Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 13 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 193

נושא: The Five Nations

1. משתמש מנוסה
    שם: happy או יאשה
    ציטוט פורסם במקור על ידי dj pon-3 צפה בהודעה
    אנדי
    Spoiler ספוילר
    התכוונתי שהמפתח מחוץ לפוכדור ואני מתכוון להכניס ולסגור אותו אחרי שהפוקימון יכנס
    אני אתקרב אל סלאגמה ביחד עם הפוכדור ביד שלי ואומר לגיבל: "אם הוא יזוז בזמן שאני מתקרב תשתמשי בטויסטר כדי להחליש אותו שנית". לאחר מכן אכניס את הפוקימון לפוכדור (לא ממש הבנתי את התהליך תאמת) בכך שאני אגע בו עם המנעול ואחכה שיכנס ואסובב את המפתח כחמש פעמים כדי שהפוקימון לא יברח.
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

2. משתמש מתקדם
    עמית
    Spoiler ספוילר

אנדי
    Spoiler ספוילר

3. משתמש מנוסה
    [b]
    אנדי
    Spoiler ספוילר
    אוקי, עכשיו סופסוף הבנתי

Spoiler ספוילר

4. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    עמית
    Spoiler ספוילר

'מים קרים וכתמי הדם נעלמים!' אזכר במשהו שאימי אמרה לי בעבר לכן לא אתרגש מהכתם במכנסיים "פיל תנסה להרגיע אותו" אגיד לספיל "תסביר לו שאנחנו פה לעזור לא לפגוע" אגיד לו ואבחן כל תזוזה של הכלב ואמשיך להחזיק את הפגיון ביד 'מזל שהבתה לי אותו אבא' אחשוב

כמו תמיד. עמיטריד.

5. משתמש מתקדם
    אנדי
    Spoiler ספוילר

עמית
    Spoiler ספוילר

6. משתמש מנוסה
    אנדי
    Spoiler ספוילר

"איזה פוקימון מעניין. כבר למדתי בטירונות שהוא יודע למקם את עצמו למקומות אחרים אבל לראות את התהליך במצאיות ממש מלהיב" אומר בהתענינות. לאחר מכן אומר לגיבל שכל אחד מאיתנו ינסה להרים אבנים ולמצוא את הפוקימון הזה. לאחר שמישהו ימצא הוא יקרה לשני ואני אנסה לתפוס אותו.
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

7. עמיטריד.

עמית
    Spoiler ספוילר
    'אני לא יכול לתת לו לדמם פה למות' אחשוב 'אבל אני גם לא יכול להפר פקודה ולחזור למפקדה' אחשוב קרוע בין שני צדדים "פיל תנסה לחסום את פיו באבקת שלג וככה הוא לא יוכל לנשוך אותי שאני ארים אותו" אגיד לספיל ואחפש עלים ירוקים "תרטיב את אלה באקדח מים אבל אל תיקרע אותם" אגיד לו ואם יעשה כן אקח את העלים ואניח אותם על הפצע ברגל של הכלב ואלחץ אך אם יקרע אותם אכך כמה אחרים ואנקה אותם לבד במים שבאגם ואניח אותם על הפצע ברגל של הכלב ואלחץ "אל תידאג אני אטפל בך" אגיד לו ואקח את הפגיון שלי ואחתוך רצועה מהשרוול של החולצה אקשור אותה מסביב לרגל שהעלים מעל הפצע "פיל אני רוצה שתשים ממש קצת אבקת שלג רק כדי לקרר את הפצע" אגיד לו בתקווה שהכלב יהיה בסדר ארים אותו ואתחיל לרוץ למפקדה אם אצליח להגיע לשם בלי שום בעיה אגיד לשומר בכניסה שהחיה הזו פצוע ואני דורש שתקבל טיפול אפקיד את הכלב אצל השומר ואחזור לאגם להמשיך את משימתי

כמו תמיד. עמיטריד.

8. מנהל ראשי
    שם: אדם
    שם בו תרצו שאקרא לכם בתגובות: ויקטור
    שם הדמות: ויקטור ביי פינאו
    מין הדמות: זכר
    גיל הדמות: 20
    תמונה:
    אופי: אם היה ניתן לתאר אותו במילה אחת הייתי בוחר אדיש. כדי להעלות את מצע הרצועה אוסיף שהוא רומנטיקן, עדין אך עם זאת אלים, דם קר זורם בעורכיו ובעל יצר מלחמתי. ויקטור מנומס, בעל מבטא בריטי עדין ומתגלגל.
    רקע: ברק בודד פילח את השמיים, הרעם לא איחר לבוא אחריו. מבין העוברים והשבים הממהרים לתפוס מחסה מהגשם שקרב היה ניתן להבחין בו. ויקטור ישב על מדרגות הבית האדום ונראה כי כלל לא הבחין בכלום. דבר לא עניין אותו. הוא ידע כי המלחמה רק מחריפה וכל שרצה הוא להתגייס לצבא אונבה ולשרת את מולדתו.
    ויקטור היה לוחם מצטיין, כשהגיע לגיל 18 הוא כבר זכה לגביעים רבים בקפוארה וקרב מגע, מלבד זאת היה לוחם חנית מעולה והידע הנרחב שלו על פוקימונים אכן תרם לו רבות, הוא נשבע שיום אחד הוא יתגייס לצבא אונבה כדי לעזור להם ולהילחם אך כאשר קיבל סירוב צורם ליבו התמלא שנאה וכעס. הוא הביט בעיניים צעופות לעבר שער הכניסה למחנה הכניסה להואן והבין כי אין לו חלק שם יותר.
    "לא בשל לקרבות פוקימונים, הא!" פלט ויקטור בכעס. "מה הם יודעים בכלל."
    ויקטור ידע כי עליו לעבור סדרת אימונים אינטנסיבית כדי לחשל את כישוריו על מנת להתקבל, אביו היה לשם ולתהילה בצבא אונו בה ולכן מעולם לא חשף את שם משפחתו האמיתי, הוא שנא ללכת בעקבות אביו, אך היתה זאת פתיחת דלת עבורו, כדי להוכיח את גבריותו ויעודו. על כן הוא היליט לחשוף את שם משפחתו האמיתי. בכל מעודו רצה להיות חייל ועל כן עליו לותר על עקרונותיו ולחשוף את שמו המשפחתי ולחיות תחת שמי של אביו, הלוא הוא סרגיי ביי פינאו המפורסם.
    מחוז: אונובה.
    התחלתי: אקנס.
    תוספות: מצטיין בזריקת חנית ובהיאבקות.

9. משתמש מתקדם
    אנדי
    Spoiler ספוילר

עמית
    Spoiler ספוילר

10. משתמש מנוסה
    אנדי
    Spoiler ספוילר
    "זה סתם בזבוז של זמן" אומר בעצבים בעת החיפוש מתחת לאבנים הקרובות בעיר. אחרי שאשמע את קול השבירה אצעק: "גיבל את בסדר?" ואחכה לתגובה כלשהיא בזמן שאני מתקרב למקום ומוציא את חרב הח'ופש שלי, מוכן לכל דבר. אני אסתכל מאחורי הסלעים הגדולים כדי לבדוק מה יש שם ומה קרה לגיבל.
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

11. משתמש מתקדם
    אנדי
    Spoiler ספוילר

12. משתמש מנוסה
    אנדי
    Spoiler ספוילר
    "אז זה מקור הרעש" אומר בעצבנות. "גיבל תעזבי אותו. הוא לא יכול לעזור לנו" אומר לגיבל ומיד אשנה את דעתי: "תשכחי את מה שאמרתי, תשאלי אותו אם הוא יודע היכן מסתתרים פוקימוני האש שבסביבה. אולי הוא דווקא כן יעזור לנו!". לאחר מכן אחכה שתשאל ותצביע על המיקום או תוביל אותי
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

13. משתמש מתקדם
    אנדי
    Spoiler ספוילר

14. עמיטריד.

עמית
    Spoiler ספוילר
    "אל תדאג!" אצעק בזמן שארוץ חזרה לאגם ולספיל "אני אחזור לקחת אותו רק שיטפלו בו!" אצעק וארוץ חזרה לספיל ולמשימה

כמו תמיד. עמיטריד.

15. משתמש מנוסה
    אנדי
    Spoiler ספוילר
    "גיבל, מה את עושה?" אשאל בעצבנות אחרי שהיא לא תמלא אחרי פקדותי. "מה בכלל ניסית לעשות?"
    אומר ואחכה לאיך שהיא תגיב. "בואי נלך מכאן כבר הפחדת את המגנמייט למוות".
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

עמוד 3 מתוך 13 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •