתה רואה את גראוליט מתנודד על מקומו כשיכור ונראה מסוחרר במקצת. אמבי מתגנב לעברו בשקט וכשהוא קרוב אליו קופץ עליו ונוגח בו בחוזקה עם כל משקל גופו. גראוליט מסתובב על צירו ומוטח על האדמה בעוצמה. הוא מתרומם ברעד, אך נראה כי ההתקפה הוציאה אותו מהבלבול אליו נכנס. "יפה, יפה. אחלה התחלה. אבל זה כלום בשביל גראוליט שלי. גראוליט, תתקוף בנשיכה (Bite) וכשאתה נושך את אמבריאון תתקוף בגחלים (Ember)! זה כבר יחסל את השועל השחור העלוב הזה." הוא מורה לגראוליט שלו בהחלטיות ולאחר מכן ממקד את מבטו עליך ומתחיל לרוץ לעברך, מרים את חרבו באוויר וקופץ לעברך כדי להנחית אותה עליך. גראוליט מצידו מתחיל לרוץ לעבר אמבי, מתכוון לממש את פקודת אדונו.

36/40

VS

30/30

15. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    רק כדי שלא תשכחו:

עמית על הqueen's road
    מייקל ביער בפינה השמאלית למטה
    עידן בטירה הכחולה

בר:
    "וויליאם! אתה עוד תאחר לטקס הסיום שלך! זה לא מכובד! תתארגן כבר, עצלן!" אתה שומע צעקות רמות שמכוונות אליך ולפני שאתה מספיק לפקוח את עיניך ולקום מהמיטה אתה חוטף בראשך חפץ קשה שמרעיד את ראשך מעט מעוצמת הפגיעה. "זאת הייתה המחבת שלי. תקבל עוד מכה כזאת אם תמשיך לרבוץ במיטה יותר משתי דקות!" שאג עליך קול נשי אך קשוח, ואתה מבין שזאת לאנה, מנהלת אגף המתמחים של מסדר האש. "לב האבן", זהו כינוייה. "זוז!!!!" היא צורחת עליך, ואתה קופץ מהמיטה בבהלה ורץ לבית המרחץ לשטוף את פניך כדי להתעורר. אתה מתלבש מהר בעוד לאנה צועקת עליך, כלל לא שם לב לכל שאר הדברים שמתרחשים בחדר השינה של המתלמדים. אתה מסיים להתארגן והיא מפנה אותך מהחדר באלימות ואתה נזרק למסדרון הראשי של המבצר. אתה נוחת על הרצפה ולאנה שולפת נער נוסף מהחדר ומפילה אותו עליך, ואתם מסתבכים בפלונטר ומתקשים לצאת ממנו. הנער מתחיל להתרגז עליך ולפני שהוא מאבד עשתונות מישהו שולף אתכם אחד מהשני והנער ממהר במורד המסדרון. אתה שם לב שזהו החונך שלך, יוליוס. "זה הזמן. הטקס כבר התחיל ואתה צריך להיות שם, עוד מעט תקבל את הפוקימון הראשון שלך.. בחיי, היה כיף לחנוך אותך. אני שמח שהיית המתלמד שלי, למרות שאני מצטער על שאביך, החונך הקודם שלך, נפטר... ועכשיו, אין זמן לבזבז! בוא נלך!" הוא אומר לך במהירות ועם חיוך קטן על פניו מריץ אותך במורד המסדרון עד שאתם יוצאים אל החצר הגדולה שבמרכזה במה ענקית שיועדה רק בשביל הטקס הזה. הכיסאות עומדים בשורות מולה ואתה מבחין בתור של מתלמדים מחכים לקריאת שמם כדי לעלות ולבחור את הפוקימון שלהם. יוליוס דוחף אותך לתור ונעלם מעיניך. אתה ממתין בהתרגשות והמתלמדים עולים והולכים, ולבסוף מגיע השם שלך ואתה נקרא אל הבמה, מלווה בקריאות שמחה מצד קהל האבירים. אתה שם לב ליוליוס מנופף לך לשלום בחיוך גדול וגאווה בעיניו. אתה עולה לבמה ואביר זקן בשריון זהוב וחרב אדומה בחגורתו פונה אליך ברשמיות: "וויליאם, נערי. הגעת לרגע המרגש הזה. הגיע הזמן שלך לבחור בפוקימון שלך. במי תבחר?" הוא שואל, ומחווה בידו על שתי מפלצות:
    - גראוליט
    - פולריאון
    'למה כולם כל כך ידידותיים היום' אחשוב לעצמי ואשפשף את המקום בו המחברת של לאנה פגעה בי קודם 'זה כל כך כואב אין לה טיפת סבלנות' אחשוב בכעס בעוד שיוליוס מדבר.
    "תודה יוליוס אתה באמת עזרתה לי והתקדמתי אתך הרבה בתקופה קצרה יחסית" אומר ליוליוס בזמן ההליכה עם חיוך מאולץ על הפנים.
    'כמה נחמד יוליוס הוא כל כך נרגש עבורי' אחשוב כאשר הראה את יוליוס מנופף לי ולרגע אספיק לשכוח את המקום בו אני נמצא, "אני צריך להתאפס!" אומר לעצמי בשקט 'ובכן ישנם שני פוקימונים אשר אני יכול לבחור פולריאון או גראוליט. פולריאון הוא חזק ומפותח כלומר שהיה לי כוח התחלתי גדול אבל זהו מצבו הסופי ורמת הכוח שלו לא תעלה משמעותית לעומתו גראווליט אומנם נראה חלש בהתחלה אבל כאשר הוא יתפתח הוא יהפוך לחזק ומרשים במיוחד.' עם מחשבה זו אומר לאביר הזקן לבוש שריון הזהב "אני בוחר בגראווליט כפוקימון שלי" בהחלטיות וקרירות מאטה שמאפיינת אותי.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

עמוד 3 מתוך 9 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •