Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 14 מתוך 14
  1. משתמש מנוסה
    אני עומד להתחיל לשחק בsoulsilver ואני רוצה שיהיה לי ארקניין ויש לי אפשרות להחליף כדי להשיג אותו אבל מה שחשוב לי לדעת זה:למרות שצריך להחליף כדי להשיג את ארקניין בsoulsilver יש איזו שהיא דרך לאמן growlith [או כל פוקימון אחר מוחלף] בלי שהוא יקבל נקודות exp מוגברות?

2. משתמש מנוסה
    שם: עידן
    לא.זה כל הקטע בפוקימון מוחלף,אבל אתה תמיד יכול לעשות לזווג אותו עם דיטו ואז הפוקימון שיבקע מהביצה לא יהיה מוחלף וזה יבוטל...

"When everything... everything... everything you touch turns to gold gold gold"

Spoiler ספוילר

3. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי ~mudkip~ צפה בהודעה
    לא.זה כל הקטע בפוקימון מוחלף,אבל אתה תמיד יכול לעשות לזווג אותו עם דיטו ואז הפוקימון שיבקע מהביצה לא יהיה מוחלף וזה יבוטל...
    וזה יכול לעבוד עם כל פוקימון? ומתי יש במשחק הכי מוקדם את המרכז רבייה?

4. Kibō no chi
    מרכז הרבייה בsoulsilver נמצא בכניסה לגולדנרוד (העיר של המכון השלישי)
    זה די מוקדם במשחק

Spoiler ספוילר

5. משתמש מנוסה
    שם: עידן
    כן עם כל פוקימון
    בהנחה שהוא יכול להזדווג (מינוס אגדיים בקיצור)

"When everything... everything... everything you touch turns to gold gold gold"

Spoiler ספוילר

6. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי ~Mudkip~ צפה בהודעה
    כן עם כל פוקימון
    בהנחה שהוא יכול להזדווג (מינוס אגדיים בקיצור)
    אוקי ושאלה אחרונה יש דרך להשיג פוקימון שיודע את המתקפות extrasensory ןenergy ball שיכול להתרבות עם vulpix שאפשר להשיג אותו בסביבות הזמן שמגיעים לגולדנרוד?

7. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    היחיד שלומד extrasensory ויכול להתרבות עם וולפיקס הוא נאזליף, שאי אפשר להשיג באזור הזה. הדרך החידה שלך להעביר לוולפיקס energy ball היא דרך סמארגל שלמד את המתקפה הזו דרך sketch, שלרוב האנשים אין כזה בכלל, לא רק בסיבות גולדנרוד. מקווה שעזרתי
    Spoiler ספוילר

8. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי the heliolisk צפה בהודעה
    היחיד שלומד extrasensory ויכול להתרבות עם וולפיקס הוא נאזליף, שאי אפשר להשיג באזור הזה. הדרך החידה שלך להעביר לוולפיקס energy ball היא דרך סמארגל שלמד את המתקפה הזו דרך sketch, שלרוב האנשים אין כזה בכלל, לא רק בסיבות גולדנרוד. מקווה שעזרתי
    אוקי אבל איפה יש קרבות כפולים כמה שיותר מוקדם במשחק כדי שאני אוכל להעתיק את כל המתקפות האלה עם סמירגל?

9. היזהרו מחיקויים!
    הסיכוי שלך למצוא מתקפות כל כך חזקות בשלב מוקדם יחסית נראה לי נמוך. אישית אני ממליץ לך לחכות שתגמור את המשחק או לפחות עד שתגיע לקנטו ואז תוכל גם להשיג נאזליף
    Spoiler ספוילר

10. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי the heliolisk צפה בהודעה
    הסיכוי שלך למצוא מתקפות כל כך חזקות בשלב מוקדם יחסית נראה לי נמוך. אישית אני ממליץ לך לחכות שתגמור את המשחק או לפחות עד שתגיע לקנטו ואז תוכל גם להשיג נאזליף
    טוב ואיפה יש את הקרבות הכפולים הכי מוקדם במשחק?

11. היזהרו מחיקויים!
    בדרך 37 שמדרום לעיר אקרוטיק של מכון הרוח (מכון רביעי)
    Spoiler ספוילר

אחי אתה משחק במחשב או בוויפי? כי אם בוויפי אז בדיוק הכנתי וולפיקס עם אנרג'יבול ואטראקט. אני יכול להרבות לך אחד.
    אם אתה רוצה להכין לבד, הדרך היותר פשוטה שאני מכיר מלהשיג סמירגל עם אנרג'יבול היא לתפוס לוטאד זכר בספארי [מגיע ברמה 40+], ולאמן אותו עד רמה 45 או 43 תלוי באיזה משחק תמשחק, בהן הוא לומד אנרג'יבול. משם אתה פשוט מרבה אותו או עם נאזליף למשל כי הוא חולק את אותה קבוצת רבייה עם וולפיקס וגם עם לוטאד, או עם מישהו אחר שיתרבה עם מישהו אחר עד שתגיע לוולפיקס בקיצור.

13. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי דברים יומיומיים כאלה צפה בהודעה
    אחי אתה משחק במחשב או בוויפי? כי אם בוויפי אז בדיוק הכנתי וולפיקס עם אנרג'יבול ואטראקט. אני יכול להרבות לך אחד.
    אם אתה רוצה להכין לבד, הדרך היותר פשוטה שאני מכיר מלהשיג סמירגל עם אנרג'יבול היא לתפוס לוטאד זכר בספארי [מגיע ברמה 40+], ולאמן אותו עד רמה 45 או 43 תלוי באיזה משחק תמשחק, בהן הוא לומד אנרג'יבול. משם אתה פשוט מרבה אותו או עם נאזליף למשל כי הוא חולק את אותה קבוצת רבייה עם וולפיקס וגם עם לוטאד, או עם מישהו אחר שיתרבה עם מישהו אחר עד שתגיע לוולפיקס בקיצור.
    אבל אפשר בכלל לתפוס לוטד לפני האליט פור ולפני הנשיונל פוקדקס?

ציטוט פורסם במקור על ידי lugia rules צפה בהודעה
    אבל אפשר בכלל לתפוס לוטד לפני האליט פור ולפני הנשיונל פוקדקס?
    חוששני שלא

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •