Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3
  1. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    מלחמת העולמות אנימה נגד קומיקס

אישור :
    ציטוט פורסם במקור על ידי itayQT
    נשמע מגניב.
    בהצלחה

דברי השה"ם:
    אני פותח את המשחק הזה לאחר זמן רב שבו לא הייתי פעיל בפורום, בתקווה להחיות קצת את פורום משחקי תפקידים.
    במשחק הזה אני רוצה שחקנים שיודעים לחשוב מחוץ לקופסא, לבנות אסטרטגיה ולהצליח לצאת בתחכום ממצבי לחץ.
    הרעיון למשחק עצמו בא מאשכול שראיתי על הנושא ובו העלו גיבורי אנימה שונים כנגד העולם האנושי בנוסף לגיבורי על, אולם המשחק ממש לא מבוסס על האשכול והדמיון היחידי שהייה בינהם הוא הרעיון של הקרב.
    את האשכול עצמו אני לא יוכל להביא לכם מפני שהוא מפורום אחר וזה עובר על חוקי האתר ואם תרצו אתם תוכלו לחפש אותו בעצמכם.
    * במשחק היה אחד מכל תפקיד כלומר אחד מוואן פיס, מנארוטו ומדרגון בול.
    כמו כן היה גיבור אחד של מארבל מוטנט אחד ואחד אשר ימציא את מעמדו (יכול להיות כל דבר מהעולם או מקומיקס)
    לכל שאלה שיש אפשר לפנות עלי בהודעה פרטית.

טיזר:

וונדרוומן :"עולם חדש ומפלא אך האם הוא הסכנה הגדולה ביותר לאנושות?"
    הכותרת הזו מופיעה בכל ערוצי החדשות בעולם הכוכב החדש שנמצא יכול להיות הסוף של כולנו.
    סופרמן :כן אני מבין, אבל אני בטוח אני יוכל לגרום להסדר בין בכוכבים.
    באטמן: אין לכך שום הזדמנות בעוד שאנחנו מדברים כל מנהגי העולם הגיעו להחלטה האיום גדול מדי והמשלחת שנהרגה בניסיון להסכם השלום רק מוכיחה את זה היה מלחמה!

וויטבירד : "הרג המוני של אנשים חסרי ישע, "משלחת השלום" יורה על תושבי הכוכב!"
    כל העיתונאות מלאה בכתבות שמסקרות את האירוע המחריד הזה אני מודע לכך שיש כאלו בישבה הזו שלא מעוניינים בי כראש שלה אבל אני היה האחראי על הישיבה הזו!
    ועכשיו לבדיקת הנוכחות : גוקו, מסטר רושי , טסונאדה, טורומי ,גאארה , A, אונוקי, קיזארו ואקאינו.
    אני רואה שכולם הגיעו ועל כן אני רוצה שתבינו זהו האיום הגדול ביותר שאי פעם ניצבנו לפניו, לאויב יש נשקים שחזקים יותר מהכוחות שלי ושל רוב גדול מהנוכחים בישיבה הזו ועל כן אנחנו חייבים לפעול יחד כדי לנטרל אותם האם יש לי הסכמה ?
    מסטר רושי : כן גוקו: מתנגד טסונאדה : חיובי טורומי : אני מסכימה גאארה : אני נמנע A: אני מסכים אונוקי : אני נמנע קיזארדו : אני מסכים איקאינו: אני נמנע!
    וויטבירד : עם כך יש לנו רוב המלחמה הזו יוצאת לפועל, ואני מצפה מכולם להביא את כל האנשים שיכולים להילחם.

רקע:
    המלחמה עצמה לא תתקיים בכדור הארץ או בכוכב של כוכבי האנימה אלה בעולם אשר דומה לכדור הארץ הן בכוח הכבידה והן כאטמוספרה, בעולם הזה אין בני אדם אלה רק בע"ח קדומים כמו ממוטות, מאט דינוזאורים, דגים וזוחלים ימים ומכרסמים.
    המלחמה יצא לפועל בעקבות החלטת מנהיגי שני העולמות בשניהם ישנם שמועות על הרג של אנשיהם ובגידה מהצד השני אולם לא ברור מי גרם לכך מפני שהשמועות הפוכות משני העולמות.
    במשחק אתם תוכלו לבחור להיות גבורי על או גיבורי אנימה ובעקבות הבחירה שלכם היה עליכם להיות נאמנים לעולם ממנו הגעתם, כמו כן היה לכם את המידע שיש לכם על כל גיבור על ואו דמות באנימה כך שתוכלו להשתמש במידע הזה לטובתכם , אולם ישנם סכנות רבות בכך שיש לך מידע כה רב במיוחד בזמן מלחמה.

חוקים:

כל החוקים של פורום מ"ת והחוקים הגלובליים תקפים פה.
    לצטט את התגובה הקודמת שלי אליכם.
    שחקן שלא יגיב שבוע יקבל ממני ה''פ עם הודעה לגבי כך. לאחר שלושה ימים נוספים שבהם אותו שחקן לא יגיב הוא יצא מהמשחק.(אלה אם כן יודע על כך מראש)
    אין לקלל (שחקנים אחרים או אותי)

שחקן שיעבור על אחד מהחוקים יותר משלוש פעמים יעוף מהמשחק.

תופס הרשמה:
    שם: בו אני יקרא לכם
    שם במשחק:
    גיל ומין:
    עולם + סוג גיבור : עולם האנימה (נינגה,פיראט,מרינס,סייאני,תלמיד של גוקו) כדור הארץ ( גיבור מרבל , מוטנט,חייל או משהא שעולה לכם לראש תתפרעו עם זה)
    רקע: שהיה רקע מושקע , אני רוצה להבין ממנו מה הכוחות שלכם מה הסגנון שלכם בתור שחקנים מה הדמות חושבת וכ"ו.
    כמו כן פה היה עלכם הגבלה כדי שהמשחק היה הוגן למי שיבחר להיות סייאן היה הגבלה של כוח כך שהוא היה בכוח של גוקו בתחילת דרגון בול זי, מי שיבחר להיות נינגה היה בכוח של צונין כלומר בעל שני אלמנטים + טכניכניקות לחימה והסוואה , ומי שיבחר להיות פיראט היה בכוח של לופי כמו שהוא באנימה ללא האקי המלכים.
    תאור/תמונה:
    שותף,צוות פראטים,קבוצת נינגות: פה היה תאור של החברים שילחמו לצדכם כל אחד על פי סוג הדמות שהוא בחר.
    חפצים: פה תרשמו 5 חפצים אשר אתם רוצים שהיה לכם.
    הערות: תרגישו חופשי להגיד לי מה אתם חושבים שצריך להוסיף לחדד או סתם בקשות למשחק.
    קרדיטים: גוגל תמונות על התמונה של גוקו וסופרמן, יצורף עוד במידה והיה צורך .
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

2. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    דף רשומים:
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

3. משתמש מנוסה
    שם: עידן
    הייתי רוצה להגיב ולהירשם וזה....
    הבעיה היחידה היא שאני בכנות לא מבין מה אתה רוצה, יש המון שגיאות כתיב והכל צפוף כזה....
    מה הרעיון הכללי?
    אני מקווה שרק לי זה לא מובן ושהשאר יבינו.
    בכל אופן בהצלחה ומקווה שירשמו הרבה

"When everything... everything... everything you touch turns to gold gold gold"

Spoiler ספוילר

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •