Pokemon GO
עמוד 9 מתוך 9 ראשוןראשון ... 789
מציג תוצאות 121 עד 122 מתוך 122
  1. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    ציטוט פורסם במקור על ידי smoker צפה בהודעה
    טוב שחקנים יקרים, אני ממש מצטער על הפגרה הארוכה, נפל עליי עומס בכל מיני תחומים ולא היה לי זמן למחשב... אפצה אתכם בתגובות רבות מעכשיו~

עמית:
    חואן, גם אני שוכח לפעמים xd
    --------
    אתה ואמבריאון קופצים למטה. אמבריאון מתגלגל באוויר ונוחת על רגליו ללא בעיות, ואתה מתגלגל על האדמה ונעצר בכאב. חואן רץ אליך מיד בזמן שאתה קם ובודק שלא שברת כלום. "אתה בסדר? היית צריך ללכת... הבנתי איפה אנחנו. זה מישור הקרח. אגם קפוא שנמצא בתוך מכתש... יש 3 יציאות ממנו. האחת מובילה לשטח של מסדר האש, השנייה לשטח נייטרלי והשלישית לשטח של מסדר השמיים. חוץ מזה שיש פה פוקימונים פראיים כמובן, שהם כנראה מסוכנים. אל תשכח שזה מישור קרח ממש ממש גדול שייקח לנו ימים לחצות, מה גם שאני לא בטוח באיזה כיוון היציאה לשטח הנייטרלי ואנחנו עלולים להיקלע לשטח של מסדר אחר בטעות..." חואן ממלמל ללא עצירות לנשימה בין המשפטים, ואתה מצליח במאמץ לקלוט את רוב דבריו בזמן שאתה מחפש לשווא אחר דרך לטפס למעלה.
    'מה נעשה אמבריאון' אחשוב ואביט בפוקימון שלי 'יש לך רעיון?" אשאל את עצמי "מה אתה הייתה עושה ניקולס" אמלמל לעצמי בשקט ואשוב על כל מיני דברים שאמר לי ולימד אותי

כמו תמיד. עמיטריד.

2. משתמש מתקדם
    ציטוט פורסם במקור על ידי smoker צפה בהודעה
    טוב שחקנים יקרים, אני ממש מצטער על הפגרה הארוכה, נפל עליי עומס בכל מיני תחומים ולא היה לי זמן למחשב... אפצה אתכם בתגובות רבות מעכשיו~

עידן:
    אתה קם במאמץ ונעמד בכאב. הכאב לא נורא כל כך שתודה בו ותישכב חזרה ואתה מבין שתוכל לעמוד בו, גם אם הוא מציק במקצת. אתה עוקב אחרי האבירה ופותח את הדלת, שמובילה למסדרון ארוך שבצידו השמאלי דלתות נוספות ובצידו הימני גרם מדרגות ארוך ותלול שמוביל למעלה, לקומה העליונה. אתה מספיק להבחין בה נעלמת בסוף גרם המדרגות, אבל לא בטוח שתצליח לעלות את המדרגות, ואולי קצת מסקרן לבדוק מה מסתתר מאחורי הדלתות הנוספות.
    מצחיק הכרום אצל אחותי מראה כי המילה "אבירה" היא שגיאת כתיב.
    גוגל שוביניסטים.
    ~~~~~~
    אני הולך למרות הכאב המציק ודי מעצבן מזה, 'לעזאזל! גוף חסר תועלת כואב, מה אתה מפונק!' אני חושב לעצמי בעצבים ודופק מכה הגונה על גופי בזעם. אני שונא את זה שכואב לי. זה מרגיז - זה כאילו הגוף נכנע לרגש שנמצא רק במוח. לאחר מאבק קטן עם עצמי לאחר נתינת המכה ההגונה על גופי הפצוע אני ממשיך להתקדם לאורך המסדרון מסתקרן לדעת מה יש מאחורי כל דלת ודלת. רוצה לפתוח את כולן ולחקור את החדרים. אני מתקדם לאט לאט, מנסה לעלים את הכאב והפעם בלי להכניס לעצמי מכה הגונה, זה רק מחמיר את הכאב. אני מתקדם על הדלת הראשונה מהחדר בו אני הייתי ופותח אותה במהירות.

עמוד 9 מתוך 9 ראשוןראשון ... 789

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •