Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 31 עד 38 מתוך 38
  1. משתמש מתקדם
    שם: נסטיה
    ציטוט פורסם במקור על ידי itayqt צפה בהודעה
    נסטיה ~
    את כנסת במהירות לעבר הג'יפ השחור במהירות ומבינה שהגעת למקום הנכון בזמן הנכון. את נכנסת לג'יפ, הג'יפ מתחיל לנסוע במסתוריות ואפילו לא ציוץ נשמע מקולו של הנהג. את נוסעת, ונוסעת כעבור כ-22 דקות של מתח הג'יפ נכנס למעין מערה חשוכה, אתה מתחיל להילחץ, ולפתע הג'יפ נעצר, הדלת נפתחת מעצמה כאילו מישהו פתח אותה לכבודך. אתה רואה בן-אדם, מבוגר
    Spoiler ספוילר
    ניגש אלייך ולוחץ לך את היד, "אני מרכוס, מיסד מחתרת שמים נופלים, אני שמח שנענית למכתב, נבחרת מתוך רבים! בואי אחרי". מרכוס מתחיל לצעוד, את נכנסת למעין מבנה מתחת לאדמה "כנסי, זהו המשרד שלי". את נכנסת ומתיישבת על הכיסא הקרוב. "אז ככה.. ברוכה הבאה לשמים נופלים אומר מרכוס", "את כרגע גויסת למחתרת הסודית שלנו, לא ארחיב כרגע בפרטים, אגיד לך מה שאת צריכה לדעת, שמענו שאת אדם שאוהב הרפתקאות, את כשרונית בצורה יוצאת דופן ולכן בחרנו בך." מרכוס ניגש לעבר מגירה מסוימת בשולחנו, מוציא ומושיט לעברך פוקדור, "הוא יהיה החבר שלך והשותף שלך בהרפתקה אליה את עומדת לצאת, את עומדת לצאת לחקור אודות המחתרת שחטפה את גריטינה, למצוא ולהצילו.. וכל זה בעזרת הפוקימונים או יותר נכון החברים שתרכשי בזמן המסע." "דיברתי קצת יותר מדי, בואי אכיר לך את החבר החדש שלך!" מרכוס שולף את הפוקדור שהראה לך, ומשליך אותו לעבר הרצפה, משם יוצא זרקור של אור גדול ומשם יוצא פוקימון בצבע אדום, מתוק, שמזכיר קוף עם להבה קטנה בזנבו "תכירי! זהו צ'ימיצ'אר! פוקימון האש. החבר החדש שלך של המסע." ומרכוס מחייך לראות אותך נרגשת. מרכוס מושיט לעברך תיק "קחי, יש שם חמישה פוקדורים, מעט אוכל ומים, ויש לך שם כ 10 אלף שקל לאוכל לאורך המסע, בנוסף יש לך בתיק פלאפון שתוכל להיות איתי בקשר, שים לב אני איש הקשר שלך! רק איתי אתה מדבר." הוא אומר בקול רועם. "את מוכנה לקבל את הפרטים למשימה ולצאת למסע?" שואל מרכוס עם חיוך קטן ומחכה לתשובה ממך.
    אני עונה שאני בהחלט מוכנה לצאת למסע ומסתקלת בחיוך על הצ'ימצ'אר שאיתי במסע

2. מנהל ראשי
    נסטיה ~
    את מסתכלת צ'ימיצ'אר ונרגשת במעט, ומסכימה לצאת למשימה הראשונה ומחכה לפרטים! צ'ימ'צאר שמח לראות אותך, הוא קופץ לך על הגב וכולו מאושר. "שמרי עליו, הוא יהיה איתך, אגב המתקפות שצימצאר יודע הן:
    צרחה, להביור, זה מה שצימצאר יודע בנתיים. אני בטוח שתאמני אותו והוא יהיה פוקימון נפלא!" אומר מרכוס. "הנה הפרטים למשימה!" את מקבלת פתק ליד, פותחת אותו וקוראת את הכתוב.
    "גילנו שחבורה של אנשים לא ידועים עם מסכות מתכננים משהו בדרך 205, עליך ללכת ולגלות מה זה ולחקור מי הם!
    זוהי המשימה הראשונה שלך, אני יודע בוודאות כי תצליחי לקבל פרטים אודות קבוצת האנשים הזו, צא לדרך!"
    מרכוס רואה כי סיימת לקרוא את המכתב, "צא לדרך! בחוץ יחכה לך הנהג שייקח אותך לדרך 205 ומשם תתחיל את המסע שלך! בהצלחה!" אתה לוקח את התיק וצי'מיצ'אר אחריך, את יוצאת החוצה ומחכה לך הנהג, אתה עולה על הג'יפ הנהג מתחיל לנסוע ומגיע לדרך 205. אתה יורד מהרכב והנהג נוסע משם במהירות. לפתע נשמע קול קטן מהשיחים, ויוצא בזהירות פוקימון, נראה קצת פגוע ותשוש, אך נעמד על רגליו ומסתכל עלייך ועל צ'ימ'צאר בכעס רב. לפתע הוא קופץ ומשתמש במכת חשמל על הצ'ימצ'אר שלך שנפגע חזק. צ'יצ'אר מוטל היישר על הריצפה ובשארית כוחותיו נעמד על רגליו ורוצה להראות למה הוא מסוגל.

3. משתמש מתקדם
    שם: נסטיה
    נסטיה ~
    את מסתכלת צ'ימיצ'אר ונרגשת במעט, ומסכימה לצאת למשימה הראשונה ומחכה לפרטים! צ'ימ'צאר שמח לראות אותך, הוא קופץ לך על הגב וכולו מאושר. "שמרי עליו, הוא יהיה איתך, אגב המתקפות שצימצאר יודע הן:
    צרחה, להביור, זה מה שצימצאר יודע בנתיים. אני בטוח שתאמני אותו והוא יהיה פוקימון נפלא!" אומר מרכוס. "הנה הפרטים למשימה!" את מקבלת פתק ליד, פותחת אותו וקוראת את הכתוב.
    "גילנו שחבורה של אנשים לא ידועים עם מסכות מתכננים משהו בדרך 205, עליך ללכת ולגלות מה זה ולחקור מי הם!
    זוהי המשימה הראשונה שלך, אני יודע בוודאות כי תצליחי לקבל פרטים אודות קבוצת האנשים הזו, צא לדרך!"
    מרכוס רואה כי סיימת לקרוא את המכתב, "צא לדרך! בחוץ יחכה לך הנהג שייקח אותך לדרך 205 ומשם תתחיל את המסע שלך! בהצלחה!" אתה לוקח את התיק וצי'מיצ'אר אחריך, את יוצאת החוצה ומחכה לך הנהג, אתה עולה על הג'יפ הנהג מתחיל לנסוע ומגיע לדרך 205. אתה יורד מהרכב והנהג נוסע משם במהירות. לפתע נשמע קול קטן מהשיחים, ויוצא בזהירות פוקימון, נראה קצת פגוע ותשוש, אך נעמד על רגליו ומסתכל עלייך ועל צ'ימ'צאר בכעס רב. לפתע הוא קופץ ומשתמש במכת חשמל על הצ'ימצ'אר שלך שנפגע חזק. צ'יצ'אר מוטל היישר על הריצפה ובשארית כוחותיו נעמד על רגליו ורוצה להראות למה הוא מסוגל.
    אני שולחת את צ'ימצ'אר להילחם ואומרת לעברו "צ'ימצ'אר תשתמש במתקפת להביור" בתקווה שהוא יישרוד
    נערך לאחרונה על ידי ellmik12, 09-28-2013 בשעה 05:52 PM

4. הסבתא של הרגשות
    שם: סבתא כרמלה
    ריי ~
    אתה שואל את פיפלאפ אם הוא מוכן, פיפלאפ נעמד ואומר "פיפ פיפ לאפ!" ומראה נחישות רבה! שילדון נעמד על רגליו ומראה נחישות רבה גם הוא, שילדון לפתע מתחיל לרוץ לעבר פיפלאפ, פיפלאפ מסתכל עלייך בדאגה ומחכה לפקודה.
    "פיפלאפ! תשתמש בבועות על שילדון מהר!" אני אומר בדאגה, כי שילדון נראה כמו פוקימון שיישרוד הרבה מתקפות של פיפלאפ שלי, שלא הכי מאומן בקרבות.

5. מנהל ראשי
    אם את יכולה לכתוב תגובות קצת יותר מושקעות מאשר 2~3 מילים, אני על זה צריך לבנות המשך..
    נסטיה ~
    "צ'ימיצ'אר המשתמש במתקפת להביור" את פוקדת עליו, צ'ימ'צאר קם על רגליו ומשתמש בלהביור אך לוקסיו מתחמק מן המכה ומשתמש פעם נוספת במכת חשמל שפוגעת ישירות בצ'ימצ'אר המסכן. צ'ימצ'אר נאבק בשארית כוחותיו האחרונים ומחכה לפקודה נוספת ממך בתקווה שתצילי אותו.

ריי ~
    מכת הבועות של פיפלאפ פוגעת ישירות בשילדון שיוצא בום גדול והמון עשן מסביב, לפתע אתה שם לב כי שילדון ממשיך לרוץ לעבר פיפלאפ שלך כאילו ללא פגע, שילדון פוגע ישירות בפיפלאפ המסכן שעף כמה מטרים אחורה, פיפלאפ קם מהר על רגליו מסתכל עלייך בבטחה שתציל את המצב.

6. משתמש מנוסה
    שם: צוף
    שם בפורום: tzuf23
    שם במשחק: טום כרונוטיים
    שם שתרצו שאקרא לכם במשחק: צוף
    רקע: בגיל קטן טום ידע שהוא מיוחד אך אף אחד לא האמין לא והוא פחד מדי לשאול לדעתו של אביו והוא גדל כילד רגיל עד שיום אחד פתאום ראה פוקימון בין העצים בזמן שהיה בחצר הבית שלו ברגע שראה את הפוקימון הוא ראה את הפוקימון ומיד הבין את מחשבותיו יוא כל כך פחד ממה שקרה שהוא רץ לתוך הבית ואמר לאביו ישר אחרי שאביו הסביר לו את כוחו הבין שהוא רוצה להיות מאמן פוקימנים אבל לא ידע איך "טום לא שולט בקריאת המחשבות לגמרי אם זה עוזר לך לעשות שזה יהיה הוגן"
    הערות/בקשות: אם יש בעיה עם קריאת מחשבות תגיד לי
    בבקשה תלחצו

7. מנהל ראשי
    ציטוט פורסם במקור על ידי tzuf23 צפה בהודעה
    שם בפורום: Tzuf23
    שם במשחק: טום כרונוטיים
    שם שתרצו שאקרא לכם במשחק: צוף
    רקע: בגיל קטן טום ידע שהוא מיוחד אך אף אחד לא האמין לא והוא פחד מדי לשאול לדעתו של אביו והוא גדל כילד רגיל עד שיום אחד פתאום ראה פוקימון בין העצים בזמן שהיה בחצר הבית שלו ברגע שראה את הפוקימון הוא ראה את הפוקימון ומיד הבין את מחשבותיו יוא כל כך פחד ממה שקרה שהוא רץ לתוך הבית ואמר לאביו ישר אחרי שאביו הסביר לו את כוחו הבין שהוא רוצה להיות מאמן פוקימנים אבל לא ידע איך "טום לא שולט בקריאת המחשבות לגמרי אם זה עוזר לך לעשות שזה יהיה הוגן"
    הערות/בקשות: אם יש בעיה עם קריאת מחשבות תגיד לי
    ההרשמה סגורה כרגע, אך היא תיפתח שוב בהמשך

8. משתמש מנוסה
    שם: צוף
    אוקי אפשר להגיש מחדש כשההרשמה תיפתח?
    בבקשה תלחצו

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •