Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5
  1. משתמש מנוסה
    המשחק הזה שהפוקמנים מתים או משהו כזה משחק מאתגר של פוקימון ברקת אני מחפש הורדה ומצאתי הורדה באינטרנט אבל הקבצים שם לא עובדים לי אז אם מישהו יוכל לתת לי הורדה אז תודה
    [

2. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    זה לא משחק מיוחד... אתה פשוט משחק את המשחק הרגיל על פי חוקים שונים...

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

3. משתמש מנוסה
    שם: צ'רמנדר
    נזלוק ,זה משחק שאתה קובע את חוקיו , לא הורדה , אני סיימתי לא מזמן רובי נאזלוק ,
    החוקים דיי פשוטים :
    צריך לשחרר כל פוקימון שמתעלף בקרב.
    צריך לתת שם לכל פוקימון שתופסים.
    צריך לתפוס את הפוקימון הראשון בכל דרך ומקום.
    אתה יכול להוסיף חוקים שאתה ממציא ,לפי בחירתך ,אתה יכול לא לקיים אחד מהחוקים עם פוקימון שאתה אוהב מת או שפגשת פוקימון שאתה ממש רוצה ,אבל הכל בחירה שלך.טכנית זה לא חוקי ע''פי הנזלוק

4. משתמש מנוסה
    אתם למעשה רוצים לומר לי שזה ברקת רגיל?כלומר אם אני מפסיד עם פוקימון בקרב אני הולך למרכז פוקמנים וזהו הוא חוזר לשישיה שלי עם hp רגיל?אז זה לא שווה חשבתי זה כבר מאתגר יותר נגיד אם הוא מת בקרב אז הוא עף מהשישיה או שהוא לא יכול לחזור לחיות גם שמרפאים במרכז פוקמנים
    [

5. Kibō no chi
    ..אתה פשוט מוציא אותם ידנית.
    אם פוקימון מת לך, אתה שם אותו במחשב/משחרר אותו. זה הרעיון בסה"כ.
    אנ י באמת לא רואה הבדל אם הפוקימון משתחרר לך אוטומטית כשהוא מפסיד לזה שאתה משחרר אותו בעצמך כשהוא מפסיד.

אלה החוקים הבסיסיים של נאזלוק: מותר ללכוד רק את הפוקימון הראשון שאתה רואה בכל איזור וכשפוקימון מתעלף אסור לך להשתמש בו יותר לעולם. אה, ועוד חוק נורא מקובל זה שצריך לתת כינוי לכל פוקימון שלך.

בתכלס יש עוד מלא חוקים שאפשר להכניס לפי מה שאתה רוצה (סה"כ אתה מאתגר את עצמך, אז תתאים את החוקים לך), כמו להגביל את כמות הפוקדורים שמותר לקנות, מותר לרפא רק X פעמים בכל מרכז פוקימונים, אסור להשתמש בשיקויים וכו' וכו'.

Spoiler ספוילר

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •