Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 38
  1. מנהל ראשי

עלילה:
    לאורך שנים רבות בני האדם ופוקימונים הסתדרו יחד וחיו זה לצד זה בשלום ובאחווה.
    יום אחד, לפני מספר לא ידוע של חודשים נצפה הפוקימון האגדי גריטינה ברחבי מחוז סינו. במשך מספר שבועות ואפילו חודשים התרוצצה שמועה במחוז סינו כי כמה מחתרת שמטרתה לתפוס את גריטנה ולהשתמש בו על מנת ליצור הרס ושממה ברחבי מחוז סינו. כעבור זמן מה מחתרת קטנה ולא ידועה בשם "שמיים נופלים" דלת מספר שנבחרה ע"פ קריטריונים ברורים וקפדניים מאוד, גילתה כי אותה מחתרת אכן קיימת ואף הצליחה ללכוד את האגדי גריטינה ולכדה אותו במין מעגל חשמלי שבו גריטינה לכוד ואינו יכול להשתחרר בכוחות עצמו. לשמיים נופלים הייתה מטרה ברורה מאוד, לחפש את גריטינה, להצילו ולהשמיד את המחתרת שתפסה אותו. בשמיים נופלים ישנם מספר צוותים, הצוות אליו אתם שויכתם הינו צוות חיפוש והצלה, שמטרתו לחפש את גריטינה ואמצעים ולהשתמש באמצעים נוספים על מנת לחפשו ולהצילו.

מפה ומפת דרכים:

מפת ערים ומקומות מיוחדים:

1) העיירה טווינליף
    2) אגם וריטי
    3) העיר סאנדג'ם
    4) העיר ג'ובלייף – העיר בה אתם גרים.
    5) העיר אורבורג
    6) העיר פלואורומה – העיר בה התחלת את המסע שלך.
    7) העיר אטרנה
    8) העיר הארטהום
    9) העיר סולסיאון
    10) העיר וילסטון
    11) אגם ואלור
    12) העיר פסטוריה
    13) העיר סלסטיק
    14) העיר קאנאלייב
    15) העיר סנוופוינט
    16) העיר סאנישור
    17) דרך הניצחון
    18) הר הניצחון
    19) מתחמיי לחימה
    20) מתחמיי הנופש
    21) מתחמיי ההשרדות
    22) האי איירון
    23) האי ניו מון
    24) האי פאל מון
    25) פאל פארק
    26) אגם אקיוטי

מטרות:
    -להציל את גריטינה
    -להביס את המחתרת
    -לגייס כוחות לקראת המסע.
    -לחקור אודות המחתרת שתפסה את גריטינה.

מחתרת שמים נופלים:
    המחתרת נוסדה ע"י איש בשם מרכוס. המחתרת בנויה ממספר מצומצם מאוד של אנשים וממספר של אנשים בעלי כשרון מסוים שנדרש על מנת להשיג את מטרתם. כל תקופה מחתרת שמים נופלים מגייסים עוד אנשים לצוותים בשביל לקדם את מטרתם בדרך המהירה ביותר. המחתרת עוקבת אחר אנשים ספציפיים מאוד, בעלי כשרון, ויכולות ברמה הגבוהה ביותר.

המחתרת המחזיקה בגריטינה:
    מחתרת שבראשה עומד לואיס, השליט, והאחראי ללכידת גריטינה. לואיס מחזיק בצבא של שומרים ושל פוקימונים חזקים, שמטרתם לשמור על גרטינה שלם עד שיתחילו בניסוי. הניסוי המטרה העיקרית של לואיס היא לשאוב את הכוחות של גריטינה ויחד עם הכוחות שלו ליצור פוקימון הרסני, ואף חזק מגריטנה בכמה רמות, על-מנת לשלוט על כל מחוז סינו ואף על כל עולם הפוקימונים.

אתם: נבחרתם בקפידה בזכות כשרונכם, המסירות שלכם והאהבה שלכם לפוקימונים, אתם נבחרתם להיות בצוות החקירה והחיפוש-הצלה של גריטינה, אתם תתחילו עם פוקימון התחלתי שאותו תקבלו ממנהל המחתרת – מרכוס, אתם והפוקימון שתקבלו תהפכו להיות החברים הטובים ביותר, תצרפו חברים למסע (פוקימונים) ויחד אתם תחקרו, תחפשו ותצילו את גרטינה אחרי מסע ארוך, מפרך, קשה ומלא מכשולים.

אביכם(רון): איש שלא נוהג לספר על עברו, בן-אדם צנוע. אביכם חבר של מרכוס עוד מתקופת ילדותם, מרכוס ואבא שלכם הם חברים טובים בעלי מטרה משותפת. במסע הזה תגלו שאבא שלכם ומרכוס יחדיו הקימו את מחתרת שמיים נופלים ותגלו גם את הסיבה שדווקא אתם נבחרתם להיות חלק מהמחתרת שמים נופלים.

אנשים חשובים:
    מרכוס: "מפקד ומנהל מחתרת "שמיים נופלים" ". מרכוס יהיה איש הקשר הראשי שלכם למרות שהוא המפקד של המחתרת, יאהב אתכם ויהיה מחובר אליכם מכיוון שאתם הכי צעירים שהסכימו ועברו את הקריטריונים להצטרפות למחתרת. מרכוס בנוסף יהיה אתכם בקשר, העברת משימות וכד'.

לואיס: מנהל המחתרת ואחראי לתפיסת גריטינה.
    אבא שלכם: בהמשך תגלו שלא סתם דווקא אתם נבחרתם למחתרת שמים נופלים בשביל המטרה הזו. בהמשך תגלו כי אביכם הוא מבין מקימי המחתרת יחד עם מרכוס.

התחלה:
    Spoiler ספוילר

חוקים:
    -כל חוקי הפורום הגלובאלי חלים כאן!
    -כל חוקי פורום חת"ם חלים כאן!
    -אין לכתוב הודעות ספאם, רק בפרטי.
    -אין לקלל או להעליב שום שחקן.
    -ליהנות

טופס הרשמה: ההרשמה מוגבלת לשלושה בלבד.
    שם בפורום:
    שם במשחק:
    שם שתרצו שאקרא לכם במשחק:
    רקע: (לא משהו ארוך, 3-4 שורות יספיקו, רק שאני אכיר את הרקע שלכם בקצרה).
    הערות/בקשות:

2. מנהל ראשי
    רשומים:

1.
    מגל ~
    Spoiler ספוילר

2.
    ריי ~
    Spoiler ספוילר

3.
    נסטיה ~

Spoiler ספוילר

3. מנהל ראשי
    אפשר להגיב!
    ההרשמה פתוחה

4. משתמש מתקדם
    שם בפורום: nononos
    שם במשחק:מקס
    שם שתרצו שאקרא לכם במשחק: נועם
    רקע: אני גדלתי עם חיבה רבה לפוקימונים אני אוהב לשחק עם הפוקימונים של הוריי
    בעצם הייתי הרבה לבדי עם הפוקימונים שבביתי כי להוריי היו דברים חשובים לעשות
    אני חיכיתי הרבה שנים לקבל את הפוקימון ההתחלתי שלי ולצאת למסע פוקימונים
    [B]הערות/בקשות:אין
    גם החברים שלך חושבים שפוקימון זה דבר טיפשי?!

5. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    שם בפורום: Cho'gath
    שם במשחק: זורו רורונואה/Zoro Roronoa
    שם שתרצו שאקרא לכם במשחק: מגל.
    רקע: זורו חי כילד נאהב ונערץ, בגלל משפחתו המפורסמת והיכולות שלה. למרות זאת, מגל הרגיש שהם לא באמת אוהבים אותו. תמיד ילדים באו אליו רק כדי לפגוש את הוריו, או בשביל שיעשה בשבילם משהו שדורש חוכמה, שכן מגל הוא אחד הילדים החכמים באזור, ולא מעט פעמים ניצח אנשים מבוגרים בתחרויות טריוויה וחוכמה. לכן מגל אט-אט התנתק משאר החברה, והפך למתבודד. כדי להפיג את השעמום, הוא נהנה להתאמן בחרבות ולחתוך עצים. חוץ מחרבות, פוקימונים היו תחביבו היחיד, כיוון שהם אפילו לא הכירו את הוריו, ואם הם אהבו אותו, זה היה בגללו.
    הערות/בקשות: נשמע אחלה משחק. קיבלת אישור מנדב? ד"א, הפוקימונים האהובים עליי הם: ספטייל, טורטרה, גלייד, מאמוסווין, מטאגרוס וסלמנס.

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

6. הסבתא של הרגשות
    שם: סבתא כרמלה
    שם בפורום: pizzablaster
    שם במשחק: ריי האריקירי
    שם שתרצו שאקרא לכם במשחק: ריי
    רקע: ריי כל חייו היה בן אדם מאוד מופנם. מאז שהוא היה בן שבע הוא הלך ליער הסמוך לעירו, שם הוא שיחק עם פוקנימונים. רק הם קיבלו אותו בחברה, והם היחידים שהוא קיבל. היה פוקימון אחד מיוחד, הראקרוס, שיום אחד, כשריי היה בן עשר, הוא ראה אותו מותקף על ידי חבורה של ספירוים. ריי חטף מקל מהקרקע ורץ לעזרתו של הראקרוס. הוא חבט בספירויים, שהתחילו לתקוף גם אותו. כעבור שעה קלה, ריי חזר הביתה כולו מדמם, תומך ונתמך בהראקרוס. הראקרוס טופל על ידי ריי במשך כמה ימים, ומאז הם נהפכו לחברים מאוד טובים.
    הערות/בקשות: אם אפשר במהלך המסע לקבל הזדמנות ללכוד את הראקרוס וסנוראנט (נקבה עם אפשר) אני אשמח. אם אני יכול להתחיל עם אחד מהם, זה בכלל יהיה אחלה.

7. משתמש מתקדם
    שם: נסטיה
    שם בפורום:ellmik12
    שם במשחק: סשה
    שם שתרצו שאקרא לכם במשחק: נסטיה
    רקע: גדלתי בבית קטן שהייתי מפחדת מהפוקימונים שהיו סביבו ,יום אחד הייתה שריפה איומה ששרפה כול דבר שעמד בה לצערי ביתי עמד בגורל האכזר... , ניצלתי על ידי קבוצת פוקימונים קטנה אלה היו קבוצת התפתחויות איווים שמנהיגם מהאיווי הצעיר החליט להצטרף אלי מאותו יום אני התחלתי לאהוב פוקימונים ולעזור להם כמו שהם עזרו לי .
    הערות/בקשות: עם אפשר שאתחיל את המסע עם איווי (אותו איווי שהציל אותי).
    נערך לאחרונה על ידי ellmik12, 09-27-2013 בשעה 07:35 PM

8. מנהל ראשי
    ציטוט פורסם במקור על ידי nononos צפה בהודעה
    שם בפורום: nononos
    שם במשחק:מקס
    שם שתרצו שאקרא לכם במשחק: נועם
    רקע: אני גדלתי עם חיבה רבה לפוקימונים אני אוהב לשחק עם הפוקימונים של הוריי
    בעצם הייתי הרבה לבדי עם הפוקימונים שבביתי כי להוריי היו דברים חשובים לעשות
    אני חיכיתי הרבה שנים לקבל את הפוקימון ההתחלתי שלי ולצאת למסע פוקימונים
    [b]הערות/בקשות:אין
    בעקרון עם טופס כזה אני לא יכול לקבל, ביקשתי אומנם רקע לא הכי מושקע אבל גם משהו שיהיה אפשר להסיק ממנו כמה דברים לא? לכן אני לא חושב שאתה תתאים למשחק, בכל אופן תודה.

ציטוט פורסם במקור על ידי cho'gath צפה בהודעה
    שם בפורום: Cho'gath
    שם במשחק: זורו רורונואה/zoro roronoa
    שם שתרצו שאקרא לכם במשחק: מגל.
    רקע: זורו חי כילד נאהב ונערץ, בגלל משפחתו המפורסמת והיכולות שלה. למרות זאת, מגל הרגיש שהם לא באמת אוהבים אותו. תמיד ילדים באו אליו רק כדי לפגוש את הוריו, או בשביל שיעשה בשבילם משהו שדורש חוכמה, שכן מגל הוא אחד הילדים החכמים באזור, ולא מעט פעמים ניצח אנשים מבוגרים בתחרויות טריוויה וחוכמה. לכן מגל אט-אט התנתק משאר החברה, והפך למתבודד. כדי להפיג את השעמום, הוא נהנה להתאמן בחרבות ולחתוך עצים. חוץ מחרבות, פוקימונים היו תחביבו היחיד, כיוון שהם אפילו לא הכירו את הוריו, ואם הם אהבו אותו, זה היה בגללו.
    הערות/בקשות: נשמע אחלה משחק. קיבלת אישור מנדב? ד"א, הפוקימונים האהובים עליי הם: ספטייל, טורטרה, גלייד, מאמוסווין, מטאגרוס וסלמנס.
    אחלה טופס, רקע נחמד ובדיוק מהסוג שביקשתי. אני מקבל אותך, בכל אופן בנוגע לפוקימונים האהובים עלייך אני אשתדל שתפגוש אותם במהלך המסע, אני לא מבטיח.
    תתחיל ותגיב להתחלה.

ציטוט פורסם במקור על ידי pizzablaster צפה בהודעה
    שם בפורום: Pizzablaster
    שם במשחק: ריי האריקירי
    שם שתרצו שאקרא לכם במשחק: ריי
    רקע: ריי כל חייו היה בן אדם מאוד מופנם. מאז שהוא היה בן שבע הוא הלך ליער הסמוך לעירו, שם הוא שיחק עם פוקנימונים. רק הם קיבלו אותו בחברה, והם היחידים שהוא קיבל. היה פוקימון אחד מיוחד, הראקרוס, שיום אחד, כשריי היה בן עשר, הוא ראה אותו מותקף על ידי חבורה של ספירוים. ריי חטף מקל מהקרקע ורץ לעזרתו של הראקרוס. הוא חבט בספירויים, שהתחילו לתקוף גם אותו. כעבור שעה קלה, ריי חזר הביתה כולו מדמם, תומך ונתמך בהראקרוס. הראקרוס טופל על ידי ריי במשך כמה ימים, ומאז הם נהפכו לחברים מאוד טובים.
    הערות/בקשות: אם אפשר במהלך המסע לקבל הזדמנות ללכוד את הראקרוס וסנוראנט (נקבה עם אפשר) אני אשמח. אם אני יכול להתחיל עם אחד מהם, זה בכלל יהיה אחלה.
    נראה נחמד, בנוגע לקבלת התחלתי אני לא בטוח אבל אני אשתדל נראה איך זה יסתדר. בכל אופן אני מקבל אותך, תכתוב המשך להתחלה.

ציטוט פורסם במקור על ידי ellmik12 צפה בהודעה
    שם בפורום:ellmik12
    שם במשחק: סשה
    שם שתרצו שאקרא לכם במשחק: נסטיה
    רקע: גדלתי בבית קטן שהייתי מפחדת מהפוקימונים שהיו סביבו ,יום אחד הייתה שריפה איומה ששרפה כול דבר שעמד בה לצערי ביתי עמד בגורל האכזר... , ניצלתי על ידי קבוצת פוקימונים קטנה אלה היו קבוצת התפתחויות איווים שמנהיגם מהאיווי הצעיר החליט להצטרף אלי מאותו יום אני התחלתי לאהוב פוקימונים ולעזור להם כמו שהם עזרו לי .
    הערות/בקשות: עם אפשר שאתחיל את המסע עם איווי (אותו איווי שהציל אותי)ואתפוס במסע מיינפו
    מקבל אותך, בנוגע להתחלה עם איווי, אני מודיע שזה לא אפשרי להתחיל עם איווי, אני אשתדל בתחילת המסע להפגיש אותך עם אחד. בכל אופן, בהצלחה ותגיבי המשך להתחלה.

9. היורתמים לא תמיד מנצחים
    אתם נערים, בני 18, גרים במחוז סינו שבעיר ג'ובלייף, אתם כישרוניים בצורה יוצאת דופן, דיסקרטיים, חדורי מטרה, ובמיוחד אוהבי פוקימונים. הוריכם בעל עבר עתיר בהצלחות וכבוד, הוריכם אנשים מוכרים בכל רחבי מחוז סינו. השעה 12:05, אתם יוצאים לטיול בשדה הסמוך, לפתע מתעופף מעל ראשכם פוקימון מסוים, אתם מסתכלים לעברו ושמים לב שלרגליו קשור מעטפה עם שמכם. אתם ממהרים לתפוס את המעטפה מרגליו של הפוקימון המעופף, שניות ספורות לאחר מכן הפוקימון נעלם עם הערפל. אתם ממהרים לפתוח את המעטפה, וקוראים במכתב, תוכן המכתב:
    "גריטינה נלכד, אנחנו צריכים כוחות, ובחרנו בקפידה רבה מספר אנשים מצומצמים מאוד ואתה מבניהם. "אין זמן!" תפגוש אותנו היום בשעה 17:13 בדיוק, בעיר פלואורומה ליד האגם, שם יחכה לך ג'יפ ותבין הכל, מחכים לך! אנחנו צריכים אותך, יש לך יכולות מדהימות
    "שמיים נופלים" "
    אתם מסתכלים לעבר השעון ושמים לב שהשעה כעת 12:15 ושאין הרבה זמן, ובלי היסוס אתם רצים לעבר ביתכם, נכנסים הביתה, אורזים תיק ובוא מעט אוכל ומים ורצים לעבר הרכבת מבלי להודיע דבר להוריכם. השעה כעת 16:50 ואתם מגיעים לעיר פלואורומה, מחפשים ומוצאים את האגם, מסתכלים על השעון ורואים כי השעה 17:12, אתם מחכים מלאי חששות והיסוסים אבל שום דבר לא עוצר בעדכם, אתם מסיטים את מבטכם לעבר השעון וברקע שומעים קולות של מכונית נוסעת במהירות לעברכם ונעצרת בבום. החלון השחור נפתח וקול של אדם אומר "אתה נכנס?"
    מה תעשו?
    'מה יש לי להפסיד בסה"כ?' אחשוב לעצמי ואתחיל להתקרב בזהירות את הגי'יפ ואל החלון השחור. "כן, אני אכנס בשמחה" אנסה להסתיר את החשד שלי ואביט בשקט באיש המציץ מתוך החלון בעודי הולך לכיוונה.

~אלון 2015

סקילה זה אח

STM= system to manage

10. משתמש מתקדם
    שם בפורום: Togfi
    שם במשחק: איבי
    שם שתרצו שאקרא לכם במשחק: איבי
    רקע: נמצאתי בגיל 16 בלי ידע מי אני ומה אני משפחה אחת החליטה לאמץ אותי שבדקו
    בבית החולים אם הדי אן אי שלי קיים גילו שלא אמרו שהדי אן אי שלי לא תקין ולא הגיוני ולא אנושי
    שנה שלמה הייתי בבדיקות אבל הוכרז שאני לא אמיתי אך למרות הכול משפחתי המאמצת החליטה לקחת
    אותי ולגדלי בניסיון לגלות מה אני!
    הערות/בקשות: שאלה איזה התחלתים יש? ואפשר להשיג יותר משש פוקימונים? האם ניתן ללכוד התחלתים?
    נערך לאחרונה על ידי Togfi, 09-28-2013 בשעה 12:12 AM
    מה שלא נכון לא נכון וזה נכון!
    ---------------------------------------------------------
    קרדיט ל ellmik12

----------------------------------------------
    קרדיט ל Mr. Blue Sky

11. הסבתא של הרגשות
    ציטוט פורסם במקור על ידי itayqt צפה בהודעה
    התחלה:
    אתם נערים, בני 18, גרים במחוז סינו שבעיר ג'ובלייף, אתם כישרוניים בצורה יוצאת דופן, דיסקרטיים, חדורי מטרה, ובמיוחד אוהבי פוקימונים. הוריכם בעל עבר עתיר בהצלחות וכבוד, הוריכם אנשים מוכרים בכל רחבי מחוז סינו. השעה 12:05, אתם יוצאים לטיול בשדה הסמוך, לפתע מתעופף מעל ראשכם פוקימון מסוים, אתם מסתכלים לעברו ושמים לב שלרגליו קשור מעטפה עם שמכם. אתם ממהרים לתפוס את המעטפה מרגליו של הפוקימון המעופף, שניות ספורות לאחר מכן הפוקימון נעלם עם הערפל. אתם ממהרים לפתוח את המעטפה, וקוראים במכתב, תוכן המכתב:
    "גריטינה נלכד, אנחנו צריכים כוחות, ובחרנו בקפידה רבה מספר אנשים מצומצמים מאוד ואתה מבניהם. "אין זמן!" תפגוש אותנו היום בשעה 17:13 בדיוק, בעיר פלואורומה ליד האגם, שם יחכה לך ג'יפ ותבין הכל, מחכים לך! אנחנו צריכים אותך, יש לך יכולות מדהימות
    "שמיים נופלים" "
    אתם מסתכלים לעבר השעון ושמים לב שהשעה כעת 12:15 ושאין הרבה זמן, ובלי היסוס אתם רצים לעבר ביתכם, נכנסים הביתה, אורזים תיק ובוא מעט אוכל ומים ורצים לעבר הרכבת מבלי להודיע דבר להוריכם. השעה כעת 16:50 ואתם מגיעים לעיר פלואורומה, מחפשים ומוצאים את האגם, מסתכלים על השעון ורואים כי השעה 17:12, אתם מחכים מלאי חששות והיסוסים אבל שום דבר לא עוצר בעדכם, אתם מסיטים את מבטכם לעבר השעון וברקע שומעים קולות של מכונית נוסעת במהירות לעברכם ונעצרת בבום. החלון השחור נפתח וקול של אדם אומר "אתה נכנס?"
    מה תעשו?
    'טוב... אם זה היה להציל מישהו, לא הייתי מסכים. אבל זה פוקימון...' אני חושב לעצמי בעודי נכנס בשתיקה למכונית. "לאן אנחנו נוסעים?" אני שואל וחוגר חגורה.
    ~~~~~~~~
    תמיד לזכור! חשוב לחגור, גם מאחור!

12. מנהל ראשי
    מגל ~
    אתה מתקדם צעד צעד לעבר הג'יפ השחור, אתה נכנס ואומר "כן בשמחה אכנס". אתה נכנס לג'יפ, הג'יפ מתחיל לנסוע במסתוריות ואפילו לא ציוץ נשמע מקולו של הנהג. אתה נוסע, ונוסע כעבור כ-22 דקות של מתח הג'יפ נכנס למעין מערה חשוכה, אתה מתחיל להילחץ, ולפתע הג'יפ נעצר, הדלת נפתחת מעצמה כאילו מישהו פתח אותה לכבודך. אתה רואה בן-אדם, מבוגר
    Spoiler ספוילר

ניגש אלייך ולוחץ לך את היד, "אני מרכוס, מיסד מחתרת שמים נופלים, אני שמח שנענית למכתב, נבחרת מתוך רבים! בוא אחרי". מרכוס מתחיל לצעוד, אתה נכנס למעין מבנה מתחת לאדמה "כנס, זהו המשרד שלי". אתה נכנס ומתיישב על הכיסא הקרוב. "אז ככה.. ברוך הבא לשמים נופלים, אתה כרגע גויסת למחתרת הסודית שלנו, לא ארחיב כרגע בפרטים, אגיד לך מה שאתה צריך לדעת, שמענו שאתה אדם שאוהב הרפתקאות, אתה כשרוני בצורה יוצאת דופן ולכן בחרנו בך." מרכוס ניגש לעבר מגירה מסוימת בשולחנו, מוציא ומושיט לעברך פוקדור, "הוא יהיה החבר שלךוהשותף שלך בהרפתקה אליה אתה עומד לצאת, אתה עומד לצאת לחקור אודות המחתרת שחטפה את גריטינה, למצוא ולהצילו.. וכל זה בעזרת הפוקימונים או יותר נכון החברים שתרכוש בזמן המסע." "דיברתי קצת יותר מדי, בוא אכיר לך את החבר החדש שלך!" מרכוס שולף את הפוקדור שהראה לך, ומשליך אותו לעבר הרצפה, משם יוצא זרקור גדול של אור ומתוך הזרקור צועד בזהירות פוקימון קטן וחמוד שצועד על ארבע "תכיר מגל, זהו טארטוויג! החבר שלך למסע.". מרכוס מושיט לעברך תיק "קח, יש שם חמישה פוקדורים, מעט אוכל ומים, ויש לך שם כ 10 אלף שקל לאוכל לאורך המסע, בנוסף יש לך בתיק פלאפון שתוכל להיות איתי בקשר, שים לב אני איש הקשר שלך! רק איתי אתה מדבר." הוא אומר בקול רועם. "אתה מוכן לקבל את הפרטים למשימה ולצאת למסע?" שואל מרכוס עם חיוך קטן.

____

ריי ~
    אתה נכנס לג'יפ בשתיקה מוחלטת, בזמן כשאתה חוגר את חגורת הבטיחות אתה שואל "לאן אנחנו נוסעים"? אף קול וציוץ לא נשמע מפיו של הנהג. אתה מתחיל להילחץ! אתה נוסע, ונוסע כעבור כ-22 דקות של מתח הג'יפ נכנס למעין מערה חשוכה, אתה מתחיל להילחץ, ולפתע הג'יפ נעצר, הדלת נפתחת מעצמה כאילו מישהו פתח אותה לכבודך. אתה רואה בן-אדם, מבוגר
    Spoiler ספוילר

ניגש אלייך ולוחץ לך את היד, "אני מרכוס, מיסד מחתרת שמים נופלים, אני שמח שנענית למכתב, נבחרת מתוך רבים! בוא אחרי". מרכוס מתחיל לצעוד, אתה נכנס למעין מבנה מתחת לאדמה "כנס, זהו המשרד שלי". אתה נכנס ומתיישב על הכיסא הקרוב. "אז ככה.. ברוך הבא לשמים נופלים, אתה כרגע גויסת למחתרת הסודית שלנו, לא ארחיב כרגע בפרטים, אגיד לך מה שאתה צריך לדעת, שמענו שאתה אדם שאוהב הרפתקאות, אתה כשרוני בצורה יוצאת דופן ולכן בחרנו בך." מרכוס ניגש לעבר מגירה מסוימת בשולחנו, מוציא ומושיט לעברך פוקדור, "הוא יהיה החבר שלךו השותף שלך בהרפתקה אליה אתה עומד לצאת, אתה עומד לצאת לחקור אודות המחתרת שחטפה את גריטינה, למצוא ולהצילו.. וכל זה בעזרת הפוקימונים או יותר נכון החברים שתרכוש בזמן המסע." "דיברתי קצת יותר מדי, בוא אכיר לך את החבר החדש שלך!" מרכוס שולף את הפוקדור שהראה לך, ומשליך אותו לעבר הרצפה, משם יוצא זרקור גדול של אור ומתוך הזרקור צועד בזהירות פוקימון קטן וחמוד דמוי פינגויין - "תכיר מגל, זהו פיפלאפ! החבר שלך למסע.". מרכוס מושיט לעברך תיק "קח, יש שם חמישה פוקדורים, מעט אוכל ומים, ויש לך שם כ 10 אלף שקל לאוכל לאורך המסע, בנוסף יש לך בתיק פלאפון שתוכל להיות איתי בקשר, שים לב אני איש הקשר שלך! רק איתי אתה מדבר." הוא אומר בקול רועם. "אתה מוכן לקבל את הפרטים למשימה ולצאת למסע?" שואל מרכוס עם חיוך קטן.

13. הסבתא של הרגשות
    ריי ~
    אתה נכנס לג'יפ בשתיקה מוחלטת, בזמן כשאתה חוגר את חגורת הבטיחות אתה שואל "לאן אנחנו נוסעים"? אף קול וציוץ לא נשמע מפיו של הנהג. אתה מתחיל להילחץ! אתה נוסע, ונוסע כעבור כ-22 דקות של מתח הג'יפ נכנס למעין מערה חשוכה, אתה מתחיל להילחץ, ולפתע הג'יפ נעצר, הדלת נפתחת מעצמה כאילו מישהו פתח אותה לכבודך. אתה רואה בן-אדם, מבוגר
    Spoiler ספוילר

ניגש אלייך ולוחץ לך את היד, "אני מרכוס, מיסד מחתרת שמים נופלים, אני שמח שנענית למכתב, נבחרת מתוך רבים! בוא אחרי". מרכוס מתחיל לצעוד, אתה נכנס למעין מבנה מתחת לאדמה "כנס, זהו המשרד שלי". אתה נכנס ומתיישב על הכיסא הקרוב. "אז ככה.. ברוך הבא לשמים נופלים, אתה כרגע גויסת למחתרת הסודית שלנו, לא ארחיב כרגע בפרטים, אגיד לך מה שאתה צריך לדעת, שמענו שאתה אדם שאוהב הרפתקאות, אתה כשרוני בצורה יוצאת דופן ולכן בחרנו בך." מרכוס ניגש לעבר מגירה מסוימת בשולחנו, מוציא ומושיט לעברך פוקדור, "הוא יהיה החבר שלךו השותף שלך בהרפתקה אליה אתה עומד לצאת, אתה עומד לצאת לחקור אודות המחתרת שחטפה את גריטינה, למצוא ולהצילו.. וכל זה בעזרת הפוקימונים או יותר נכון החברים שתרכוש בזמן המסע." "דיברתי קצת יותר מדי, בוא אכיר לך את החבר החדש שלך!" מרכוס שולף את הפוקדור שהראה לך, ומשליך אותו לעבר הרצפה, משם יוצא זרקור גדול של אור ומתוך הזרקור צועד בזהירות פוקימון קטן וחמוד דמוי פינגויין - "תכיר מגל, זהו פיפלאפ! החבר שלך למסע.". מרכוס מושיט לעברך תיק "קח, יש שם חמישה פוקדורים, מעט אוכל ומים, ויש לך שם כ 10 אלף שקל לאוכל לאורך המסע, בנוסף יש לך בתיק פלאפון שתוכל להיות איתי בקשר, שים לב אני איש הקשר שלך! רק איתי אתה מדבר." הוא אומר בקול רועם. "אתה מוכן לקבל את הפרטים למשימה ולצאת למסע?" שואל מרכוס עם חיוך קטן.
    תזכור, אני ריי, לא מגל, כתבת את זה בהודעה.
    ~~~~
    "אני מוכן." אני אומר תוך כדי שאני מביט בסקרנות על פיפלאפ. "אז" אני מתחיל לדבר אל פיפלאפ, בנימה הרבה יותר עניינית מאשר בה דיברתי אל הפרופסור. "אתה נראה די מגניב, ואני חושב שנהיה חברים מאוד טובים. אני צודק?"

14. היורתמים לא תמיד מנצחים
    מגל ~
    אתה מתקדם צעד צעד לעבר הג'יפ השחור, אתה נכנס ואומר "כן בשמחה אכנס". אתה נכנס לג'יפ, הג'יפ מתחיל לנסוע במסתוריות ואפילו לא ציוץ נשמע מקולו של הנהג. אתה נוסע, ונוסע כעבור כ-22 דקות של מתח הג'יפ נכנס למעין מערה חשוכה, אתה מתחיל להילחץ, ולפתע הג'יפ נעצר, הדלת נפתחת מעצמה כאילו מישהו פתח אותה לכבודך. אתה רואה בן-אדם, מבוגר
    Spoiler ספוילר

ניגש אלייך ולוחץ לך את היד, "אני מרכוס, מיסד מחתרת שמים נופלים, אני שמח שנענית למכתב, נבחרת מתוך רבים! בוא אחרי". מרכוס מתחיל לצעוד, אתה נכנס למעין מבנה מתחת לאדמה "כנס, זהו המשרד שלי". אתה נכנס ומתיישב על הכיסא הקרוב. "אז ככה.. ברוך הבא לשמים נופלים, אתה כרגע גויסת למחתרת הסודית שלנו, לא ארחיב כרגע בפרטים, אגיד לך מה שאתה צריך לדעת, שמענו שאתה אדם שאוהב הרפתקאות, אתה כשרוני בצורה יוצאת דופן ולכן בחרנו בך." מרכוס ניגש לעבר מגירה מסוימת בשולחנו, מוציא ומושיט לעברך פוקדור, "הוא יהיה החבר שלךוהשותף שלך בהרפתקה אליה אתה עומד לצאת, אתה עומד לצאת לחקור אודות המחתרת שחטפה את גריטינה, למצוא ולהצילו.. וכל זה בעזרת הפוקימונים או יותר נכון החברים שתרכוש בזמן המסע." "דיברתי קצת יותר מדי, בוא אכיר לך את החבר החדש שלך!" מרכוס שולף את הפוקדור שהראה לך, ומשליך אותו לעבר הרצפה, משם יוצא זרקור גדול של אור ומתוך הזרקור צועד בזהירות פוקימון קטן וחמוד שצועד על ארבע "תכיר מגל, זהו טארטוויג! החבר שלך למסע.". מרכוס מושיט לעברך תיק "קח, יש שם חמישה פוקדורים, מעט אוכל ומים, ויש לך שם כ 10 אלף שקל לאוכל לאורך המסע, בנוסף יש לך בתיק פלאפון שתוכל להיות איתי בקשר, שים לב אני איש הקשר שלך! רק איתי אתה מדבר." הוא אומר בקול רועם. "אתה מוכן לקבל את הפרטים למשימה ולצאת למסע?" שואל מרכוס עם חיוך קטן.
    'כמובן שגם המרכוס הזה אוהב אותי רק בגלל שאני כשרוני בחרבות ובגלל החוכמה שלי.. אם הייתי בנאדם רגיל הוא בטח לא היה חושב על ליצור קשר איתי' אני אזעם קצת, אבל אז אתרכך כשאסתכל על טרטוויג שם. "אני מסכים", אומר עם חיוך שטני קטן, "אבל לפני זה, האם אוכל לקחת איתי חרבות?"~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    במשחק קוראים לי זורו, מגל זה השם שאתה רושם מעל תגובה שלך אליי.

~אלון 2015

סקילה זה אח

STM= system to manage

15. מנהל ראשי
    כן מצטער זה היה בטעות.
    ריי ~
    פיפלאפ קופץ לעברך וצוהל מאושר. "שמור עליו, הוא יהיה איתך, אגב המתקפות שפיפלאפ יודע הן:
    ניקור ובועות, זה מה שפיפלאפ יודע בנתיים. אני בטוח שתאמן אותו והוא יהיה פוקימון נפלא!" אומר מרכוס. "הנה הפרטים למשימה!" אתה מקבל פתק ליד, פותח אותו וקורא את הכתוב.
    "גילנו שחבורה של אנשים לא ידועים עם מסכות מתכננים משהו בדרך 205, עליך ללכת ולגלות מה זה ולחקור מי הם!
    זוהי המשימה הראשונה שלך, אני יודע בוודאות כי תצליח לקבל פרטים אודות קבוצת האנשים הזו, צא לדרך!"
    מרכוס רואה כי סיימת לקרוא את המכתב, "צא לדרך! בחוץ יחכה לך הנהג שייקח אותך לדרך 205 ומשם תתחיל את המסע שלך! בהצלחה!" אתה לוקח את התיק ופיפלאפ אחריך, אתה יוצא החוצה ומחכה לך הנהג, אתה עולה על הג'יפ הנהג מתחיל לנסוע ומגיע לדרך 205. אתה יורד מהרכב והנהג נוסע משם במהירות. לפתע נשמע קול קטן מהשיחים, ויוצא בזהירות פוקימון, ושואג בחוזקה ותוקף את הפיפלאפ שלך במתקפת נגיחה! פיפלאפ נזרק לרצפה בחוזקה רבה, אך נעמד שוב, פיפלאפ מחכה לפקודה ממך!

_____

מגל~
    טרטוויג מסתכל לעברך, מעט חושש אבל מקבל אותך לבסוף וצועד לעברך ועומד מאחוריך כאילו אתה המפקד שלו. אתה שואל אם אפשר לקחת חרבות עמך, "לא חושב שזה יפריע" אומר מרכוס בהרמת גבה. "אני בטוח שאתה וטרטוויג תהיו חברים נפלאים, אלו המתקפות שטרוויג יודע בנתיים: דחיפה, עלי תער, אני בטוח שבהמשך תאמן את טרטוויג והוא יהיה חזק הרבה יותר!" אומר מרכוס ומוסיף חיוך קטן.
    "הנה הפרטים למשימה!" אתה מקבל פתק ליד, פותח אותו וקורא את הכתוב.
    "גילנו שחבורה של אנשים לא ידועים עם מסכות מתכננים משהו בדרך 205, עליך ללכת ולגלות מה זה ולחקור מי הם!
    זוהי המשימה הראשונה שלך, אני יודע בוודאות כי תצליח לקבל פרטים אודות קבוצת האנשים הזו, צא לדרך!"
    מרכוס רואה כי סיימת לקרוא את המכתב, "צא לדרך! בחוץ יחכה לך הנהג שייקח אותך לדרך 205 ומשם תתחיל את המסע שלך! בהצלחה!" אתה לוקח את התיק וטרטוויג מיד אחריך, אתה יוצא החוצה ומחכה לך הנהג, אתה עולה על הג'יפ הנהג מתחיל לנסוע ומגיע לדרך 205. אתה יורד מהרכב והנהג נוסע משם במהירות. לפתע נשמע קול קטן מהשיחים, ויוצא בזהירות פוקימון, פוקימון מאיים שהולך על ארבע, נראה קצת תשוש, הוא רואה את הטרטוויג שלך ומרגיש מאוים ומיד מתחיל לתקוף בדחיפות את הטרטוויג שלך, טרטוויג מוטל על הריצפה לאחר מספר דחיפות מצד הפוקימון, טרטוויג קם על רגליו, מסתכל עלייך, טרטוויג נראה נחוש מאוד ומחכה לפקודה ממך

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •