Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 47
  1. מנהל ראשי
    שם: אדם

דבר המנהל:

שלום!, אני מודע לעובדה שכבר ראיתם את המשחק הזה בעבר וחלקכם בטח כבר שיחקו בו אבל יש פה שיפור משמעותי. המשחק מבוסס על שיטת הסנדבוקס (SandBox) הכוונה שהמשחק עצמו מתפתח על פי בקשת המשתתף. למעשה תוכלו לעשות כל מה שמתחשק לכם במשחק ובפלטפורמה. תרצו להרוג את החבר שלכם? בבקשה! תרצו לתפוס פוקימונים נדירים ולהשקיע בזה את הזמן, על הכיפאק! תרצו לעסוק במחקר או בכל דבר אחר הזמין בעולם הזה? תתפדלו. כל מה שעולה לכם בראש. אני אדאג שהאפשרויות תמיד יהיו פתוחות.

המשחק נועד לרומם את המצב בפורום שכרגע מעט שומם. הקהילה שלנו אוהבת משחקי חת"ם ופוקימון תמיד היה משהו ייחודי בפורום שלנו. זאת גם דרך נחמדה להתקדם בעלילה. גם אם אינכם מבינים בפוקימון הרבה, יש פה את כל הכלים הדרושים לכך, תמיד תוכלו להירשם ולהתקדם במשחק בקצב שלכם.

משוב על המשחק:

אם אתם שחקנים או סתם שה"מים שעוקבים אחרי המשחק שלי, תשלחו לי ה"פ ובו משוב על המשחק,זה יעזור לי מאוד (בין אם זה שלילי ובין אם זה חיובי),אני לא מגביל אותכם בטופס,פשוט תכתבו לי בה"פ כל מה שאתם חושבים על המשחק.
    תודה על העזרה ותשומת הלב.

עלילה:

שנת 1938. מחוז קנטו, העיר ורידיאן.
    איש לא הבחין בחיילים שנכנסו לבניין הגדול ביותר שבעיר. הם נשאו בידיהם ארגז כבד שהילה כחולה בהקה ממנו. לא צריך להיות גאון כדי להבין כי הארגז מכיל איזשהו משהו רב עוצמה.
    לצד החיילים עמד פרופסור בעל שיער אפור וחלוק לבן שאחז אקדח. הוא היה בעל מבט חתום ועיניו רשפו זעם.
    החיילים הובילו את הארגז למעין מבנה בתחתית הבניין. הם עמדו להתקין אותו שם שלפתע אחד החיילים צנח לאחור בפישוק אברים. מת.
    מס' שניות לאחר מכן חבריו צנחו גם כן, אף הם מתים, בעוד צללית חלפה על פניהם בזריזות. הפרופסור נכנס לחדר, מבחין בגופות החיילים ובמהירות החל לירות לכל הכיוונים. לכשהבין כי אין זה יועיל, הוא רץ לבדוק את הארגז בגוף נרעד. הוא נדהם לגלות כי הדבר שהיה אמור להיות בתוך הארגז, נגנב.
    "רק נס יכול להציל אותנו עכשיו..." מלמל לעצמו בעצב. "עולם הפוקימונים נתון בידי מי שמחזיק בסלע האיזון."

מערכת הקרבות:

בהתחלה רציתי להשקיע ולעשות סטאטים, אבל הבנתי שזה מסובך מידי וכמה שפחות מסובך יותר טוב. בעיקר בגלל המשחק האחרון שלי, שגרם לי לרצות לבכות חח
    כדי לנצח בקרב צריכים להיות יצירתיים+להשתמש באסטרטגיה ובפוקימונים חזקים.
    יצירתיות-כדי להיות יצירתיים אפשר לשלב מתקפות,להשתמש בסביבה וכל דבר יצירתי אחר שתחשבו עליו.
    אסטרטגיה-האסטרטגיה נקבעת לפי הסוג+הסטאטים
    לדוגמא: צ'אריזארד הוא תוקף מיוחד,אז אם הוא יתקוף במתקפות מיוחדות הן יעשו יותר נזק.

חוקים:

1 במשחק הזה אני מעל הכל וכל מה שאני אומר קדוש-חובה להקשיב לי.
    2 חוקי חת"ם והפורום חלים גם כאן!
    3 אין לפרוש מבלי להודיע מראש. מי שיעשה כן, לא יוכל לחזור אף פעם.
    4 יש להודיע אם נעדרים.
    5 חוקי המשחק כפופים לחוקי הקרבות הבסיסיים של פוקימון, אין להילחם בצורה לא הוגנת (למשל להוציא כמות של פוקימונים על פוקימון אחד...)

מפת המשחק:

מאמני מכון:

העיר פיוטר - ברודי

מידע: ברודי מאמין בכוח. הוא משוכנע כי פוקימונים נועדו לחזק את הכוח הפיזי שלהם וכי המתקפות המיוחדות שוליים לחלוטין. הוא בז למי שחושב כי מתקפה מיוחדת חזקה ממתקפה פיזית. ברודי מסתורי ולא מרבה לדבר. לעתים הוא אף מראה צד לא סימפתי ותמיד ניתן לתהות לאיזה צד הוא בדיוק. הוא מחזיק בתג האבן שברוק בזמנו הוריש לאחיו, שהוריש את זה לו, בן הדוד הבלתי מעורער.
    פוקימונים: ????, ????, ????

העיר סרוליאן - יוניק

מידע: ~ לא זמין~

העיר ורמיליון - טריש הפטיש

העיר ספרון - הארי

העיר סלדון - פלורנס

העיר פיושה - סנדרה

העיר ורידיאן - איצינגר

שותפים למסע:
    מי שיבחר בהרשמה יוכל לצרף למסע שלו שותף בגילו שיעזור לו במסע ויעשה אותו יותר מעניין.
    השותף יוכל לפתח אתכם קשר רומנטי (ע"פ רצונכם),או סתם להיות חבר טוב-את זה אתם תחליטו אני לא חוסם אף אופציה.

כסף:

כמו בכל דבר בחיים גם במשחק כסף הוא גורם מרכזי.
    תקבלו כסף על נצחונות בקרבות ואיתו תוכלו לקנות דברים הכרחיים כמו "פוקדורים" או מותרות כמו "חכה".
    הכי קל יהיה להשתמש בשקלים במשחק הזה.

מקומות חשובים שנמצאים בכל עיר:

מרכז הפוקימונים:
    במרכז הפוקימונים נמצאת אחות ג'וי שתרפא לכם את הפוקימונים,פוקימונים עייפים ופצועים לא יתפקדו טוב בשדה הקרב אז תשאירו אותם אצל ג'וי וצ'אנסי שלה והן ירפאו לכם אותם עם המכונה המיוחדת שלהם.

מכונת ההחלפות:
    בכל עיר תמצאו מכונת החלפות,דרך המכונה תוכלו להציע פוקימונים להחלפה וטכנולוגיה מתקדמת למצוא את מי שרוצה את מה שהצעתם+לראות איזה פוקימונים מוכנים לתת על ההצעה שלכם.

פוקימון התחלתי:
    במשחק שלי לא יהיה ניתן לבחור בפוקימון. אני הולך להגריל לכם פוקימון התחלתי ממאגר שאני עצמי הולך ליצור. עם זאת במשחק ניתן להשיג כל פוקימון מקנטו!

התחלה:

שנת 2013, מחוז קנטו, העיר פאלט.
    כשאתה פוקח את עיניך אתה יודע שזה היום שאליו חיכית. אתה פותח את חלון חדרך ומשב רוח של לפנות בוקר מכה באפך. אתה מציץ בשעון ומגלה לאכזבתך כי השעה היא רק ארבע לפנות בוקר. חמש שעות בינך לבין המפגש שאליו חיכית כבר שנים.
    כן, היום אתה אמור לקבל את הפוקימון ההתחלתי שלך מפרופסור אוק. המעמד מכובד בהחלט, אפילו אש קטצ'אם יכבד את המעמד בנוכחותו. כבר ידועה לך מטרתך בחיים ואתה ממש לא מעוניין לבזבז אפילו לא רגע. אתה מחליט להתלבש ולצאת לסיבוב קטן ולעבור ליד המעבדה של פרופסור אוק.
    אתה מזנק מהחדר ובקלילות יורד במדרגות ועוזב את הבית.
    הרחובות הריקים והדממה נראים בעיניך ככמעט לא טבעיים. איך יתכן וכולם ישנים כשבעוד שעות ספורות הדבר הכי מרגש בחיים שלך עומד להתחיל?!
    אתה מדמיין את הפוקימון שלך עומד לצידך בקרבות. מקווה בכל הכוח שאכן הפוקימון שאתה רוצה יהיה נגיש. אתה מגיע למעבדה ורואה את הבמה המכובדת שבה יכריזו ככל הנראה את הטקס המקובל לקבלת הפוקימונים.
    לפתע נשמע רעש מוזר מהחדר האחורי במעבדה! אתה ניגש לשם במהירות כשאתה מבחין בפרופסור אוק בכבודו ובעצמו לבוש בפיג'מה שלו עומד מיוזע כנגד אדם לבוש שחורים האוחז אקדח בידו שככל הנראה לא הבחין בך. כנראה שמסע חייך מתחיל מעט יותר מוקדם ממה שציפית. השאלה היא, האם כך ציפית שהוא יראה?

טופס הרשמה:
    כינוי: הכינוי שלכם בפורום.
    שם: לא חובה פרטי, אגב אעדיף בינלאומי.
    ספרייט דמות: הספרייט של הדמות שלכם
    חפצים:לא לגעת.
    פוקימון התחלתי: לא לגעת.
    רקע: אין לי כוח להגביל אותכם בשורות,פשוט תעשו רקע מושקע שיראה לי את הרמה שלכם+אני אוכל להשתמש בו במהלך המשחק שלכם.
    שותף: אם לא רוצים שותף להשאיר ריק,אם רוצים לרשום כן+המין+הגיל של השותף.
    הערות/טענות/מענות/מרשמלו: כל מה שעולה על דעתכם..

כינוי:
    שם:
    ספרייט דמות:
    חפצים:5 פוקדורים,פוקדע,אייפון ו1000 ש"ח.
    פוקימון התחלתי:
    רקע:
    שותף:
    הערות/טענות/מענות/מרשמלו:

2. משתמש מנוסה
    שם: צוף
    כינוי: tzuf23
    שם: ג'יק
    ספרייט דמות:
    חפצים:
    פוקימון התחלתי:
    רקע: תמיד הייתי ילד רגיל אוהב פוקימונים ואם חלום להיות מאמן פוקימונים אני ומאז שאני זוכר את עצמי חלקתי את החלום שלי עם מישהו אחד אלון אלון תמיד היה חברי הטוב ביותר ולמעשה הוא היה כמו אח שלי רוב חיי מאשר שאין לי אחים אמיתיים ואני עדיין מקווה שהוא יסכים לצאת אפילו עם כל המריבות שהיה לנו מאז שגמרנו תיכון אבל כבר בא לי לישון אני מקווה שאני אצליח, ביי
    שותף: כן בן 18
    הערות/טענות/מענות/מרשמלו: הרקע הוא בעצם ג'יק שחושב על החיים שלו עד להתחלה במיטה לפני ההתחלה וגם היתי רוצה עם אפשרי שלשותף שלי יקראו אלון כי זה קשור לרקע
    בבקשה תלחצו

3. משתמש מנוסה
    טופס הרשמה:
    כינוי: Shikamaru.
    שם: ריי סילבר.
    ספרייט דמות:
    חפצים:לא לגעת.
    רקע: ריי נולד למשפחה ממוצעת למדי במחוז קאנטו, אביו עובד כמורה בבית הספר לפוקימונים אשר מכשיר נערים ונערות צעירים ולימד את ריי, בנו המון מהידע שלו.
    אמו של ריי עובדת כאחות בבית חולים לפוקימונים, היא זו שלימדה אותו כיצד צריך להתייחס לפוקימונים ולטפל בהם.
    הוריו של ריי תמיד עודדו אותו לצאת למסע משלו, בדיוק כמו שהם עשו כאשר הם היו צעירים, אך ההשראה הכי גדולה של ריי והמודל לחיכוי שלו הוא אחיו - ג'ייק סילבר.
    ג'ייק הוא מאמן רב עוצמה בעל פוקימונים חזקים ומאומנים, וזה ברור מאחר והוא מטייל ברחבי קנטו כבר כ-11 שנה, מספר השנים המדויק בו הוא גדול מאחיו הקטן, ריי.
    בילדותם השניים תמיד היו רבים אך דבר זה נפסק לאחר שהתבגרו, השניים חולקים קשר קרוב ונוהגים ליצור זה עם זה קשר מדי פעם.
    לאחר שאחיו הגדול יצא למסעו, ריי היה בן 7 וכמובן מאז שהיה קטן תמיד נקשר לפוקימונים - מאחר וביתו היה מלא בהם.
    ריי תמיד חיכה לרגע בו הוא יצא למסע משל עצמו וילך בדרכו של אחיו, ועד הרגע הזה הוא השקיע בלימודיו בבית הספר לפוקימונים וסיים אותו בהצלחה עם ממוצע ציונים גבוהה.
    כעת ריי עומד מול התחלה חדשה, לה חיכה הרבה זמן.
    שותף: אני אוותר.
    הערות/טענות/מענות/מרשמלו: כשכתבת שהמשחק הולך לאין ספור כיוונים - הכוונה היא שהוא יהיה יותר "סנד-בוקס"?, מה שאני מנסה לשאול זה אילו כבר כיוונים ישנם חוץ מהדרך הסדירה של להיות מאמן, להשיג תגים - ליגה וזהו? כי הכיוונים היחדיים שעולים לי לראש מלבד אלו הם להיות מתאם\מגדל פוקימונים. כך שאשמח לדוגמאות ואשמח לדעת גם אם באמת אפשר להיות אחד מן השניים.

4. משתמש מתקדם
    כינוי:TheMoonWalker
    שם:ריצ'י (ריצ'רד) שטראוס
    ספרייט דמות:
    פוקימון התחלתי:
    רקע:ריצ'רד תמיד היה שונה,אף אחד לא רצה לקבל אותו בחברה.הוא היה מנודה,תמיד השפילו אותו.
    אבא שלו,לשעבר אחד מפירמידת הקרב,הבטיח לו שהכל יהיה בסדר,שהוא יסתדר וימצא עם מי להיות.
    אימו החורגת לא סבלה אותו,תמיד צעקה עליו,כעסה עליו.
    'אם אמא לא הייתה מתה לא הייתי צריך לסבול את המכשפה הזאת' חשב לעצמו תמיד.הנחמה היחידה שהייתה לו היה אבא שלו והפוקימון שלו,ארקניין.כל ערב היה יוצא ריצ'רד עם אבא שלו לרכיבה על ארקניין החסון,אך יום אחד,כשריצ'רד היה בן 13,חלה אביו במחלה קשה וחשוכת מרפא.
    "אל תשכח,אתה תגדל ותהיה מאמן מוצלח" אמר האב.כעבור כשבוע לקחו את האב לבית חולים בעיר מרוחקת,בתקווה שיצאו למחלה מרפא,אך הוא לא חזר.
    ריצ'רד נלקח לבית יתומים מכיוון שהאם החורגת עזבה אותו.הוא התחבר עם שלושה ילדים,רוי,שרי ונוח,אשר היו בערך בגילו והיו לחברי אמת.
    "אתה שומע" אמר נוח "המנהל אמר שהוא יתן לאחד מאיתנו ללכת למעבדה של אוק,לבחור פוקימון"
    באותו רגע,ידע ריצ'רד שהוא זה שיקח את הפוקימון...
    שותף:שרי (החברה מבית היתומים)
    גיל שותפה:14.5
    מין שותפה:אמממ נקבה? XD
    הערות/טענות/מענות/מרשמלו:זה משחק מ"ת ראשון שלי אז אני מצטער אם אעשה טעויות כאלו ואחרות

5. מנהל ראשי
    אנחנו מתחילים בעוד מספר שעות. אני ממליץ לקרוא שוב את הטופס שלכם ולוודא שהרמה מתאימה למשחק שלי. אם אתם לא רואים איך אתם יכולים לשפר את זה זה בסדר. זאת הרמה שלכם.

6. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    כינוי: Amitlv

שם: אנדי ווקר

ספרייט דמות:

חפצים: 5 פוקדורים, פוקדע, אייפון ו1000 ש"ח

פוקימון התחלתי:

רקע:
    "לא!!" צעקתי והתעוררתי מהסיוט בבהלה, היה זה היום הגדול, הרגע שבוא אני אקבל את הפוקימון שלי ואצא למסע הנקמה. הבטתי בשעון "4 בבוקר?!" אגיד מופתע "איך עברה רק שעה מאז שנרדמתי?" שאלתי את עצמי בקול. פתחתי את החלון ומשב רוח של לפנות בוקר היכה בי. "למה אתה לא פה?" אשאל בשקט את אורם החלש של הכוכבים "למה עזבת אותי?" אלחש "זה היה לפני כל כך הרבה זמן אבל הכל חקוק בזיכרון כאילו זה אתמול" התחלתי למלמל לעצמי ומיקדתי את מבטי ברצפת העץ "הייתי בן 10 לפני 6 שנים אני ואתה שיחקנו בחצר, אתה זוכר?" אשאל את רוחו של אחי המנוח אך כמובן שתשובה לא חזרה כי הוא כבר מזמן איננו"זה היה שנה מאז שברחנו ממחוז המגעיל יונבה ועברנו לקנטו, ערחת לי מסיבת הפתעה לכבוד החיים החדשים שלנו" אגיד ודמעה מלוחה ברחה מעיני "ואז הם הגיעו" אגיד בגועל אנשים גדולים וחסונים, לבושים כולם בשחור, "איפה זה??" הם שאלו בכעס "אני לא אגלה גם אם זה יעלה לי בחיי!" עניתה להם בטוח בעצמך 'כל כך קינאתי בביטחון שלך' אחשוב ואתן לעוד דמעה לחמוק מחומת הרגשות שלי, "אם כך אתה רוצה" הם ענו לך ולפתע דם זלג במורד ראשך ונפלת עם הפנים על האדמה. "אתה הבא בטור" אחד מהם אמר לי "אבל לא כרגע אלא בעתיד הרחוק, אנחנו עוד ניפגש וכדאי מעוד שיהיה לך את זה" הוא אמר והחבורה נעלמה באותה פתאומיות שהם הגיעו.
    "אדם קום!" צעקתי "קום! זה לא מצחיק!" אמרתי והלמתי את אגרופי בגבך הדומם, חור עגול ומושלם היה בגב ראשך "נטיב יציאת הכדור" אלחש לעצמי בשקט.
    הוצאתי את הפאלפון מהכיס שלך והתקשרתי לחיוג המהיר הראשון. "פרופסור אוק?" אגיד בתדהמה "למה אתה בחיוג המהיר?" אשאל את עצמי אך לפתע הפרופסור ענה, סיפרתי לו את אשר קרה, "ידעתי שהם עוקבים אחרי" הוא אמר, כנראה לעצמו, אך לא שם לב שאני מקשיב בצד השני של השיחה "אבל להרוג את אדם למען המחקר שלי!?" הוא אמר בתדהמה, כנראה מהשוק "איזה מחקר?" שאליתי "שמעת יותר מידי, תחייה את החיים שלך ותשכח מכל זה" אמר וניתק.
    'אני ידעתי שאדם היה מתמחה אצל הפרופסור אבל מה יכול להיות כל כך סודי?' אשאל את עצמי אך כמובן לא שכחתי את מה שקרה. מאז תמיד חייתי בפחד, נשרתי מבצפר ועבדתי בחנות המקומית, עברתי לגור לבדי בצריף קטן שמאחורי החנות אך לא הפסקתי לחשוב על אדם, המחקר או על האנשים בשחור. תמיד רציתי לנקום בהם.
    'והיום זה הזמן לנקמה כי אני אקבל את הפוקימון הראשון שלי ואצא למסע' אחשוב ואקום מהמיתה "אחרי 6 שנים אני מוכן" אגיד ואצא מהצריף שהיה ביתי שנים ארוכות וקשות.
    "אבל קודם" אגיד מאט נסער לאחר הסיוט החוזר "טיול להירגע" אחליט ואנגב את שני הטיפות שברחו מהעין "אלך לבדוק אם הכל מוכן ליום הגדול שלי" אגיד בעודי משוטת ברחובות אך לפתע שמעתי קול מוזר, כמעט כמו יריה מאקדח, שנובע מכיוון המעבדה. "הפרופסור!" אגיד מעט נסער, מאז אותו מקרה עם האנשים בשחור שינאתי לפרופסור הייתה דיי גדולה 'כי בגללו הוא מת' אחשוב שוב בפעם המי יודע כמה 'בגללו אני לבד' אחשוב כועס אך מוחי הסקרן היה חייב לדעת מה קורה לכן הלכתי בשקט בשקט למעבדה ושם ראיתי אותו, אדם לבוש שחורים האוחז אקדח בידו שככל הנראה לא הבחין בי.
    'זה הם שוב' ארגיש את שינאתי הבוערת ותחושת כעס עולה וממלאה את גופי ובאותו רגע המסע שלי באמת התחיל.

אופי: אנדי ידוע בהיותו מתבודד מאז הטראומה הקשה שעבר הוא הסתגר באותו יום בתוך עצמו ונשאר ככה מאז. שאתה מביט בו אתה לא יכול להבחין בשום רגש חוץ מכעס תמידי הוא כעס על הכל על העולם על החיים על הפרופסור אבל בעיקר על האנשים השחורים שהרגו את אחיו ונשבע להרוגם בכל הזדמנות למרות שאנדי נשמע מאוד מרושע הוא היה בעבר ילד מאוד שמח ומאוד חברותי ואם הוא ימצא את הבן אדם הנכון ויתחבר אליו (משהו שלא קרא כבר 6 שנים) אולי אותו בן אדם יזכה לגלות את אנדי הישן והטוב.
    הוא חכם ושנון כבר מגיל צעיר ידע הרבה מעוד והמוח שלו זה הנכס הכי חשוב שלו, בגלל שהוא לא שרירי ובקושי בכושר הוא מסתמך על המוח ועל החשיבה שתציל אותו מכל מצב ולכן מאז ומתמיד הוא מעמן את השריר הזה שקוראים לו מוח.

אם יהיה לי עוד משהו לסים פה אני יערוך ואגיד לך בפרטי (:

שותף: תפתיע חחחח

הערות/טענות/מענות/מרשמלו: בוא נתכיל כבר!!!!!

כמו תמיד. עמיטריד.

7. מנהל ראשי
    חבר'ה לתקן את הספריטים חברים!

8. משתמש מנוסה
    שם: טל
    ספרייט דמות:
    כינוי:~Shadow-Ball~
    שם: לוקר סנייק.
    חפצים: 5 פוקדורים,פוקידע,אייפון ו-1000 ש"ח.
    פוקימון התחלתי:
    רקע:
    שמי לוקר אני גר בעיר פיושיה שבקאנטו, תמיד אהבתי פוקימונים,דיימנתי לעצמי שכשאקבל את הפוקימון הראשון שלי אאמן אותו;
    אדאג לו,אסמוך עליו,והכי חשוב-אתחבר ואקשר אליו.
    בעיר שלי יש לי רק 2 חברים.
    רוי ומיקי.
    רוי חבר אמין וטוב שתמיד יעזור לי בעת צרה,וכך גם מיקי,היא חברה אמיתית שאפשר לסמוך עליה ולספר לה את מה שעל הלב והיא תמיד תהיה קשובה.
    וסוף סוף! נותר יום אחד ליום הגדול!
    אני ומיקי סיימנו את לימודינו בבית הספר לפוקימונים.
    אולם יש רק בעיה אחת,לרוי נשאר שנה אחת ללמוד לפני שיצא למסע הגדול.
    אבל בכל זאת אני ומיקי תמכנו בו ועודדנו אותו.
    ואמרנו לו שלא יהיה עצוב כי אנחנו תמיד נישאר חברים. את רוי זה עודד קצת.. לפחות…
    כמובן שמיקי הסכימה לצאת איתי כשותפה למסע,אני נורא שמחתי.
    הלילה הגיע,שנינו אמרנו שלום אחד לשני ונכנסנו לבתינו(אנחנו שכנים קרובים)
    מיד כשנכנסתי הביתה רצתי לחדרי(כמובן שאמרתי לאמא שלי שלום)
    ואז שמחתי כל כך! וחשבתי שמרוב ההתרגשות לא אצליח לישון הלילה.
    אז לבשתי את הפיג'מה שלי נכנסתי למיטה השעה הייתה 21:45 בדיוק.
    ולפני שניסיתי להירדם אמרתי משפט אחד אחרון...
    זהו זה! הלילה האחרון שאישן בבית שלי ולמחרת בבוקר אני וחברתי הטובה נצא למסע הגדול!
    שותפה:כן,נקבה,14.
    הערות/טענות/מענות/מרשמלו:
    קודם כל זה פעם ראשונה שאני משתתף במשהו כזה אז לא לחסל אותי,
    תרחמו עליי בבקשה אם יוצא משהו לא טוב בגלל שאני חדש ולא מבין בזה.
    תודה.
    צריך לתקן את הספיריטים של הפוקימונים של מאמן המכון הראשון..
    וערכתי ממש טיפה את הרקע...

9. blue To My Bones
    שם: Noawsomeness
    כינוי:bugoji1
    שם:לוק סוויפט
    ספרייט דמות:
    פוקימון התחלתי:
    רקע:לוק נולד למשפחה של מנהיגי מכון. ברור שאף אחד מקודמיו לא רצה בתחילה להיות מנהיג מכון כלומר, מי רוצה להישאר תקוע באותו מקום להילחם עם אותם הפוקימונים, נגד אותם המאמנים, לאותה מהמטרה, כשאנשים אחרים מסתובבים בחופשיות ועושים מה שהם רוצים? כל אחד מקודמיו של לוק ניסו להתנגד לרצון אבותיהם,אך לבסוף נאלצו לקבל את עול ניהול המכון עליהם. כעת הגיע תורו של לוק. גם לוק, בדומה לקודמיו, לא רצה להיות מנהיג מכון. אך מה שלוק ידע, זה שאם הוא לא יעשה מעשה קיצוני,מעשה פזיז וערמומי, הוא יאלץ לקבל את המכון על עצמו. וזה לא מה שהוא רצה. ואכן כפי המצופה, הגיע יום הולדתו ה-15 של לוק. בלילה של יום המסיבה, לוק ידע שלמחרת אביו יעניק לו את תג הזריזות- סמל המכון הרשמי, הדבר שיסמל שלוק הו מנהיג המכון. לכן לוק החליט לעשות מעשה. הוא החליט לברוח מביתו. הוא חיכה בשקט שכל משפחתו תירדם, ואז ארז את הציוד שלו בתיק קטן. הוא כתב להם שהוא לא רוצה להיות מנהיג מכון, אלא מאמן, והוא מקווה שהם מבינים אותו. ולכן לוק יצא למשימה: להיות המאמן המושלם ולהוכיח להוריו שהוא נועד להיות מאמן מאז ומתמיד!
    שותף:
    הערות/טענות/מענות/מרשמלו:תקבל אותי!!!! ואני אשמח למרשמלו לבן, אני שונא את הוורודים.

10. מנהל ראשי
    ריי סילבר ~
    כשציינתי כשהמשחק יכול ללכת למלא כיוונים התכוונתי שהדמות יכולה להתפתח לכל כיוון שרק תרצה. השחקן שבנית מבוסס היטב ואני בהחלט יכול להתחיל לעבוד איתו. אתה יכול להיות כל מה שליבך חפץ וההמשכים מאפשרים לך.
    אני בהחלט יכול לראות אותך במשחק.

התקבלת.

ריצ'רד ~
    סיפור סינדרלה. מקסים. אני בהחלט יכול לעבוד עם זה. קח בחשבון שאני הולך לכוון אותך להתחלת העלילה שאני כתבתי בדף הראשי. בסופו של דבר גם אם אתה חדש, אם תשקול כל תגובה שלך הם יהיו מספיק טובות להמשיך במשחק אז אל דאגה!

התקבלת!

אנדי ווקר ~
    אין הרבה מה לומר. דמות מדהימה שאני אישית מאוד אוהב. ברוך שובך!

התקבלת!

לוקר ~
    הדמות נראית מעניינת. אני חושב שאני יכול לעבוד עם זה על אף שזה די נדוש ויבש. אני בכל אופן הולך להיות מעט אכזרי לגבי החברים של לוקר חח.

התקבלת!

לגבי שאר הנרשמים... אם שמכם לא מופיע זה מראה שלא התקבלתם. אנא, אל תמשיכו להגיב.
    ההרשמה עדיין פתוחה לכל מי שרוצה!

11. משתמש מנוסה
    שם: צ'רמנדר
    כינוי: צ'רמנדר ( charmander 1)
    שם: ג''יק ווטסון
    ספרייט דמות: (אם התמונה לא תעבוד http://img-cache.cdn.gaiaonline.com/...angen/gold.gif )
    רקע: ג'ייק נולד בעיר ורידיאן שבקנטו , הוא אהב פוקימונים מהרגע שהוא נולד , היה לאביו ,ג'ון , ג'וליטיאון חמוד שג'ייק מאוד אהב.
    אמו מתה שהוא היה בן 6.
    הוא הלך פעמים רבות ליער ורידיאן והתחבר עם מטפוד ,מטפוד הלך איתו לכל מקום כמעט.
    יום אחד ג'ייק ישתמש במטפוד בקרב נגד בידריל חזק שרצה לפגוע בג'ייק מטפוד קפץ על בידריל תקף ועילף אותו.
    לאחר הקרב ג'ייק חיבק את מטפוד ואמר לו שהוא החבר הכי טוב שלו. לאחר מכן מטפוד התפתח לבטרפרי , הכל היה שלו ונחמד.
    יום אחד ,שג'ייק היה רק בן 14 , אנשים הגיעו וירו באביו של ג'ייק
    ,במהירות רץ ג'וליטיאון ודחף את אביו של ג'ייק שלא יפגע ,לאחר מכן ג'וליטיאון קפץ על אחד האנשים שירה באביו של ג'ייק ופגע בו קשה ,לאחר מכן האנשים תפסו את ג'וליטיאון ולקחו אותו , בזמן שאביו של ג'ייק ברח דומע על אובדן ג'וליטיאון שלו. חיש קל הגיע לביתו , לקח את ג'ייק והם ברחו ליער ורידיאן .
    שם מצא ג'ייק את בטרפרי ואמר לו לברוח ,בטרפרי לא רצה ללכת מג'ייק אך בלית ברירה ,עף לשחקים.
    ג'ייק ואביו התחבאו בתוך עץ חלול ,ששם מצא ג'ייק את מטפוד בהתחלת דרכו ביער
    ,האנשים לא ראו אותם והלכו ,מאז הוא לא ראה את בטרפרי.
    לאחר המקרה רצה ג'ייק לנקום באנשים האלה ,לשחרר את ג'וליטיאון ולהתחיל את מסע הפוקימונים שלו בגיל 16 ,הוא מתחיל את מסעו ומקווה להשיג את מטרותיו.
    שותף:נקבה בת 15
    הערות/טענות/מענות/מרשמלו:להתקבל וחוץ מזה גם אולי לקבל באיזה שהוא שלב את הבטרפרי מהרקע ( גם מרשמלו יהיה בסדר )
    נערך לאחרונה על ידי charmanderthe1, 01-01-2014 בשעה 04:15 PM

12. משתמש מנוסה
    כינוי: sharpedo
    שם: דילן
    ספרייט דמות: אני אחפש ואני וכשאמצא אני אשים.
    פוקימונים:

רקע: דילן נולד וגר בעיר פאלט לזוג הורים מסורים שגידלו וחינכו אותו באהבה רבה.
    לדילן היו שני אחים,אחות גדולה בשם אליס ואח קטן בשם סטיבן.
    אליס התאפיינה בדבקות במטרה,בכוח הרצון ובנחישות גדולה שעזרה לה להשיג כל דבר שרצתה,אליס גדולה מדילן בשנתיים.
    אחיו הקטן של דילן,שקטן ממנו בשלוש שנים,אהב מאוד את הסביבה הביתית ומאוד אהב להישאר במקומות שקטים ובטוחים שם הוא לא צריך להסתתר.
    לעומת זאת דילן היה נער חם בעל חוש הומור,אהב להשקיע בפיתוח הגוף והיה מרבה לעשות ספורט.
    מאז שהוא זוכר את עצמו דילן מאוד אהב את הפוקימונים,שחיו סביבו מאז שהוא זוכר את עצמו.
    אמא של דילן,רוז, הייתה קופאית בחנות הפוקימונים בעיר פאלט ואילו אביו,צ'ארלי היה חקלאי שפיתח תבואה ושיווק אותה לערים הקרובות.
    אליס הייתה מאמנת מאוד חזקה,היא אימנה במסירות את הפוקימונים שלה ואיתם צברה מספיק תגים בשביל להירשם לליגת קנטו היוקרתית.
    דילן לא ישכח את היום לפני שלוש שנים,עוד שסטיבן שהה בביטנו של אמו שבו נכנס לאיצטדיון הענקי של קנטו במטרה לצפות באחותו נלחמת בקרבות פוקימונים.
    דילן לא ישכח את הקרבות המרתקים,את המהירות של הרייצ'ו של אחותו כשתקף בהתקפת וולט,את הגישה הכריזמטית של אחותו בקרבות ואת הזכייה שלה בליגה של קנטו! מאז דילן ידע,שזה היעוד שלו בחיים,לנצח בליגת קנטו ולהיות המאמן החזק ביותר בעולם.
    אך דברים לא פעלו כפי שהוא תיכנן,כמאמנת בכירה,אליס גילתה על כדור האיזון ומיד רקמה תוכנית כדי להחזירו,היא וקבוצת מאמני פוקימונים מיומנים לא פחות ממנה יצאו במטרה להשיג את כדור האיזון בחזרה.
    יום אחד,לפני שעזבה שוב את הבית,היא השאירה לדילן מכתב, "אם אתה קורא את זה,אני יצאתי לחפש משהו חשוב מאוד שנגנב,יום יבוא ואתה תצא למסע שלך,אני רוצה שתתחזק כמה שתוכל בכדי שתוכל לי להחזיר את מה ששייך למחוז,פרטים בהמשך ואל תדאג,אני תמיד אצפה בך ואיצור איתך קשר כשיגיע הזמן ותהיה מוכן".
    דילן הבין שזאת ההזדמנות שלו להגשים את חלומו ובמקביל לעזור לאחותו ולשאר המחוז ובכך,היום שציינה אחותו במכתב הגיע ודילן נערך מוכן לצאת למסע של חייו.
    שותף:מממממ יש מצב,זה יכול להיות מעניין,תפתיע אותי!
    הערות/טענות/מענות/מרשמלו: אני לא נרשם לכל משחק אבל המשחק הזה נראה מאוד מושקע ומעניין,אני רק מקווה שבאמת תסיים אותו כמו שרשמת ולא תפסיק להגיב אחרי 3 או 10 עמודים.
    ועוד משהו,לתפוס פוקימונים חזקים.

13. מנהל ראשי
    ג'ייק ~
    העלילה מצויינת. למרות שאני שונא טרגדיות, נראה שפיתחת לך חתיכת עלילה. אני מקבל אותך למשחק אבל אני מאוד מקווה שתדבק בעלילה של המשחק.

התקבלת!

דילן ~
    אין הרבה על מה להרחיב. השחקן שלך אהוב עליי ביותר וכמובן, אתה בפנים.

התקבלת!

חבר'ה אני מעוניין להתחיל כבר את המשחק ולא בטוח למה לא שלחתם כבר תגובה ראשונה... הרי ההתחלה מופיעה בדף הראשי! קדימה, מתחילים!

14. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי the charmander צפה בהודעה
    התחלה:

שנת 2013, מחוז קנטו, העיר פאלט.
    כשאתה פוקח את עיניך אתה יודע שזה היום שאליו חיכית. אתה פותח את חלון חדרך ומשב רוח של לפנות בוקר מכה באפך. אתה מציץ בשעון ומגלה לאכזבתך כי השעה היא רק ארבע לפנות בוקר. חמש שעות בינך לבין המפגש שאליו חיכית כבר שנים.
    כן, היום אתה אמור לקבל את הפוקימון ההתחלתי שלך מפרופסור אוק. המעמד מכובד בהחלט, אפילו אש קטצ'אם יכבד את המעמד בנוכחותו. כבר ידועה לך מטרתך בחיים ואתה ממש לא מעוניין לבזבז אפילו לא רגע. אתה מחליט להתלבש ולצאת לסיבוב קטן ולעבור ליד המעבדה של פרופסור אוק.
    אתה מזנק מהחדר ובקלילות יורד במדרגות ועוזב את הבית.
    הרחובות הריקים והדממה נראים בעיניך ככמעט לא טבעיים. איך יתכן וכולם ישנים כשבעוד שעות ספורות הדבר הכי מרגש בחיים שלך עומד להתחיל?!
    אתה מדמיין את הפוקימון שלך עומד לצידך בקרבות. מקווה בכל הכוח שאכן הפוקימון שאתה רוצה יהיה נגיש. אתה מגיע למעבדה ורואה את הבמה המכובדת שבה יכריזו ככל הנראה את הטקס המקובל לקבלת הפוקימונים.
    לפתע נשמע רעש מוזר מהחדר האחורי במעבדה! אתה ניגש לשם במהירות כשאתה מבחין בפרופסור אוק בכבודו ובעצמו לבוש בפיג'מה שלו עומד מיוזע כנגד אדם לבוש שחורים האוחז אקדח בידו שככל הנראה לא הבחין בך. כנראה שמסע חייך מתחיל מעט יותר מוקדם ממה שציפית. השאלה היא, האם כך ציפית שהוא יראה?
    'מה לעזאזל הולך פה!?' אני חושב לעצמי בזמן שאני מנסה להירגע במהירות.
    'אין לי הרבה זמן, אני חייב לעשות משהו' אני חושב בזמן שאני סורק במהירות את הסביבה.
    אני מבחין במספר פרטים ומחליט לקחת בשקט את אחד הכיסאות, ולהתגנב מאחורי האדם הזר.
    כאשר אני נמצא בעמדה טובה מאחוריו, אני מרים את הכיסא ומרסק אותו בהלומה חזקה על ראשו על מנת לגרום לו לאבד את הכרתו.

15. משתמש מנוסה
    שם: טל
    מה קורה פה?! למה הפרופסור מותקף?!
    אזחל בשקט בשקט,לאט לאט ואקח את מוט הברזל שנמצא בתוך ארגז קטן ואתקרב אל האיש הזר..
    אתקרב אל גבו,הרים את המוט ואשתדל לשמור על שקט,אמשוך את המוט אל מאחורי גבי ועם כל התנופה שאוכל לעשות אתן לו מכה על ראשו...
    האיש נפל.. הפרופסור אומר לי:
    תודה לוקר! הצלת את חיי! מיד כשבאתי להגיב אני שם לב לאיש הזר מתרומם ושם יד על ראשו ומראה שנורא כואב לו..
    הוא יתפוס את רגלי וינסה להפיל אותי.. ומיד הפרופסור התקרב ולקח את המוט מהאדמה והכה בראשו של הזר.
    והזר..... התעלף..

--------------------------------
    היי,לא אוכל להגיב במשך היום מעכשיו וגם אעדר מחר,אז נא לא לכעוס.

עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •